Rozgość się w moim świecie kosmetycznym (konkurs sephora) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 13:20   #1
laurenn24
Przyczajenie
 
Avatar laurenn24
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Rozgość się w moim świecie kosmetycznym (konkurs sephora)


"Schowane przed światem, skrywają sekrety właścicielek " -
k
osmetyczka to niezbędny element w życiu każdej z Nas.
Jest naszą najlepszą" przyjaciółką
Aby wyglądać ładnie, naturalnie nie trzeba nakładać na siebie tony kosmetyków.
Wystarczy garstka środków do pielęgnacji. Na pewno każda z Nas posiada kosmetyki, bez których nie może się obejść. W moim przypadku z pewnością nie czułabym się
komfortowo
bez:


Kosmetyków do pielęgnacji włosów, zabiegiem koniecznym dla moich włosów jest nawilżenie i tu do akcji wkraczają profesjonalne kosmetyki firmy beaver do włosów farbowanych jako jedyny sprawia, że moje włosy są lśniące i jedwabiście gładkie.
Często modeluje włosy do uzyskania końcowego efektu niezbędny jest mi lakier do włosów również tej samej firmy.
Ważną rolę odgrywają dla mnie kosmetyki wzbogacone w ekstrakty jest
nim serum scalające końcówki Pantene Pro-V , efekt - miłe w dotyku, doskonale nawilża, chroni włosy przed uszkodzeniem spowodowanym stylizacją, która często gości na moich włosach.
A raz w tygodniu używam maseczki do włosów Pantene Pro-V, która poprawia kondycję włosa i doskonale regeneruje uszkodzenie włosa.

Istnieje powiedzenie, że nasza twarz jest zwierciadłem duszy, zgadzam się w 100% jednak, aby zawsze promieniała blaskiem trzeba jej poświęcić trochę czasu . Na co dzień używam podkładu Vichy lift flexilift teint, który delikatnie napina i wygładza moją cerę .
Pamiętajmy,że nawet ta najpiękniejsza, najbardziej naturalna twarz zyska zawsze nieco blasku oraz uroku, jeśli zagości na niej piękny makijaż.
W miarę możliwości powinien być on maksymalnie delikatny, by nie szpecił ani nie postarzał naszej skóry, dla tego używam takich kosmetyków jak:
-Szminka IsaDora ,
-Tusz do rzęs
Dior,
-Błyszczyk Rimmel

Do skóry ciała używam kremu wyszczuplającego firmy Floslek zdecydowanie polepsza jędrność i elastyczność skóry, oraz wyrównuje jej koloryt , dodatkowo dla lepszego efektu dodaję spray Slimline Floslek, który modeluje ciało, chłodzi, tonizuje i błyskawicznie odświeża skórę. Dużą poprawę zauważyłam po 3 tygodniach zastosowania kosmetyku.

Jeżeli chodzi o demakijaż to powinien przede wszystkim być regularny, który jest podstawą właściwej pielęgnacji twarzy.
J
ak zawsze nie zawodna firma Ziaja mleczko ogórkowe jak dla mnie idealne, nie podrażnia oczu, bardzo dobrze zmywa makijaż, polecam


Wybór perfum odpowiednich dla mnie to nie lada wyzwanie, ale odnalazłam w końcu idealny dla siebie- Playboy Play It Rock zapach kwiatowy bukiet w połączeniu z słodkimi i pikantnymi nutami. Jest bezpieczny - można go używać zarówno w dzień jak i wieczorem.

Oto cała zawartość mojej kosmetyczki, która jest mi nie zbędna
( załączyłam zdjęcie moich kosmetyków).















Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050408.jpg (168,2 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez laurenn24
Czas edycji: 2012-03-25 o 10:06
laurenn24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:28   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Rozgość się w moim świecie kosmetycznym (konkurs sephora)

też bardzo lubię ten podkład z vichy. Sprawdza się znakomicie zwłaszcza w lato

Edytowane przez Michunka
Czas edycji: 2012-03-22 o 06:34
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 10:13   #3
fashion4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Rozgość się w moim świecie kosmetycznym (konkurs sephora)

Uwielbiam te kosmetyki do włosów Pantene intensywna regeneracja

Edytowane przez fashion4
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:22
fashion4 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.