Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 15:38   #1351
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez tonieani Pokaż wiadomość
Jakieś 2 tygodnie temu uprawiałam seks z chłopakiem, zabezpieczamy się tylko za pomocą prezerwatywy. Na pewno nie pękła, nie zsunęła się mimo to teraz jak powinnam dostać okres, zawsze trwa ok 4 dni i jest dość obfity (przynajmniej 1 dnia) i tak samo brzuch mnie boli, teraz nic. Niby brzuch mnie troszeczkę pobolewał, ale okres to taki że 2 tampony na dzień mi starczały i trwał w sumie 3 dni. Zastanawiam się czy przypadkiem nie mogę być w ciąży? Takie krwawienia chyba mogą się zdarzać? Chyba kupię test, bo zwariuje od tego myślenia.
Myśle, że nie masz się czym martwić. Zabezpieczyliście się, dostałaś okres, a to, że nie był taki jak zawsze się zdarza. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że zawsze musi Cie boleć brzuch i okres musi być obfity
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 15:44   #1352
tonieani
Raczkowanie
 
Avatar tonieani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: daleko ;)
Wiadomości: 94
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Myśle, że nie masz się czym martwić. Zabezpieczyliście się, dostałaś okres, a to, że nie był taki jak zawsze się zdarza. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że zawsze musi Cie boleć brzuch i okres musi być obfity
W gruncie rzeczy odkąd pamiętam zawsze taki był, chyba że jakiś stres, choroba wtedy może faktycznie troche inaczej przebiegał. W każdym bądź razie chyba test kupię i zrobię, coby się więcej nie denerwować i uspokoić. Mam nadzieję, że w ciąży nie jestem i tylko o to się modlę normalnie
tonieani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:06   #1353
magmalyaniol
Przyczajenie
 
Avatar magmalyaniol
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

zrobilam test nic nie wyszko..ale moze faktycznie za szybko..martwi mnie tylko to ze dzis pojawilo mi sie krwawienie(nigdy wczesniej tego nie mialam podczas brania tabsow)a jeszcze nie skonczylam opakowania.. nie jest obfite powiedzialabym ze prawie takie nic...ale ile stresu mam przez nie? moze ktos mi powie co to moze znaczyc?
__________________
Nie Zwracaj Uwagi Na Wady, Ciesz Się Zaletami
magmalyaniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:18   #1354
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Wink Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Po prostu wiesz lepiej,zasugerowalam Ci ze okres jest gwarancja ,a Ty wmawiasz sobie ze to moze nie okres a plamienia w ciazy.
Wiec jak chcesz,wg mnie szanse bliskie 0

świeta racja!! można sobie wmówić. bo ja tak miałam jakieś rok temu był to mój pierwszy raz itd. (i nie będe za nudzać)kilka miesiecy chodziliśmy ze sobą i kiedy już nie chodziliśmy ze sobą to pierwszy miesiąc był dla mnie katuszą ale dostałam okres to sie troche uspokoiłam. ale jak miałam napiecie przedmiesiączkowe to już wariowałam bo nie wiedziałam co myśleć mam. a w normalnych okolicznościach bym nawet sobie głowy nie zawróciła takimi myśłami.. i tak przez około 3-4 miesiecy a potem już było ok
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:22   #1355
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Red face Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez fioletowapanienka Pokaż wiadomość
Tak, ale wcale nie trzeba przebić błony dziewiczej, żeby zajść w ciąże. ;]


ale to są chyba żadkie przypadki w sensie 1:1000000 jakby na ciebie trafiło to w sensie cudu nad wisłą.
a chyba maryją nie jesteś co?
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:02   #1356
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A ja mam dziewczyny pytanie.. moze głupie.. moze nawet bardzo

po czym poznać, że mogła dziewczyna (biorąca regularnie tabletki antykoncepcyjne) zajść w ciążę?
brak krwawienia?
a moze mimo,ze jest w ciazy w czasie 7 dniowej przerwy i tak występuje krwawienie?
czy któraś wie coś na ten temat?


wiecie, pytam bo od miesiaca jakoś dziwnie się czuję.. mam niestrawności, cały czas mi się odbija.
poczatkowo jak zjadłam coś smażonego to momentalnie miałam (nadal tak mam) gazy.. ostatnio wszsytko się nasiliło.. praktycznie czego nie zjem to muszę iść do toalety a od kilku dni mam cały czas mdłośći... w tym tygodniu pójdę do lekarza.
i właśnie te mdłości mnie zaniepokoiły
jak wspominałam tabletki biorę regularnie od 2 lat.. no ale wpadki się zdarzają..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:15   #1357
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny pytanie.. moze głupie.. moze nawet bardzo

po czym poznać, że mogła dziewczyna (biorąca regularnie tabletki antykoncepcyjne) zajść w ciążę?
brak krwawienia?
a moze mimo,ze jest w ciazy w czasie 7 dniowej przerwy i tak występuje krwawienie?
czy któraś wie coś na ten temat?
z tego co wiem jesli zajdzie sie w ciaze przy tabletkach to krwawienie w przerwie nie wystepuje
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 09:19   #1358
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Red face Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny pytanie.. moze głupie.. moze nawet bardzo

po czym poznać, że mogła dziewczyna (biorąca regularnie tabletki antykoncepcyjne) zajść w ciążę?
brak krwawienia?
a moze mimo,ze jest w ciazy w czasie 7 dniowej przerwy i tak występuje krwawienie?
czy któraś wie coś na ten temat?


wiecie, pytam bo od miesiaca jakoś dziwnie się czuję.. mam niestrawności, cały czas mi się odbija.
poczatkowo jak zjadłam coś smażonego to momentalnie miałam (nadal tak mam) gazy.. ostatnio wszsytko się nasiliło.. praktycznie czego nie zjem to muszę iść do toalety a od kilku dni mam cały czas mdłośći... w tym tygodniu pójdę do lekarza.
i właśnie te mdłości mnie zaniepokoiły
jak wspominałam tabletki biorę regularnie od 2 lat.. no ale wpadki się zdarzają..
No zdarzają sie wpadki.. najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:24   #1359
Patka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam !!! mój problem polega na tym iż brałam tabletki anty skończyłam opakowanie 30 sierpnia kochałam się ze swoim chłopakiem 31 sierpnia bez zabezpieczenia zastanawiam się czy istnieje możliwosc abym mogła zajść w ciąże ? czy tabletki jeszcze działały 31 sierpnia ? Jak długo działają po skończonym opakowaniu?
Patka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:29   #1360
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patka86 Pokaż wiadomość
Witam !!! mój problem polega na tym iż brałam tabletki anty skończyłam opakowanie 30 sierpnia kochałam się ze swoim chłopakiem 31 sierpnia bez zabezpieczenia zastanawiam się czy istnieje możliwosc abym mogła zajść w ciąże ? czy tabletki jeszcze działały 31 sierpnia ? Jak długo działają po skończonym opakowaniu?
Jesli rozpoczniesz nowe opakowanie po 7 dniowej przerwie - to jestes zabezpieczona.
Dzialaja do pierwszej tabletki z nowego opakowania, o ile sie ja wezmie i nastepne bedzie brac regularnie.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:31   #1361
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patka86 Pokaż wiadomość
Witam !!! mój problem polega na tym iż brałam tabletki anty skończyłam opakowanie 30 sierpnia kochałam się ze swoim chłopakiem 31 sierpnia bez zabezpieczenia zastanawiam się czy istnieje możliwosc abym mogła zajść w ciąże ? czy tabletki jeszcze działały 31 sierpnia ? Jak długo działają po skończonym opakowaniu?
w przypadku odstawienia tabletek ostatni bezpieczny dzień to dzień w którym bierzesz ostatnią tabletkę z opakowania

no chyba, że nie chodzi Ci o odstawienie tylko o przerwę
bo jeśli tak to ulotka się kłania : przerwa jest również zabezpieczona!! warunkiem jest rozpoczęcie nowego opakowania 8ego dnia
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 09:33   #1362
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny pytanie.. moze głupie.. moze nawet bardzo

po czym poznać, że mogła dziewczyna (biorąca regularnie tabletki antykoncepcyjne) zajść w ciążę?
brak krwawienia?
a moze mimo,ze jest w ciazy w czasie 7 dniowej przerwy i tak występuje krwawienie?
czy któraś wie coś na ten temat?


wiecie, pytam bo od miesiaca jakoś dziwnie się czuję.. mam niestrawności, cały czas mi się odbija.
poczatkowo jak zjadłam coś smażonego to momentalnie miałam (nadal tak mam) gazy.. ostatnio wszsytko się nasiliło.. praktycznie czego nie zjem to muszę iść do toalety a od kilku dni mam cały czas mdłośći... w tym tygodniu pójdę do lekarza.
i właśnie te mdłości mnie zaniepokoiły
jak wspominałam tabletki biorę regularnie od 2 lat.. no ale wpadki się zdarzają..
jeśli zajdziesz w ciążę przy tabletkach, to albo krwawienie nie występuje,albo występuje delikatne plamienie,ale da sie je spokojnie odroznic o zwyklego krwawienia jakie zazwyczja masz, tj. jest o wiele mniej obfite
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:42   #1363
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
jeśli zajdziesz w ciążę przy tabletkach, to albo krwawienie nie występuje,albo występuje delikatne plamienie,ale da sie je spokojnie odroznic o zwyklego krwawienia jakie zazwyczja masz, tj. jest o wiele mniej obfite
ostatnio miałam krwawienie dopiero 6 dnia... ale miałam.. potem normalnie wziełam całe opakowanie a że wymiotowałam w ostatnim tygodniu to teraz biorę 2 opakowanie bez przerwy. eh.... martwie się

i dziękuję za odpowiedź
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 09:42   #1364
Patka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam na myśli odstawienie a nie przerwę .... to było moje ostatnie opakowanie.... dla tego jestem w stresie czy mogłam w takim wypadku zajść w ciąże .... nie wiem czy tabletki działały jeszcze w tedy ...
Patka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:05   #1365
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Patka86 Pokaż wiadomość
Mam na myśli odstawienie a nie przerwę .... to było moje ostatnie opakowanie.... dla tego jestem w stresie czy mogłam w takim wypadku zajść w ciąże .... nie wiem czy tabletki działały jeszcze w tedy ...
w takim przypadku jest tak ja napisałam wyżej.


'w przypadku odstawienia tabletek ostatni bezpieczny dzień to dzień w którym bierzesz ostatnią tabletkę z opakowania'

ale w sumie myślę, że u Ciebie nie będzie źle, bo teoretycznie poziom hormonów powinien się jeszcze utrzymać przez te 7 dni (potem drastycznie spada i dlatego gdy się zapomni tabletkę w pierwszym tygodniu stosunki z przerwy stają się niezabezpieczone) -zrób test za 2-3 tygodnie i powinno być wszystko jasne
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:31   #1366
Patka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam nadzieje że będzie tak jak napisałas DZIEKUJĘ za odpwiedź )))**
Patka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 10:39   #1367
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hm, sama jestem ciekawa jakby to mogło się stać? Skoro dziewczyna kochała się w pierwszym dniu przerwy, a poziom hormonów (jak mi się wydaje) nie tylko teoretycznie powinien się utrzymać ale MUSI ( no bo niby skąd jej organizm ma wiedzieć, że po tych siedmiu dniach nie weźmie kolejnego opakowania tabletek?) to jedna opcja zapłodnienia jest chyba taka, że dostanie owulacji w dniu w którym miała przyjąć tabletkę a plemniki przeżyły 6 dni (mutanty!). Ale może ja źle to rozumiem. Sprostuj proszę jeśli się w czymś mylę
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:05   #1368
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Hm, sama jestem ciekawa jakby to mogło się stać? Skoro dziewczyna kochała się w pierwszym dniu przerwy, a poziom hormonów (jak mi się wydaje) nie tylko teoretycznie powinien się utrzymać ale MUSI ( no bo niby skąd jej organizm ma wiedzieć, że po tych siedmiu dniach nie weźmie kolejnego opakowania tabletek?) to jedna opcja zapłodnienia jest chyba taka, że dostanie owulacji w dniu w którym miała przyjąć tabletkę a plemniki przeżyły 6 dni (mutanty!). Ale może ja źle to rozumiem. Sprostuj proszę jeśli się w czymś mylę
jest dokładnie tak jak myślisz. plemniki musiałyby przeżyć te 6 dni :P

dlatego wyżej napisałam, że w tym przypadku raczej może być spokojna.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:35   #1369
kinia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny,odpowiedzcie coś proszę na mój post. Już nie wiem czy jeśli doszłoby do zapłodnienia przed spodziewanym okresem to on by się nie pojawił, czy jeśli był to właśnie świadczy,że wszystko ok i nie ma co sobie głowy zawracać testami. Bo ja wyszukuję u siebie coraz to nowe bóle i pobolewania i nie wiem czy to nadal zapalenie pęcherza daje się we znaki czy co innego...
kinia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 13:42   #1370
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

masakra ale dzięki za odp
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:32
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 14:54   #1371
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam! mam pewien problem. moze ktos mi pomoze. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia. on nie skonczyl we mnie,ale wiem,ze i tak moglam zajsc w ciaze,tym bardziej,ze mialam plodne.nie wiem czy to ma jakies znaczenie,ale bylam wtedy bardzo podniecona. na drugi dzien dziwnie sie czulam,bolalo mnie podbrzusze.dokladnie w 2 tyg. pozniej dostalam okres 3 dni przed terminem. okres byl raczej normalny. po okresie znow dziwnie sie czuje.nie wiem czy dziala moja wyobraznia,ale jestem senna,mam konski apetyt i boli mnie kregoslup.gdyby cos,to bylby 3 tydzien.zbija mnie jednak z tropu ten okres,dlatego nie wiem czy jest w ogole sens robic test.wiem,ze do 3 mies. ciazy mozna miec okres,a raczej krwawienie,ale czy to krwawienie mozna odroznic od zwyklego okresu i czy samopoczucie jest takie samo? gdybym byla w ciazy nie byloby tragedii. prosze o wasze zdanie na ten temat.
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 15:26   #1372
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Marina25 Pokaż wiadomość
Witam! mam pewien problem. moze ktos mi pomoze. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia. on nie skonczyl we mnie,ale wiem,ze i tak moglam zajsc w ciaze,tym bardziej,ze mialam plodne.nie wiem czy to ma jakies znaczenie,ale bylam wtedy bardzo podniecona. na drugi dzien dziwnie sie czulam,bolalo mnie podbrzusze.dokladnie w 2 tyg. pozniej dostalam okres 3 dni przed terminem. okres byl raczej normalny. po okresie znow dziwnie sie czuje.nie wiem czy dziala moja wyobraznia,ale jestem senna,mam konski apetyt i boli mnie kregoslup.gdyby cos,to bylby 3 tydzien.zbija mnie jednak z tropu ten okres,dlatego nie wiem czy jest w ogole sens robic test.wiem,ze do 3 mies. ciazy mozna miec okres,a raczej krwawienie,ale czy to krwawienie mozna odroznic od zwyklego okresu i czy samopoczucie jest takie samo? gdybym byla w ciazy nie byloby tragedii. prosze o wasze zdanie na ten temat.
najpewniejszym wyjscie na twoje rozterki bedzie test ciazowy,minelo troche czasu jak widze od stosunku,wiec mozesz i powinnas go zrobic. szansa jak najbardziej jest,wkoncu nie mieliscie zabezpieczenia.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:50   #1373
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anulka0016 Pokaż wiadomość
Byłam w 16stym dniu cyklu, teoretycznie dni płodne. Kochalismy się i w kluczowym dla Tżta momencie gumka się zsunęła :| nie udało się i niestety jak wyszedł ze mnie to razem z nim część spermy, reszta była w gumce jak ją wyciągnął. No i właśnie jak myslicie, duże jest prawdopodobieństwo ciąży jeśli w 36godzinie zażyłam Postinor Duo? Wcześniej nie dałam rady, to była nasza ostatnia noc we Włoszech i jeszcze tak zakończona..
moim zdaniem możesz być spokojna

Cytat:
Napisane przez Marina25 Pokaż wiadomość
Witam! mam pewien problem. moze ktos mi pomoze. kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia. on nie skonczyl we mnie,ale wiem,ze i tak moglam zajsc w ciaze,tym bardziej,ze mialam plodne.nie wiem czy to ma jakies znaczenie,ale bylam wtedy bardzo podniecona. na drugi dzien dziwnie sie czulam,bolalo mnie podbrzusze.dokladnie w 2 tyg. pozniej dostalam okres 3 dni przed terminem. okres byl raczej normalny. po okresie znow dziwnie sie czuje.nie wiem czy dziala moja wyobraznia,ale jestem senna,mam konski apetyt i boli mnie kregoslup.gdyby cos,to bylby 3 tydzien.zbija mnie jednak z tropu ten okres,dlatego nie wiem czy jest w ogole sens robic test.wiem,ze do 3 mies. ciazy mozna miec okres,a raczej krwawienie,ale czy to krwawienie mozna odroznic od zwyklego okresu i czy samopoczucie jest takie samo? gdybym byla w ciazy nie byloby tragedii. prosze o wasze zdanie na ten temat.
jeżeli od stosunku minęło 14 dni to możesz zrobić test ciążowy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:37   #1374
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiec myslicie,ze to,ze dostalam okres nie wyklucza ciazy??
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:53   #1375
kinia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mam takie samo pytanie jak Marina.
kinia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:55   #1376
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Marina25 Pokaż wiadomość
Wiec myslicie,ze to,ze dostalam okres nie wyklucza ciazy??
Ehhh przez intrenet jakoś ciężko nam ustalć czy w ciąży jesteś czy nie, dlatego radzimy zakup testu (koszt około 10 zł a zapewnia śwęty spokój) - ewentualna ciąże po tym czasie na pewno wykryje.. ale moja opinia jest taka że w ciąży nie jesteś, okres dostałaś terminowo, był normalny to w czym problem? Okres w ciąży ma sporadyczna ilość kobiet, i raczej jest on plamieniem a nie typową menstruacją. A swoją drogą jeśli tak bardzo obawiasz się ciaży - bo wynika z tego że obawiasz się bardzo to decydujesz się na seks, w dodatku w dni płodne bez zabezpieczenia??
martaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 07:14   #1377
Marina25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
Ehhh przez intrenet jakoś ciężko nam ustalć czy w ciąży jesteś czy nie, dlatego radzimy zakup testu (koszt około 10 zł a zapewnia śwęty spokój) - ewentualna ciąże po tym czasie na pewno wykryje.. ale moja opinia jest taka że w ciąży nie jesteś, okres dostałaś terminowo, był normalny to w czym problem? Okres w ciąży ma sporadyczna ilość kobiet, i raczej jest on plamieniem a nie typową menstruacją. A swoją drogą jeśli tak bardzo obawiasz się ciaży - bo wynika z tego że obawiasz się bardzo to decydujesz się na seks, w dodatku w dni płodne bez zabezpieczenia??

Ach, wiesz jak to jest, chwila zapomnienia i przyjemnosci. zreszta ciazy sie nie boje,bo jak by byla, to by byla. Tak tylko sie zastanawialam . dzieki za odpowiedz!
Marina25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:45   #1378
asiullka103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam.
Mam taki problem. Współżyje z chłopakiem sporadycznie od jakiegoś czasu. Zawsze używamy prezerwatywy, dodatkowo on nigdy nie kończy we mnie. Jak do tej pory miałam wszystkie miesiączki. Jednak od jakiegoś czasu moje piersi stały sie niesamowicie wrażliwe. Z reguły było tak na kilka dni przed okresem ale ten dopiero 12 bm a ból utrzymuje sie już od dluższego czasu. Dodatkowo mam lekko podwyższoną temperaturę. Czy to może być oznaka ciąży??
Ps. Dodam że ostatnio kochaliśmy się po moim okresie. teoretycznie w dni niepłodne.
Mijają teraz dwa tygodnie i nie wiem czy robic już test czy poczekać do terminu spodziewanej miesiączki żeby był bardziej wiarygodny...
asiullka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:22   #1379
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Skoro używacie prezerwatyw i on nie kończy w środku to napewno nie jesteś w ciąży, pewnie to tak ze strachu widizisz jakieś zmiany w swoim organiźmie.Ja sie staram o dzidziusia 3 mies prawie codziennie bez zabezpieczeń do końca no i też potem patrze na piersi wydaje mi sie że są bardziej nabrzmiałe, mam mdłości a potem niestety sie okazuje że nadal w ciąży nie jestem więc zabezpieczając sie ty tez w 100% w ciązy nie jesteś
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 11:03   #1380
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

właśnie czasami nasza wyobraźnia nam daje dużo do myślenia. bo jakbyś nie współżyła itd to byś pomyślała że to napiecie przedmiesiączkowe. i było by ok. zrób test to ci napewno pomoże. ja tak samo ciągle myśałam że w ciaży jestem a testu sie bałam wieć nie robiłąm długo..... i byłam święcie prekonana żw w ciąży jestem i każda moja reakcja bóle brzucha piersi brałam za ciąże a tu nie byłam ciąży.
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.