Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

balsam do ust
nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w słoiczku
10 – 50ml

Cudowny balsam do ust

Z całego serca polecam ten balsam do ust pięknie nawilża uwielbiam wszystkie produkty z nuta kokosa piękny zapach jest bezbarwna można stosować razem ze szminka i błyszczykiem

Coś na usta? Tylko to!

Przetestowałam już wiele masełek i balsamów a o pomadkach ochronnych nie mówiąc. Jedynie to masełko spełnia dobrze swoją funkcję i faktycznie natłuszcza pięknie wargi i skórę dookoła ust. Używam również na noc i rano usta są fajne i mięciutkie. Szeroka gama smaków i zapachów zachęca do częstego wymieniania pudełeczek ale jest to średnio możliwe bo masełko jest bardzo wydajne co jest wielkim plusem!

Ten malinowy zapach!

Masło do ust zostało polecone mi przez znajomą i jeśli chodzi o działanie - było perfekcyjne, nie mam tu żadnych zastrzeżeń. Natomiast opakowanie zwłaszcza jeśli jest używane poza domem.... No wzbudza kontrowersje, bo tak palcami nakładać bez wcześniejszego umycia rąk? A znowu mieć tylko balsam do ust w domu to też niepraktyczny pomysł (no w moim przypadku).
Zaletą jest również cena za jednak skuteczny produkt.

malina nivea jest genialna

kupiłam zapach maliny bo jesli mam wybór właśnie celuje w kilka moich ulubionych owoców, padło na maline i to strzał w dziesiątkę, produkt super nawilża, nie zostawia lepkiej struktury, jest dość wydajny, oczywistym minusem tego produktu jest opakowanie, bowiem nie zawsze otwiera się płynnie i łatwo, poza tym tłusty palec po nałożeniu bardzo mi przeszkadza ale mimo wszystko byłam zachwycona po użyciu

Produkt do używania w domu

Kupiłam go kiedy pojawił się na rynku. Niestety nadał się tylko do używania w domu, gdyż nakładanie produktu palcami w miejscu publicznym jest dość niehigieniczne, ale najgorsze to było, że produkt nie zawsze łatwo się odkręcał i trzeba było czymś sobie pomóc.

Klasyka, malina, kokos, karmel jest w czym wybierać :)))

Swego czasu często sięgałam po balsamy do ust od Nivea. Opakowanie kusiło i namawiało do zakupu. Używałam prawie wszystkie smaki i byłam zadowolona, szczególnie w gimnazjum budżetowa opcja dla małolatów ;) i nie tylko. Opakowanie to aluminiowa puszka nawiązująca do opakowań kremu. Niestety jest mało higieniczna...teraz wracając używam głównie w domu. Balsam ma zbita konsystencję ale bez problemu nakłada się na usta otulając je warstwa ochronną, odpowiedni do stosowania przez cały rok. Grubszą warstwę nakładam na noc usta są zadbane, zregenerowane i odpowiednio nawilżone. Zmieniam smaki dla poprawy humoru :) Dostępność niemal w każdym markecie, drogerii, cena i długi czas na zużycie aż 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie :)

Ok

Masełko kupiłam z polecenia choć zdecydowanie wolę formę w sztyfcie pomadki ochronnej. Masełko charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem i smakiem. Świetnie nawilża, regeneruje, odżywia usta wręcz od razu widać poprawę. Marcelki jest mega wydajne. Produkt mega skuteczny w działaniu - wszystko co ma robić to robi.

Kocham i nienawidzę jednocześnie

Kocham te masełka za działanie, nakładam bardzo grubą warstwę na noc i usta wyglądają cudownie. Są świetnie nawilżone, gładkie. Do tego wszystkie mają bardzo ładne zapachy.

Do stosowania w dzień ich nie lubię ze względu na to, że widać je na ustach, nie wyglądają naturalnie, nie nabłyszczają w taki estetyczny sposób. Wyglądają po prostu źle i tanio.

Nienawidzę za opakowanie, jest tak niewygodne i trudne do otwarcia… Można sobie połamać paznokcie. U mnie produkt jednak znajduje się w szufladzie szafki nocnej i nie domykam go do końca, bo wiem ile trudności wymaga ponowne otwarcie.

Daję pięć gwiazdek za działanie w nocy, przy tak niskiej cenie uważam, że jest to rewelacja.

Nie wiem jednak czy to masło jest nadal dostępne? Dawno nie widziałam go w żadnym sklepie, szukałam przez Internet robiąc zakupy kosmetyczne i również nie było. Jeśli już go nie ma w sprzedaży to bardzo szkoda.

Rewelacja

Uwielbiam masełka do ust ale ten tutaj to zdecydowanie moj ulubiony smak kokosa jest najlepszy wedlug mnie. Świetnie chroni usta przed popękaniem i są mięciutkie i nawilżone.

Masełko idealne opakowanie już nie

Skusiła się kupić na próbę jagodowy zapach. Masełko doskonale spełnia swoje zadanie dobrze nawilża i wygładza usta. Zapach także bardzo przyjemny, delikatny nie drażniący. Było by idealne gdy by nie to opakowanie, po pierwsze trzeba mieć zawsze czyste ręce by go użyć co podróży i ma mieście nie jest zawsze możliwe i po drugie więcej niż raz miałam problem z otwarciem pojemniczka. Ponieważ jest bardzo szczelny i trzeba było podważyć brzeg by otworzyć. Podsumowując produkt jest bardzo dobrej jakości, jego jedyną wadą jest opakowanie.

Malinowy ratunek dla moich ust.

Produkt otrzymałam dawno temu w prezencie ale starcza na tak długo,że mam go do tej pory. Opakowanie to niewielkie metalowe pudełeczko. W środku mamy pięknie pachnące masło o jasnoróżowym kolorze. Przyznam,że do tej pory nie znalazłam nic lepszego dla moich ust niż ten produkt. Moje usta szybko się przesuszają a do tego mam manię ich gryzienia. Poza tym często pojawiają mi się zajady i wtedy nie wygląda to za ciekawie. Wystarczy jedna aplikacja i wszystko wraca do normy. Masło bardzo szybko nawilża i sprawia,że usta są miękkie i odżywione. Delikatnie nabłyszcza i szybko się wchłania.
Zimą nie rozstaję się z tym kosmetykiem nawet na jeden dzień! Nie wyobrażam sobie żeby mogło go zabraknąć w mojej torebce. Nie wiem jak inne warianty zapachowe ale malina to dla mnie strzał w dziesiątkę. Wydajność,działanie, zapach,opakowanie - wszystko oceniam na szóstkę !

Nivea masełko do ust

Ślicznie pachnie, bardzo lekko się rozsmarowuje. Konsystencję ma gęstą, ale nie jest zbita wyglądem przypomina wazelinę .Usta są nawilżone niemal przez cały dzień. Polubiłam to masełko za zapach i konsystencję. Testowałam wersje malinową jest bardzo wydajny, chroni przed pękaniem i odżywia mocno wysuszone usta , mimo to nie wiem czy do niego wrócę wolę opakowania w sztyfcie są bardziej higieniczne.