Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

balsam do ust
nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w słoiczku
10 – 50ml

Średnio :/

Piękne zapachy. Miałam kokos, macadamia i malina i każdy pachnie oblednie. Na zapachu jednak plusy się kończą. Działanie średnie jak wiekszosc drogeryjnych pomadka do ust... nic szczególnego. Aplikacja mało higieniczna bo paluchem, który nie zawsze jest czysty. ... Wydajność długotrwała, aż za bardzo bo po zużyciu połowy opakowania mam wrażenie je jest tam ogromną ilość zarazkow i wrzucam resztę. Sama na pewno nie kupię ponownie,.

Dobry balsam do ust

Miałam już trzy wersje tego produktu - kokosową, karmelową i waniliową z orzechami Macadamia. Ulubieńca wybrać nie potrafię, bo wszystkie pięknie pachniały oraz w porównywalnym stopniu działały. Nawilżenie jest dobre, zdecydowanie przynosi ulgę spierzchniętym i wysuszonym ustom. W smaku również nie są jakieś intensywne czy nieprzyjemne, co zdecydowanie można im zaliczyć na plus. Są bardzo wydajne, a cena, zwłaszcza na promocji, jest bardzo atrakcyjna. Długo też utrzymuje się na ustach, przez co idealnie sprawdzi się jako balsam na noc (rano usta są miękkie i nawilżone). Problemem może być metalowe pudełeczko, które mimo ładnego designu dosyć ciężko się otwiera.

ulubione

miałam 2 wersje tego masełka - kokosową oraz Blueberry.
wersja kokosowa nie była zła ale jednak moje serce skradła borówka.
ta wersja oprócz tego, że nawilża, wygładza, cudownie pachnie to nadaje delikatny kolorowy blask. Jestem zakochana w tym masełku niestety od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć go w żadnym sklepie :(

Przepiękny zapach rajskiej plaży

Testowalam juz różne wersje tych sloiczkowych piękności - i ta jest moją ulubioną. Produkt pięknie pachnie kokosem, plażą, drinkiem malibu... Zapach jest intensywny, ale nie nachalny i na pewno nie sztuczny.

Balsam umieszczony jest w małym pudełeczku - nie jest to zbyt higieniczne rozwiązanie jak na tego typu produkt (zdecydowanie bardziej lubie produkty w sztyfcie) i w dodatku słoiczek czasem ciężko jest otworzyć - za to minus.

Produkt jest bardzo wydajny, stosuję od 2 miesięcy i zauważyłam niewielki ubytek zawartości w opakowaniu. Faktycznie poprawia stan ust - są one bardziej nawilżone, odżywione i jędrne. Zmniejsza ilość suchych skórek.

Produkt można kupić w większości popularnych drogerii, często na promocji, niemniej jednak i bez niej uważam że balsam ten ma niską cenę, przy takim działaniu i wydajności.

Dla mnie ideał

Moje usta są wymagające. Chwila nieuwagi i tragedia gotowa. Niewłaściwe kosmetyki do ich pielęgnacji (np. pomadka Bebe lub balsam Tisane) powodują ogromne zniszczenia.

Cudo

Super nawilża i ujędrnia. Zapach nie z tej ziemi. Łatwa do schowania w torebce i użycia w nagłej sytuacji. Usta od pierwszego zastosowania są widocznie nawilżone

Jest mega ale to mega świetny

Bardzo serdecznie polecam to masełko do ust jest mega odżywcze, nawilża, jest bardzo bardzo dobre, polecam serdecznie każdemu, niech każdy spróbuje i mega nawilżenia zasmakuje

zawsze w torebce

Nie pamiętam ile opakowań zużyłam ale są to po prostu fajne nawilżające kosmetyki do ust. masełko zamknięto w małej puszeczce co z jednej strony wygląda uroczo ale czasami problematycznie się otwiera.

Produkt bardzo dobrze nawilża usta, niektóre z masełek dodają im koloru, inne są bezbarwne. Faktem jest że wargi są nawilżone. czasami stosuję delikatną, lekką warstwę jako baza pod szminki matowe. Sprawdza się super!

Ulubieniec na zimę

Posiadam te o zapachu kokosa i wanilii + makadamia.
Oba pachną przepięknie, jednak ja kocham kokosowe zapachy i ten mnie totalnie do siebie przekonał.
Produkt jest bardzo wydajny, zamknięty w metalowym - trochę niewygodnym i nie do końca higienicznym pudełeczku, w dodatku ja zazwyczaj mam długie paznokcie więc ciężko jest mi wydobyć produkt ze środka tak aby nie wylądował pod paznokciami :/
Ale jeśli chodzi o działanie to bomba!
Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, koi spierzchnięte usta. Idealnie nadaje się na zime kiedy wargi są suche, popękane i wręcz bolą, on przynosi ulgę i sprawia, że usta robią się mięciutkie. Zostawia taką grubszą tłustą warstwę, ale ja to akurat w nim lubię, często właśnie stosuję go na noc i gdy budzę się na drugi dzień po spierzchniętych ustach nie ma śladu. Cena w stosunku do jakości i wydajności jest bardzo atrakcyjna.

Must have

Jestem pomadkomaniaczką i wszelkie pomadki to zdecydowanie najczęściej pojawiający się kosmetyk w moim domu. Raczej preferuję pomadki w sztyfcie, ale skusiłam się 2 razy na te pomadki z Nivea. Testowałam dwie - malinową i borówkową. Zapachy bardzo fajne, pachną jak należy. Opakowanie nie jest zbytnio higieniczne, jak każde masełko w słoiczkach, dlatego używam go tylko w domu. Od częstego używania brudzi się wieczko i czasami nie da się otworzyć słoiczka, bo się skleja, ale wystarczy je przecierać regularnie i nie będzie problemu. Wydajność masełka jest zdumiewająca, bo przy regularnym używaniu wystarcza na kilka miesięcy, jak nie na rok. Cena przy tej wydajności jest super korzystna. Nałożenie grubej warstwy zapewnia kilkugodzinne nawilżenie. Z pewnością nie skończy się na tych dwóch opakowaniach. Chciałabym spróbować wszystkich zapachów.

Super masełko do ust

Lubię to masełko, używam go w domu, ponieważ opakowanie nie jest zbytnio higieniczne i pewnie bym od razu zabrudziła kosmetyk w środku. Masełko jest wydajne, bardzo ładnie i intensywnie pachnie, nawilża moje usta wystarczająco, nie znika za szybko z ust, jak niektóre balsamy. Tylko nie wiem gdzie je dostać stacjonarnie, chyba marne szanse i zostaje tylko zamówienie w drogerii internetowej. Opakowanie czasami problematyczne dla mnie w otwarciu, ale bardzo ładne graficznie jak i trwałe. Cena myślę że adekwatna do wydajności.

Uwielbiam

Ze wszystkich balsamów i pomadek do ust jakie stosowałam to masełko jest zdecydowanie najlepsze. Doskonale nawilża, koi i radzi sobie nawet z najbardziej popękanymi ustami. Cena jest bardzo dobra, opakowanie poręczne, choć może przeszkadzać osobom, które mają tendencje do opryszczek. Zapach jest śliczny. Masełko jest bardzo wydajne, wystarcza na kilka miesięcy. Mój absolutny MUST HAVE w zimie.