Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 09:11   #4621
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
A ja, durnota, przez parę lat język sobie strzępiłam ...
No fakt, chyba kiedyś wspominałaś
Widocznie musiałam do tego dojrzeć


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
O jaaaaa, Ty niedobra kobieto, po co mi to pokazałaś??
Po co ja tam wchodziłam??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 12:30   #4622
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Znalazłam u siebie olej arganowy
http://www.ana-med.pl/oleje-arganowe.html
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 05:48   #4623
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie olej arganowy
http://www.ana-med.pl/oleje-arganowe.html
A po co Ci arganowy ? Do twarzy ? Bo do włosów to pic na wodę, fotomontaż - na efekty jakie robi zbyt drogi. Ten z orzechów włoskich tańszy, bardziej efektywny i stacjonarnie kupisz.
Tu masz taniej : http://zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-ar...ORGANICZNY/122 i http://www.ecospa.pl/olej-arganowy-s...echow-p-7.html.
Kupowałam w ECOSpa.
Wiesz, to taka moda. Była na enzym Q, była na kwas hialuronowy, jest na argan. Ale przyznać trzeba - na lico nadaje się.
Już się doczytałam - odbiór osobisty A sklep, można rzec - intrygujący

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 23:34   #4624
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Tak naprawdę to myślałam, żeby nakładać na końcówki włosów, ale skoro mówisz, że to pic na wodę...

A jeśli chodzi o twarz to nie mam pojęcia jak się go stosuje, musiałabym poczytać, ciemna jestem

Przejeżdżałam dziś koło tego sklepu, ale było zamknięte. Na stronie nie ma nic na temat godzin otwarcia, a nie miałam możliwości, żeby wysiąść z samochodu i sprawdzić czy na sklepie nie ma jakiejś informacji. Trochę to wkurzające.

A wyczaiłam ten sklep szukając tego szamponu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...lupiezowy.html.
Widziałam, że jest też w dozie, ale droższy.

Kurde, zapowiadali taką piękną pogodę w tym tygodniu i ja się pytam gdzie ona jest??
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 04:14   #4625
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kurde, zapowiadali taką piękną pogodę w tym tygodniu i ja się pytam gdzie ona jest??

Nie u mnie .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Tak naprawdę to myślałam, żeby nakładać na końcówki włosów

Wierz mi, szkoda pieniędzy. Nie twierdzę , że jest zły, ale jak na mój gust zbyt drogi do włosów. Jest wiele tańszych. A tak na ucho, bo się ukamienowania boję (), ja, wymacawszy spory asortyment, nie pieję z zachwytu nad olejowaniem. Farbować na olej - tak, ot tak używać - nie. Przynajmniej u siebie nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Tak więc olejowanie wylądowało u mnie w zakładce : "wiara góry poruszy".

Cytat:
Napisane przez Finlora
A jeśli chodzi o twarz to nie mam pojęcia jak się go stosuje, musiałabym poczytać, ciemna jestem

Odrobinę olejku nałóż na lekko wilgotną skórę twarzy, szyi, dekoltu i delikatnie wklep. Odczekaj chwilę na jego wsiąkniecie i nałóż krem. Zbyt dużo oleju - zetrzyj. Można też dodać olej do kremu lub do kwasu hialuronowego.
Prawdę powiedziawszy ja wolałam śliwkowy.

Cytat:
Napisane przez Finlora
A wyczaiłam ten sklep szukając tego szamponu

Siarka (bo o nią Ci chodzi chyba) w tym szamponie to z tej bazowej wody mineralnej ? Więcej nie zauważyłam.
I po raz drugi na ucho : boję się i mam awersje do cynku stosowanego do mycia głowy.

Teraz Wam opowiem o odżywkach do paznokci. O 2 x 5 z Herba Studio pisać nie będę. Szkoda czasu i moich palców na klepanie w klawiaturę. Natomiast Regenerum nie jest zły. To u mnie duży komplement. Ale ... koszt tej tubeczki o pojemności 5 ml to 18,oo zł. Przynajmniej ja tyle w aptece płaciłam. A mój ubóstwiany olej z Herome to obecnie 42,00 zł za 10 ml. I wierzcie mi - warto te parę złotych dopłacić, bo skuteczność tego drugiego preparatu jest nieporównanie lepsza.

Miłego dnia

Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 00:18   #4626
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie u mnie.
U mnie też nie - przez większość dnia lało
Mogę się założyć, że od poniedziałku (jak tylko wrócę do roboty) będzie piękna pogoda.


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wierz mi, szkoda pieniędzy. Nie twierdzę , że jest zły, ale jak na mój gust zbyt drogi do włosów. Jest wiele tańszych. A tak na ucho, bo się ukamienowania boję (), ja, wymacawszy spory asortyment, nie pieję z zachwytu nad olejowaniem. Farbować na olej - tak, ot tak używać - nie. Przynajmniej u siebie nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Tak więc olejowanie wylądowało u mnie w zakładce : "wiara góry poruszy".
To ja Ci też na ucho powiem, że na moje włosy olejowanie nie zadziało

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Odrobinę olejku nałóż na lekko wilgotną skórę twarzy, szyi, dekoltu i delikatnie wklep. Odczekaj chwilę na jego wsiąkniecie i nałóż krem. Zbyt dużo oleju - zetrzyj. Można też dodać olej do kremu lub do kwasu hialuronowego.
Prawdę powiedziawszy ja wolałam śliwkowy.
Dzięki, może spróbuję. Zwłaszcza jeśli miałby nawilżyć, bo ostatnio moja skóra jest sucha jak pieprz.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Siarka (bo o nią Ci chodzi chyba) w tym szamponie to z tej bazowej wody mineralnej ? Więcej nie zauważyłam.
I po raz drugi na ucho : boję się i mam awersje do cynku stosowanego do mycia głowy.
Tak dokładnie to nie wiem, czytałam o tym szamponie, że dobry i może zadziała coś na moją głowę, a tonący brzytwy się chwyta.
Dlaczego masz awersję?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 03:26   #4627
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zwłaszcza jeśli miałby nawilżyć, bo ostatnio moja skóra jest sucha jak pieprz.
Olej nie nawilży, a zapchać może.
Jak zwykle na swoim przykładzie - ostatnio do nawilżania używam mieszanki : hydromanil, kolagen z dodatkiem elastyny, ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, gliceryna. Bełtam, nakładam, czekam aż wsiąknie i na to maska (peel-off) z alg. Ale że robię to niezbyt regularnie, efektów na ach i och nie widać zbytnio. Zawsze taką kurację stosuję jak coś się z gęba dzieje. Pomaga.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Dlaczego masz awersję?
Prawdę powiedziawszy już nie pamiętam. Kiedyś coś przeczytałam, że cynk stosowny zewnętrznie kuku może zrobić i tego się trzymam. Ty lepiej łopianu i mięty spróbuj (mówimy o przetłuszczaniu).
Ale jak to mówi ciocia Kasia : na chciejstwo nie ma lekarstwa. Spróbuj, a nuż poskutkuje .

Z Agatką bez zmian.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 23:44   #4628
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
C
Kup se drugi zegarek
Ja nawet jednego nie mam
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja się nie jaram i nie kupiłam bo modne Ja to w ogóle nie kupuję tego co modne, z przekory
Już od jakiegoś czasu myślałam o takim kominku, tylko jakoś się nie składało. A jak już go kupiłam to chyba się uzależniłam Są o wiele lepsze od świeczek, bo zdarzało się, że nawet 5 się paliło i ledwo co czułam, a w kominku wystarczy parę kropel i zapach utrzymuje się naprawdę długo

Czas więc i na mnie, aby kominek kupić
Ostatnio napalałam się na świeczki, ale ciągle zapominam kupić.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie olej arganowy
http://www.ana-med.pl/oleje-arganowe.html
Oesu, wiecie co? Strasznie się uwsteczniłam i zanalfabetyzowałam chyba... Bo popatrzyłam na link i zamiast www.ana-med przeczytałam anna wanna
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o twarz to nie mam pojęcia jak się go stosuje, musiałabym poczytać, ciemna jestem
Normalnie, na paszczę
A jak masz kwas hialuronowy, to połączyć przed nałożeniem w zagłębieniu dłoni. Najlepiej, jakbyś miała emulgator na zimno, wtedy ubełtałabyś sobie arganowe serum.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Odrobinę olejku nałóż na lekko wilgotną skórę twarzy, szyi, dekoltu i delikatnie wklep. Odczekaj chwilę na jego wsiąkniecie i nałóż krem. Zbyt dużo oleju - zetrzyj. Można też dodać olej do kremu lub do kwasu hialuronowego.
Prawdę powiedziawszy ja wolałam śliwkowy.


Teraz Wam opowiem o odżywkach do paznokci. O 2 x 5 z Herba Studio pisać nie będę. Szkoda czasu i moich palców na klepanie w klawiaturę. Natomiast Regenerum nie jest zły. To u mnie duży komplement. Ale ... koszt tej tubeczki o pojemności 5 ml to 18,oo zł. Przynajmniej ja tyle w aptece płaciłam. A mój ubóstwiany olej z Herome to obecnie 42,00 zł za 10 ml. I wierzcie mi - warto te parę złotych dopłacić, bo skuteczność tego drugiego preparatu jest nieporównanie lepsza.

Miłego dnia

O proszę, ale sobie pięknie bełtasz

Tą odżywkę kiedyś miałam, ale efekty słabe. Herba Studio kiedyś miała fajniejszą do wcierania, ale oczywiście już nie zdążyłam jej przetestować, bo wycofali...
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie też nie - przez większość dnia lało
Mogę się założyć, że od poniedziałku (jak tylko wrócę do roboty) będzie piękna pogoda.


To ja Ci też na ucho powiem, że na moje włosy olejowanie nie zadziało
Bo tak będzie. Patrzę sobie na podgląd pogody i moooooże jutro z łaski swojej trochę się rozpogodzi

U mnie olejowanie takie całkiem całkiem dawało efekty. Nie jakoś spektakularnie, ale zawsze coś tam. Zawsze się zastanawiam, jak dziewczyny są w stanie zdiagnozować tak duże różnice między olejami. To naprawdę aż tak czuć? Może na twarzy tak, ale włosy??? Używałam chyba 3 rodzajów olejów i wszystkie dla mnie były podobne.

Trochę mnie nie było
Trzymajcie kciuki za mieszkanie. Pojawiła się nowa, fajna oferta i czekamy jak na szpilkach na poniedziałek...

Kolejna sprawa - znalazłam robotę
Szczyt marzeń to to nie jest i warunki może nie za ciekawe, ale co tam, spróbować nie zaszkodzi, zawsze czegoś nowego się nauczę [zwłaszcza, że będę miała 7 dni szkolenia ], może się przyda w przyszłości, no i ważne, że coś się ruszyło w tej sprawie. Przynajmniej na luzaka mogę teraz szukać czegoś lepszego, bez ciśnienia. No chyba, że nie będzie mi się podobało i sama rzucę po miesiącu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 05:05   #4629
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ostatnio napalałam się na świeczki
Świeczki nie dają takiego efektu.

Cytat:
Napisane przez Estelle
O proszę, ale sobie pięknie bełtasz
Coś Ty ! Nie bełtam. Stoją flaszki i się kurzą. Dzisiaj mam w programie ratowanie twarzy. Dostałam w aptece próbkę jakiejś nowości : francuski (!) krem ze złotem (). No to dawaj go na gębę. Od wczoraj lico leczę.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Bo tak będzie. Patrzę sobie na podgląd pogody i moooooże jutro z łaski swojej trochę się rozpogodzi
U mnie wczoraj było bardzo ładnie. Dzisiejszy dzień też zapowiada się optymistycznie.
Cholerka, pociągałabym kosiarkę, bo nadchodzący tydzień mam taki bardziej wyjazdowy (lekarze). Nie mogę, bo mnie katolicka wieś terroryzuje.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Zawsze się zastanawiam, jak dziewczyny są w stanie zdiagnozować tak duże różnice między olejami.
Nie takie opowieści dziwnej treści, banialuki czytałam.
Jednak przyznać muszę, że z tymi wnikającymi i niewnikającymi coś jest na rzeczy. Mnie, tzw. wysokoporowcowi (farbuję) nie robi dobrze kokosowy i włosy wyczują go wszędzie, odwdzięczając się miotłą. Ostatni próbunek : osławiona bananowa maska niewypał straszliwy. Ale różnicy między orzechowym, słonecznikowym czy też lnianym też wyczuć nie jestem w stanie.
Muszę się Wam przyznać, że mam ochotę na nowy olej. Już dawno (oprócz winogronowego) żadnego nie miałam. Mianowicie oko swe zawiesiłam na oleju z pestek jabłek. Podobno zwiększa produkcję kolagenu.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Trzymajcie kciuki za mieszkanie.


Cytat:
Napisane przez Estelle
Kolejna sprawa - znalazłam robotę
Najważniejsze, że jest. Zawsze to jeden kłopot z głowy.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:29   #4630
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Coś Ty ! Nie bełtam. Stoją flaszki i się kurzą. Dzisiaj mam w programie ratowanie twarzy. Dostałam w aptece próbkę jakiejś nowości : francuski (!) krem ze złotem (). No to dawaj go na gębę. Od wczoraj lico leczę.
Mam w zapasach [bo jak inaczej ] emulsję i tonik ze złotem. Oczywiście nieużywane ale wygląda fajowo :d

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj było bardzo ładnie. Dzisiejszy dzień też zapowiada się optymistycznie.
Cholerka, pociągałabym kosiarkę, bo nadchodzący tydzień mam taki bardziej wyjazdowy (lekarze). Nie mogę, bo mnie katolicka wieś terroryzuje.
U mnie ładnie dopiero dzisiaj. Yao zostało eksmitowane na cały dzień do dziadków :d normalnie żyć nie umierać, taki spokój
Olej wieś

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie takie opowieści dziwnej treści, banialuki czytałam.
Jednak przyznać muszę, że z tymi wnikającymi i niewnikającymi coś jest na rzeczy. Mnie, tzw. wysokoporowcowi (farbuję) nie robi dobrze kokosowy i włosy wyczują go wszędzie, odwdzięczając się miotłą. Ostatni próbunek : osławiona bananowa maska niewypał straszliwy. Ale różnicy między orzechowym, słonecznikowym czy też lnianym też wyczuć nie jestem w stanie.
Muszę się Wam przyznać, że mam ochotę na nowy olej. Już dawno (oprócz winogronowego) żadnego nie miałam. Mianowicie oko swe zawiesiłam na oleju z pestek jabłek. Podobno zwiększa produkcję kolagenu.
O rany, czego to ludzie nie wymyślą, teraz pestki jabłek zbierają na olej Kolejny będzie pewnie z pestek gruszek bo już nawet truskawki i maliny [jeśli dobrze kojarzę] cisną do ostatniego ziarenka Jak człowiek w ogóle kiedyś mógł żyć, mając do wyboru rzepak, słonecznik i oliwę od wielkiego dzwonu ?
To mnie na refleksje naszło

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość



Najważniejsze, że jest. Zawsze to jeden kłopot z głowy.

Miłego dnia
Dzięki
Jutro wielki dzień...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:29   #4631
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Asiu trzymam kciuki i gratuluję

co do olejowania to ja tez nie widzę jakiś wiekszych efektów ale czasem jakiś olej na kudły nałożę, w ogóle moje włosy wołają ostatnio o pomstę do nieba... muszę się na piątek umówic do fryzjera i ściąć trochę tego siana.

może i ja się kiedyś dorobię kominka, póki co zadowalam się kadzidełkami, bo mam duuuzy zapas

wróciłam z majówki, pogoda zrobiła mi na zlość, przez głupote nie zdążyłam na koncert Comy, co zepsuło mi humor i mnie gryzie... w ogóle nie było mnie na wszystkich koncertach, bo takie stanie od 13-24 w deszczu mi się nie uśmiachalo, ale oprócz pogody bawiłam się dobrze.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 03:31   #4632
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Olej wieś
Nie mogę, bo mnie miłosierni, kochający bliźnich swych katolicy ukamienują.

Cytat:
Napisane przez Estelle
O rany, czego to ludzie nie wymyślą, teraz pestki jabłek zbierają na olej
Pewnie i jakiś jest. No a do tego zbawienna (podobno) witamina B17. A oleje z truskawek i malin miałam, bo jakżeby nie Do tego te ciśnięte maliny były i czerwone, i czarne.
A co do wymyślania - toż przecia sama namacalnie wiesz, że teraz to tylko złoto i srebro w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez Estelle
Jutro wielki dzień...


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
bawiłam się dobrze.
I to najważniejsze !


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 22:08   #4633
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Olej nie nawilży, a zapchać może.
Jak zwykle na swoim przykładzie - ostatnio do nawilżania używam mieszanki : hydromanil, kolagen z dodatkiem elastyny, ekstrakt z kwiatów czarnego bzu, gliceryna. Bełtam, nakładam, czekam aż wsiąknie i na to maska (peel-off) z alg. Ale że robię to niezbyt regularnie, efektów na ach i och nie widać zbytnio. Zawsze taką kurację stosuję jak coś się z gęba dzieje. Pomaga.
Powiadasz, że może zapchać? Nie kojarzę, żebym miała jakieś tendencje do zapychania, chociaż bardziej prawdopodobne jest, że nawet kiedy pojawiały mi się jakieś krostki to nie powiązałam ich z żadnym kosmetykiem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Prawdę powiedziawszy już nie pamiętam. Kiedyś coś przeczytałam, że cynk stosowny zewnętrznie kuku może zrobić i tego się trzymam. Ty lepiej łopianu i mięty spróbuj (mówimy o przetłuszczaniu).
Ale jak to mówi ciocia Kasia : na chciejstwo nie ma lekarstwa. Spróbuj, a nuż poskutkuje .
A no nie ma. Byłam dzisiaj w tym sklepie, ale akurat nie było szamponu, będzie jutro
Tyle rzeczy już próbowałam, bez żadnego pozytywnego rezultatu, że mogę zaryzykować kolejną


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z Agatką bez zmian.
Co za uparciuch

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czas więc i na mnie, aby kominek kupić
Ostatnio napalałam się na świeczki, ale ciągle zapominam kupić.
Nie kupuj świeczek, kup kominek
Świeczki nie dają takiego efektu.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Normalnie, na paszczę
A jak masz kwas hialuronowy, to połączyć przed nałożeniem w zagłębieniu dłoni. Najlepiej, jakbyś miała emulgator na zimno, wtedy ubełtałabyś sobie arganowe serum.
Nie mam nic z tych rzeczy, trzeba będzie zabrać się w końcu za jakieś zamówienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tą odżywkę kiedyś miałam, ale efekty słabe. Herba Studio kiedyś miała fajniejszą do wcierania, ale oczywiście już nie zdążyłam jej przetestować, bo wycofali...
Moja koleżanka miała tę odżywkę, kupiła chyba w zestawie 2 sztuki w Rossmannie, zanim ją wycofali. Miała mi odstąpić jedną ale stwierdziła, że za fajna jest i mi nie da

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za mieszkanie. Pojawiła się nowa, fajna oferta i czekamy jak na szpilkach na poniedziałek...
Podziałały?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kolejna sprawa - znalazłam robotę
Szczyt marzeń to to nie jest i warunki może nie za ciekawe, ale co tam, spróbować nie zaszkodzi, zawsze czegoś nowego się nauczę [zwłaszcza, że będę miała 7 dni szkolenia ], może się przyda w przyszłości, no i ważne, że coś się ruszyło w tej sprawie. Przynajmniej na luzaka mogę teraz szukać czegoś lepszego, bez ciśnienia. No chyba, że nie będzie mi się podobało i sama rzucę po miesiącu
Fajnie, że coś się ruszyło

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj było bardzo ładnie. Dzisiejszy dzień też zapowiada się optymistycznie.
U mnie dzisiaj super pogoda czyli tak jak mówiłam - będzie ciepło jak tylko wrócę do pracy

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Mianowicie oko swe zawiesiłam na oleju z pestek jabłek. Podobno zwiększa produkcję kolagenu.
O takim nie słyszałam

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jutro wielki dzień...
Opowiadaj
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 00:22   #4634
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Asiu trzymam kciuki i gratuluję
Dzięki
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
wróciłam z majówki, pogoda zrobiła mi na zlość, przez głupote nie zdążyłam na koncert Comy, co zepsuło mi humor i mnie gryzie... w ogóle nie było mnie na wszystkich koncertach, bo takie stanie od 13-24 w deszczu mi się nie uśmiachalo, ale oprócz pogody bawiłam się dobrze.
Najważniejsze, że miło spędziłaś czas
Powiem szczerze, że nie rozumiem fenomenu Comy. Niektóre piosenki niby fajne, ale jakoś ogólnie mnie nie przekonuje ten zespół. Byłam kiedyś na koncercie i to tylko stracony czas. Wokalista mocno napruty w swoim świecie żył, coś tam jęczał do mikrofonu, chyba za karę, bo takie sprawiał wrażenie i generalnie mało go było słychać. Zero szacunku dla fanów.
Zazwyczaj z koncertów wychodzę mocno naładowana pozytywną energią, a mało znane mi zespoły potrafią zachwycić mnie na tyle, abym chciała posłuchać ich szerzej. Coma tylko mnie zniechęciła.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Pewnie i jakiś jest. No a do tego zbawienna (podobno) witamina B17. A oleje z truskawek i malin miałam, bo jakżeby nie Do tego te ciśnięte maliny były i czerwone, i czarne.
A co do wymyślania - toż przecia sama namacalnie wiesz, że teraz to tylko złoto i srebro w kosmetykach
Nie tylko, nie tylko
Jeszcze kawior, perły i trufle :P
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie kupuj świeczek, kup kominek
Świeczki nie dają takiego efektu.
Się zobaczy

Cytat:
Moja koleżanka miała tę odżywkę, kupiła chyba w zestawie 2 sztuki w Rossmannie, zanim ją wycofali. Miała mi odstąpić jedną ale stwierdziła, że za fajna jest i mi nie da
Ano właśnie

Cytat:
Podziałały?
Tego... no...
Niestety spóźniliśmy się i mieszkanie zostało sprzedane. Ale to prawdziwa okazja była, jakieś 50 tys. poniżej ceny rynkowej.

Cytat:
Fajnie, że coś się ruszyło


Cytat:
Opowiadaj
Na razie to tylko szkolenie, ale wrażenia pozytywne mam po nim. Atmosfera wydaje się być spoko, nie to, o czym czytałam na sieci. Zespół wydaje się fajny. Jutro będzie już trochę twardych podstaw, typowo związanych z pracą. Zobaczymy. Jak się okaże, że będę wyrabiać przynajmniej na nianię, to popracuję tam trochę, a jak nie, to trzeba będzie się porozglądać za czymś innym.
Enyłej, jestem pracownikę z korporację
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:13   #4635
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Asiu gratuluję i trzymam kciuki,żeby wszystko było ok

Wróciłam z majówki w niedziele wieczorem, nadal chodze niewyspana Niestety brzydka pogoda nas nie chciała opuścić, wczoraj i dziś rano pojawiło się słońce. Teraz leje Chociaż tyle,że już jestem na mieszkaniu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:31   #4636
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Najważniejsze, że miło spędziłaś czas
Powiem szczerze, że nie rozumiem fenomenu Comy. Niektóre piosenki niby fajne, ale jakoś ogólnie mnie nie przekonuje ten zespół. Byłam kiedyś na koncercie i to tylko stracony czas. Wokalista mocno napruty w swoim świecie żył, coś tam jęczał do mikrofonu, chyba za karę, bo takie sprawiał wrażenie i generalnie mało go było słychać. Zero szacunku dla fanów.
Zazwyczaj z koncertów wychodzę mocno naładowana pozytywną energią, a mało znane mi zespoły potrafią zachwycić mnie na tyle, abym chciała posłuchać ich szerzej. Coma tylko mnie zniechęciła.


Tego... no...
Niestety spóźniliśmy się i mieszkanie zostało sprzedane. Ale to prawdziwa okazja była, jakieś 50 tys. poniżej ceny rynkowej.

Jak się okaże, że będę wyrabiać przynajmniej na nianię, to popracuję tam trochę, a jak nie, to trzeba będzie się porozglądać za czymś innym.
Enyłej, jestem pracownikę z korporację
Z Comą mam wiele pozytywnych wspomnień, mam przeogromny sentyment do tego zespołu, dlatego jest u mnie na 2 miejscu, bo na 1 jest Closter Po za tym przemawia do mnie twórczość Roguca. Co do występów na żywo to masz racje, Rogucki się stacza coraz bardziej, ale tutaj np. masz występ na żywo z jego lepszych czasów:
http://www.youtube.com/watch?v=XraSkDFMSNc
zero szaczunków do fanów? tak dla porówniania Amy Winehouse... jej ostatnie koncerty to totalna porażka... niektórzy nie radzą sobie z życiem i lecą niżej i niżej...

szkoda

jeśli mogę zapytać to ile w ogóle płacisz niani?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

aa i fenomen Comy? Coma zbyt wielu fanów nie ma.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:30   #4637
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Asiu gratuluję i trzymam kciuki,żeby wszystko było ok

Wróciłam z majówki w niedziele wieczorem, nadal chodze niewyspana Niestety brzydka pogoda nas nie chciała opuścić, wczoraj i dziś rano pojawiło się słońce. Teraz leje Chociaż tyle,że już jestem na mieszkaniu
Dzięki
Trochę się dziś załamałam, jak wyliczyłam, ile będę zarabiać , ale pocieszam się, że jak już nabiorę wprawy, to może uda się więcej.

Odpocznij
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Z Comą mam wiele pozytywnych wspomnień, mam przeogromny sentyment do tego zespołu, dlatego jest u mnie na 2 miejscu, bo na 1 jest Closter Po za tym przemawia do mnie twórczość Roguca. Co do występów na żywo to masz racje, Rogucki się stacza coraz bardziej, ale tutaj np. masz występ na żywo z jego lepszych czasów:
http://www.youtube.com/watch?v=XraSkDFMSNc
zero szaczunków do fanów? tak dla porówniania Amy Winehouse... jej ostatnie koncerty to totalna porażka... niektórzy nie radzą sobie z życiem i lecą niżej i niżej...

szkoda

jeśli mogę zapytać to ile w ogóle płacisz niani?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

aa i fenomen Comy? Coma zbyt wielu fanów nie ma.
Oj o Amy to w ogóle nie ma co mówić, od samego początku jej nie lubiłam, a to co ze sobą zrobiła to już w ogóle bez komentarza

A no szkoda. Widać niepisane nam było

Daję 7 zł/h. Plus legalna umowa.

Nie wiem, czy ma mało fanów, bo co kogoś zapytam, to lubi Come i w ogóle Ą i Ę
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:02   #4638
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Dzięki
Trochę się dziś załamałam, jak wyliczyłam, ile będę zarabiać , ale pocieszam się, że jak już nabiorę wprawy, to może uda się więcej.


Oj o Amy to w ogóle nie ma co mówić, od samego początku jej nie lubiłam, a to co ze sobą zrobiła to już w ogóle bez komentarza
Grunt to dobre myślenie Później możesz jeszcze zostać pracownikiem miesiąca

Też za nią nie przepadam Znam i lubię dwie piosenki, wystarczy. Patrząc na koncert w Belgradzie chyba-nie wiem,czy śmiać się czy współczuć...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 16:35   #4639
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Asiu ja się załamuje każdego dnia jak myśle jak bardzo nie lubię swojej pracy i jak mało zarabiam;/

uwielbiam Amy, była bardzo ualentowana, a jak potrafiła śpiewać na żywo
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 20:40   #4640
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie rozumiem fenomenu Comy. Niektóre piosenki niby fajne, ale jakoś ogólnie mnie nie przekonuje ten zespół.
Ja też nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Tego... no...
Niestety spóźniliśmy się i mieszkanie zostało sprzedane. Ale to prawdziwa okazja była, jakieś 50 tys. poniżej ceny rynkowej.
Szkoda

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Enyłej, jestem pracownikę z korporację
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
na 1 jest Closter
Taka młoda i jaki ma dobry gust muzyczny

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
aa i fenomen Comy? Coma zbyt wielu fanów nie ma.
Mam paru znajomych, którzy słuchają Comy i zawsze miałam wrażenie, że czują się z tego powodu lepsi, że to niby taka ambitna muza, ambitne teksty i w ogóle Ą Ę - jak to określiła Asia

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Trochę się dziś załamałam, jak wyliczyłam, ile będę zarabiać , ale pocieszam się, że jak już nabiorę wprawy, to może uda się więcej.
Aż tak źle?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A no szkoda. Widać niepisane nam było
Też tak zawsze powtarzam

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Asiu ja się załamuje każdego dnia jak myśle jak bardzo nie lubię swojej pracy i jak mało zarabiam;/
Ja też swojej nie lubię. Wprawdzie zarabiam całkiem nieźle (tzn zarabiałam, bo już w zeszłym miesiącu dało się odczuć zmiany), ale stwierdzam, że nie jest to warte tego całego stresu, bo moja psychika zaczyna nie wyrabiać.


Byłam wczoraj w Naturze i spotkałam naturzankę, którą zawsze bardzo lubiłam. Miała przecudnie umalowane rzęsy (ja mam ładne, ale przy niej moje wypadają blado ), więc zapytałam jakiego tuszu używa - to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...1-mascara.html. Kupiłabym, ale akurat nie było.


Ale sierota ze mnie
Podarłam moją ulubioną spódnicę - długą, czarną, sztruksową - byłam taka szczęśliwa, że udało mi się ją kupić na allegro, bo w normalnych sklepach w życiu czegoś takiego nie znajdę, jedynie w lumpkach, ale też ciężko, zwłaszcza na moje gabaryty
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale wsiadając do autobusu na nią nadepnęłam, co poskutkowało dwoma rozpruciami na dole i jeszcze jednym na kolanie
Są na tyle duże, że jest do wyrzucenia, nic nie da się z nią zrobić

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-05-08 o 20:42
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 21:00   #4641
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Taka młoda i jaki ma dobry gust muzyczny

Mam paru znajomych, którzy słuchają Comy i zawsze miałam wrażenie, że czują się z tego powodu lepsi, że to niby taka ambitna muza, ambitne teksty i w ogóle Ą Ę - jak to określiła Asia

Ale sierota ze mnie
Podarłam moją ulubioną spódnicę - długą, czarną, sztruksową - byłam taka szczęśliwa, że udało mi się ją kupić na allegro, bo w normalnych sklepach w życiu czegoś takiego nie znajdę, jedynie w lumpkach, ale też ciężko, zwłaszcza na moje gabaryty
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale wsiadając do autobusu na nią nadepnęłam, co poskutkowało dwoma rozpruciami na dole i jeszcze jednym na kolanie
Są na tyle duże, że jest do wyrzucenia, nic nie da się z nią zrobić [/COLOR][/I]
hłe hłe hłe, nam posłodziłaś xd

coś w tym jest, bo Coma ma b. ambitne teksty
ja się tam czuję lepsza od większej połowy społeczeństwa z różnych powodów
(np. jak mi ktoś mówi, że jego ulubioną piosenka jest "ona tańczy dla mnie" to sobie myślę, że jest jakiś głupi xd)

Oi! ja niedawno zniszczyłam moją ulubioną bluze, bo wzięłam ją do pracy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 21:15   #4642
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
hłe hłe hłe, nam posłodziłaś xd
Też jestem młoda

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
coś w tym jest, bo Coma ma b. ambitne teksty
One są tak ambitne, że aż ich nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja się tam czuję lepsza od większej połowy społeczeństwa z różnych powodów
(np. jak mi ktoś mówi, że jego ulubioną piosenka jest "ona tańczy dla mnie" to sobie myślę, że jest jakiś głupi xd)
Też tak myślę


Na chciejstwo jednak nie ma lekarstwa Kupiłam ten szampon z Buska Zdroju, umyłam dziś głowę i piecze jak cholera - to chyba ten pirytion cynku, bo kojarzę, że dokładnie to samo miałam po H&S

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-05-08 o 21:16
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 21:30   #4643
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Też jestem młoda

One są tak ambitne, że aż ich nie rozumiem

Też tak myślę

ano jesteś

dokładnie.. teksty Comy albo się rozumie w pełni albo wcale.. wielu moich znajomych mówi jak Ty, że nie lubi Comy, że nie rozumie przesłania i/lub jest zbyt romantyczna. Gdyby każdy lubił to samo to byłoby nudno.
Ja np. nie lubię Magdy Umer, irytuje mnie, ale nie uważam, że jej muzyka jest badziewna tylko do mnie nie trafia

a taki człowiek sobie myśli, że to my mamy zje*any gust muzyczny, taka zależność
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 00:31   #4644
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Grunt to dobre myślenie Później możesz jeszcze zostać pracownikiem miesiąca
Hehehe, po cichu liczę, że gdzieś tam uda mi się doszkolić, a potem awansować. Kto wie, może zupełnie się przebranżowię
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Asiu ja się załamuje każdego dnia jak myśle jak bardzo nie lubię swojej pracy i jak mało zarabiam;/

uwielbiam Amy, była bardzo ualentowana, a jak potrafiła śpiewać na żywo

Dziś się trochę pocieszyłam, bo okazało się, że źle policzyłam. Co nie znaczy, że jest dobrze. Póki co nadal moja niania wychodzi lepiej ode mnie

Amy talentu odmówić nie można, co jednak nie zmienia faktu, że baby nie lubiłam. Nie moja bajka.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Szkoda
Życie...

Cytat:
Witaj w klubie
Hehehehe U Ciebie też wszyscy po imieniu?

Cytat:
Aż tak źle?
Ano nie za ciekawie, choć jak pisałam wyżej, już się trochę pocieszyłam, może tragedii nie będzie. Co nie zmienia faktu, że to i tak dużo mniej, niż w starej pracy

Cytat:
Ja też swojej nie lubię. Wprawdzie zarabiam całkiem nieźle (tzn zarabiałam, bo już w zeszłym miesiącu dało się odczuć zmiany), ale stwierdzam, że nie jest to warte tego całego stresu, bo moja psychika zaczyna nie wyrabiać.
Nie rozglądasz się za czymś innym?

Cytat:
Byłam wczoraj w Naturze i spotkałam naturzankę, którą zawsze bardzo lubiłam. Miała przecudnie umalowane rzęsy (ja mam ładne, ale przy niej moje wypadają blado ), więc zapytałam jakiego tuszu używa - to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...1-mascara.html. Kupiłabym, ale akurat nie było.
Nie kuś
Mam jeszcze 3 tusze i co najmniej 2 na liście


Cytat:
Ale sierota ze mnie
Podarłam moją ulubioną spódnicę - długą, czarną, sztruksową - byłam taka szczęśliwa, że udało mi się ją kupić na allegro, bo w normalnych sklepach w życiu czegoś takiego nie znajdę, jedynie w lumpkach, ale też ciężko, zwłaszcza na moje gabaryty
Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale wsiadając do autobusu na nią nadepnęłam, co poskutkowało dwoma rozpruciami na dole i jeszcze jednym na kolanie
Są na tyle duże, że jest do wyrzucenia, nic nie da się z nią zrobić
Ojej, ale Ci współczuję
Nienawidzę tracić ubrań, a zwłaszcza ulubionych.
Nie da się jakiejś aplikacji naszyć? Koronkowej ozdoby? Gipiury?
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Oi! ja niedawno zniszczyłam moją ulubioną bluze, bo wzięłam ją do pracy
Uuuu, Tobie też współczuję
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Na chciejstwo jednak nie ma lekarstwa Kupiłam ten szampon z Buska Zdroju, umyłam dziś głowę i piecze jak cholera - to chyba ten pirytion cynku, bo kojarzę, że dokładnie to samo miałam po H&S



Coś Kasi naszej nie widać
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 06:04   #4645
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Przyszłam zamachać jedynie i poinformować, że żyję.
Mam perturbacje z Maksymilianem. Jutro postaram się napisać .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:25   #4646
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

kliknęłam sobie na all jedwabie chi, bo juz nie mam i tę odżywkę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...atin-mist.html
mialam kiedyś i b. miło wspominam
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 22:26   #4647
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a taki człowiek sobie myśli, że to my mamy zje*any gust muzyczny, taka zależność
Mój gust muzyczny jest bardzo dobry
Według mnie oczywiście

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehe, po cichu liczę, że gdzieś tam uda mi się doszkolić, a potem awansować. Kto wie, może zupełnie się przebranżowię
I tak trzymać

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Amy talentu odmówić nie można, co jednak nie zmienia faktu, że baby nie lubiłam. Nie moja bajka.
Też jej nie lubiłam, również nie moja bajka.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Życie...
Trzymam kciuki za poszukiwania

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehehehe U Ciebie też wszyscy po imieniu?
W zasadzie tak, oprócz wyższego kierownictwa oczywiście

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie rozglądasz się za czymś innym?
Zaczynam się rozglądać, nie ma innego wyjścia, bo długo tam nie wytrzymam. Dużo się zmieniło odkąd zaczęłam tam pracować.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie kuś
Mam jeszcze 3 tusze i co najmniej 2 na liście
Na mnie czekają 2 nieotwarte, ale ten też kupię

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ojej, ale Ci współczuję
Nienawidzę tracić ubrań, a zwłaszcza ulubionych.
Nie da się jakiejś aplikacji naszyć? Koronkowej ozdoby? Gipiury?
Wydawało mi się, że nie, ale muszę pomyśleć, może z tą aplikacją by wyszło, tylko nie wiem co by to mogło być, żeby nie rzucało się zbytnio w oczy.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Coś Kasi naszej nie widać
No właśnie też się zastanawiałam gdzie Kasia nam się zapodziała.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przyszłam zamachać jedynie i poinformować, że żyję.
Mam perturbacje z Maksymilianem. Jutro postaram się napisać .
Czekamy na wieści

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
kliknęłam sobie na all jedwabie chi, bo juz nie mam i tę odżywkę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...atin-mist.html
mialam kiedyś i b. miło wspominam
A wiesz, że też się ostatnio zastanawiałam nad tym jedwabiem? Szkoda, że nie można go kupić stacjonarnie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-05-09 o 22:28
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 05:47   #4648
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Coś takiego znalazłam, może by się nadało? http://allegro.pl/kwiatki-naszywki-a...210544117.html

Koleżanka mogłaby mi najpierw zeszyć te rozdarcia a na to naszyć coś takiego i nie byłoby widać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:42   #4649
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś takiego znalazłam, może by się nadało? http://allegro.pl/kwiatki-naszywki-a...210544117.html

Koleżanka mogłaby mi najpierw zeszyć te rozdarcia a na to naszyć coś takiego i nie byłoby widać
ładny, aż bym sobie na coś naszyła

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mój gust muzyczny jest bardzo dobry


A wiesz, że też się ostatnio zastanawiałam nad tym jedwabiem? Szkoda, że nie można go kupić stacjonarnie.
moj też

ja chciałam kupic jedwab joanny, ale chyba go zmienili na gorszy czy cos, wiec klasycznie kliknęłam chi na all
szkoda nie szkoda, stacjonarnie nie kupiłabys go za 4 złote
ja wzięłam 8 szt, bd na rok
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 17:02   #4650
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ładny, aż bym sobie na coś naszyła
Na aukcji są dostępne 2 a ja potrzebuje 3, muszę napisać do sprzedawcy i zapytać czy ma tego więcej

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja chciałam kupic jedwab joanny, ale chyba go zmienili na gorszy czy cos, wiec klasycznie kliknęłam chi na all
szkoda nie szkoda, stacjonarnie nie kupiłabys go za 4 złote
ja wzięłam 8 szt, bd na rok
Niby tak, ale jak bym chciała kupić jedną sztukę na próbę to z przesyłkę i tak wyjdzie 10 zł
8 sztuk?? Szalona
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.