Atrederm - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 15:51   #3721
20stokrotka20
Raczkowanie
 
Avatar 20stokrotka20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 371
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja mam po nich cere idealną, uwielbiam je
A czym je nakładasz?? I jak?? Na mokro??
20stokrotka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:19   #3722
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez 20stokrotka20 Pokaż wiadomość
A czym je nakładasz?? I jak?? Na mokro??
flat topem , nie moge na mokro bo uzywam filtrów, uzywam na sucho
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:35   #3723
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Chciałabym się przyłączyć do wątku Wczoraj pierwszy raz użyłam Atrederm 0,025 i już dzisiaj widzę delikatne złuszczanie. Planuję nakładać co drugi dzień, chyba, że mnie bardzo podrażni to rzadziej
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 23:30   #3724
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

Podczas stosowania Atre u mnie idzie aktualnie Bio-essence Bio Platinum BB i jest świetny, nawilża, MASKUJE łuszczenie się, dobrze kryje i nie schodzi.
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:43   #3725
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Podczas stosowania Atre u mnie idzie aktualnie Bio-essence Bio Platinum BB i jest świetny, nawilża, MASKUJE łuszczenie się, dobrze kryje i nie schodzi.
niestety nie na moją kieszeń
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 12:49   #3726
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Atrederm

Hej,
ja też rozpoczęłam przygodę z Atre, mam buteleczkę od dwóch tygodni, używam w systemie 4-5 nocy atre, 3 dni nawilżania i natłuszczania. Skórki są, ale małe, nakładam filtr tonujący z Ziaji i na to puder perłowy, czasami wieczorem puder z L'Oreala.
Ogólnie wydaje mi się, że jakoś mało go używam, przelałąm część do małej buteleczki i dopiero ją zużyłam, mam ponad 3/4 produktu.
Czasami nakładam wacikiem, ale częściej płaskim pędzelkiem.
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 17:35   #3727
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, może mnie któraś poratować?
Na początku tego roku przez 4 miesiące używałam Atredermu, cera baaardzo mi się polepszyła, jednak później przyszły wakacje i zaprzestałam używania. Wiadomo, filtrów używałam cały czas, aż do teraz We wrześniu byłam u dermy i powiedziała, że retinoidy już mi niepotrzebne i od tego czasu używam Differinu, jednak to nie daje żadnych efektów. Twarz wraca do dawnego wyglądu,a dermatolog kazała przyjść dopiero w styczniu i jeżeli nie będzie poprawy, to wrócę do Atredermu.
Jednak na początku stycznia mam studniówkę. Wiadomo, chciałabym wyglądać jak najlepiej, a z trądzikiem na twarzy jest to niemalże niemożliwe...
Przeszłam wszystkie apteki, jakie są u mnie i w żadnej niestety nie dostałam Atredermu bez recepty.
Mogłaby któraś z Was, jeżeli macie oczywiście taką możliwość, kupić mi Atrederm(może być nawet to słabsze stężenie) i wysłać? Ew. odlać mi połowę swojej butelki? Oczywiście za wszystko zapłacę. Byłabym bardzo wdzięczna...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 23:18   #3728
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Muszę się pochwalić choć nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się,że coś się rusza jeśli chodzi o blizny. Stosuje dalej ayre co 4 dni i chyba przy tym systemie zostanę chciałam wrócić do częstrzego stosowania ale przyznam szczerze, że po użyciu atre wyskakują mi drobne pryszczyki szybko to się uuspakaja zaraz po użyciu efeklarów potem po ok 3 dniach jest jednodniowe łuszczenie i znów atre. Ogólnie jest dobrze bo przynajmniej nie ma gul a ponieważ po użyciu atre cera pogarsza się chwilowo nie chcę używać go zbyt często. No a teraz o bliznach. Nie wiem być może to przewidzenia.ale wydaje mi się ze tyci sie spłaszczyły. Momentami wydaje mi się że te malutkie prawie przestały być widoczne. Muszę tylko wspomnieć, że w pt doszedł mi derma roller i go użyłam. Być może to jego zasługa, bo muszę przyznać że w ogóle po jego użyciu moja skóra zrobiła się dziwna Użyłam go w trakcie łuszczenia, na następny dzień użyłam atre, a dzisiaj moja skóra niby jest ok, ale pod palcami jest taka. dziwnieszorstka, a w jednym miejscu wyszły takie małe krostki
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 01:06   #3729
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

hej Dziewczyny I ja rozpoczęłam przygodę z Atre, głównie z powodu zaskórników zamkniętych i prewencji przeciwzmarszczkowej. W sobotę posmarowałam się pierwszy raz, następną aplikację zaplanowałam na wtorek i środę. Mam nadzieję, że w końcu będę dobrze się czuła bez podkładu
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 08:14   #3730
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Atrederm

Witam nowe dziewczyny!

Uważam, że Atre spokojnie można używać dłużej niż przez 30 dni. 30 dni mogę sobie trzymać małą odlaną porcję w łazience, w ciemnej butelce schowanej w szafce. Resztę, w oryginalnym opakowaniu trzymam w lodówce. Wierzę, że tak przechowywana wytrwa dużo dłużej. Tu nie chodzi o to, że alkohol wyparowuje, tylko o to, że witamina A szybko się utlenia. Stosowałam wcześniej inny retinoid na alkoholowej bazie i złuszczał mnie nawet pół roku od rozpoczęcia opakowania, a trzymany był w łazience, otwierany co dzień.

Cytat:
Dziewczyny a jakich używacie podkładów/ pudrów?? Bo ja nie używałam na początku przez skórki, ale teraz jest trochę lepiej i myślę zacząć czegoś używać tylko żeby mi się później nie pogorszyło...
20stokrotka20 Toleriane LRP oraz puder rozświetlający w sztyfcie Alverde, matuję, jeśli potrzeba (a w czasie łuszczenia absolutnie nie ) pudrem bambusowym z jedwabiem, z Biochemii Urody albo mineralnym UNE (mieszkam w Belgii, tu go kupuję). Uwielbiam ten niemiecki Alverde, mieszkam niedaleko niemieckiej granicy więc co jakiś czas robię tam wyskok i buszuję w DM i Rossmannie, bo ich marki kosmetyczne uważam za boskie. Wiecie, że w Belgii nie ma Rossmanna? Skandal!
Chciałabym wypróbować Lily Lolo w niedalekiej przyszłości. Nie jestem wielką maniaczką minerałów, ale chętnie dam się przekonać

Zaciekawił mnie ten Bio-essence Bio Platinum BB, szczerze przyznaję. Sama jestem bladolica, więc mogłabym go wypróbować. Tylko gdzie jest skład?

Moooniek a może podratujesz skórę kwasami? Mogłabym Ci odlać trochę, ale za samą dobrze zabezpieczoną przesyłkę z Belgii zapłacisz jak za zboże Wyjdzie drożej niż butelka Atre

asiatipl Cieszę się z efektów! I zazdroszczę jednodniowego łuszczenia się Ja się łuszczę od czwartku, a posmarowałam się we wtorek. Dziś będzie drugi dzień kiedy jako tako wyglądam z podkładem
Osobiście nie jestem przekonana do derma rollera. Wyobrażam sobie, że po pierwszym jego użyciu miałabym przeflancowane wykwity z brody na policzki W ogóle wszelkie mechaniczne działania na twarzy u mnie są niedopuszczalne.
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 12:06   #3731
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny!

Uważam, że Atre spokojnie można używać dłużej niż przez 30 dni. 30 dni mogę sobie trzymać małą odlaną porcję w łazience, w ciemnej butelce schowanej w szafce. Resztę, w oryginalnym opakowaniu trzymam w lodówce. Wierzę, że tak przechowywana wytrwa dużo dłużej. Tu nie chodzi o to, że alkohol wyparowuje, tylko o to, że witamina A szybko się utlenia. Stosowałam wcześniej inny retinoid na alkoholowej bazie i złuszczał mnie nawet pół roku od rozpoczęcia opakowania, a trzymany był w łazience, otwierany co dzień.
Na którymś z blogów czytałam, że dobrze jest później z tej oryginalnej buteleczki przelać do mniejszej, żeby jak najmniej powietrza było w butelce
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 17:25   #3732
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, a wiecie co ja zauważyłam?
Świeżo rozpoczęty Atrederm działa złuszczająco na mnie mniej więcej dopiero po 3 dniach i łuszczenie nie jest uporczywe, tymczasem Atre z kilkutygodniowej buteleczki działa złuszczająco dużo szybciej - po 1,5-2 dniach, a łuszczyć tym sposobem potrafię się nawet przez 5 dni..

Dziwne.
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 21:28   #3733
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kaka2106 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wiecie co ja zauważyłam?
Świeżo rozpoczęty Atrederm działa złuszczająco na mnie mniej więcej dopiero po 3 dniach i łuszczenie nie jest uporczywe, tymczasem Atre z kilkutygodniowej buteleczki działa złuszczająco dużo szybciej - po 1,5-2 dniach, a łuszczyć tym sposobem potrafię się nawet przez 5 dni..

Dziwne.
Mam dokladnie to samo
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:30   #3734
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kashin Pokaż wiadomość
Moooniek a może podratujesz skórę kwasami? Mogłabym Ci odlać trochę, ale za samą dobrze zabezpieczoną przesyłkę z Belgii zapłacisz jak za zboże Wyjdzie drożej niż butelka Atre
mam na stanie tylko migdalowy i nie przynosi efektow..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 05:53   #3735
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

kashin, oto skład:
SKŁAD/ INCI: Deionised Water, Lentinus Edodes Extract (Bio Energy Fluid), Mica, Sorbitol, Isohexadecane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-17 Dimethicone Lauryl Methicone, Dimethicone Copolyol, Titanium Dioxide, Iron Oxide, Ethylhexyl Palmitate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylic/Capric Glycerides, 4-Methylbenzylidene Camphor, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Betaine, Methylpropanediol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Chloride, Magnesium Aluminium Silicate, Glycine, Didecyldimonium Chloride, Dodecylbenzyltrimonium Chloride, Fragrance, Ginseng Extract, Lycium Barbarum (Goji Berry) Fruit Extract, Angelica Archangelica Root Extract, Thanakha (Limonia Acidissima) Extract, Magnesium Stearate, Melanin, Platinum Powder.

Nie jest idealny (nie kryje porów w zadowalającym stopniu i niewielki efekt rozjaśnienia), ale jedyny jakiego mogę używać przy Atre - wszystko inne niemiłosiernie podkreśla suche skórki, przy Bio-essence są one całkowicie niewidoczne.
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:56   #3736
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

a czy jak przy wycieraniu twarzy skóry zedrze się skórki to nie jest to szkodliwe??
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 14:28   #3737
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Na którymś z blogów czytałam, że dobrze jest później z tej oryginalnej buteleczki przelać do mniejszej, żeby jak najmniej powietrza było w butelce
Właściwie to wydaje się to logiczne Ja odlałam sobie dopiero pierwszą porcję, więc płyn jeszcze trochę pobędzie w pierwotnym opakowaniu. Przy mojej częstotliwości stosowania...

LeeMinHo dzięki za podanie składu

Moooniek, a rodzinny nie wypisze Ci recepty? Ja nie miałam z tym najmniejszych problemów, tylko odpowiednio to umotywowałam.
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...

Edytowane przez kashin
Czas edycji: 2013-11-28 o 14:31
kashin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 15:45   #3738
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

W końcu zamówiłam peeling enzymatyczny z Norel. Mam nadzieję ,że się u mnie sprawdzi
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2013-11-28 o 15:51
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 21:03   #3739
olga1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, proszę Was napiszcie mi swoją pielęgnację przy stosowaniu atre, bo wszystko co nakładam strasznie mnie piecze, szczypie. Zwariuję
olga1976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 21:55   #3740
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Olga, przystępują trochę, bo sobie buzię poparzysz! Nivea niebieska, kremy dla dzieci, emolienty i oleje w czystej postaci. Jak skończysz się łuszczyc to dopiero nałóż atre.
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 22:45   #3741
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Nikt mnie nie poratuje odplatna odlewka?

Sent from my LG-P760 using Wizaz Forum mobile app
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 08:03   #3742
szann
Zakorzenienie
 
Avatar szann
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 257
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Idź do rodzinnego..
__________________
Arturito vel A.B Warszawa!
-> 20.04.2015r. Nagor 460cc EHR 12,2 p.5,8 za mało!
-> 24.10.2016r. Silimed Natural 610cc XH 13,7 p.7,1
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post52273277
jak zobrazować sobie i liczyć wymiary implantów.
szann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 08:24   #3743
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Atrederm

Olga, dokładnie, wrzuć na luz, stosuj rzadziej, bo zwariujesz. Ja wiem jak to piecze, a nawet jak boli nakładanie pudru pędzlem! Kremu Nivea osobiście nie polecam, bo mam awersję do ropy w kosmetykach (pomijam fakt, że to ropa naftowa, po prostu zapycha straszliwie) ale hydrolat oczarowy i czyste oleje pomagają baaardzo. Ja wcieram niewielką ilość Atre we wtorek na noc, łuszczę się od środy wieczór do niedzieli, w poniedziałek wyglądam normalnie Idealnie, bo tylko w poniedziałki i środy wychodzę do ludzi Każdy reaguje inaczej, musisz wypracować sobie własny system.
Trzymaj się!
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:35   #3744
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie poratuje odplatna odlewka?

Sent from my LG-P760 using Wizaz Forum mobile app
ja w sumie moglabym Ci troche odlac tylko zastanawiam sie do czego. aha i mam ten mocniejszy.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:20   #3745
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam kolejną sesję zdjęciową mojej twarzy. Niestety wyniki nie są obiecujące. Mimo usilnych starań wcierania tych specyfików, łuszczenia, nawet dermo rollera jeśli chodzi o blizny lipa. Porównując na zdjęciach wydaje mi się, że nawet nie drgnęły. Owszem bez tego porównania wydaje mi się że mam lepszą cerę i blizny są mniejsze, zaskórników zamkniętych już prawie w 99% nie mam, otwarte są mniej widoczne i gul, krostek coraz mniej, a nawet jak się gdzieś pojawią to da się je szybko usunąć i ładnie znikają. Najgorsze te blizny to przez nie tak cierpię, a zdjęcia tak bezlitośnie uwidaczniają brak efektów. Nie poddam się bo to dopiero 2,5 m-ca, ale nie wygląda to zbyt optymistycznie.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2013-12-02 o 13:21
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:19   #3746
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj zrobiłam kolejną sesję zdjęciową mojej twarzy. Niestety wyniki nie są obiecujące. Mimo usilnych starań wcierania tych specyfików, łuszczenia, nawet dermo rollera jeśli chodzi o blizny lipa. Porównując na zdjęciach wydaje mi się, że nawet nie drgnęły. Owszem bez tego porównania wydaje mi się że mam lepszą cerę i blizny są mniejsze, zaskórników zamkniętych już prawie w 99% nie mam, otwarte są mniej widoczne i gul, krostek coraz mniej, a nawet jak się gdzieś pojawią to da się je szybko usunąć i ładnie znikają. Najgorsze te blizny to przez nie tak cierpię, a zdjęcia tak bezlitośnie uwidaczniają brak efektów. Nie poddam się bo to dopiero 2,5 m-ca, ale nie wygląda to zbyt optymistycznie.
Wrzuć zdjęcia
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:51   #3747
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
ja w sumie moglabym Ci troche odlac tylko zastanawiam sie do czego. aha i mam ten mocniejszy.
Pisalam kilka postow wczesniej. Uzywalam go, byla duza poprawa, na wakacje przestalam i po wakacjach dostalam epiduo, a cera coraz gorsza. Chcialam sie podratowac przed studniowka, a wizyte u dermy mam dopiero studniowce...
Dzieki wielkie! Napiszesz mi na priv ile mam ci przelac i na jakie konto?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 17:48   #3748
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Atrederm

A ja mam już z 1,5 miesiąca taką drobniusieńką kaszkę na czole.. na skroniach w sumie też, mniej niż miałam, ale mam dalej. Problem w tym, że ta na czole jest tak drobniusia i tak gęsta, że nie ma szans tego wydusić..
A pojawiło mi się to właśnie przy Atre.. Rozumiem, że nieczystości muszą wyjść spod skóry itp., itd., bo policzki tym sposobem ładnie mi się oczyściły, no ALE TO Z CZOŁA NIE SCHODZI...
Nie wiem co powinnam teraz robić.. może stosować częściej? Bo robię to raz w tygodniu...
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 21:06   #3749
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kaka2106 Pokaż wiadomość
A ja mam już z 1,5 miesiąca taką drobniusieńką kaszkę na czole.. na skroniach w sumie też, mniej niż miałam, ale mam dalej. Problem w tym, że ta na czole jest tak drobniusia i tak gęsta, że nie ma szans tego wydusić..
A pojawiło mi się to właśnie przy Atre.. Rozumiem, że nieczystości muszą wyjść spod skóry itp., itd., bo policzki tym sposobem ładnie mi się oczyściły, no ALE TO Z CZOŁA NIE SCHODZI...
Nie wiem co powinnam teraz robić.. może stosować częściej? Bo robię to raz w tygodniu...
nie wiem jak jest u ciebie, ale u mnie np. czoło mniej się łuszczy niż broda czy chociażby nos, dlatego myślę, że przynajmniej czoło mogłabyś smarować częściej i obserwować jak reaguje
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 15:45   #3750
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm

u mnie zaczął się wysyp, mam nadzieje, że nie potrwa długo...
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.