Interview - po angielsku. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 20:04   #1
donka1406
Raczkowanie
 
Avatar donka1406
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 89
GG do donka1406

Interview - po angielsku.


Witam, mam do Was pytanko Drogie Wizazanki, czy ktoras posiada moze godna polecenie stronke internetowa z przykladowymi pytaniami, jakie pracodawca zadaje przyszlemu pracodawcy po angielsku. Wiem, ze kazde interview jest inne, ale chodzi mi doslownie o przyklady. Szukalam w google i nic ciekawego nie znalazlam. Moze ktoras z Was ma cos godnego polecenia?
__________________
...the power of mind...
donka1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:47   #2
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Interview - po angielsku.

http://jobsearch.about.com/od/interv...rviewquest.htm
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:47   #3
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez donka1406 Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was pytanko Drogie Wizazanki, czy ktoras posiada moze godna polecenie stronke internetowa z przykladowymi pytaniami, jakie pracodawca zadaje przyszlemu pracodawcy po angielsku. Wiem, ze kazde interview jest inne, ale chodzi mi doslownie o przyklady. Szukalam w google i nic ciekawego nie znalazlam. Moze ktoras z Was ma cos godnego polecenia?
Niestety nie pomogę Ci za bardzo
Istnieją różne rodzaje interview. Jednym z nich jest już wcześniej przygotowany przez firmę zzestaw pytań. Tych pytań nigdzie w internecie nie znajdziesz, ale... mając aplikację od pracodawcy, job description i person specification (tu głównie możesz znaleźć kwestie, które mogą być podczas interview poruszone) masz szansę się do interview przygotować.
Również w częsci person spes. często jest zapisane, które wymagania będą sprawdzane podczas interview.
Podczas interview tego typu zwykle 3 osoby zapisują Twoje odpowiedzi, które później są punktowane. Ilość punktów decyduje o przyjęciu do pracy.

Jeśli chodzi o interview mniej formalne to miałam tylko jedno i było tylko formalnością, więc nie pomogę za bardzo...
widze,że olka udzieliła info
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:05   #4
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Interview - po angielsku.

A no poszłam na łatwiznę i poszukałam na internecie, bo sama nie mam doświadczenia ale pytania mają tak szeroki zakres że nawet gdybyśmy coś napisał więcej to małe prawodpodobieństwo jest że się powtórzą .
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 10:26   #5
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez donka1406 Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was pytanko Drogie Wizazanki, czy ktoras posiada moze godna polecenie stronke internetowa z przykladowymi pytaniami, jakie pracodawca zadaje przyszlemu pracodawcy po angielsku. Wiem, ze kazde interview jest inne, ale chodzi mi doslownie o przyklady. Szukalam w google i nic ciekawego nie znalazlam. Moze ktoras z Was ma cos godnego polecenia?
Jesli chcesz to podaj swojego maila i wysle Ci plik ktory dostalam gdy sama szukalam pracy. jest dosc pomocny bo sa tam informacje, czasem banalne, ale czesto z zdenerwowaniu zapominamy o tym, a przeczytanie tego pare razy pomaga sie odstresowac. Sama mialam dziwaczne pytanie czasami, psychologiczne i sama sie zastanawialam pozniej czy odpowiedzialam dobrze, ale najwyrazniej tak bo dostalam moja wymarzona prace

I trzymam kciuki za Ciebie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:45   #6
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jesli chcesz to podaj swojego maila i wysle Ci plik ktory dostalam gdy sama szukalam pracy. jest dosc pomocny bo sa tam informacje, czasem banalne, ale czesto z zdenerwowaniu zapominamy o tym, a przeczytanie tego pare razy pomaga sie odstresowac. Sama mialam dziwaczne pytanie czasami, psychologiczne i sama sie zastanawialam pozniej czy odpowiedzialam dobrze, ale najwyrazniej tak bo dostalam moja wymarzona prace

I trzymam kciuki za Ciebie
czy ja też mogłabym poprosić?
wyślę adres mail na priv
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:29   #7
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
czy ja też mogłabym poprosić?
wyślę adres mail na priv

wyslane 2 maile, bo nie moge jednego z nich otworzyc w pracy wiec nie pamietam czy to napewno ten. Mam nadzieje ze sie przyda) w domu jeszcze sprawdze czy mam wiecej.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 13:16   #8
donka1406
Raczkowanie
 
Avatar donka1406
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 89
GG do donka1406
Dot.: Interview - po angielsku.

Wielkie dzieki dziewczyny, na pewno sie przyda.
__________________
...the power of mind...
donka1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 00:40   #9
cinnamonEm
Przyczajenie
 
Avatar cinnamonEm
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Exclamation Dot.: Interview - po angielsku.

Heh, noi czemu cala rekrutacja tak dlugo trwa

Ja jestem w trakcie rekrutacji wyjatkowo meczacej. Aplikacja wyslana 26 sierpnia. Do tej pory przeszlam tylko 4 etapy. Trzy testy online, czwarty test w ich siedzibie z ich kalkulatorem i olowkiem w reku. I jest koniec pazdziernika i dopiero w przyszlym tygodniu mam interview behawioralne. Bardzo wazne jest aby sie do kazdego interview przygotowac. I rowniez wazne by sprawdzic jakiego typu bedzie. Szkoda przeciez zmarnowac szanse skoro sie juz zaszlo do tego etapu.

Dwie moim zdaniem najlepsze stronki; to polecana wczesniej http://jobsearch.about.com (korzystalam z niej rowniez piszac wypowiedzenia etc.) oraz http://www.gowrikumar.com/interview/index.html

Z doswiadczenia, pytania pewniki:
- Co wiesz o naszej firmie.
- Dlaczego chcesz u nas pracowac.
- Przyklad na prace w zespole.
- Jak zmotywowalas kolegow z grupy do dzialania.
- Jak sobie radzisz ze stresem.
- Uwaga!! Pytanie o zarobki!! NIgdy nie wolno na tym etapie rekrutacji negocjowac pensji. Najlepsza odpowiedz moim zdaniem: 'I am open on the money, but key is the opportunity'.

Noi bardzo wazne, by sie ubrac profesjonalnie tj. biala bluzka, czarne spodnie/spodnica.

Powodzenia.
cinnamonEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 11:20   #10
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Interview - po angielsku.

co do pytan na interwiev - zalezy jakiej pracy szukasz. w moim zawodzie na przyklad (pracuje z dziecmi autystycznymi i w szkole podstawowej) zawsze sie pytaja o to jak sobie radze w kryzysowych sytuacjach, przy czym pracodawcy zawsze oczekuja definicji tejze sytuacji, bo fakt ze powiem ze jestem opanowana nic nie mowi

zauwazylam tez ze lubia przyklady. ze ja to, ja tamto...
katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:17   #11
basia1988_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Interview - po angielsku.

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Jesli chcesz to podaj swojego maila i wysle Ci plik ktory dostalam gdy sama szukalam pracy. jest dosc pomocny bo sa tam informacje, czasem banalne, ale czesto z zdenerwowaniu zapominamy o tym, a przeczytanie tego pare razy pomaga sie odstresowac. Sama mialam dziwaczne pytanie czasami, psychologiczne i sama sie zastanawialam pozniej czy odpowiedzialam dobrze, ale najwyrazniej tak bo dostalam moja wymarzona prace

I trzymam kciuki za Ciebie
czy ja tez moge dostac na mojego maila???? w pon mam rozmowe i przyda mi sie kilka wskazowek z gory dzieki
basia1988_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.