KWC LogobyWIZAŻ logo

5 / 5
    9 czerwca 2015 o 19:34
    warto spróbować
    Używa od:nie określono
    To nie pierwszy żel kolagenowy w mojej pielęgnacji, jednak zdecydowanie najdroższy. Mam też bogate doświadczenia z różnej maści żelami hialuronowymi. Pachnie rzeczywiście słabo, ale o dziwo - można przywyknąć. W obsłudze jest łatwy, wymaga spokojnego wmasowania (co uważam za dodatkowy plus); wydajność w normie. Opakowanie wygodne, poręczne. Mam dojrzała (45+), ale raczej zadbaną skórę; na jej stan składają się jednak lata pielęgnacji i higieniczny tryb życia ;) więc trudno jest mi jednoznacznie ocenić jaki wpływ na nią wywarło zużycie 50 ml recenzowanego kosmetyku. Spektakularnych i nagłych zmian (ani pozytywnych ani negatywnych) nie zaobserwowałam, ale śmiało mogę stwierdzić, że żel mi służył. Skóra wyglądała ładnie, promiennie. Była zwarta i napięta. Chociaż w różnych okresach mojego życia bywało z tym gorzej. Jestem na tyle zadowolona, że zamówiłam kolejne opakowanie. Podsumowując - cztery gwiazdki za solidny kosmetyk pielęgnacyjny i nawilżający plus pół za to, że w gruncie rzeczy wierzę (nie mając bitych dowodów, jedynie poszlaki) w jego działanie ujędrniające! Kolejnym opakowaniem zamierzam się podzielić z synem, mam nadzieję na własne oczy zobaczyć poprawę stanu jego skóry (liczne blizny pooperacyjne, także na twarzy :( tylko pytanie, jak mam skłonić go do współpracy, pozostaje otwarte ;) Używam tego produktu od: używałam od marca do czerwca Ilość zużytych opakowań: całe 50ml
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Korah
    1 / 5
    5 października 2015 o 13:44
    Duże rozczarowanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    W przeciwieństwie do poprzednich recenzentek, miałam już wcześniej kolagen innej marki, dlatego mam nieco inne spojrzenie na produkt NTC, mój osąd nie będzie tak optymistyczny, jak większości. Niestety, ten kolagen nie robi kompletnie nic z moją skórą. Jest w odczuciu podczas wchłaniania i w konsystencji bardzo wodnisty, dosłownie jak woda. To, że jest gęsty i ma konsystencję żelową zawdzięcza tylko dodatkowi kwasu hialuronowego. Poprzedni kolagen już po 2 tygodniach stosowania przyniósł wymierne efekty, znacznie skórę wygładził, naprężył, zniwelował worki i cienie pod oczami do tego stopnia, że mogłam zrezygnować z nakładania korektora. Rozjaśnił i ujednolicił koloryt skóry. Skóra stała się mocniejsza i mniej podatna na uszkodzenia oraz powstawanie zmarszczek, spłyciły się też te już istniejące, drobne, a pory zwęziły, świetnie nadawal się pod makijaż, przedłużał jego trwałość, ponieważ działał uspokajająco na gruczoły łojowe. Był to kolagen 100%, nie rozcieńczany w wodzie, bez żadnych dodatkowych substancji, bardziej płynny od NTC, co nie zmienia faktu, że o wiele treściwszy "w dotyku", potrzebował też chwilkę, aby się porządnie wchłonąć. Tego samego, a nawet lepszego efektu oczekiwałam po NTC, a to dlatego, że jest znacznie droższy od poprzednika, pisząc "znacznie" mam na myśli naprawdę dużą przebitkę cenową, jest o drugie tyle droższy i to w promocji. Bardzo, ale to bardzo się rozczarowałam. Jak już pisałam, to jest po prostu woda, blyskawicznie wchłaniająca się, a producent nie przyznaje się do tego, ile tak naprawdę czystego kolagenu znajduje się w buteleczce zasłaniając się tajemnica handlową. Produkt kompletnie nie działa, nie robi nic. Nie zauważyłam żadnego wzrostu nawilżenia, nic kompletnie. W dodatku bardzo zmartwiła mnie polityka sprzedaży, jaką kieruje się producent. Dosłownie z dnia na dzień cena produktu w wersji 300ml wzrosła o 200 zł. Zdecydowanie polecam celować w inne kolageny, ażeby wyrobić sobie w pełni poprawną opinię i poznać prawdziwe działanie kolagenu. Ten zużywam, ale ciągnie mi się to, niczym koza z nosa. Stosuję pod serum i zwyczajnie nie widzę efektów, a czekam na nie już długo i przerobiłam już wiele wariantów nakładania, z różnymi produktami, w różnych warunkach pogodowych:( Nie mogę polecić. Używam tego produktu od: 3/4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego.
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 maja 2015 o 10:58
    Świetny produkt!
    Używa od:miesiąc
    Kosmetyk jest bardzo dobrze zabezpieczony, ma wygodne opakowanie z pompką. Konsystencja jest żelowa. Produkt posiada delikatny, słabo wyczuwalny zapach przypominający woń fusów czarnej herbaty. Jest bardzo wydajny, na pojedynczą aplikację wystarczą dwie pompki. Ja stosuje go codziennie wieczorem oraz 2-3 razy w tygodniu rano (jeśli mam czas). Skóra po aplikacji kolagenu NTC jest miękka, delikatna, doskonale nawilżona i ukojona. Nie ma zaczerwienień. Kosmetyk nie podrażnia, także wrażliwej okolicy oczu, na która go również nakładam. Mam cerę mieszaną ze skłonnościami do świecenia się w strefie T. Moja zmorą są także rozszerzone pory i niedoskonałości na czole i brodzie. Kolagen NTC poradził sobie z każdym z tych problemów. Po pierwsze, co było zauważalne już na początku stosowania, moja cera jest świetnie nawilżona, a wydzielanie sebum sporo mniejsze. Po trzech tygodniach zniknęły też moje niedoskonałości z czoła i brody. Cera bardzo się uspokoiła, nie mam już zaczerwienionych policzków, co wcześniej musiałam zakrywać makijażem. Skóra ma wyrównany koloryt, przebarwienia są jaśniejsze, a pory widocznie zwężone. Cera wygląda na zregenerowaną. Skóra ma lepszą elastyczność i jest jędrniejsza. Aby jednak otrzymać takie efekty trzeba właściwie aplikować kolagen na skórę. Musi być ona dokładnie oczyszczona i zwilżona. Następnie rozprowadzamy na takim podłożu kolagen i wykonujemy masaż i wklepywanie ku górze, cały czas kontrolując poziom wilgoci skóry. Cała ta czynność powinna trwać przynajmniej 5 min, ale dla efektów naprawdę warto! Plusy: - nawilżanie - ukojenie, redukcja zaczerwienień - regulacja wydzielania sebum - rozjaśnianie przebarwień - widoczna regeneracja skóry - zmniejszanie widoczności porów - redukcja niedoskonałości - ujędrnianie i poprawa elastyczności skóry Minusy: - długi czas aplikacji Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 stycznia 2019 o 20:08
    Niespełnione oczekiwania
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Otrzymałam produkt jako wygrana w konkursie internetowym pewnej blogerki. Stosowałam produkt zgodnie z zaleceniami producenta, tj. wklepywałam wcześniej zwilżając twarz wodą termalną La Roche Posay. Używałam przed nim kolagenu Colway - "Silver" i spodziewałam się, że być może ten produkt okaże się lepszy. NIESTETY NIE. Mam cerę wymagającą nawilżenia, z bliznami potrądzikowymi oraz powstającymi zmarszczkami mimicznymi. Na pewno nie kupię następnego opakowania.
    Zalety:
    • efekt nawilżenia utrzymujący się jednak krótkotrwale po zastosowaniu produktu
    • wysoka wydajność - 1 opakowanie starczyło mi niemal na rok,
    • higieniczne opakowanie z dozownikiem z pompką
    Wady:
    • towarzyszący efektowi nawilżenia efekt ściągnięcia,
    • brak spełnienia obietnic producenta tj. spłycenie blizn, wyrównanie kolorytu skóry, spłycenia zmarszczek
    • wysoka cena w stosunku do uzyskanych efektów
    Szczegóły:
    5 / 5
    31 stycznia 2016 o 12:44
    Pięknie ujędrnia i wygładza
    Używa od:miesiąc
    O kolagenie słyszałam różne opinie: zachwyty że dziala na wszystko i sceptyczne opinie, które mówią, że kolagen ma zbyt duże cząsteczki, aby zadziałać. Jednak postanowiłam sprawdzić to na własnej skórze;) Konsystencja: kolagen ma postać gęstego żelu o delikatnym, "morskim" ;) zapachu. Kolagen należy nakładać poprzez minimum 5 minutowy masaż, pamiętajac aby skóra była zawsze wilgotna. Poranne 5 minut masażu może być trochę problematyczne, ale wieczorem była to dla mnie świetna forma relaksu. Żel wchłania się błyskawicznie, skóra staje się wygładzona i zliftingowana, jak po użyciu dobrej bazy pod makijaż. Wieczorem nakładałam jeszcze dodatkowo krem, bo skóra mojej twarzy jest ostatnio mocno przesuszona. Kolagen dobrze współpracuje z podkladami - nic się nie roluje, podkład długo się utrzymuje. Działanie: po ok.2 tygodniach używania zobaczyłam jak moja twarz mocno się wygładziła, koloryt ujednolicił, a drobne zmarszczki zniknęły i co najważniejsze - moje bruzdy nosowo - wargowe znacznie się spłyciły! Nie liczyłam na takie działanie, bo myślałam, że to jest w stanie "naprawić" tylko wypełnienie kwasem hialuronowym! Kolagen niesamowicie ujędrnia skórę i nie znam żadnego kosmetyku, który działałby w tym zakresie tak skutecznie :) Jedynym minusem jest trochę zbyt mały poziom nawilżenia skóry jeśli używamy samego kolagenu. Jeśli szukacie czegoś ujędrniającego lub wyrównującego koloryt skóry to kolagen NTC jest do tego zadania idealny :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 50 ml
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne