Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Sprawdź ceny produktu

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

10 – 50ml
balsam do ust
nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w słoiczku

Nieziemsko pachnie

Masełka do ust Nivea są moimi ulubionymi. Wcześniej używałam wersji Macadamia, teraz sięgnęłam po kokosową.
Zacznę od tego, że są łatwo dostępne - znajdziemy je w większości znanych drogerii, a także w niektórych marketach. Cenowo pojawiają się różnie, zazwyczaj ok 11zł, ale mi udało się dorwać kokosową za 5zł, czyli niezły deal :)
Masełka dostajemy w metalowych mini słoiczkach, które są wytrzymałe w przeciwieństwie do plastikowych sztyftów, które nie raz pękają przy pierwszym upadku. Za to wielki plus. Produkt jest gęsty, świetnie natłuszcza i do tego obłędnie pachnie. Wielki plus to również wydajność - przy codziennym używaniu starcza długie długie miesiące.

Świetne

Masełka Nivea mają ślicznie zapachy i świetnie nawilżają. Uwielbiam je również do zmywania pomadek matowych z ust. Opakowanie niestety jest dość nieparaktyczne i niehigieniczne, dlatego korzystam z niego tylko w domu.

Średniak

Miałam o zapachu maliny.Zapach obłędny który szybko się zjada.Nawilża na krótko.Usta trzeba co jakiś czas powtórnie smarować bo robią się suche.Opakowanie fajne bo małe i wszędzie się zmieści ale aplikacja palcem nie higieniczna.Wolę tradycyjne pomadki.Na pewno na zimę jej nie kupię.

w miarę

Ja miałam akurat taką która jest na zdjęciu, kokosową. fajny zapach, bardzo dobrze sobie radzi z ochroną ust, ale ma ogromny minus- zostawia po sobie białe coś...nawet nie wiem jak to nazwać. Jak tylko z masełka skorzystasz to jest ok a za kilka godzin pojawiają się białe kawałki tego masełka

Niezbędne na zimę

Cudowny, intensywny zapach, aż ma się ochotę zjeść to co się nałożyło na usta. Daje świetne nawilżenie. W każdą zimę ratuje moje usta i zapobiega ich pękaniu. Ogromnym minusem jest opakowanie. Przy kończącym się produkcie ciężko wydobyć go z opakowania i trzeba pomagać sobie palcami.

Może być

Masełko dosyć dobrze nawilża usta i jest w super cenie.
I jak zwykle mój ukochany kokosowy zapach na plus.
Fajna konsystencja, dzięki niej produkt dobrze się rozprowadza.

Bardzo polubiłam

Do tego masełka wróciłam po jakimś czasie i muszę przyznać, że bardzo lubię go stosować. Mój wariant smakowo-zapachowy to kokos. Faktycznie pachnie kokosem, więc jeśli ktoś jest fanem tego owocu to na pewno przypadnie mu do gustu. Konsystencja tego balsamu jest jak sama nazwa mówi masełkowa, łatwo rozprowadza się go na ustach. Efekt jaki daje to zdecydowane nawilżenie ust i ich wygładzenie. Lubię na noc nakładać jego większą ilość i nie mam problemu z suchymi skórami, ani pękaniem ust. Jedyny minus to opakowanie, które czasem jak się zassie bardzo ciężko jest otworzyć.

Skradł mi serce

Produkt, który zawsze mam przy sobie. Masełko-wa konsystencja i zapach bardzo mi odpowiadają. Lubię chyba wszystkie zapachy, a najbardziej kokosowy i jagodowy. Nie podrażnia ust, bardzo dobrze nawilża i odżywia. Jedyny minus to sposób aplikacji, nie dość higieniczny.

Kokosowy mistrz

Kokosowy balsam do ust Nivea tak jak w przypadku żelu pod prysznic kusi swoim zapachem.Balsam mieści się w małym, okrągłym, metalowym opakowaniu.Konsystencja balsamu przyjemna, lekko tłusta, ale nie lepiąca. Nie czujemy kosmetyku na ustach jako ciężkiej, nieprzyjemnej warstwy. Aplikujemy go na usta palcami co jest niezbyt higieniczne.Przy dłuższym stosowaniu zyskujemy nawilżenie ust, likwidację suchych skórek i ratunek podczas gorszego stanu.

Jest okej

Posiadam wersję jagodową
Zapach ma bardzo ładny, konsystencja przyjemna, pudełeczko bardzo estetyczne. Nałożone na usta lekko je nawilża lecz nie na dlugo, więc ktoś z bardzo suchymi ustami może nie być zadowolony. Ja jednak na codzien nie zmagam się z takim problemem więc masełko mi odpowiada :) skład mógłby być lepszy niestety

Bardzo wydajne

Bardzo wydajne masełko do ust. Posiadam zapach jagodowy-jest super! Mimo iż od długiego czasu nie mogę go zużyć zapach jest cały czas tak samo intensywny. Chroni przed utratą nawilżenia i przed pęknięciami (zwłaszcza w mroźne dni) ale niestety nie nawilża (prawdopodobnie wina mocno tłustej formuły). Opakowanie całkiem ok ale ciężko się otwiera. Cena jest bardzo korzystna.

słabiutkie

zapachy są cudowne, to trzeba przyznać, niestety tylko zapachy.
masełka nie nawilżają, po 15 minutach usta wracają do wcześniejszego stanu, opakowanie jest niehigieniczne. nie ma sensu wydawać 10 złotych na coś co w ogóle nie pomaga.