Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 21:52   #2461
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zasadzie powinnam wam to byla napisac wczesniej. Ja nie moge do konca uwierzyc w te zolte odcienie dla mnie z jednego, prostego powodu. Ja jestem typowym latem, takim lekko zimowym. Mam rozowe usta, wlosy brazowe bez zlocistych przeblyskow, niebieskie oczy. Najlepiej wygladam w niebieskim, turkusach, fioletach. Tylko ta karnacja ni przypial, ni przylatal (a w zasadzie to po moim tacie, ktory jest 100% Polakiem, ale ma tak ciemna, oliwkowa skore i czarne wlosy, ze w Iranie wszyscy mysleli, ze jest Iranczykiem - cala reszta po mojej bialo-rozowej mamie)



A ten Perfect wyglada na bardzo ciemny i rozowy Jestes pewna





Skoro wiekszosc zadecydowala o zlocistych odcieniach, to takie w koszyku wyladuja Tylko czy one nie beda za bardzo kontrastowac z moja szyja? Bo w zasadzie teraz w zimie wygladam jak na tym pierwszym zdjeciu
Ja patrzylam na Twoją szyję ( i ciala odcien) perfect wzielam pelnowymiarowe po zdjeciu na stronie i musialam odsprzedac-kolor na stronie jest beznadziejny (moze dlatego ze go dodawali i nie gra z innymi zdjeciami). Kolor jest jasny, ale nie strasznie jak te najjasniejsze i jest naprawdę neutralny- jak Twoja szyja - kolor cielisty he. Osobiście ubolewam, ze nie ma takiego ciemniejszego.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:06   #2462
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Na razie myslalam o Linen i Olive fair (bo nastepny juz bedzie za zolty i za ciemny, tylko ten chyba jest bardzo jasny).
Zdjęcie Linen:
http://i390.photobucket.com/albums/o...em_linen_1.jpg

Jest bardzo jasny, neutralny, powinien dostosować się do karnacji i pasować do żółtawych tonów na szyi. Może wydawać się rzeczywiście nieco szarawy, jak wspomniała pastereczka, ale to raczej zależy od Twojej cery - jeśli jest z natury szarawa, jak moja ("trupi odcień", co tu dużo mówić), to Linen to uwydatni. Perfect jest niemal identyczny pod względem jasności. Ma odrobinkę więcej różu, ale na pewno nie da takiego efektu, jak podkład na Twoich zdjęciach. Generalnie te jasne odcienie dopasowują się do karnacji. Nawet Intensive nie są aż tak napigmentowane, żeby jakiś konkretny ton się wybijał. Myślę, że dla mnie tak samo dobry będzie Golden Fair, jak i Perfect (chociaż temu ostatniemu brakuje czegoś w moim odczuciu, czegoś, co by dodało nieco życia mojej twarzy).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-17 o 22:11
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:23   #2463
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to i ja proszę o pomoc w doborze koloru wydaje mi się że odpowiedni będzie któryś odcień z beige lub buff tylko nie wiem który, moja skóra jest jasna ale często się różowi (także latem), a odcień ivory z revlon colorstay softflex jest troszkę zbyt różowy dla mnie... proszę pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (7,5 KB, 88 załadowań)
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:53   #2464
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
to i ja proszę o pomoc w doborze koloru wydaje mi się że odpowiedni będzie któryś odcień z beige lub buff tylko nie wiem który, moja skóra jest jasna ale często się różowi (także latem), a odcień ivory z revlon colorstay softflex jest troszkę zbyt różowy dla mnie... proszę pomóżcie
A chcesz trochę ten róż na twarzy zneutralizować, czy ma być podkreślony? Bo jeśli nie chcesz go uwydatniać, to Perfect mógłby być dobry lub np. Ivory (ale tego nie próbowałam, takie mam tylko złudzenie). Z różowawych pod Twoją karnację podchodzi chyba Sunkissed Fair, może jeszcze Fair Medium, ale to znowu tylko przypuszczenia. Dziewczyny pewnie poradzą Ci coś konkretniej.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 23:15   #2465
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

właśnie chciałabym zneutralizować róż i podkreślić jasny kolor.
perfect wydaje mi się za ciemny, a o sunkissed fair myślałam
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 23:40   #2466
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
właśnie chciałabym zneutralizować róż i podkreślić jasny kolor.
perfect wydaje mi się za ciemny, a o sunkissed fair myślałam
Zdjęcie Perfect na stronie to lipa. Jest praktycznie tak jasny jak Linen. Ociupinę więcej różu ma i to wszystko. Sunkissed Fair sobie zamówiłam, ale w formule matte niestety. Szkoda mi teraz, bo ładny się wydaje ten odcień na zdjęciu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:31   #2467
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w zasadzie powinnam wam to byla napisac wczesniej. Ja nie moge do konca uwierzyc w te zolte odcienie dla mnie z jednego prostego powodu. Ja jestem typowym latem, takim lekko zimowym. Mam rozowe usta, wlosy brazowe bez zlocistych przeblyskow, niebieskie oczy. Najlepiej wygladam w niebieskim, turkusach, fioletach (w cieplych pomaranczach, zolciach, zieleniach wygladam na ciezko chora). Tylko ta karnacja ni przypial, ni przylatal (a w zasadzie to po moim tacie, ktory jest 100% Polakiem, ale ma tak ciemna, oliwkowa skore i czarne wlosy, ze w Iranie wszyscy mysleli, ze jest Iranczykiem - cala reszta po mojej bialo-rozowej mamie)
Rocki, jesteś w takim razie kolorystycznie podobna do mnie. Ja mam szaro-niebieskie oczy, jestem szatynką, cera zaś jest jasna i żółtawa (bez żadnych różowości). Jestem latem koloryt mam po ciepłej mamie (taka wiosna- średni blond włosy, ciepła karnacja, zielono-bursztynowe oczy) i zimowym tacie (prawie czarne włosy, jasna i chłodna karnacja, stalowo-niebieskie oczy)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 12:11   #2468
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
właśnie chciałabym zneutralizować róż i podkreślić jasny kolor.
perfect wydaje mi się za ciemny, a o sunkissed fair myślałam
Beige Sandy Fair, Buff Fair Neutral
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:54   #2469
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzisiaj maznelam sobie 3 paski na twarzy i chyba z zadnym kolorem nie trafilam, no moze multi tasking bedzie OK i Light olive jak zmieszam z perfectem
W ogole to sie usmialam.. no bo jaki z tego LIGHT olive ?

Swiatlo dzienne, ale nie odslanialam firanki.. bez flasha
Ps. Nie wiem czemu taka czerwona skora mi wyszła.. bo dzis takiej nie mam

edit:
Na jeden policzek dalam Multi tasking - Kolor - OK, ale bardziej mnie zachwycil fair z buff'd.
Na pol czola dalam perfect - Strasznie jasny! za jasny dla mnie
Na drugie pol czola dalam light olive - MASAKRA.. taki zgnilo żólty :P za ciemny, ale moze na lato bedzie ok.. moze bo ja nigdy nie chwytam slonca
Na drugim policzku zmieszalam Light Olive z Perfect i zamarłam! Piekny cieply rozswietlony kolorek.. IDEALNY na moją skórę, o taki mi ciagle chodzilo zeby nie byl jasny i trupi a jasny i cieply.. Cera wyglada jak lekko musnieta sloncem! Super!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080488.jpg (76,4 KB, 181 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:46 Powód: dalsze testy
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:39   #2470
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rocki, jesteś w takim razie kolorystycznie podobna do mnie. Ja mam szaro-niebieskie oczy, jestem szatynką, cera zaś jest jasna i żółtawa (bez żadnych różowości). Jestem latem koloryt mam po ciepłej mamie (taka wiosna- średni blond włosy, ciepła karnacja, zielono-bursztynowe oczy) i zimowym tacie (prawie czarne włosy, jasna i chłodna karnacja, stalowo-niebieskie oczy)
Hihi, to w takim razie mam juz na czyich wyborach sie wzorowac
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:56   #2471
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, ja mam próbki podkładów które zupełnie do mnie nie pasują. Sa zdecydowanie za ciemne.

MEDIUM SUMMER orginal glo
MEDIUM TAN orginal glo

Jeśli któraś z Was będzie chciała to piszcie na PW.
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:59   #2472
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

powoli czas juz myslec o mineralnym wymiankowym..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:24   #2473
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja bym byla bardziej za "szybko", niz "powoli"
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 16:50   #2474
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja też jestem za szybko Zbiór rośnie w szybkim tempie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:29   #2475
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś nałożyłam EDM na skore umytą żelem i spryskaną hydrolatem (potem wytartą chusteczką) jaki efekt... przepiękny i makijaż zająl mi 3 razy krócej (przez szybsze nakladanie podkładu)
Szkoda tylko, że potem skóra mi się tak ściągneła, ze czulam, ze zaraz mi odpadnie skorupami
Jednak bez kremu nie dam rady... ech.
A na kremie mi cięzej sie rozprowadza i po południu podkald warzy sie na nosie

Dziewczyny, a nie macie jakiegoś przecieku kiedy będzie nowa promocha?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:45   #2476
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziś nałożyłam EDM na skore umytą żelem i spryskaną hydrolatem (potem wytartą chusteczką) jaki efekt... przepiękny i makijaż zająl mi 3 razy krócej (przez szybsze nakladanie podkładu)
Szkoda tylko, że potem skóra mi się tak ściągneła, ze czulam, ze zaraz mi odpadnie skorupami
Jednak bez kremu nie dam rady... ech.
A na kremie mi cięzej sie rozprowadza i po południu podkald warzy sie na nosie
A ja polecam po kremie chwilę poczekać, a potem przyłożyć bibułkę matującą i dopiero wtedy podkład. Tak jest łatwiej go równomiernie nałożyć. Dobrze też użyć jakiejś bazy lub primera. Wtedy nic nie powinno się warzyć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:52   #2477
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dominkab, czekam aż krem się wchłonie zwykle około 30minut, a nie jest on tłusty (80%wody). Przykładałam chusteczke przed aplikacją, ale niestety niewiele daje
Primer mam zamiar zamowic z EDM, ale czekam na jakąs fajna promocje
Jutro spróbuję tak, ze naloze krem, odczekam tyle co zwykle, potem spryskam twarz hydrolatem, wytrę chusteczką i będę aplikować, zobaczymy co będzie.
(Generalnie mam skórę suchą/bardzo suchą, zapomniało mi się napisać)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:02   #2478
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dominkab, czekam aż krem się wchłonie zwykle około 30minut, a nie jest on tłusty (80%wody). Przykładałam chusteczke przed aplikacją, ale niestety niewiele daje
Primer mam zamiar zamowic z EDM, ale czekam na jakąs fajna promocje
Jutro spróbuję tak, ze naloze krem, odczekam tyle co zwykle, potem spryskam twarz hydrolatem, wytrę chusteczką i będę aplikować, zobaczymy co będzie.
(Generalnie mam skórę suchą/bardzo suchą, zapomniało mi się napisać)
Adusiadu, a gdybys sprobowala rano nakladac jakies serum? Takie z przepisow BU czy ZSK?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:06   #2479
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

adusiadu u mnie taki sposób działa. Mam cerę mieszaną. Jednak co cera to inne problemy. Współczuję Ci, ale pocieszam, że na pewno znajdziesz swój sposób
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:08   #2480
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziś nałożyłam EDM na skore umytą żelem i spryskaną hydrolatem (potem wytartą chusteczką) jaki efekt... przepiękny i makijaż zająl mi 3 razy krócej (przez szybsze nakladanie podkładu)
Szkoda tylko, że potem skóra mi się tak ściągneła, ze czulam, ze zaraz mi odpadnie skorupami
Jednak bez kremu nie dam rady... ech.
A na kremie mi cięzej sie rozprowadza i po południu podkald warzy sie na nosie

Dziewczyny, a nie macie jakiegoś przecieku kiedy będzie nowa promocha?
Polecam oliwkę Hipp (wystarczy kilka kropli na całą twarz). Na mojej mieszanej nic się nie dzieje z podkładem. Nakłada się równo i gładko.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:15   #2481
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Polecam oliwkę Hipp (wystarczy kilka kropli na całą twarz). Na mojej mieszanej nic się nie dzieje z podkładem. Nakłada się równo i gładko.
Dziękuję
w sensie, że ta: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15967 ?
bałabym sie troche zapychania, ale mam w domu olej z pestek arbuza i kilka innych i popróbuje samego oleju zamiast kremu
Pamietam, ze kiedys piasalas o tej oliwce, ale nie zwrocilam uwagi na nia nigdy. Oleje nie powinny mnie zawieść, ale jak cos to ją wypróbuję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:17   #2482
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Adusiadu, ja tez obowiazkowo sie kremuje, bo w przeciwnym wypadku geba by mi sie rozpadla na kawalki. Juz gdzies pisalam, ze ostatnio do filtra dodalam odrobine HA i pieknie sie wchlonal, a podklad nie swiecil.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:32   #2483
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziękuję
w sensie, że ta: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15967 ?
bałabym sie troche zapychania, ale mam w domu olej z pestek arbuza i kilka innych i popróbuje samego oleju zamiast kremu
Pamietam, ze kiedys piasalas o tej oliwce, ale nie zwrocilam uwagi na nia nigdy. Oleje nie powinny mnie zawieść, ale jak cos to ją wypróbuję
Tak to ta. Nie daję gwarancji na inne oleje, ona jest bardzo lekka i nie zapycha (np. olejek z owocow leśnych BU jest dla mnie za cieżki i zapychał).
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:38   #2484
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Widzę dyskusja pt. co położyć pod minerały? Teraz na mrozy używam Calmy biolipidowej mieszanej z kwasem HA z BU - ładnie sie wchlania, przed nakładaniem kolorówki tylko przykładam chusteczkę. by zdjąć nadmiar kremu i uzywam primera - STF ryżowego. W ten sposób mam nawilżoną skóre i idealnie nalozone mineraly - czego chciec wiecej?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:45   #2485
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Gabs, ja też chce ryżowego tylko czekam na ciekawą promocję zeby wziąć zestawik jakis (czytaj za 50$ ). (mam pytanie do niego - mam suchą skóre, Ciebie nie wysusza?)

Pranie, ja tez zawsze się kremuję, dzisiaj te pierwsze 2h bez kremu były koszmarem, bałam się uśmiechnąć żeby płaty skóry mi nie spadły na ziemię, potem było ok. Postanowiłam dzisiaj zrobić taką próbę, bo niedziela i do ludzi nie wychodziłam i wygląd buzi przez cały dzień to po prostu marzenie szkoda tylko, ze wiaże sie z takimi nieprzyjemnosciami.

Jutro pokombinuję
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:58   #2486
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Gabs, ja też chce ryżowego tylko czekam na ciekawą promocję zeby wziąć zestawik jakis (czytaj za 50$ ). (mam pytanie do niego - mam suchą skóre, Ciebie nie wysusza?)

Pranie, ja tez zawsze się kremuję, dzisiaj te pierwsze 2h bez kremu były koszmarem, bałam się uśmiechnąć żeby płaty skóry mi nie spadły na ziemię, potem było ok. Postanowiłam dzisiaj zrobić taką próbę, bo niedziela i do ludzi nie wychodziłam i wygląd buzi przez cały dzień to po prostu marzenie szkoda tylko, ze wiaże sie z takimi nieprzyjemnosciami.

Jutro pokombinuję
Zapytam jeszcze czy myjesz rano twarz (w sensie czymś poza wodą)?
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 19:05   #2487
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Gabs, ja też chce ryżowego tylko czekam na ciekawą promocję zeby wziąć zestawik jakis (czytaj za 50$ ). (mam pytanie do niego - mam suchą skóre, Ciebie nie wysusza?)
Mam cere mieszna, jedyne co mnie w zyciu wysuszylo fest to bialostocka woda z kranu - nigdy wiecej tam nie umyje twarzy, zabiore 2 litry mleczka do demakijazy i 5 litrow toniku, ale moja twarz nie ma prawa zetknac sie z ta woda...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:05   #2488
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi, myję żelem, a proponowałabyś samą wodę?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:08   #2489
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Gabs, ja też chce ryżowego tylko czekam na ciekawą promocję zeby wziąć zestawik jakis (czytaj za 50$ ). (mam pytanie do niego - mam suchą skóre, Ciebie nie wysusza?)

Pranie, ja tez zawsze się kremuję, dzisiaj te pierwsze 2h bez kremu były koszmarem, bałam się uśmiechnąć żeby płaty skóry mi nie spadły na ziemię, potem było ok. Postanowiłam dzisiaj zrobić taką próbę, bo niedziela i do ludzi nie wychodziłam i wygląd buzi przez cały dzień to po prostu marzenie szkoda tylko, ze wiaże sie z takimi nieprzyjemnosciami.

Jutro pokombinuję
Przy Twojej suchej- jak piszesz skórze, wyjscie na zewnatrz bez ochrony jaka daje krem to nie lada odwaga...Balabym sie na Twoim miejscu mega podraznienia( temperatura,wiatr itp).Lepiej jednak stosuj krem abys nie zrobila sobie kuku

Mi tez sie wszystko warzy... czekam niecierpliwie na EDM od 23.12 ) bo Joppa troszke sie warza w strefie T a na reszcie twarzy czuje sciaganie....

Próbowalas moze tego kremu

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5327
ja pamietam kiedys to byl jedny krem ktory matowil mi ladnie strefe T i nie wysuszal..( smierdzial tylko jak to "drożdżak")
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-18 o 20:09
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:14   #2490
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

milena72, nie wychodziłam dzisja do ludzi, jedynie mały, krótki spacer po lesie zrobiłam, więc starałam sie nie narażać. Szczerze mówiąc nie wypróbowałam wiele kremów w swoim życiu i nie za bardzo już chce kupować apteczne/sklepowe, bo odkad sama je robię moja cera się znacznie poprawiła.
popróbuje z olejami, moze bedzie lepiej i czekam jeszcze na wskazówkę Nanomi co do mycia
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.