Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 23:12   #2311
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mi też ta bardziej odpowiada, w sumie można by było spytać Naturę na fb
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 23:29   #2312
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

A mnie się obie podobają, choć moze Revoltaire bardziej... Ale z tej chciałabym ten róż i chociaż Love me Gender z cieni...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 13:52   #2313
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny, już rozmawiam o tym na wątku Essence, ale tutaj chodzi mi stricte o Catrice. Może znajdzie sie tutaj ktoś, kto mieszka w Berlinie, albo chociaż w Niemczech jako takich i poradzi mi, dokąd najlepiej wysłać TŻ-ta, który jedzie 23 marca do Berlina? Chciałabym żeby coś mi upolował, najchętniej z Female; moze ktoś wie, gdzie są do dostania jeszcze cienie i róż z tej limitki?
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 21:55   #2314
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

jakiś czas temu ktoś pytał na fb Natury i FeMale ma nie być u nas
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:08   #2315
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
jakiś czas temu ktoś pytał na fb Natury i FeMale ma nie być u nas
buuuu
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:50   #2316
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mam pytanie do dziewczyn które maja Glam Boxa albo inne paletki magnetyczne - czy cienie Catrice się Wam w paletkach trzymają same z siebie, czy doczepiałyście magnesy?
Dzięki Em stałam się szczęśliwa posiadaczką paletki, ale mimo, że kilka filmików z rozbrajania i przyczepiania Catrice widziałam, moje nie chcą się "przymagnesować" Ten typ tak ma???
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:41   #2317
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które maja Glam Boxa albo inne paletki magnetyczne - czy cienie Catrice się Wam w paletkach trzymają same z siebie, czy doczepiałyście magnesy?
Dzięki Em stałam się szczęśliwa posiadaczką paletki, ale mimo, że kilka filmików z rozbrajania i przyczepiania Catrice widziałam, moje nie chcą się "przymagnesować" Ten typ tak ma???

Niestety, wypraski cieni Catrice są chyba zrobione z aluminium i nie przyczepiają się do magnesu, więc trzeba im dokleić dodatkowy pasek magnetyczny od spodu. Dotyczy to niektórych odcieni, inne podobno się trzymają. Mnie nie chciało się tego robić, ale ja mojego GlamBoxa i tak zawsze trzymam poziomo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 10:18   #2318
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Niestety, wypraski cieni Catrice są chyba zrobione z aluminium i nie przyczepiają się do magnesu, więc trzeba im dokleić dodatkowy pasek magnetyczny od spodu. Dotyczy to niektórych odcieni, inne podobno się trzymają. Mnie nie chciało się tego robić, ale ja mojego GlamBoxa i tak zawsze trzymam poziomo.
A widzisz, bo widziałam na You Tube filmik, gdzie się dziewczynie trzymały, widać trafiłam na mniej czepliwe opakowania, bo cała piątka się nie trzyma
Trzymają się (a przynajmniej te, które mam) cienie : Sephory, Inglota (zwykłe okrąglaki), Sensique (Paradise Island), Bell (stary matowy).
To jeszcze małą podpowiedź proszę - czy w normalnych "stacjonarnych sklepach kupię taśmę magnetyczną i jeśli tak, to gdzie?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:23   #2319
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Podobno można coś takiego dostać w sklepach dla plastyków, ale ja nigdy nie szukałam więc tak naprawdę nie wiem. Najtaniej jest i tak chyba na allegro.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:44   #2320
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziękuję, poszukam

A w ogóle, to kolejnej rzeczy szukam... normalnie szukająca dziewczynka jestem
Kupiłam jakis czas temu paletkę My Secret Dream Girl i szukam teraz pełnowymiarowych odpowiedników tych cieni.
Zielony już sobie znalazłam - najbardziej podobny wydal mi się "We support Green Peas", biały matowy nie jest problemem, ale te róże
Macie pomysł, co "pełnowymiarowego" ma takie kolory?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:33   #2321
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Pozwolę się wciąć: mi też się ten av myli :P
A cienie w kremie/musie nakładam albo palcem albo pędzlem do korektora inglota, taka łopata z niego :P
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja nakładam podobnie jak dzolls palcem albo pędzlem do korektora (mam hakuro i sephory)
dzięki
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam the nuder the better i jestem zachwycona. Nie dość, że kolorem to trwałością i nawilżeniem Bierz śmiało
Super. no to wezmę
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Tak, to ja jestem Jakoś tak mnie z nadchodząca wiosną poniosło w stronę zmiany Av, wiem, myli się - ale przywykniemy, hehe.

A pędzelek do kremowych cieni powinien być syntetyczny, tak jak do podkładu, żeby nie uszkadzać włosia nat., taką kremową formułą. Ja mam w użyciu kilka, najczęściej sięgam po starą 25 z Sephory, jeszcze z czarną rączką, teraz mają jakies kolorowe chyba.
ładnie i profesjonalnie
dzięki
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z was nową szminkę ultimate color 210 Pinkadilly Circus? Zobaczyłam ją dzisiaj w N. i chyba się zakochałam
(...)
Na jakimś niemieckim (tfu tfu) blogu znalazłam informację, że ta szminka jest odpowiednikiem Rouge Dior 28 Mazette. Sama zwróciłam uwagę, że jedna ze szminek jest podobna do odcienia ara red. Chyba po prostu cała seria jest zwyczajnie "zgapiona" z rouge dior
Ładna chociaż mam podobną z NYX - odcień fig czy coś
ja teraz marzę o pastelowej pomarańczy powiedzcie czy princess peach jest pastelowa czy intensywna? bo swatche widziałam już przeróżne.
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32949727]obiecana recenzja i swatche błyszczyka HW Rosy & Cosy


http://glitterinmyhead.blogspot.com/...86229352312113[/QUOTE]
Super na Tobie wygląda
Ale nie moje klimaty
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a jaką eveline miałaś?
bo ja miałam ostatnio diamentową i masakra stosowałam od początku roku czyli ponad 2 miesiące i jest gorzej niż było ale wcześniej używałam sos do kruchych i łamliwych i bardzo dobrze odratowałam moje pazurki teraz sobie kupiłam kolejna buteleczkę i od poniedziałku zaczynam kurację
grr, ja mam diamentową z eveline ale myślę że źle zrobiłam kupując ją, co prawda na razie mi krzywdy nie zrobiła ale jak poczytałam opinie i skład to się mega zirytowałam
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
A mnie się nie podoba

Czy ktoś już widział (ostatnio) w Lublinie nowo wyłożoną HW? proszę o info, najlepiej smsa jak ktoś ma do mnie numer i zobaczy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 18:22   #2322
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

dziękuję Kiciusiu
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:26   #2323
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kupiłam Lunch at Tiffany's i mam pytanie. Czy nakładany na mokro bez bazy osypuje się? Bo jak nakładałam na sucho, to świecące drobinki latały po całej mojej twarzy. Na mokro testowałam tylko na ręce, a bazy nie wzięłam z domu Ale kolor bardzo mi się podoba na oczach, zwłaszcza kiedy na twarz pada światło Chyba sobie dokupię jeszcze najjaśniejszy cień i moje powieki będą już całkiem odbijać światło jak lustro
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:49   #2324
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Kupiłam Lunch at Tiffany's i mam pytanie. Czy nakładany na mokro bez bazy osypuje się? Bo jak nakładałam na sucho, to świecące drobinki latały po całej mojej twarzy. Na mokro testowałam tylko na ręce, a bazy nie wzięłam z domu Ale kolor bardzo mi się podoba na oczach, zwłaszcza kiedy na twarz pada światło Chyba sobie dokupię jeszcze najjaśniejszy cień i moje powieki będą już całkiem odbijać światło jak lustro
Ja mam ten odcień i nakładałam go zarówno na sucho jak i na mokro, bez bazy i nie miałam problemów z osypywaniem się

kolor jest cudny to fakt
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:00   #2325
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Miałam dziś różowy cień z HW (tym razem nie zrolował się w załamaniu), fiolet Sensique i fioletowy eyeliner w żelu Essence, malowałam się o 8 rano, teraz jest 21 i zarówno cienie jak i eyeliner nadal są na mojej powiece w nienaruszonym stanie, przetrwały nawet godzinę bardzo intensywnego aerobiku, kiedy pot leje się po mnie strumieniami Uwielbiam swoją bazę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:36   #2326
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Miałam dziś różowy cień z HW (tym razem nie zrolował się w załamaniu), fiolet Sensique i fioletowy eyeliner w żelu Essence, malowałam się o 8 rano, teraz jest 21 i zarówno cienie jak i eyeliner nadal są na mojej powiece w nienaruszonym stanie, przetrwały nawet godzinę bardzo intensywnego aerobiku, kiedy pot leje się po mnie strumieniami Uwielbiam swoją bazę
Która to baza?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:40   #2327
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Która to baza?
Lumene http://allegro.pl/lumene-eyeshadow-b...211428696.html. Niestety nie jest tania, kiedy kupowałam swoją zapłaciłam 4 dychy z przesyłką, ale było warto, no i wystarcza na długo
Mam jeszcze z ELFa (ok 10 zł na allegro), nie pamiętam dokładnie jaka jest, ale kojarzę, że też długo utrzymuje cienie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:50   #2328
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Ja mam ten odcień i nakładałam go zarówno na sucho jak i na mokro, bez bazy i nie miałam problemów z osypywaniem się

kolor jest cudny to fakt
Może tylko wierzchnia warstwa miała więcej drobinek, a reszta cienia będzie ok. Albo po prostu nie umiem się malować

Chcecie zobaczyć swatch lakieru z Ultimate Nudes nr 80 Sing: Oh, Champs-Elyses? Mam ochotę wypróbować zdjęcia z kamery z laptopa Innego aparatu nie mam

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-03-19 o 20:53
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 20:55   #2329
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Lumene http://allegro.pl/lumene-eyeshadow-b...211428696.html. Niestety nie jest tania, kiedy kupowałam swoją zapłaciłam 4 dychy z przesyłką, ale było warto, no i wystarcza na długo
Mam jeszcze z ELFa (ok 10 zł na allegro), nie pamiętam dokładnie jaka jest, ale kojarzę, że też długo utrzymuje cienie
Na tą pierwszą czaję się od niemalże lat, pewnie w końcu ją kupię. Dzięki za info.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Może tylko wierzchnia warstwa miała więcej drobinek, a reszta cienia będzie ok. Albo po prostu nie umiem się malować

Chcecie zobaczyć swatch lakieru z Ultimate Nudes nr 80 Sing: Oh, Champs-Elyses? Mam ochotę wypróbować zdjęcia z kamery z laptopa Innego aparatu nie mam
Poka poka.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 21:05   #2330
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Chyba jednak jutro. Teraz wszystko na zdjęciach ma taki sam kolor- palce, paznokcie, ściana... Jutro zobaczę, czy to była wina światła, czy sprzętu :P Ale i tak bez względu na rezultat wkleję(bo w końcu muszę mieć przerwę od nauki, więc idealny pretekst do oderwania się od książek- fotografowanie paznokci).
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:16   #2331
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez pani-radosna Pokaż wiadomość
Poddaję się jeśli chodzi o jasny cień z HW. Próbowałam na miliard sposobów - dalej roluje się na mojej powiece w tempie ekspresowym.
A taki jest piękny!
u mnie sie dobrze nosi i chetnie przygarne na zapas, jesli zdecydujesz sie go oddac (zapraszam do watkow w podpisie)

a czy ta chwalona nudziakowa szminka nr 190 bedzie dobra do ciemnych ust? (moj kolor oddaje The Body Shop nr 07, jest 'niewidoczna' - jak ja odkrylam kupilam 2 sztuki od razu)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:22   #2332
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Miałam dziś różowy cień z HW (tym razem nie zrolował się w załamaniu), fiolet Sensique i fioletowy eyeliner w żelu Essence, malowałam się o 8 rano, teraz jest 21 i zarówno cienie jak i eyeliner nadal są na mojej powiece w nienaruszonym stanie, przetrwały nawet godzinę bardzo intensywnego aerobiku, kiedy pot leje się po mnie strumieniami Uwielbiam swoją bazę
Ja też dzisiaj zadowolona z trwałości HW, ale beżowego cienia. Użyłam go jako bazy, bo jeszcze się takowej nie dorobiłam i... cienie ze Sleeka utrzymały się na cieniu od 11 do 21 Rozświetliłam nim kąciki ( do tego jest idealny), co prawda trochę się właśnie w tym miejscu zatarł, ale było ok. Strach pomyśleć, co będzie z bazą
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:25   #2333
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj zadowolona z trwałości HW, ale beżowego cienia. Użyłam go jako bazy, bo jeszcze się takowej nie dorobiłam i... cienie ze Sleeka utrzymały się na cieniu od 11 do 21 Rozświetliłam nim kąciki ( do tego jest idealny), co prawda trochę się właśnie w tym miejscu zatarł, ale było ok. Strach pomyśleć, co będzie z bazą
Będzie nie do zdarcia

Pochwalę przy okazji ciemnofioletowy cień Sensique 114 Velvet Touch - uwielbiam go
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:04   #2334
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziś miałam na oczach roztartą czarną kredkę, brązowy cień z HW, almost famous z Essence w kąciku i pod łukiem brwiowym cielisty cień. Wszystko bez bazy utrzymało mi się od 10 do 21 i wyszło całkiem fajne smoky/smokey (?) .

Różowy też się trzyma, ale kolor nie mój (jeśli ktoś chce, to zapraszam na wymiankę ).
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 06:46   #2335
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny polecicie mi jakąś dobrą białą kredkę?? Chce ją nakładać pod cienie, aby kolory były bardziej wyraziste, a co myślicie o jumbo nyx?warto kupić? Ja mam baze z lumene klasyczną, na bardzo długo starcza i jest świetna
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 07:45   #2336
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

MAM GORĄCA PROŚBE!! czy któras z Was mogłaby mi kupic slynny cien Catrice Kameleon? oczywiscie wszelkie koszty pokrywam.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 10:02   #2337
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
MAM GORĄCA PROŚBE!! czy któras z Was mogłaby mi kupic slynny cien Catrice Kameleon? oczywiscie wszelkie koszty pokrywam.
a może chcesz się wymeinić? Kupiłam chyba miesiąc temu, kilka razy użyłam i to chyba jednak nie jest moja bajka..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:55   #2338
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Swatches: Ultimate Nudes nr 080: Sings: Oh, Champs- Elyses.
Z góry przepraszam za stan moich dłoni i paznokci- coś podrażniło moją skórę i nie mogę na nią NIC nanosić, bo zaraz mam czerwone kropki i swędzi okropnie. Jedyny kosmetyk, jaki ostatnio używam do rąk, to Biały Jeleń
Co do paznokci- są na kuracji odżywką Evelina i robię doświadczenie, czy jak zwykle moje paznokcie połamią się na krawędzi paznokcia czy nie. Dlatego rosną "na dziko".
Na pomalowane skórki nie mam żadnego usprawiedliwienia- wybaczcie
Zapewniam, że na zdrowych dłoniach i paznokciach ten lakier wygląda śliiiiicznie
Na zdjęciach kolor lekko przekłamany- jest odrobinę bardziej różowy niż pomarańczowy. Trudny do uchwycenia aparatem(szwagier zostawił aparat i nie musiałam "szaleć" z kamerą od laptopa ).

Edit: nie chcą mi się załadować załączniki :/

http://imageshack.us/photo/my-images/811/p1030423g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/337/p1030424n.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/100/p1030426f.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...1030427hq.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...1030428bz.jpg/

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:04
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 11:59   #2339
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi jakąś dobrą białą kredkę?? Chce ją nakładać pod cienie, aby kolory były bardziej wyraziste, a co myślicie o jumbo nyx?warto kupić? Ja mam baze z lumene klasyczną, na bardzo długo starcza i jest świetna
Nyx'owa powinna być dobra. Mam, używam, lubię

U mnie różowy cień z HW niestety zbiera się w załamaniu.
Bez bazy dość szybko [jak każdy cień], z bazą nieco wolniej [po 6h], za to jak go dam tylko w zewnętrzny kącik, to trzyma sie bez zarzutu.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:00   #2340
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

U mnie się zdarzy zebrać jak za dużo nałożę
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.