Włosomaniaczki cz. VIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 14:12   #4951
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zjedzcie koniecznie w mojej intencji kwaśnicę.
Byłam raz w Zakopanym. Trzy noce nocowałam, ale byliśmy z Lalunią w rozjazdach, bo On wył po tych wszystkich sanktuariach i kościołach, od Jasnej Góry począwszy. A więc pobyt = autobus. Co prawda góralskiej muzyki słuchałam, okowitą do nieprzytomności się ochlałam, samo słowo "oscypek" przeprawia mnie po dziś dzień o mdłości i mam zdjęcie z dwoma owieczkami (niedźwiedzia nie było ), ale kwaśnicy nie jadłam. A wstyd to straszliwy być gdzieś i głównej tubylczej potrawy nie spróbować.
To wstyd mi niesamowicie bo ja też kiedyś w Zakopanem byłam i tez kwaśnicy nie jadłam Czy teraz zjem to nie wiem, bo raczej biorę swój prowiant

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Oj Kasiu,Kasiu. Do takiego sklepu to tylko w ciuszkach z Zary, makijaż od Chanel-nie patrz na upał!



Jakiś strasznie rozlazły dzień mam dzisiaj... Nic mi się nie chce...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:53   #4952
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja też i też stale zapominam. Zapominam nie tylko żeby sprawdzić, ale i o czym czytałam
Właśnie wydałam (prawdopodobnie) pięć dych na bubel. Tak na jednym z "moich" blogów jest napisane. Ale muszę spróbować.
Ja dzisiaj pamiętałam Jak weszłam do Rossmanna po jakiś eyeliner w pędzelku, odpaliłam wi fi w telefonie i wyszukałam, że z tańszych dobry jest Wibo, więc wzięłam na próbę
A tak w ogóle to jestem w szoku, bo wstawili mi do Rossmanna szafę Eveline i Revlon.
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W doniczki i na parapet okienny.
Na razie wystarcza mi z torebki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wystarczy Super-Pharm. Podobno (!) tam też jest szafa Essie. Tego co chcę w polskich sklepach internetowych nie ma, a Asia nas opóściła i nici z zakupów na eBay.
Niestety, Superpharmu też u mnie nie ma
Powiem Ci, że założenie konta na ebayu (polskim) to nie problem, jak kupujesz na allegro to z tym też dasz radę

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Matko kochana, ale Ci zazdroszczę ! Piękne jest Cetniewo. Pewnie już o tym pisałam, ale moja miłość do tego miejsca nie słabnie. Jest tam ośrodek szkolenia sportowców. Stoi on w ogólnie dostępnym parku. Matko kochana, aleje złotokapów ... Teraz już za późno, bo przekwitły.
Widziałam te "Twoje" złotokapy, kilka lat temu kiedy byłam na szkoleniu - rzeczywiście pięknie to wygląda

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Twoja to pewnie chciała się bawić, bo ma wyjątkowo pogodny charakter. Moja to z chęci polowania, rolnikowi pół kurnika wydusiła i dlatego w zamknięciu siedzą oba.
Mam nadzieję, bo ona wprawdzie ma coś z wyżła, ale niech lepiej nie ma ciągotek do polowania. Kiedy widzę jak ona czasami rwie się do kotów na osiedlu to mam wrażenie, że nie chodzi tylko o zabawę

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mogę się zamienić z Tobą tą funkcją,bo ja tak do kotów z dystansem Koleżanka wyjechała na wakacje,a że mnie ufa to zostawiła mi mieszkanie pod opieką.
Ja uwielbiam koty i strasznie chciałabym mieć, ale moje psisko chyba mi nie pozwoli

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Do mnie powiedziała, zmierzywszy mnie przed tym ironicznym spojrzeniem, że ONA o takiej firmie nie słyszała i pewnie w Rossmannie dostanę. Poradziłam jej, żeby na szkolenie więcej czasu poświeciła. No i tak się podszczypywałyśmy przez jakiś czas. Szalę przeważyło to, że jak poprosiłam o zaproponowanie mi dobrze kryjących podkładów, odpowiedziała : ale one bardzo drogie są. Co było dalej to już sobie dopowiedzcie.
Ale ja ją rozumiem : był upał wielki i ja na półtoragodzinną jazdę pociągiem szorty i bluzkę bawełnianą założyłam, no i minimum makijażu. To jaka ja klientka ?
Jak ja nie lubię takich babsztyli
To ja dzisiaj po pracy wskoczyłam na rower i pojechałam na aerobik, ale okazało się, że nie ma prowadzącej, a tej, która ją zastępowała, nie lubię, więc stwierdziłam, że sobie pojeżdżę. Po drodze wpadłam na pomysł, że zajrzę do galerii do Rossmanna. A że w galerii jest też Douglas to też chciałam coś sprawdzić - wyobraźcie sobie miny pań w sklepie, kiedy zobaczyły mnie w spodniach od dresu, adidasach, jakiejś koszulce i z plecakiem

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja cierpię na niezaspokojoną chcicę na All in one base od Essie ( to nie jest to samo co 3-Way Glaze Base). Tupię za tym już od prawie pół roku. Niestety nie mam dostępu do szaf z Essie, w polskich sklepach internetowych nie ma, na Allegro - nie ma. W tych europejskich eBay-ach nie znalazłam. Chyba dopiero w tym z USA widziałam. Ale mogę się mylić, bo ja się na eBayu kompletnie nie znam. Nie wiem gdzie dziewczyny to kupują, bo jest parę wpisów o tym kosmetyku na polskich blogach . Jak czytam - szafy Essie są w Hebe i Super Pharm Trafiłam też na wpisy, że Essie jest i w Douglasie. Ale ja byłam w tym sklepie w Gdyni i Essie nie było. Była Anny.
Osiwieję przez te chciejstwo ...
Czyżby o to Ci chodziło?
http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksi...at=0&_from=R40

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Oj Kasiu,Kasiu. Do takiego sklepu to tylko w ciuszkach z Zary, makijaż od Chanel-nie patrz na upał!
Nieważne, że wszystko płynie po twarzy, tapeta musi być

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Jakiś strasznie rozlazły dzień mam dzisiaj... Nic mi się nie chce...
Witaj w klubie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:01   #4953
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześc !


Do mnie powiedziała, zmierzywszy mnie przed tym ironicznym spojrzeniem, że ONA o takiej firmie nie słyszała i pewnie w Rossmannie dostanę. Poradziłam jej, żeby na szkolenie więcej czasu poświeciła. No i tak się podszczypywałyśmy przez jakiś czas. Szalę przeważyło to, że jak poprosiłam o zaproponowanie mi dobrze kryjących podkładów, odpowiedziała : ale one bardzo drogie są. Co było dalej to już sobie dopowiedzcie.
Ale ja ją rozumiem : był upał wielki i ja na półtoragodzinną jazdę pociągiem szorty i bluzkę bawełnianą założyłam, no i minimum makijażu. To jaka ja klientka ?


Ja cierpię na niezaspokojoną chcicę na All in one base od Essie ( to nie jest to samo co 3-Way Glaze Base). Tupię za tym już od prawie pół roku. Niestety nie mam dostępu do szaf z Essie, w polskich sklepach internetowych nie ma, na Allegro - nie ma. W tych europejskich eBay-ach nie znalazłam. Chyba dopiero w tym z USA widziałam. Ale mogę się mylić, bo ja się na eBayu kompletnie nie znam. Nie wiem gdzie dziewczyny to kupują, bo jest parę wpisów o tym kosmetyku na polskich blogach . Jak czytam - szafy Essie są w Hebe i Super Pharm Trafiłam też na wpisy, że Essie jest i w Douglasie. Ale ja byłam w tym sklepie w Gdyni i Essie nie było. Była Anny.
Osiwieję przez te chciejstwo ...

Miłego dnia
Padłam .

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pamiętałam Jak weszłam do Rossmanna po jakiś eyeliner w pędzelku, odpaliłam wi fi w telefonie i wyszukałam, że z tańszych dobry jest Wibo, więc wzięłam na próbę
A tak w ogóle to jestem w szoku, bo wstawili mi do Rossmanna szafę Eveline i Revlon.
Na razie wystarcza mi z torebki


Jak ja nie lubię takich babsztyli
To ja dzisiaj po pracy wskoczyłam na rower i pojechałam na aerobik, ale okazało się, że nie ma prowadzącej, a tej, która ją zastępowała, nie lubię, więc stwierdziłam, że sobie pojeżdżę. Po drodze wpadłam na pomysł, że zajrzę do galerii do Rossmanna. A że w galerii jest też Douglas to też chciałam coś sprawdzić - wyobraźcie sobie miny pań w sklepie, kiedy zobaczyły mnie w spodniach od dresu, adidasach, jakiejś koszulce i z plecakiem



Nieważne, że wszystko płynie po twarzy, tapeta musi być
Też pomyślałam o takiej akcji . Tapeta zawsze i wszędzie. Ja miałam taką dziewczynę w szkole, która codziennie nakładała tubkę fluidu na twarz. Jak pojechała z nami na kilkudniową wycieczkę to nie zmywała makijażu z twarzy.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 23:07   #4954
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Czeeeeeść Laski

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Straszliwie ! Sama gliceryna. Po raz któryś już z rzędu dałam się omamić.


Ale to mi "tłustości" nie da.
Do tłustości trzeba w takim razie witaminę rozpuszczalną w tłuszczach, bo taka też jest
Wymieszasz z arganowym oraz malinowym i będzie cud-miód

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Że zaczerpnę ze skarbnicy mądrości życiowych mojego faworyta Ferdynanda Kiepskiego : praca to najgorszy i najgłupszy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też lubię przestrzeń, ale nie wiedzieć czemu tak się dzieje, czego bym nie robiła to i tak kończy się na totalnym zagraceniu
Mam tak samo
Cytat:
Napisane przez manieczka02 Pokaż wiadomość
hej mozna dolaczyc?



o poradzcie mi hmm wydaje mi sie ze mam naturalnie falowane wlosy tylko mam ich za duzo i sa za ciezkie w zwiazku z czym wierzchnia warstwa jest prosta a kreca sie koncowki i pod spodem. rowniez po umyciu mokre mam falowane a z kazda sekunda jak schna to robia sie nieznosnie proste. co moge zrobic zeby wydobyc z nich naturalny skret?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć Manieczka
Niestety my z tych prostowłosych, a widzę, że się z wątku zawinęłaś...
Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Pozdrawiam wszystkie znane mi i nieznane wlosomaniaczki Jeśli mnie jeszcze pamiętacie
Nie pokazuję się tu na forum, wiem... Moje życie nabrało ogromnego tempa i nie miałam zbyt wiele czasu na siedzenie przed komputerem. Może teraz będzie lepiej i uda mi się częściej do Was zaglądać... Bardzo się cieszę, że ten wątek przetrwal tyle czasu I cieszę się, że jesteście
Czeeeeść
Jak fajnie, że zajrzałaś
Cieszę się, że u Ciebie super się wszystko układa
Udanego urlopu
Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja juz po rozmowie kwalifikayjnej i odpowiedz dostanę 23 sierpnia, dopiero.
Mam 2 tygodnie luzu i rozwalony panokiec u lewej stopy do tego stopnia, ze moge zapomniec kąpielach w basenach, zalewach itp ;(. Panokietek boli i irytuje mnie fakt, że sie tak załatwiłam.
To kciuki ciągle trzymam i nie puszczam

A ten palec to od Woodstocku? Jak się bawiłaś? Co to jest Kabanos?
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A mnie czeka w przyszłym tygodniu podróż do Gdańska. Matko kochana, ponad półtorej godziny w paskudnym pociągu. Muszę do Sephory. Pytałam dziewczyn z wielkich miast, która mogłaby chciejstwo moje zaspokoić i mi zakup zrobić. Olano mnie prostym sikiem . Trudno, nie umrę. Przyślę Wam kartki z podróży

Aga, tak "nasz" tusz jak i psikacz z Marion wylądował u mnie w grupie : badziewie straszliwe. Za to wczoraj kupiłam płyn pod prysznic z olejkiem arganowym. Już ten argan wszędzie siedzi.

Miłego dnia
Trza mnie było alarmować na telefon, podjechałabym skuterem raz-dwa na zakupy dla Ciebie

Czytałam o Twoich perypetiach zakupowych. U mnie w Sephorze raczej miłe babki, nigdy nie miałam przepraw. Raz nawet byłam z jedną na kursie makijażu.
Ale podobno w drugiej już nie takie fajne, dużo osób potwierdza taką opinię.

Jakby co, to służę ebayem
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość

Zostałam na tydzień kocią mamą. Dzień pierwszy-kot zwiał, wrócił po 9godzinach, zdążyłam przejść każdy etap emocjonalny-od zdenerwowania,przez płacz do ulgi jak wrócił Dziś już byłam dosypać mu żarcia i zmienić wodę. Widać,że smutny jest,brakuje mu czułości,więc idę po obiedzie z nim posiedzieć kilka godzin

Poka fotki

U mnie z wolnym czasem porażka. Zasypiam średnio dwa razy na wieczór, raz z Yao a raz przed kompem, czyli jest ze mną źle.
Teraz jeszcze spiętrzyły się wszystkie sprawy - przeprowadzka, remont, zakupy meblowe, do tego jeszcze musimy ochrzcić małego poganinka i przygotować się do urlopu [teście nas zaprosili], przygotować mieszkanie pod wynajem no i w ogóle...
Dlatego się nie pojawiam i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie. Prognozuję więcej wolności bliżej października, bo wrzesień pewnie na wariackich papierach jeszcze
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 05:33   #4955
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześc !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Oj Kasiu,Kasiu. Do takiego sklepu to tylko w ciuszkach z Zary, makijaż od Chanel-nie patrz na upał!
Też doszłam do wniosku, że "konsultantce" za niewinność się dostało. Przecia to moja wina : takie wsiowe buractwo w taki high life

Cytat:
Napisane przez tigresska
Czy teraz zjem to nie wiem, bo raczej biorę swój prowiant
No nie bądź taki ceper ! Ile tak zupa może kosztować ? Osiem złotych, dwanaście - jak z wkładką . Zjedz za moje zdrowie. I opowiesz nam czy duża różnica smakowa jest między naszym kapuśniakiem, a góralską kwaśnicą .

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na razie wystarcza mi z torebki
Coś Ty, świeże smaczniejsze.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Widziałam te "Twoje" złotokapy, kilka lat temu kiedy byłam na szkoleniu - rzeczywiście pięknie to wygląda
A co nie ? Widziałam je lat temu wiele, a po dziś dzień pamiętam. Jedno z pierwszych drzew, które zasadziliśmy w ogrodzie, to właśnie złotokap. A ostatniej wiosny drugie "moje " drzewko" - migdałowiec - posadziłam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Czyżby o to Ci chodziło?
TAK ! Właśnie o to. I jak to kupić ? Znacie się - to mi kupcie.

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Padłam
Ja mam monopol na takie sytuacje. Zawsze jakieś dziwolągi mnie dopadną.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czeeeeeść Laski
Cześć Lachoń !

Cytat:
Napisane przez Estelle
Wymieszasz z arganowym oraz malinowym i będzie cud-miód
Miałam już oleje zamawiać i ręka mi zadrżała. Używałam Juvitu. Muszę przyznać, że nawet dobre nam się współpracowało. I d*upa blada. Parę dni temu wyrósł mi na czole róg. Czerwono - biały. Fuj ! Wyglądam jak niepokalana czternastolatka. Do dzisiaj walczę z tym wykwitem. Nic innego nowego nie używałam. A w tym Juvicie na drugim miejscu gliceryna. Co prawda, to nie olej, ale mam na razie lekką awersję do tłustości.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Jak się bawiłaś?
Ano właśnie - jak tam na Woodstocku było ?

Cytat:
Napisane przez Estelle
Trza mnie było alarmować na telefon, podjechałabym skuterem raz-dwa na zakupy dla Ciebie
Tja ... A Ty jeszcze wiesz w co ręce kłaść ? Dodatkowy zegarek sobie kopiłaś i czasu więcej ?

Cytat:
Napisane przez Estelle
Jakby co, to służę ebayem
Dzięki. Ale to ten z USA.

Cytat:
Napisane przez Estelle
Prognozuję więcej wolności bliżej października, bo wrzesień pewnie na wariackich papierach jeszcze
Poczekamy i kciuki trzymać będziemy, żeby szło po różach, a nie po grudzie

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:36   #4956
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nieważne, że wszystko płynie po twarzy, tapeta musi być
Obowiązkowo
Ty też się tak wybrałaś na zakupy... Wstyd!

Oglądasz Once Upon a Time?
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie z wolnym czasem porażka. Zasypiam średnio dwa razy na wieczór, raz z Yao a raz przed kompem, czyli jest ze mną źle.
Teraz jeszcze spiętrzyły się wszystkie sprawy - przeprowadzka, remont, zakupy meblowe, do tego jeszcze musimy ochrzcić małego poganinka i przygotować się do urlopu [teście nas zaprosili], przygotować mieszkanie pod wynajem no i w ogóle...
Dlatego się nie pojawiam i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie. Prognozuję więcej wolności bliżej października, bo wrzesień pewnie na wariackich papierach jeszcze
To masz teraz sporo na głowie Wypocznij na urlopie i zregeneruj się

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=16517 Pierwszy rudzielec niestety nie nasz Co do drugiego- akurat w albumie możecie sobie porównać jak bydlak wyrósł
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 09:47   #4957
Moniika95
Zakorzenienie
 
Avatar Moniika95
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 533
Odp: Włosomaniaczki cz. VIII

Witam mogę dołączyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Niech to trwa, nigdy się nie kończy...

18.08.2012 razem
14.02.2015 zaręczeni
Moniika95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 09:56   #4958
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Odp: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej też chciałabym dołączyć.

Obcinałam włosy ostatnio 29.03. Mam włosy krótkie.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 21:22   #4959
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Witajcie

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Tapeta zawsze i wszędzie. Ja miałam taką dziewczynę w szkole, która codziennie nakładała tubkę fluidu na twarz. Jak pojechała z nami na kilkudniową wycieczkę to nie zmywała makijażu z twarzy.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Czeeeeść
Jak fajnie, że zajrzałaś
Cieszę się, że u Ciebie super się wszystko układa
Udanego urlopu
Czeeeeść!!!
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie z wolnym czasem porażka. Zasypiam średnio dwa razy na wieczór, raz z Yao a raz przed kompem, czyli jest ze mną źle.
Teraz jeszcze spiętrzyły się wszystkie sprawy - przeprowadzka, remont, zakupy meblowe, do tego jeszcze musimy ochrzcić małego poganinka i przygotować się do urlopu [teście nas zaprosili], przygotować mieszkanie pod wynajem no i w ogóle...
Dlatego się nie pojawiam i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie. Prognozuję więcej wolności bliżej października, bo wrzesień pewnie na wariackich papierach jeszcze
Trzymam kciuki żebyś wszystkie sprawy jak najszybciej rozwiązała i w końcu troszkę odpoczęła

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No nie bądź taki ceper ! Ile tak zupa może kosztować ? Osiem złotych, dwanaście - jak z wkładką . Zjedz za moje zdrowie. I opowiesz nam czy duża różnica smakowa jest między naszym kapuśniakiem, a góralską kwaśnicą .
Cóż... Niestety muszę z bólem stwierdzić, że z moim budżetem jaki mam na ten wyjazd 12 zł to dużo niestety... nie żartuję.... Zobaczymy, może zjem, choć mnie do kwaśnicy nie ciągnie. Na pewno zjem żurek w schronisku na Murowańcu bo kiedyś jadłam i był pyszny

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Hej też chciałabym dołączyć.

Obcinałam włosy ostatnio 29.03. Mam włosy krótkie.
Witaj napisz coś więcej o sobie
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 00:17   #4960
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć Lachoń !


Miałam już oleje zamawiać i ręka mi zadrżała. Używałam Juvitu. Muszę przyznać, że nawet dobre nam się współpracowało. I d*upa blada. Parę dni temu wyrósł mi na czole róg. Czerwono - biały. Fuj ! Wyglądam jak niepokalana czternastolatka. Do dzisiaj walczę z tym wykwitem. Nic innego nowego nie używałam. A w tym Juvicie na drugim miejscu gliceryna. Co prawda, to nie olej, ale mam na razie lekką awersję do tłustości.


Tja ... A Ty jeszcze wiesz w co ręce kłaść ? Dodatkowy zegarek sobie kopiłaś i czasu więcej ?


Dzięki. Ale to ten z USA.


Poczekamy i kciuki trzymać będziemy, żeby szło po różach, a nie po grudzie

Miłego dnia
Może w czwartek uda mi się wygospodarować trochę czasu, to Ci wreszcie krem ukręcę i jakieś serum olejowe z witaminą C, bo akurat mam na podorędziu tę rozpuszczalną w tłuszczach Do kremu na razie nie chcę dokładać, żeby nie zepsuć dobrej formuły. Ale jak serum Cię nie podrażni, to będzie można poeksperymentować

Nie ma problemu z ebayem, nawet amerykańskim Tylko zarzuć linkiem co chcesz

Dzięki
Codziennie wywożę jakieś pudła. Wreszcie mój system pudłowy się sprawdza w zasadzie nic nie muszę pakować
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
To masz teraz sporo na głowie Wypocznij na urlopie i zregeneruj się

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=16517 Pierwszy rudzielec niestety nie nasz Co do drugiego- akurat w albumie możecie sobie porównać jak bydlak wyrósł
Ale słodkie koćki
U mnie po osiedlu błąka się kolejny, ależ on lgnie do ludzi, tylko by się przytulał i głaskał. Szkoda, że nie mogę go zabrać
Na razie dokarmiam biedaka.
Cytat:
Napisane przez Moniika95 Pokaż wiadomość
Witam mogę dołączyć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć
Możesz, ale bez aplikacji mobilnej
Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Hej też chciałabym dołączyć.

Obcinałam włosy ostatnio 29.03. Mam włosy krótkie.
Cześć

Idę jeszcze coś oszamać i spać. Znowu usnęłam i się zasiedziałam...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 06:42   #4961
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześc !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Pierwszy rudzielec niestety nie nasz Co do drugiego- akurat w albumie możecie sobie porównać jak bydlak wyrósł
Śliczności cudaki !

Cytat:
Napisane przez Moniika95 Pokaż wiadomość
Witam mogę dołączyć?
Łaskawie () pozwalamy.

Cytat:
Napisane przez alex24112
też chciałabym dołączyć.
Dawaj i Ty.

Moniika i alex, ale ... możecie dołączyć pod jednym warunkiem, że macie włosy, a nie włoski i używacie szamponów, a nie - szmponików.


Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Niestety muszę z bólem stwierdzić, że z moim budżetem jaki mam na ten wyjazd 12 zł to dużo niestety.
To ja najgoręcej jak tylko umiem przepraszam za moje buractwo i nietaktowność.
Życzę wspaniałej zabawy i pogłaszcz za uszkiem białego misia.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie ma problemu z ebayem, nawet amerykańskim Tylko zarzuć linkiem co chcesz

Aga podpowiedziała przykładowe linki . http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksi...at=0&_from=R40
Ja mocno chcę : All In One Base od Essie . W rozsądnej cenie oczywiście. Jak widzę jeden chce ponad sto złotych. Do pięciu dych mogę zapłacić. Moja chcica nie zna granic, a już szczególnie finansowych. Trawa i liście latoś obrodziły, to mam co jeść

Kurde, myślałam, że posiedzę sobie dzisiaj w domu. A tu . Teraz zorientowałam się, że jutro sklepy zamknięte, a ja chleba nie mam. Ale za to rekompensata jutro : defilada. Na ładnych chłopaków popatrzę ... Czego się rechoczecie ? Na "p", to mi już tylko "piechota" i "patrzenie" zostało.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 14:29   #4962
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Kasiu jak cos to ja Ci tez moge kliknąc All In One Base jct napisz mi pw zebym klikła

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Asiu paznokiec rozwalono mi na woodzie, ogolnie było super, co się będę rozpisywac jaki Kabanos? xd xd

Gosia kotki słodziaśne

co wy laski??!! upal nie upał tapeta nie splynie jak klima działa
a ubrania z zary nie stykną jak nie masz przy sobie torebeczki od gucciego

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

w ogóle poszłam dzis na małe zakupy i oczywiscie kupiłam wszystko czego nie potrzebuję, a nic z tego po co poszłam xd m.in. wyszłam z henna venity w kolorze czarnej czekolady
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2013-08-14 o 14:24
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 18:52   #4963
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć!

To ja domiwika93. Nie cytujcie . Później usunę wiadomość
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 19:52   #4964
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII



Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To ja najgoręcej jak tylko umiem przepraszam za moje buractwo i nietaktowność.
Życzę wspaniałej zabawy i pogłaszcz za uszkiem białego misia.
Nie szkodzi takie życie... Raz na wozie, raz pod wozem... Jeszcze będzie ciężki wrzesień bo wesele przyjaciółki mnie czeka a potem może zacznę wychodzić na prostą w końcu... No może na prostą tak szybko nie wyjdę ale przynajmniej będzie łatwiej...
Budżet wyjazdowy skąpy ale ciesze się, że pomimo wszystko jadę choć na tydzień...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 20:03   #4965
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Ja w poniedziałek skończyłam wcierkę z Jantara. Włosy urosły jakieś 2-3 cm .

Co tam u was dziewczyny?
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 22:04   #4966
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
U mnie z wolnym czasem porażka. Zasypiam średnio dwa razy na wieczór, raz z Yao a raz przed kompem, czyli jest ze mną źle.
Teraz jeszcze spiętrzyły się wszystkie sprawy - przeprowadzka, remont, zakupy meblowe, do tego jeszcze musimy ochrzcić małego poganinka i przygotować się do urlopu [teście nas zaprosili], przygotować mieszkanie pod wynajem no i w ogóle...
Dlatego się nie pojawiam i jeszcze przez jakiś czas tak zostanie. Prognozuję więcej wolności bliżej października, bo wrzesień pewnie na wariackich papierach jeszcze
Oj, to faktycznie zalatana jesteś
Ja odliczam dni do urlopu, jeszcze tylko w piątek do pracy i mam już wolne

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Coś Ty, świeże smaczniejsze.
Zastanowię się
Oregano całkiem ładnie pachniało, ale bazylia już mi się nie podobała.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Miałam już oleje zamawiać i ręka mi zadrżała. Używałam Juvitu. Muszę przyznać, że nawet dobre nam się współpracowało. I d*upa blada. Parę dni temu wyrósł mi na czole róg. Czerwono - biały. Fuj ! Wyglądam jak niepokalana czternastolatka. Do dzisiaj walczę z tym wykwitem. Nic innego nowego nie używałam. A w tym Juvicie na drugim miejscu gliceryna. Co prawda, to nie olej, ale mam na razie lekką awersję do tłustości.
Jeden pryszcz to nic, ja mam na całej gębie, a zwłaszcza na czole i brodzie, szlag mnie już trafia, bo nie wiem od czego. Myję twarz tymi naturalnymi mydłami o właściwościach antybakteryjnych itd i jakby przestały działać.
Nawet na szyi pojawiła mi się ostatnio taka boląca gula

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ano właśnie - jak tam na Woodstocku było ?
Pewnie brudno

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Oglądasz Once Upon a Time?
Teraz nie, w ogóle strasznie jestem do tyłu z serialami, nawet z PLL. Tak się wciągnęłam w Glee, że praktycznie tylko to oglądam, zaczęłam właśnie 3 sezon

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=16517 Pierwszy rudzielec niestety nie nasz Co do drugiego- akurat w albumie możecie sobie porównać jak bydlak wyrósł
Śliczności

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Codziennie wywożę jakieś pudła. Wreszcie mój system pudłowy się sprawdza w zasadzie nic nie muszę pakować
Jesteś o wiele lepiej zorganizowana i przygotowana do przeprowadzki niż ja byłam Ja sobie przypomnę pakowanie wszystkiego do pudeł to mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będę musiała tego robić

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Możesz, ale bez aplikacji mobilnej
Zawsze to kasuję, kiedy piszę z telefonu, bo strasznie mnie to wkurza

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
jct napisz mi pw zebym klikła
Czy to pogrubione miało znaczyć "jak coś to"? Bo jeśli tak to wykombinowanie tego zajęło mi całkiem długą chwilę

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
w ogóle poszłam dzis na małe zakupy i oczywiscie kupiłam wszystko czego nie potrzebuję, a nic z tego po co poszłam xd m.in. wyszłam z henna venity w kolorze czarnej czekolady
Ja za to kupiłam dzisiaj szary eyeliner Lovely i 3 lakiery do paznokci (1 Miss Sporty i 2 Eveline) - nie wiem tak naprawdę po co 1 lakier Eveline już poszedł do śmieci, bo kolor fatalny, zdecydowanie za jasny, moje ręce wyglądały strasznie


Muszę w końcu wybrać się do fryzjera na podcięcie włosów i "podrasowanie" moich super naturalnych słonecznych refleksów
Może ciachnę je trochę więcej niż zwykle, żeby ściąć więcej włosów z resztkami trwałej. gdyby nie to, że nie chce mi się bawić w codzienne układanie to ciachnęłaby jeszcze krócej, a tak to przynajmniej tak, żeby mogła je związać.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2013-08-14 o 22:09
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 05:30   #4967
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Kasiu jak cos to ja Ci tez moge kliknąc All In One Base jct napisz mi pw zebym klikła


Dzięki stokrotne, chętnie. Poczekamy dwa, trzy dni, może się Asia odezwie, bo nie wiem czy mi już, w odpowiedzi na mój post, nie kliknęła. Jak nie - to Ciebie uruchamiam.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
co wy laski??!! upal nie upał tapeta nie splynie jak klima działa a ubrania z zary nie stykną jak nie masz przy sobie torebeczki od gucciego

Dobrze gada !
Jak ja na początku swojej kosmetycznej kariery wyłam, kiedy mi włosy z brwi i górnej wargi wyrywano, usłyszałam : chcesz być piękna, to cierp.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
w ogóle poszłam dzis na małe zakupy i oczywiscie kupiłam wszystko czego nie potrzebuję
Gadaj, gadaj co kupiłaś !

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
takie życie... Raz na wozie, raz pod wozem...
Rozumiem Cię jak mało kto. Ja pod wozem już czwarty rok siedzę i prędko nie wylazę, bo nie ma nadziei, że nasze przepisy przestaną być złodziejskie.

Cytat:
Napisane przez tigresska
Budżet wyjazdowy skąpy ale ciesze się, że pomimo wszystko jadę choć na tydzień...
To najprawdziwsza prawda ! Wiem to po sobie : chociażby weekend spędzony poza domem, tak na luzie, power do daje.
Jejku, jak ja marzę o takim weekendzie ...


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Oregano całkiem ładnie pachniało, ale bazylia już mi się nie podobała.
Tymianek też rozsiewa aromat. Mam dwa krzaki. Nie, nie do jedzenia, bo mnie to zioło o torsje przyprawia. Dla zapachu. No i nie zapomnijmy o kolendrze.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Pewnie brudno

Ale tak szczerze - podziwiam widzów takich imprez. Ja nie dałabym rady.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja sobie przypomnę pakowanie wszystkiego do pudeł to mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będę musiała tego robić
Jak ja się przeprowadzałam, postanowienie podjęłam : wszystko akuratnie, kartony dokładnie opisane, żeby kłopotu nie było. Kopiliśmy
"górę" kartonów no i zaczęłam pakować. Tak pakowałam, że po trzech dniach zmuszeni byliśmy firmę specjalistyczną wezwać. Przyjechało czterech chłopa i poszli po domu jak burza z rolą folii w rękach. Szli jak przypływ morski i pakowali, tzn. tą folią na grubo owijali. Nie patrzyli co, tylko pakowali. Wszystko dojechało w nienaruszonym stanie, ale np. : spakowany został kosz na śmieci włącznie ze śmieciami; stał na kuchni brudny garnek, bo nie zdążyłam umyć i tak go spakowali; worek z ciuchami do wyrzucenia też z nami przeprowadził się. No i wiele innych takich rzeczy. Normalka : oni byli od pakowania, a nie od myślenia.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Czy to pogrubione miało znaczyć "jak coś to"? Bo jeśli tak to wykombinowanie tego zajęło mi całkiem długą chwilę
A Ty wiesz, że ja nie skumałam. Jak bonie dydy, myślałam, że to literówka. Matko kochana ...

Cytat:
Napisane przez Finlora
1 lakier Eveline już poszedł do śmieci, bo kolor fatalny, zdecydowanie za jasny, moje ręce wyglądały strasznie
Jeśli to z tych, które są w Biedronce, to nie żałuj. Jakość straszliwa. Po trzech godzinach już końcówki pościerane.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Może ciachnę je trochę więcej niż zwykle
I mnie też fryzjer już gania. Wybieram się od paru tygodni i dojść nie mogę. Ale w nadchodzącym tygodniu już koniecznie, bo zarosłam jak Yeti. No i obowiązkowo farba, bo wypłowiałam i odrostami straszę, a to takie niechlujne. Łażę jak popaprana, a potem dziwie się, że mnie w porządnych sklepach postponują

Miłego dnia

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

FeelingLost, coś przegapiłam ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 11:47   #4968
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pewnie brudno

Teraz nie, w ogóle strasznie jestem do tyłu z serialami, nawet z PLL. Tak się wciągnęłam w Glee, że praktycznie tylko to oglądam, zaczęłam właśnie 3 sezon

Śliczności



Zawsze to kasuję, kiedy piszę z telefonu, bo strasznie mnie to wkurza

Czy to pogrubione miało znaczyć "jak coś to"? Bo jeśli tak to wykombinowanie tego zajęło mi całkiem długą chwilę

Ja za to kupiłam dzisiaj szary eyeliner Lovely i 3 lakiery do paznokci (1 Miss Sporty i 2 Eveline) - nie wiem tak naprawdę po co 1 lakier Eveline już poszedł do śmieci, bo kolor fatalny, zdecydowanie za jasny, moje ręce wyglądały strasznie


Muszę w końcu wybrać się do fryzjera na podcięcie włosów i "podrasowanie" moich super naturalnych słonecznych refleksów
Może ciachnę je trochę więcej niż zwykle, żeby ściąć więcej włosów z resztkami trwałej. gdyby nie to, że nie chce mi się bawić w codzienne układanie to ciachnęłaby jeszcze krócej, a tak to przynajmniej tak, żeby mogła je związać.
a i owszem

ja tez strasznie do tyłu, porzuciłam wszystko i oglądam czarodziejki od początku

nigdy nie miałam internetu w telefonie

tak xd dla mnie ten biedny skrót jest tak oczywisty, że aż mi głupio

ja kupuję już tylko lakiery w kolorach w których czuję się dobrze, czyli czerń, czerwienie, granaty, niebieskości i fiolety

ja też muszę sie wybrac, mam taki puch na głowie, że tylko do spinania się nadaje

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !



Dzięki stokrotne, chętnie. Poczekamy dwa, trzy dni, może się Asia odezwie, bo nie wiem czy mi już, w odpowiedzi na mój post, nie kliknęła. Jak nie - to Ciebie uruchamiam.



Dobrze gada !
Jak ja na początku swojej kosmetycznej kariery wyłam, kiedy mi włosy z brwi i górnej wargi wyrywano, usłyszałam : chcesz być piękna, to cierp.



Gadaj, gadaj co kupiłaś !



Ale tak szczerze - podziwiam widzów takich imprez. Ja nie dałabym rady.


Jak ja się przeprowadzałam, postanowienie podjęłam : wszystko akuratnie, kartony dokładnie opisane, żeby kłopotu nie było. Kopiliśmy
"górę" kartonów no i zaczęłam pakować. Tak pakowałam, że po trzech dniach zmuszeni byliśmy firmę specjalistyczną wezwać. Przyjechało czterech chłopa i poszli po domu jak burza z rolą folii w rękach. Szli jak przypływ morski i pakowali, tzn. tą folią na grubo owijali. Nie patrzyli co, tylko pakowali. Wszystko dojechało w nienaruszonym stanie, ale np. : spakowany został kosz na śmieci włącznie ze śmieciami; stał na kuchni brudny garnek, bo nie zdążyłam umyć i tak go spakowali; worek z ciuchami do wyrzucenia też z nami przeprowadził się. No i wiele innych takich rzeczy. Normalka : oni byli od pakowania, a nie od myślenia.


A Ty wiesz, że ja nie skumałam. Jak bonie dydy, myślałam, że to literówka. Matko kochana ...
Jak coś to pisz, noł problemo.

Chcesz byc silna? Cierp.

nic takiego same duperele, aczkolwiek niepotrzebne

Oi tam oi tam, woodstock to taka ucieczka od rzeczywistosci, nie mysli sie o zyciu codziennym, o problemach, zyje sie tu i teraz.


Mnie najgorzej było sie rozpakowac... myslenie gdzie co poukładac

ojej, bo to taki 'niepisany skrót'

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

WłoSki farbłam tą henną, dałam tylko jedną tubke i chwyciło lekko, a balam się, że bd miec czarne włosy. Aczkolwiek ładnie mi.
Szkoda, że sie będzie wymywac .
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:24   #4969
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Hej

Wymyśliłam sobie coś i już jestem załamana Otóż z racji zbliżającego się wieczorku panieńskiego i wesela mojej przyjaciółki postanowiłam nauczyć się malować Ja używam na co dzień tylko tuszu do rzęs, od wielkiego wyjścia kredki do oczu, zimą ewentualnie podkład... Talentów plastycznych u mnie zero tak więc mam z siebie niezły ubaw

To jest śmieszne ale i tragiczne - 33 lata i nie potrafie użyć cienia... Oglądam na YT mlodą dziewczyne, ktora co prawda ogromne ilości jak dla mnie kładzie na twarz ale efekt piorunujący. A ja nawet najprostszej rzeczy nie potrafię powtórzyć po niej...

Masakra...


Ratunku!!!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 05:56   #4970
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nigdy nie miałam internetu w telefonie
Ja nawet nie próbuję pojąć co to smartfon, iPod, tablet czy jakieś inne diabelskie wynalazki. Potrzebny mi telefon i mam telefon, a nie jakiś dziwaczny wytwór. Tylko coś mi się wydaje, że taki outsider jak ja, to niedługo nie będzie mógł kupić zwykłego telefonu, bo nie będą produkowane. Już dziś trudno kupić telefon komórkowy z normalnymi przyciskami, niedotykowy.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
Jak coś to pisz, noł problemo.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
ojej, bo to taki 'niepisany skrót'

Nie chce być marudna, ale powiem szczerze, że mnie przeraża,
przez wielu obecnie reprezentowany, poziom znajomości zasad języka ojczystego. Co można by było wybaczyć uczniowi trzeciej klasy szkoły podstawowej, u absolwentów szkoły średniej lub studentów jest wręcz kompromitujące i skandaliczne. A już nasz kochany Wizaż, to kwintesencja. Chwali się jedna z drugą : "ja maturzystka", "ja studentka", "a ja już po licencjacie" i wali, jak imbecyl z zakładu dla umysłowo chorych "MI" na początku zdania Jak przeczytam taki kfiatószek paręnaście razy, żaden nowomodny "skrót" nie jest w stanie mnie wk**wić.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi
WłoSkifarbłam tą henną, dałam tylko jedną tubke i chwyciło lekko, a balam się, że bd miec czarne włosy. Aczkolwiek ładnie mi.
Zupełnie mnie nie zirytowałaś ( ). A to z wyżej podanych powodów
Nic Ci nie podpowiem, bo nigdy Vanity (czy jak jej tam) nie używałam. Babrałam się z prawdziwą henną.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie coś i już jestem załamana
Asia zawsze powtarza : tylko trening rodzi mistrza. Może to u Ciebie zaowocuje. U mnie, niestety, nie. Chciałabym nauczyć się malowania kreski na górnej powiece ... Szczególnie takiej włoskiej z lat pięćdziesiątych : http://static.fashionnow.pl/upload/a...3/2-glowne.jpg . Jednakże ku mojej rozpaczy, moje zdolności manualne są w stanie całkowitego zaniku

Cytat:
Napisane przez tigresska
To jest śmieszne ale i tragiczne - 33 lata i nie potrafie użyć cienia...
Nie załamuj się. Ja w tym temacie gorszym matołem jestem.
Ale Ty masz motywację : impreza, to ćwicz, ćwicz. Albo poszukaj koleżanki, która umie upiększać.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:54   #4971
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja nawet nie próbuję pojąć co to smartfon, iPod, tablet czy jakieś inne diabelskie wynalazki. Potrzebny mi telefon i mam telefon, a nie jakiś dziwaczny wytwór. Tylko coś mi się wydaje, że taki outsider jak ja, to niedługo nie będzie mógł kupić zwykłego telefonu, bo nie będą produkowane. Już dziś trudno kupić telefon komórkowy z normalnymi przyciskami, niedotykowy.
Mam wrażenie,że w T-mobile można kupić tylko taki zwykły telefon za rozsądną cenę


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie chce być marudna, ale powiem szczerze, że mnie przeraża,
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
przez wielu obecnie reprezentowany, poziom znajomości zasad języka ojczystego. Co można by było wybaczyć uczniowi trzeciej klasy szkoły podstawowej, u absolwentów szkoły średniej lub studentów jest wręcz kompromitujące i skandaliczne. A już nasz kochany Wizaż, to kwintesencja. Chwali się jedna z drugą : "ja maturzystka", "ja studentka", "a ja już po licencjacie" i wali, jak imbecyl z zakładu dla umysłowo chorych "MI" na początku zdania Jak przeczytam taki kfiatószek paręnaście razy, żaden nowomodny "skrót" nie jest w stanie mnie wk**wić.
Nie jestem mistrzem ortografii i języka polskiego,ale mnie drażni mylenie bynajmniej z przynajmniej
Ostatnio też widziałam nowy sposób na pisanie stopnia wykształcenia- "jestem Magistrem..." lub pisanie Ja,Mnie,Moje
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:36   #4972
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Ja mam np. tak, że kiedy piszę coś ręcznie to zawsze szeroko pojętą polszczyzną, a w sieci jadę na skróty, muszę się tego oduczyć.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 19:35   #4973
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja mam np. tak, że kiedy piszę coś ręcznie to zawsze szeroko pojętą polszczyzną, a w sieci jadę na skróty, muszę się tego oduczyć.
Też tak mam Wpadłam też w manie pisania w stylu "miszcz" i czasem na uczelni łapałam się na takich błędach

Widziałyście masła do ust Nivea w Biedronce za ok 7zł? Myślałam,że uda mi się załapać na malinę lub karmel i zostały tylko "normalne"...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".





Edytowane przez ImmortalLover
Czas edycji: 2013-08-16 o 19:37
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 21:20   #4974
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Odp: Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak ja na początku swojej kosmetycznej kariery wyłam, kiedy mi włosy z brwi i górnej wargi wyrywano, usłyszałam : chcesz być piękna, to cierp.
Dla mnie to nadal tortury, ale robie to dopiero od roku, wiec jeszcze cienka jestem. Przy depilacji wasika wrecz podskakuje na fotelu

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tymianek też rozsiewa aromat. Mam dwa krzaki. Nie, nie do jedzenia, bo mnie to zioło o torsje przyprawia. Dla zapachu. No i nie zapomnijmy o kolendrze.
A ja lubie tymianek. Tzn pierwszy raz TZ uzyl go do jakiejs zupy,mimo moich protestow,ze pewnie bedzie niedobre i stwierdzilam,ze nie jest zly Kolendry nie znosze.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jeśli to z tych, które są w Biedronce, to nie żałuj. Jakość straszliwa. Po trzech godzinach już końcówki pościerane.
Ja mam jakies dziwne paznokcie bo jakiegokolwiek lakieru bym nie uzyla to juz pod koniec dnia,w ktorym malowalam albo gora nastepnego mam przeswity na koncowkach Moze za mocno wale w klawiature w pracy

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja tez strasznie do tyłu, porzuciłam wszystko i oglądam czarodziejki od początku
Uwielbiam Czarodziejki Ale nie pamietam czy ogladalam wszystkie odcinki. Najbardziej lubilam odcinki z Prue.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja kupuję już tylko lakiery w kolorach w których czuję się dobrze, czyli czerń, czerwienie, granaty, niebieskości i fiolety
Ja chcialam jakis jasny, delikatny kolor do pracy ale w takich nude moje rece wygladaja paskudnie. Lubie ciemne kolory ale na moich paznokciach takie kolory tez nie wygladaja zbyt dobrze. I dlatego bardzo rzadko je maluje, a jak juz pomaluje to od razu przypominam sobie dlaczego robie to tak rzadko

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Mnie najgorzej było sie rozpakowac... myslenie gdzie co poukładac
Ja nienawidze rozpakowywana. Jak gdzies jade to zawsze po powrocie torba lezy chyba z tydzien zanim zabiore sie do rozpakowywania. No chyba,ze jest tam cos mokrego albo wymagajacego natychmiastowego wyjecia

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
To jest śmieszne ale i tragiczne - 33 lata i nie potrafie użyć cienia... Oglądam na YT mlodą dziewczyne, ktora co prawda ogromne ilości jak dla mnie kładzie na twarz ale efekt piorunujący. A ja nawet najprostszej rzeczy nie potrafię powtórzyć po niej...
To naprawde nie jest takie trudne. Ja nie jestem w tym bardzo dobra ale czasami jak mam czas to lubie pobawic sie troche makijazem oczu,najczesciej cwicze w weekendy. TZ czasami sie ze mnie smieje, ze jest sobota, siedzimy w domu, nigdzie nie wychodzimy a ja sie maluje i w dodatku tworze jakies kolorowe makijaze Oczy to w zasadzie jedyna czesc mojej twarzy, ktora mi sie podoba, wiec lubie je podkreslac. Kiedys do pracowego makijazu uzywalam zawsze 2 kolorow ale w pewnym momencie stwierdzilam,ze mi sie nie chce i po prostu paciam jednym kolorem po calej powiece

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja nawet nie próbuję pojąć co to smartfon, iPod, tablet czy jakieś inne diabelskie wynalazki. Potrzebny mi telefon i mam telefon, a nie jakiś dziwaczny wytwór. Tylko coś mi się wydaje, że taki outsider jak ja, to niedługo nie będzie mógł kupić zwykłego telefonu, bo nie będą produkowane. Już dziś trudno kupić telefon komórkowy z normalnymi przyciskami, niedotykowy.
Jak rozgladalam sie za telefonem to szukalam takiego jak stary telefon TZ'a, taki z wysuwana z boku klawiatura qwerty ale okazalo sie, ze juz praktycznie takich nie ma, ze praktycznie wszystkie sa juz dotykowe. Myslalam, ze sie nie przyzwyczaje ale jestem w szoku jak latwo mi poszlo. Chociaz pisanie na forum jest dosc trudne


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja mam np. tak, że kiedy piszę coś ręcznie to zawsze szeroko pojętą polszczyzną, a w sieci jadę na skróty, muszę się tego oduczyć.
Koniecznie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Widziałyście masła do ust Nivea w Biedronce za ok 7zł? Myślałam,że uda mi się załapać na malinę lub karmel i zostały tylko "normalne"...
Ja mam wszystkie oprocz naturalnego, ale najbardziej lubie waniliowe.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 22:49   #4975
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Asia zawsze powtarza : tylko trening rodzi mistrza. Może to u Ciebie zaowocuje. U mnie, niestety, nie. Chciałabym nauczyć się malowania kreski na górnej powiece ... Szczególnie takiej włoskiej z lat pięćdziesiątych : http://static.fashionnow.pl/upload/a...3/2-glowne.jpg . Jednakże ku mojej rozpaczy, moje zdolności manualne są w stanie całkowitego zaniku


Nie załamuj się. Ja w tym temacie gorszym matołem jestem.
Ale Ty masz motywację : impreza, to ćwicz, ćwicz. Albo poszukaj koleżanki, która umie upiększać.

Miłego dnia
Ćwiczę i ćwiczę ale jak narazie to byłabym rewelacyjną charakteryzatorką do filmów Hitchcocka
Na YT jest parę fajnych dziewczyn, które dokładnie pokazują co i jak robią, krok po kroku. A ja blondynka i tak nie potrafię tego powtórzyć...
Mnie strasznie podoba się smoky eyes ale moja wersja tego makijażu tradycyjnego nie przypomina w żaden sposób.... Niestety nie mam talentów plastycznych, szczególnie do malowania i to niestety wychodzi...



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To naprawde nie jest takie trudne. Ja nie jestem w tym bardzo dobra ale czasami jak mam czas to lubie pobawic sie troche makijazem oczu,najczesciej cwicze w weekendy. TZ czasami sie ze mnie smieje, ze jest sobota, siedzimy w domu, nigdzie nie wychodzimy a ja sie maluje i w dodatku tworze jakies kolorowe makijaze Oczy to w zasadzie jedyna czesc mojej twarzy, ktora mi sie podoba, wiec lubie je podkreslac. Kiedys do pracowego makijazu uzywalam zawsze 2 kolorow ale w pewnym momencie stwierdzilam,ze mi sie nie chce i po prostu paciam jednym kolorem po calej powiece
Aguś, Ty radzisz sobie bardzo dobrze - widzialam Cię osobiście i nic Twojemu makijażowi nie moglam zarzucić Ja, jak pisalam wcześniej, nie mam talentów plastycznych - a szczególnie malarskich, dlatego jest to dla mnie trudne Cóż, nie mam wyjścia, ćwiczyć muszę... Ale ze wstydem przyznaję, że nawet jeden kolor na powiece mi nie wychodzi... Wyglądam jak idź stąd i nie wracaj...


Narazie zawieszam ćwiczenia makijażowe, gdyż o świcie wyjeżdżamy Podobno ma być dostępny internet więc powinnam tu zaglądać Jeśli nie, to na pewno odezwę się po powrocie

Milego weekendu
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 03:46   #4976
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cześć !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mam wrażenie,że w T-mobile można kupić tylko taki zwykły telefon za rozsądną cenę
Ostatni swój aparat kupiłam w takiej małej "budce", stojącej w holu supermarketu. Jeszcze dycha i oby długo nie padł.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja mam np. tak, że kiedy piszę coś ręcznie to zawsze szeroko pojętą polszczyzną, a w sieci jadę na skróty, muszę się tego oduczyć.
Nie Ty jedna. To teraz taka maniera młodzieży po zreformowanej edukacji.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Widziałyście masła do ust Nivea w Biedronce za ok 7zł? Myślałam,że uda mi się załapać na malinę lub karmel i zostały tylko "normalne"...
Jadę dzisiaj zaraz po siódmej to spojrzę. Dam znać wieczorem.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dla mnie to nadal tortury
Ja zawsze przywołuję w myślach wizję osób depilujących pachy i bikini. Natychmiast mniej mnie boli

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja mam jakies dziwne paznokcie bo jakiegokolwiek lakieru bym nie uzyla to juz pod koniec dnia,w ktorym malowalam albo gora nastepnego mam przeswity na koncowkach
To nie wina paznokci. To wina lakieru. Już o tym gadałyśmy, że jeszcze nie tak dawno nie były potrzebne żadne bazy, utrwalacze, wygładzacze, wysychacze, wystarczyły dwie warstwy lakieru i spokojnie parę dni nosiłaś. Teraz specjalnie robią buble, żeby częściej i więcej kupować. Parę dni temu maznęłam sobie paznokcie preparatami za stówę. Już wieczorem końce starte, no i jednego zmywania malowanie nie wytrzymało. A taki lakier z Delii za parę groszy prawie tydzień na paznokciach się trzyma.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja chcialam jakis jasny, delikatny kolor do pracy ale w takich nude moje rece wygladaja paskudnie.
Z całym respektem - pieprzycie koleżanko miła. Beż, tzn. nude, ma milion dwieście odcieni. W wielu moje ręce też wyglądają okropnie. Trzeba, tak jak i w ubraniu, dobrać odcień. Ja wybieram te "ciepłe", bo takie do mojej karnacji pasują.
A co zaś się tyczy ciemnych lakierów, ja po dziś dzień nie mogę pojąć co jest ładnego w prosektoryjno - cmentarnych kolorach na paznokciach. A jeszcze do tego : krótkich.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Ja nienawidze rozpakowywana.
Skąd ja to znam ? U mnie walizy potrafiły i dwa tygodnie z kącie przeleżeć. Ewentualnie ich zawartość wytrzęsłam.

Cytat:
Napisane przez Finlora
Myslalam, ze sie nie przyzwyczaje ale jestem w szoku jak latwo mi poszlo.
Dotykowy miałam trzy tygodnie. Skończyło się piźnięciem o ścianę.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Narazie zawieszam ćwiczenia makijażowe, gdyż o świcie wyjeżdżamy
Owocnego wypoczynku !

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 09:11   #4977
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Agaaaa musiałaś mi mówić? Teraz jest mi bardziej przykro

Kasia w takim jakby komisie? Mnie jest potrzebny internet w telefonie, zwłaszcza w czasie sesji

Tigresska wypoczywaj!
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:09   #4978
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Aga, ja Czrodziejki oglądałam jak byłam mała na polsacie, ale nigdy nie widziałam wszystkich odcinków od początku do konca, dlatego postanowiłam to naprawic^^, taki powrót do dzieciństwa. Też najbardziej lubiłam odcinki z Prue, ale ona zginęła w 1 czy 2 sezonie.

Też miałam problem z pościeranymi końcówkami już pierwszego dnia po malowaniu, ale sprawę załatwił bonder orly, mój wierny towarzysz, teraz maluję pazurki raz na tydzien .

Tigressko, ja tez jestem beztalencie plastyczne, ale uwierz, że dzieki cwiczeniom potrafię już narysować kreske na górnej powiece z którą można wyjsc do ludzi, a na początku nie było takiej opcji . Najważniejsze w makijazu to nakładac go cienkimi warstwami. Ładniej wygląda 15 cieniutkich warstw niż jedna gruba

Udanego wyjazdu .


Dziewczyny, jakie masła w biedronce??

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Ja nie lubie u siebie na paznokciach lakierów nude, jak ma być poważnie to maluję na czerwono .
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 14:24   #4979
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Na YT jest parę fajnych dziewczyn, które dokładnie pokazują co i jak robią, krok po kroku. A ja blondynka i tak nie potrafię tego powtórzyć...
Mnie strasznie podoba się smoky eyes ale moja wersja tego makijażu tradycyjnego nie przypomina w żaden sposób....
Też czasami oglądam filmiki na YT i kiedy próbuję coś powtórzyć to nijak mi nie wychodzi Strasznie chciałabym umieć zrobić sobie taki smokey jak niektóre dziewczyny w tych filmikach, ale nie potrafię.
A ile obejrzałam filmów z cyklu "Jak nałożyć roż/bronzer" i nadal nie umiem tego zrobić Tzn maziam się czasami tym różem i bronzerem, ale pojęcia nie mam czy to ma właśnie tak wyglądać

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Aguś, Ty radzisz sobie bardzo dobrze - widzialam Cię osobiście i nic Twojemu makijażowi nie moglam zarzucić Ja, jak pisalam wcześniej, nie mam talentów plastycznych - a szczególnie malarskich, dlatego jest to dla mnie trudne Cóż, nie mam wyjścia, ćwiczyć muszę... Ale ze wstydem przyznaję, że nawet jeden kolor na powiece mi nie wychodzi... Wyglądam jak idź stąd i nie wracaj...
Lata praktyki Pamiętam, że już pod koniec podstawówki zaczynałam podbierać mamie kosmetyki i uczyłam się posługiwać cieniami. A może źle dobierasz kolory? Czytałam kiedyś o tym jakie cienie powinnam mieć przy moich tęczówkach (szaroniebieskie) i stwierdziłam, że w tych niby odpowiednich kolorach wyglądam beznadziejnie, a najładniej mi w różach i fioletach.

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Narazie zawieszam ćwiczenia makijażowe, gdyż o świcie wyjeżdżamy Podobno ma być dostępny internet więc powinnam tu zaglądać Jeśli nie, to na pewno odezwę się po powrocie
Udanego wyjazdu i odpoczywaj
Ja wyjeżdżam we wtorek. Tam jest chyba internet, więc też będę zaglądać.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja zawsze przywołuję w myślach wizję osób depilujących pachy i bikini. Natychmiast mniej mnie boli
Ło matko, w życiu nie wydepilowałabym sobie pach i bikini woskiem
Do depilacji bikini musieliby mnie chyba uśpić

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
To nie wina paznokci. To wina lakieru. Już o tym gadałyśmy, że jeszcze nie tak dawno nie były potrzebne żadne bazy, utrwalacze, wygładzacze, wysychacze, wystarczyły dwie warstwy lakieru i spokojnie parę dni nosiłaś. Teraz specjalnie robią buble, żeby częściej i więcej kupować. Parę dni temu maznęłam sobie paznokcie preparatami za stówę. Już wieczorem końce starte, no i jednego zmywania malowanie nie wytrzymało. A taki lakier z Delii za parę groszy prawie tydzień na paznokciach się trzyma.
Pewnie masz rację, ale ja mam dziwne paznokcie. Tzn one tak dziwnie rosną, że jak są już odrobinę dłuższe to się tak jakby zaginają do dołu, tak więc kiedy pracuję na komputerze to siłą rzeczy cały czas uderzam tymi końcówkami w klawiaturę i lakier schodzi. Przez to zaginanie nie mogę mieć długich paznokci tylko zawsze takie krótkie łopatki

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Z całym respektem - pieprzycie koleżanko miła. Beż, tzn. nude, ma milion dwieście odcieni. W wielu moje ręce też wyglądają okropnie. Trzeba, tak jak i w ubraniu, dobrać odcień. Ja wybieram te "ciepłe", bo takie do mojej karnacji pasują.
A co zaś się tyczy ciemnych lakierów, ja po dziś dzień nie mogę pojąć co jest ładnego w prosektoryjno - cmentarnych kolorach na paznokciach. A jeszcze do tego : krótkich.
No dobrze, to akurat w tych kolorach, które wybieram, moje paznokcie wyglądają strasznie. Może nie trafiam na ładne, naturalne nudziaki.
Ja lubię ciemne lakiery Kiedyś nawet jakiś czas malowałam paznokcie na czarno, ale to w wakacje kiedy jeszcze studiowałam i nie pracowałam

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dotykowy miałam trzy tygodnie. Skończyło się piźnięciem o ścianę.
To ja już mam swój kilka miesięcy i nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć inny.

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Agaaaa musiałaś mi mówić? Teraz jest mi bardziej przykro
Ja swoje kupiłam w Naturze, kiedy kosztowały właśnie ok 7 zł w promocji.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aga, ja Czrodziejki oglądałam jak byłam mała na polsacie, ale nigdy nie widziałam wszystkich odcinków od początku do konca, dlatego postanowiłam to naprawic^^, taki powrót do dzieciństwa. Też najbardziej lubiłam odcinki z Prue, ale ona zginęła w 1 czy 2 sezonie.
Zginęła w ostatnim odcinku 3 sezonu.

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Też miałam problem z pościeranymi końcówkami już pierwszego dnia po malowaniu, ale sprawę załatwił bonder orly, mój wierny towarzysz, teraz maluję pazurki raz na tydzien .
Ja chyba zbyt rzadko maluję paznokcie (niezbyt mi to wychodzi i się wkurzam, bo muszę zmywać i malować od nowa), żeby inwestować w takie wynalazki

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie masła w biedronce??
Chyba te https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ip-butter.html

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ja nie lubie u siebie na paznokciach lakierów nude, jak ma być poważnie to maluję na czerwono .
Ja muszę mieć coś do pracy, a podejrzewam, że krwistoczerwone paznokcie nie zostałyby zbyt dobrze przyjęte
Chociaż w sumie ostatnio miałam ciemnobrązowe, a to przecież też nie jest "biurowy" kolor
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:16   #4980
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VIII

Myślałam, że jakieś masełka do ciała .

Czemu czerwien nie moze byc kolorem biurowym? Przecież czerwony kolor to klasa sama w sobie.
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.