Singielki 25+ część XIII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 10:29   #91
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Odnośnie byłych to muszę się pożalić, że jak dodałam pana przeprowadzkę do znajomych na fb to jak przejrzałam jego ścianę to pełno wisi tam jeszcze postów po jego byłej. On sam nie nie publikuje więc widziałam tylko jakieś artykuły co ona mu wrzucała i do tego ma jeszcze kilka zdjęć z nią (ma taga na jej zdjeciach).

Powiedźcie, że przesadzam, że mi to przeszkadza?!?
Ja bym sie nie przejmowala faceci sa prosci :p mysle, ze tylko my to tak analizujemy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam jak zareaguje była warszawiaka jak się dowie, że się z kimś spotyka i tym kimś jestem ja
Dagunia mam nadzieje, ze nie bedzie podobnej historii jak u mnie 🤪 kciuki trzymam, ja o dziwo nie mam problemu z jego ex. Oficjalnie mowi o mnie do B. “Twoja dziewczyna” w obecnosci ich corki.

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
zgadzam się!



W ogóle mieszkam już czwarty miesiąc z Żołnierzem i nie wyobrażam sobie, że miałoby się to zmienić. Nigdy nie mieszkałam z facetem, ale z nim mieszka się super, w ogóle się nie kłócimy, a co najlepsze - mogę mu zwracać uwagę, a on się nie obraża.
Aszin no to pieknie, oby tak dalej. U mnie sie na to zapowiada, ja sie tylko zapieram rekami i nogami przed tym

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;82822726]Ale ekstra Zazdro!!! Już 4 miesiące!? Kurczę, ale ten czas leci To pewnie pokrywało się jakoś z moim poznaniem Przyjezdnego, bo my nieco ponad 4 miesiące się znamy dopiero w sumie
Możliwe, że w maju uda mi się poznać jego rodziców, bo chciałby ich do siebie zaprosić i mnie przedstawić Podobno matka chce mnie poznać bardzo, ale też mnie nastraszył, że jest dosyć surowa

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Oby to tylko straszenie bylo :p a jak Ty sie na to zaopatrujesz?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze tzn. on przyjeżdża w piątek chyba i na 99% jedziemy w sobotę rano, a wracam w środę wieczorem samolotem. Ale dzień wyjazdu może jeszcze ulec zmianie

Czemu dzien wyjazdu moze ulec zmianie?

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;82823141]No jeszcze ponad miesiąc, więc nie będę się stresować
Jego to moje poznanie z nimi chyba też troszkę stresuje. No cóż, byle się poznać a potem już z górki może.

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ja jego rodzicow poznalam znienacka, on zreszta moja mame i ojczyma tez, bez zadnego przygotowania wiec nie mialam okazji sie stresowac, ale moze jak Ty sobie ulozysz mysli w glowie, to nie bedziesz sie stresowac

Ja wlasnie jade na moja godzine jazd z instruktorem a potem na wsadzenie mojego implantu, temat dzieci mamy omowiony a z moim trybem zycia to jedno z lepszych rozwiazan
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:36   #92
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

nawet nie wiecie jak badzo bym chciała zameiszkać z facetem.
Współlokatorzy mnie doprowadzają do szału, kawalerki kosztują fortunę a nawet nie mam czasu by szukać czegoś nowego.
Miałam kupować swoje mieszkanie ale znowu myślę nas zmianą pracy więc chyba nie ma sensu ehhh..
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 10:48   #93
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Zdaj nam potem relację jak było



Trzymam kciuki
Wczoraj zalogowałam się przez tel - udało mi się pierwszy raz, więc info z pierwszej ręki będą Będę Wam płakać, że chcę wracać i jest beznadziejnie
Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość

Czemu dzien wyjazdu moze ulec zmianie?




Ja jego rodzicow poznalam znienacka, on zreszta moja mame i ojczyma tez, bez zadnego przygotowania wiec nie mialam okazji sie stresowac, ale moze jak Ty sobie ulozysz mysli w glowie, to nie bedziesz sie stresowac

Ja wlasnie jade na moja godzine jazd z instruktorem a potem na wsadzenie mojego implantu, temat dzieci mamy omowiony a z moim trybem zycia to jedno z lepszych rozwiazan
Bo istnieje ryzyko, że będzie chciał mnie już zabrać w piątek, a może być tak że jedna sprawa nam się przedłuży i pojedziemy w niedzielę.
Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
nawet nie wiecie jak badzo bym chciała zameiszkać z facetem.
Współlokatorzy mnie doprowadzają do szału, kawalerki kosztują fortunę a nawet nie mam czasu by szukać czegoś nowego.
Miałam kupować swoje mieszkanie ale znowu myślę nas zmianą pracy więc chyba nie ma sensu ehhh..
A jakieś podteksty ze strony Pana Przeprowadzki były żebyście zamieszkali razem?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:15   #94
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Nie, on mieszka sam ale wiem, że na dłuższą metę też by wolał z kimś by mniej płacić.
Wie, że ja się męczę, sam nie lubi moich wspólokatorów i zaproponował, że mi pomoże poszukać nowego pokoju.
No niby ok bo znamy się tylko 4 miesiące więc nie jest to długo.
Jedynie zabolało mnie trochę jak okazało się, że być może jego kolega przeprowadzi się do naszego miasta we wrześniu i stwierdziła, że z nim to by mógł zamieszkać.
Dla mnie teraz mieszkanie razem to też niby trochę wcześnie ale szkoda, że on za pół roku pomyślał o mieszkaniu z kumplem a nie o tym, że ze mnąjuż będzie 9 miesięcy więc to też już by był czas na zamieszkanie.
Sama tematu nie pociągłam. Myślałam, by wybadać temat za jakiśczas jak już chociaż to pół roku minie.[COLOR="Silver"]
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2018-04-10 o 11:16
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:20   #95
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Nie, on mieszka sam ale wiem, że na dłuższą metę też by wolał z kimś by mniej płacić.
Wie, że ja się męczę, sam nie lubi moich wspólokatorów i zaproponował, że mi pomoże poszukać nowego pokoju.
No niby ok bo znamy się tylko 4 miesiące więc nie jest to długo.
Jedynie zabolało mnie trochę jak okazało się, że być może jego kolega przeprowadzi się do naszego miasta we wrześniu i stwierdziła, że z nim to by mógł zamieszkać.
Dla mnie teraz mieszkanie razem to też niby trochę wcześnie ale szkoda, że on za pół roku pomyślał o mieszkaniu z kumplem a nie o tym, że ze mnąjuż będzie 9 miesięcy więc to też już by był czas na zamieszkanie.
Sama tematu nie pociągłam. Myślałam, by wybadać temat za jakiśczas jak już chociaż to pół roku minie.[COLOR="Silver"]
to bardzo dobry pomysł
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:37   #96
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Nie, on mieszka sam ale wiem, że na dłuższą metę też by wolał z kimś by mniej płacić.
Wie, że ja się męczę, sam nie lubi moich wspólokatorów i zaproponował, że mi pomoże poszukać nowego pokoju.
No niby ok bo znamy się tylko 4 miesiące więc nie jest to długo.
Jedynie zabolało mnie trochę jak okazało się, że być może jego kolega przeprowadzi się do naszego miasta we wrześniu i stwierdziła, że z nim to by mógł zamieszkać.
Dla mnie teraz mieszkanie razem to też niby trochę wcześnie ale szkoda, że on za pół roku pomyślał o mieszkaniu z kumplem a nie o tym, że ze mnąjuż będzie 9 miesięcy więc to też już by był czas na zamieszkanie.
Sama tematu nie pociągłam. Myślałam, by wybadać temat za jakiśczas jak już chociaż to pół roku minie.[COLOR="Silver"]
Mamy podobny etap związku i znajomości
Było by mi przykro też, gdyby mnie Przyjezdny nie uwzględnił w swoich planach

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 11:49   #97
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Zorzoli, moze on nie zdaje sobie sprawy, że Ty juz chcesz z nim zamieszkać. Warto porozmawiać

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
nieźle się trzymasz jak na 50-tkę
Ano staram się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2018-04-10 o 11:50
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 11:51   #98
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Ja sama nie wiem... nic mu nie mówiłam bo nigdy nie mieszkałam z facetem i nie wiem czy jestem na to gotowa. Na majówkę jedziemy do mojego domu dmrodzinnego na 4 dni bo mam wolno chatę to wytestuje jak nam się mieszka razem. Poczekam Jeszce te 2 miesiące i zacznę temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:22   #99
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
nawet nie wiecie jak badzo bym chciała zameiszkać z facetem.
Współlokatorzy mnie doprowadzają do szału, kawalerki kosztują fortunę a nawet nie mam czasu by szukać czegoś nowego.
Miałam kupować swoje mieszkanie ale znowu myślę nas zmianą pracy więc chyba nie ma sensu ehhh..
Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Nie, on mieszka sam ale wiem, że na dłuższą metę też by wolał z kimś by mniej płacić.
Wie, że ja się męczę, sam nie lubi moich wspólokatorów i zaproponował, że mi pomoże poszukać nowego pokoju.
No niby ok bo znamy się tylko 4 miesiące więc nie jest to długo.
Jedynie zabolało mnie trochę jak okazało się, że być może jego kolega przeprowadzi się do naszego miasta we wrześniu i stwierdziła, że z nim to by mógł zamieszkać.
Dla mnie teraz mieszkanie razem to też niby trochę wcześnie ale szkoda, że on za pół roku pomyślał o mieszkaniu z kumplem a nie o tym, że ze mnąjuż będzie 9 miesięcy więc to też już by był czas na zamieszkanie.
Sama tematu nie pociągłam. Myślałam, by wybadać temat za jakiśczas jak już chociaż to pół roku minie.[COLOR="Silver"]
Może nie mówi o takich planach żeby Cię nie "wystraszyc"?
Ja też nigdy nie mieszkałam z facetem i balabym się trochę;/ ale mi to póki co nie grozi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:34   #100
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Może nie mówi o takich planach żeby Cię nie "wystraszyc"?
Ja też nigdy nie mieszkałam z facetem i balabym się trochę;/ ale mi to póki co nie grozi
mi też
Widujemy się codziennie w pracy, więc 24h na dobę byśmy nie dali rady ze sobą wytrzymać
Teraz jest idealnie: widzimy się często, ale potem jest czas, żeby od siebie odpocząć
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2018-04-10 o 12:40
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:36   #101
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Ale nastukałyście od razu nowy wątek ^^ Więc mimo, że na 4 stronie to WITAM i czuję się zaszczycona, że stanęłam na podium nabijaczy ^^

Wybaczcie, ale prześledziłam tylko strony nowego wątku i może tematy już przegadane ale dorzucę coś od siebie

Dinulka - jesli chodzi o wesele to tak jak pisałały dziewczyny - wszystko wolno Sa i sukienki rokolszowane i lejące i wściekło kolorowe i pastelowe - więc zakładaj co Ci pasuje Co do butów to ja zakładam szpilki tylko do kościoła + pierwsze 2 tańce - a potem to albo koturny (jak jest pogoda) albo płaskie czy sandałki wręcz. Stawiam na wygodę

Co do budżetu - o swoim też się nei wypowiadam Przerasta mnie ten wyjazdowypanieński, wesele 300 km dalej i kilka innych rzeczy. Miałam kupić tę sukienkę co Wam pokazywałam, ale jednak chyba się w budżecie nie zmieści i idę w takiej z tamtego roku. Nie wspomnę już, że chciałam jechac na majówkę i pewnie klapa będzie.

Dagunia - co do zazdrości byłych. To jakoś tak czasem dziwnie bywa. O mnie np. są zazdrosne byłe moich kolegów. W sensie jak oni nie mająnikogo i my kilka razy wyjdziemy czysto po koleżeńsku to i o to potrafią być zazdrosne bo Bóg wiec co sobie wyobrażają. Taki los - mnie chyuba tez trochę by ukuło jakbym zobaczyła bylego z panną. Na szczęście przez 2 lata tak się nie stało :brzydak:

Zorzoli - co do zdjęć to się całkiem nie przejmuj. Ja też nie wpadłam na to, żeby swoje kasować albo czyścić tablicę. Chociaż z drugiej strony to teraz staram się nie wrzucać na Fbka dużo takich rzeczy z kimś z kim sie spotykam. Po co robić wielką miłość na Fbku a potem po rozstaniu od razu wszyscy wiedzą, że coś poszło nie tak.

A co do mieszkania z facetem - trzeba być na to gotowym. A jak jesteś gotowa to wiesz i nie ma żadnych wątpliwości Aszin - fajnie, że Ci sie tak super mieszka z Żołnierzem. ja też dobrze wspominam mieszkanie z ex. Ale musiałam do tego dojrzeć przez 2 lata.

mnie to się teraz marzy jakaś historia w stylu kopciuszka czy innej księżniczki. Jakoś przestało mnie cieszyć towarzystwo przyjaciół i często na koniec wieczoru załapuje zwiechy. Adorator z pracy mnie dobija - bo jak może być tak na tym porypanym świecie, że podobasz się komuś kto ma żonę i dzieci, a nie potrafi Cię docenić osoba, z która potencjalnie mogłoby byc fajnie?

No ale chyba trochę za dużo o mnie Lepiej powiedzcie jak plany na te piękne słoneczne popołudnie ?

PS. Co myślicie o Big Brothers Big Sisters of Poland? Zastanawiam się czy nie zostac mentorką. Chciałabym się skupic na czymś gdzie moge pomóc innym,a niekoniecznie skupiac się na jakiś swoich problemach 1 świata.
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 12:37   #102
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Melduję się dopiero na 4 stronie


Kurcze, dziewczyny... mój "kolega" niezdecydowany pan K. oznajmił mi parę dni temu, że w sierpniu jego znajomy będzie miał wesele w Bułgarii i bardzo cieszyłoby go to, gdyby zdecydowała się z nim pojechać aż jestem w szoku, bo nie dość, że chłop nie umie się zdecydować kim dla niego jestem prócz przytulanek i pocałunków, to wyskoczył mi z taką propozycją...

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

dubel
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:38   #103
myaia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 224
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Troche mnie nie bylo i juz nowa czesc musze nadrobic


Poznalam meega faceta na imprezie. Spedzilismy super weekend i pojechal do siebie i koniec romansu

Trzesnelo mnie strasznie, ale mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie

Czuje sie jak nastolatka.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
myaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:44   #104
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez myaia Pokaż wiadomość
Poznalam meega faceta na imprezie. Spedzilismy super weekend i pojechal do siebie i koniec romansu

Trzesnelo mnie strasznie, ale mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie

Czuje sie jak nastolatka.
Dlatego czasem warto celowo zwolnić znajomość, żeby uniknąć takich rozczarowań w przyszłości, przynajmniej ja tak robiłem
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 13:33   #105
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Melduję się dopiero na 4 stronie


Kurcze, dziewczyny... mój "kolega" niezdecydowany pan K. oznajmił mi parę dni temu, że w sierpniu jego znajomy będzie miał wesele w Bułgarii i bardzo cieszyłoby go to, gdyby zdecydowała się z nim pojechać aż jestem w szoku, bo nie dość, że chłop nie umie się zdecydować kim dla niego jestem prócz przytulanek i pocałunków, to wyskoczył mi z taką propozycją...[COLOR="Silver"]
Zazdro uwielbiam zagraniczne wesela
I co powiedziałas?
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 14:19   #106
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mi też
Widujemy się codziennie w pracy, więc 24h na dobę byśmy nie dali rady ze sobą wytrzymać
Teraz jest idealnie: widzimy się często, ale potem jest czas, żeby od siebie odpocząć
My właśnie rzadko się widujemy i to mnie akurat trochę niepokoi
W sumie Ty masz fajną sytuację 😃

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;82827246]Ale nastukałyście od razu nowy wątek ^^ Więc mimo, że na 4 stronie to WITAM i czuję się zaszczycona, że stanęłam na podium nabijaczy ^^

Wybaczcie, ale prześledziłam tylko strony nowego wątku i może tematy już przegadane ale dorzucę coś od siebie

Dinulka - jesli chodzi o wesele to tak jak pisałały dziewczyny - wszystko wolno Sa i sukienki rokolszowane i lejące i wściekło kolorowe i pastelowe - więc zakładaj co Ci pasuje Co do butów to ja zakładam szpilki tylko do kościoła + pierwsze 2 tańce - a potem to albo koturny (jak jest pogoda) albo płaskie czy sandałki wręcz. Stawiam na wygodę

Co do budżetu - o swoim też się nei wypowiadam Przerasta mnie ten wyjazdowypanieński, wesele 300 km dalej i kilka innych rzeczy. Miałam kupić tę sukienkę co Wam pokazywałam, ale jednak chyba się w budżecie nie zmieści i idę w takiej z tamtego roku. Nie wspomnę już, że chciałam jechac na majówkę i pewnie klapa będzie.

Dagunia - co do zazdrości byłych. To jakoś tak czasem dziwnie bywa. O mnie np. są zazdrosne byłe moich kolegów. W sensie jak oni nie mająnikogo i my kilka razy wyjdziemy czysto po koleżeńsku to i o to potrafią być zazdrosne bo Bóg wiec co sobie wyobrażają. Taki los - mnie chyuba tez trochę by ukuło jakbym zobaczyła bylego z panną. Na szczęście przez 2 lata tak się nie stało :brzydak:

Zorzoli - co do zdjęć to się całkiem nie przejmuj. Ja też nie wpadłam na to, żeby swoje kasować albo czyścić tablicę. Chociaż z drugiej strony to teraz staram się nie wrzucać na Fbka dużo takich rzeczy z kimś z kim sie spotykam. Po co robić wielką miłość na Fbku a potem po rozstaniu od razu wszyscy wiedzą, że coś poszło nie tak.

A co do mieszkania z facetem - trzeba być na to gotowym. A jak jesteś gotowa to wiesz i nie ma żadnych wątpliwości Aszin - fajnie, że Ci sie tak super mieszka z Żołnierzem. ja też dobrze wspominam mieszkanie z ex. Ale musiałam do tego dojrzeć przez 2 lata.

mnie to się teraz marzy jakaś historia w stylu kopciuszka czy innej księżniczki. Jakoś przestało mnie cieszyć towarzystwo przyjaciół i często na koniec wieczoru załapuje zwiechy. Adorator z pracy mnie dobija - bo jak może być tak na tym porypanym świecie, że podobasz się komuś kto ma żonę i dzieci, a nie potrafi Cię docenić osoba, z która potencjalnie mogłoby byc fajnie?

No ale chyba trochę za dużo o mnie Lepiej powiedzcie jak plany na te piękne słoneczne popołudnie ?

PS. Co myślicie o Big Brothers Big Sisters of Poland? Zastanawiam się czy nie zostac mentorką. Chciałabym się skupic na czymś gdzie moge pomóc innym,a niekoniecznie skupiac się na jakiś swoich problemach 1 świata.[/QUOTE]
Ty też nie usunelas zdjęć z byłym?

A co to za projekt ten big brothers?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 14:56   #107
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Ty też nie usunelas zdjęć z byłym?

A co to za projekt ten big brothers?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
usunęłam dopiero, jak zauważyłam, że on usunął. Tak to nie widziałam w tym potrzeby, ale doszłam do wniosku, że skoro on nie chce, żeby je było widać no to ja tez usunę. Natomiast to były moje zdjęcia, takie które wrzucały inne osoby, czy posty, które on wrzucał mi na tablice to zostały.

Sama też raczej nie stalkuję tablic facetów, z którymi się zaczynam spotykać. No nie zmienisz tego, że wczesniej ktoś miał inne życie - a moim zdaniem usuwanie połowy fejsa to zbyt pracochlonen jest.

Big brothers to taki program mentorski. Pasują Cię z dzieckiem, które tez zostało zgłoszone do programu - przeważnie jakieś z rozbitej rodziny albo z problemami - no i spotykasz się z nim raz na 2/3 tygodnie i budujesz więź jednocześnie starając się mu pomóc.
Doszłam do wniosku, ze sama tyle przeszłam w swoim krótkim życiu (strata dziadków i taty), że w sumie może to, że jak sobie z tym poradziłam jakoś to teraz mogłabym w podobnych sytuacjacvh pomóc innym.
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 15:08   #108
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
My właśnie rzadko się widujemy i to mnie akurat trochę niepokoi
W sumie Ty masz fajną sytuację 😃
niefajną, bo jak coś nam nie wyjdzie, to ludzie będą gadać
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 15:38   #109
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

O Was to ja jestem spokojna A ludzie zawsze będą gadali byle gadać.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 16:51   #110
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
zgadzam się!

W ogóle mieszkam już czwarty miesiąc z Żołnierzem i nie wyobrażam sobie, że miałoby się to zmienić. Nigdy nie mieszkałam z facetem, ale z nim mieszka się super, w ogóle się nie kłócimy, a co najlepsze - mogę mu zwracać uwagę, a on się nie obraża.
Aszin super Fajnie też, że on tak reaguje
[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;82825921]Mamy podobny etap związku i znajomości
Było by mi przykro też, gdyby mnie Przyjezdny nie uwzględnił w swoich planach

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Mnie też byłoby przykro w takiej sytuacji jaką Zorzoli opisuje.

Dinulka - a jak czesto widzisz się ze swoim?

A ja jestem zła, rozczarowana, przykro mi.
Kończy mi się okres próbny. Miałam dziś rozmowe. Same ochy i achy ale na podwyżkę mogę liczyć za rok... Także tego. Jest dupa i chyba będę szukać dalej. Negocjowałam, mówiłam, że czuję się przez nich wprowadzona w błąd (w mailu z ofertą pracy miałam napisane, że możliwość negocjacji zarobków po 3 miesiącach). Tłumaczyli, że zmieniły się zasady ble, ble, ble.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 16:59   #111
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj ogarniając swoje budżety przypomniałam sobie, że wesele przede mną, czyli zakup sukienki na wesele oraz na poprawiny, no i buty. Problem największy z tym ostatnim, nie umiem na cienkich szpilach jak obcas to tylko grubszy słupek + platforma... Czy na wesele wypada iść w innych butach niż szpilki klasyczne? Pytam, bo ostatni raz byłam na weselu z 5 lat temu. Nie wiem też jaka jest teraz moda na sukienki? takie zwykłe czy bardziej rozkloszowane i odświętne? Wiecie, na weselu będzie rodzinka R, więc nie mogę zaliczyć wtopy, ani jakoś ekstrawagancko się przyodziać
Ja mam plan iść w sandałkach ze zdjęcia (6cm- szpilki dla olbrzyma). Oczywiście o ile dopisze pogoda, awaryjnie zakryte obcasy. Ale póki co na te obcasy jeszcze czekam aż do mnie dojdą i jestem pełna nadziei, że będą w ogóle pasować na moje wielkie stopy :P


Za to kiecki dalej brak. Zamówiłam z zalando 8 czy 9 i żadna nie pasowała. Lecą do mnie jeszcze dwie ostatnie. Sklepy stacjonarne zostawiam na ostateczną opcję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg burty.jpg (52,3 KB, 81 załadowań)
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:02   #112
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8281947 6]
Czy do was też na tinderze masa facetów pisze od razu o seksie? Ja rozumiem, że to jest normalna sprawa, ale przecież nie najważniejsza. A czasem mają "normalne" zdjęcia i opis, zaczyna się rozmowa i "a co lubisz w łóżku?/jesteś czasem niegrzeczna?/mieszkasz sama?" (o tego to nienawidzę...)....
.[/QUOTE]

Myślę, że to nawet lepiej, że się szybko ujawniają. Łatwiej odsiać takie byle co ;D
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:02   #113
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;82827246]Ale nastukałyście od razu nowy wątek ^^ Więc mimo, że na 4 stronie to WITAM i czuję się zaszczycona, że stanęłam na podium nabijaczy ^^

Wybaczcie, ale prześledziłam tylko strony nowego wątku i może tematy już przegadane ale dorzucę coś od siebie

mnie to się teraz marzy jakaś historia w stylu kopciuszka czy innej księżniczki. Jakoś przestało mnie cieszyć towarzystwo przyjaciół i często na koniec wieczoru załapuje zwiechy. Adorator z pracy mnie dobija - bo jak może być tak na tym porypanym świecie, że podobasz się komuś kto ma żonę i dzieci, a nie potrafi Cię docenić osoba, z która potencjalnie mogłoby byc fajnie?

No ale chyba trochę za dużo o mnie Lepiej powiedzcie jak plany na te piękne słoneczne popołudnie ?

PS. Co myślicie o Big Brothers Big Sisters of Poland? Zastanawiam się czy nie zostac mentorką. Chciałabym się skupic na czymś gdzie moge pomóc innym,a niekoniecznie skupiac się na jakiś swoich problemach 1 świata.[/QUOTE]

Gratuluję zajęcia trzeciego miejsca w TOP nabijaczach

Działasz coś jeszcze n Tinderze? Księciu trzeba czasem pomóc się zjawić

Jeśli zostanie taką mentorką sprawi Ci satysfakcję - śmiało!

ale wciąż - my miewamy problemy pierwszego świata, które często są dla nas mocno obciążające i niekoniecznie trzeba porównywać siebie do innych mówiąc słynne 'inni mają gorzej'.

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
A ja jestem zła, rozczarowana, przykro mi.
Kończy mi się okres próbny. Miałam dziś rozmowe. Same ochy i achy ale na podwyżkę mogę liczyć za rok... Także tego. Jest dupa i chyba będę szukać dalej. Negocjowałam, mówiłam, że czuję się przez nich wprowadzona w błąd (w mailu z ofertą pracy miałam napisane, że możliwość negocjacji zarobków po 3 miesiącach). Tłumaczyli, że zmieniły się zasady ble, ble, ble.
Eh, jak dobrze to znam z doświadczenia... Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że znajdziesz idealne miejsce pracy dla siebie lub... sama je dla siebie stworzysz

Rok czekania na podwyżkę to przesada. A i po roku ona pewnie spektakularna nie byłaby. Tym bardziej, że mówiłaś coś, że nie całkiem jesteś zadowolona z obecnej stawki
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:07   #114
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;82822726]Ale ekstra Zazdro!!! Już 4 miesiące!? Kurczę, ale ten czas leci To pewnie pokrywało się jakoś z moim poznaniem Przyjezdnego, bo my nieco ponad 4 miesiące się znamy dopiero w sumie
Możliwe, że w maju uda mi się poznać jego rodziców, bo chciałby ich do siebie zaprosić i mnie przedstawić Podobno matka chce mnie poznać bardzo, ale też mnie nastraszył, że jest dosyć surowa

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Nie, on mieszka sam ale wiem, że na dłuższą metę też by wolał z kimś by mniej płacić.
Wie, że ja się męczę, sam nie lubi moich wspólokatorów i zaproponował, że mi pomoże poszukać nowego pokoju.
No niby ok bo znamy się tylko 4 miesiące więc nie jest to długo.
Jedynie zabolało mnie trochę jak okazało się, że być może jego kolega przeprowadzi się do naszego miasta we wrześniu i stwierdziła, że z nim to by mógł zamieszkać.
Dla mnie teraz mieszkanie razem to też niby trochę wcześnie ale szkoda, że on za pół roku pomyślał o mieszkaniu z kumplem a nie o tym, że ze mnąjuż będzie 9 miesięcy więc to też już by był czas na zamieszkanie.
Sama tematu nie pociągłam. Myślałam, by wybadać temat za jakiśczas jak już chociaż to pół roku minie.[COLOR="Silver"]
Ja z tym moim znam się 3 miesiące, on we wrzesniu będzie prawdopodobnie zmieniał mieszkanie i rzucał już jakieś aluzje o mieszkaniu razem. Dla mnie to poki co totalna abstrakcja

Krótko się znacie, myślę, że też nie ma co jeszcze uznawać, że skoro o tym nie mówi to znaczy, że nie chciałby w ogóle razem zamieszkać. Może też nie chce zapeszać
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:39   #115
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Gratuluję zajęcia trzeciego miejsca w TOP nabijaczach

Działasz coś jeszcze n Tinderze? Księciu trzeba czasem pomóc się zjawić

Jeśli zostanie taką mentorką sprawi Ci satysfakcję - śmiało!

ale wciąż - my miewamy problemy pierwszego świata, które często są dla nas mocno obciążające i niekoniecznie trzeba porównywać siebie do innych mówiąc słynne 'inni mają gorzej'.



Eh, jak dobrze to znam z doświadczenia... Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że znajdziesz idealne miejsce pracy dla siebie lub... sama je dla siebie stworzysz

Rok czekania na podwyżkę to przesada. A i po roku ona pewnie spektakularna nie byłaby. Tym bardziej, że mówiłaś coś, że nie całkiem jesteś zadowolona z obecnej stawki
No nie jestem zadowolona z obecnej stawki. Pozostaje szukać dalej... Dzięki Shawtty
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:47   #116
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
No nie jestem zadowolona z obecnej stawki. Pozostaje szukać dalej... Dzięki Shawtty
Będę trzymać kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 17:50   #117
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Ahhh .... ja to bym nawet poszła na jakieś wesele ale chyba mi się nic nie szykuje
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 18:07   #118
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Oo, a co tam będziesz robić?
Bo kilka miesięcy nawet pracowałam w sądzie i miło wspominam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Będę pracować w sekretariacie, ale w tym sądzie nie ma osobno protokolantek. Więc sekretarki trochę pracują w sekretariacie i trochę robią za protokolantki.
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 18:11   #119
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Mam chłopaka
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 18:23   #120
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mam chłopaka
I bardzo dobrze!

Opowiadaj, jak to wszystko w końcu zostało ustalone
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-02 16:11:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.