Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 14:39   #391
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polecamy








.
paczula daje po nosie

anula, kusi mnie mydełko hugo naturals, ale takie kiepskie zapachy, to na nic się nie skuszę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:02   #392
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Koło mnie w tk.sporo tych hugonaturalsów; mydło też było, lawendowe.

Myślicie, że znajdę gdzieś scurb do ciała bezolejowy? Nie cierpię tego naolejowania ciała po peelingu
A z drugiej strony trzeba naturalne peelingi co miałam do tej pory to straszne slabiaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 18:51   #393
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

O kurcze stara, a stremowana. Piszę do tych które mnie pamiętają i do tych nowych też, a co? No dobra namawiałyście mnie na bloga, to teraz macie . Wątek odwiedzam każdego dnia i czytam i jestem pełna podziwu dla wiedzy i chęcią dzielenia się swoimi wrażeniami, odczuciami i opiniami, nie ma lepszego bloga kosmetyki naturalnej jak ten temat i tak bardzo wiarygodnej. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, tolerancję i wieeelkie serducho, bo ono tu bije
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:27   #394
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
O kurcze stara, a stremowana. Piszę do tych które mnie pamiętają i do tych nowych też, a co? No dobra namawiałyście mnie na bloga, to teraz macie . Wątek odwiedzam każdego dnia i czytam i jestem pełna podziwu dla wiedzy i chęcią dzielenia się swoimi wrażeniami, odczuciami i opiniami, nie ma lepszego bloga kosmetyki naturalnej jak ten temat i tak bardzo wiarygodnej. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, tolerancję i wieeelkie serducho, bo ono tu bije
z blogiem bardzo słuszna decyzja
i jeszcze raz dziękuję za nominację
a skoro czytasz to czemu nic nie piszesz??????
teraz proszę pisać regularnie! potrzebujemy Cię tutaj bardzo.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 19:40   #395
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hejka, jak tam black friday? Zainspirujcie mnie, ja zamówiłam tylko kremik w Plants for beauty i czuję lekki niedosyt
Ktory kremik? Coś jeszcze?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Mój post kosmetyczny trwał zaledwie trzy dni, dzisiaj zamówiłam szczotkę https://www.lovelula.com/products/jo...d-paddle-brush (obecna nadaje się już co najwyżej do podrapania po plecach), a że była promocja to wzięłam jeszcze odżywkę by dostać mgiełkę do włosów gratis. No ale teraz to już na pewno nic nie potrzebuję.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Koło mnie w tk.sporo tych hugonaturalsów; mydło też było, lawendowe.

Myślicie, że znajdę gdzieś scurb do ciała bezolejowy? Nie cierpię tego naolejowania ciała po peelingu
A z drugiej strony trzeba naturalne peelingi co miałam do tej pory to straszne slabiaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie kusi ten i to nie jest wcale nowość, bo już jest w sklepach odkąd pamiętam, dostał jakieś tam wyróżnienie, jako produkt the best off...: http://www.matique.pl/pl/coslys-peel...sowe_1201.html
Nie wiem tylko, jak ze ścieraniem, ale wykorzystuję zawsze patent z dodawaniem drobinek, jak coś ma ich za mało.

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
O kurcze stara, a stremowana. Piszę do tych które mnie pamiętają i do tych nowych też, a co? No dobra namawiałyście mnie na bloga, to teraz macie . Wątek odwiedzam każdego dnia i czytam i jestem pełna podziwu dla wiedzy i chęcią dzielenia się swoimi wrażeniami, odczuciami i opiniami, nie ma lepszego bloga kosmetyki naturalnej jak ten temat i tak bardzo wiarygodnej. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, tolerancję i wieeelkie serducho, bo ono tu bije
Jesteś Blog jest super Tak trzymaj i pisz co tam u Ciebie w kwestii nowinek kosmetycznych, jakieś nowe odkrycia?
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 20:20   #396
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Jesteś tak dobre, wręcz super, co tu pisać? Ale dobra obiecuję poprawę, nie tylko czytać, pisać tez, oki Dziękuję za tolerancję i akceptację wieku, co wcale nie jest takie oczywiste

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2014-11-29 o 20:22
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 21:56   #397
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Jesteś tak dobre, wręcz super, co tu pisać? Ale dobra obiecuję poprawę, nie tylko czytać, pisać tez, oki Dziękuję za tolerancję i akceptację wieku, co wcale nie jest takie oczywiste
A ja już dawno tam do Ciebie nie zaglądałam i widzę, że sporo przybyło nowinek i to niektórych znanych na wątku, naprawdę podczytujesz, no chyba, że to tylko zbieg okoliczności

A co do wieku, no co Ty gadasz, naprawdę zdarzyło Ci się mieć nieprzyjemności To chyba tylko ze strony jakichś niewychowanych smarkaczy , takimi się nie przejmuj. Ja tam wolę starsze i doświadczone Z resztą nic mnie nie obchodzi wiek, nawet już zapomniałam, ile tak naprawdę wiosen sobie liczysz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 09:31   #398
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Potrzebuję bardzo mocno nawilżającego balsamu na zimę. Używam teraz 100% Pure, ale im zimniej tym gorzej z moją skórą i okazuje się niewystarczający Macie może dla mnie jakieś propozycje?
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 10:46   #399
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
O kurcze stara, a stremowana. Piszę do tych które mnie pamiętają i do tych nowych też, a co? No dobra namawiałyście mnie na bloga, to teraz macie . Wątek odwiedzam każdego dnia i czytam i jestem pełna podziwu dla wiedzy i chęcią dzielenia się swoimi wrażeniami, odczuciami i opiniami, nie ma lepszego bloga kosmetyki naturalnej jak ten temat i tak bardzo wiarygodnej. Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, tolerancję i wieeelkie serducho, bo ono tu bije


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ktory kremik? Coś jeszcze?
miałam wziąć ten krem p/oczy:

http://plantsforbeauty.pl/super-owoc...ure-p-202.html

ale w końcu wzięłam ten ogólnotwarzowy:

http://plantsforbeauty.pl/balsam-do-...ure-p-220.html

zerknij na ich składy, różnią się tylko ilością vit. C

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie kusi ten i to nie jest wcale nowość, bo już jest w sklepach odkąd pamiętam, dostał jakieś tam wyróżnienie, jako produkt the best off...: http://www.matique.pl/pl/coslys-peel...sowe_1201.html
Nie wiem tylko, jak ze ścieraniem, ale wykorzystuję zawsze patent z dodawaniem drobinek, jak coś ma ich za mało.
miałam ten właśnie - ale już jakiś czas temu, więc nie wykluczam, że może opakowanie i skład było nieco inne... słabizna; a właśnie nie zawsze chce mi się bawić w dosypki... się robię kurcze coraz leniwsza
chciałąbym taki peeling średnio mocny, skrzypiący na skórze jak kiedyś dawno SVR miał w swojej ofercie....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 14:43   #400
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, dla mnie sibu beauty jest super. Mam krem na dzien.

Fryne, u mnie tez jest olej do demakijazu sbt, ale nie psuje mi to, ze ma w składzie bht.
qrde, racja, na samym końcu się guano ukryło... zresztą, nawet, jakby było bez bht to jest to przedziwaczny kosmetyk, ja go nie umiem zmyć z twarzy - pójdzie na moczenie stóp może

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Jejku, ja już chyba niedługo zamieszkam w tym TKMaxxie...też się pokusiłam na ten peeling, tym bardziej, że ta marka kusi na iherbie..peeling był zamknięty, więc się nie dało powąchać. Wzięłam o zapachu kumkwaty. Był jeszcze kokos, ale bałam się, że będzie za słodki. A Ty, na jaki się skusiłaś??
Do koszyka wrzuciłam jeszcze nie znane mi masło do ciała BFF. Całkiem fajny skład, certyfikowane składniki..ciekawy, pudrowo-pomaranczowy zapach.
ano ja też kumkwat całkiem przyjemny jest, chociaż bez szału, ale ja jestem po prostu zakochana w Savon Noir i nic mi tak dobrze nie robi... Zapach słodki z nutką czegoś orientalno kwaśnego i miodowego...
Domyślam się, że próbowałaś już... jak u Ciebie się sprawdza?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupuje w cedrynku Nie wierzcie w te opinie u nich pod produktami, są ściągnięte z wizażu z kwc, przynajmniej te, które przeczytałam, m.in żeli born to bio, zerżnęli z mojej recenzji i jeszcze jednej osoby, pozmieniali tylko nazwy zapachów w treści i wstawili pod inny produkt, no i zmienili syna na córkę


ja kiedyś u nich kupowałam szampony urtekram, nie spodziewałabym się czegoś takiego... przykre

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no chciałam masło do ciała bioturm z olejem moringa i mydełko czekoladowe subtle beauty.
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?59...ej-nawilzajace
http://www.zielona-oliwka.com.pl/?27...drzewa-moringa
miałam ten pierwszy, strasznie słaby z niego nawilżacz...

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
Declare Serum SOS w TK MAXX - uwielbiam i polecam
ja się czaję na ich krem nawilżający...

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
korah

ja się ostatnio skusiłam z tk maxx na odżywkę do włosów hugo naturals 355 ml za 19,99 zł o cudnym zapachy pomarańcza z wanilią oraz phytorelax balsam kokosowy 500 ml za 24,99 zł
cholercia, a potraficie mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy hugo naturals a hugo i debra naturals? mają te same składy? bo na iherb gdzieś widziałam opinię, że te z debra są gorsze...

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-11-30 o 14:50
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 16:22   #401
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość

miałam ten pierwszy, strasznie słaby z niego nawilżacz...


mydło słabo nawilża?
ja tak do końca nie wierzę, że mydło może nawilżać w stopniu wystarczającym - oby nie wysuszało.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 17:19   #402
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
?

cholercia, a potraficie mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy hugo naturals a hugo i debra naturals? mają te same składy? bo na iherb gdzieś widziałam opinię, że te z debra są gorsze...
też mnie to męczyło, bo kupiłam odżywkę Hugo a masło do ciała Hugo & Debra, więc napisałam do firmy do USA i odpisali mi, że to ta sama firma, tylko zmienili nazwę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:18   #403
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mydło słabo nawilża?
ja tak do końca nie wierzę, że mydło może nawilżać w stopniu wystarczającym - oby nie wysuszało.
masło chyba za szybko próbowałam Was nadrobić
a tak a' propos mydeł to na razie najlepszym dla mnie okazał się miodowy Speick (taki sześciokątny) za 8 zł; po tym sukcesie spróbowałam Madary (i nie bardzo), a z iHerba Kirk's kokosowego (fajowe) i figowego South of France (cudna piankowa mięciusia piana, ale mnie trochę wysusza).
Teraz zamówiłam sobie Alaffię i Out of Africa

teraz myję się tylko mydłami na zmianę z aloesowym Facelle i przesusz jest pod kontrolą (a ja mam mega suchą skórę ciała)

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2014-11-30 o 20:25
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:22   #404
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
masło chyba za szybko próbowałam Was nadrobić

Użyłam dopiero raz, nie mam jeszcze zdania. Ale na szczęście nie jest tak tłuste jak się obawiałam i przyznam, że pierwsze wrażenie jest całkiem przyjemne. Trochę dziwna konsystencja, ale w użytku fajne.
Miałaś z olejem moringa?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 21:21   #405
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Użyłam dopiero raz, nie mam jeszcze zdania. Ale na szczęście nie jest tak tłuste jak się obawiałam i przyznam, że pierwsze wrażenie jest całkiem przyjemne. Trochę dziwna konsystencja, ale w użytku fajne.
Miałaś z olejem moringa?
to zielone takie - masło miałam.
Bardzo fajna konsystencja, bardziej balsamowa, niż masłowa.
Problemem było to, że mało wydajne i nie nawilżało na długo...
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 23:59   #406
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Jeśli już wykorzystałyście wszystkie zakupowe preteksty typu Mikołaj, Gwiazdka, Czarny Piątek, a lista zakupów na DDD pęka w szwach i absolutnie już nic nie można dopisać, to istnieje jeszcze iskierka nadziei- mój ulubiony sklep Biovea, gdzie dostawa jest gratis od 125zł przysłał maila z rabatem 15% na "Cybernetowy Poniedziałek" http://www.biovea.com/pl/index.aspx
Pierwsze słyszę o takiej akcji, ale może się przyjmie, tym bardziej, że oferta brzmi bardzo zachęcająco no i mają firmę Andalou, co prawda w okrojonym asortymencie, Devita (makijaż i pielęgnacja), Dessert Essense
Kosmetyki są teraz nawet w oddzielnym sklepie Neulook http://www.neulook.com/pl/index.aspx, ale tam rabat wynosi tylko 10%, niemniej jednak to samo można zamówić w Biovea z -15%
Nie wiem, czy zamówię, bo jednak trochę zaszalałam w H&B ostatnio, ale te ich hasła typu "ostatnia szansa, by zaoszczędzić", "fantastyczne znaleziska", "przedmioty dla piękności" zawsze mnie strasznie rozbrajają
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 07:23   #407
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49156594]Jeśli już wykorzystałyście wszystkie zakupowe preteksty typu Mikołaj, Gwiazdka, Czarny Piątek, a lista zakupów na DDD pęka w szwach i absolutnie już nic nie można dopisać, to istnieje jeszcze iskierka nadziei- mój ulubiony sklep Biovea, gdzie dostawa jest gratis od 125zł przysłał maila z rabatem 15% na "Cybernetowy Poniedziałek" http://www.biovea.com/pl/index.aspx
Pierwsze słyszę o takiej akcji, ale może się przyjmie, tym bardziej, że oferta brzmi bardzo zachęcająco no i mają firmę Andalou, co prawda w okrojonym asortymencie, Devita (makijaż i pielęgnacja), Dessert Essense
Kosmetyki są teraz nawet w oddzielnym sklepie Neulook http://www.neulook.com/pl/index.aspx, ale tam rabat wynosi tylko 10%, niemniej jednak to samo można zamówić w Biovea z -15%
Nie wiem, czy zamówię, bo jednak trochę zaszalałam w H&B ostatnio, ale te ich hasła typu "ostatnia szansa, by zaoszczędzić", "fantastyczne znaleziska", "przedmioty dla piękności" zawsze mnie strasznie rozbrajają [/QUOTE]
a to jakiś kod rabatowy jest ogólny, czy tylko Twój osobisty?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 07:40   #408
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a to jakiś kod rabatowy jest ogólny, czy tylko Twój osobisty?
Ogólny- jest na stronie głównej.
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 08:14   #409
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49156594]Jeśli już wykorzystałyście wszystkie zakupowe preteksty typu Mikołaj, Gwiazdka, Czarny Piątek, a lista zakupów na DDD pęka w szwach i absolutnie już nic nie można dopisać, to istnieje jeszcze iskierka nadziei- mój ulubiony sklep Biovea, gdzie dostawa jest gratis od 125zł przysłał maila z rabatem 15% na "Cybernetowy Poniedziałek" http://www.biovea.com/pl/index.aspx
Pierwsze słyszę o takiej akcji, ale może się przyjmie, tym bardziej, że oferta brzmi bardzo zachęcająco no i mają firmę Andalou, co prawda w okrojonym asortymencie, Devita (makijaż i pielęgnacja), Dessert Essense
Kosmetyki są teraz nawet w oddzielnym sklepie Neulook http://www.neulook.com/pl/index.aspx, ale tam rabat wynosi tylko 10%, niemniej jednak to samo można zamówić w Biovea z -15%
Nie wiem, czy zamówię, bo jednak trochę zaszalałam w H&B ostatnio, ale te ich hasła typu "ostatnia szansa, by zaoszczędzić", "fantastyczne znaleziska", "przedmioty dla piękności" zawsze mnie strasznie rozbrajają [/QUOTE]

ja też dotąd słyszałam tylko o CyberMonday ale po wejściu do sklepu można wiele nowych nazw poznać, np:
Kij Fundacja Makijaż (podkład w sztyfcie) albo: Cieczy olej kokosowy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 10:50   #410
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49157444]Ogólny- jest na stronie głównej.[/QUOTE]

__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:18   #411
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też dotąd słyszałam tylko o CyberMonday ale po wejściu do sklepu można wiele nowych nazw poznać, np:
Kij Fundacja Makijaż (podkład w sztyfcie) albo: Cieczy olej kokosowy
Tam na każdym kroku można spotkać takie kwiatki np. szybkowiążący klej do paznokci http://www.biovea.com/pl/product_det...Ć-MAKSYMALNA-G, a tytuł zamówienia możesz sobie wybrać np. księżna lub baronowa, a facet np. hrabia lub rycerz
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:34   #412
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Iherb podniósł cenę najtańszej przesyłki Teraz zależy ona od wagi i ja np. przy produktach za około 40$ i wadze 1.7kg mam najtańszą przesyłkę za 17.80$
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 13:24   #413
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Iherb podniósł cenę najtańszej przesyłki Teraz zależy ona od wagi i ja np. przy produktach za około 40$ i wadze 1.7kg mam najtańszą przesyłkę za 17.80$
ale świństwo!

mi wychodzi, że przy wadze do 2 funtów (0,9kg) i kwocie powyżej 40$ będzie 4,45$ za przesyłkę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:04   #414
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49161333]Tam na każdym kroku można spotkać takie kwiatki np. szybkowiążący klej do paznokci http://www.biovea.com/pl/product_det...Ć-MAKSYMALNA-G, a tytuł zamówienia możesz sobie wybrać np. księżna lub baronowa, a facet np. hrabia lub rycerz

[/QUOTE]

To się uśmiałam

Jest jakiś % w Biolanderze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 20:16   #415
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Czy mydlo naturalne to tez sie zalicza tutaj?

Ja mam jeszcze z ostatniego zamowienia, ale skusilam sie znow na zamowienie u Zhenobya. Przyslali mi maila ze aleppo z glinka maja w promocji za 3€, mialam nie kupowac. Ale pomyslalam, ze przy okazji wezme duze Black Saop, bo mi sie podobalo, matko jaka mialam cere po nim, fakt w innya pore roku, a nie zima, ale moze i teraz sie sprawdzi. a przy okazji do koszyka wskoczyla rekawica do peelingu ( mam wersje z Rossmanna ale chcialam wkoncu zobaczyc na czym polega ten zachwyt rekawicy Kiss) i zeby dobic do darmowej przysylki to wsadzilam to aleppo z tonerde i jeszcze mala wersje ktora tez jest z glinka. O to moje cudenka

https://shop.strato.de/epages/153807...2/Products/600
https://shop.strato.de/epages/153807...2/Products/106 ale granatowa juz jej nie ma, pewnie kupilam ostatnia sztuke
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/90 skonczyly mi sie typowe mydla do wlosow to wzielam jeszcze to, w tej chwili myje wlosy wersja z miodem
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/60
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/86
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 07:49   #416
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Hej mozecie polecic jakies rosyjskie kosmetyki do wlosow?
Zależy do jakich włosów, ale Natura siberica seria rokitnikowa jest podobno fajna do włosów wymagających dociążenia, podobno solidne treści

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


miałam wziąć ten krem p/oczy:

http://plantsforbeauty.pl/super-owoc...ure-p-202.html

ale w końcu wzięłam ten ogólnotwarzowy:

http://plantsforbeauty.pl/balsam-do-...ure-p-220.html

zerknij na ich składy, różnią się tylko ilością vit. C

miałam ten właśnie - ale już jakiś czas temu, więc nie wykluczam, że może opakowanie i skład było nieco inne... słabizna; a właśnie nie zawsze chce mi się bawić w dosypki... się robię kurcze coraz leniwsza
chciałąbym taki peeling średnio mocny, skrzypiący na skórze jak kiedyś dawno SVR miał w swojej ofercie....
No i słusznie

A to dobrze wiedzieć, ja mam tak z peelingami, ze właściwie wszystkie uważam za zbyt ubogie w drobinki, poza takimi w formie sypkiej więc podrasowuję, nawet jeśli dobrze ścierają, to dodaję drobin, wtedy produkt jest wydajniejszy. Już takie przyzwyczajenie, a poza tym prawie nie kupuję peelingów, odkąd używam rękawiczek nylonowych.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49156594]Jeśli już wykorzystałyście wszystkie zakupowe preteksty typu Mikołaj, Gwiazdka, Czarny Piątek, a lista zakupów na DDD pęka w szwach i absolutnie już nic nie można dopisać, to istnieje jeszcze iskierka nadziei- mój ulubiony sklep Biovea, gdzie dostawa jest gratis od 125zł przysłał maila z rabatem 15% na "Cybernetowy Poniedziałek" http://www.biovea.com/pl/index.aspx
Pierwsze słyszę o takiej akcji, ale może się przyjmie, tym bardziej, że oferta brzmi bardzo zachęcająco no i mają firmę Andalou, co prawda w okrojonym asortymencie, Devita (makijaż i pielęgnacja), Dessert Essense
Kosmetyki są teraz nawet w oddzielnym sklepie Neulook http://www.neulook.com/pl/index.aspx, ale tam rabat wynosi tylko 10%, niemniej jednak to samo można zamówić w Biovea z -15%
Nie wiem, czy zamówię, bo jednak trochę zaszalałam w H&B ostatnio, ale te ich hasła typu "ostatnia szansa, by zaoszczędzić", "fantastyczne znaleziska", "przedmioty dla piękności" zawsze mnie strasznie rozbrajają [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też dotąd słyszałam tylko o CyberMonday ale po wejściu do sklepu można wiele nowych nazw poznać, np:
Kij Fundacja Makijaż (podkład w sztyfcie) albo: Cieczy olej kokosowy
Można się tam uśmiać

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Czy mydlo naturalne to tez sie zalicza tutaj?

Ja mam jeszcze z ostatniego zamowienia, ale skusilam sie znow na zamowienie u Zhenobya. Przyslali mi maila ze aleppo z glinka maja w promocji za 3€, mialam nie kupowac. Ale pomyslalam, ze przy okazji wezme duze Black Saop, bo mi sie podobalo, matko jaka mialam cere po nim, fakt w innya pore roku, a nie zima, ale moze i teraz sie sprawdzi. a przy okazji do koszyka wskoczyla rekawica do peelingu ( mam wersje z Rossmanna ale chcialam wkoncu zobaczyc na czym polega ten zachwyt rekawicy Kiss) i zeby dobic do darmowej przysylki to wsadzilam to aleppo z tonerde i jeszcze mala wersje ktora tez jest z glinka. O to moje cudenka

https://shop.strato.de/epages/153807...2/Products/600
https://shop.strato.de/epages/153807...2/Products/106 ale granatowa juz jej nie ma, pewnie kupilam ostatnia sztuke
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/90 skonczyly mi sie typowe mydla do wlosow to wzielam jeszcze to, w tej chwili myje wlosy wersja z miodem
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/60
https://shop.strato.de/epages/153807...02/Products/86


Tak w ogóle przybywam, żeby pochwalić mydełko Bio Aroma różane, które wygrałam u Beeets. Bardzo przyjemne i delikatne, piana jest w odczuciu tłusta. Dobrze przy tym myje, nie wysusza. Fajne Bio aroma bierze udział w ddd.

Sylwiusaka, świetny jest ten żel aloesowy Eubiony, jest jak serum, podoba mi się, że nie ściąga, super nawilża, tylko zapach trochę mi nie podchodzi, ale mogłabym przeboleć. Już go miałam w koszyku ddd z innymi rzeczami, ale ostatecznie zrezygnowałam z niego, bo musiałam się zmieścić w limicie kwotowym a użyłam go na razie tylko raz, więc jeszcze muszę potestować. Myślę, że spodobałoby Ci się serum Alterry, skoro lubisz Eubionę Natomiast cleanser 100% Pure mnie z początku zauroczył, cudowny w odczuciu i skuteczny, niestety następnego dnia mnie podskórnie wysypało. Skład nie dla mnie


Jak tam poczynania w ddd? Co kupujecie? Ja już co nieco skubnęłam


.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 08:20   #417
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak tam poczynania w ddd? Co kupujecie? Ja już co nieco skubnęłam


.
no i ja o to samo chciałąm zapytać

zamawiam z ecospa, z apteki i chętnie coś bym jeszcze skubnęła, weź no podpowiedz (czy któryś z tych kolagenów jest dobry?

W Phenome są rabaty do 45% (nie wiem, co konkretnie,ale pewnie pojadę, jakby ktoś coś chciał to dajcie znać...)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 08:24   #418
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja już zamówiłam kilka rzeczy w ecospa (hydrolaty i algi), w skarbcu natury deo hauschki, i szczotkę TT dla córy w ladymakeup. I na razie tyle. W Iwosie skorzystałam z sobotniej darmowej dostawy więc teraz nic już nie kupuję u nich.

Bemybio mnie kusi bo mają santaverde a ja nic jeszcze od nich nie miałam...
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 08:37   #419
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no i ja o to samo chciałąm zapytać

zamawiam z ecospa, z apteki i chętnie coś bym jeszcze skubnęła, weź no podpowiedz (czy któryś z tych kolagenów jest dobry?

W Phenome są rabaty do 45% (nie wiem, co konkretnie,ale pewnie pojadę, jakby ktoś coś chciał to dajcie znać...)
Których kolagenów Ja polecam NTC lub Bingo. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ocollagen.html

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Ja już zamówiłam kilka rzeczy w ecospa (hydrolaty i algi), w skarbcu natury deo hauschki, i szczotkę TT dla córy w ladymakeup. I na razie tyle. W Iwosie skorzystałam z sobotniej darmowej dostawy więc teraz nic już nie kupuję u nich.

Bemybio mnie kusi bo mają santaverde a ja nic jeszcze od nich nie miałam...
Ja zamówiłam na razie szampon Bioturm i mydełko jakieś w greenline, odżywkę bioturm i szampon Born to bio w ecodrogerii i rozświetlacz Makeup revolution oraz top coat Poshe w mintishop.
Muszę sobie jeszcze oblukać jakieś dżinsy.

A chciałam zamówić mydła w grandi.pl, ale wkurzyli mnie, bo zmienili promocje, właściwie wszystko co chciałam było w super cenach, chciałam na prezenty wziąć, a tu zonk, tuż przed akcją podnieśli ceny, a niech się cmokną.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-12-02 o 08:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 08:49   #420
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Których kolagenów Ja polecam NTC lub Bingo.
ntc nie biorą udziału



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

A chciałam zamówić mydła w grandi.pl, ale wkurzyli mnie, bo zmienili promocje, właściwie wszystko co chciałam było w super cenach, chciałam na prezenty wziąć, a tu zonk, tuż przed akcją podnieśli ceny, a niech się cmokną.
stary numer

co myślisz Korah o tym kolagenie?
http://ecospa.pl/produkt/pseudokolagen-roslinny-kolagen
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-12-02 o 09:02
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.