Studia UK - 2013/2014 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 17:11   #301
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez monika1379 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Jaka oferta z jakiego uni?

Kurde, pare tysiecy. Chyba zaloze taki biznes, zlozenie aplikacji to chwila przeciez, a pare tysiecy laduje do kieszeni
Nie oferta, tylko list a'la 'dziekujemy za aplikowanie'. Jakby to była oferta to bym szczała ze szczęścia.

No nieźle ciągną od ludzi, aplikowanie przez ucas to tylko troche trudniejsze niż przez ten kseon czy jak to się tam zwało przez co aplikowaliśmy do liceów, a tu 4 tysiące od osoby wpadają. Ciekawe czy dużo ludzi się na to łapie.


Cytat:
Napisane przez heart_of_vintage Pokaż wiadomość
Hej ! Kurcze, nie dostalam dzisiaj refernecji jeszcze, wiec aplikacji wyslac nie moge... Bedzie po terminie ! Myslicie, ze jak do zalozmy lutego dosle swoja aplikacje, to mam grsze szanse ? Startuje na Farmacje
A nie jest tak, że się nie da aplikować po 15 stycznia? Potem tylko clearing zostaje. (chyba)

Edytowane przez suzie_
Czas edycji: 2013-01-15 o 17:12
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:18   #302
wizmod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez heart_of_vintage Pokaż wiadomość
Hej ! Kurcze, nie dostalam dzisiaj refernecji jeszcze, wiec aplikacji wyslac nie moge... Bedzie po terminie ! Myslicie, ze jak do zalozmy lutego dosle swoja aplikacje, to mam grsze szanse ? Startuje na Farmacje
raczej bardziej istotne jest gdzie startujesz niz na co.
no i tak, masz gorsze szanse. wszak po cos termin jest, prawda?



Cytat:
No nieźle ciągną od ludzi, aplikowanie przez ucas to tylko troche trudniejsze niż przez ten kseon czy jak to się tam zwało przez co aplikowaliśmy do liceów, a tu 4 tysiące od osoby wpadają. Ciekawe czy dużo ludzi się na to łapie.
Cytat:
Kurde, pare tysiecy. Chyba zaloze taki biznes, zlozenie aplikacji to chwila przeciez, a pare tysiecy laduje do kieszeni
ja glupia mysle i mysle jaki biznes rozkrecic, a to takie banalne .
wizmod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 17:50   #303
meggi189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Czesc Czy ktoraś z Was studiuje na Middlesex University w Londynie ? albo może wiecie coś na jej temat ?
meggi189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:00   #304
heart_of_vintage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Skladam do Brimingham, Notthingam, Belfast, Ulster - glownie Irladnia Pn Ehh, ze mi tak koles tego nie napisal jeszcze
heart_of_vintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:05   #305
wizmod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez heart_of_vintage Pokaż wiadomość
Skladam do Brimingham, Notthingam, Belfast, Ulster - glownie Irladnia Pn Ehh, ze mi tak koles tego nie napisal jeszcze

nie moglas napisac sama? albo go przycisnac?

na irlandzkich uni sie nie znam, a w Birmingham i Notts jest wiecej uni niz po jednym i tez roznie stoja w rankingu .



wyszukiwarka cos wie: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506839 .
wizmod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:09   #306
heart_of_vintage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Studia UK - 2013/2014

No niezabardzo Go moglam przycisnac, bo to dyrektor, a o deadlinie wiedzial... Z tego, co wyczytalam to aplikacje nadeslane po 15 stycznia nawet do chyba konca czerwca, moga, ale nie musza byc rozpatrywane przed clearingiem. Zalezy od uniwerku, wiec zadzwonie do nich i to bedzie najlepsze wyjscie
heart_of_vintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 19:24   #307
wizmod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez heart_of_vintage Pokaż wiadomość
No niezabardzo Go moglam przycisnac, bo to dyrektor, a o deadlinie wiedzial... Z tego, co wyczytalam to aplikacje nadeslane po 15 stycznia nawet do chyba konca czerwca, moga, ale nie musza byc rozpatrywane przed clearingiem. Zalezy od uniwerku, wiec zadzwonie do nich i to bedzie najlepsze wyjscie

nie mialas kogo poprosic?

dobrze wyczytalas. rzecz chyba w tym, ze uni najpierw rozpatruja te terminowe i dopiero potem spogladaja na spoznialskich. im lepszy uni, tym mniejsza szansa, ze zostana wolne miejsca, by dac oferty spoznionym.
wizmod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 19:34   #308
heart_of_vintage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: Studia UK - 2013/2014

no nie, bo inny nauczyciel od angola zawalony robota. A ten dyrektorek jest wlasnie ograniety z takimi referencjami i wiem, ze napisze je super. Szkoda,b liczylam, ze rano juz je dostane, ale mam dobre wyniki z matury i IELTSa wiec szanse sa Podzwonie, zobaczymy.
heart_of_vintage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:11   #309
Pani_Kredka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Kredka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 194
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Referencje tez muszą być na czas czy moga byc np. dwa dni później? Bo wydawało mi się, że chyba mogą być później, ale tak właśnie max. 2-3 dni, a nie miesiąc, grunt to aplikację wysłać o czasie.
__________________
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę.
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę.
Pani_Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:19   #310
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez wizmod Pokaż wiadomość

ja glupia mysle i mysle jaki biznes rozkrecic, a to takie banalne .
jak będziesz szukała kogoś na infolinie - służę pomocą

Cytat:
Napisane przez meggi189 Pokaż wiadomość
Czesc Czy ktoraś z Was studiuje na Middlesex University w Londynie ? albo może wiecie coś na jej temat ?
ja tam składałam dużo polaków tam jest i słyszałam, że mają dobre kierunki artystyczne/medialne, no i podobno łatwo się dostać i nie wymagają testu z ang, którego za cholerę nie chce mi się robić
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 01:54   #311
Pani_Kredka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Kredka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 194
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Taaak, w tym poście wcześniej coś porąbałam, jeśli chodzi o czas wysyłania referencji, wybaczcie. Wiem, bo mam problem własnie z tym... Moja aplikacja pójdzie jutro wcześnie rano (8-9) - mam się martwić, że za późno, czy mogę być spokojna? Po prostu referent nawalił o kilka godzin. -_-
__________________
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę.
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę.
Pani_Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 11:13   #312
lilsun
Raczkowanie
 
Avatar lilsun
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez Pani_Kredka Pokaż wiadomość
mam się martwić, że za późno, czy mogę być spokojna? Po prostu referent nawalił o kilka godzin. -_-
zalezy na jakie uni aplikowalas + ogolnie wydaje mi sie ze uniwerki inaczej patrza na ludzi ktorzy wyslali aplikacje wieki temu niz ci co w ostatniej chwili bo to niby jednak pokazuje jak bardzo nam zalezy chociaz mi zalezy bardzo a tez teraz w pt dopiero wyslalam wszystko przez te referencje
ale bez obaw, trzeba byc pozytywnej mysli ofc

btw dostalam juz emaile od wszystkich uni no i jeden juz sobie zazyczyl moje portfolio online ktore mam wyslac do 28 stycznia fajnie ze w ogole mam je skonczone i fajnie ze te uni jest jako moj last choice wrrrr nawet ucl sie o to nie spytalo ¬_¬
__________________
per aspera ad astra
lilsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 12:49   #313
wizmod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 116
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez kapsl0k Pokaż wiadomość
Parę dni temu dostałem ofertę z Uni of Glasgow - 75% z każdego przedmiotu na maturze i IELTS na 6,5.

Nie powiem, trochę się zawiodłem, bo wolałbym musieć zdobyć taką średnią, ale już się wziąłem do roboty i czytam streszczenia żeby z polskiego tyle mieć. Zobaczymy, jakie będą następne oferty (o ile będą).
gratulacje i powodzenia .

Cytat:
jak będziesz szukała kogoś na infolinie - służę pomocą
charytwtywna?


uni patrza inaczej na aplikacje nadeslane po 15., bo sa one spoznione. na wyslane 15/01 o 23.59 powinny patrzec identycznie jak na te wyslane np. we wrzesniu.
wizmod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 15:57   #314
meggi189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez suzie_ Pokaż wiadomość
jak będziesz szukała kogoś na infolinie - służę pomocą



ja tam składałam dużo polaków tam jest i słyszałam, że mają dobre kierunki artystyczne/medialne, no i podobno łatwo się dostać i nie wymagają testu z ang, którego za cholerę nie chce mi się robić
składałas? a traz studiujesz/ skoczylas gdzie indziej ?
ja właśnie dosałam od nich offer letter
też słyszłam o tym uniwersytecie, że panuje tam bardzo przyjazna atmosfra/ czekam jeszcze na offer letter z Bucks University , ale raczej skłaniam się w strone Middlesex
meggi189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:23   #315
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez lilsun Pokaż wiadomość
btw dostalam juz emaile od wszystkich uni no i jeden juz sobie zazyczyl moje portfolio online ktore mam wyslac do 28 stycznia fajnie ze w ogole mam je skonczone i fajnie ze te uni jest jako moj last choice wrrrr nawet ucl sie o to nie spytalo ¬_¬
już portfolio? a na jaki kierunek?
to teraz się boje, bo liczyłam, że mam czas z portfolio tak do marca min.

Cytat:
Napisane przez wizmod Pokaż wiadomość
charytwtywna?
10% od klienta to prawie charytatywnie
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:49   #316
Pani_Kredka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Kredka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 194
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Nie aplikuję na żaden uni, a do szkół aktorskich, więc mam nadzieję, że jednak na egzamin nie zaproszą. Tylko tak mi wpadło do głowy, bo za moment wysyłam aplikację - może by tak napisać w PSie, że spóźniłam się z aplikacją, bo tak i tak? Albo po prostu coś wymyślić, ja wiem, że nie powinno się tak, ale w sumie? Jak radzicie? Czy zostawić to tak jak jest?
__________________
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę.
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę.
Pani_Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 02:11   #317
lilsun
Raczkowanie
 
Avatar lilsun
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: Studia UK - 2013/2014

[QUOTE=suzie_;38685574]już portfolio? a na jaki kierunek?
to teraz się boje, bo liczyłam, że mam czas z portfolio tak do marca min.
/QUOTE]

architektura, no i ja tez sie strasznie zdziwilam... teraz jeszcze wiekszy stres niz wczesniej A Ty na jaki kierunek idziesz?
__________________
per aspera ad astra
lilsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:31   #318
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez lilsun Pokaż wiadomość
architektura, no i ja tez sie strasznie zdziwilam... teraz jeszcze wiekszy stres niz wczesniej A Ty na jaki kierunek idziesz?
łooo, ale to w sumie tylko rysunki w portfolio musisz mieć?
produkcja filmowa, wczoraj dostałam mejla, że mam 2 tygodnie na wysłanie portfolio, a nie mam nic myślałam (liczyłam na to), że portfolio się wysyła wtedy co wyniki z egzaminów
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:32   #319
gacia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Hej Sory, że tak w połowie wątku, ale chciałam zapytać osób, które już się dostały na studia w UK: jakie mieliście wyniki z matury z poszczególnych przedmiotów? Tak jestem ciekawa z jakimi mniej więcej wynikami można się dostać i jak dużo czasu bd musiała poświęcić na naukę, żeby te wyniki osiągnąć :P
gacia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 12:14   #320
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez kapsl0k Pokaż wiadomość
Parę dni temu dostałem ofertę z Uni of Glasgow - 75% z każdego przedmiotu na maturze i IELTS na 6,5.
Hej. Przypadkiem zajrzalam na watek zeby powspominac
I widze ze podniesli poprzeczke niezle, 6 lat temu jak aplikowalam to trzeba bylo miec 60% sredniej z matury rozszerzonej Jesli dobrze pamietam. Juz jestem absolwentka
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:16   #321
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez gacia0 Pokaż wiadomość
Hej Sory, że tak w połowie wątku, ale chciałam zapytać osób, które już się dostały na studia w UK: jakie mieliście wyniki z matury z poszczególnych przedmiotów? Tak jestem ciekawa z jakimi mniej więcej wynikami można się dostać i jak dużo czasu bd musiała poświęcić na naukę, żeby te wyniki osiągnąć :P
Nie wiem, czy warto sie sugerowac, bo co roku mam wrazenie ze podnosza progi minimalne. bo to co jest na stronach uczelni to wlasnie minimalne.
Moje rozszerzenia: polski 70%, historia sztuki 50%, angielski 95%.
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 21:11   #322
magda_alina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 36
Dot.: Studia UK - 2013/2014

właśnie dostałam maila z King's, że nie mam wpisany przewidywanych wyników z poszczególnych przedmiotów i mam im dosłać. Zobaczyłam tylko maila z King's i panika ale spokojnie na razie mam dosłać im przewidywane
magda_alina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:19   #323
kapsl0k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Hej. Przypadkiem zajrzalam na watek zeby powspominac
I widze ze podniesli poprzeczke niezle, 6 lat temu jak aplikowalam to trzeba bylo miec 60% sredniej z matury rozszerzonej Jesli dobrze pamietam. Juz jestem absolwentka
Wielka szkoda, że nie urodziłem się wcześniej, ale cóż zrobić. Trzeba się uczyć! Na złe mi to raczej nie wyjdzie, bo jak bym dostał 60% średniej z rozszerzonej to praktycznie mógłbym się już przestać uczyć.
kapsl0k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 21:46   #324
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez magda_alina Pokaż wiadomość
UCL lub King's Głównie narzucili mi warunki 80-85% średnia z matur w tym wysoko rozszerzenia z bio ang i chem. Zobaczymy jak to będzie. Boję się, że odrzucą mnie przez mój PS miał około 600 słów nie pamiętam ile dokładnie znaków ale około 2700 referencje gdzieś 2200-2350
Przewidywany wynik z matur tam było jedno miejsce bo wpisywał mi gościu z studiawanglii.pl pomagał mi w aplikacji I mam wpisane 84% średnia
Ja miałam problem żeby nie przekroczyć limitu Nie martw się, liczy się tylko to, żebyś ich do siebie przekonała - 100 czy 1000 znaków nie ma tu znaczenia

Cytat:
Napisane przez kapsl0k Pokaż wiadomość
Parę dni temu dostałem ofertę z Uni of Glasgow - 75% z każdego przedmiotu na maturze i IELTS na 6,5.

Nie powiem, trochę się zawiodłem, bo wolałbym musieć zdobyć taką średnią, ale już się wziąłem do roboty i czytam streszczenia żeby z polskiego tyle mieć. Zobaczymy, jakie będą następne oferty (o ile będą).
Gratulacje, zapraszamy do Glasgow Na co składałeś?
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 06:24   #325
magda_alina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 36
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Congratulations! We are pleased to inform you that you have been made a conditional offer of a place on the Molecular Genetics BSc programme.
aaaa popłakałam się!!!
magda_alina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:46   #326
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez magda_alina Pokaż wiadomość
Congratulations! We are pleased to inform you that you have been made a conditional offer of a place on the Molecular Genetics BSc programme.
aaaa popłakałam się!!!
Ooo gratulacje!
Jakie warunki Ci dali?
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 01:56   #327
Pani_Kredka
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Kredka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 194
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Ile dni czekałyście na list powitalny z UCAS?
__________________
Kolorowe kredki w pudełeczku noszę.
Kolorowe kredki bardzo lubią mnie.
Kolorowe kredki kiedy je poproszę, namalują wszystko, to co chcę.
Pani_Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:14   #328
magda_alina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 36
Dot.: Studia UK - 2013/2014

jakieś 2 tygodnie
Within 2 weeks of publication of results, provide evidence of obtaining the Matura with 80% in extended level subjects including high marks in Chemistry and Biology BY AUGUST 2013, ACHIEVE AN IELTS SCORE OF 7.0 OVERALL WITH A MINIMUM OF 6.0 IN ALL FOUR SKILLS, AN EQUIVALENT QUALIFICATION RECOGNISED BY KING'S (http://www.kcl.ac.uk/study/ug/admiss...e/english.aspx) OR COMPLETE THE APPROPRIATE KING'S PRE-SESSIONAL LANGUAGE COURSE.

Kurde to muszę zdać IELTS do kwietnia -.-
magda_alina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:37   #329
suzie_
Raczkowanie
 
Avatar suzie_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 39
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez Pani_Kredka Pokaż wiadomość
Ile dni czekałyście na list powitalny z UCAS?
tydzień jakoś. ale na tracking i tak się możesz zalogować używając numeru id, loginu i hasła

Cytat:
Napisane przez magda_alina Pokaż wiadomość
Within 2 weeks of publication of results, provide evidence of obtaining the Matura with 80% in extended level subjects including high marks in Chemistry and Biology BY AUGUST 2013, ACHIEVE AN IELTS SCORE OF 7.0 OVERALL WITH A MINIMUM OF 6.0 IN ALL FOUR SKILLS, AN EQUIVALENT QUALIFICATION RECOGNISED BY KING'S (http://www.kcl.ac.uk/study/ug/admiss...e/english.aspx) OR COMPLETE THE APPROPRIATE KING'S PRE-SESSIONAL LANGUAGE COURSE.

Kurde to muszę zdać IELTS do kwietnia -.-
czemu do kwietnia? pisze, że do sierpnia, aż tyle się na wyniki czeka?
jezu ja licze, że będę mogła w wakacje zdać toefl
suzie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:30   #330
49510ef6294c976856b6babf9fd05101cc174b86_5d9137724496a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 36
Dot.: Studia UK - 2013/2014

Cytat:
Napisane przez suzie_ Pokaż wiadomość
tydzień jakoś. ale na tracking i tak się możesz zalogować używając numeru id, loginu i hasła



czemu do kwietnia? pisze, że do sierpnia, aż tyle się na wyniki czeka?
jezu ja licze, że będę mogła w wakacje zdać toefl
Na wyniki IELTS czeka się 13 dni, nie wiem jak na TOEFL. W każdym razie, też nie rozumiem dlaczego do kwietnia, bo z tego co napisała magda_alina wynika, że chcą do sierpnia ten certyfikat (i tak jest na większości uczelni).

Edytowane przez 49510ef6294c976856b6babf9fd05101cc174b86_5d9137724496a
Czas edycji: 2013-01-26 o 11:33
49510ef6294c976856b6babf9fd05101cc174b86_5d9137724496a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 19:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.