Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 09:57   #1
SztukaUbrania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5

Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatków?


cześć, jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie uroczystości ślubnej i wesela? Chodzi o dodatki, co Wam się podoba?
czy sypanie kwiatków przez małe dziewczynki to dobry pomysł? a może druhenki, ogólnie dzieci niosące obrączki?
jaka oprawa ślubu, wesela jest najfajniejsza? chodzi o takie dodatki, które sprawią, że ślub będzie wyjątkowy

Edytowane przez SztukaUbrania
Czas edycji: 2014-06-02 o 10:13
SztukaUbrania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:24   #2
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

- u mnie będą trzy pary idące za nami. Trzy druhenki odróżniające się od reszty kwiatkami na głowie w kolorze mojego koloru przewodniego
- chrześnica będzie mi niosła welon 2 m jak będę wychodzić z klatki
- skrzypaczkę w kościele
- kolor przewodni wesela; kobalt
- wiejski stół na sali
- winietki, menu na stoły
- do kościoła zaprowadzi mnie ojczym
- wejście na sale z Gwiezdnych wojen
- kolorowe buty do ślubu
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-06-03 o 08:40
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 13:00   #3
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

- ja bede miała 2 pary PRZED sobą (grande finale to bede ja)
- 2 skrzypaczki do ave maria
- schole kosciela a nie organiste
- banki mydlane podczas 1tanca
- aparaty jednorazowki po 1 na stole zeby goscie uwieczniali jak sie bawia zeby miec pamiatki inne niz wymuskane zdjecia p.fotograf
- candy bar ;-)

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
- u mnie będą trzy pary idące za nami. Trzy druhenki odróżniające się od reszty kwiatkami na głowie w kolorze mojego koloru przewodniego
- chrześnica będzie mi niosła welon 2 m z klatki
przez chwile sie zastanawialam z czego Ty ten welon Pati chcesz miec i mysle sobie no nie da sie napisac klatka chcąc napisac koronka dopiero pozniej zrozumiałam o co chodzi
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 13:30   #4
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
przez chwile sie zastanawialam z czego Ty ten welon Pati chcesz miec i mysle sobie no nie da sie napisac klatka chcąc napisac koronka dopiero pozniej zrozumiałam o co chodzi

__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:06   #5
Lady_Kala
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Kala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 809
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

U nas będzie to przede wszystkim kolor przewodni wesela-mam wrażenie, że u nas wciąż jeszcze za rzadko stosowany a szkoda bo daje ogromne pole do popisu, aby całe wesele, stylizacje ślubne od strojów pary młodej po tort, zaproszenia, winietki, wystrój sali były spójne, z klasą i ze smakiem. U nas będzie to granat i wesele z lekka w stylu Royal wedding-sukienka jest lekko w retro klimacie, daje spore możliwości do dodatków w królewskim stylu.
Stawiamy też na artystyczny tort
No i prezenty dla gości inne niż oklepane paczki z ciastem, choć tu jeszcze decyzja nie podjęta...
__________________
Bloguję o perfumach:
https://olfaktoryczna-swiatynia.blogspot.com/
***
ADOPT! SAVE A LIFE!
Life saved: 2 Milka Draka
Dwie syberian husky
Lady_Kala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:18   #6
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

do ślubu jeszcze daleko ale mam już pewne plany:
-3 pary drużbów,
-kolor przewodni
-ręczne winetki, menu, itp (ręcznie wypisane)
-babeczkowy tort
-aparaty jednorazowe, bądź fotobudka (jeszcze nie zdecydowałam)
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 18:45   #7
SztukaUbrania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

cudnie to wszystko brzmi,
SztukaUbrania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 18:48   #8
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

my jeszcze tez nie mam do konca sprecyzowanego, ale co na pewno na ten moment

- 4 pary za nami
- slub na swiezym powietrzu w lesie
- przed i po ceremoni skrzypaczka- przyjaciolka
- kolor przewodni- zielone jabluszko
- pierwszy taniec my do polowy- a potem nasza ukochana para przyjaciol, ktora nigdy nie miala wesela- tylko slub ale marza o pierwszym tancu
- zamiast rodzicow chlebem i sola beda nas witac 3 latka i 4 latek;-)
-podziekowania dla rodzicow- wreczenie statuetek oscarow dla najlepszych rodzicow + z podkladem tina turner "simply the best" oraz podziekowanie dla corki TZ za aceptacje i milosc, jaka mnie obdarzyla
- w czasie wesela podziekowanie dla naszych wyjatkowych przyjaciol;-)



squarra- mozesz cos napisac wiecej o candy barze?
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:01   #9
SztukaUbrania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
my jeszcze tez nie mam do konca sprecyzowanego, ale co na pewno na ten moment

- 4 pary za nami
- slub na swiezym powietrzu w lesie
- przed i po ceremoni skrzypaczka- przyjaciolka
- kolor przewodni- zielone jabluszko
- pierwszy taniec my do polowy- a potem nasza ukochana para przyjaciol, ktora nigdy nie miala wesela- tylko slub ale marza o pierwszym tancu
- zamiast rodzicow chlebem i sola beda nas witac 3 latka i 4 latek;-)
-podziekowania dla rodzicow- wreczenie statuetek oscarow dla najlepszych rodzicow + z podkladem tina turner "simply the best" oraz podziekowanie dla corki TZ za aceptacje i milosc, jaka mnie obdarzyla
- w czasie wesela podziekowanie dla naszych wyjatkowych przyjaciol;-)



squarra- mozesz cos napisac wiecej o candy barze?
dziewczyny skąd macie takie pomysły? świetne! Tylko chyba ten taniec przyjaciół nie jakoś bardzo mi pasuje. To Wasze święto. Nie lepiej byłoby jakoś włączyć tych przyjaciół i innych gości do tańca? Wszyscy będą zastanawiać się, dlaczego Ci przyjaciele tańczą? dziwne to trochę.
SztukaUbrania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 05:57   #10
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

U nas goście wtajemniczeni w parę detali wesela komentują, że będzie fajne, bo inne samo w sobie: cywilne, w ogrodzie, PM w ciemnej sukni itp. ale rozumiem, że nie o to chodzi
Z innych pomysłów, które możesz spożytkować:

-zamiast poprawin - ognisko w piątek wieczór, taki "biforek"
-do miejsca zaślubin poprosiłam ojca, aby mnie zaprowadził. Siostra coś kombinuje z wkręceniem swojej córeczki w sypanie kwiatków i synka w niesienie obrączek - jeśli tak będzie, to nie będę oponować
-wręczenie Oscarów (pojawił się tu już ten pomysł),
-zabawy w trakcie oczepin, których w naszym regionie się nie praktykuje (to moim zdaniem będzie jeden z większych hitów ), m.in. "bobas", ale też nasz autorski na "pasowanie na największego kozaka". Chodzi o zebranie "największych kozaków" z sali (czyli idą panowie, którzy się za takich uważają ), dostają zabawkowe pistolety dużego formatu a dopiero potem dowiadują się, że będą musieli udowodnić swoją "kozackość" tańcząc do "Kalashnikova" Gorana Bregovica . Także rozdawanie prezentów: "ekspres do kawy","zestaw spa" itp. Tego u nas nie ma.
-brak podziękowań dla gości na stole - robimy pamiątkowe zdjęcie grupowe i każdy dostanie kopie,
-zakończenie przyjęcia walcem ze świecami,
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 09:10   #11
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez Sorbik Pokaż wiadomość
do ślubu jeszcze daleko ale mam już pewne plany:
-3 pary drużbów,
-kolor przewodni
-ręczne winetki, menu, itp (ręcznie wypisane)
-babeczkowy tort
-aparaty jednorazowe, bądź fotobudka (jeszcze nie zdecydowałam)
polecam tez fuji ze zdjeciami a la polaroid z ksiazka do wklejania ich od razu

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
my jeszcze tez nie mam do konca sprecyzowanego, ale co na pewno na ten moment

- 4 pary za nami
- slub na swiezym powietrzu w lesie
- przed i po ceremoni skrzypaczka- przyjaciolka
- kolor przewodni- zielone jabluszko
- pierwszy taniec my do polowy- a potem nasza ukochana para przyjaciol, ktora nigdy nie miala wesela- tylko slub ale marza o pierwszym tancu
- zamiast rodzicow chlebem i sola beda nas witac 3 latka i 4 latek;-)
-podziekowania dla rodzicow- wreczenie statuetek oscarow dla najlepszych rodzicow + z podkladem tina turner "simply the best" oraz podziekowanie dla corki TZ za aceptacje i milosc, jaka mnie obdarzyla
- w czasie wesela podziekowanie dla naszych wyjatkowych przyjaciol;-)



squarra- mozesz cos napisac wiecej o candy barze?

dla przyjaciol super pomysł niech tez poczuja sie wyjatkowo skoro chcecie im to podarowac ;-) mozecie tez zrobic łączone na 2pary przejscie z Was na Nich

co do córeczki to dobrze ze pomysł sie spodobal a gift jakis dla Niej tez? taki jak podziekowania dla rodziców? minioscarek?

Candybar to na mojej sali wyglada tak jak w załączniku najczesciej..(korzystaja z firmy zewnetrznej) a mam zakaz wnoszenia swoich rzeczy (tylko tort z cukierni z certyfikatem i wodka z banderolami) wiec sama nie zrobie ale podoba mi sie to co oferuja albo to podswietlane (inna firma ale mysle ze nie bedzie problemu) tylko same bankietówki bez tortu ;-)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość

-zamiast poprawin - ognisko w piątek wieczór, taki "biforek"
-do miejsca zaślubin poprosiłam ojca, aby mnie zaprowadził. Siostra coś kombinuje z wkręceniem swojej córeczki w sypanie kwiatków i synka w niesienie obrączek - jeśli tak będzie, to nie będę oponować
-wręczenie Oscarów (pojawił się tu już ten pomysł),
-zabawy w trakcie oczepin, których w naszym regionie się nie praktykuje (to moim zdaniem będzie jeden z większych hitów ), m.in. "bobas", ale też nasz autorski na "pasowanie na największego kozaka". Chodzi o zebranie "największych kozaków" z sali (czyli idą panowie, którzy się za takich uważają ), dostają zabawkowe pistolety dużego formatu a dopiero potem dowiadują się, że będą musieli udowodnić swoją "kozackość" tańcząc do "Kalashnikova" Gorana Bregovica . Także rozdawanie prezentów: "ekspres do kawy","zestaw spa" itp. Tego u nas nie ma.
-brak podziękowań dla gości na stole - robimy pamiątkowe zdjęcie grupowe i każdy dostanie kopie,
-zakończenie przyjęcia walcem ze świecami,
piatek wieczorem chcialam robic blogoslawienstwo ale jak czytam ile PMki maja do zalatwienia w piatek to sie boje ze bedzie mi brakowało czasu
o tych zabawch nic nie zrozumiałam
zdjecie pamiatkowe super ale dałabym im juz moze ramki tak zeby ich naprowadzic ze cos tam bedzie
a zakonczenie przyjecia walcem ze swiecami to wszystkie dobitki ktore zostana o 5rano czy masz przyjecie/obiad wiec beda wszyscy? ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podswietlany candy bar furtak.jpg (21,9 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candybar.jpg (121,8 KB, 136 załadowań)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 10:56   #12
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez SztukaUbrania Pokaż wiadomość
dziewczyny skąd macie takie pomysły? świetne! Tylko chyba ten taniec przyjaciół nie jakoś bardzo mi pasuje. To Wasze święto. Nie lepiej byłoby jakoś włączyć tych przyjaciół i innych gości do tańca? Wszyscy będą zastanawiać się, dlaczego Ci przyjaciele tańczą? dziwne to trochę.
potem wlaczymy cala reszte- ale wlasnie dlatego, ze to nasze swieto- a te dwie osoby sa dla nas super ale to super bliskie- to chcemy sie z nimi tym swietem podzielic- nasze wesele bedzie kameralne i wszystki maksymalnie 70 osob bedzie sie znalo mniej wiecej-wiec nie bedzie pytan- bo kazdy zna ta historie;-) wie chcemy tak wlasnie uczcic ten dzien ;-))

sQuaara super- zwlaszczs to drugie-0 my akuray mozemy wnosic co i jak chcemy- i tak rodzi mi sie w glowie wizja takiego candybaru;-) zlwaszcza, ze wsrofd naszych przyjaciol mamy takie juz heheh "kultowe" slodycze- jak krowki, zelki miski Hariboo, czy mieszanka krakowska, ktora ma swoja 15 letnia w naszym towarzystwie historie

oczywiscie musielibysmy to ladnie wystylizowac, przybrac, ubrac;-) i podlaczyc pod weselne slodkosci- takie nasze "historyczne" slodycze- ale bylaby radosc;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:22   #13
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

*tata prowadzi mnie do ołtarza
*drink bar
*fontanna z czekolady
*stół słodkości
*stół wiejski
*kolorowe nalewki robione przez tate Tż
*kolor czerwony
*winetki, zaproszenia, menu, pudełka z podziękowaniem i ciastem dla gości
*taniec pokazowy (syn brata tańczy zawodowo)
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 14:21   #14
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
my jeszcze tez nie mam do konca sprecyzowanego, ale co na pewno na ten moment

- 4 pary za nami
- slub na swiezym powietrzu w lesie
?
Jak to zamierzacie zrobić? Tylko cywilny?

Mi też coś ten taniec nie gra, to wasze święto,nie zdziwiłabym się,gdyby nie było to pozytywnie odebrane przez innych a przyjaciele spotkali się z niemiłymi komentarzami.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:36   #15
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Tak- bierzemy slub cywilny dla nas to Az a nie tylko;-)

powtarzam, ze na slubie beda tylko najblizsi nam ludzie, ktorzy to zrozumieja
a poza tym to ma byc nasza uroczystosc ;-) znam swoja rodzine i przyjacio i nie widze opcji na komentarze;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:38   #16
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
piatek wieczorem chcialam robic blogoslawienstwo ale jak czytam ile PMki maja do zalatwienia w piatek to sie boje ze bedzie mi brakowało czasu
o tych zabawch nic nie zrozumiałam
zdjecie pamiatkowe super ale dałabym im juz moze ramki tak zeby ich naprowadzic ze cos tam bedzie
a zakonczenie przyjecia walcem ze swiecami to wszystkie dobitki ktore zostana o 5rano czy masz przyjecie/obiad wiec beda wszyscy? ;-)
Kozaka opisałam najlepiej jak potrafiłam

Wręczanie prezentów to nagroda dla zwycięzców poszczególnych konkursów zamiast wódeczki i innych nagród o charakterze alkoholowo-seksualnym (np."A teraz w nagrodę pani całuje pana" :-/). Brzmią jakby czekało na zwycięzce coś niesamowitego a wygląda to tak:

  • nagroda niespodzianka - jajko niespodzianka,
  • taśma z wesela - rolka papieru (toaletowego),
  • masażysta on-line (kamienie bazaltowe do masażu),
  • deskorolka - deska do krojenia i rolka ręcznika jednorazowego
  • ekspres do kawy - Super express plus mała kawa
  • kolacja na wynos dla dwojga w chińskiej restauracji - woreczek ryżu świeczka, pałeczki,
  • mini salon SPA - cztery bazalotwe kamienie i krem czekoladowy
  • niezbędnik energetyczny - zapałka i świeczka,
  • piękna zastawa stołowa na 12 osób - talerzyki i sztućce jednorazowe
Przy okazji przed oczepinami "losujemy" (podobno ) króla i królową oczepin którzy będą typować zwycięzców i wręczać nagrody. Piszę - podobno, bo mamy z góry upatrzoną dziewczynę, której ciężko nie zaprosić (bliskie pokrewieństwo) ale regularnie niszczy ludziom oczepiny swoim zachowaniem. Wizażanka podsunęła mi pomysł co zrobić, żeby była w centrum uwagi (czyli miała to co chce) ale nie niszczyła oczepin (czyli z jednej strony bierze udział w oczepinach, ale nie bezpośrednio w zabawach)



Bobas: https://www.youtube.com/watch?v=5NBPomJBcYw&feature=kp


Walc ze świecami jest na godzinę 3 rano i ma za zadanie wskazać delikatnie gościom, że zwijamy imprezę. Jest oficjalnie powiedziane, że "i na zakończenie naszego przyjęcia...", także co bardziej wytrwałych nie będziemy odrywać na siłę od stołu, ale DJ i wodzirej o 3 się zbierają i tak kończą swoją pracę zawsze. Podoba nam się, tak elegancko

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2014-06-03 o 15:39
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:40   #17
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Jeśli chodzi o mnie to tak:
-3 lub 4 pary drużbów Jeszcze myślimy
-Dwoje dzieciaczków w strojach krakowskich niosących obrączki
-kolor przewodni:kobalt
-kolorowe buty
-barmani
-zabawy podczas oczepin
-stół wiejski na sali
-zamiast jednego dania gorącego będzie duży grill w lasku obok sali, będą paliły się świece, pochodnie, meeeega klimacik

I to by było chyba na tyle
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 17:04   #18
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
- ja bede miała 2 pary PRZED sobą (grande finale to bede ja)
- 2 skrzypaczki do ave maria
- schole kosciela a nie organiste
- banki mydlane podczas 1tanca
- aparaty jednorazowki po 1 na stole zeby goscie uwieczniali jak sie bawia zeby miec pamiatki inne niz wymuskane zdjecia p.fotograf
- candy bar ;-)
jak to organizujecie? Super pomysł! Gdzie kupujecie itd, ile to mniej więcej kosztuje?
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 17:43   #19
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

weselna01 nagrody super smieszne) ja u siebie nie zaryzykuje tanca ze swiecami na koniec raczej widze u siebie pochlej party i moglaby sie krzywda stac..
ale tak pomyslalam... nie mam tanca "cudownych rodziców mam" to moze taki taniec wszystkich dla nich? wow! musze obgadac z K.

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mnie to tak:
-3 lub 4 pary drużbów Jeszcze myślimy
-Dwoje dzieciaczków w strojach krakowskich niosących obrączki
-kolor przewodni:kobalt
-kolorowe buty
-barmani
-zabawy podczas oczepin
-stół wiejski na sali
-zamiast jednego dania gorącego będzie duży grill w lasku obok sali, będą paliły się świece, pochodnie, meeeega klimacik

I to by było chyba na tyle
tez mam kolorowe buty:) masz kobaltowe?
grill superkowo! te pochodnie i wszystko

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
jak to organizujecie? Super pomysł! Gdzie kupujecie itd, ile to mniej więcej kosztuje?
kosztuje 16zł jak tak googkowałam.. na 24 zdjecia chyba. A chcemy położyć na kazdy stol jeden i na "instrukcji" wesela dodac ze chcemy aby goscie pokazali nam jak sie bawili (czyt. nie robili zdjec podczas 1 tanca czy tortu bo od tego mamy fotografa )
na pewno kupimy z Karolem wczesniej i bedziemy probowac w roznych miejscach a pozniej wywołamy zeby zobaczyc jak wyglada
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2014-06-03 o 17:45
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 17:45   #20
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
-zamiast jednego dania gorącego będzie duży grill w lasku obok sali, będą paliły się świece, pochodnie, meeeega klimacik

I to by było chyba na tyle
No nie, bo zapomniałaś jeszcze napisać o tej akcji o której będzie potem głośno...Wiesz - ta z pożarem dwudziestu hektarów lasu i wjazdu straży pożarnej na sygnale w środku deseru
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 18:42   #21
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
weselna01
tez mam kolorowe buty:) masz kobaltowe?
grill superkowo! te pochodnie i wszystko
Jeszcze nie mam ale będę mieć
Pod warunkiem że znajdę idealne, jak na razie się rozglądam i nie znalazłam takich które by mnie urzekły

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
No nie, bo zapomniałaś jeszcze napisać o tej akcji o której będzie potem głośno...Wiesz - ta z pożarem dwudziestu hektarów lasu i wjazdu straży pożarnej na sygnale w środku deseru
hahahahaha
Aż tak to nie :P
W tym lokalu co mamy przyjęcie jest takie specjalne miejsce na organizację grilla
Na razie nikt nie spłonął to może i u nas obejdzie się bez pożaru
__________________
Jesteśmy razem od: 26.04.2008r.
Zaręczeni od: 12.01.2013r.
Nasz dzień: 06.06.2015r.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:24   #22
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam ale będę mieć
Pod warunkiem że znajdę idealne, jak na razie się rozglądam i nie znalazłam takich które by mnie urzekły



hahahahaha
Aż tak to nie :P
W tym lokalu co mamy przyjęcie jest takie specjalne miejsce na organizację grilla
Na razie nikt nie spłonął to może i u nas obejdzie się bez pożaru
Mają gaśnice i strażaka Sama?
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 21:03   #23
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam ale będę mieć
Pod warunkiem że znajdę idealne, jak na razie się rozglądam i nie znalazłam takich które by mnie urzekły
to powodzenia ja swoje znalazlam przypadkiem w M&S (ja mam fuksjowe szpilki proste zwykłe)
a jak szukalam to ogarnialam tez szyte na zamowienie na biale-buty czy bialebuty.pl
brzydka strona ale mozna dobierac kolory/obcasy... jezeli dobrze pamietam ze to ta... jak sobie przypomne to dam znac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:00   #24
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
Tak- bierzemy slub cywilny dla nas to Az a nie tylko;-)

powtarzam, ze na slubie beda tylko najblizsi nam ludzie, ktorzy to zrozumieja
a poza tym to ma byc nasza uroczystosc ;-) znam swoja rodzine i przyjacio i nie widze opcji na komentarze;-)
No rozumiem Nie mówię "tylko" w kontekście,że jest mniej ważny,ale jako że nie będzie to jeden z dwóch
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:22   #25
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

wiem wiem ze nie mialas na mysli nic zlego;-)


moze to po prostu objaw tego, ze zmeczona juz jestem tym, ze kazdy mowi "ytylko" "a dlaczego tylko" " szkoda" itp itd;-)

XXI wiek, srodek Europy, tyle sie klepie o tolerancji;-) a jednak slub cywilny w oczy nadal kole;-) szkoda wielka szkoda;-(
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:32   #26
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
wiem wiem ze nie mialas na mysli nic zlego;-)


moze to po prostu objaw tego, ze zmeczona juz jestem tym, ze kazdy mowi "ytylko" "a dlaczego tylko" " szkoda" itp itd;-)

XXI wiek, srodek Europy, tyle sie klepie o tolerancji;-) a jednak slub cywilny w oczy nadal kole;-) szkoda wielka szkoda;-(
Coś Ty Jako student prawa wręcz uważam go za ważniejszy niż kościelny
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 07:57   #27
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Coś Ty Jako student prawa wręcz uważam go za ważniejszy niż kościelny
Jest ważniejszy Kościelnego nie da się wziąć bez cywilnego, za to cywilny bez kościelnego jak najbardziej
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:14   #28
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

u nas tez jako jedno z dan bedzie gril,beda szaszlyki,miesko,oscypki, rybka i kielbaska i do tego suroweczka jako dekoracje chce miec lampiony/latarnie bedzie romantycznie
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 16:00   #29
morellova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

U mnie wyglądało to tak:
- do ołtarza prowadził mnie tata
- mieliśmy kolor przewodni turkus i granat (mój bukiet i makijaż, wystrój sali, tort a także całkiem przypadkiem suknia mojej mamy, siostry i świadkowej) oraz motyw ptaszków (na zaproszeniach, winietkach i torcie)
- mieliśmy fontannę czekoladową - super opcja, jeśli na weselu jest sporo dzieci i nastolatków, fontanna była niemal cały czas oblegana, a miły pan z obsługi pilnował, aby cały czas dookoła panował porządek i były świeże owoce itp.)
- mieliśmy fotobudkę i to był strzał w dziesiątkę. Każdy, dosłownie każdy, nawet wydawałoby się sztywne ciocie biegły robić sobie zdjęcia. Wszyscy mieli mega frajdę i zebraliśmy mnóstwo pochwał za ten pomysł. Fotobudka była u nas 3 godziny, między 21 a północą.
- mieliśmy mieć jeszcze trampolinę dla dzieci między 17 a 21, ale z powodu niepewnej prognozy odwołaliśmy ją. I w sumie trochę żałujemy, bo pogoda wbrew prognozom dopisała. Ale nikomu nie mówiliśmy o tym pomyśle, więc nikt nie był rozczarowany
__________________
31.05.2014!
morellova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 19:03   #30
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Jakie macie pomysły na fajne zorganizowanie wesela?małe druhenki,sypanie kwiatk

Oo j założyłam podobny troche wątek na plotkowym ..niekoniecznie dla PMek tylko ogólnie jesto tym co sie podoba i nie podoba na weselach (ale jakos dyskusja sie toczy głownie wokół tego co sie nie podoba )
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731620



Te pomysły tutaj naprawde fajne. Niektore bo np ślub na świezym powietrzu w lesie ...powiem tak ... widizłam to nieraz i powiem że to raczje w teorii jest fajne a w praktyce niekoniecznie


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
- - aparaty jednorazowki po 1 na stole zeby goscie uwieczniali jak sie bawia zeby miec pamiatki inne niz wymuskane zdjecia p.fotograf
-
a jaki film tam wsadzisz ? Jakie ISO?



[COLOR=gray]
Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
moze to po prostu objaw tego, ze zmeczona juz jestem tym, ze kazdy mowi "ytylko" "a dlaczego tylko" " szkoda" itp itd;-) XXI wiek, srodek Europy, tyle sie klepie o tolerancji;-) a jednak slub cywilny w oczy nadal kole;-) szkoda wielka szkoda;-(
A co w pytaniu jest nietolerancyjnego ? Ktoś próbuje pchać przed ołtarz dwóch ateistów ? Zdziwienie jest jak para jest "niby " wierzaca a ślub bierze tylko cywilny ( to znaczy nie cywilny i kościelny ale tylko cywilny ajko jeden) to troche zastanawiajace.

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
[Kościelnego nie da się wziąć bez cywilnego, za to cywilny bez kościelnego jak najbardziej ]

jak to nie ? Da sie .


na szaro bo to offtop

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2014-06-04 o 19:08
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-30 23:51:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.