Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-19, 11:45   #241
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
z popielem jest to ryzyko, ¿e jak kto¶ nie umie dok³adnie czy ma prze¶wity rudo¶ci czy ¿ó³ci to mo¿e z zieleni± skoñczyæ. Jak ja
Mi podoba siê bardzo po³±czenie popieli i fioletu jakie mia³am w SoColor 5AV. Idealne po³±czenie aby zgasiæ rude, ¿ó³te i jakie tam tylko s±. W³osy mam nadal w ch³odnym odcieniu (bez zieleni) i o to chodzi. Szkoda tylko, ¿e Color Sync nie ma takiego odcienia.

Dziewczyny a znacie jeszcze jakie¶ farby w takim po³±czeniu jak moje 5AV popiel i fiolet? Najlepiej w poziomie 6.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:52   #242
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi podoba siê bardzo po³±czenie popieli i fioletu jakie mia³am w SoColor 5AV. Idealne po³±czenie aby zgasiæ rude, ¿ó³te i jakie tam tylko s±. W³osy mam nadal w ch³odnym odcieniu (bez zieleni) i o to chodzi. Szkoda tylko, ¿e Color Sync nie ma takiego odcienia.

Dziewczyny a znacie jeszcze jakie¶ farby w takim po³±czeniu jak moje 5AV popiel i fiolet? Najlepiej w poziomie 6.
mi siê strasznie podoba obecny Twój kolor!
ja póki co trzymam siê natur chocia¿ s± nudne... ale trzymam siê postanowienia: nie kombinowaæ!
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:40   #243
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
per³a ponoæ jest najbezpieczniejsza bo gasi pomarañcze i ¿ó³cie o ile siê nie mylê
By³oby bardzo mi³o.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
z popielem jest to ryzyko, ¿e jak kto¶ nie umie dok³adnie czy ma prze¶wity rudo¶ci czy ¿ó³ci to mo¿e z zieleni± skoñczyæ. Jak ja
W³a¶nie tego siê obawiam. D³ugo ta zieleñ siê utrzymywa³a?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie niszczycielska si³a SoColor zniechêci³a do farbowañ na razie. Sama nie wiem jak± potem farbê bêdê kupowaæ. Mi na blondzie odcieñ per³owy lekko och³odzi³ ale nie zakry³ ca³kowicie ¿ó³to rudych. Co popiel to popiel. No ale ka¿dy ma inne w³osy. Marki farby ci nie doradzê bo sama jestem w kropce co nastêpne bêdzie. No i u mnie na pewno co¶ bez amoniaku.
A rzeczonej niszczycielskiej si³y bojê siê najbardziej. Bez amoniaku za szybko siê wyp³ukuje kolor. Chcê trwa³y efekt.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:45   #244
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak producent nie ma takiej gotowej mieszanki to ja bym chyba naturalny z per³±. Jako¶ popiel bym siê ba³a. Niestety w mieszaniu kolorów to ja noga jestem dlatego zawsze szukam gotowej mieszanki Ale wydaje mi siê, ¿e per³a to chyba zawsze wystêpuje z naturalnym...
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mi Pani w hurtowni fryzjerskiej mówi³a, ¿e jak mieszaæ to tylko z natur±. Bo mog± dziwne rzeczy w przeciwnym razie wyj¶æ
dziêki dziewczyny, z racji moich siwków nie wiem czy nie zmienie do mieszania farby z oznaczeniem n na podwójne NN
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:51   #245
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie tego siê obawiam. D³ugo ta zieleñ siê utrzymywa³a?
tyle, ze ja na blondzie mia³am t± zieleñ. Zosta³a na sta³e... dopiero przy drugim/trzecim farbowaniu na poziom 6N przesta³a siê wybijaæ.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 13:24   #246
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tyle, ze ja na blondzie mia³am t± zieleñ. Zosta³a na sta³e... dopiero przy drugim/trzecim farbowaniu na poziom 6N przesta³a siê wybijaæ.
O rany, koszmar! Gdzie¶ czyta³am, ¿e zielonkawy odcieñ na ciemnych w³osach znika po kilku myciach.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 13:30   #247
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
O rany, koszmar! Gdzie¶ czyta³am, ¿e zielonkawy odcieñ na ciemnych w³osach znika po kilku myciach.
u mnie by³y wcze¶niej dodatkowo hennowane... ale ciê¿ko stwierdziæ czy henna mia³a wp³yw na t± zieleñ? z blondów wyleczy³am siê na dobre 10lat
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 18:26   #248
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mi siê strasznie podoba obecny Twój kolor!
ja póki co trzymam siê natur chocia¿ s± nudne... ale trzymam siê postanowienia: nie kombinowaæ!
Mi pasuje ten kolor bo jest jak mój naturalny, a ¿e popielaty to plus tylko.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A rzeczonej niszczycielskiej si³y bojê siê najbardziej. Bez amoniaku za szybko siê wyp³ukuje kolor. Chcê trwa³y efekt.
Dlatego te¿ siê bojê amoniaku. My¶lê nad Goldwell Colorance 6NA, 6BP, 6BP... Maj± ³adne br±zy z serii cool browns.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki dziewczyny, z racji moich siwków nie wiem czy nie zmienie do mieszania farby z oznaczeniem n na podwójne NN
A co ci a¿ tak zwyk³a farba nie kryje?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:26   #249
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja te¿ ju¿ chyba nie wrócê do amoniaku... bêdê trzymaæ siê tych aptecznych mimo ubogiego wyboru kolorów.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:29   #250
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ ju¿ chyba nie wrócê do amoniaku... bêdê trzymaæ siê tych aptecznych mimo ubogiego wyboru kolorów.
No w³a¶nie da³am teraz szansê amoniakowi i spustoszenie mia³am na w³osach. Mia³am na celu przyciemnienie w³osów bez wymywania, jak w przypadku farb bez amoniaku i mi siê uda³o ale do amoniaku teraz nie bêdê wracaæ. No mo¿e jak bêdê bia³a od siwków :P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziewczyny moje 10 miesiêcy w zapuszczaniu i dbaniu o w³osy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-19 o 20:25
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:49   #251
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie da³am teraz szansê amoniakowi i spustoszenie mia³am na w³osach. Mia³am na celu przyciemnienie w³osów bez wymywania, jak w przypadku farb bez amoniaku i mi siê uda³o ale do amoniaku teraz nie bêdê wracaæ. No mo¿e jak bêdê bia³a od siwków :P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziewczyny moje 10 miesiêcy w zapuszczaniu i dbaniu o w³osy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
piêkne i jaki przyrost

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jednak bêdê musia³a zrobiæ poprawkê, bo matrix mi siê mocno wyp³uka³ i rudzielce zaczynaj± prze¶witywaæ. Zw³aszcza w dziennym ¶wietle nabieraj± dziwnej z³otej/¿ó³tej po¶wiaty. Nie podoba mi siê to. Herbatintu trochê siê przestraszy³am. O ile dobrze pamiêtam ifrit pisa³a, ¿e londa by³a ³agodna dla w³osów.
Ifrit, to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rospheres.html
Nie chcê mieæ powtórki z niszczyciela matrixa. Ze stanu w³osów farbuj±c drogeryjn± lond± by³am bardzo zadowolona. Chocia¿ regu³y nie ma, color sync te¿ dobry. I b±d¼ tu m±dry.
Per³a brzmi ³adnie. Tylko czy nie bêdzie kolidowaæ z moim odcieniem ¿ó³tawym? Jeszcze tylko tego brakuje, ¿ebym ¶wiêta spêdzi³a z w³osami o sraczkowatym odcieniu.
dla moich w³osów ta londa jest ³agodna dodam ze farbuje na wodzie 3%, suszu nie ma ,nie wypadaja bardziej po farbowaniu, wiec mysle ze ok


metaxa thx


ja dzis zrobi³am kolejny termolokowy experyment co by nie uzywac pianki znala³am zel artiste w naturze za 2,99 z aloesem ,pantenolem bez silikonów i parabentów samymi sk³adnikami na +bez alkoholu a dodatkowo chroni przez UV i blaknieciem koloru zawine³am loka trzyma³ sie teraz rozczesa³am fala 3ma sie pianka---->kosz , lakieru nie potrzebuje
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-19 o 21:03
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 21:31   #252
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
piêkne i jaki przyrost
Dziêkujê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:36   #253
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Wow taka reakcja jak zobaczy³am porównania
Twoje w³osy rosn± mega szybko
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:11   #254
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
Wow taka reakcja jak zobaczy³am porównania
Twoje w³osy rosn± mega szybko
Powiem Ci, ¿e sama jestem pod wra¿eniem. Bior±c pod uwagê, ¿e lecia³y ich gar¶ci, ¿e podcina³am mnóstwo pojedynczych rozdwojonych w³osów. Mo¿e s± nierówne, mo¿e pe³no mi odrasta i wygl±dam jakbym pó³ g³owy sobie trwa³± spali³a ale s± coraz d³u¿sze i mi siê to podoba
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:38   #255
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula widzialam Twojego posta. Jestem pod wrazeniem! (ps. wole Ci w poziomie 5 niz 6)
az mnie kusi zeby sciac te moje liche kosmyki o jakies 15cm i zapuszczac je razem z tymi baby hair co maja po 20cm juz
bo w sumie czy z takich cienkich kosmykow na slub mi zrobia jakas fryzure? a moze jednak sie do czegos przydadza... pewnie koka bede chciala
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:24   #256
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny moje 10 miesiêcy w zapuszczaniu i dbaniu o w³osy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
ja te¿ widzia³am post no nie¼le uros³y to fakt ale ja bym je jeszcze podciê³a na równo teraz wtedy dopiero by pêdu nabra³y, gdyby nie musia³y utrzymywaæ podniszczonych koñców
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 09:30   #257
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ



A co ci a¿ tak zwyk³a farba nie kryje?
dopiero niedawno doczyta³am ¿e przy siwkach powinnam rbic na oxy 6% a nie jak do tej pory robi³am na oxy3%. Przy tera¼niejszym farbowaniu dalam 6% i jest troche lepiej.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:05   #258
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula82, piêkne te Twoje w³osiska. Jak grzecznie siê uk³adaj±. Wg mnie a¿ prosz± siê o podciêcie, takie tyci tyci, dla wyrównania. Wtedy bêd± przepiêkne. Te¿ zawsze z bóle serca idê na podciêcie. Chcê ciupinkê podci±æ, a zawsze fryzjerka chla¶nie mi za du¿o i wychodzê mocno nieszczê¶liwa. Niestety w³osy rosn± mi dosyæ wolno, ile zapuszczê, tyle mi skróci i nici z mojego zapuszczania.

Dziewczyny, mam jesze takie pytanko. Mo¿liwe, ¿e kolejne farbowanie zrobiê na wodzie 3%, ale zosta³o mi jeszcze trochê matrixowego utleniacza. I tak siê zastanawiam czy ewentualnie nie kupiæ tylko farby i nie u¿yæ jej z matrixowy oxy 6%. Farba na pewno bêdzie innej firmy, wella albo londa. Pisa³y¶cie, ¿e nie ma róznicy jaki utleniacz, a firma to tylko pic na wodê. Pytanie brzmi: czy to farba zrobi³a mi ostatnio spustoszenie czy wspomniany oxy i lepiej go ju¿ nie ruszaæ z inn± farb±?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 10:49   #259
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a znacie jeszcze jakie¶ farby w takim po³±czeniu jak moje 5AV popiel i fiolet? Najlepiej w poziomie 6.
te¿ mi siê marzy w³a¶nie taki kolor ale nie spotka³am takiego, który by pasowa³. mo¿e zrobiæ jaki¶ mix z tonerami?
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny moje 10 miesiêcy w zapuszczaniu i dbaniu o w³osy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
¶wietne zazdraszczam


w³a¶nie robiê keratynowe prostowanie i ju¿ widzê, ¿e w³osy znowu s± ja¶niutkie tylko zamiast rudej po¶wiaty mam blond
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 11:05   #260
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula widzialam Twojego posta. Jestem pod wrazeniem! (ps. wole Ci w poziomie 5 niz 6)
az mnie kusi zeby sciac te moje liche kosmyki o jakies 15cm i zapuszczac je razem z tymi baby hair co maja po 20cm juz
bo w sumie czy z takich cienkich kosmykow na slub mi zrobia jakas fryzure? a moze jednak sie do czegos przydadza... pewnie koka bede chciala
Nic nie tnij. Lepiej zapuszczaæ i ewentualnie podci±æ robi±c dopiero fryz na ¶lub. Ja to bym na twoim miejscu zainwestowa³a w naturalne clip in skoro nie chcesz zmieniaæ farb i odcienia i dopiê³a je na ¶lub i lekko podkrêci³a w fale http://www.youtube.com/watch?v=zOEVtxBUOjY A jak co¶ z kokiem to mi siê to podoba http://www.youtube.com/watch?v=I3E7LAXxOlE

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ widzia³am post no nie¼le uros³y to fakt ale ja bym je jeszcze podciê³a na równo teraz wtedy dopiero by pêdu nabra³y, gdyby nie musia³y utrzymywaæ podniszczonych koñców
Nie mam serca na podciêcie. Jedyne koñce zniszczone mam z przodu a te s± o wiele krótsze od tych z ty³u, bo ci±gle je podcinam z tych rozdwojonych koñców.

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka¿ wiadomo¶æ
dopiero niedawno doczyta³am ¿e przy siwkach powinnam rbic na oxy 6% a nie jak do tej pory robi³am na oxy3%. Przy tera¼niejszym farbowaniu dalam 6% i jest troche lepiej.
Dobrze wiedzieæ bo znalaz³am kolejnego siwego Ten zasrany ostatnio stres.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82, piêkne te Twoje w³osiska. Jak grzecznie siê uk³adaj±. Wg mnie a¿ prosz± siê o podciêcie, takie tyci tyci, dla wyrównania. Wtedy bêd± przepiêkne. Te¿ zawsze z bóle serca idê na podciêcie. Chcê ciupinkê podci±æ, a zawsze fryzjerka chla¶nie mi za du¿o i wychodzê mocno nieszczê¶liwa. Niestety w³osy rosn± mi dosyæ wolno, ile zapuszczê, tyle mi skróci i nici z mojego zapuszczania.

Dziewczyny, mam jesze takie pytanko. Mo¿liwe, ¿e kolejne farbowanie zrobiê na wodzie 3%, ale zosta³o mi jeszcze trochê matrixowego utleniacza. I tak siê zastanawiam czy ewentualnie nie kupiæ tylko farby i nie u¿yæ jej z matrixowy oxy 6%. Farba na pewno bêdzie innej firmy, wella albo londa. Pisa³y¶cie, ¿e nie ma róznicy jaki utleniacz, a firma to tylko pic na wodê. Pytanie brzmi: czy to farba zrobi³a mi ostatnio spustoszenie czy wspomniany oxy i lepiej go ju¿ nie ruszaæ z inn± farb±?
Ja dlatego na podciêcie nie idê do fryzjerki. Ja ju¿ wiem jak ona by podciê³a Mo¿e nieco wyrównam w ¶wiêta. Ufam tylko rêkom taty On mi chocia¿ na skos nie zetnie Ja tam twierdzê, ¿e to farba niszczy³a a nie oxy. Co¶ w farbie musia³o byæ

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ mi siê marzy w³a¶nie taki kolor ale nie spotka³am takiego, który by pasowa³. mo¿e zrobiæ jaki¶ mix z tonerami?

¶wietne zazdraszczam


w³a¶nie robiê keratynowe prostowanie i ju¿ widzê, ¿e w³osy znowu s± ja¶niutkie tylko zamiast rudej po¶wiaty mam blond
No ja spotka³am (Matrix SoColor 5AV) ale farba za bardzo wp³ynê³a negatywnie na w³osy. Szukaæ dalej muszê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-20 o 11:08
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:57   #261
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie da³am teraz szansê amoniakowi i spustoszenie mia³am na w³osach. Mia³am na celu przyciemnienie w³osów bez wymywania, jak w przypadku farb bez amoniaku i mi siê uda³o ale do amoniaku teraz nie bêdê wracaæ. No mo¿e jak bêdê bia³a od siwków :P

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Dziewczyny moje 10 miesiêcy w zapuszczaniu i dbaniu o w³osy: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...-miesiecy.html
niez³y przyrost i piekne w³osy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 11:59   #262
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula boskie te fryzury
nie chcialam doczepianych bo nie chce byc "przebrana" za bardzo. Chcialam byc naturalna... ale chyba nie bede miala wyjscia i kupie clipy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:01   #263
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
tyle, ze ja na blondzie mia³am t± zieleñ. Zosta³a na sta³e... dopiero przy drugim/trzecim farbowaniu na poziom 6N przesta³a siê wybijaæ.

hm...tak sie zastanawiam i powiem Wam, ze ja nigdy nie mia³am problemu z zielonymi w³osami a robi³am z nimi wszystko, k³ad³am co wpad³o mi w rêce i nie zastanawia³am siê nad odcieniami

to by³y czasy kiedy nie mia³am pojêcia o numeracji farb i co sie za nimi kryje

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ mi siê marzy w³a¶nie taki kolor ale nie spotka³am takiego, który by pasowa³. mo¿e zrobiæ jaki¶ mix z tonerami?

¶wietne zazdraszczam


w³a¶nie robiê keratynowe prostowanie i ju¿ widzê, ¿e w³osy znowu s± ja¶niutkie tylko zamiast rudej po¶wiaty mam blond
a czym robisz??
sama sie nad tym zastanawia³am
u mnie w salonie taka przyjemno¶c kosztuje 250 z³ :/
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:19   #264
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a czym robisz??
sama sie nad tym zastanawia³am
u mnie w salonie taka przyjemno¶c kosztuje 250 z³ :/
encanto.
u mnie taka przyjemno¶æ te¿ jest strasznie droga, ale kupi³am odlewki na allegro za 60z³ i zu¿y³am po³owê. czyli 30z³ na jeden raz.
na razie jestem trochê przera¿ona - mam blond w³osy. ale w sumie spodziewa³am siê tego, bo dosyæ d³ugo je rozja¶nia³am i by³o bardzo prawdopodobne, ¿e farba 6.0 szybko siê zmyje. za dwa tygodnie znowu j± na³o¿ê i wtedy powinno byæ ok.
na razie nie wiem czy mogê Ci tê przyjemno¶æ poleciæ, oka¿e siê po pierwszym myciu, czyli jutro. teraz w³osy wygl±daj± jak po ca³onocnym olejowaniu - miêciutkie, ale koñcówki nadal nadaj± siê tylko do ¶ciêcia. no i w³osy ¶mierdz± starymi, przepoconymi skarpetami
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:24   #265
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82, piêkne te Twoje w³osiska. Jak grzecznie siê uk³adaj±. Wg mnie a¿ prosz± siê o podciêcie, takie tyci tyci, dla wyrównania. Wtedy bêd± przepiêkne. Te¿ zawsze z bóle serca idê na podciêcie. Chcê ciupinkê podci±æ, a zawsze fryzjerka chla¶nie mi za du¿o i wychodzê mocno nieszczê¶liwa. Niestety w³osy rosn± mi dosyæ wolno, ile zapuszczê, tyle mi skróci i nici z mojego zapuszczania.

Dziewczyny, mam jesze takie pytanko. Mo¿liwe, ¿e kolejne farbowanie zrobiê na wodzie 3%, ale zosta³o mi jeszcze trochê matrixowego utleniacza. I tak siê zastanawiam czy ewentualnie nie kupiæ tylko farby i nie u¿yæ jej z matrixowy oxy 6%. Farba na pewno bêdzie innej firmy, wella albo londa. Pisa³y¶cie, ¿e nie ma róznicy jaki utleniacz, a firma to tylko pic na wodê. Pytanie brzmi: czy to farba zrobi³a mi ostatnio spustoszenie czy wspomniany oxy i lepiej go ju¿ nie ruszaæ z inn± farb±?


mnie siê wydaje ¿e farba

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
encanto.
u mnie taka przyjemno¶æ te¿ jest strasznie droga, ale kupi³am odlewki na allegro za 60z³ i zu¿y³am po³owê. czyli 30z³ na jeden raz.
na razie jestem trochê przera¿ona - mam blond w³osy. ale w sumie spodziewa³am siê tego, bo dosyæ d³ugo je rozja¶nia³am i by³o bardzo prawdopodobne, ¿e farba 6.0 szybko siê zmyje. za dwa tygodnie znowu j± na³o¿ê i wtedy powinno byæ ok.
na razie nie wiem czy mogê Ci tê przyjemno¶æ poleciæ, oka¿e siê po pierwszym myciu, czyli jutro. teraz w³osy wygl±daj± jak po ca³onocnym olejowaniu - miêciutkie, ale koñcówki nadal nadaj± siê tylko do ¶ciêcia. no i w³osy ¶mierdz± starymi, przepoconymi skarpetami
to znaczy ze z poziomu 6 zrobi³ Ci siê blond??
wiem ze prostowanie keratyna rozjasnia ale ¿eby az tak ?

przepocone skarpety mówisz

daj znac jak efekt, mnie bardzo zaleza³oby na odzywieniu w³osów i odstawieniu prostownicy na jakis czas
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:49   #266
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
to znaczy ze z poziomu 6 zrobi³ Ci siê blond??
wiem ze prostowanie keratyna rozjasnia ale ¿eby az tak ?

przepocone skarpety mówisz

daj znac jak efekt, mnie bardzo zaleza³oby na odzywieniu w³osów i odstawieniu prostownicy na jakis czas
d³ugo farbowa³am w³osy na jasne odcienie (poziomy raczej 8/9), dwa tygodnie temu zafarowa³am 6.0 i raczej by³o pewne, ¿e kolor siê wyp³uka.

zapach skarpet na pewno zniknie
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2013-03-20 o 14:08
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:49   #267
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
niez³y przyrost i piekne w³osy
Dziêkujê

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula boskie te fryzury
nie chcialam doczepianych bo nie chce byc "przebrana" za bardzo. Chcialam byc naturalna... ale chyba nie bede miala wyjscia i kupie clipy.
¯ebym to ja wiedzia³a o clip in kiedy ja bra³am ¶lub to pewnie sama bym je za³o¿y³a. A tak krêci³am swoje wtedy (patrz za³±cznik )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ¶lub.jpg (20,1 KB, 20 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 13:22   #268
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê



¯ebym to ja wiedzia³a o clip in kiedy ja bra³am ¶lub to pewnie sama bym je za³o¿y³a. A tak krêci³am swoje wtedy (patrz za³±cznik )
kachula, taki blond mi siê podoba
pieknie, tylko dlaczego zamiast twarzy jest plama

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
d³ugo farbowa³am w³osy na jasne odcienie (poziomy raczej 8/9), dwa tygodnie temu zafarowa³am 6.0 i raczej by³o pewne, ¿e kolor siê wyp³uka.

zapach skarpet na pewno siê zniknie

miejmy nadzieje
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:12   #269
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kachula, taki blond mi siê podoba
pieknie, tylko dlaczego zamiast twarzy jest plama
Tylko takie mam na kompie. Kiedy¶ siê wstydzi³am



Dziewczyny podciê³am w³osy. Nie wiele, bo mo¿e z 1cm ale zawsze co¶. Zdjêcia jak zwykle na blogu: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...skow.html#more
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:33   #270
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko takie mam na kompie. Kiedy¶ siê wstydzi³am



Dziewczyny podciê³am w³osy. Nie wiele, bo mo¿e z 1cm ale zawsze co¶. Zdjêcia jak zwykle na blogu: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...skow.html#more
nie widac aby uby³ im centymetr a wygladaja zdecydowanie lepiej
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.