Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 15:31   #2341
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Polecam tusz do rzęs L'oreal Telescopic, świetnie wydłuża rzęsy
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:33   #2342
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Pyrola rotundifolia Pokaż wiadomość
A używacie może brązowego tuszu? Mam straszny problem z kupieniem w odpowiednim kolorze :/ Chodzi mi konkretnie Brązowy (nie black brown) tak do 30 zł, z silikonową szczoteczką. bo wszystko co ma taką sczoteczkę jest czarne :/
Jak brązowy to polecam Bourjois Coup en Theatre (tu masz opinie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...grubiajacy.htm)

mam brązowy i to taki bardziej złoty brązowy a nie black brown. Jest po prostu taki jak na opakowaniu (wygooglaj sobie brązowe opakowanie). Jednak jest trochę droższy. Ostatnio w superpharmie były promocje i powinien kosztować okolo 35 zł, normalnie kosztuje około 45 zł. Dla mnie bardzo fajny, wydłuża i nie skleja. Szczoteczka silikonowa, mam wrażenie, że ciut inna niż na obrazku w linku który podałam
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 22:59   #2343
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Essence multi action
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:22   #2344
asieko2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

hej dziewczęta! czytam, czytam i czytam ten tuszowy wątek i nic nie potrafię sobie dobrać, więc postanowiłam napisać i spytać wprost co było by dobre dla mojego rodzaju rzęs mój ostatni tusz, to Colossal Volume Maybelline, a teraz czas zmienic go na coś lepszego..
Więc tak, moje rzęsy są niezbyt długie, nie są gęste i są jasne.. czyli tragedia, nie wiem czy jest coś w stanie pomóc ?
hmm nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami, a cena to tak myślę, że do 60 zł, jeśli warto tyle zapłacić to jestem w stanie !
będę wdzięczna za każdą poradę
__________________
Joanna

asieko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:32   #2345
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez asieko2 Pokaż wiadomość
hej dziewczęta! czytam, czytam i czytam ten tuszowy wątek i nic nie potrafię sobie dobrać, więc postanowiłam napisać i spytać wprost co było by dobre dla mojego rodzaju rzęs mój ostatni tusz, to Colossal Volume Maybelline, a teraz czas zmienic go na coś lepszego..
Więc tak, moje rzęsy są niezbyt długie, nie są gęste i są jasne.. czyli tragedia, nie wiem czy jest coś w stanie pomóc ?
hmm nie przepadam za silikonowymi szczoteczkami, a cena to tak myślę, że do 60 zł, jeśli warto tyle zapłacić to jestem w stanie !
będę wdzięczna za każdą poradę
Ja Ci w tej sytuacji polecam Bourjois Volume Glamoure Ultra Care (najlepsza z Volume Glamour). Bardzo obfita szczoteczka, dobrze rozczesuje, już po jednej warstwie widać, że rzęsy są dłuższe i jest ich więcej (mi to zdecydowanie wystarcza). Dobrze się trzyma, nie osypuje nie odbija. I jest bardzo delikatna - nie szczypie w oczy ani nic. To ta w białym opakowaniu. Cena około 45 zł. Wyszukaj sobie ją na KWC to znajdziesz więcej opinii. Ja polecam bo to moja ulubiona
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:02   #2346
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Essence multi action
Oj tak, potwierdzam. Świetny tusz. Bardzo dobrze wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy. Nie osypuje się, nie kruszy.Za tą cenę bajka.
Kupiłam go w zasadzie przypadkowo, czytałam na wizażu dobre opinie o nim. Robiłam akurat zakupy w Drogerii Natura, zobaczyłam że jest,a że kosztował niecałe 10 zł kupiłam go na próbę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:30   #2347
asieko2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez pocokomunazwa Pokaż wiadomość
Ja Ci w tej sytuacji polecam Bourjois Volume Glamoure Ultra Care (najlepsza z Volume Glamour). Bardzo obfita szczoteczka, dobrze rozczesuje, już po jednej warstwie widać, że rzęsy są dłuższe i jest ich więcej (mi to zdecydowanie wystarcza). Dobrze się trzyma, nie osypuje nie odbija. I jest bardzo delikatna - nie szczypie w oczy ani nic. To ta w białym opakowaniu. Cena około 45 zł. Wyszukaj sobie ją na KWC to znajdziesz więcej opinii. Ja polecam bo to moja ulubiona
dzięki wielkie za poradę zabieram się za czytanie opinii na KWCbrzmi kusząco.
__________________
Joanna

asieko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 14:01   #2348
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Essence multi action
Ja się niestety nie mogę zgodzić kupiłam zachęcona super opiniami i ceną, ale się rozczarowałam, nie robi nic z moimi rzęsami... ale czekam aż zgęstnieje i co jakiś czas próbuje się nim pomalować... niestety na razie nadal bubel dla mnie.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:51   #2349
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Ja się niestety nie mogę zgodzić kupiłam zachęcona super opiniami i ceną, ale się rozczarowałam, nie robi nic z moimi rzęsami... ale czekam aż zgęstnieje i co jakiś czas próbuje się nim pomalować... niestety na razie nadal bubel dla mnie.
Ja mam tak samo. Ten tusz mnie nie zachwyca. Nie robi nic wspaniałego z moimi rzęsami Widać, taki ich urok. Teraz przeżywam fascynację tuszem marki Bell - zoom zoom mascara. Kupiłam go dawno, dawno temu w osiedlowej drogerii za całe 11 zł, używałam trochę i odłożyłam. A teraz go wyciagnęłam; tusz lekko zgęstniał i wow! Rzęsy jak marzenie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 15:45   #2350
kata jackson
Raczkowanie
 
Avatar kata jackson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Hej Dziewczyny !
Czy któraś mogłaby coś więcej napisać o Tuszu Rimmel Glam Eye's ?
__________________
Charakter człowieka wybiera los !
kata jackson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:31   #2351
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez kata jackson Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Czy któraś mogłaby coś więcej napisać o Tuszu Rimmel Glam Eye's ?
Miałam obie wersje,różową zarówno jak i złotą,ale moim zdaniem ta pierwsza lepiej się sprawdza.
Właściwie to tusz jak tusz,nic spektakularnego ale miło wspominam głęboką czerń jaką zostawiała na rzęsach.
Złota wersja o ile pamiętam ma podkręcać,czego na pewno nie robiła także jeśli z tych dwóch to zdecydowanie ten starszy model.
Opakowanie za to mają śliczne
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 19:51   #2352
kata jackson
Raczkowanie
 
Avatar kata jackson
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 375
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Miałam obie wersje,różową zarówno jak i złotą,ale moim zdaniem ta pierwsza lepiej się sprawdza.
Właściwie to tusz jak tusz,nic spektakularnego ale miło wspominam głęboką czerń jaką zostawiała na rzęsach.
Złota wersja o ile pamiętam ma podkręcać,czego na pewno nie robiła także jeśli z tych dwóch to zdecydowanie ten starszy model.
Opakowanie za to mają śliczne
No właśnie te śliczne opakowanie przykuło moją uwagę !
__________________
Charakter człowieka wybiera los !
kata jackson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:54   #2353
NaughtyBlackAngel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 29
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja bardzo polecam tusz Max Factor False Lash Effect jest po prostu boski. Ma super szczoteczkę , nie skleja rzęs, super się nim maluje. Jest to mój numer 1
__________________
Dukam sobie od 18.10.2010
Jest 71 kg ...
Będzie 60 kg
FAZA I - ?
FAZA II ... ?
FAZA III ... ?
Zaczynam wszystko od początku w walce o bycie piękną ...
NaughtyBlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:48   #2354
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez NaughtyBlackAngel Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam tusz Max Factor False Lash Effect jest po prostu boski. Ma super szczoteczkę , nie skleja rzęs, super się nim maluje. Jest to mój numer 1
A jakie masz rzęsy, że ten sie dobrze spisuje?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:57   #2355
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Clinique High Impact Mascara - i już w ogóle nie potrzebuję szczoteczki do rozdzielania rzęs...!!!
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:29   #2356
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A jaki tusz spośród Lancome lub Estee Lauder możecie mi polecić? Mam krótkie i rzadkie rzęsy
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:17   #2357
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez NaughtyBlackAngel Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam tusz Max Factor False Lash Effect jest po prostu boski. Ma super szczoteczkę , nie skleja rzęs, super się nim maluje. Jest to mój numer 1

Dla mnie to też numer 1 Uwielbiam go i narazie chociaż cały czas mnie kusi żeby wpróbować jakiś inny to jednak kupuję ten. Rewelacyjnie rozdziela i naprawdę uzyskuję po nim efekt sztucznych rzęs
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:08   #2358
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Hej, polećcie mi proszę jakiś dobry tusz do rzęs tak do 30-40zł. Żeby wydłużał i pogrubiał
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:41   #2359
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja jestem bardzo zadowolona z tuszu Astora - Volume Artist absolute cashmere. Mam bardzo długie rzęsy, które bez problemu się podkręcają, niestety są bardzo jasne. Tusz ma głęboki czarny kolor, fajnie rozdziela rzęsy, ma konsystencję musu.
Kupiłam go w ciemno, ponieważ spodobała mi się szczoteczka. Teraz mam drugie opakowanie i na razie nie szukam dalej. Ceny nie pamiętam, chyba ok 35 zł w Rossmanie.
Wcześniej używałam Loreal'a Telescopic- bardzo byłam zadowolona. Kupowałam go za niecałe 50 zł, ale ostatnio cena podskoczyła do 60 zł, trochę szkoda mi było wydawać tyle kasy, zwłaszcza, że bardzo szybko zużywam tusze.
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 08:18   #2360
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Więc może zdecyduję się na ten z Astora, chyba że ktoś jeszcze coś mi poleci
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 14:51   #2361
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Ja się niestety nie mogę zgodzić kupiłam zachęcona super opiniami i ceną, ale się rozczarowałam, nie robi nic z moimi rzęsami... ale czekam aż zgęstnieje i co jakiś czas próbuje się nim pomalować... niestety na razie nadal bubel dla mnie.
U mnie sytuacja wyglądała podobnie. Rozczarowałam się. Ostatnio z braku laku wyciągnęłam go i postanowiłam spróbować jeszcze raz. Tusz trochę zgęstniał i jest świetny. Jestem zachwycona, rzęsy nie są jakieś mega pogrubione, ale wyglądają naprawdę ładnie.

Polecam spróbować jeszcze raz, za jakiś czas.

*Oczywiście mowa tu o essence - multi action mascara.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 17:46   #2362
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A co powiecie o tym tuszu do rzęs Pulse Perfection Maybelline miała go któraś?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:23   #2363
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
A co powiecie o tym tuszu do rzęs Pulse Perfection Maybelline miała go któraś?
Poczytaj na KWC, ale dla mnie to była strata pięniędzy. Sklejał, babrał się, nierówno rozprowadzał. Wibracje nic nie dawały, chyba wszystko pogorszały (a czasami miałam wrażenie że szczoteczka ogranicza się do cichego brzęczenia). Ogólnie nie polecam
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:26   #2364
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Hey
Czy któraś z Was używała może mascary Lancome Hypnose i drugiej która mnie interesuje to Clinique High Lenghts Mascara (biała z zielonym grzebykiem). Ta druga była oceniana przez dziewczyny na Wizażu, na stronie głównej w jakiś nowinkach był właśnie artykuł z tuszami 2010 r. I recenzentka była bardzo zadowolona, tak samo z resztą na KWC, same pozytywy. Gdybym jej nie znalazła pewnie zdecydowałabym się na Hypnose. A tak nie wiem. Proszę o pomoc.
P.S. Widziałam kiedyś na Allegro oryginalne miniaturki Lancome Hypnose, ale chyba już to wycofali. Jest natomiast Clinique 5 ml, pochodzi z zestawu. Jest oryginalna to pewne. Ale która lepsza? Cenowo podobnie....Dziękuję za pomoc.
majka5421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:37   #2365
Arashy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka.
Wiadomości: 249
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
A co powiecie o tym tuszu do rzęs Pulse Perfection Maybelline miała go któraś?
To zależy od czego jest Ci potrzebny.
Bo jeśli lubisz deliatny, naturalny makijaż - wystarczy Ci. Ale jeśli lubisz dramatic look - zapomnij.
U mnie kompletnie się nie sprawdził. Osobiście lubię dość teatralne podkreślenie rzęs i aktualnie używam go tylko czasem do przeczesania rzęs - a konkretniej jego szczoteczki. Nawet go nie wykorzystałam do końca.
__________________
W imię dysku i stacji i monitora ciekłokrystalicznego.
Enter!


Arashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 11:46   #2366
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez majka5421 Pokaż wiadomość
Hey
Czy któraś z Was używała może mascary Lancome Hypnose i drugiej która mnie interesuje to Clinique High Lenghts Mascara (biała z zielonym grzebykiem). Ta druga była oceniana przez dziewczyny na Wizażu, na stronie głównej w jakiś nowinkach był właśnie artykuł z tuszami 2010 r. I recenzentka była bardzo zadowolona, tak samo z resztą na KWC, same pozytywy. Gdybym jej nie znalazła pewnie zdecydowałabym się na Hypnose. A tak nie wiem. Proszę o pomoc.
P.S. Widziałam kiedyś na Allegro oryginalne miniaturki Lancome Hypnose, ale chyba już to wycofali. Jest natomiast Clinique 5 ml, pochodzi z zestawu. Jest oryginalna to pewne. Ale która lepsza? Cenowo podobnie....Dziękuję za pomoc.
Powiem Ci tak: używam teraz miniaturki Clinique High Impact i jestem bardzo zawiedziona. Lubię Clinique za podkład i puder, ale ten tusz to porażka, brudzi, kruszy się, tylko trochę wydłuża.
Na Hypnose też się czaję - w zasadzie to nie wiem, czy kupić coś z Lancome czy EL, zielonego pojęcia nie mam, a tusz do rzęs to trochę ciężko wypróbować - bo niby można iść do drogerii z niepomalowanymi rzęsami i próbować każdego dnia inny, ale testery są momentami tak stare i wyschnięte...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 13:00   #2367
lillymy
Zakorzenienie
 
Avatar lillymy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 381
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

uwielbiam nowy rusz Rimmela, najlepszy jaki do tej pory miałam
__________________
WYMIANKOWY

KLIK
lillymy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 16:18   #2368
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Najlepszy tusz jaki miałam (chyba drugi ale lepszego nie znajdę) to Bell Push Up. Kosztował mnie 10 zł. Mam długie i grube rzęsy ale przez to, że końcówki są jasne, wyglądają na krótsze.. Kiedy je pomaluje to ach! Booosko. Kiedy pierwszy raz go użyłam, to było jakieś 3 lata temu, koleżanka się zapytała czy przykleiłam sztuczne rzęsy.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:16   #2369
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak: używam teraz miniaturki Clinique High Impact i jestem bardzo zawiedziona. Lubię Clinique za podkład i puder, ale ten tusz to porażka, brudzi, kruszy się, tylko trochę wydłuża.
Na Hypnose też się czaję - w zasadzie to nie wiem, czy kupić coś z Lancome czy EL, zielonego pojęcia nie mam, a tusz do rzęs to trochę ciężko wypróbować - bo niby można iść do drogerii z niepomalowanymi rzęsami i próbować każdego dnia inny, ale testery są momentami tak stare i wyschnięte...
ile ludzi tyle opinii tez uzywam high impact i poprostu go kocham.Swietnie pogrubia,wydłuża.Rzesy sa mega czarne,geste jak firanki. U mnie daje efekt sztucznych rzes,a naturalne rzesy mam raczej krotkie i niezbyt geste.
Od siebie polecam jeszcze Masterpiece Max,ktory daje efekt jak wyzej, a takze moje najnowsze odkrycie-Avon Supershock.Tez wyraznie pogrubia i wydluza, mimo kilku warstw rzesy sa miekkie i elastyczne,nie kruszy sie ,latwo go zmyc.
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:42   #2370
majka5421
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Hmmm...sama już nie wiem. A co powiecie na Chanel, Inimitable Intense Mascara. Na KWC bardzo wychwalana przez te dziewczyny ?
majka5421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.