wielbicielki żeli pod prysznic - cz. II :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-08, 15:41   #511
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
ja też lubię Dove ale jakoś mnie znudziły i rozdałam, zostawiłam 1 z hibiskusem i jakoś nie mam weny, na szczęście tylko 250ml
Z Dove mam kilka żeli, które lubię i kupuję jak są w promocji, ale nigdy nie miałam 2 jednocześnie w użyciu i niekiedy muszę zrobić sobie przerwę od nich aby mi nie znudziły się. Są specyficzne.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dziewczyna- ja to takie produkty wącham,ale cena mnie odstrasza...za marketowe żele płace do 10zł.taka skąpa jestem
Możemy przybić piątkę, bo mam to samo Ciężko mi dać za żel więcej niż 10 zł, choć parę razy się zdarzyło. Najczęściej kupuję na promocji.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale to za 400ml, więc cena jest ok. Ja nie idę nawet sprawdzać, bo nakupiłam żeli Vianek
Jak przetestujesz to daj znak cy warto


Dzisiaj nie widziałam nic nowego żelowego w Biedrze, ale za to kupiłam żel z serii Oceania - Magical Moment. Szkoda, że nie ma mniejszych pojemności niż 500 ml, bo boję, że mi się znudzi jak większość żeli z Biedry.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 16:59   #512
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Z Dove mam kilka żeli, które lubię i kupuję jak są w promocji, ale nigdy nie miałam 2 jednocześnie w użyciu i niekiedy muszę zrobić sobie przerwę od nich aby mi nie znudziły się. Są specyficzne.



Możemy przybić piątkę, bo mam to samo Ciężko mi dać za żel więcej niż 10 zł, choć parę razy się zdarzyło. Najczęściej kupuję na promocji.




Jak przetestujesz to daj znak cy warto


Dzisiaj nie widziałam nic nowego żelowego w Biedrze, ale za to kupiłam żel z serii Oceania - Magical Moment. Szkoda, że nie ma mniejszych pojemności niż 500 ml, bo boję, że mi się znudzi jak większość żeli z Biedry.
co za zapach ten Magical Moment, zainteresowałaś mnie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 19:58   #513
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam żel Dove o zapachu ogórka i zielonej herbaty (750 ml).
gdzie go kupiłaś?jakaś promocja?

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej kupiłam w lidlu żel cien-2.49, zapach róża i wanilia, były jeszcze śliwka i coś, pomarańcza i gozdzik, itp. 500mlw biedronce nie widziałam nic z kosmetyków perfecta
Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej od jutra w biedronce NOWE żele Perfecta, masła,żele peelingujące/ oczywiście polecę zobaczyć.NIE TANIE 12,90/400ml, cena odstrasza jak na polską firmę....
kuście dziewczyny dalej ,kuście

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Nie mieli kiedy wrzucić Boje się, że jakiś aromat przypadnie mojemu nosowi.
tez się tego obawiam
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 22:04   #514
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
co za zapach ten Magical Moment, zainteresowałaś mnie
Na butelce pisze, że jest z ekstraktem z irysa. Ładny i w miarę delikatny (jak na mój nos) zapach.

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
gdzie go kupiłaś?jakaś promocja
W SuperPharmie na Malmeda za 13 z hakiem.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 23:01   #515
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Jak przetestujesz to daj znak cy warto
Teraz używam odżywczego. Fajnie pachnie mandarynkowo-pomarańczowo (peeling z tej serii biszkoptami i herbatnikami, a masło kisielem morelowym ) i nie wysusza skóry.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 13:52   #516
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Hmm, a ja im więcej testuję, tym bardziej widzę, że wolę wydać nieco więcej i mieć coś porządniejszego.
Denerwuje mnie, że większość tańszych żeli jest jakaś taka wodnista, lejąca się i niewydajna.
Teraz mam dwie katastrofy za sobą, aloesowy i miodowy Yves rocher, wersja BIO - oba mają jakiś specyficzny, sztuczny zapach, którego nie było czuć na sucho. Na szczęście znikają w tempie błyskawicznym

Kusi mnie coś nowego, ale nadal mam za duże zapasy.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 20:19   #517
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm, a ja im więcej testuję, tym bardziej widzę, że wolę wydać nieco więcej i mieć coś porządniejszego.
Denerwuje mnie, że większość tańszych żeli jest jakaś taka wodnista, lejąca się i niewydajna.
Teraz mam dwie katastrofy za sobą, aloesowy i miodowy Yves rocher, wersja BIO - oba mają jakiś specyficzny, sztuczny zapach, którego nie było czuć na sucho. Na szczęście znikają w tempie błyskawicznym

Kusi mnie coś nowego, ale nadal mam za duże zapasy.
Ja też doszłam do takiego wniosku. Często rzucałam się na tanie żele, szczególnie na promocjach, a potem je męczyłam i tylko czekałam aż się skończą. Dostałam niedawno w prezencie żel Soap&Glory oraz Biodermę i jednak widać znaczną różnicę. Wiem, że to tylko codzienny kosmetyk do mycia, ale wydaje mi się, że skoro używamy go codziennie, to może warto w niego trochę zainwestować, aby odpowiadała nam jego formuła, wydajność i zapach.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-10, 22:42   #518
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Niedawno zużyłam pistacjowy Dove w 500m butli. Był rzadszy niż inne Dove i podejrzanie szybko go zużyłam. Teraz używam odżywczego Vianek i jest gęsty, trochę jakby śliski i bardzo wydajny. Wcześniej używałam miniaturkę 75ml Sanctuary i wystarczyła mi na 10 dni Też jest gęsty i śliski. Oba są fajne i ładnie pachną (Vianek pomarańczowo-mandarynkowo a Sanctuary zmysłowo, luksusowo z delikatną nutą cynamonu)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 10:11   #519
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Ja ostatnio szaleję z żelami Dove - po zmianie formuły przestały mnie uczulać i w końcu mogę je używać Póki co w użyciu mam słodki krem z piwonią i ogórek z zieloną herbatą. Używam też czekoladowy Palmolive ale jego zapach mnie jednak drażni. A wykończyłam BeBeauty inspirowany Baleą i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona bo w porównaniu do większości tanich żeli nie siał mi spustoszenia na skórze.

A z nowości kupiłam dwa żele Iceveda i 'olejek' z EcoLab ale muszę się uzbroić w cierpliwość i poczekać na kuriera
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 11:01   #520
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Kolejny raz życie pokazało że nie warto kombinować i żele Dove są dla mnie najlepsze i już. Dostałam kiedyś drogie mydełko mleczne i postanowiłam je użyć i jednak to nie dla mnie. Skóra jest sucha, szorstka i naciągnięta. Oczywiście mam inne żele niż Dove w zapasach ale to raczej dla zapachu i pod szybki prysznic, jednak jak kąpiel to tylko z Dove i tu nie będę kombinować. No i wole "żele" o kremowej konsystencji, może mi się wydaje ale mniej wysuszają skórę.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 11:28   #521
agrest2104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Osobiście lubię beauty milk od bielendy Poza tym polecam żele pod prysznic od yes rocher, bardzo pięknie pachną i doskonale nawilżają skórę

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-04 o 10:57 Powód: Link.
agrest2104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-12, 11:42   #522
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez agrest2104 Pokaż wiadomość
Poza tym polecam żele pod prysznic od yes rocher, bardzo pięknie pachną i doskonale nawilżają skórę
Które? Ja używam JdM i limitek świątecznych i w żadnym nie spotkałam się z nawilżeniem.

W ogóle mi w życiu żel pod prysznic skóry nie nawilżył Są produkty które mnie nie przesuszają, co lepsze pozostawiają uczucie komfortu ale nawilżenie?
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 13:04   #523
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Które? Ja używam JdM i limitek świątecznych i w żadnym nie spotkałam się z nawilżeniem.

W ogóle mi w życiu żel pod prysznic skóry nie nawilżył Są produkty które mnie nie przesuszają, co lepsze pozostawiają uczucie komfortu ale nawilżenie?
Żel pod prysznic Pharmaceris E do skóry suchej i atopowej daje takie uczucie nawilżenia - ale ja mam skórę normalną. Teraz ta seria jest w zmienionych opakowaniach i jest krem i emulsja do mycia, zobacz sobie.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 13:39   #524
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Żel pod prysznic Pharmaceris E do skóry suchej i atopowej daje takie uczucie nawilżenia - ale ja mam skórę normalną. Teraz ta seria jest w zmienionych opakowaniach i jest krem i emulsja do mycia, zobacz sobie.
Wierzę, znam produkt do mycia twarzy, który faktycznie lekko nawilża więc to pewnie ta sama kategoria aptecznego ultradelikatnego produktu do skóry problemowej Swoją drogą z tej linii mają świetny balsam

Raczej interesuje mnie który to żel Rośka tak doskonale nawilża bo akurat ich ofertę znam dobrze i nie kojarzę nic co mogłoby mieć walor pielęgnacyjny
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:25   #525
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Wierzę, znam produkt do mycia twarzy, który faktycznie lekko nawilża więc to pewnie ta sama kategoria aptecznego ultradelikatnego produktu do skóry problemowej Swoją drogą z tej linii mają świetny balsam

Raczej interesuje mnie który to żel Rośka tak doskonale nawilża bo akurat ich ofertę znam dobrze i nie kojarzę nic co mogłoby mieć walor pielęgnacyjny
Jest seria produktów Isana Med z mocznikiem (urea). One nawilżają.
Poza tym w rossmann są żele Luksja z shea i kiedyś były z olejem z pestek dyni. I te też nawilżają. Teraz je chyba w Kaufland w promocji wdziałam.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Kolejny raz życie pokazało że nie warto kombinować i żele Dove są dla mnie najlepsze i już. Dostałam kiedyś drogie mydełko mleczne i postanowiłam je użyć i jednak to nie dla mnie. Skóra jest sucha, szorstka i naciągnięta. Oczywiście mam inne żele niż Dove w zapasach ale to raczej dla zapachu i pod szybki prysznic, jednak jak kąpiel to tylko z Dove i tu nie będę kombinować. No i wole "żele" o kremowej konsystencji, może mi się wydaje ale mniej wysuszają skórę.
Jak lubisz Dove to teraz ponoć fajny jest olejek pod prysznic z nowej serii. Ja myślę czy nie kupić z nim zestawu prezentowego gdzieś taniej. Dla mnie jest super Luksja z olejem z pestek z dyni, ale ostatnio nigdzie nie mogę jej dostać. A wersja z shea już tak mocno nie nawilża. Najbardziej nawilżają chyba olejki pod prysznic.
Ja klasyczny z Nivea lubię.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Ja też doszłam do takiego wniosku. Często rzucałam się na tanie żele, szczególnie na promocjach, a potem je męczyłam i tylko czekałam aż się skończą. Dostałam niedawno w prezencie żel Soap&Glory oraz Biodermę i jednak widać znaczną różnicę. Wiem, że to tylko codzienny kosmetyk do mycia, ale wydaje mi się, że skoro używamy go codziennie, to może warto w niego trochę zainwestować, aby odpowiadała nam jego formuła, wydajność i zapach.
Ja się nie rzucam bo dużo składników mnie podrażnia. Najchętniej nie używałabym wcale żeli z SLS.
Ale jak żel w małej pojemności kosztuje 25 zł i więcej no to jednak jest to dość drogo jak na polskie warunki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:33   #526
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Wierzę, znam produkt do mycia twarzy, który faktycznie lekko nawilża więc to pewnie ta sama kategoria aptecznego ultradelikatnego produktu do skóry problemowej Swoją drogą z tej linii mają świetny balsam

Raczej interesuje mnie który to żel Rośka tak doskonale nawilża bo akurat ich ofertę znam dobrze i nie kojarzę nic co mogłoby mieć walor pielęgnacyjny
Z YR żele jako żele to nie nawilżają, ale olejki pod prysznic wyszły im przyjemne. Kiedyś miałam ten z serii Hammam i skóra była po nim super. Ten z owocowej serii PN też jest dobry.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 14:46   #527
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Z YR żele jako żele to nie nawilżają, ale olejki pod prysznic wyszły im przyjemne. Kiedyś miałam ten z serii Hammam i skóra była po nim super. Ten z owocowej serii PN też jest dobry.
A masz porównanie do olejków myjących Isany, Nivea albo Wellnes&Beauty? Bo tylko te używałam ale nawilżenia za grosz
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 18:55   #528
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

A ja sobie dzisiaj kupiłam produkt 2w1 czyli szampon i żel pod prysznic marki Coslys z organicznym grejpfrutem. Będę miała na rano rano by szybko się wyszorować pod prysznicem
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 10:16   #529
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

to ja z kolei często rzucam się na limitki z isany, bo mnie kuszą zapachem a potem zawsze żałuję, bo wysuszają, niewydajne i nie pachną tak jak bym chciała :P
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 14:14   #530
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Ja sobie obiecałam, że już nigdy nie będą mnie kusić Isany, Ziaje, Orginal source, czy Yves Rocher (chociaż ten olejek jest całkiem zacny).
Wbrew pozorom dla mnie większą oszczędnością jest kupić lepszy żel, który wystarczy na dłużej i będę jeszcze mieć przyjemność z używania itd. Kupowanie na pęczki średnich żeli nie miało sensu i wcale nie było taką super oszczędnością.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:15   #531
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Wierzę, znam produkt do mycia twarzy, który faktycznie lekko nawilża więc to pewnie ta sama kategoria aptecznego ultradelikatnego produktu do skóry problemowej Swoją drogą z tej linii mają świetny balsam

Raczej interesuje mnie który to żel Rośka tak doskonale nawilża bo akurat ich ofertę znam dobrze i nie kojarzę nic co mogłoby mieć walor pielęgnacyjny
Dobrze że mówisz to może kupie taki balsam mamie pod choinke Żele isana tylko wysuszają.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jest seria produktów Isana Med z mocznikiem (urea). One nawilżają.
Poza tym w rossmann są żele Luksja z shea i kiedyś były z olejem z pestek dyni. I te też nawilżają. Teraz je chyba w Kaufland w promocji wdziałam.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------


Jak lubisz Dove to teraz ponoć fajny jest olejek pod prysznic z nowej serii. Ja myślę czy nie kupić z nim zestawu prezentowego gdzieś taniej. Dla mnie jest super Luksja z olejem z pestek z dyni, ale ostatnio nigdzie nie mogę jej dostać. A wersja z shea już tak mocno nie nawilża. Najbardziej nawilżają chyba olejki pod prysznic.
Ja klasyczny z Nivea lubię..
Jakaś Luksja jest teraz w rosie w CND. Olejki pod prysznic są trochę drogie jak dla mnie, szczególnie Dove, ale może kiedyś spróbuje (szkoda że nie popatrzyłam w Hebe jak było -%). Co do zestawów prezentowych to poczekaj zaraz będą na wyprzedaży
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 15:12   #532
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja sobie obiecałam, że już nigdy nie będą mnie kusić Isany, Ziaje, Orginal source, czy Yves Rocher (chociaż ten olejek jest całkiem zacny).
Wbrew pozorom dla mnie większą oszczędnością jest kupić lepszy żel, który wystarczy na dłużej i będę jeszcze mieć przyjemność z używania itd. Kupowanie na pęczki średnich żeli nie miało sensu i wcale nie było taką super oszczędnością.
Ja akurat lubię tanie żele, bo takie produkty szybko mi się nudzą. A tak to raz dwa zużyję i mogę testować nowe Poza tym zależy mi jedynie na zapachu i nie przesuszaniu, aniżeli na jakiś właściwościach pielęgnacyjnych. Aczkolwiek nie powiem, jak mi się trafia produkt z wyższej półki to oczywiście nie płaczę
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 23:37   #533
Liveno24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Ja sobie obiecałam, że już nigdy nie będą mnie kusić Isany, Ziaje, Orginal source, czy Yves Rocher
Mam dokładnie takie samo zdanie. Te marki są słabe a szczególnie ISANY. Marka pochodząca z niemiec, tam największy chłam.
Nie wiem czemu w Polsce się tak sprzedają ale być może mamy ubogi kraj. Ja Osobiście używam tyko żeli natura siberica xxx. Na miesiąc spokojnie mi starcza jedna butelka.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-12-14 o 09:30 Powód: link
Liveno24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 12:17   #534
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
A masz porównanie do olejków myjących Isany, Nivea albo Wellnes&Beauty? Bo tylko te używałam ale nawilżenia za grosz
Z Isany i Nivea nie używałam, ale Wellnes&Beauty kiedyś miałam. Myślę, że to ten sam poziom lub troszkę lepiej. Akurat ja ten olejek dobrze wspominam.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 07:17   #535
vTriniv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Peeling Tutti Frutti Farmony.. To są chyba najlepsze kosmetyki Ever
vTriniv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 11:42   #536
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Ja kosmetyków Tutti Frutti trochę się boję ze względu na mocne zapachy.

Dzisiaj zużyłam żel Nivea Creme Care o poj. 500 ml. Fajny, na długo starczał, ale zrobię od niego przerwę na jakiś czas. Za to kupiłam żel z Palmolive - So Dynamic 500 ml, bo w Carrefurze jest w promocji Będzie idealny na wakacje.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 11:58   #537
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Ostatnio mało chodzę po sklepach i nawet mam ochotę na jakiś "zimowy" żel, ale w tym roku chyba nie pojawiło się za wiele fajnych nowości. Myślałam o Body shop, ale zapachy na te święta nie są zbyt porywające. Zestarzałam się, nic mnie nie kusi.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 23:27   #538
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Ja lubie żele Palmolive, Nivea, tutti frutti też są fajne. Z reguły poluję na jakieś fajne promocje i zawsze staram się zmieniać, bo lubię próbować nowych zapachów
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 21:57   #539
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Dzisiaj poszedł kolejny żel - Lirene z olejkiem makadamia i monoi. Bardzo przyjemny zapach, z chęcią do niego wrócę w bliżej nieokreślonej przyszłości
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 22:12   #540
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic - cz. II :)

Nowa limitka

1482703955180.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-24 00:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.