Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 22:35   #1171
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja mogę polecić sos do spaghetti BIO, stosuję zamiast pomidorów w puszce.
A zauwazyłaś po tym Citrosepcie poprawę cery?
Anula Serdeczne dzięki za odpowiedź, w czwartek mam wizytę u dermatologa i to skonsultuję.
Wiesz co, nie pamiętam, bo to była rok albo dalej temu...
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 23:57   #1172
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dziewczyny pytanie nie dotyczące wątku,ale chcę was zapytać.Czym się uodparniacie na okres jesienno-zimowy?moja mała bierze tran,ale nie wiem co począc ze sobą.Ogólnie nie jest zle,bo chora nie byłam od x czasu,ale mnie męczy zimno co jakiś czasNo i moje dziecko od urodzenia ani razu na nic nie zachorowało,2 razy tylko katar miała-ale chcę jej też coś podać oprócz tranu.Może macie coś dobrego sprawdzonego?
Ja moge polecic Echinacee w tabletkach. Bralam w zeszlym roku i przez cala jesien i zime nie mialam nawet kataru, co jest dla mnie sporym sukcesem, bo czesto lapie angine i inne paskudztwa...
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 03:57   #1173
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczynki trzymajcie się cieplutko. Ja dzisiaj jadę do Opola. Jeszcze nigdy w nim nie byłam, więc nie wiem czego się mogę spodziewać. Na stronie miasta zrobiono coś takiego jak wirtualne Opole i prezentuje się to bardzo fajnie, no ale zobaczymy jak w realu. Wyjazd to czysty spontan z dnia na dzień czyli coś co kocham. Może wyhaczę coś naturalnego czego nie ma we Wrocławiu?

P.S. Nie ma to jak wstać o 4:25.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-22 o 03:58
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 07:44   #1174
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie w pixie tyle kolorów,że łeb mnie boli na samą myśl.Ja nawet nie wiem jaką mam tonacje a co dopiero wez traf z kolorem
Najlepiej to napisz do p.Sylwi, zrób fotkę twarzy i Jej wyślij napewno Ci pomoze

Anula jak się trzymacie?dzielne z Was Kobietki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 07:49   #1175
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Najlepiej to napisz do p.Sylwi, zrób fotkę twarzy i Jej wyślij napewno Ci pomoze

Anula jak się trzymacie?dzielne z Was Kobietki
Wysłałam w sobote,ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 07:51   #1176
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wysłałam w sobote,ale odpowiedzi jeszcze nie dostałam
Może dlatego że minęły dopiero dwa dni
Jak nie chcesz fotki wysłać to napisz jaki podkład uzywasz i to moze wystarczyć.Na stronie kolory nie odzwierciadlają niestety rzeczywistości
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 07:59   #1177
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Może dlatego że minęły dopiero dwa dni
Jak nie chcesz fotki wysłać to napisz jaki podkład uzywasz i to moze wystarczyć.Na stronie kolory nie odzwierciadlają niestety rzeczywistości
Właśnie wolę wysłać fotkę,bo tak jest najlepiej wydaje mi się
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 08:14   #1178
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cześć

dostałam na urodziny bon do rossmanna to zakupiłam sobie 4 produkty z Alterry (ewentualnie w domu cyknę foto)
i złożyłam wczoraj zamówienie na matique, teraz tylko czekać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:24   #1179
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

czy maska, o której piszecie to ta

używałam do tej pory Kallosa - co o niej sądzicie?
skład: aqua, cetearyl alkohol, cetrimonium, chloride, dipalmotoythehyl, hydroxyetylmonium, methosulfate, parfum, benzyl alkohol, citric acid, peg-5, cocomonium methosulfate, metylchloroisothiazoline, sodium glutamate, hydrolized milke protein, hydroxypropyltrimonium hydrolized casein, methylisothiazolinone, sodium cocyl glutamate, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride

czy oprócz alkoholu zawiera jakieś "złe" składniki?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-08-22 o 10:01
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:39   #1180
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Najlepiej to napisz do p.Sylwi, zrób fotkę twarzy i Jej wyślij napewno Ci pomoze

Anula jak się trzymacie?dzielne z Was Kobietki
Dziękuję za zainteresowanie trzymamy sie jakoś. Przy Młodej bardzo dobrze, jak jej nie mam w zasięgu wzroku różnie . Czekamy na informacje o terminie powtórnego rezonansu i operacji - czekanie to nic fajnego, ale nie ma wyjścia, więc czekamy dzielnie
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
cześć
dostałam na urodziny bon do rossmanna to zakupiłam sobie 4 produkty z Alterry (ewentualnie w domu cyknę foto)
i złożyłam wczoraj zamówienie na matique, teraz tylko czekać
Na swoje urodziny? Jesli tak, to wszystkiego naj, naj
A co zamówiłas na matique?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:44   #1181
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na swoje urodziny? Jesli tak, to wszystkiego naj, naj
A co zamówiłas na matique?
tak wyprawiałam w zeszłym tygodniu, dzięki
na matique zamówiłam szampon bo się kończy, krem do twarzy, balsam du ust, glinki do wypróbowania (różową i białą) i tonik
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 09:27   #1182
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Próbowałyście kiedyś henny bezbarwnej cassia np. z khadi?
Mam włsoy blond, które sie robią mysie zimą z rozjaśnianymi pasemkami - zastanawiam się czy ta henna troszkę je roświetli?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:08   #1183
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam taką tylko po almoscieAż tak dobrze to nie ma,żeby wstawać i się kłaść spać z taka piekną facjatą

Mówisz,że Zai wraca we wtorek?To biedna Zai będzie przeze mnie męczona w sprawie Pixie

No właśnie w pixie tyle kolorów,że łeb mnie boli na samą myśl.Ja nawet nie wiem jaką mam tonacje a co dopiero wez traf z kolorem
A ten almost jest w płynie czy w kompakcie? Kryje choć trochę? Bo tak go zachwalacie, że aż miałabym ochote zdradzić nature

Biedna Zai, wróci a my ją ze wszystkich stron zaatakujemy o minerałki Żeby tylko od nas nie uciekła

Właśnie, jeśli chodzi o ilość kolorów to Pixie zaszalało.. i traf tu w odpowiedni, bez pomocy p. Sylwii chyba się nie obejdzie. Martwią mnie tylko negatywne opinie Anuli i Czarodzielnicy Ja chyba dam jeszcze jedną szanse Lumiere, właściwie to i tak nie mam wyboru, bo po za tymi próbkami nie mam nic Ale na wszelki wypadek nie będę używała pudru perłowego. A podkład AMB chyba naprawde mnie uczula

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, z pixie to pewnie wina mojego głupiego ryja
Odnośnie lavery mam bardzo pozytywne odczucia po uzyciu próbki - wprawdzie była to probka tej poprzedniej wersji, ale może skład sie nie zmienił Złożyłam zamówienie, zapłaciłam, więc mysle, że powinno szybko dojść. Jak chcesz to Ci próbeczke tej 1 lavery wyslę na przetestowanie.

A tak przy okazji muszę Wam powiedzieć, ze ekodrogeria to naprawde świetny sklep. Kontakt fantastyczny, pomoc świetna!!! Zadzwoniłam poradzić sie w kwestii podkładu własnie i Pani była tak miła, że przeszukała magazyn i wykopała dla mnie probki podkładów lavery- wprawdzie 1 miała tylko w poprzedniej wersji, bo lavera nie robi próbek obecnej 1. Ale wysłała mi wszystkie próbki podkładów lavery jakie znalazła (stara 1 i kolor 2 w obu wersjach) - chciałam pokryc koszty przesyłki, ale Pani odmówiła mojej propozycji A w przesyłce oprócz wymienionych próbek podkładów znalazłam tez caaałe mnóstwo próbek kremów do twarzy lavery!!!
Oj Ty masz bardzo fajną buźke przestań Zresztą sama widzisz, Czarodzielnica też nie była z Pixie zadowolona.
Anula, a porównywałaś może starą i nową wersje Lavery o2? Różnią się od siebie kolorystycznie? A ta 1 wpada choć trochę w róż czy nie? Dziękuje Kochana za propozycje podesłania próbeczki, jeśli samo zdjęcie (o które na pewno Ci poprosze) mi wiele nie powie to może skorzystam

A zachowanie pani z ekodrogerii było naprawdę bardzo ładne Zapamiętam sobie ten sklep

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ja używałam minerałów pixie, to były moje pierwsze minerałki rok temu. Zdecydowanie mi nie przypasowały, a i wiem, że formuła, którą używałam została wycofana. Na plus mogę ocenić to, że właścicielka, pani Sylwia, dobrała mi kolory na podstawie przesłanych zdjęć. Dzięki temu dowiedziałam się, że powinnam trafiać albo w beże albo neutralne tony. Sama na to na pewno bym nie wpadła. A do wypróbowania tych minerałów zachęciło mnie to, że jest to polska firma. (!) Obecnie używam meow, bo mają duuuuużo promocji i jest taniej. Ale dzisiaj składam zamówienie na lucy, bo ponoć ciut bardziej kremowe...
Tobie też Pixie nie pasowały a co było z nimi nie tak? O jakiej formule mówisz? Cover de luxe? Bo z tego co ja przeczytałam na aukcji allegro to ona ma wrócić tylko ze składu wycofają alantoine.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[SIZE=2]aaaa widzisz... u mnie bylo na bank okolo 7 kolorow. bylam wlasnie zdziwiona, ze tyle tego do wyboru... bo z tych naturalnych przyzwyczajona bylam do 3 ciemnych, rozowych kolorow w ofercie. i wybierz potem z czegos takiego jako bladolica
Oo, no to pozazdrościć takiego wyboru To dlaczego u nas przepraszam kolorystyke tak okroili

SekretnyWachlarz, miłego wyjazdu
mhm0808, piękne zakupy
Czarodzielnica, T'ai, wszystkiego najlepszego Bo chyba obie miałyście niedawno urodzinki
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:21   #1184
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czarodzielnica, T'ai, wszystkiego najlepszego Bo chyba obie miałyście niedawno urodzinki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:41   #1185
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
tak wyprawiałam w zeszłym tygodniu, dzięki
na matique zamówiłam szampon bo się kończy, krem do twarzy, balsam du ust, glinki do wypróbowania (różową i białą) i tonik
Ciekawa jestem bardzo czekam na zdjęcia i relacje.

Caameroon, podkład lavery dostałam: kolor 2 w obecnej i starej wersji kolorystycznej, numer 1 tylko w starej kolorystyce. Niestety na przykładzie 2 stwierdzam, że wersje bardzo sie różnia od siebie!! Stara 2 była dużo ciemniejsza od obecnej i nie była różowa - taki typowo brąz. Nowa 2 jest znacznie jaśniejsza od starej, ale jest też różowawa.
Niestety nie wiem jak wygląda nowa 1 - na podstawie opisu pani z ekodrogerii nie jest różowa i nie jest jasniejsza od nowej 2 tylko po prostu jest w innej tonacji. Zobaczymy Stara 1 bardzo mi pasuje - jest to typowy beż, bez różu, delikatnie w kierunku moreli ma poblask, ale to tylko taki delikatna poświata jasnego pomarańczu-żółci. Świnki mi nie robi
Niestety twarz sie po tym podkładzie świeci. Takie życie. I niemoge pod niego używac kremy, bo sie roluje. Ale w składzie ma oliwe, skwalan i takie tam, więc myslę, że nie potrzebuje dodatkowo kremu pod ten podkład.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:54   #1186
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No to żeby nie było, że ja tylko pisze to teraz wrzuce fotki moich ostatnich zakupów

Zdjęcie 1:
- Capitavit, wcierka do włosów (tak, będę używała regularnie )

Zdjęcie 2:
- Podkład AnneMarie Borlind, kolor Honey

I wyczekiwane zakupy w ecospa:

Zdjęcie 3:
Oleje w etykietkach w strasznym stanie, niestety ścierają się w mgnieniu oka i napisy musze sama poprawiać, żeby w ogóle wiedzieć co to jest
- Olej Tamanu (już przetestowałam, boski )
- Olej Jojoba
- Olej z Czarnego kminku

Zdjęcie 4:
Moja kolekcja hydrolatów ekologicznych, trochę się spociły po wyciągnięciu z lodówki , dziękuje Kotwilko za podpowiedź
- Hydrolat nasion marchwii
- Hydrolat kocanki włoskiej
- Hydrolat oczarowy (i tutaj mały psikus, miałam próbeczkę hydrolatu oczarowego od Anuli () i był świetny, pachniał bardzo ładnie a ten mój ekologiczny śmierdzi niemiłosiernie Olej wspaniały i z róży Alepii razem wzięte to przy tym raj dla nosa Aż ciężko go używać.. Anula gdzie kupowałaś swój?)

Zdjęcie 5:
- Hydrolat rozmarynowy
- Hydrolat czystka ladanowego
- próbeczki: hydrolat cyprysowy oraz olej monoi

Zdjęcie 6:
- Laminaria mikronizowane
- Spirulina
- Honeyquat

i buteleczki z atomizerami

Jeśli chodzi o sklep ecospa to było moje pierwsze zamówienie, wszystko przyszło bardzo starannie zapakowane, wręcz nie można było się do niczego dostać ale w jednej kwestii mi się nie spodobali.. Zamówienie było na prawie 200 zł, zapytałam więc o możliwość dostania próbek i odpisali (po paru dniach ), że tak oczywiście ale nie praktykują wysyłania większej ilości próbek.. to sobie pomyślałam, ok przy zamówieniu za taką kase chyba 3 próbki mi dołączą, dostałam jak widać 2.. i tak sobie teraz pomyślałam o ekodrogerii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1157.jpg (98,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1158.jpg (79,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1155.jpg (106,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1159.jpg (128,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1160.jpg (115,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1156.jpg (112,7 KB, 24 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:10   #1187
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem bardzo czekam na zdjęcia i relacje.

Caameroon, podkład lavery dostałam: kolor 2 w obecnej i starej wersji kolorystycznej, numer 1 tylko w starej kolorystyce. Niestety na przykładzie 2 stwierdzam, że wersje bardzo sie różnia od siebie!! Stara 2 była dużo ciemniejsza od obecnej i nie była różowa - taki typowo brąz. Nowa 2 jest znacznie jaśniejsza od starej, ale jest też różowawa.
Niestety nie wiem jak wygląda nowa 1 - na podstawie opisu pani z ekodrogerii nie jest różowa i nie jest jasniejsza od nowej 2 tylko po prostu jest w innej tonacji. Zobaczymy Stara 1 bardzo mi pasuje - jest to typowy beż, bez różu, delikatnie w kierunku moreli ma poblask, ale to tylko taki delikatna poświata jasnego pomarańczu-żółci. Świnki mi nie robi
Niestety twarz sie po tym podkładzie świeci. Takie życie. I niemoge pod niego używac kremy, bo sie roluje. Ale w składzie ma oliwe, skwalan i takie tam, więc myslę, że nie potrzebuje dodatkowo kremu pod ten podkład.
Och, oby tak było
Teraz już wszystko rozumiem, dziękuje za wytłumaczenie
Twarz Ci się świeci po starej wersji 1 tak? A ich skład razem z kolorami też się zmienił? Bo może nowa wersja będzie dla Ciebie lepsza
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:12   #1188
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

WOW!!!! Caameroon, ale pojechałaś!!!
Cuda nie zakupy
Oczar miałam z BU, z mazideł pachnie tak samo ładnie jak z bu (ale te normalne, ekologicznych nie kupowałam).
Najbardziej z próbeczek podoba mi sie opakowanie oleju monoi
Ciesz się, że dostałaś - ja pare razy zamawiałam na duże kwoty i nie pamiętam żebym miała próbki

No, to poszalałas z zakupami, teraz uzywaj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:15   #1189
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy maska, o której piszecie to ta
Tak,tą maskę wszyscy chwalą (ja też
Co do Kallosa to się nie wypowiem - na składowym była chyba analizowana.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 11:20   #1190
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość




Och, oby tak było
Teraz już wszystko rozumiem, dziękuje za wytłumaczenie
Twarz Ci się świeci po starej wersji 1 tak? A ich skład razem z kolorami też się zmienił? Bo może nowa wersja będzie dla Ciebie lepsza
Skład podobno ten sam. Dlatego od razu zmaówiłam puder do matowienia ryjka.
Ale okaże się, jak bede miała w łapce
Ekodrogeria z tymi próbkami podkładów mnie mile zaskoczyła nie po raz pierwszy. Jak byłam w drodzie w góry to dzwonili do mnie z ekodrogerii z pytaniami dotyczącymi sklepu - o wizualizację, łatwość poruszania sie na stronie sklepu, asortyment sklepu, obsługę, dostawę itd. Zajęli mi może ze 3 minuty i w ramach podziekowania za rozmowe dostałam rabat 20 zł na zakupy - kupon rabatowy wykorzystałam własnie na zakup podkładu i pudru
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:46   #1191
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No to żeby nie było, że ja tylko pisze to teraz wrzuce fotki moich ostatnich zakupów
Jakie cuda

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skład podobno ten sam. Dlatego od razu zmaówiłam puder do matowienia ryjka.
Ale okaże się, jak bede miała w łapce
Ekodrogeria z tymi próbkami podkładów mnie mile zaskoczyła nie po raz pierwszy. Jak byłam w drodzie w góry to dzwonili do mnie z ekodrogerii z pytaniami dotyczącymi sklepu - o wizualizację, łatwość poruszania sie na stronie sklepu, asortyment sklepu, obsługę, dostawę itd. Zajęli mi może ze 3 minuty i w ramach podziekowania za rozmowe dostałam rabat 20 zł na zakupy - kupon rabatowy wykorzystałam własnie na zakup podkładu i pudru
Dobrze, ze coraz wiecej polskich sklepow zaczyna spełniać standardy, ktore za granica sa norma, a u nas do tej pory byly (i czesto nadal sa ) przez niektorych sprzedawcow traktowane jako wymysly rozkapryszonych zakupoholiczek
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:56   #1192
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
WOW!!!! Caameroon, ale pojechałaś!!!
Cuda nie zakupy
Oczar miałam z BU, z mazideł pachnie tak samo ładnie jak z bu (ale te normalne, ekologicznych nie kupowałam).
Najbardziej z próbeczek podoba mi sie opakowanie oleju monoi
Ciesz się, że dostałaś - ja pare razy zamawiałam na duże kwoty i nie pamiętam żebym miała próbki

No, to poszalałas z zakupami, teraz uzywaj
Dziękuje, będę po kolei wszystko testowała.. Miałam wielką ochotę wypróbować wszystkie hydrolaty na raz ale po otwarciu ważne są tylko około 2 miesięcy, choć zapach hydrolatu czarowego też bardzo ostudził mój zapał
Różnie jest z tymi zapachami.. jp91 ostrzegała mnie przed zapachem oleju z czarnego kminku, ona nie dała rady go używać a mi w ogóle nie przeszkadza

Planuje w przyszłości zamówienie w BU to na pewno sobie oczar tam kupie bo z tym się nie da żyć

Aaa o ja głupia.. to ja właściwie zamiast narzekać powinnam się ogromnie cieszyć, że w ogóle dostałam próbki z ecospa To zmienia postać rzeczy Dziwne podejście do klienta

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skład podobno ten sam. Dlatego od razu zmaówiłam puder do matowienia ryjka.
Ale okaże się, jak bede miała w łapce
Ekodrogeria z tymi próbkami podkładów mnie mile zaskoczyła nie po raz pierwszy. Jak byłam w drodzie w góry to dzwonili do mnie z ekodrogerii z pytaniami dotyczącymi sklepu - o wizualizację, łatwość poruszania sie na stronie sklepu, asortyment sklepu, obsługę, dostawę itd. Zajęli mi może ze 3 minuty i w ramach podziekowania za rozmowe dostałam rabat 20 zł na zakupy - kupon rabatowy wykorzystałam własnie na zakup podkładu i pudru
Rozumiem, no to czekam na zdjęcia i relacje z podkładu i pudru A który puder wybrałaś bo jakoś mi to uciekło?

Coraz bardziej podoba mi się ta ekodrogeria

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Jakie cuda
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:59   #1193
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

puder tez lavery, do kompletu z podkładem
http://www.ekodrogeria.pl/product-po...-Bez-6-1g.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:05   #1194
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
puder tez lavery, do kompletu z podkładem
http://www.ekodrogeria.pl/product-po...-Bez-6-1g.html
Anula, czekam nieciepliwie, az dostaniejsz ta Lavere, bo jesli kolor bede Ci pasowal, to ja tez ja wezme. Wlasnie wykonczylam moj Kuomaye i chce teraz czegos innego. Pewnie tez bede sie swiecic jak latarnia, ale czego sie nie robi dla naturalnej pielęgnacji
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:08   #1195
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
puder tez lavery, do kompletu z podkładem
http://www.ekodrogeria.pl/product-po...-Bez-6-1g.html
Tak mi sie własnie wydawało, że komplecik brałaś A puderek 01 czy 02? Wypytuje Cię tak strasznie na zapas, gdyby podkład Lavery 01 mi się spodobał
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:22   #1196
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak,tą maskę wszyscy chwalą (ja też
Co do Kallosa to się nie wypowiem - na składowym była chyba analizowana.
dzięki, zaraz poszukam albo tam zapytam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:26   #1197
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dobrze, ze coraz wiecej polskich sklepow zaczyna spełniać standardy, ktore za granica sa norma, a u nas do tej pory byly (i czesto nadal sa ) przez niektorych sprzedawcow traktowane jako wymysly rozkapryszonych zakupoholiczek
A propos standardów,to muszę z Wami się podzielić taką krótką opowieścią,jak to na Jarmarku Dominikańskim natknęłam się na stoisko BIOKOSMETYKÓW. Stoisko oklejone z każdej strony takim właśnie jaskrawym opisem. Niestety kremiki po ok. 8-12 złotych zawierały wszystko jak leci: parafinę,oleje mineralne,wszystkie Pegi,parabeny,co tylko dusza zapragnie. No,ale opakowania miały bardzo kwieciste. Jakaś firma nic mi w ogóle nie mówiąca z nazwy.
Ptyam się więc bardzo uprzejmie Pani sprzedającej,dlaczego ta nazwa - biokosmetyki. Dyskusja nie była zbyt skomplikowana,bo ona w ogóle nie rozumiała moich pytań. Mówiłam,że certyfikaty,normy,nic jej to nie mówiło... Przyparta do muru stwierdziła,że one przychodzą jako bio od producenta,i skoro producent tak twierdzi,to tak musi być
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:28   #1198
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Anula, czekam nieciepliwie, az dostaniejsz ta Lavere, bo jesli kolor bede Ci pasowal, to ja tez ja wezme. Wlasnie wykonczylam moj Kuomaye i chce teraz czegos innego. Pewnie tez bede sie swiecic jak latarnia, ale czego sie nie robi dla naturalnej pielęgnacji
Napisz proszę coś więcej o kuomaye miałas ten jasniejszy kolor? Jest żółty czy różówy? Ładnie sie trzyma, matuje?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak mi sie własnie wydawało, że komplecik brałaś A puderek 01 czy 02? Wypytuje Cię tak strasznie na zapas, gdyby podkład Lavery 01 mi się spodobał
Puder dokładnie ten, do którego dałam link nie wiem który to numer, ale napewno ciepły beż.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:36   #1199
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos standardów,to muszę z Wami się podzielić taką krótką opowieścią,jak to na Jarmarku Dominikańskim natknęłam się na stoisko BIOKOSMETYKÓW. Stoisko oklejone z każdej strony takim właśnie jaskrawym opisem. Niestety kremiki po ok. 8-12 złotych zawierały wszystko jak leci: parafinę,oleje mineralne,wszystkie Pegi,parabeny,co tylko dusza zapragnie. No,ale opakowania miały bardzo kwieciste. Jakaś firma nic mi w ogóle nie mówiąca z nazwy.
Ptyam się więc bardzo uprzejmie Pani sprzedającej,dlaczego ta nazwa - biokosmetyki. Dyskusja nie była zbyt skomplikowana,bo ona w ogóle nie rozumiała moich pytań. Mówiłam,że certyfikaty,normy,nic jej to nie mówiło... Przyparta do muru stwierdziła,że one przychodzą jako bio od producenta,i skoro producent tak twierdzi,to tak musi być
masakra
ale też bym kiedyś nie wiedziała o co chodzi
a dzięki mojej kumpeli (chociaż czasem na nią klnę że wydaję tyle kasy teraz....) i takim wątkom człowiek chociaż świadomy

a ile razy się zdarza że w gazecie ładna reklama 90% składników naturalnych a skład przeczytasz to syf
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:40   #1200
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

To chyba tyle wieści z frontu. Czekania ciąg dalszy.

-
Anulka
Już Ci pisałam, że ale Ci jeszcze napiszę, że dobrze Cię znowu widzieć

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
-Olejek pielęgnacyjny granat i awokado
-Żel pod prysznic z peelingiem
-Mydło pod prysznic mandarynka & jojoba
-Maska do włosów z granatem

I zdjęcie olejku dla Czarodzielnicy - on ma taki nalewak (szkoda, że nie spray), butelka jest szklana.

Niczego jeszcze nie testowałam, na dniach będę otwierać olejek i peeling.
Kotwilko baaardzo jestem olejku ciekawa - szczególnie zapachu i jego trwałości... mam nadzieję, ze po otwarciu coś się na blogu pojawi

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane!
Tak bardzo za Wami tęskniłam, że aż mnie skręcało ale moja nieobecność spowodowana była ciągłymi problemami i totalnym brakiem czasu Teraz jest już środek nocy, jutro pewnie będę straszyć wyglądem ale się zawzięłam i powiedziałam sobie: nie, musze nadrobić moje koszmaaarne zaległości bo jak nie teraz to znowu nie będę miała kiedy a ilość stron rośnie
Je, je, je... Caameroon wróciła
I już się zdążyła rozgadać i nakupować
Bardzo prosiłabym o recenzję wcierki Capitavit - czy coś robi, jeśli tak to co, jak pachnie, jaka jest w użyciu... no wszystko bym chciała wiedzieć

Ta'i piękne zakupy
No i oczywiście Tobie i Czarodzielnicy spóźnione naj, Naj, NAJ z okazji urodzin

To się jeszcze pochwalę, że dosłownie przed chwilą mi paczkonosz przyniósł zamówienie z mazideł

Hydrolaty:
- oczarowy
- aloesowy
- bławatkowy
- próbeczki: lawendowego i z róży stulistnej

Oleje:
- z orzecha włoskiego
- macerat brzozowy
- próbka: tamanu

I mleczko winogronowe

No to już muszę teraz wypięknieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oleje.jpg (96,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg całość.jpg (84,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hydrolaty.jpg (95,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.