Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 20:37   #241
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

I pomyśleć że u mnie zalega cała butla 103. Podkład raz użyty... Ciemnidło straszne...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:46   #242
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I pomyśleć że u mnie zalega cała butla 103. Podkład raz użyty... Ciemnidło straszne...
Bo w tych drogeryjnych jest okropny minus, że ciemnieją... nie wiem. BB ani minerały jakoś sobie dużo lepiej z tym radzą.

Ale z ciekawości chyba podejdę kiedyś wypytać o najjaśniejsze podkłady jakie w ogóle mają.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:52   #243
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Bo w tych drogeryjnych jest okropny minus, że ciemnieją... nie wiem. BB ani minerały jakoś sobie dużo lepiej z tym radzą.

Ale z ciekawości chyba podejdę kiedyś wypytać o najjaśniejsze podkłady jakie w ogóle mają.
Dokładnie! Clarins sam w sobie jest świetnym podkładem. U mnie w stanie nienaruszonym* wytrzymał bite 10 godzin. I to zasuwania w pracy, wędrowania po śniegu czy pocenia się w gorącym pomieszczeniu. Tylko kolor... Zbyt ciemny po paru minutach. Oscyluje gdzieś na poziomie 20.

*jeśli nie patrzeć na oksydację.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:59   #244
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dokładnie! Clarins sam w sobie jest świetnym podkładem. U mnie w stanie nienaruszonym* wytrzymał bite 10 godzin. I to zasuwania w pracy, wędrowania po śniegu czy pocenia się w gorącym pomieszczeniu. Tylko kolor... Zbyt ciemny po paru minutach. Oscyluje gdzieś na poziomie 20.

*jeśli nie patrzeć na oksydację.
Niektóre są naprawdę dobre, ale ciemnienie jest skreśla całkowicie.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:21   #245
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Też kiedyś miałam ochotę na ten podkład Verona Ingrid i nawet wybrałam się po niego do drogerii, ale chociaż nie jestem tak jaśniutka jak większość z Was to na wyraźnie odcinał się na policzku. Jak dla mnie to jets po prostu taki średnio jasny beż.

Mam jeszcze pytanie do dziewczyn używających podkładu Neutrogena skin clearning.

Używam go od sylwestra, kolor nr 10 chyba classic ivory jest dla mnie idealny i ogólnie jak na moje potrzeby jest w miarę ok, ale wczoraj zauważyłam coś dziwnego na twarzy takie grudki (uczulenie?) i parę krostek.
Tak się zastanawiam czy to może być wina tego podkładu?
Czy zmiana wody może spowodować coś takiego?

Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:22   #246
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

I producent takie rzeczy powinien uwzględniać... Doprawdy, można wypuścić na rynek kolor iście trupi, skoro kosmetyk i tak się utlenia... Szkoda że Clarins nie nie ma odcienia o 2 tony jaśniejszego od ivory. Takiego 'alabaster' na przykład...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:57   #247
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

little witch i quench pozbawiłyście mnie nadziei co do Clarinsa. W sumie już się przyzwyczaiłam do niekończących się poszukiwań nawet nie idealnego, ale choć dobrego kolorystycznie podkładu. Hmm teraz zostaje mi liczyć, że Missha PC się spisze
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 22:09   #248
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Werka - ja pamiętam Twój wątek na metamorfozach - i to, że masz jasną skórę to wiadomo, ale że masz azjatyckie rysy - to mówiąc szczerze sobie nie przypominam.

Nie żeby to miało jakieś znaczenie - ale jakoś taki mi się rzuciło w oczy.
Lemirko, ty nie patrzyłaś na mnie z bliska, a dwa, że tamte foty jak pamiętam były robione, raz że w dziwnym świetle, to dwa komórką z aparatem bardzo słabym więc wiesz, tam nie wiele było widać. Btw - chyba teraz dobrze wyglądam (patrz Avatar?) I dwa to, że nie widziałyście mnie w realu. Nie udawajmy, makijażystka widziała mnie na żywo to raz, a dwa, że w dobrym świetle i stwierdziła jednoznacznie, że mam coś wspólnego z Azją. Wiola nie narzucała mi na siłę odmłodzenia się, a dwa to, pochwaliła, że ścięłam włosy na chłopaczka. Bo wasze zdanie było jednoznaczne - wysokie czoło - bob w stylu Rihanna - jeśli ci się nie podoba, to out i to ma być dyskusja ja się pytam? Nika i Kasia stwierdziły jednoznacznie, że nie wiele z was chciało ze mną gadać, a kilka z was chciało doradzić (jak pamiętam to byłaś ty za co dziękuję i kilka jeszcze innych, ale znalazło się kilka takich co chciało sobie humor poprawić i pokazać to kim się jest - a że się jest niekulturalnym i nie należy ze mną dyskutować, to pal sześć, przecież to ja decyduję, a nie ty ). Dwa, to że każdy kto widzi to zdjęcie jest zadowolony z wyglądu. A poza tym, że dobrałyście mi dobre okulary (za co dzięki), to reszta do mnie nie pasowała. To nie był mój styl, to było odmładzanie na siłę - co robi częstokroć moja bratowa. Ale ja na serio wyglądam na 18 lat - wiele ludzi daje mi nawet 15 - 17 ( to miłe nawet), a nie na 21. I moja sis ma tak samo. Większość ludzi uważa, że ona kończy studia, a ma 34 lata. I lubię ten styl co teraz mam - marynarki, koszule, męskie spodnie. A nie typowa panienka w wieku 20 lat - balerinki, legi i tunika. To nie ja. Ja się czuję na przynajmniej 25 - 26 lat i tak chcę wyglądać. To wyrównuje mi wiek z tym co jest w realu. I wtedy jestem sobą, a chyba o to chodzi, by nie udawać. Ja kocham styl Marlene, ale jakbym to wtedy napisała to by było tak - to nie dla ciebie, jesteś jeszcze za młoda, nie postarzaj się - pamiętam co się na modzie działo. Ja nie znoszę dżinsów (serio, nie mam ani jednych w szafie), a według tego kogoś miałam nosić dżinsy i t-shirt i udawać na siłę (bo to defacto to znaczy) tego kim nie jestem. Ja lubię być sobą, bo w takich ciuchach bym była niepoważną nastolatką, a nie o to mi chodzi.
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości, co do opinii o ZT. W tamtejszym Douglasie usłyszałam, że nie jestem wcale blada (że co?!) albo, że do tak jasnej skóry nie znajdę tam podkładu - sytuacja owa powtórzyła się już trzykrotnie. Oczywiście wolę szczere stwierdzenie, że przykro mi - producent nie uwzględnił w kolorówce odcienia pani cery, niż bezczelne wciskanie mi ciemnego podkładu. W ZT też bywają problemy ze zrobieniem odlewki podkładu; opory znikają gdy pójdę tam wystrojona w dobrze skrojony płaszczyk i kozaki na szpilce. Nie wspomnę już o wiecznym braku jasnych podkładów (YSL - brak "jedynek", armani - brak "zera", BB - brak koloru "alabaster" itd...
Ogólnie Złote Tarasy nie są dla nas kochane bladolice! To faktycznie raj dla solar
To centrum jest lekko mówiąc dziwne.. Tłumy dam napalonych nastek, a w Promenadzie - aż miło spacerować, nie ma tłumów i nie wyganiają cię z sklepu. I te kawiarnie - do CH w ZT odechciewa mi się chodzić, bo tłumy ludu tam, że nie można normalnie kawki wypić. Ja wiem, że ono jest w dobrym punkcie, ale dla mnie (no poza MAC, ale to moje własne preferencje) jest zrozumiałe, ale tłumy są tam dzikie (ostatnio przestałam chcieć chodzi do pani Kasi - no sorki, ale za makijaż plus woskowanie to ja nie zapłacę 65 zł - sory bajery, nie ma, a dwa to, że podkłady Benefita nie są dla mnie - są za ciemne, wyglądam strasznie w nich. ) I dodam, że w sephorze robią dziwne oczy jak się okaże, że podkład jest za ciemny. Pamiętam jak posmarowali mnie za ciemnym Siseleym (najjaśniejszy w Salonie) i wyglądałam jakbym się z Afryki urwała i jeszcze wciskali mi, że to mój odcień. I te naburmuszone miny w Douglasie. A tu - ni ma problemu. Powiedziałam, że chcę zobaczyć armaniego. Pani pokazała mi najjaśniejszy odcień tego w tubce i wyglądałam ok. A i od razu co miłe odradziły mi Chanel - powiedziały, że przy alabastrowej cerze, to ta 20 ich jest za ciemna. I poleciły BB - Alabaster lub 2 po zerze w Armanim. I biały puder - widziałam takowy w Shiseido. Lub transparenty. Ni ma problemu. A jak chciałam Liner? - nie ma problemu. I to jest obsługa. Mam nadzieję, że to znormalnieje. Bo póki co ZT nabrało statusu miejsca dla lansu dla panienek. Bo często takie widzę - młodziutkie toto, piszczy strasznie, lata jak szalone. A mają tak po 20 -21 lat (ja się tak nie zachowuję co dziwne ) I tłumy lansujących się dam - niczym w Londynie gdzie wszyscy chodzą z torebką z Harrodsa, by się lansować.
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jak nie nawraca na solarianizm i jest kompetenta w tym co robi to nie warto się jej czepiać za nadmiar makijażu i opalenizny (może sztucznej). Każdy ma inny gust i nie każdemu musi sie podobać nasza bladość.
To fakt, ale ja na to patrzę jakby co i zobacz też moją stronę
Cytat:
Mam do Ciebie taką małą prośbę. Możesz nie komentować każdego postu minką z piwem? Mam nadzieję, że Cię to nie obraża, ale strasznie wkurzające to jest jak się przewija, przewija, a tu tekstu brak.
Ni ma problemu. Jeśli ci to przeszkadza, nie ma sprawy. P.S. Piwa nie pijam, jeśli już winko i likier.
Cytat:
13 zdecydowanie lepiej wygląda bez opalenizny i w ciemnych włosach. Jak to jest, że czasami w naturalnym kolorze wygląda się gorzej niż w farbowanym? Zawsze mi mówiono, że natura "wie najlepiej". I też mi się naturalne dziewczęta podobają. Jakkolwiek to brzmi.
Ja w mojej mysim kolorze wyglądam dziwnie (pamiętam jak na metamorfozach zalecono mi brązowe włosy - jak kulą w płot, ja ciepła, a zimny brąz i to ciemny - 10 lat +). Jedyny który mi pasuje to czerwień - ale właśnie taka wiśniowa, oberżyna. Wyglądam w niej pięknie (farbowałam kilka razy na czerwono) i co najciekawsze ona u mnie pięknie schodzi.
Ta czerwień ociepla mi włosy o mnie jeszcze bardziej podkreśla to, że jestem jesienią.
Cytat:
Wyczytałam, że ten podkład

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1

ma całkiem jasny kolorek (bodajże 29). No i jakie opienie na KWC. Miała może, któraś z Was styczność z tą firmą? Cena podejrzanie niska
Jest to podkład z sklepu typu "wszystko za 5 zł" Ale w życiu bym nie kupiła takiego podkładu na twoim miejscu. Dla mnie podkład musi być dobry, a ta marka tego niestety nie gwarantuje - za 5 zł nie dostanie się tego co w dobrym podkładzie, nie ma zmiłuj. Dobra jakość kosztuje - niestety Marki bazarkowe - mają słabą jakość. Można się pokusić o kuleczki słynne, czy cienie sypkie czy zwykłe, ale tusz, czy podkład, czy puder - lepiej nie próbować, będziesz mieć tylko problemy z cerą.
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I producent takie rzeczy powinien uwzględniać... Doprawdy, można wypuścić na rynek kolor iście trupi, skoro kosmetyk i tak się utlenia... Szkoda że Clarins nie nie ma odcienia o 2 tony jaśniejszego od ivory. Takiego 'alabaster' na przykład...
Dzięki za informację odnośnie Clarins - polecano mi go i teraz wiem, że mogę tylko kupić BB lub Armaniego - inne marki odpadają.

Miała z was któraś podkład w Tubce Armaniego - ten Face Fabric bodajże?

Pozdrawiam

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:21
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:02   #249
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość

Miała z was któraś podkład w Tubce Armaniego - ten Face Fabric bodajże?

Pozdrawiam
Ja I kilka innych dziewczyn z wątku jasnopodkładowego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282. Na marginesie dodam, że to bardzo wydajna bestia. Kupiłam go wiosną (marzec?) ubiegłego roku. Ciągle mam 1/3 opakowania.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 07:40   #250
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

uff ja sie przyczepiłam do deborki i nie puszcze. Już drugi rok z tym podkładem a ja nadal zadowolona
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:39   #251
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
uff ja sie przyczepiłam do deborki i nie puszcze. Już drugi rok z tym podkładem a ja nadal zadowolona
A mogłabyś przypomnieć troszkę o nim? Ja zaczynam się obławiać w płynne podkłady, w razie gdyby kiedyś już moje EDM nie były dostępne...

Ja miałam Deborah Color&Copy w odcieniu '0', a z tego co pamiętam Ty używałaś Color&Copy ale wersję Nude Perfection, tak? Jak z kryciem? I trwałością? Matem?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 09:11   #252
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

tak, colour copy nude perfection kolor "0" Fairy rose
Nie jest do końca rose, jest chłodny, ale w stronę neutralnego.

Nie jest mocno kryjący, ale dla mnie akurat. Idealnie stapia się z cerą tworząc pożądane złudzenia optyczne
Trwałość ok, trzyma się cały dzień przypudrowany,
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:17   #253
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I pomyśleć że u mnie zalega cała butla 103. Podkład raz użyty... Ciemnidło straszne...
Ukradnę Ci

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn używających podkładu Neutrogena skin clearning.

Używam go od sylwestra, kolor nr 10 chyba classic ivory jest dla mnie idealny i ogólnie jak na moje potrzeby jest w miarę ok, ale wczoraj zauważyłam coś dziwnego na twarzy takie grudki (uczulenie?) i parę krostek.
Tak się zastanawiam czy to może być wina tego podkładu?
Czy zmiana wody może spowodować coś takiego?
Ja mam ten podkład i żadnego uczulenia nie mam, jedyne co, to mi pięknie wysusza wypryski jak jakieś mam i tydzień po jego używaniu miałam wysyp - oczyszczanie twarzy, teraz jest wszystko ok
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:27   #254
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nałożyłam Pharmacerisa, kolor dla mnie idealny na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie po kilku godzinach
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:00   #255
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
kosmetyki tej firmy widuję w sklepach typu 'wszystko po 5zł' :P
Niw macie wrażenie, że w tych sklepach jest wszystko?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Estra, oglądałam te podkłady jak byłam na urlopie - czyli w październiku, bo oczywiście w W-wie jako typowa niemota nie mogę na nie natrafić. Tak czy siak ten kolor porcelanowy wcale nie był jasny Nawet najjaśniejsze astory były jaśniejsze od niego.
Tak własnie myślałam. Niestety podkłady drogeryjne nie uwzględniają kolorówki, która bedzie dla nas odpowiednia...

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Też kiedyś miałam ochotę na ten podkład Verona Ingrid

Używam go od sylwestra, kolor nr 10 chyba classic ivory jest dla mnie idealny i ogólnie jak na moje potrzeby jest w miarę ok, ale wczoraj zauważyłam coś dziwnego na twarzy takie grudki (uczulenie?) i parę krostek.
Tak się zastanawiam czy to może być wina tego podkładu?
Czy zmiana wody może spowodować coś takiego?

Zmiana wody może powodować coś takiego. Ja mam stałe problemy z grudkami i wągrami. Mam wodę głębinową o ogromnej twardości. Taka woda podobno strasznie zapycha. Używaj wody mineralnej, albo przegotuj ją zanim umyjesz twarz. Powinno pomóc. No chyba, że zapycha Cię neutrogena

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość

Ni ma problemu. Jeśli ci to przeszkadza, nie ma sprawy. P.S. Piwa nie pijam, jeśli już winko i likier.

Jest to podkład z sklepu typu "wszystko za 5 zł" Ale w życiu bym nie kupiła takiego podkładu na twoim miejscu. Dla mnie podkład musi być dobry, a ta marka tego niestety nie gwarantuje - za 5 zł nie dostanie się tego co w dobrym podkładzie, nie ma zmiłuj. Dobra jakość kosztuje - niestety Marki bazarkowe - mają słabą jakość. Można się pokusić o kuleczki słynne, czy cienie sypkie czy zwykłe, ale tusz, czy podkład, czy puder - lepiej nie próbować, będziesz mieć tylko problemy z cerą.
Dzięki za uwzględnienie prośby

Przeczytałam kiedyś, że najlepsze są kosmetyki z przedziału 20-70 zł. Potem już płaci się za markę. Niestety często tylko ta marka jest nam w stanie zapewnić coś jasnego.

Zdarza kupować tańsze kosmetyki. Nie koniecznie ze sklepów "Wszystko po 5 zł", ale np. Babydream z Rossa.
Ja chyba zrobię rajd po małych drogeriach z pytaniem o najjaśniejsze podkłady jakie mają na stanie. Może się trafi jakaś perełka.
Trzeba sie zaopatrzyć w wiedzę na ciężkie czasy :P
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:26   #256
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość


Ale ja nie chcę ich rozjaśniać!
JA chcę bardziej piegi i białą cerę!
A jak mam piegi to się opalam, a jak się rozjaśniam to piegi też... sama nie wiem co wybrać, bo kocham piegi...
bo piegi to skupiska melaniny, jak będziesz używać kwasów to one zbledną. nie wiem co ci doradzić - miejscowe stosowanie czy co?
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Werka - ja pamiętam Twój wątek na metamorfozach - i to, że masz jasną skórę to wiadomo, ale że masz azjatyckie rysy - to mówiąc szczerze sobie nie przypominam.

Nie żeby to miało jakieś znaczenie - ale jakoś taki mi się rzuciło w oczy.
też miałam cały czas wrażenie że znam cię z wątku na metamorfozach - gdy jeszcze miałaś inny nick
Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
Wiesz co, moim zdaniem to działa na takiej zasadzier, że farba powinna "podkręcać" naturalny kolor. czyli jak jestes szatynką, to dobrze ci będzie w mroźnej czekoladzie, jak lekkiem rudzielcem, to świetnie w czerwieni, mahoniu etc, jak mysia blondynka, to platynowe pasemka dodadza ci uroku etc.
i wtedy tak jakby natura ma rację, a my ją jedynie intensyfikujemy.
chociaż, z drugiej strony, farba działa tez na zasadzie kontrastu....
nie wiem sama.
a w ogóle to może bredzę, jestem na dwóch antybiotykach, grypa mnie dopadła do spółki z sesją. TŻ zagroził, że za rok będzie za mną latał z igłą w ręce, coby mi własnoręcznie wbić szcepionkę w tyłek.
---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

i dobrze by zrobił szczepionka to najskuteczniejsza broń do walki z grypą. ja się szczepię za 2 tyg
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 16:39   #257
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja chyba zrobię rajd po małych drogeriach z pytaniem o najjaśniejsze podkłady jakie mają na stanie. Może się trafi jakaś perełka.
Trzeba sie zaopatrzyć w wiedzę na ciężkie czasy :P
tylko zanim do takiej miejscówki wparujesz, ciapnij sobie na dłoni coś, co ci odpowiada jasnością - masz jakieś minerały, Dermacol czy cokolwiek? ja tak sobie najpierw umazałam rękę najjaśniejszymi podkładami w Rossie, które wydawały się sensowne... potem dołożyłam Dermacol właśnie i, kurcze, różnica jednak jest a Dermacol i tak nie wydaje mi się aż taki jasny jak kiedyś... Znaczy, kiedyś był dla mnie nieco za jasny, teraz jest odpowiedni, nawet... przyciemny (a może to kwestia światła)
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
bo piegi to skupiska melaniny, jak będziesz używać kwasów to one zbledną. nie wiem co ci doradzić - miejscowe stosowanie czy co?
ja bym obstawiała przy tym, co już napisałam - wzmocnienie koloru piegów za pomocą samoopalacza, nałożonego choćby wykałaczką

nie żebym była niecierpliwa czy coś... ale czekam na swatche Elemonga od Agusi
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 17:02   #258
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

fiasco, jak wróciłam do domu to juz było ciemno na dworzu mogę zrobić takiego, w sztucznym świetle
Robić?

Elemong świetnie dopasowuje się do skóry zrobiłam sobie pasek na szyi i był za ciemny, po 10 minutach nie mogłam rozróżnić skóry posmarowanej od nieposmarowanej

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Na razie nie powiem,czy ma dobry kolor, bo mam podrażnioną, czerwonawa buzie i wszytsko za ciemne sie robi, bo przebija.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 17:37   #259
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Nakładaj - u mnie Missha PC wytrzymuje w całkiem dobrym stanie od 7.30 do 20
u mnie podobnie Missha wygląda perfekcyjnie nawet po całym dniu - ba, nawet lepiej wygląda po całym dniu niż zaraz po nałożeniu
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 20:12   #260
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hah, dzisiaj doszłam do wniosku że minerały Lucy mnie zapychają Miałam piękną cerę, zaczęłam używać Lucy i po kilku dniach moje czoło i policzki pokryły się podskórną kaszą. odstawiłam Lucy i stan cery się polepsza
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:08   #261
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Lemirko, ty nie patrzyłaś na mnie z bliska, a dwa, że tamte foty jak pamiętam były robione, raz że w dziwnym świetle, to dwa komórką z aparatem bardzo słabym więc wiesz, tam nie wiele było widać. Btw - chyba teraz dobrze wyglądam (patrz Avatar?) I dwa to, że nie widziałyście mnie w realu. Nie udawajmy, makijażystka widziała mnie na żywo to raz, a dwa, że w dobrym świetle i stwierdziła jednoznacznie, że mam coś wspólnego z Azją. Wiola nie narzucała mi na siłę odmłodzenia się, a dwa to, pochwaliła, że ścięłam włosy na chłopaczka. Bo wasze zdanie było jednoznaczne - wysokie czoło - bob w stylu Rihanna - jeśli ci się nie podoba, to out i to ma być dyskusja ja się pytam? Nika i Kasia stwierdziły jednoznacznie, że nie wiele z was chciało ze mną gadać, a kilka z was chciało doradzić (jak pamiętam to byłaś ty za co dziękuję i kilka jeszcze innych, ale znalazło się kilka takich co chciało sobie humor poprawić i pokazać to kim się jest - a że się jest niekulturalnym i nie należy ze mną dyskutować, to pal sześć, przecież to ja decyduję, a nie ty ). Dwa, to że każdy kto widzi to zdjęcie jest zadowolony z wyglądu. A poza tym, że dobrałyście mi dobre okulary (za co dzięki), to reszta do mnie nie pasowała. To nie był mój styl, to było odmładzanie na siłę - co robi częstokroć moja bratowa. Ale ja na serio wyglądam na 18 lat - wiele ludzi daje mi nawet 15 - 17 ( to miłe nawet), a nie na 21. I moja sis ma tak samo. Większość ludzi uważa, że ona kończy studia, a ma 34 lata. I lubię ten styl co teraz mam - marynarki, koszule, męskie spodnie. A nie typowa panienka w wieku 20 lat - balerinki, legi i tunika. To nie ja. Ja się czuję na przynajmniej 25 - 26 lat i tak chcę wyglądać. To wyrównuje mi wiek z tym co jest w realu. I wtedy jestem sobą, a chyba o to chodzi, by nie udawać. Ja kocham styl Marlene, ale jakbym to wtedy napisała to by było tak - to nie dla ciebie, jesteś jeszcze za młoda, nie postarzaj się - pamiętam co się na modzie działo. Ja nie znoszę dżinsów (serio, nie mam ani jednych w szafie), a według tego kogoś miałam nosić dżinsy i t-shirt i udawać na siłę (bo to defacto to znaczy) tego kim nie jestem. Ja lubię być sobą, bo w takich ciuchach bym była niepoważną nastolatką, a nie o to mi chodzi.
Spoko nie musisz się tlumaczyć. Faktycznie nie widziałam Cię na żywo. No ale zdjęcie na avku miłe
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:09   #262
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Haha ja mam 20 min do Promy
Ha, to widzę sporo nas jest z tego rejonu

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja też mam azjatyckie rysy (oczy najbardziej)

Jedna z was wspominała tu o Promenadzie i szczerze to obecnie wolę to CH od ZT. A polecam omijać szerokim łukiem Sephorę w WP (Wola Park) - takiej obskurnej obsługi to ja jeszcze nie widziałam.
Złote to centrum lansu. Małe sklepiki, wieczny tłum ludzi, bród, smród i pot. Nie lubię. Nie polecam

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I pomyśleć że u mnie zalega cała butla 103. Podkład raz użyty... Ciemnidło straszne...
Kochana to ja proponuję wymiankę Mi nie ciemnieje nic, a nic. Jednak co cera to inna reakcja. Na dowód załączam zdjęcie z Clarinsem po 7 godzinach. Nie przeraźcie się proszę moim wyjątkowym syfilisem, ale ciążowe hormony dają o sobie znać w sposób wybitnie paskudny. Nawet tuż po nałożeniu megakryjących korektorów, czy neutralizujących baz, najgorsze ogniska pozostają widoczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ala.jpg (167,3 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez 201608151056
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:18
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:26   #263
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Ha, to widzę sporo nas jest z tego rejonu



Złote to centrum lansu. Małe sklepiki, wieczny tłum ludzi, bród, smród i pot. Nie lubię. Nie polecam



Kochana to ja proponuję wymiankę Mi nie ciemnieje nic, a nic. Jednak co cera to inna reakcja. Na dowód załączam zdjęcie z Clarinsem po 7 godzinach. Nie przeraźcie się proszę moim wyjątkowym syfilisem, ale ciążowe hormony dają o sobie znać w sposób wybitnie paskudny. Nawet tuż po nałożeniu megakryjących korektorów, czy neutralizujących baz, najgorsze ogniska pozostają widoczne
needles to say - ja mieszkam dokładnie obok Promenady )
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:28   #264
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Mi nie ciemnieje nic, a nic. Jednak co cera to inna reakcja. Na dowód załączam zdjęcie z Clarinsem po 7 godzinach. Nie przeraźcie się proszę moim wyjątkowym syfilisem, ale ciążowe hormony dają o sobie znać w sposób wybitnie paskudny. Nawet tuż po nałożeniu megakryjących korektorów, czy neutralizujących baz, najgorsze ogniska pozostają widoczne
I to jest 103? Bożesz - u mnie to czysta cegiełka wychodzi! Jakbym miała zupełnie inny kolor podkładu
PS. Masz piękne oczy. Cudowny kształt migdałów. I śliczny kolor
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-12 o 22:33
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:30   #265
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
needles to say - ja mieszkam dokładnie obok Promenady )
Haha, Gocław rulezz Choć ja jestem z Anina

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
I to jest 103? Bożesz - u mnie to czysta cegiełka wychodzi! Jakbym miała zupełnie inny kolor podkładu
PS. Masz piękne oczy. Cudowny kształt migdałów. I śliczny kolor
Wiesz, może masz jakąś starszą wersję albo zwyczajnie felerny egzemplarz. Kupiłam kiedyś Teint Innocence z Chanel, w perfumerii odcień wydawał się być super. Jednak już po pierwszym nałożeniu w domu okazało się, że to pomarańczowo-brunatna porażka P.S. Dziękuję Ci bardzo Choć ten kształt jest wypracowany makijażem
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:04   #266
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nowy wątek
ja doszłam do wniosku, że nie jestem blaaada a jasna

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja juz z 3 lata nie używam effeclaru. Teraz mam boskie serum azelo-oliwkowe, czasami uzyję aspiryny i jest dobrze. Punktowo Benzacne i Pasta Lassari. Nawilżam się maseczką z Daxa i olejem lnianym, wiesiołkowym Czasami się pomiziam rycyną
zamówię je pod koniec stycznia
jeszcze błagam o cudowne coś, dzięki czemu pozbędę się zaskórników



Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś namiętnie na sol latałam
Jakoś tak chyba bezrefleksyjnie - jak całe życie nam wbijali do łba, że opalone ładniejsze...

Potem dostrzegłam, że moja naturalna uroda jednak wygląda lepiej

witch- dzięki
loss_louri- z kotem ok i o dziwo widzi (nie wiem jak to możliwe).

Dla tych , co mnie nie znają- moje zdjęcie z wakacji
ale Ty jesteś ładna

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
uff ja sie przyczepiłam do deborki i nie puszcze. Już drugi rok z tym podkładem a ja nadal zadowolona
muszę go dorwać na allegro
on ma różowe tony ?

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
u mnie podobnie Missha wygląda perfekcyjnie nawet po całym dniu - ba, nawet lepiej wygląda po całym dniu niż zaraz po nałożeniu
ile Missha kosztuje ? do 30 zł ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:11   #267
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A w podkładach najlepsze jest to, że tester też nie zawsze prawdę Ci powie. Bo miałam próbki Clarinsa i one były jakieś takie lepsze. Albo ja miałam wtedy inną skórę
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-13 o 09:13
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:25   #268
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jako, że zdobyłam próbkę Illamasqua [Rousse ] to pozwolę sobie wstawić Wam swatche, dla porównania z kremami BB.

Moja cera jest jaśniejsza niż dłoń i bardziej żółta, nie wspominając już o szyi... biało żółto-zielonej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche bb + illa.jpg (20,2 KB, 94 załadowań)
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:52   #269
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[QUOTE=Rinaa;24342923]nowy wątek
ale Ty jesteś ładna :love

Dziękuję



Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
muszę go dorwać na allegro
on ma różowe tony ? :
no ma. nawet nazywa się fairy rose
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:12   #270
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Missha wyszła jak totalna pomarańcza!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.