Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 22:33   #4801
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czeeeść
Czeeeeść!!!

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ano. Choroby skórne to najbardziej upierdliwe do zdiagnozowania i leczenia dolegliwości.
Mój ojciec ma łuszczycę i już zaczynałam panikować, że może ja też mam, bo to przecież dziedziczne. Ale kiedy na reszcie ciała nie widziałam żadnych objawów, trochę się uspokoiłam.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Do cieni się dostajesz, podnosząc wieczko wzdłuż dłuższego boku. I następnie spotyka Cię siurpryza - ni cholery nie wiesz jak się dostać do gruchoczących w środku opakowania aplikatorów. W dnie pudełeczka fikuśnie ukryta jest szufladka, którą trzeba wyciągnąć : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...xQvVSDhzwQQWWc
Długo durnowate musieli nad takim czymś myśleć.
Ja się zastanawiam : po co kupiłam, jak i tak regularnie hennę se każę. Jadę dzisiaj na depilację i pedicure, to zrezygnuję z henny. Jak mi brwi zbledną, to cienie spróbuję. Znając moje zdolności manualne - po jednym razie zrezygnuję z takiego upiększania się.
Niezły wynalazek, też bym się zastanawiała w jaki sposób się do tego dobrać
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną na brwi, tylko boję się, że jak mi zrobi za ciemną to będę głupio wyglądać


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Borze zielony ! Aga, a ile Ty tego olejku wlałaś ? Na talerzyk od kominka napełniony po brzegi wodą maksymalnie 30 kropel.
Ja wlewam więcej, ale mi nie przeszkadza. Olejkiem geraniowym jeszcze doprawiam.
Parę kropel tylko dałam, naprawdę niedużo, ale bez wody

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Matko kochana, Królowa Blogosfery nas odwiedziła !
Zaglądam na Twój blog, żeby sprawdzić czy żyjesz Żyjesz !!! Chwała Najwyższemu !
No ładnie, na blogu pisze, a do nas nawet nie zajrzy


Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Hmm mam 17 lat (prawie, brakuje mi 8 dni ;D), od niedawna staram się dbać o włosy, prowadzę bloga i nie wiem co jeszcze chciałybyście wiedzieć
Wszystko
A tak na poważnie to np czy masz zwierzaki, jeśli tak to jakie, czym si interesujesz, co lubisz i takie tam


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
A co racja to racja Tylko szkoda,że funduszy czasem brakuje
Cały miesiąc chleb z dżemem i coś się zaoszczędzi
I jak dobrze na figurę wpłynie taka oszczędność


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
po co odkładac, jak mozna wydać rodzice mi mówili, że jak zacznę pracowac to przestanę byc tak rozrzutną, bo zobaczę ile trzeba na to pracować i wiecie co? wydaję jeszcze więcej niż za szkolnych lat
Pamiętam jak na początku sobie przeliczałam, że żeby coś tam kupić to muszę tyle i tyle na to pracować i szkoda mi było, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że kiedy będę wydawać jak nie teraz

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
jakos mnie bingo nie kusi, opinie ma okropne.
Ja z Bingo lubię tylko jakieś maski, ale nie pamiętam już które to były

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Pamiętam czasy, kiedy kupowałam swoją, była tylko u jednego sprzedawcy i razem z przesyłką dałam prawie 4 dychy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 22:49   #4802
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czeeeeść!!!

Mój ojciec ma łuszczycę i już zaczynałam panikować, że może ja też mam, bo to przecież dziedziczne. Ale kiedy na reszcie ciała nie widziałam żadnych objawów, trochę się uspokoiłam.

Niezły wynalazek, też bym się zastanawiała w jaki sposób się do tego dobrać
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną na brwi, tylko boję się, że jak mi zrobi za ciemną to będę głupio wyglądać


Parę kropel tylko dałam, naprawdę niedużo, ale bez wody

No ładnie, na blogu pisze, a do nas nawet nie zajrzy


Wszystko
A tak na poważnie to np czy masz zwierzaki, jeśli tak to jakie, czym si interesujesz, co lubisz i takie tam


Cały miesiąc chleb z dżemem i coś się zaoszczędzi
I jak dobrze na figurę wpłynie taka oszczędność


Pamiętam jak na początku sobie przeliczałam, że żeby coś tam kupić to muszę tyle i tyle na to pracować i szkoda mi było, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że kiedy będę wydawać jak nie teraz

Ja z Bingo lubię tylko jakieś maski, ale nie pamiętam już które to były

Pamiętam czasy, kiedy kupowałam swoją, była tylko u jednego sprzedawcy i razem z przesyłką dałam prawie 4 dychy
ja tam wole nie przeliczać, bo nic sobie nie kupie i będę o chlebie i wodzie żyć, choć i na chleb byłoby mi szkoda

ja tez jakoś tak placilam i tez była tylko u jednego sprzedawcy na all, ale zakup uważam za bardzo udany
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 03:23   #4803
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
co jeszcze chciałybyście wiedzieć
My tu, jak zapewne już zauważyłaś, gadamy o wszystkim. No to nam opowiedz np. czy masz zwierzaki, gdzie się uczysz.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
nowe powiedzenie mówi-"I tak nie miałam planów na wrzesień".


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja na chleb mam, czyli mogę jeszcze troszku poszaleć?
To rzeczywiście możesz szaleć. Kochanych masz rodziców, że nie wymagają od Ciebie żebyś partycypowała w kosztach.

CDN - bo muszę sąsiada do pracy zawieść .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 05:33   #4804
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Wróciłam.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
jakos mnie bingo nie kusi, opinie ma okropne.
Coś Ty ?! Co zerknę w jakiś włosomaniaczkowy blog czy temat na Wizażu to same ochy i achy, orgazmiczne wręcz zachwyty. A ja nie mogę wyjść z podziwu : dlaczego ? Dla mnie to badziewie straszliwe. Mam na myśli kosmetyki do włosów i do ciała. Te do stóp i nóg (zielony żel) jeszcze, za taką cenę, można zaakceptować. Natomiast włosowe - więcej krzywdy niż pożytku ze sobą niosą. Ale ... jest to moja subiektywna ocena.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
miękka.
Dzięki. Nadal nie mogę Dax'owej dorwać, to pewnie tę zamówię.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu czy cokolwiek zmienia to, że jestem na L4 z normalną umową, a w między czasie pracuje na umowe o dzieło, a nie zlecenie?
Kurde, nie jestem wielkim znawcą prawa pracy. Mogę tylko Ci napisać jak ja to zinterpretowałabym : L4 = 100 % niezdolność do pracy, bo zwolnienie nie może być "procentowe". Przynajmniej ja się z takim czymś nie spotkałam i o takim czymś nie słyszałam. Biorą ludze zwolnienia i pracują, ale na tzw. "czarno". Pracujesz na "biało", ganz egal czy umowa o dzieło czy zlecenie, pracodawca musi złożyć PIT i odprowadzić podatek, a pracobiorca musi ten zarobek uwzględnić w rozliczeniu rocznym. A jak mógł pracować, przecież był chory. No chyba, że są jakieś zwolnienia od podatku, np. limit wysokości zarobków. Później zerknę to może jakiś precedens znajdę. Dam znać.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną na brwi, tylko boję się, że jak mi zrobi za ciemną to będę głupio wyglądać
Nie ma nad czym się zastanawiać, bo wygodne. A ryzyko zbyt ciemnych lub innych niespodzianek istnieje zawsze. Sama wiesz jakich mamy "specjalistów". Myślisz, że ja przez te wszystkie lata wpadek nie miałam ? Miałam i to setki. Przykład : miesiąc temu nową kosmetyczkę próbowałam. Brwi skubnąć i pomalować kazałam se. Przychodzę do domu i co widzę : jedna brew ciemniejsza od drugiej. Poradziłam sobie, domalowując tuszem. Ale, dla mnie, zawsze to lepsze niż robić samemu, bo jeszcze gorzej wyjdzie. I każę sobie brąz.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Parę kropel tylko dałam, naprawdę niedużo, ale bez wody
Dobre, jak bonie dydy - dobre .

Cytat:
Napisane przez Finlora
Cały miesiąc chleb z dżemem i coś się zaoszczędzi I jak dobrze na figurę wpłynie taka oszczędność
No, po chlebie i dżemie raczej dobrej figury mieć nie będzie
Szczaw żreć !

Wczoraj z ryżym El Diablo po weterynarzach się szlajałam. Kurde, problemy z nerkami się zaczynają (kastrat). Się zastrzelę ! Skąd ja wezmę na karmę : 1,5 kg - 64,oo zł ? Wczoraj za trzy zastrzyki (szczęście, że cewnikowanie nie było potrzebne) i opakowanie karmy urinary (najtańsza, bo z Puriny) 250,oo zł zapłaciłam. W piątek powtórka.


Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 11:00   #4805
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Cały miesiąc chleb z dżemem i coś się zaoszczędzi
I jak dobrze na figurę wpłynie taka oszczędność
Zwłaszcza,że dżem robiłam niedawno Pyszny {skromność}
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:32   #4806
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !

To rzeczywiście możesz szaleć. Kochanych masz rodziców, że nie wymagają od Ciebie żebyś partycypowała w kosztach.
nie wymagają, bo miałam odłozyc na studia i jak się teraz nie wybiorę to bd musiała czasem coś tam kupić do domu
oczywiscie nic nie odlozylam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość



Kurde, nie jestem wielkim znawcą prawa pracy. Mogę tylko Ci napisać jak ja to zinterpretowałabym : L4 = 100 % niezdolność do pracy, bo zwolnienie nie może być "procentowe". Przynajmniej ja się z takim czymś nie spotkałam i o takim czymś nie słyszałam. Biorą ludze zwolnienia i pracują, ale na tzw. "czarno". Pracujesz na "biało", ganz egal czy umowa o dzieło czy zlecenie, pracodawca musi złożyć PIT i odprowadzić podatek, a pracobiorca musi ten zarobek uwzględnić w rozliczeniu rocznym. A jak mógł pracować, przecież był chory. No chyba, że są jakieś zwolnienia od podatku, np. limit wysokości zarobków. Później zerknę to może jakiś precedens znajdę. Dam znać.


Nie ma nad czym się zastanawiać, bo wygodne. A ryzyko zbyt ciemnych lub innych niespodzianek istnieje zawsze. Sama wiesz jakich mamy "specjalistów". Myślisz, że ja przez te wszystkie lata wpadek nie miałam ? Miałam i to setki. Przykład : miesiąc temu nową kosmetyczkę próbowałam. Brwi skubnąć i pomalować kazałam se. Przychodzę do domu i co widzę : jedna brew ciemniejsza od drugiej. Poradziłam sobie, domalowując tuszem. Ale, dla mnie, zawsze to lepsze niż robić samemu, bo jeszcze gorzej wyjdzie. I każę sobie brąz.
tak sie zastanawiam odnośnie tej umowy o dzieło, bo z tej umowy CHYBA nie ma się odporowadzanych składek, więc chciałabym z tydzien dłuzej pociągnąć L4 w tatmtej firmie, ale jeśli mam miec z tego powodu problemy to L4 mam do poniedziałku i najwyzej się zwolnie, choć wiadomo, zawsze fajnie by było gdyby jakaś marna kasa na konto wpływała. Z internetu nie dowiedziałam sie niczego, ludzie piszą, że jak sie jest chorym to się nie pracuje, ale sytuacja w naszym kraju zmusza ludzi do kombinowania...

ja tam maluje sama kredką do brwi catrice, raz próbowałam henny i stwierdziłam, że nigdy więcej

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

padłam... mam przed sobą katalog avonu, a tam obok kosmetyków wyszczuplających:
"Czy WIESZ, ŻE...?
Wybierając niskokaloryczne produkty, zwiększając aktywanosc fizyczną i pijąc duże ilości wody wzmocnisz efekty działań kosmetyków modelujących sylwetkę."
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2013-07-04 o 12:08
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:15   #4807
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czeeeeść!!!

Mój ojciec ma łuszczycę i już zaczynałam panikować, że może ja też mam, bo to przecież dziedziczne. Ale kiedy na reszcie ciała nie widziałam żadnych objawów, trochę się uspokoiłam.

Niezły wynalazek, też bym się zastanawiała w jaki sposób się do tego dobrać
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad henną na brwi, tylko boję się, że jak mi zrobi za ciemną to będę głupio wyglądać


Parę kropel tylko dałam, naprawdę niedużo, ale bez wody

No ładnie, na blogu pisze, a do nas nawet nie zajrzy


Wszystko
A tak na poważnie to np czy masz zwierzaki, jeśli tak to jakie, czym si interesujesz, co lubisz i takie tam


Cały miesiąc chleb z dżemem i coś się zaoszczędzi
I jak dobrze na figurę wpłynie taka oszczędność


Pamiętam jak na początku sobie przeliczałam, że żeby coś tam kupić to muszę tyle i tyle na to pracować i szkoda mi było, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że kiedy będę wydawać jak nie teraz

Ja z Bingo lubię tylko jakieś maski, ale nie pamiętam już które to były

Pamiętam czasy, kiedy kupowałam swoją, była tylko u jednego sprzedawcy i razem z przesyłką dałam prawie 4 dychy
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !


My tu, jak zapewne już zauważyłaś, gadamy o wszystkim. No to nam opowiedz np. czy masz zwierzaki, gdzie się uczysz.





To rzeczywiście możesz szaleć. Kochanych masz rodziców, że nie wymagają od Ciebie żebyś partycypowała w kosztach.

CDN - bo muszę sąsiada do pracy zawieść .
Ok więc mam psa i planuje zakup rybki bo poprzednia zdechła Interesuje się kosmetyką,gimnastyka i chemią. Kocham wodę może dlatego, że mieszkam w Krainie Wielkich Jezior Uczę się w liceum na biol chemie. Planuje iść na lekarski a jeśli nie wyjdzie to na chemię.

Edit:
Zupełnie zapomniałam dopisać, że kocham piec <3

Edytowane przez M a d z i o s z e k
Czas edycji: 2013-07-06 o 19:24
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:22   #4808
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Zwłaszcza,że dżem robiłam niedawno Pyszny {skromność}
Ty zawsze wleziesz i smaku narobisz. Maupa !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tak sie zastanawiam odnośnie tej umowy o dzieło, bo z tej umowy CHYBA nie ma się odporowadzanych składek
Są i odprowadza je zleceniodawca do us zleceniobiorcy. Ustalacie umową koszt / cenę dzieła, od tego odejmuje się koszty i od pozostałości bodajże 18% zaliczki na podatek dochodowy. Zleceniobiorca dostaje na rękę kwotę po potrąceniu zaliczki + PIT11 (poniżej 200,oo zł PIT 8AR) i ma obowiązek wykazać ten zarobek w rocznym zeznaniu podatkowym, gdzie w rubryce : zaliczki na poczet ... wpisuje kwotę wpłaconą już przez zleceniodawcę. A zleceniodawca musi odprowadzić podatek najpóźniej do dnia dwudziestego miesiąca następującego po zakończeniu dzieła. Amen !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Z internetu nie dowiedziałam sie niczego, ludzie piszą, że jak sie jest chorym to się nie pracuje, ale sytuacja w naszym kraju zmusza ludzi do kombinowania...
Kombinatora milionera w d*upę walić nie będą, bo on firmę na Seszele i inne Malediwy przeniesie. Walić będą szaraczka. Uważaj więc.
Na zwolnieniu lekarskim pracować nie możesz (precedens : wyrok Sądu Najwyższego z 2000 roku + artykuł 17 ust. 1 ustawy o świadczeniach pieniężnych ). Konsekwencje : mogą Cię karnie wywalić z pracy + kazać zwrócić zasiłek chorobowy z karą za wyłudzenie .

Właśnie się dobierają do tyłków tym, którzy dali się nabrać na bankowe reklamy : zwrócimy ci ...% jeśli będziesz w sklepie kartą naszego banku płacić. Hłe, hłe, hłe - od tego "zarobku" klient podatek musi zapłacić. Tak orzekł Vincent Niezłomny. Mnie mój bank chciał namówić na tańsze tankowanie. Nie dałam się .

No to idę "Czterech pancernych i psa" lub Hansa Klossa oglądać




Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 20:14   #4809
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Tak, tak Kasiu masz racje, oczywiscie, że masz. Nie będę przedłużać L4 tylko się zwolnie z obecnej firmy aczkolwiek i tak bd miała jeden tydzien L4, a w tym pół tygodnia pracy gdzie indziej. Ew. cofną mi L4, a nóż dadza sobie spokój..
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 00:05   #4810
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość

dziewczyny może wy mi powiecie czy moge miec jakies problemy (jesli tak to jakie), jeśli jestem na L4 w pracy z umową normalną, a w tym samym czasie pracuje sobie na umowe zlecenie?
Kasia sporo ważnych rzeczy napisała... chociaz wydaje mi się, że to zależy też w pewnej mierze od konstrukcji zlecenia i sposobu wykonywania pracy.
Bo jeśli masz pracę zadaniową i wynagrodzenie zależy od wykonania tego zadania, to nikogo nie powinno obchodzić, czy rozłożysz to sobie na cały okres trwania umowy czy np. uwiniesz się szybciej. Bo możesz przecież całe zlecenie zrealizować w 3 dni ["zdrowe"], chociaż pracodawca w umowie przewidział 2 tygodnie. Możesz też utrzymywać, że zleciłaś to komuś do realizacji. Ale to już moje domniemywania.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Matko kochana, Królowa Blogosfery nas odwiedziła !
Zaglądam na Twój blog, żeby sprawdzić czy żyjesz Żyjesz !!! Chwała Najwyższemu !

Miłego dnia
To mnie podsumowałaś
Jaka królowa, biedny żuczek
Żyję, piszę, ale jak sama widzisz, notki też o porach dziwnych, bliżej północy niźli normalnej pory. Dzieciuny już nie kładą się spać o 20 [raczej o 22 ], czasu wolnego mam coraz mniej
Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Hmm mam 17 lat (prawie, brakuje mi 8 dni ;D), od niedawna staram się dbać o włosy, prowadzę bloga i nie wiem co jeszcze chciałybyście wiedzieć
Hejka
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mam na 1 egzamin w plecy,ale nowe powiedzenie mówi-"I tak nie miałam planów na wrzesień"

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
CDN - bo muszę sąsiada do pracy zawieść .
Kaaaasiaaaaaa
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wczoraj z ryżym El Diablo po weterynarzach się szlajałam. Kurde, problemy z nerkami się zaczynają (kastrat). Się zastrzelę ! Skąd ja wezmę na karmę : 1,5 kg - 64,oo zł ? Wczoraj za trzy zastrzyki (szczęście, że cewnikowanie nie było potrzebne) i opakowanie karmy urinary (najtańsza, bo z Puriny) 250,oo zł zapłaciłam. W piątek powtórka.


Miłego dnia
Ojej
Niech ten pech się wreszcie skończy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 05:12   #4811
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Kocham wodę może dlatego, że mieszkam w Krainie Wielkich Jezior
Jak ja Ci zazdroszczę ... Ja po kądzieli z suwalskiego. Zawsze marzyłam, żeby tam zamieszkać.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ew. cofną mi L4, a nóż dadza sobie spokój..

Uważaj na przyszłość, bo mnie leją w d*upę tak, że aż krew na boki sika za coś, co nikomu rozsądnie i logicznie myślącemu do głowy nie przyszłoby. Do tej pory znajomi z normalnego kraju nie wierzą w tę paranoję.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale to już moje domniemywania.
Dobrze gadasz. Ale tak czy siak pracodawca musi płacić, a pracobiorca wykazać.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Kaaaasiaaaaaa

Już się widocznie nie zmienię. Ale dwie, przeszkadzające mi, gałęzie z krzaka forsycji wczoraj obciął. Ale ... za to na piwo dostał. Tak czy siak nadal muszę twarde dupsko mieć.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Niech ten pech się wreszcie skończy
Jadę dzisiaj wieczorem na kolejne zastrzyki. Najgorsze jest to, że poprawy nie widać. Nadal ma problemy z sikaniem. Matko kochana !
Znalazłam tańszą karmę : Trovet. Tja, tańszą. 89,oo zł za 3 kg.

A teraz Wam pochwale się. Po raz pierwszy w życiu mam krem, z którego jestem w stu procentach zadowolona. Naprawdę - w stu procentach. Kosmetyczka mi sprowadziła. To krem z firmy Jean D'Arcel. O cenę nie pytajcie, bo nie powiem Ale za ten komfort jaki mam od dwóch dni na twarzy nie żal mi tyle płacić. Borze zielony, jaka ulga ! A skład długi jak od morza do gór.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 08:06   #4812
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

!

Wiecie co? Dostałam od 1 z wizażanek maseczki do twarzy z serii dermo minerały. Wczoraj przetestowałam! I są świetne

http://kobietamag.pl/maseczki-twarzy...-kambryjskiej/

Można je dostać w biedronce. Składy nie są jakieś mocno chemiczne. Także myślę, że warto kupić.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:52   #4813
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kasia sporo ważnych rzeczy napisała... chociaz wydaje mi się, że to zależy też w pewnej mierze od konstrukcji zlecenia i sposobu wykonywania pracy.
Bo jeśli masz pracę zadaniową i wynagrodzenie zależy od wykonania tego zadania, to nikogo nie powinno obchodzić, czy rozłożysz to sobie na cały okres trwania umowy czy np. uwiniesz się szybciej. Bo możesz przecież całe zlecenie zrealizować w 3 dni ["zdrowe"], chociaż pracodawca w umowie przewidział 2 tygodnie. Możesz też utrzymywać, że zleciłaś to komuś do realizacji. Ale to już moje domniemywania.

To mnie podsumowałaś
Jaka królowa, biedny żuczek
Żyję, piszę, ale jak sama widzisz, notki też o porach dziwnych, bliżej północy niźli normalnej pory. Dzieciuny już nie kładą się spać o 20 [raczej o 22 ], czasu wolnego mam coraz mniej
dokładnie wygląda to tak, że chodzę sobie na szkolenie i nie wiedzialam, ze dostanę na to umowe, ale poniewaz firma płaci mi za to szkolenie niewielkie pieniądze, więc dostałam umowe i mój idealny plan poszedł sie...

Podziwiam, że chce Ci sie jeszcze bloga prowadzic, ja mojego porzuciłam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Uważaj na przyszłość, bo mnie leją w d*upę tak, że aż krew na boki sika za coś, co nikomu rozsądnie i logicznie myślącemu do głowy nie przyszłoby. Do tej pory znajomi z normalnego kraju nie wierzą w tę paranoję.


A teraz Wam pochwale się. Po raz pierwszy w życiu mam krem, z którego jestem w stu procentach zadowolona. Naprawdę - w stu procentach. Kosmetyczka mi sprowadziła. To krem z firmy Jean D'Arcel. O cenę nie pytajcie, bo nie powiem Ale za ten komfort jaki mam od dwóch dni na twarzy nie żal mi tyle płacić. Borze zielony, jaka ulga ! A skład długi jak od morza do gór.

Miłego dnia
jak juz napisałam Asi, moj plan wyglądał inaczej, umowy mialo nic byc

tez chce miec taki fajniusi krem
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:49   #4814
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
!

Wiecie co? Dostałam od 1 z wizażanek maseczki do twarzy z serii dermo minerały. Wczoraj przetestowałam! I są świetne

http://kobietamag.pl/maseczki-twarzy...-kambryjskiej/

Można je dostać w biedronce. Składy nie są jakieś mocno chemiczne. Także myślę, że warto kupić.
Też je uwielbiam, szkoda tylko że są dostępne co jakiś czas a nie w stałej ofercie
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 05:39   #4815
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
I są świetne
Szczerze zazdroszczę.
Te maski nie dla mnie, bo wysuszająca glinka. Ale składy rzeczywiście bardzo ciekawe. Na ostatnim miejscu niewielki konserwant tylko.
O ile pamiętam, Asia lubi glinki.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tez chce miec taki fajniusi krem
Matko kochana, żebyś Ty wiedziała jaka ja jestem szczęśliwa. Na tysiące kremów, które wypróbowałam nareszcie znalazłam ten swój. Wszystko mi w nim odpowiada i konsystencja, i zapach. Nie świecę się, a komfort nawilżonej skóry jest. Zaczerwienia się zmniejszyły. Z której strony by nie spojrzeć cud, miód i maliny. Wytwórnia tego kremu jest w Niemczech. Szkoda. Moja kosmetyczka sprowadza go gdzieś z Poznania od dystrybutora i cena gwiazdozbioru Oriona sięga. Firma Jean D'Arcel ma pokaźną ofertę, ale, nad czym bardzo boleję, ceny wyjątkowo zaporowe.


Z Flapem vel El Diablo już lepiej. W poniedziałek jedziemy na ostatni zastrzyk z antybiotykiem i końcowe USG. No i chyba ktoś mi kota podmienił. Z takim stoickim spokojem znosił wszystkie nieprzyjemności leczenia, że własnym oczom nie wierzyłam. Teraz zagłębić się w internet muszę i najlepszej oferty cenowej na karmę szukać. Przez co najmniej pół roku musi taką specjalistyczną jeść. Sleeki, nowe buty, weekend w SPA i inne przyjemności odpłynęły w siną dal. Nie, nie żałuję.

Miłego dnia

P.S.
M a d z i o s z e k. jakiego masz psa ?


P.S. II
Zapomniałam. Maska aloesowa z Natur Vital niewarta swojej ceny.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2013-07-06 o 06:25
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 10:42   #4816
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
CDN - bo muszę sąsiada do pracy zawieść .
Oj Kasia, Kasia

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dzięki. Nadal nie mogę Dax'owej dorwać, to pewnie tę zamówię.
Zamawiaj, fajna jest

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie ma nad czym się zastanawiać, bo wygodne. A ryzyko zbyt ciemnych lub innych niespodzianek istnieje zawsze. Sama wiesz jakich mamy "specjalistów". Myślisz, że ja przez te wszystkie lata wpadek nie miałam ? Miałam i to setki. Przykład : miesiąc temu nową kosmetyczkę próbowałam. Brwi skubnąć i pomalować kazałam se. Przychodzę do domu i co widzę : jedna brew ciemniejsza od drugiej. Poradziłam sobie, domalowując tuszem. Ale, dla mnie, zawsze to lepsze niż robić samemu, bo jeszcze gorzej wyjdzie. I każę sobie brąz.
Skoro tak mówisz to chyba się skuszę. Przy następnej wizycie u kosmetyczki zapytam o hennę.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dobre, jak bonie dydy - dobre.
Z czego się śmiejesz? Zawsze wlewam olejek do kominka bez wody, jak dolałam wody i zapaliłam podgrzewacz to w pewnym momencie zaczęło się gotować

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Szczaw żreć !

Lubię zupę szczawiową, w sumie dawno już nie jadłam.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wczoraj z ryżym El Diablo po weterynarzach się szlajałam. Kurde, problemy z nerkami się zaczynają (kastrat). Się zastrzelę ! Skąd ja wezmę na karmę : 1,5 kg - 64,oo zł ? Wczoraj za trzy zastrzyki (szczęście, że cewnikowanie nie było potrzebne) i opakowanie karmy urinary (najtańsza, bo z Puriny) 250,oo zł zapłaciłam. W piątek powtórka.
Kurde, jeszcze Ci tego brakowało

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Zwłaszcza,że dżem robiłam niedawno Pyszny {skromność}
A jaki?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Właśnie się dobierają do tyłków tym, którzy dali się nabrać na bankowe reklamy : zwrócimy ci ...% jeśli będziesz w sklepie kartą naszego banku płacić. Hłe, hłe, hłe - od tego "zarobku" klient podatek musi zapłacić. Tak orzekł Vincent Niezłomny. Mnie mój bank chciał namówić na tańsze tankowanie. Nie dałam się .
Naprawdę?? Rany, już naprawdę nie wiedzą gdzie kasy szukać.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Już się widocznie nie zmienię. Ale dwie, przeszkadzające mi, gałęzie z krzaka forsycji wczoraj obciął. Ale ... za to na piwo dostał. Tak czy siak nadal muszę twarde dupsko mieć.
Musisz poćwiczyć asertywność

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Wiecie co? Dostałam od 1 z wizażanek maseczki do twarzy z serii dermo minerały. Wczoraj przetestowałam! I są świetne

http://kobietamag.pl/maseczki-twarzy...-kambryjskiej/

Można je dostać w biedronce. Składy nie są jakieś mocno chemiczne. Także myślę, że warto kupić.
Też bardzo lubię te maseczki. Za każdym razem jak są w Biedronce kupuję kilka sztuk

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
tez chce miec taki fajniusi krem
Też za taką fajniusią cenę jak ten Kasi?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Matko kochana, żebyś Ty wiedziała jaka ja jestem szczęśliwa. Na tysiące kremów, które wypróbowałam nareszcie znalazłam ten swój. Wszystko mi w nim odpowiada i konsystencja, i zapach. Nie świecę się, a komfort nawilżonej skóry jest. Zaczerwienia się zmniejszyły. Z której strony by nie spojrzeć cud, miód i maliny. Wytwórnia tego kremu jest w Niemczech. Szkoda. Moja kosmetyczka sprowadza go gdzieś z Poznania od dystrybutora i cena gwiazdozbioru Oriona sięga. Firma Jean D'Arcel ma pokaźną ofertę, ale, nad czym bardzo boleję, ceny wyjątkowo zaporowe.
Zazdroszczę, ja jeszcze nie znalazłam swojego ideału. Z drugiej strony mam opory, żeby wydać kilkadziesiąt złotych na krem, nie wiedząc czy będzie dobry czy pójdzie do kosza.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z Flapem vel El Diablo już lepiej. W poniedziałek jedziemy na ostatni zastrzyk z antybiotykiem i końcowe USG. No i chyba ktoś mi kota podmienił. Z takim stoickim spokojem znosił wszystkie nieprzyjemności leczenia, że własnym oczom nie wierzyłam. Teraz zagłębić się w internet muszę i najlepszej oferty cenowej na karmę szukać. Przez co najmniej pół roku musi taką specjalistyczną jeść. Sleeki, nowe buty, weekend w SPA i inne przyjemności odpłynęły w siną dal. Nie, nie żałuję.
Dobrze, że z nim trochę lepiej. Pomiziaj go ode mnie za uszkiem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
P.S. II
Zapomniałam. Maska aloesowa z Natur Vital niewarta swojej ceny.
Dzięki, już wiem, żeby nie kupować
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 13:34   #4817
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
Matko kochana, żebyś Ty wiedziała jaka ja jestem szczęśliwa. Na tysiące kremów, które wypróbowałam nareszcie znalazłam ten swój. Wszystko mi w nim odpowiada i konsystencja, i zapach. Nie świecę się, a komfort nawilżonej skóry jest. Zaczerwienia się zmniejszyły. Z której strony by nie spojrzeć cud, miód i maliny. Wytwórnia tego kremu jest w Niemczech. Szkoda. Moja kosmetyczka sprowadza go gdzieś z Poznania od dystrybutora i cena gwiazdozbioru Oriona sięga. Firma Jean D'Arcel ma pokaźną ofertę, ale, nad czym bardzo boleję, ceny wyjątkowo zaporowe.
to sie teraz módl zeby nie wycofali lub czegos w składzie nie pozmieniali istnieje tez ryzyko, że Twoja skóra się odkocha

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Też za taką fajniusią cenę jak ten Kasi?
jakbym wiedziała, ze wart jest tej ceny to byłabym skłonna wydac i odmówic sobie czegos innego
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 05:31   #4818
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zamawiaj, fajna jest

Co to się teraz porobiło. Całe dotychczasowe życie używałam cieni do powiek, które bazy nie potrzebowały, lakierów do paznokci, które spełniały swoją role już po drugiej warstwie i po dziesięciu, piętnastu minutach na paznokciach były wyschnięte. A teraz ?!

Cytat:
Napisane przez Finlora
Skoro tak mówisz to chyba się skuszę.
Tylko pamiętaj, że możesz być nieusatysfakcjonowana. Sama wiesz jakie okazy za fryzjerów i kosmetyczki robią Tak jak pisałam - byłam wiele razy zmasakrowana. Nie zrażam się.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Zawsze wlewam olejek do kominka bez wody, jak dolałam wody i zapaliłam podgrzewacz to w pewnym momencie zaczęło się gotować

NIEMOŻLIWE !
Napełniasz wodą kominkowy talerzyk do pełna. Do tego wkraplasz olejek (ja daję trzydzieści kropel, a często wyjmuję plastikowy kroplomierz i chlustam z butelki). Taka pojemność wystarcza na 1,5 świeczki. Wyparowana wodę uzupełnia się. Po trzecim, czwartym dopełnieniu- zmiana wody i nowa doza olejku. I co tu się może zagotować ?
Chociaż - może. Moja znajoma zapomniała o uzupełnieniu wody i cały kominek eksplodował

Cytat:
Napisane przez Finlora
Kurde, jeszcze Ci tego brakowało

Najważniejsze, że już lepiej. W poniedziałek jedziemy na ostatnie zastrzyki i USG. Teraz muszę tylko karmę w rozsądnej cenie znaleźć. Zapytałam dziewczyn z wiZooż. Już mam parę typów. No cóż ...

Cytat:
Napisane przez Finlora
Też bardzo lubię te maseczki. Za każdym razem jak są w Biedronce kupuję kilka sztuk

Te wrażliwiec, krzywdy ci nijakiej ta glinka nie czyni ?

Cytat:
Napisane przez Finlora
Też za taką fajniusią cenę jak ten Kasi?

A co ? Już się doszperałaś ?
Żeby mieć kogoś w Poznaniu, to może u dystrybutora byłoby taniej. Ja mam słoik 100 ml.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Z drugiej strony mam opory, żeby wydać kilkadziesiąt złotych na krem, nie wiedząc czy będzie dobry czy pójdzie do kosza.
Jak mus, to mus.
W najczarniejszych wizjach nie określiłabyś kwoty jaka przez te wszystkie lata w koszu wylądowała. A jeszcze jest i tak, że w próbce co innego niż w pełnowymiarowym kosmetyku. Nie raz i nie dwa miałam taką przygodę.


Cytat:
Napisane przez Finlora
Dzięki, już wiem, żeby nie kupować
To moje subiektywne odczucie. Mnie nie dogodziła. Ruskie lepsze.
Po tych wszystkich wizażowych orgazmach, nastawiłam się na cudo. A tu, jak zwykle . Co prawda krzywdy nijakiej nie zrobiła, ale dobroci też nie. Takiego przyklapu już dawno nie miałam. Obciążyła straszliwie. A może to dlatego, że ja mam włosy, a nie włoski, no i skórę głowy, a nie skalp ?
A' propos włosków : trafiłam przez przypadek w TV na program, w którym to dwóch renomowanych i utytułowanych fryzjerów ratuje upadające koafiurowe salony . Coś takiego jak Gessler i restauracje. No i akcja : jedna z pań fryzjerek, zajmując się klientką, powiedziała : "pani włoski ...". Tak ją ten naprawiacz za te "włoski" opierniczył, że prawie buty pogubiła. Jaką ja miałam satysfakcję

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to sie teraz módl zeby nie wycofali lub czegos w składzie nie pozmieniali istnieje tez ryzyko, że Twoja skóra się odkocha
Że powtórzę za moim faworytem Ferdynandem : a przywalił ci ktoś laczkiem kopa w d*upę ?

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
jakbym wiedziała, ze wart jest tej ceny to byłabym skłonna wydac i odmówic sobie czegos innego
Moja szkoła ! Jak bonie dydy - moja szkoła !

A i jeszcze jedno. Wprowadziłyście mnie perfidnie w błąd. Że ja kancerowata, to wiedziałam, ale przestraszyłam się, że tak. Na paru blogach, dla mnie : opiniotwórczych, przeczytałam, że panaceum na wszystko : micel z Biedronki pozostawia na twarzy klejącą się, paskudniastą warstwę / powłokę. A więc nie tylko ja mam takie odczucie, że to gniot.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 23:05   #4819
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej

Jutro postaram się napisać normalnego posta i trochę pocytować. Na razie odreagowuję dzisiejszy dzień w pracy i nie do końca trzeźwa jestem

TŻ jutro wraca z obozu więc muszę wyrzucić butelki po piwie, bo kuchnia wygląda jakbym jakąś libację urządziła - ale ze mnie alkoholik
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 22:35   #4820
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Obiecałam, że dzisiaj napiszę coś więcej, pocytuję itd a tu lipa

Mamy dziś na noc dzikiego lokatora - przybłąkała się malutka suczka i nie mieliśmy serca, żeby zostawić ją na dworze. Jest strasznie słodka i bardzo garnie się do ludzi. Może ktoś ją wyrzucił a może się zagubiła, wyglądało jakby kogoś szukała.
Zachowuje się jak pies domowy - pierwsze co zrobiła po wejściu do mieszkania to wskoczyła na łóżko
Wykąpaliśmy ją, nakarmiliśmy i dzisiaj przenocuje u nas, ale niestety jutro rano TŻ będzie musiał zawieźć ją do schroniska, bo nie dogadują się z moim psiskiem - moja jest ciekawska i upierdliwa, szczeka i pcha się do niej z mordą, a mała się chyba boi i reaguje warczeniem i szczerzeniem zębów, parę razy już do niej wystartowała
Śmiejemy się z TŻ, że dzisiaj śpimy osobno - on z naszym psiskiem, a ja z tą małą

Zrobiłam na szybko kilka zdjęć telefonem i wrzuciłam do albumu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 05:11   #4821
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Część !

Ładniutką ma mordkę suńka.
Wakacje się zaczęły, czas urlopów i będzie wysyp wyrzucanych niechcianych / przeszkadzających psów. Że nie ma siły na takie bestialstwo.

Wypróbowałam cienie do brwi z Catrice. Muszę szczerze przyznać : dobra rzecz. Tylko ostrzeżenie : malować będziesz pierwszy raz to użyj jaśniejszego cienia. Dla niewprawionej ręki użycie ciemniejszego może skończyć się katastrofą. U mnie się skończyło Ale kosmetyk przydatny i warto go mieć.

O masce aloesowej zdania nie zmieniłam. Dla mnie nie nadaje się. Myślałam może mam oklejone włosy; oczyszczę i dam jej jeszcze szansę. Oczyściłam i dałam. Efekt paskudny. To już o tej ze Sleeka z proteinami, która też dobra dla mnie nie jest, mogę parę ciepłych słów powiedzieć. O tej aloesowej - żadnego. Nawet więcej włosów wypadło.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 08:44   #4822
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Część !

Ładniutką ma mordkę suńka.
Wakacje się zaczęły, czas urlopów i będzie wysyp wyrzucanych niechcianych / przeszkadzających psów. Że nie ma siły na takie bestialstwo.

Wypróbowałam cienie do brwi z Catrice. Muszę szczerze przyznać : dobra rzecz. Tylko ostrzeżenie : malować będziesz pierwszy raz to użyj jaśniejszego cienia. Dla niewprawionej ręki użycie ciemniejszego może skończyć się katastrofą. U mnie się skończyło Ale kosmetyk przydatny i warto go mieć.

O masce aloesowej zdania nie zmieniłam. Dla mnie nie nadaje się. Myślałam może mam oklejone włosy; oczyszczę i dam jej jeszcze szansę. Oczyściłam i dałam. Efekt paskudny. To już o tej ze Sleeka z proteinami, która też dobra dla mnie nie jest, mogę parę ciepłych słów powiedzieć. O tej aloesowej - żadnego. Nawet więcej włosów wypadło.

Miłego dnia
Właśnie planuje zakupić te cienie
I od wczoraj robie urodzinowe zakupy, ale pochwale się Wam dopiero w sobotę bo wtedy wybieram się do rossmana
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 12:15   #4823
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
padłam... mam przed sobą katalog avonu, a tam obok kosmetyków wyszczuplających:
"Czy WIESZ, ŻE...?
Wybierając niskokaloryczne produkty, zwiększając aktywanosc fizyczną i pijąc duże ilości wody wzmocnisz efekty działań kosmetyków modelujących sylwetkę."
Kosmetyki przede wszystkim

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ty zawsze wleziesz i smaku narobisz. Maupa !
Przepraszam
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Już się widocznie nie zmienię. Ale dwie, przeszkadzające mi, gałęzie z krzaka forsycji wczoraj obciął. Ale ... za to na piwo dostał. Tak czy siak nadal muszę twarde dupsko mieć.
Chyba Cię wyślę do mojej siostry,żebyś tak się nie dawała wykorzystywać



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A jaki?
Truskawkowy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Zrobiłam na szybko kilka zdjęć telefonem i wrzuciłam do albumu.
Całkiem sympatyczna

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wypróbowałam cienie do brwi z Catrice. Muszę szczerze przyznać : dobra rzecz. Tylko ostrzeżenie : malować będziesz pierwszy raz to użyj jaśniejszego cienia. Dla niewprawionej ręki użycie ciemniejszego może skończyć się katastrofą. U mnie się skończyło Ale kosmetyk przydatny i warto go mieć.
U mnie pewnie użycie jaśniejszego skończyłoby się efektem górnika
Muszę dziś znaleźć jakieś pomysły na makijaże dla opornych. Muszę jutro ładnie wyglądać,bo jedziemy na imprezkę
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 23:41   #4824
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Siema
Widzę wakacje, wolne, piękna pogoda, wątek zdycha

A mnie znowu wyniosło z wizażu, ostatnio siedzę w skryptach, dostałam nowe obowiązki w pracy i musiałam się douczyć. Będzie ostro [bo to windykacja], jutro start.
W temacie nowej chałupy jak zwykle problemy, ciekawe, jak się sprawa rozwinie Szczerze, to mam już tego dosyć, najchętniej nigdzie bym tyłka nie ruszała i chociaż ciasnota, to dobrze mi tak, jak jest.
Dla odstresowania naginam w My Little Pony na tablecie

Zmieniłam kosmetyki i mordę mi zmasakrowało, tylko nie wiem od czego - stawiam na myjak albo serum. Będę badać sprawę.

Kasieńka, jak kociak?
Aga, słodka ta psinka, trzymam za nią kciuki
Madzioszek, poka zakupy, my to som zwierzęta zakupowe
Mirelka, jak robota?
Gosia, jak tam impreza?

Idę się myć, bo jutro z rana tyranie w korpo.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 05:16   #4825
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
U mnie pewnie użycie jaśniejszego skończyłoby się efektem górnika
Dojdziesz do wprawy i to pewnikiem szybciej niż ja. Jak wiesz ja wyjątkowo za kosmetykami z Catrice nie przepadam, ale toto naprawdę warto mieć w szufladzie.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Widzę wakacje, wolne, piękna pogoda, wątek zdycha

Aga pewnie już z Krzyżakami walczy (oby Polacy wygrali), Madzioszek (Magda ?) po sklepach lata, ja z weterynarzami walczę. Dominika fruwa po forum, ale do nas nie zagląda.
Co z resztą Lenią się, kaca leczą ? A też ciekawa jestem co tam w Wielkim Świecie.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Będzie ostro [bo to windykacja], jutro start.

Fajna fucha na dzisiejsze czasy. Pracy na pewno nie zabraknie.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Kasieńka, jak kociak?
Już dobrze. Teraz tylko gimnastykuję się coby "zdrowe" zbyt dużo karmy "chorego" nie żarły. Jak przyjdą pojedynczo - daje radę, jak się zlecą trzy na raz -macham ręką, niech żrą.
W sobotę miałam dwóch weterynarzy na wizycie domowej. Teraz dla odmiany Max. Przyjechali krew pobierać. Jak zwykle u żarłoka - wątroba. Przy okazji dwa szczepienia i obcięcie u obu psów pazurów. Ale, wbrew prognozom, wynik badań u Maxa nadzwyczaj dobry. Nie ma cukrzycy, nerki zdrowe, wątroba też. Coś jest z jelitami. Ale Pani weterynarz mnie ogłupiła (do mnie przyjeżdża małżeństwo wetów) i na sylimarolu "70" się skończyło. Jutro jadę na konsultacje do innego.

Co w kosmetykach ? Krem nadal uważam za rewelację, ale rysę juz znalazłam : ciut za suchy. Ale za to jaki mat na buzi ... Z tym, że ja lubię tłustości, tak na talerzu, tak i na gębie
Natomiast dopiero teraz zauważyłam, że kosmetyki ruskie (te moje), które z nową dostawą nadeszły, kolor opakowań mają zmieniony. Matko kochana, już się obawiam, że w składach też namieszali. Jeszcze nie próbowałam. Się zarąbię !

Asia, bo już zapomniałam. Podkład bazowy pod lakier potrzebuję. Ty brylujesz na salonach blogosfery, to może coś zauważyłaś. Wiem, wiem - Essie. Ale jeszcze w Gdańsku nie byłam, a tam najbliższa Sephora. Pytałam Was, która ma Super Pharm lub Hebe w mieście.

A teraz poradźcie - co mam zrobić (oprócz eksmisji do śmieci) z kapsułkami rybek z keratyną bez keratyny i z olejem Alterry migdał - papaja ? Z paznokciami i skórkami nie robią dosłownie nic, a Herome już sobie ściągnęłam. Na etykiecie od rybek jest napisane, że można sobie ich zawartością brwi smarować. Smarowałyście ?

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 23:18   #4826
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej

Wpadłam się przywitać, wczoraj wieczorem wróciliśmy, dzisiaj znowu do pracy i padnięta jestem
Nie mogę się już doczekać urlopu, o ile w ogóle go dostanę

Jutro będę pisać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:33   #4827
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Kasiu mówisz o tych kapsułkach tak?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html
ja nimi brwi nie smarowałam, uzywam tylko do skórek i jestem zadowolona.
...używałam, ale ta cholerna systematyczność

Asiu prace rzuciłam i chodzę sobie na kurs.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:37   #4828
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Co to się teraz porobiło. Całe dotychczasowe życie używałam cieni do powiek, które bazy nie potrzebowały, lakierów do paznokci, które spełniały swoją role już po drugiej warstwie i po dziesięciu, piętnastu minutach na paznokciach były wyschnięte. A teraz ?!
A wiesz, że ja dawniej też? Kto to dawniej słyszałam o jakiejś bazie pod cienie czy lakier, a teraz to jeden z podstawowych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że możesz być nieusatysfakcjonowana. Sama wiesz jakie okazy za fryzjerów i kosmetyczki robią Tak jak pisałam - byłam wiele razy zmasakrowana. Nie zrażam się.
Hmm, ja pewnie po pierwszym nieudanym razie zrażę się i więcej nie pójdę

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
NIEMOŻLIWE !
Napełniasz wodą kominkowy talerzyk do pełna. Do tego wkraplasz olejek (ja daję trzydzieści kropel, a często wyjmuję plastikowy kroplomierz i chlustam z butelki). Taka pojemność wystarcza na 1,5 świeczki. Wyparowana wodę uzupełnia się. Po trzecim, czwartym dopełnieniu- zmiana wody i nowa doza olejku. I co tu się może zagotować ?
Chociaż - może. Moja znajoma zapomniała o uzupełnieniu wody i cały kominek eksplodował
Do tej pory naprawdę "paliłam" olejki bez wody
Ale skorzystałam już z Twojej rady i właśnie "palę" w ten sposób olejek goździkowy. Jestem strasznie pożarta przez komary, ale nie wyobrażam sobie siedzieć teraz przy zamkniętym oknie, więc muszę inaczej się ratować.
Jak raz zapomniałam o dolaniu olejku to połapałam się, kiedy usłyszałam dziwny dźwięk, bo zaczął skwierczeć


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Te wrażliwiec, krzywdy ci nijakiej ta glinka nie czyni ?
No właśnie nie. Używam tych maseczek od dłuższego czasu i nie zauważyłam, żeby coś złego się działo.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ładniutką ma mordkę suńka.
Wakacje się zaczęły, czas urlopów i będzie wysyp wyrzucanych niechcianych / przeszkadzających psów. Że nie ma siły na takie bestialstwo.
Słodka jest. Najbardziej rozczuliło mnie to jak na początku trochę się bała, a jak poczuła, że jest dobrze i nic jej nie grozi, cały czas domagała się miziania.
Strasznie szkoda mi było zawozić ją do schroniska, ale nie było innego wyjścia. Nie dalibyśmy rady z dwoma psami w mieszkaniu
Na stronie mojego miastowego schroniska sporo już pojawiło się informacji o porzuconych zwierzakach


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wypróbowałam cienie do brwi z Catrice. Muszę szczerze przyznać : dobra rzecz. Tylko ostrzeżenie : malować będziesz pierwszy raz to użyj jaśniejszego cienia. Dla niewprawionej ręki użycie ciemniejszego może skończyć się katastrofą. U mnie się skończyło Ale kosmetyk przydatny i warto go mieć.
Tego zestawu z Catrice nie macałam, mam tylko z Essence i bardzo lubię. Tam też jest ciemny i jasny cień, ja mimo jasnej karnacji używam ciemnego i wyglądam całkiem nieźle. A na blogach albo w recenzjach na KWC naczytałam się, że on jest za ciemny, nikomu nie pasuje i nie wiadomo po co w ogóle tam jest

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Siema
Widzę wakacje, wolne, piękna pogoda, wątek zdycha
Ja się nie wakacjuję tylko ciężko pracuję

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A mnie znowu wyniosło z wizażu, ostatnio siedzę w skryptach, dostałam nowe obowiązki w pracy i musiałam się douczyć. Będzie ostro [bo to windykacja], jutro start.
Trzymam kciuki
Chociaż szkoda, że tam rzadko do nas zaglądasz


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
W temacie nowej chałupy jak zwykle problemy, ciekawe, jak się sprawa rozwinie Szczerze, to mam już tego dosyć, najchętniej nigdzie bym tyłka nie ruszała i chociaż ciasnota, to dobrze mi tak, jak jest.
Bo to zawsze tak jest, że jak nie potrzebujesz albo nie masz funduszy to znajdzie się coś fajnego, a jak szukasz to wielkie nic

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Aga pewnie już z Krzyżakami walczy (oby Polacy wygrali)
Tradycyjnie nasi wygrali
Pogoda w tym roku pokazała wszystkim środkowy palec
W piątek cały dzień lało, tak że nawet nie pojechaliśmy na pola i wieczór spędziliśmy w hotelu oglądając horrory. W trakcie filmu oczywiście zasnęliśmy i obudziliśmy się pożarci przez komary - no jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby zabrać olejek goździkowy
W sobotę było już ładniej, tylko straszne błoto. Podczas bitwy się rozpadało, ale wszyscy walczyli dzielnie
W ramach pamiątek nakupowałam sobie naturalnych mydeł, ciekawa jestem kiedy ja to wszystko zużyję Gdyby mi tak ktoś kiedyś powiedział, że będę wydawała na mydło 10 zł to bym się w czoło popukała


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już dobrze. Teraz tylko gimnastykuję się coby "zdrowe" zbyt dużo karmy "chorego" nie żarły. Jak przyjdą pojedynczo - daje radę, jak się zlecą trzy na raz -macham ręką, niech żrą.
W sobotę miałam dwóch weterynarzy na wizycie domowej. Teraz dla odmiany Max. Przyjechali krew pobierać. Jak zwykle u żarłoka - wątroba. Przy okazji dwa szczepienia i obcięcie u obu psów pazurów. Ale, wbrew prognozom, wynik badań u Maxa nadzwyczaj dobry. Nie ma cukrzycy, nerki zdrowe, wątroba też. Coś jest z jelitami. Ale Pani weterynarz mnie ogłupiła (do mnie przyjeżdża małżeństwo wetów) i na sylimarolu "70" się skończyło. Jutro jadę na konsultacje do innego.
Dobrze, że z kociskiem lepiej Skoro tak żrą to znaczy, że smakuje Udało Ci się znaleźć jakąś tańszą karmę?
Daj znać jak po konsultacjach u Maxa.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A teraz poradźcie - co mam zrobić (oprócz eksmisji do śmieci) z kapsułkami rybek z keratyną bez keratyny i z olejem Alterry migdał - papaja ? Z paznokciami i skórkami nie robią dosłownie nic, a Herome już sobie ściągnęłam. Na etykiecie od rybek jest napisane, że można sobie ich zawartością brwi smarować. Smarowałyście ?
Na brwi nie używałam i zastanawiam się co ten olejek mógłby tam zdziałać, wzmocnić czy co?
Co do olejku z Alterry to pewnie na blogach znajdziesz sporo innych zastosowań
Miałam kiedyś w planach zakup tego olejku, ale jakoś mi nie wychodzi, za dużo innych rzeczy pojawia się po drodze


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu mówisz o tych kapsułkach tak?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...twist-off.html
ja nimi brwi nie smarowałam, uzywam tylko do skórek i jestem zadowolona.
...używałam, ale ta cholerna systematyczność
To tak jak u mnie Maseczki z Flos Leku też już nie używam tak jak od razu po zakupie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Asiu prace rzuciłam i chodzę sobie na kurs.
Jaki kurs?


Nadrobiłam
Dokończę jeszcze tylko piwo (jak na porządnego alkoholika przydało ) i zmierzam powoli do łóżka
Co ta praca robi z człowieka
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 06:13   #4829
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu mówisz o tych kapsułkach tak? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11678,gal-odzywka-keratynowa-w-kapsulkach-twist-off.html
ja nimi brwi nie smarowałam, uzywam tylko do skórek i jestem zadowolona.

Kurde, a on mi na paznokciach skorupą zasycha i nic : paznokcie i skórki nadal suche. Regularnie używałam.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hmm, ja pewnie po pierwszym nieudanym razie zrażę się i więcej nie pójdę

No coś Ty ...

Cytat:
Napisane przez Finlora
No właśnie nie. Używam tych maseczek od dłuższego czasu i nie zauważyłam, żeby coś złego się działo.

To muszę na nich oko zawiesić, bo u mnie tylko algi .
Wczoraj kupiłam z Perfekty "Domowe pedicure". W dwupaku peeling i krem. Fajne jest.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Pogoda w tym roku pokazała wszystkim środkowy palec

Najważniejsze, że Polacy zwyciężyli

Cytat:
Napisane przez Finlora
Skoro tak żrą to znaczy, że smakuje

A jakże - smakuje, że ho ho ! Kupiłam z Troveta. Skład taki sam jak w polecanej przez lekarza Purinie vet, ale więcej tłuszczu, więc - smakowitsze.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Udało Ci się znaleźć jakąś tańszą karmę?

Nie.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Na brwi nie używałam i zastanawiam się co ten olejek mógłby tam zdziałać, wzmocnić czy co?

Nie wiem. Opis na opakowaniu do takiego stosowania zachęca.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Co do olejku z Alterry to pewnie na blogach znajdziesz sporo innych zastosowań

Ale ja nie znajdę dla niego innego zastosowania : w skórę nie wsiąka, do włosów rzeczy nieprzeznaczonych dla nich nie używam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Miałam kiedyś w planach zakup tego olejku, ale jakoś mi nie wychodzi

I dobrze. Przypomniałam sobie, że na początku psychozy na ten kosmetyk też sobie jeden z nich sprawiłam i już wtedy orzekłam, że ja nie widzę dla niego zastosowania. Teraz ponownie blogi paznokciowe mnie skusiły. Dałam się, durna, otumanić i butla stoi.

W sprawie Maksymiliana na konsultacji jeszcze nie byłam.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 11:32   #4830
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Kasiu ja po tych rybkach efekt widziałam, taki delikatny. Podczas codziennego wcierania skórki były miękciejsze

Aga ja w ten weekend miałam zamiar wybrac się nad jakis zalew, ale pogoda i mi nie dopisala... w tygodniu nie mam czasu, bo kurs, a weekendy nie za ciepłe jak na złość ostatnio są;/

Chodzę na kurs mHR (programu informatycznego), po którym będą z naszej grupy, która tam uczęszcza wybierali najlepszych, którzy rozpoczną pracę konsultatnta (wdrożeniowca).
Ale "które" zdanie mi wyszło .
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.