Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 19:56   #4621
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Oczywiście że Norwegia ucierpiała podczas II wojny światowej , Hitler ją zajął jeszcze przed PL Rozwijają się zaledwie od 10 lat bo wczesniej to trole biegały po lasach.
Faktem jest że odkryli ropę co dało im kapitał obecnie najmocniejszy w Europie więc porównywać nie ma co...Tylko szlag mnie trafia że zamiast być lepiej jest coraz gorzej , na nic nie ma kasy i się nie zapowiada lepiej.
No zajął i co z tego wynikło??? Zostali zbombardowani? Zniszczeni? Sprzedani ZSRR? Ponieśli jakieś straty?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 19:56   #4622
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość



Nie ma sprawy
Jest tylko jedno małe ale Mamy taki sam rozmiar 65 f/65ff

Właśnie przeszukuję ebaya w poszukiwaniu nowości, bo już od 1,5 tyg. nie kupiłam żadnego stanika
ja też ! ja też chce

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przepraszam ale w ogóle nie rozumiem porównań Polski do Norwegii czy Niemiec. O ile dobrze pamiętam Norwegia w ogóle lub prawie nie uczestniczyła w II WŚ - jest neutralna zdaje się czyli ma wszystko w Kiedy my byliśmy pod zaborem radzieckim próbując bezskutecznie odbudować kraj po wojnie jednocześnie odbudowując ZSRR, Norwegia w najlepsze rozwijała swoją gospodarkę opartą na przebogatych złożach wszystkiego. Trudno żebyśmy byli w stanie kiedykolwiek jej dorównać. Jak Vril dobrze zauważyła, nie stać nas na kolejne 52 dni wolnego i jest tak z konkretnego powodu.
A Niemcy np? Przecież cały zachód łącznie z USA przez 50 lat inwestowały tam grube pieniądze! Zimna wojna w najlepsze pomogła właśnie tym którzy teoretycznie najwięcej powinni byli stracić. I tu patrz wyżej, oni rozwijali gospodarkę, a my rozwijaliśmy gospodarkę ZSRR.
zgada się, ale o tym zdaje się ludziom zapominać

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za głos w dyskusji... powoli zaczynałam czuć się jak outsiderka ze spaczonym wyobrażeniem prawa jednostki do wolności decydowania o własnym życiu. Żałuję, że niewiele osób potrafi trzeźwo ocenić skutki ekonomiczne takich pomysłów ale za to z dużą werwą zabierają się do "porządkowania" życia innych.
Selene, przywiązujesz zbyt dużą wagę do mojego doboru słownictwa (to była ironia) a zbyt małą do przytoczonych argumentów. Na zakończenie tej dyskusji wyjaśnij mi proszę jak to możliwe, że ze swoimi przekonaniami jednak pracujesz w niedzielę?
Masz rację

a tak w ogóle to się zastanawiam, dlaczego w kraju świeckim (vide zapisy konstytucji) lekcja religii - to lekcja z jednej religii a nie o wielu religiach, na dodatek przedmiot na ocenę i liczący się do średniej. Normalnie jak myślę o tym jak wygląda u nas nauczanie religii to mnie to bulwersuje - ja bym chciała żeby moje dziecko poznało różne religie a nie tylko "jedyną słuszną"
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:01   #4623
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A w ogóle to przypomniał mi się skecz kabaretu TEY o Szwecji, która ślizgiem przez Bałtyk przeleci i w to miejsce wpadnie Jak oni sobie dadzą przez 40 lat radę, to my wtedy wszystkich przeprosimy i wrócimy na swoje miejsce
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:05   #4624
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No ja jednak momentami głupia jestem. Przez dłuższą chwilę myślałam, że o obwodzie piszesz, jakoś nie wpadło mi do głowy, że chodzi o cenę Tylko dziwne mi się wydawało, że ktoś może być tak drobny i że w ogóle takie rozmiary istnieją. Rozbieżność między 40 a 70 dała mi w końcu do myślenia
O tym samym myślałam Kamilko...40 a 70 też wydawało mi się raczej sporą róznicą w obwodzie i przez chwilę zgłupiałam

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A w ogóle to przypomniał mi się skecz kabaretu TEY o Szwecji, która ślizgiem przez Bałtyk przeleci i w to miejsce wpadnie Jak oni sobie dadzą przez 40 lat radę, to my wtedy wszystkich przeprosimy i wrócimy na swoje miejsce

Nie widziałam tego..już gogluję..Na szczęście poczucie humoru mamy na najwyższym poziomie w Europie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:05   #4625
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
O tym samym myślałam Kamilko...40 a 70 też wydawało mi się raczej sporą róznicą w obwodzie i przez chwilę zgłupiałam
Oj tam, zapomniałam dopisać, ze chodzi o złotówki
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:12   #4626
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość

proszę... PRL to było jednak coś innego... no i chyba ostatecznie gospodarka PRLu padła
Owszem, ale bynajmniej nie z powodu wolnej soboty.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Zostań moją mentorką zakupów stanikowch na ebay, pliz!!!!!
I moją
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

A ja uwazam ze jest tylu nieuswiadomionych ludzi i niezbyt madrych ze nie mozna zostawiac wszystkim "wolnosc Tomku w swoim domku"...
szkoda tylko ze i tacy tworza przepisy czasem...


Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

a tak w ogóle to się zastanawiam, dlaczego w kraju świeckim (vide zapisy konstytucji) lekcja religii - to lekcja z jednej religii a nie o wielu religiach, na dodatek przedmiot na ocenę i liczący się do średniej. Normalnie jak myślę o tym jak wygląda u nas nauczanie religii to mnie to bulwersuje - ja bym chciała żeby moje dziecko poznało różne religie a nie tylko "jedyną słuszną"
Bo mamy w konkordacie zapisane te lekcje religii, a ponieważ żadne inne wyznanie z takim roszczeniem nie wystąpiło, to państwo wyszło z założenia- po co się wysilać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:14   #4627
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to się zastanawiam, dlaczego w kraju świeckim (vide zapisy konstytucji) lekcja religii - to lekcja z jednej religii a nie o wielu religiach, na dodatek przedmiot na ocenę i liczący się do średniej. Normalnie jak myślę o tym jak wygląda u nas nauczanie religii to mnie to bulwersuje - ja bym chciała żeby moje dziecko poznało różne religie a nie tylko "jedyną słuszną"
Za "moich" czasów wczesnoszkolnych religia była prowadzona poza szkołą - i komu to przeszkadzało Chodziły na nią te osoby, które chciały - a nie musiały. A w szkole na ścianie wisiało godło, a nie symbol jedynej słusznej religii.

W swojej szkole na początku próbowałam powalczyć o etykę w normalnych godzinach (czyli wtedy, kiedy pozostali mają religię - tak, aby była alternatywa), bo na religię po prostu nie chciałam chodzić - nie udało się

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-09-15 o 20:15
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 20:19   #4628
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, mam pytanie, bo dostałam maila z ebay i jest tam taki tekst:

"Aktualna cena: GBP 2,71
Twoja oferta maksymalna: GBP 3,00"

Eeee, możesz mi wyjasnić co to znaczy?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:26   #4629
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ze dalas 3 funty ale poki co masz do zaplacenia tylko 2,71 bo nikt nie podbil ceny ani Cie nie przebil, w wyszukiwarke ebay wpisuj poprostu 30f albo 30ff czy jaki tam Ci pasuje rozmiar, z boku po prawej mozesz tez zaznaczyc kolor jaki szukasz i w tym beda sie tylko pokazywac, albo ograniczyc cene- zeby do 12 funtow Ci tylko pokazywalo przykladowo

do mnie dolecial dzis chantelle nowy cudny tanszy o 250zl niz w POlsce
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-09-15 o 20:28
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:26   #4630
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pastereczko, mam pytanie, bo dostałam maila z ebay i jest tam taki tekst:

"Aktualna cena: GBP 2,71
Twoja oferta maksymalna: GBP 3,00"

Eeee, możesz mi wyjasnić co to znaczy?

jak na allegro - dałaś swojego maksa ale dopóki Cię ktoś nie przebije cena jest najniższa z możliwych
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:28   #4631
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Za "moich" czasów wczesnoszkolnych religia była prowadzona poza szkołą - i komu to przeszkadzało Chodziły na nią te osoby, które chciały - a nie musiały. A w szkole na ścianie wisiało godło, a nie symbol jedynej słusznej religii.

W swojej szkole na początku próbowałam powalczyć o etykę w normalnych godzinach (czyli wtedy, kiedy pozostali mają religię - tak, aby była alternatywa), bo na religię po prostu nie chciałam chodzić - nie udało się
U mnie było identycznie i uważam ze nauka religii powinna odbywać się w kościołach. To było najlepsze rozwiązanie. Większość ludzi nie lubi, jak się ich do czegoś zmusza. Szczególnie młodzież ofkors. Zmuszanie do nauki religii powoduje, że dzieciaki owszem, chodzą na religię, bo chcą mieć dobrą ocenę na świadectwie, ale jej wyjątkowo nie cierpią, a katechetki to najbardziej obśmiewane nauczycielki w szkołach.
Wątku innych wyznań i prawa wyboru nawet nie tykam, bo to temat rzeka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 20:29   #4632
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Owszem, ale bynajmniej nie z powodu wolnej soboty.
owszem złożyły się na to różne czynniki. Niezmienia to faktu, że porównanie do PRLu, moim zdaniem, nie było dobre.

Cytat:
Bo mamy w konkordacie zapisane te lekcje religii, a ponieważ żadne inne wyznanie z takim roszczeniem nie wystąpiło, to państwo wyszło z założenia- po co się wysilać
ubolewam nad takim podejściem władz bo to jest ewidentne fałszowanie rzeczywistości. Brak lub niedostateczne zainteresowanie innych grup wyznaniowych obecnością w szkołach nie tłumaczy rządu ani ministerstwa edukacji.

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Za "moich" czsów religia była prowadzona poza szkołą - i komu to przeszkadzało Chodziły na nią te osoby, które chciały - a nie musiały.

W swojej szkole na początku próbowałam powalczyć o etykę w normalnych godzinach (czyli wtedy, kiedy pozostali mają religię - tak, aby była alternatywa), bo na religię po prostu nie chciałam chodzić - nie udało się
zaraz, zaraz... za moich czasów też wydawało mi się, że wiekowo bliżej Ci do WI a za jej czasów to religia już raczej była w szkole
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:29   #4633
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ze dalas 3 funty ale poki co masz do zaplacenia tylko 2,71 bo nikt nie podbil ceny ani Cie nie przebil, w wyszukiwarke ebay wpisuj poprostu 30f albo 30ff czy jaki tam Ci pasuje rozmiar, z boku po prawej mozesz tez zaznaczyc kolor jaki szukasz i w tym beda sie tylko pokazywac, albo ograniczyc cene- zeby do 12 funtow Ci tylko pokazywalo
ooo, czyli jak dobrze pójdzie i nikt mnie nie przebije to skończy się na 2,71 funta plus przesyłka? Hmm, kusząco i taniej niż w bezcłowym

Co do wyszukiwania, już trochę to ogarniam pomaleńku, ale jednocześnie pracuję i jakoś nie mam chwili żeby to systematycznie oblukać.

No ale ile ja tych staników kupię, no proszę was... Jeden noszę, drugi zamówiony, trzeci licytuję.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:32   #4634
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wielkie dziękować, zaczęłam już jedną licytować Może się uda
Jakie wzory/modele ciebie interesują? Wolisz miękkie czy lekko usztywniane?
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:33   #4635
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ze dalas 3 funty ale poki co masz do zaplacenia tylko 2,71 bo nikt nie podbil ceny ani Cie nie przebil, w wyszukiwarke ebay wpisuj poprostu 30f albo 30ff czy jaki tam Ci pasuje rozmiar, z boku po prawej mozesz tez zaznaczyc kolor jaki szukasz i w tym beda sie tylko pokazywac, albo ograniczyc cene- zeby do 12 funtow Ci tylko pokazywalo przykladowo

do mnie dolecial dzis chantelle nowy cudny tanszy o 250zl niz w POlsce
Pochwal się ..jaki model chantelle???
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:34   #4636
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
zaraz, zaraz... za moich czasów też wydawało mi się, że wiekowo bliżej Ci do WI a za jej czasów to religia już raczej była w szkole
jeszcze sie załapałam - a jeśli chodzi o przedział wiekowy, to jestem pośrodku
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:35   #4637
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Jakie wzory/modele ciebie interesują? Wolisz miękkie czy lekko usztywniane?
Dotąd wolałam usztywniane, ale to były czasy, gdy biust F cisnęłam w miseczce C... Na razie spróbuję pożyć z nowymi stanikami (na razie z jednym nowym stanikiem...) i wtedy chyba stwierdzę. Jeszcze długa droga przede mną, więc nie wszystko dziś
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:38   #4638
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

koronkowy caly w hafty, kolor szampan
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:42   #4639
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dotąd wolałam usztywniane, ale to były czasy, gdy biust F cisnęłam w miseczce C... Na razie spróbuję pożyć z nowymi stanikami (na razie z jednym nowym stanikiem...) i wtedy chyba stwierdzę. Jeszcze długa droga przede mną, więc nie wszystko dziś
Zwócić tylko na staniki firmy Debenhams
Z reguły większość modeli 65 F jest małomiseczkowa, a 65 G to wielkomiseczkoce
Ja mam duże F lub FF więc 65 F tej firmy jest na mnie małe. A miska G jest dużo za duża
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 20:51   #4640
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

No nie zaczęłyście znó o stanikach , i znalazłam coś tylko teraz nie wiem , bo jest napisane że w rozmiarze UK jest 34 FF a w US jest 34 H..dziewczyny a W jakim ja mam? UK czy US ..bo nawet nie wiem co my tam liczyłyście..sliczny bialutki muszę go mieć...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:52   #4641
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No nie zaczęłyście znó o stanikach , i znalazłam coś tylko teraz nie wiem , bo jest napisane że w rozmiarze UK jest 34 FF a w US jest 34 H..dziewczyny a W jakim ja mam? UK czy US ..bo nawet nie wiem co my tam liczyłyście..sliczny bialutki muszę go mieć...
Patrz na rozmiar UK
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 20:59   #4642
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Ale dlaczego wszyscy czepiają się tylko handlu?
Gospodarka to nie tylko handel, jest jeszcze ogromny sektor usługowy, o którym politycy chyba zapomnieli

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------


Nie ma sprawy
Jest tylko jedno małe ale Mamy taki sam rozmiar 65 f/65ff

Właśnie przeszukuję ebaya w poszukiwaniu nowości, bo już od 1,5 tyg. nie kupiłam żadnego stanika

Ja też 65f z Panache ale teraz przymieżam się do innych firm i nie wiem czy np.Freya czy M&S będza miały ten sam rozmiar co Panache.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wielkie dziękować, zaczęłam już jedną licytować Może się uda
Ciekawe czy tą samą co ja

No ja własnie zakupiłam blado różowy stanik Gossarda za całe 4,70 F
Zresztą na ebayu obserwuję 7 staników.

Ja tez pracuje w niedziele. Niestety nie miałam innego wyjscia bo zależało mi na przeniesieniu do innego miasta i wzięłam co dawali. A jakie nudy w niedziele,że do godziny 10.00 (od 6.00) to usypiam na stojąco. Mój maż ma weekendy wolne i czasami robi nadgodziny w niedziele bo więcej płacą.No ale tylko wtedy kiedy che to idzie.

A tak w ogóle to poczta w UK ma strajk do 18-tego więc wszystkie przesyłki będą opóźnione.

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-09-15 o 21:12
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:06   #4643
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Patrz na rozmiar UK
No i dupa...34 FF to sobie mogę na łokcioe naciągnąć Oddam cycki...Szlag mnie trafia, bo wiedzą producenci że ida szybko duże rozmiary usztywniane to jak na złość robią ich najmniej. Dzisiaj tez prawie ryczłałam bo z butami to samo...osttanio dorwałam jedną parę szpilek...ale jesiennych nie ma mojego rozmiaru. Dziwić się że później mam kompleksy bo się wstydzę pytać o mój rozmiar w sklepie..jak nie staniki no buty...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:15   #4644
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja też 65f z Panache ale teraz przymieżam się do innych firm i nie wiem czy np.Freya czy M&S będza miały ten sam rozmiar co Panache.



Ciekawe czy tą samą co ja

No ja własnie zakupiłam blado różowy stanik Gossarda za całe 4,70 F
Zresztą na ebayu obserwuję 7 staników.

Ja tez pracuje w niedziele. Niestety nie miałam innego wyjscia bo zależało mi na przeniesieniu do innego miasta i wzięłam co dawali. A jakie nudy w niedziele,że do godziny 10.00 (od 6.00) to usypiam na stojąco. Mój maż ma weekendy wolne i czasami robi nadgodziny w niedziele bo więcej płacą.No ale tylko wtedy kiedy che to idzie.

A tak w ogóle to poczta w UK ma strajk do 18-tego więc wszystkie przesyłki będą opóźnione.
Tylko 7 obserwujesz ?
Ja 19

Miękkie staniki M&S mają raczej standardową rozmiarówkę, są dosyć ścisłe
W tych lekko usztywnianych jedwabnych M&S lepiej wziąć większą o rozmiar miseczkę.

Z Freyą jest różnie. Arabelka, Rio czy Retro 65 F są dobre, a np. Mitzy 65F jest za mała. Poza tym nie należą raczej do ściśliwców. Swoje będę podszywała.
Choć nie jestem do końca obiektywna, bo powinnam mieć 60 w obwodzie A, że cięzko jest kupić stanik w tym rozmiarze w sensownej cenie, to celuję na razie w 65 F/FF/czasami G.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------


Angielska poczta strajkuje? Już teraz wiem dlaczego stanik szedł cały tydzień Zawsze dochodzą w 3-4 dni.
Rekord to stanik wysłany w piątek, w poniedziałek rano był u mnie
Pocztą polską wcale nie przyszedłby szybciej, bo paczka nadana w piątek dojdzie w poniedziałek.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:23   #4645
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ej no, to mój pierwszy mieszany liner Łamanie różnymi kolorami mam w planach.. Marzy mi się taki mega intensywny fiolet, ale chyba ciężko go będzie uzyskać
Daj znac jak taki kolor wykombinujesz jak cos mi sie uda to tez pokaze

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Oj..dopiero dzisiaj przeczytałam że Patrick Swayze nie żyje, jednak nie wygrał walki z rakiem...Nie wiem dlaczego ale według mnie był to najsympatyczniejszy aktor, może nie najlepszy ale miał w sobie to coś...
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie był REWELACYJNY - jeden z moich ulubionych aktorów, przykro mi, że mu się nie udało wygrać
Wielka szkoda.....mialam nadzieje,ze uda sie nakrecic nastepny sezon The Beast,ktory bardzo mi sie spodobal.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:29   #4646
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Krystle, Vril, batko - proszę się nie czuć outsidersko względem przekonań , nic więcej nie zdążyłam dopisać
wolny ciulowy poniedziałek byłby moim ulubionym dniem tygodnia
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:32   #4647
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny oburzajace sie lekcjami religii- NIE TRZEBA NA NIE CHODZIC
Zamiennie jest etyka i wowczas sie uczeszcza na nia (rowniez wliczana do sredniej).
no! zapis glupi, ale zadnego ateisty czy buddysty sila nauczac praw kosciola katolickiego nie beda, zeby byla jasnosc
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:33   #4648
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja chcę stanik biały lub cielisty. Białe lubię po prostu ale w ostateczności może być cielisty. Bo mam dużo jasnych bluzek do pracy a wiekszość pstrokatych staników.

Dominiko - Amen - świetnie ujęłaś (chodzi o PL i Nor.) Co do religii w szkołach to z tego co słyszę dużo osób protestuje, ale tak naprawdę jesteśmy społeczeństwem chrześcijańskim i mimo, że mam sama popapraną rodzinę (ciotka męża harri crishna, moja siostra przeszła na islam) to pozwoliłam swojemu dziecku chodzić na religię. Odpowiedzcie sobie same, ile z nas pochodzi z niekatolickiej rodziny - ja znam bardzo niewiele takich. Więc o co kaman... Może nieliczne z Was pamiętają, ale za PRLu to ludzi do kościoła liczniej chodzili bo nie można było, więc walczyli o "wolność wyznania". Jak się ta wolność pojawiła to nagle młodzież tego nie docenia i się buntuje... typowe.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:37   #4649
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

widze ze temat był naprawde kontrowersyjny... Moje zdanie znacie..ale chcialam jeszcze dodac, ze strasznie mnie boli ze panstwo ktore glosi sie demokratycznym-teraz temu przeczy. Ze przyjmuje postawe roszczeniowa i niewiele daje w zamian. Ze ingeruje w sprawy ktorych tak naprawde nie powinien regulowac bo sa one pogwalceniem wolnosci praw jednostki-ktore sam, lata temu formowal w konstytucji.

Panstwo sprzecznosci, naprawde. Prawo dziala selektywnie.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 21:37   #4650
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cotko problem jest w tym że w większości szkół nie ma etyki, ponieważ szkoły nie mają na to pieniędzy więc olewają
Druga sprawa, to wiadomo, dzieci to postrzegają trochę inaczej. Nie trzeba daleko szukać, żeby się dowiedzieć jak są traktowane pojedyncze osobniki, które na religię nie uczęszczają
Właściwie właśnie stąd wynika problem braku lekcji etyki. Ze względu na niechęć wyłamywania się, nie ma zainteresowania tymi lekcjami po prostu i dlatego szkoły ich nie prowadzą.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.