Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-23, 21:26   #421
anisia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Do dobrego jak Dorota Wachholz - dietetyk rybnik jednak trzeba się wybrać osobiście nie wyobrażam sobie załatwiać tego typu spraw przez internet.

Edytowane przez anisia24
Czas edycji: 2015-03-25 o 01:42
anisia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 05:18   #422
Olka890
Przyczajenie
 
Avatar Olka890
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

ŁÓDZKIE
czy któraś z Was ma może doświadczenia z panią dietetyk z przychodni http://www.salve.pl/Poradnie-specjal...yczna,235,0,10 ? bardzo potrzebuje pomocy dietetyka, ale chciałabym jakiegoś sprawdzonego, nie wiem czy uderzać do pani dietetyk w mojej przychodni czy szukać gdzieś dalej
Olka890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 01:28   #423
krejzifrog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dietetyk/ trener personalny Warszawa- kogo polecacie?

Witam,
potrzebuję osoby godnej zaufania, która pomoże mi ustalić plan dietetyczny oraz dobrać ćwiczenia. Czy ktoś mógłby kogoś polecić ?
krejzifrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 16:46   #424
MarcinWuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyk w Szczecinie - darmowe porady

Witam!

Poszukuję osoby, która wykonałaby dla mnie odpowiedni plan dietetyczny. Podejmie się Pan? Proszę o kontakt.
MarcinWuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 19:42   #425
maja38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Jeżeli szukacie dobrego dietetyka w Katowicach to polecam Panią Akeksandrę Strączek - przyjmuje na Dyrekcyjnej. Jest dietetykiem metabolic balance. Chodzę do Pani Oli i polecam ja z całego serca! Niesamowicie sympatyczna i kompetentna osoba. Jestem na metabolic balance od marca o udało mi sie zrzucić 1o,5 kg! Warto dziewczyny naprawdę!!! Poczytajcie o Pani Oli na znanylekarz.pl Zerknijcie tez na wizażowy wątek "ruszam z metabolic balance" Polecam
maja38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:22   #426
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dietetyk Poznań?

Cześć dziewczyny
Zakładam wątek tutaj, bo a nuż może ktoś z przeglądających zajmuje się doradztwem dietetycznym i mieszka w Poznaniu.
Potrzebuję fachowej porady w kwestii całkowitej zmiany diety. W tym momencie mam 23 lata, 158cm wzrostu i +/- 60kg wagi. Borykam się z wzdęciami i zaparciami, a także wypryskami skórnymi. Pracuję i studiuję, więc czasu na gotowanie mam mało, aktualnie moja dieta składa się w 50% z McDonalda, pozostałe to kanapki, słodycze, kebab, czasami jakiś obiad.
Po pierwsze potrzebuję porady jak oczyścić organizm z toksyn. Głodówka odpada, ponieważ pracuję fizycznie
Po drugie, co jeść? Jak łączyć produkty? Jak być na diecie i jednocześnie być sytym (i mieć siłę do pracy )?
Po trzecie jak wyeliminować chleb z diety? (żytniego nie zjem. Próbowałam i po prostu nie, odruch wymiotny mnie bierze na sam zapach, a próbowałam różnych rodzajów). Jak pozbyć się potrzeby zjedzenia czegoś słodkiego?
Cel - co najmniej 7 kg, maksymalnie 10kg mniej.
Czy ktoś może polecić osobę, która pomoże i ułoży jadłospis, powie co jeść i jak jeść?
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:24   #427
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dietetyk Poznań?

Może po prostu nie kupuj słodkiego, jak nie będzie w domu to nie zjesz.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 14:26   #428
JogurtBrzoskw1niowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Dietetyk Poznań?

Żeby tylko to było takie proste
JogurtBrzoskw1niowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:38   #429
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Dietetyk Poznań?

U mnie działa xD. Tzn. ja słodyczy nie lubię od dziecka, jedynie czasem czekoladę zjem, ale za to jestem bardzo podatny na chipsy, krakersy i orzeszki.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 17:09   #430
boon
Przyczajenie
 
Avatar boon
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Dietetyk Poznań?

generalnie wszystko co jesz do wymiany...żadnych kebabów, słodyczy, białego chleba, mcdonalda itd. Od tego cera Ci się nie polepszy. Długooooooooooooooo by pisać co powinnaś jeść. Jeśli nie lubisz żytniego, spróbuj pszennego graham - to trochę taki kompromis. Całkowicie rezygnować z pieczywa w żadnym wypadku nie musisz. Sprawdź jak zadziała u ciebie dieta z niskim indeksem glikemicznym, być może (abstrahując oczywiście od całego tego syfu który jesz) przyczyna wyprysków tkwi w skokach poziomu cukru we krwi. A co do oczyszczania z toksyn to żadne głodowki i diety jednodniowe nie mają tutaj sensu. Jeśli zaczniesz jeśc zdrowo, organizm sam pozbędzie się toksyn. Oprócz zdrowej diety, włącz w jadłospis herbaty ziołowe (pokrzywa, czystek, bratek) i wodę z cytryną - to trochę wspomoże oczyszczanie cery.


A czas na gotowanie zawsze się znajdzie, kwestia organizacji i odpowiedniej motywacji. Na takim odżywianiu długo nie zajedziesz, a i energii bedziesz miala znacznie mniej niz jedząc odpowiednio.

Zycie na diecie nie równa się byciu głodnym. Wręcz przeciwnie! Jeśli wszystko jest odpowiednio zbilansowane, głodu nie odczuwamy. Kwestia wyboru odpowiednich pokarmów, można jeść kasze, makaron, ryż, mięso itd. itp, nie samą sałatę :P

Jeśli chcesz, odezwij się do mnie na priv, jestem z Poznania, skończyłam dietetykę.
__________________
www.powiedzdietomnie.pl - blog o zdrowym odżywianiu i odchudzaniu, z poradami dietetycznymi
boon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 09:25   #431
katarzynakrys
Przyczajenie
 
Avatar katarzynakrys
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 18
Dot.: Dietetyk Szczecin?

Problem polega na tym, przynajmniej tak mi powiedziała pani dietetyk, że nie chodzi o to żeby przejść na dietę, a potem znów wracać do starych nawyków, bo wtedy właśnie mamy efekt jojo. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe na stałe. Polecam z całego serca panią dietetyk Alicję, dane do kontaktu znajdziesz na stronie EkoDeli. Pomogła mi zmienić moje nawyki i dzięki niej w końcu udało mi się zrzucić nadprogramowe kilogramy
katarzynakrys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 11:58   #432
NatiKuZdrowiu
Przyczajenie
 
Avatar NatiKuZdrowiu
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Dietetyk Szczecin?

Polecam p. Annę Grzechowiak!!!!!
http://grzechotka-dieta.pl/
http://www.znanylekarz.pl/anna-grzec...tetyk/szczecin

Prowadzi konsultacje dietetyczne i jest właścicielką wegańskiej i wegetariańskiej restauracji "5 Smaków"

Podchodzi do organizmu całościowo.

(Ja mam z kolei problemy ze zdrowiem, jelitami i przez to zagrażającą życiu niedowagę, będę ponownie korzystała z usług p. Anny.)
NatiKuZdrowiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:29   #433
crossgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dietetyk Poznań- wasze doświadczenia?

hej, chciałabym zapytać jakie macie doświadczenia z poznańskimi dietetykami? Czy spotkania sprowadzają sie do wywiadu dietetycznego i przygotowania planu diety czy może kierują was na badania krwi itp? Czy plany dietetyczne sie sprawdzają? Jaki jest kontakt z dietetykiem, kontroluje spadek/przybranie wagi?
crossgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 18:55   #434
basienka123123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: szukam dietetyka w Kielcach

Witam,
Jeśli chodzi o dietetyka kilku moich znajomych odchudzało się z pozytywnym efektem w NaturHouse na Nałkowskiej w Kielcach, ale osobiście nie wiele wiem na ten temat...
basienka123123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 13:45   #435
Alinka3131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: szukam dietetyka w Kielcach

Hej Ja też odchudzam się w Naturhousie na Nałkowskiej! Bo z tego co wiem są dwa w ck. Prowadzi mnie Pani Ania i od lutego schudłam już 16kg! Jestem z siebie dumna, wiadomo, że czasem są słabsze momenty,ale zawsze mogę liczyć na wsparcie mojej dietetyczki. Bo ja jestem taką osobą, że jak nie mam nad sobą" bata" to szybko się poddaje! Tutaj motywują mnie cotygodniowe spotkania i ważenie, przed wagą nic się nie ukryje.
Alinka3131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 18:46   #436
szczesciara6724
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: szukam dietetyka w Kielcach

a ile płacisz za wizytę, bo pewnie to nie jest na NFZ ?
szczesciara6724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 14:46   #437
Alinka3131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: szukam dietetyka w Kielcach

Płace ok.100 za wizytę już ze wszystkim, czyli dietą, pomiarami, zaleceniami i suplementacją (takie ziółka).
Alinka3131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 09:47   #438
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Poszukuję namiarów na dobrego dietetyka dziecięcego

Szukam dietetyka dla mojego dziecka (trochę ponad roczek ma).
Dieta bezmleczna, bezglutenowa.
Dziecko ma niedowagę, aktualnie waga spada.

Lokalizacja bez znaczenia na terenie PL.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 18:57   #439
BaduraTomasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Poszukuję namiarów na dobrego dietetyka dziecięcego

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Szukam dietetyka dla mojego dziecka (trochę ponad roczek ma).
Dieta bezmleczna, bezglutenowa.
Dziecko ma niedowagę, aktualnie waga spada.

Lokalizacja bez znaczenia na terenie PL.
Zamyślona, polecam swoje usługi - mam sam córkę na diecie bezmlecznej i bezglutenowej, prowadzę aktualnie kilkadziesiąt dzieci na takiej diecie. Zapraszam na optimum.diet (jest też parę artykułów odnośnie diety) Na stronie jest e-mail i telefon Pozdrawiam Tomasz Badura
BaduraTomasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 20:24   #440
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Poszukuję namiarów na dobrego dietetyka dziecięcego

Cytat:
Napisane przez BaduraTomasz Pokaż wiadomość
Zamyślona, polecam swoje usługi - mam sam córkę na diecie bezmlecznej i bezglutenowej, prowadzę aktualnie kilkadziesiąt dzieci na takiej diecie. Zapraszam na optimum.diet (jest też parę artykułów odnośnie diety) Na stronie jest e-mail i telefon Pozdrawiam Tomasz Badura
Czy ma Pan doświadczenie w układaniu diety "na przytycie" dla tak małych dzieci? Czy rodzice Pańskich pacjentów są w stanie wdrożyć dietę w życie? Czy udaje im się "wcisnąć" w dzieci posiłki rozpisane w jadłospisie?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 12:16   #441
bach86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Z czystym sumieniem mogę polecić panią dobry dietetyk warszawa
Pomogła mojej siostrze w zwalczeniu nadwagi w przeciągu zaledwie trzech lat.
Nie wiem czy wiecie, ale odchudzanie jest procesem długotrwałym i nie można
z dnia na dzień po prostu schudnąć. Dlatego trzeba na to poświęcić przynajmniej
2-3 lata życia w zależności od stopnia postępowania naszej choroby związanej
z otyłością. Ponadto odchudzanie to nie łatwe zadanie, potrzeba na prawdę wiele
samozaparcia i dyscypliny by pozbyć się nawyków żywieniowych, które dotychczas
rządziły nami i naszym życiem. Życzę wszystkim osobom, które mają problem
z nadwagą, lub otyłością wiele na prawdę ogromną ilość cierpliwości.
Myślcie o tym, że wam też może się udać. Jak coś chcemy to możemy to zrobić!
Trzymajcie się ciepło i powodzenia
bach86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 07:59   #442
BaduraTomasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Poszukuję namiarów na dobrego dietetyka dziecięcego

Prowadzę trochę takich dzieci.Tak naprawdę muszą być pewne powody do wprowadzenia takiej diety.Galaktozemia,autyzm ,asperger itp.Jeśli dziecko ma problem z nabieraniem wagi może to mieć kilka powodów(problemy z przyswajaniem,grzybica,ja kieś wcześniejsze kuracje antybiotykowe czy inne choroby)Wdrożenie diety wyumaga tylko konsekwencji od rodziców i pilnowanie dziecka by ktoś go nie dokarmiał cukrem czy inymi smakołykami.
BaduraTomasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:07   #443
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja polecam Panią Ewę Gest. Byłam u niej jak jeszcze przyjmowała w moim mieście. Udało mi się schudnąć ok. 8 kg. Nie wiem dokładnie bo widzę po ubraniach, na wagę już jakiś czas nie wchodziłam. W każdym razie noszę teraz 34/36. Zależy jaka sieciówka czy firma. Zawsze dobierała mi super jadłospis i nie musiałam się męczyć, że jem coś, czego nie lubię. Takie smaczne koktajle były a teraz sezon na owoce.

Tylko jest problem bo p. Ewa wyjechała z rodziną do Niemiec i zostały mi tylko konsultacje przez email. Zawsze to coś ale lepiej jak można pogadać w 4 oczy.

Na dole znajdziecie ogólnie ofertę i stronkę z dietą, bo uruchomiła sprzedaż przez neta dla polskich klientów. Gdyby ktoś chciał namiar na jej prywatnego maila to mogę podać na pw.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
megwink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:58   #444
Adrian987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Polecam serdecznie Panią Agnieszkę Biernat z Wrocławia i jej Gabinet Dietetoterapii. Dzieki Pani dietetyk powoli wracam do zdrowia oraz poznałem podstawowe zasady zdrowego odżywiania i trybu życia.Pani dietetyk prowadzi rownież konsultacje inernetowe skype w których bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy jak mamy postepowac w dolegliwosciach ktore nas dotyczą.Dobiera odpowiednie kuracje pod daną osobą patrząc na mozliwosci danej osoby jej styl zycia i wiele innyh aspektów. Jeszcze raz polecam

Edytowane przez Adrian987
Czas edycji: 2015-07-23 o 07:49
Adrian987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 15:15   #445
alina_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

ja z kolei mogę podzielić się opinią na temat dietetyka dziecięcego w Warszawie - Aleksandra Żyła z przychodni Medintel w Wilanowie. mój synek miał pewne problemy z odżywianiem, przez to też z utrzymaniem prawidłowiej wagi. na szczęście problem okazała się do rozwiązania, a pani doktor naprawdę przesympatyczna osoba i bardzo profesjonalnie podchodzi do dzieci.
alina_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 06:51   #446
natizadziorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 26
Dot.: Dietetyk we Wrocławiu :)

Ja polecam Naturhouse w Rudzie Śląskiej przy ulicy. 1 Maja.
Przyjmuje tam pani Joanna - moim zdaniem świetny dietetyk.
Wie jak pomóc, jest konsekwentna, w tym, co robi, a w jej gabinecie zawsze czułam się bezpiecznie komfortowo.
Zawsze ma dla mnie czas.
natizadziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 17:27   #447
Pani_Dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: dobry dietetyk

Witam. Postanowiłam dołączyć do tego forum, żeby móc pomóc wszystkim Wam, które pragniecie odżywiać się zdrowo i uzyskać wymarzoną figurę. Jestem profesjonalną dietetyczką, prowadzę w Warszawie poradnię dietetyczną i z chęcią odpowiem na Wasze pytania. Jeżeli jest coś, co chciałybyście wiedzieć, pytajcie

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-08-06 o 17:54 Powód: usunięcie reklamy
Pani_Dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 22:56   #448
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

moim zdaniem jeśli chodzi o dietetyka, to jak ktos po prostu się obżera, duzo imprezuje i nie silnej woli to taka wizyta nic nie da. Może dac wiecej jeśli przyczny problemów z utrzymaniem wagi sa bardziej nie typowe, tzn wynikaja z iinnych problemów ze zdrowiem. Jednak lekarz szybicje znajdzie taka przyczyne. Moja kolanka probowała się bezskutecznie odchudzac a potem okazało się ze to jest kwestia tarczycy
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 12:53   #449
lucynka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Ja chodziłam do dietetyka w Krakowie na Ruczaju w Naturhouse. Nareszcie ktoś potrafił mnie zmotywować. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-16 o 19:02 Powód: Link.
lucynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 17:31   #450
Gamisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (Kraków)

Witam. Mam pytanko kogo polecicie mi - mam problem z nadwagą dość specyficzny. Byłam już w CLO - odradzam! Każdy dostaje to samo choć wiedziały z wywiadu, że mam alergie na większość rzeczy, do tego zarzucili suplementami diety - sama chemia a nie naturalne. Odradzam też NaturHouse - kupisz suplement diety to dostaniesz dietę tak to wyglądało no porażka! Dlatego pytam czy ktoś zna może polecić jakiegoś dobrego dietetyka najlepiej na fundusz lub w miarę wartego ceny.
Gamisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-24 10:37:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.