Biżuteria ślubna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-11, 10:34   #31
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Biżuteria ślubna

Najpierw jedna rzecz o biżuterii ślubnej Pani Kati P.
Większość projektów nie jest odkrywcza w ani jednym kawałku. Duże kółka w kolczykach były swego czasu w Kruku, z rok temu w Zielonym Kocie w Warszawie też takie były, oprócz tego większość z nas je kiedyś stosowała (ja także). Bransoletki z kryształków i perełek są ZWYCZAJNE. Kolczyki ze Swarovskimi popularne. Całokształt biżuterii ślubnej- NIC ODKRYWCZEGO, podobne są na wylęgarni, w pakamerze i decobazarze i nie są to projekty Pani Kati.
Jeśli Pani Kati się oburza to zajrzyjcie na te strony, a coś znajdziecie czym można się zainspirować.

Moim zdaniem szałowy byłby naszyjnik z białego srebra, na dole duży kryształ kropla z efektem AB, łańcuszek przeplatany kryształkami np Swarovski. Do tego odpowiadajace kolczyki i voila, mamy komplet ślubny.
Poszukam zdjęcia tego co sama robiłam na slub (kilka sztuk) i wkleję.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:42   #32
maghia
Rozeznanie
 
Avatar maghia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 946
GG do maghia
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez kati_p Pokaż wiadomość
Witajcie,
Po pierwsze- robię inne tiary. Moją inspiracją do ich tworzenia była pewna artystka z Bristolu- gdybym nie zobaczyła na żywo jej prac, to pewnie nie wpadłabym na to, że można w ogóle robić tiary.

Po drugie- zezłościło mnie to, że któraś z was zasugerowała inspirowanie się właśnie moją biżuterią.
Na świecie trend handmade bridal jest o wiele bardziej rozwinięty niż w Polsce i na zagranicznych stronach można znaleźć wiele na prawdę ciekawych i wymyślnych projektów.
Niech one służą wam za inspirację a unikniemy kiszenia się we własnym sosie.
Kati, ja rozumiem, ze nie zyczysz sobie, by powstala masa kopii Twoich prac, kazdy chce miec cos swojego, zwlaszcza, ze o oryginalnosc bardzo trudno przy takiej ilosci zainteresowanych wykonywaniem bizuterii. Pomysl jednak, ze sama nie mialabys zrodla inspiracji, gdyby postawa innych projektantek byla podobna do Twojej Dziewczyny skomplementowaly Twoja slubna kolekcje, z czego powinnas sie cieszyc, nikt jeszcze niczego nie odgapil i jesli inspiracja bedzie inspiracja, a nie duplikatem, to chyba nie masz sie czym martwic. Zasada "lepiej zapobiegac, niz leczyc" raczej sie nie sprawdzi w tym przypadku
maghia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 19:37   #33
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez kati_p Pokaż wiadomość
Kati Płachecka nie umieszcza w internecie swojej biżuterii po to, by być źródłem inspiracji dla nieudolnych projektantek.
[...]
Pozdrowienia dla "inspirujących się",
Kati


Cytat:
Napisane przez kati_p Pokaż wiadomość
Nie chcę, by inni się wzorowali na moich pracach- czy to takie dziwne?
Ja jednak jakoś inaczej widzę inspirację a wzorowanie się i zrobienie czegoś bardzo podobnego. Dla mnie to zupełnie różne rzeczy.

Inspiracja to impuls! Zobaczę coś ciekawego, co nasunie mi jakiś pomysł, często zupełnie inny od dzieła będącego inspiracją! Inspiracja to natchnienie, pomysł na podstawie czegoś, czym się zachwycamy. W świecie artystycznym prawdziwy artysta, którego prace są inspirujące, jest bardzo cenioną osobą. I szanowaną. To nie jest zwykły rzemieślnik nastawiony tylko na zbyt.

Przykładem może być historia Aramisa. Kto jest artystą i pasjonatem, a kto tylko prostym rzemieślnikiem nietrudno zgadnąć

Natomiast bezczelne zrzynanie wzoru, ułożenia całego projektu, w najdrobniejszych szczegółach to jest plagiat. I naprawdę nie widziałam na tym forum żadnego namawiania do przywłaszczania sobie czyjegokolwiek pomysłu! To nieetyczne, nie tylko w środowisku biżuteryjek!


Kluskapms08, ja biżuterię widzę jako delikatny element ozdobny, niekoniecznie biały/przezroczysty - może być lawendowy lub np. kawowy. I żeby biżu swoją obecnością nie przytłaczała panny młodej, bo to głównie ona jako całość ma błyszczeć, a nie tylko jej biżuteria..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:10   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Biżuteria ślubna

A tak mi sie nasunęło - biżuteria ma pasowac do sukni. A ta niekoniecznie ma byc biała Ergo - biżu nie musi zamykać się w jednych, standardowych kolorach
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 09:40   #35
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez maghia Pokaż wiadomość
Pomysl jednak, ze sama nie mialabys zrodla inspiracji, gdyby postawa innych projektantek byla podobna do Twojej
Cytat:
Napisane przez maghia Pokaż wiadomość
Kati Plachecka powinna rowniez rozwazyc zwrocenie uwagi autorom bizuterii na jednej z wyzej wymienionych przeze mnie zagranicznych stron...
http://www.jewellerybyjo.com powinni slono zabulic za zerzniecie tych tiar
ta ,to ja jeszcze dodam że pewnie ta pani się inspirowała japońskimi (chińskim,koreańskimi-nie odróżniam znaczków,ignorantka ze mnie) wydawnictwami odnośnie biżuterii ślubnej,które swoją drogą wydawane są dla osób bawiących się w hand made.Jak się doszukam w moich zbiorach skanu tiary to wkleję,na dowód tego że gdyby mi się chciało bawić to taką bym zrobiła i nikt by mi nie zarzucił kradzieży własności intelektualnej (gdyż autor wzoru sprzedał go wydawnictwu w zamian za publikację)

Cytat:
Napisane przez kati_p Pokaż wiadomość
po to, by być źródłem inspiracji dla nieudolnych projektantek.
Cytat:
Napisane przez kati_p Pokaż wiadomość
Za brzydką odzywkę przepraszam, ale czasem mi się coś chlapnie, jak się okropnie wkurzę.
miało być upomnienie,ale że autorka przeprosiła to powiem tylko że staramy się tu nie przenosić atmosfery z forum gazetowego


Edit:
znalazłam.Gdzieś też miałam instrukcje wykonania jednej z przedstawionych.

Edit2
Tak mi się nasunęło na myśl,że zamiast czytania o tym jak ktoś jest jedynym właścicielem wzoru,wolałabym przeczytać "znalazłam ten wzór gdzieś w internecie.Poświęciłam temu wiele czasu i nie chcę się z nim dzielić.Jeżeli go odnajdziesz to ok.,ale ja Ci go nie dam".Wolę szczerą prawdę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tiara.jpg (42,5 KB, 86 załadowań)
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2007-05-12 o 10:07 Powód: załącznik
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:45   #36
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
...
Inspiracja to impuls! Zobaczę coś ciekawego, co nasunie mi jakiś pomysł, często zupełnie inny od dzieła będącego inspiracją! Inspiracja to natchnienie, pomysł na podstawie czegoś, czym się zachwycamy. W świecie artystycznym prawdziwy artysta, którego prace są inspirujące, jest bardzo cenioną osobą. I szanowaną. To nie jest zwykły rzemieślnik nastawiony tylko na zbyt.
...
Wklejać dalej, bo jak do tej pory "impulsu" nie dostałam. Nic z prezentowanych prac nie zachwyciło mnie na tyle, żebym uznała za godne tak wyjątkowego dnia.

Jakoś normalnie nie mam problemu z tworzeniem, ale tu świadomość wagi wydarzenia sprawia, że nie umiem. Dla kogoś byłoby mi łatwiej.

Na dodatek przegrałam aukcję trzech wsuwek do koka takich z kwiatami z materiału. Miałam dorobić jeszcze kilka z opala, kryształu i swarowskiego, ale teraz nie mam do czego Od tygodnia na nie polowałam. Wiecie, gdzie można kupić śliczne, delikatne materiałowe kwiaty? Np. takie: kwiatki.jpg

PS: Ta "korona" dla księżniczek to napewno "tiara", a nie "diadem"?
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:28   #37
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Biżuteria ślubna

Mam na kompie takie coś, może być jako ślubne

A oprów czego taka strona, bardzo piękne rzeczy mają

http://www.weddingcram.com/Wedding-Jewelry.asp
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 15:17   #38
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteria ślubna

Ja znalazłam na koreańskiej stronie coś takiego i jeszcze kilka innych rzeczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3'.jpg (68,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5'.jpg (71,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6'.jpg (64,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7'.jpg (63,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13'.jpg (54,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17'.jpg (102,0 KB, 52 załadowań)
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki




Edytowane przez ggagatka
Czas edycji: 2007-05-12 o 16:44 Powód: cos trzeba bylo usunac...
ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 15:50   #39
kluskapms08
Raczkowanie
 
Avatar kluskapms08
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 320
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Ja znalazłam na koreańskiej stronie coś takiego i jeszcze kilka innych rzeczy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę wysłać na maila razem z instrukcjami.
DROGA GGAGATKO byłaby zainteresowana twoją propozycją bo znalazłam coś co mi sie bardzo podoba
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
kluskapms08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 15:53   #40
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Biżuteria ślubna

kwiatowie kwiatki można zrobić własnoręcznie. Ja kiedyś robiłam, bo byłam zafascynowana kulturą japońską i gejszami, no i czarodziejką z księżyca, bo jak Jakieś 11-12 lat póżniej już nie wiem, o co chodziło w tych czarodziejkach, ale przeczytałam kilka ksiażek i był szał na gejsze, i byłam w 7 niebie Te kwiatki przyponinają mi Kanzashi, czyli ozdoby, które gejsze wpinały sobie we włosy. W różnych kolorach, kształtach i z różnymi dodatkami (np. kamieniami szlachetnymi) w zależności od pory roku i miesiąca. Praca z nimi jest bardzo mozolna, w sensie długa. Bierze się materiał (najlepiej jakiś lśniący, może być taki jak do podszewek, bo tani i z połyskiem), odpowiednio składa i zszywa poszczególne płatki, później wszystko razem (o ile dobrze pamiętam). Wpisz w google Kanzashi albo how to make Kanzashi albo Kanzashi crafts. Powinno coś wyjść
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 16:10   #41
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Biżuteria ślubna

http://craftster.org/blog/?p=60
http://www1.odn.ne.jp/maya/english/enknshop.htm

o, proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg may_kanzashi_2.jpg (54,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg June_kanzashi1.jpg (55,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aug_kanzashi2.jpg (43,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A_kanzashi_1.jpg (54,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A_Kanzashi_7.jpg (60,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A_kanzashi_3.jpg (73,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 17:15   #42
gwiazdeczka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 39
Ozdoby do włosów dla panny młodej

Szukam w rożnych sklepach takich fajnych ozdób do włosków tj na zdjęciach naj bardziej podoba mi sie 1 i troszke mniej 3 fotka ale nie moge nigdzie znaleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maria15[2].jpg (32,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00Haare_Herrenfrisuren_Mittellange_Haare%2520%252821%2529[1].jpg (55,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80519_8_mo[1].jpg (55,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P0617[1].jpg (40,7 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2007-05-12 o 18:10 Powód: dwukrotne usunięcie zapisu łamiącego regulamin
gwiazdeczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 17:23   #43
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Ozdoby do włosów dla panny młodej

rozumiem,że jesteś zdesperowana ,ale na tym forum jest zakaz sprzedaży (dotyczy to także składania ofert kupna).Ponadto istnieje już wątek dotyczący biżuterii ślubnej i wystarczyło się tam dopisać.W związku z tym twój post edytuję,a sam wątek przenoszę do tamtego.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 17:56   #44
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Ozdoby do włosów dla panny młodej

ja teraz nie mogę, bo mam złamaną rękę, poza tym jak napisała joanna_k, tu jest zakaz sprzedaży, ale popatrz sobie na moją odpowiedź z jednego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187715 , bo to coś nieco podobnego. Jak ktoś ma sprawne rączki i trochę polotu, to myślę, że uda mu się to zrobić z tzw. how to's z internetu
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:10   #45
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Ozdoby do włosów dla panny młodej

no nie zaraz mnie coś....Edytowałam posta i usunęłam reklamę.Dałam ostrzeżenie bez przyznawania kartki.Wchodzę teraz na forum i co?Pani zrobiła edycję posta i dopisała usuniętą treść .W związku z tym przyznaję 7 dni urlopu od wizażu.Jeśli sytuacja się powtórzy,to się pożegnamy.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 08:01   #46
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Dot.: Biżuteria ślubna

Dziewczyny 8 września wychodzę za mąż, potrzebuje pomocy w doborze biżuterii, zrobiłabym ją sama ale jak na złość narazie nie mam pomysłów. Naszyjnik przy szyji czy wchodzacy w szpic? Kolor srebro czy złoto do sukni ecru?? Może macie jakieś ciekawe pomysły? Włosy bedą spięte w klasycznego koka Kwiat przy sukni w odróżnieniu od zdjęcia też jest ecru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (47,1 KB, 78 załadowań)
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 08:29   #47
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteria ślubna

A będziesz miała takie sam kwiat na spódnicy? To można by kolorystykę urozmaicić dopasowując kolię do kwiatu
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 08:45   #48
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Biżuteria ślubna

Jaśmina, prześliczna sukienka.

Mes, dziękuję za kwiatki, ale nie zdążę zrobić ich sama Robię jeszcze zaproszenia i dladego chciałam kupić.

Gwiazdka, pierwszy i ostatni stroik mi się baaaardzo podoba. To jeszcze nie jest to, (chiałam coś skromniejszego), ale przesliczne
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 09:30   #49
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez Rosemary Pokaż wiadomość
A będziesz miała takie sam kwiat na spódnicy? To można by kolorystykę urozmaicić dopasowując kolię do kwiatu

Rosemary kwiat będzie też ecru
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 09:36   #50
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Biżuteria ślubna

piękna suknia całkiem w moim stylu
co do naszyjnika - mi tu pasuje naszyjnik raczej krótki - gdzieś do wysokości obojczyków maksymalnie, albo taki trochę krótszy ze zwisającym dłuższym wisiorem.
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 11:18   #51
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Biżuteria ślubna

A mi pasuje cos w stylu mgiełki koralikowej.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 11:29   #52
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Gwiazdka, pierwszy i ostatni stroik mi się baaaardzo podoba. To jeszcze nie jest to, (chiałam coś skromniejszego), ale przesliczne
hehe,gwiazdka a właściwie gwiazdeczka szuka takich dla siebie.Nie było one propozycją dla ciebie
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 11:54   #53
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
hehe,gwiazdka a właściwie gwiazdeczka szuka takich dla siebie.Nie było one propozycją dla ciebie
Wydawała mi się, że Gwiazdka próbowała je tutaj na wizazu sprzedać, ale i tak skomentowałam, żeby naprowadzać innych na to, co mi się podoba. Może mi ktoś wklei jakieś cudeńka. Kompletnie nie wiem, co się tak naprawdę nosi do ślubu i szukam inspiracji.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:04   #54
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Wydawała mi się, że Gwiazdka próbowała je tutaj na wizazu sprzedać, ale i tak skomentowałam, żeby naprowadzać innych na to, co mi się podoba. Może mi ktoś wklei jakieś cudeńka. Kompletnie nie wiem, co się tak naprawdę nosi do ślubu i szukam inspiracji.
ja też nie wiem co się nosi.Na forum ślubnym nic nie pokazują?Może przejdź się po salonach we Wrocku,albo na Plac Legionów do dewocjonali (w tych ostatnich mają zróżnicowany asorytment,ale nie wiem czy akurat coś z ozdób do ślubu by mieli).
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:10   #55
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Biżuteria ślubna

Narazie się spokojnie przymierzam, bo kiecka nie wybrana jeszcze, a ślub za niecałe 3 miesiące. Wiem, że najważniejsze jest, że chcemy być razem, ale też chcę wyglądać ślicznie, a nie mogę się zdecydować, bo wszystkie ładne i jednocześnie żadna nie krzyczy "to ta!".

Jak wybiorę sukienkę, to bardziej intensywnie biorę się za biżuterię.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:50   #56
*Gwiazdka*
Raczkowanie
 
Avatar *Gwiazdka*
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 489
Dot.: Biżuteria ślubna

oo, widzę, że pojawiła się tu jeszcze jedna gwiazdeczka
nie mylić ze mną
Cytat:
Napisane przez Eklerka
...
Jakoś normalnie nie mam problemu z tworzeniem, ale tu świadomość wagi wydarzenia sprawia, że nie umiem. Dla kogoś byłoby mi łatwiej.
Eklerko doskonale Cię rozumiem, też chyba miałabym problem
*Gwiazdka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 01:20   #57
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Narazie się spokojnie przymierzam, bo kiecka nie wybrana jeszcze, a ślub za niecałe 3 miesiące. Wiem, że najważniejsze jest, że chcemy być razem, ale też chcę wyglądać ślicznie, a nie mogę się zdecydować, bo wszystkie ładne i jednocześnie żadna nie krzyczy "to ta!".

Jak wybiorę sukienkę, to bardziej intensywnie biorę się za biżuterię.
witaj eklerko (porzucilam biżuteryjki na konto forum ślubnego ale wlasnie na chwilę wrócilam w poszukiwaniu inspiracji ) , może CIę zainteresują propozycje firmy z mojego miasta:
http://www.margot.lublin.pl/ są bardzo różnorodne, radzę pooglądać wszystkie ew. co iles stron. Bylam u nich osobiśćie, ale niestety prowadzą tylko sprzedaż hurtową możesz co najwyżej w jakimś sklepie ze ślubnymi akcesoriami pytać o dodatki z tej firmy i poprosić o sprowadzenie konkretnych wzorów

ożesz, własnie wyczytalam na stronie że jednak maja sklep firmowy, to chyba od bardzo niedawna, nic mi pani o nim nie wspomniala....
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 07:25   #58
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Biżuteria ślubna

Co do bizu slubnej. Wymodzilam ostatnio taka pare:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4396882
I zastanawialam sie czy nie dac jej w kategorii slubne
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 10:28   #59
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Biżuteria ślubna

Cytat:
Napisane przez czarny kot Pokaż wiadomość
Co do bizu slubnej. Wymodzilam ostatnio taka pare:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4396882
I zastanawialam sie czy nie dac jej w kategorii slubne
czarny kocie, myślę, że jak najbardziej, zresztą wszystko co w bieli i ecru i innych kościach słoniowych też.
btw bardzo ładna i zgrabna para, w sam raz do sukni ślubnej
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:45   #60
duchess_madzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Biżuteria ślubna

a ja zapraszam na moja stronę https://magdabielecka.jux.com/ mam nadzieję że znajdziecie tam coś czym warto się zainspirować
duchess_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.