peeling kawowy - rewelacja - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 21:51   #1501
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

*Celestia* Ja od kawy tez nie jestem uzalezniona ale od tego pilingu juz tak Kawe kupuje tansza bo raz jak wzielam mojej mamy taka z wyzszej polki to prawieze z walkiem za mna biegala Hop siup do sklepu po kawe
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:37   #1502
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dzisiaj zrobiłam sobie peeling kawowy z dodatkiem cynamonu i oliwy z oliwek, jestem zachwycona! Skóra mięciutka i tak fajnie pachnie.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:54   #1503
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

już się nakręciłam na te peeling

Zaraz zobaczę jak działa poranna kawka TŻ`eta
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 14:26   #1504
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Re: peeling kawowy - re we la cja

przyłączam się ;>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:38   #1505
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

kurcze... zaczne od tego, że uwielbiam ten peeling znam go już od dawna, ale nie moge sie zmobilizować do regularnego używania, niestety...
ale do rzeczy. wczoraj akurat po zrobionym peelingu znalazłam w sieci takie info:

Cytat:
Badania nad toksycznością kumaryny prowadzone są już od kilkudziesięciu lat. Kiedy w badaniach na zwierzętach okazało się, że związek ten uszkadza wątrobę, wprowadzono zakaz dodawania kumaryny do żywności jako aromatu - najpierw, w 1954 r. w Stanach Zjednoczonych, a niedługo potem w krajach Europy. Zakaz zakazem, ale trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kumaryna występuje w niektórych roślinach w sposób naturalny. I to nie tylko w cynamonie. W przyprawie tej, owszem, jest jej najwięcej.(...)

(...)Mielony cynamon to inna sprawa. Ilości wykrytej kumaryny w badanych przez nas opakowaniach były bardzo wysokie. I choć nie ma regulacji prawnych dotyczących kumaryny w cynamonie mielonym, to wykryte wartości są alarmujące.(...)

(...)Co więcej, z kosmetyków jeszcze łatwiej wchłania się do naszego organizmu niż z jedzenia. Według badań z 1997 r. przeciętny Amerykanin wchłania z kosmetyków aż 1,2 mg kumaryny dziennie. Dlatego tym bardziej powinniśmy ograniczać jedzenie cynamonowych produktów. Eksperci radzą, by po takie przysmaki sięgać nie częściej niż raz w tygodniu.(...)

(...)Jeszcze do niedawna sądzono, że kumaryna nie tylko uszkadza wątrobę, ale i może wywoływać raka. Na szczęście się to nie potwierdziło - ludziom z powodu kumaryny rak nie grozi - donieśli ostatnio naukowcy.
Wygląda na to, że na szkodliwe działanie kumaryny na wątrobę narażeni są też nie wszyscy. Dlaczego jedni reagują na kumarynę, a inni nie? Tego naukowcy jeszcze nie potrafią wytłumaczyć. Na szczęście dla nas, uszkodzenia wywołane w wątrobie cofają się, gdy zmniejszymy ilość spożywanej kumaryny. A więc osoby, które dawniej jadły dużo cynamonu, nie muszą się dziś martwić. Ważne tylko, by nie sięgać zbyt często po cynamon i po produkty z jego dodatkiem.
Z drugiej strony eksperci ostrzegają, by nie bagatelizować alarmujących doniesień o kumarynie. Efekty długotrwałego codziennego jedzenia dużych ilości cynamonu nie są jeszcze znane.
z: http://www.swiatkonsumenta.pl/artykul.php?id=987

Czy zatem cynamon w peelingu kawowym szkodzi naszemu zdrowiu??
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:16   #1506
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Co tam peeling, ja uwielbiam cynamon. Jem coś z nim prawie codziennie,piję kawę z cynamonem. Ale jak jeszcze nie dowiedziono szkodliwości, to nie będę go sobie odmawiać
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 19:25   #1507
roxydaisy
Raczkowanie
 
Avatar roxydaisy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Limerick, Ire
Wiadomości: 33
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dzieki za wskazowki, mam dzis czas wiec sobie zrobie peeling z kawa!
roxydaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 19:36   #1508
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Co tam peeling, ja uwielbiam cynamon. Jem coś z nim prawie codziennie,piję kawę z cynamonem. Ale jak jeszcze nie dowiedziono szkodliwości, to nie będę go sobie odmawiać
ale jest udowodniona jego szkodliwość na wątrobę...
Cytat:
Naukowcy wyliczyli bowiem maksymalną bezpieczną dawkę kumaryny, jaką możemy dziennie spożyć, czyli TDI (tolerable daily intake). Dla kumaryny dawka ta wynosi 0,1 mg na kilogram masy ciała. Czyli osoba ważąca 60 kg może bezpiecznie zjeść 6 mg kumaryny w ciągu dnia. Z naszych badań wynika, że dawkę tę łatwo przekroczyć, tym bardziej, że kumaryna trafia do naszych żołądków z różnych źródeł. (...)
Producenci w Niemczech obiecali kilka miesięcy temu tak zmienić receptury swoich wyrobów, by stopniowo zmniejszać w nich ilość kumaryny. Docelowo jej zawartość ma nie przekraczać 2 mg/kg(...)
a jaka jest zawartość kumaryny w polskich produktach?
Cytat:
Oto zawartości kumaryny wykryte przez laboratorium (w mg/kg):
  • Cynamon mielony Appetita: 3710
  • Cynamon mielony Kamis: 2510
  • Cynamon mielony Kotanyi: 2370
  • Cynamon mielony Prymat: 2280
  • Mus jabłkowy BoboVita Szarlotka z cynamonem: 0,6 (w tym przypadku zawartość kumaryny znajdowała się poniżej dozwolonego limitu)
  • Lipton Morocco mięta z przyprawami: 752
  • Tetley herbata z jabłkiem i cynamonem: 122
  • Herbapol herbata cynamonowa: 121
  • Płatki śniadaniowe Cini Minis: 15,8
  • Pierniki Anna's: 12,9
  • Guma do żucia Big Red Cinnamon: 5,1 (mieści się w normie, ponieważ górna dopuszczalna granica zawartości kumaryny w gumach jest wyższa niż w pozostałych produktach i wynosi 50 mg/kg).
chociaż z drugiej strony piszą, że spożywanie w dozwolonych ilościach nie jest szkodliwe ae jak tu to obliczyć tak dokladnie?
no i na pocieszenie piszą jeszcze:
Cytat:
Na szczęście dla nas, uszkodzenia wywołane w wątrobie cofają się, gdy zmniejszymy ilość spożywanej kumaryny. A więc osoby, które dawniej jadły dużo cynamonu, nie muszą się dziś martwić. Ważne tylko, by nie sięgać zbyt często po cynamon i po produkty z jego dodatkiem.
więc już sama nie wiem co o tym myśleć...
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:45   #1509
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Przyznaję, że ten peeling to jeden z najlepszych kosmetyków, jaki miałam szansę zastosować mam po nim skórę gładziutką jak niemowlak ;p co do cynamonu - ja mogę obyć się bez, sam peeling chyba jakoś bardzo na tym nie traci?
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:15   #1510
aksza81
Przyczajenie
 
Avatar aksza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 1
Smile Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Zachecona prostym przygotowaniem zrobilam sobie wczoraj ten peeling no i efekt byl naprwade rewlelacyjny. Skore po min mialam bardzo gladka - niestety zmieszalam sol i kawe ze starym peelingiem i zapach wyszedl w efekcie nieciekawy, ale nastepnym razem dodam troche cynamonu i mam nadzieje po nim pachniec toche przyjemniej. Jesli jeszcze nie probowalyscie to goraco polecam!
aksza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 12:27   #1511
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 59
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

mam pytanko do dziewczyn które już troche używają tego peelingu...czy któraś z Was uporała się dzięki niemu z krostkami na ramionach? Ja niestety nie jestem systematyczna....szczegól nie kiedy efektu nie widać od razu Co prawda skóra jest bardziej gładka, ale przez ten mój "defekt" nie aż tak bardzo jak bym chciała...a marzenie mam takie żeby były bardzo bardzo gładkie bez ani jednej krosteczki ale jestem też swiadoma że to nierealne Może chociaż tak trochę pomogło? Trochę bardzo?
kaskaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 12:36   #1512
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez kaskaaaaa83 Pokaż wiadomość
mam pytanko do dziewczyn które już troche używają tego peelingu...czy któraś z Was uporała się dzięki niemu z krostkami na ramionach? Ja niestety nie jestem systematyczna....szczegól nie kiedy efektu nie widać od razu Co prawda skóra jest bardziej gładka, ale przez ten mój "defekt" nie aż tak bardzo jak bym chciała...a marzenie mam takie żeby były bardzo bardzo gładkie bez ani jednej krosteczki ale jestem też swiadoma że to nierealne Może chociaż tak trochę pomogło? Trochę bardzo?
nie wiem jak z ramionami ale mi na udach po peelingu znikły całkiem miałam problem z małymi czerwonymi krostkami uda zawsze obsypane i pośladki.. miałam dosć. a po peelin gu jest super skóra gładka no oprócz tego cellulitissu.. ale nad tym też pracuje peeling pomaga. aletrzeba go stosować regularnie przy problemach. a dla gładkosci tylko to raz na jakis czas bo rozmawiałam i on jest silny strasznie. ale tak jak wcześniej pisałam ja się tym okładam i owijam folią.... a nie tylko wcieram i zmywam
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:21   #1513
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

własnie czekałam aż ktos powie cos na temat owijania się folią i kawą. zauważyłaś jakiś lepszy efekt?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 19:38   #1514
Steffka
Zadomowienie
 
Avatar Steffka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 183
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

A ja słyszałam, że peeling z kawy owszem jest skuteczny(jestem jego fanką) Ale, że owijanie się folią jest bardzo nie zdrowe. Pozdrawiam
__________________
Open your eyes
Steffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:34   #1515
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

a co z celulitem? chociaz mam bardzo szczuplr uda to mam dosc zaawanoswany celulit
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 23:26   #1516
Madallllena
Raczkowanie
 
Avatar Madallllena
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Moim zdaniem zabiegi kawowe zarowno peeling jak i maska pomagaja na cellulit Tylko ze ja stosuje metode uderzeniowa: dieta, cwiczenia, zabiegi itd wiec ciezko mi powiedziec co najbardziej pomaga
Madallllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:17   #1517
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

u mnie tez jest bardziej zmasowany atak ćwicze a czasem nawet pobiegam ale to zależy od pogody, stosuje piling kawowy, pije inneov od jakiegos czasu, smaruje sie balsamem zwalczającym cellulit i musze powiedzieć ze efekty juz sa widoczne, male ale sa. mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:53   #1518
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Steffka Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że peeling z kawy owszem jest skuteczny(jestem jego fanką) Ale, że owijanie się folią jest bardzo nie zdrowe. Pozdrawiam
przecież w salonach kosmetycznych w w spa.. zabiegi z guam są bardzo modne i różne zabiegi gdzie owijają cie folią.....

różnica jak dla mnie
Zabieg w domu wiem co kładę na nogi ---- zabieg w salonie kupa chemi różnych nieznanych składników

zabieg w domu koszt jednego ok 6zł ---- zabieg w salonie 150 zł (jeden)

zabieg w domu wiecej zabiegów ok 20 żeby były super efekty...----- zabieg w salonie ok 6 dla efektu.....

Dla mnie żadnych różnic nie ma..... i nie widzę w tym nic szkodliwego... natomiast widzę jak wielki cellulitiss staję sie mniej widoczny a skóra coraz bardziej gładka... i jestem dumna że nie rujnuję domowego budżetu
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 08:18   #1519
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Witam, dolaczam do grona maniaczek peelingu z kawy
Zaczelam go uzywac jakis czas temu, w sumie moze zrobilam juz z 5-6 zabiegow, oczywiscie-nie codziennie. Po pierwszym razie bylam bardzo zaskoczona efektem i zadowolona, ze w ogole sprobowalam
Co do cellulitu-to nie wiem, tez oprocz kawy stosuje balsam, diete i mam nadzieje ze sie paskudztwa pozbede, na razie efektow jakichs zbytnio nie widze, ale skora na udach i tak wyglada o niebo lepiej.
No a jesli chodzi o krostki na ramionach to pozbylam sie ich prawie calkowicie dzieki kawie
Ostatnio troche zaczal mi przeszkadzac zapach, bo z reguly tak mam, ze jak uzywam czegos czesto-bez wzgledu na to, czy to peeling, czy balsam-to potem juz nie moge zniesc zapachu. Ale przeczytalam tu dzis o olejkach, wiec sprobuje z tym, na pewno bedzie lepiej.
Ja do tej pory robilam tak, ze zbieralam fusy po domownikach , dodawalam sporo cynamonu oraz oliwke dla dzieci, bo z zelem pod prysznic mi jakos nie podpasowalo i bylo dobrze.
A jeszcze mam takie pytanie do dziewczyn ktore peelinguja, jak ja, cale cialo, a nie tylko udka-ile wam taki masaz zajmuje?
Ja ostatnio nawet o dloniach nie zapomnialam, i lapki tez sa po tym sliczne
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 10:45   #1520
Dapenoxu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Witam, dzisiaj właśnie był mój pierwszy raz z kawowym peelingiem
Sporo kawy+ sól+ lyżeczka cynamonu + oliwka dla dzieci i odrobiną żelu.
Było cudownie

...już teraz wiem że ten specyfik trafi na półkę tych 'nałogowych' :p
Co do czasu 'zabiegu'- też masowałam całe ciało i zmieściłam się w ok 20 min nie licząc innych czynności.
Efekt po wyjściu z łazienki w lustrze był... może nie bardzo ale jednak widoczny!
Jak na jeden zabieg- muszę sie przyznać ze potem posmarowałam sie żelem chłodzącym eveline- to jest... świetnie. I zdaje sobie sprawę że efekty są krótkoterminowe i trzeba będzie to powtarzać... Ale jakoś mnie to nie boli
Cynamonu nigdy się nie wyrzeknę tak samo jak czekolady...


Nie czytałam całego wątku więc mogło takie pytanie paść -ale czy ktoś próbował peelingować się kawa+kakao ? Chodzi mi o ewentualne trudności z 'dopieraniem się'
Dapenoxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:34   #1521
MAREA SHAPIRO
Raczkowanie
 
Avatar MAREA SHAPIRO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 69
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Hej dolaczam do grona kawoszek
umieralam z ciekawosci w pracy po przeczytaniu tego watku
zrobilam z 10km wczoraj, porozciagalam sie a potem zapalilam swieczki
w lazience i
zrobilam ten peeling z kakao
(po nasmarowaniu w blasku swiec wygladalam jak czarna kobieta buehehe)
garsc na oko soli, garsc kawy duuuzo kawy
lyzka kakao i zel do twarzy simple bezzapachowy
zalezy czy chcecie drapiacy czy moze rozrzedzony dozowac mozna zel
jak sie chceja robilam tez na calym ciele, ramionach,buzi bo niemam problemow z cera
i jak ja dobrze traktowac to nie sprawia mi klopotow jak mozecie to buzia
jest cudownie gladka jak ktoraz napisala ze jakby zdjela sobie przebarwienia i nierownosci za jednym razem pycha, trzeba poprosic
zeby tz wymasowal plecki tym cudofikiem ahh!
czaaaaaaaaad kobiety! potem maslo z palmersa i folia
na 20 min! i do spania
wsltalam jak nowonarodzona- a buzia gladka az dziwnie gladka
moze to moje rece sa tez takie gladkie bo troche az bolaly od tego
szorowania hihi
nastepnym razem dodam oliwy z oliwek troche moze
cukru zeby granulki mialy rozna teksture
Kakao nie brudzi i daje sie splukac elegancko
polecam
MAREA SHAPIRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:52   #1522
kaskaaaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 59
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

to mnie pocieszyłyście Tak więc od dziś nastawiam sie na systematyczne smarowanko i mam nadziejeę ze te krostuchy zejdą bo aż wstyd się pokazać z taką tarką A Wam po jakim czasie zaczeły schodzić? Sorki, że tak o to ciągle podpytuje ale masakrycznie mnie denerwują
kaskaaaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:21   #1523
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Spoko, ja tez sie ich nie moglam pozbyc przez dluuuugi czas
Mysle, ze po 3-4 "zabiegach" polaczonych z balsamem po peelingowaniu powinnac widziec juz roznice, na +, oczywiscie
Czyli po jakichs 2 tygodniach.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 21:42   #1524
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

uwielbiam ten peeling
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:55   #1525
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

nie lubie pić kawy ale uwielbiam jej zapach, ja w ogole lubie wszystkie takie "czarne" zapachy typu kawa, czekolada, piernik, wanilia mmmm dzisiaj sobie zorobie w domu aromatyczne spa w domu kapiel z płynem o zapchu bialej czekolady avonu, ten peeling kawowy wyprubuje oczywiscie i sobie zapale świeczuszki z ikei takie mam fajne o zapachu ciata czekoladowego, paczkow i tofi.... niech juz bedzie wiczor mmmm
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:06   #1526
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Witam wszystkie kawoszki. Przyłączam się do grona osób, które uwielbiają kawusię nie tylko doustnie. Ja uwielbiam peeling kawowy ,ale ostatnimi czasy zrobił się ze mnie straszny leniwiec. Po ostatniej sesji kawowej, kiedy polepszałam skład i dodałam otrąb owsianych żeby oczyścic i zmiękczyć skórę- zapchałam rury odpływowe w wannie . Ale co tam głupie rury-teraz zawsze po peelingu wsypuję w nie troszkę Krecika ( NIE PRZYZNAJĄC SIĘ OCZYWIŚCIE TŻ). Nie wiem jak długo to wytrzymają , pewnie któregoś razu Krecik je przeżre i zaleję garaż.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:31   #1527
Justyśkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 98
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Powyciągaj resztki peelingu z wanny zanim odkręcisz korek. Kret fatalnie wpływa na jakość wody, nie wszystkie zanieczyszczenia da się tak poprostu usunąć. A prawda jest taka, że ta samą wodę (po oczyszczeniu oczywiście), do której nalałaś Kreta będziesz potem piła! ... a także wszyscy wokół, również małe dzieci. Nie bądźmy egoistkami!
Justyśkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 22:13   #1528
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
nie lubie pić kawy ale uwielbiam jej zapach, ja w ogole lubie wszystkie takie "czarne" zapachy typu kawa, czekolada, piernik, wanilia mmmm dzisiaj sobie zorobie w domu aromatyczne spa w domu kapiel z płynem o zapchu bialej czekolady avonu, ten peeling kawowy wyprubuje oczywiscie i sobie zapale świeczuszki z ikei takie mam fajne o zapachu ciata czekoladowego, paczkow i tofi.... niech juz bedzie wiczor mmmm
To ja polecam dorzucić jeszcze do tego wszystkiego masło do ciała Joanny kawowe - sama zawsze go używam właśnie po zrobieniu tegoż peelingu i o ile po samej kawie skóra jest już gładka jak u niemowlaka, to potraktowana dodatkowo tym masełkiem robi się po prostu ATŁASOWA. Coś pięknego
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:12   #1529
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Ja mam sobie zamiar Zrobić peeling przed nałożeniem balsamu brązującego .. Ale hmm? Lepszy jest z tych fusów z zaparzonej kawy czy z normalnej świerzej kawy? Czy zaparzać i odcedzić te fuski czy normalnie z pudełeczka wyciągnąć ... I jeszcze jedno... Nie wiem ile dać tej kawy.. Hmm... Ja chciałam zrobić z tej kawy i z dodatkiem żelu pod prysznic Dove z olejkiem... Ale nie wiem jaka powinna być ta konsystencja.. Czy to powinno być bardziej gęste czy takie rzadkie(wodniste )
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:18   #1530
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Ja robie zeby bylo geste
i juz z zaparzonej z fusów ale ze swiezej tez mozna bo podobno jest ostrzejsza
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.