Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Nivea, Lip Butter (Masło do ust - różne rodzaje)

Zapewnia codzienną pielęgnację i ochronę przed pękaniem wrażliwej skóry ust. Jego natłuszczająca konsystencja zapewnia ochronę przed słońcem, mrozem i wiatrem.
Nawilżająca formuła z Hydra IQ zawierająca masło shea i olejek z migdałów zapewnia intensywne nawilżenie i długotrwałą pielęgnację.
Dostępne cztery wersje zapachowe (masła mają identyczny skład, różnią się tylko aromatem):
- malina,
- wanilia i makadamia,
- karmel,
- kokos,
-jagoda,
- Original (wersja bezzapachowa).

balsam do ust
nawilżające, ochronne
bezzapachowa
w słoiczku
10 – 50ml

takie bez wyrazu

Używałam tego masełka kilkanaście lat temu. Było dla mnie polskim zamiennikiem produktu Vaseline, który to kupowałam wtedy za granicą ( w Polsce był jeszcze niedostępny). I powiem szczerze ,że kompletnie nie zachwycił. Pomijam kwestię mało higienicznego opakowania ( choć nadal zdarza mi się mieć produkty w słoiczkach ) to konsystencja pozostawiała wiele do życzenia.
Efekt nawilżenia również taki sobie.

Nivea masło do ust

Masło jest dostępne w 4 wariantach zapachowych ja wybrałam kokosowy pachnie kremowym kokosem jest zamknięte w metalowym pojemniczkiem z wizerunkiem kokosa bardzo mi się podoba lubię używać grubsza warstwę na noc dobrze nawilża usta są miekie i gładkie

Bardzo lubię, ale...

Korzystam/korzystałam z trzech wersji zapachowych: wanilia i makadamia, kokos, jagoda. Powiem szczerze, produkt sam w sobie uwielbiam. Jestem ogromną fanką tłustych, ciężkich produktów do pielęgnacji ust. Po zakupie pierwszego opakowania w ciągu tygodnia kupiłam kolejne dwa, tak byłam zachwycona . Masełko można używać o każdej porze roku i nie tylko do ust. Nie raz ratowało ono moje suche skórki, czy łokcie. No i ten zapach <3 a raczej zapachy. Niestety... produkt jest tylko użyteczny, gdy trzymamy go w domu, bezpiecznie odizolowanego, najlepiej solo na półeczce, czy w kosmetyczne. Po pierwszym "wrzuceniu" masełka do torebki się załamałam. Forma metalowej puszeczki kompletnie się nie sprawdziła. Mimo szczelnego zamknięcia wewnętrzny rancik wyłapał różne drobinki z torebki. Pomijam już kwestię higieny, produkt aplikujemy prosto z puszki na palec, a następnie (zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem) na usta. W obecnej sytuacji epidemiologicznej duże ryzyko korzystania z tego produktu poza domem bez wcześniejszej dezynfekcji rąk. Z tego powodu 4 gwiazdki.

Świetne drogeryjne masełko do ust do domowego użytku - polecam waniliowe z olejkiem makadamia

Do domowego użytku jedynie z oczywistych przyczyn. Masełko do ust zamknięto w ładnej i poręcznej, malutkiej metalowej puszeczce, z której kosmetyk wydobywa się niehigienicznie palcem. O ile Ludzie są kompatybilni z bakteriami funkcjonującymi sobie wygodnie w Ich siedzibach, o tyle już na zewnątrz raczej nie zaleca się dotykania twarzy.

Ale gwiazdki za formę aplikacji nie odejmuję, a jedynie uczulam na to, że to specyfik do trzymania jedynie w łazience, ewentualnie w sypialni, ponieważ - jest świetny.

Masełko dostępne jest w wielu wersjach zapachowych. Na Portalu Wizaż zaprezentowano egzemplarz kokosowy, a ja miałam taki z olejkiem makadamia - pachnący wanilią.

Apetyczny ogromnie, o sycącej konsystencji przyjemnie wmasowującej się w usta, świetnie je nawilżający, doskonale, na długo chroniący przed atmosferycznymi niedogodnościami, i nadający przyjemny, naturalny połysk.

Wolę balsamy do ust apteczne, o nieco krótszych "tablicach Mendelejewa" w składzie, ale cóż - to popularny, niezbyt drogi kosmetyk drogeryjny, a jak na taki - jest autentycznie dobry, więc gdybym nie miała dostępu do apteki - chętnie zdecydowałabym się na ponowny zakup tego masełka - być może tym razem dla odmiany właśnie kokosowego.

fajne nawilżenie do aplikacji w zaciszu domowym

Produkt ma ciekawą konsystencję, przyjemną w nakładaniu, masełko ma funkcje okluzyjną dla ust i również dobry skład, ponieważ oprócz parafiny jest też masło shea. Warto wspomnieć o zapachu, miałam wersję jagodową i pachnie super jak jagodowy jogurt. Natomiast jednym wielkim minusem produktu jest forma jaką trzeba nakładać produkt, czyli wkładając palec do słoiczka jest to niehigieniczne i nie sprawdza się na zewnątrz.

Niezbyt się polubiliśmy

Na masełko trafiłam kilka miesięcy temu. Nivea to jedna z wiodących marek kosmetykowych i mam kilku ulubieńców, niestety masełko się do nich nie zalicza.

Opakowanie- bardzo wygodny metalowy słoiczek. Przypomina mi opakowanie klasycznego kremu nivea. Na pokrywce mamy motyw smaku/ zapachu masełka. Grafika bardzo przyjemna.

Masełko ma gęstą konsystencję, wygodnie mi się je nakładało. Problem pojawiał się w momencie gdy miałam dłuższe paznokcie. Moja wersja była lekko różowa. Nie przepadam za taką formą kosmetyków do ust, nie mam pojęcia dlaczego zdecydowałam się na zakup.

Efekt- ładnie nawilżone usta, ale w zimowe miesiące ten efekt jest zdecydowanie za słaby. Po aplikacji nawet cienkiej warstwy miałam na ustach białą warstwę.

Niestety tego kosmetyku nie pokocham :(

Masło do ust

Niesamowicie nawilża i chroni usta. Tworzy lepką powłoczkę na ustach, którą nie każdy może polubić.
Masełko do ust Nivea to dla mnie pozycja obowiązkowa. Szczególnie sprawdza się w zimne dni na świeżym powietrzu. Chroni przed mrozem i wiatrem.

Ciekawa konsystencja

Miałam okazję testować jedno z masełek, konkretnie to z makadamią. Jest ono zamknięte w małym sloiczku. Produkt pachnie bardzo przyjemnie i naprawdę ma świetna konsystencję do nakładania. Dobrze nawilża usta i pozostawia je gladziutkie. Tu niestety widzę pierwszy jego minus, bo nie jest to higieniczne. Trzeba nakładać go palcem a nie zawsze jest opcja żeby umyć ręce. Sam produkt bardzo przypadł mi do gustu i często do niego wracam jednak jest to bardziej opcja w domu, a nie na miasto.

Jest ok

Miałam okazję wypróbować kilka razy. Jestem zadowolona. Lubię pomadki ochronne tej marki , masełka równiez. Jedyny minus jest taki, że pod koniec produktu ciężko go wyjąć z tego opakowania. Ktoś bez mega długich paznokci ma po prostu z tym problem. Plus za zapach, za cenę, za jakość produktu.

Kiedyś moje ulubione

Jako nastolatka zawsze miałam w torebce przynajmniej jedną sztukę masełka Nivea. Uwielbiałam je za super konsystencję, piękne zapachy i za to, że świetnie nawilżały i zmiękczały usta.

Gdyby nie kwestie higieniczne to pewnie używałabym ich do dziś. Trudno jednak zawsze myć ręce przed sięgnięciem po balsam do ust.

Uwielbiam te masełka

Pokochałam je od pierwszej chwili. masełko bardzo nawilża usta naprawdę efekt jest super. ma się wygładzone gładkie miękkie usta. jest to idealna baza pod jakąś szminkę zwłaszcza matową wtedy nie ma opcji że produkt wysuszy usta. Najlepiej kiedy nałoży się masełko na noc to rano usta są mięciutkie. wydajność jest bardzo duża bo wystarczy malutko produktu wziąć na palec i wystarczy na całe usta. Zapachy są piękne owocowe

Nawet niezłe

Przetestowałam dwa zapachy malina i kokos. Kokos jeszcze wciąż w trakcie. Byłby duży plus gdyby nie forma opakowania na którą zwracam jednak dużą uwagę przy stosowaniu kosmetyków. Raz nakładam palcem, a później go muszę o coś wytrzeć co mi nie odpowiada, a innym razem po prostu przejeżdżam po nim ustami. Ani pierwsza technika ani druga nie jest dobra ale jakoś trzeba sobie z tym radzić. Skład tutaj też robi swoje, nie jest najlepszy, jak to kosmetyki Nivea, ale zakupiłam chyba wyłącznie dla zapachu. Działanie? Może być, nakładam kilka razy w ciągu dnia zamiennie z innymi kosmetykami do ust a czasem nieraz grubszą warstwę na noc. Nawilża bardzo dobrze, najbardziej kiedy nakładam na noc.

ZALETY:
odpowiednia cena
ładne zapachy
działanie nawet ok, ale na noc
bardzo wydajne

WADY:
dziwna forma opakowania