Ekspres z funkcją spieniania mleka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 07:31   #1
barbiewera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 31

Ekspres z funkcją spieniania mleka


Zakładam, bo lupka nic mi nie wyszukała, a interesują mnie ekspresy właśnie z taką funkcją. Może nie jestem prawdziwą kawoszką, ale kawy po prostu nie wyobrażam sobie bez mleka. Robimy z TŻ rozeznanie wśród ekspresów i szukamy najlepszego dla nas. Macie może ekspresy w domu? Jakie są najlepsze? A, no i byłabym wdzięczna za namiar na miejsce w Warszawie, w którym mogłabym podpytać profesjonalistów/ miłośników kawy w tym temacie
__________________
The Chainsmokers & Coldplay - "Something Just Like This"
barbiewera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:58   #2
damayante
Przyczajenie
 
Avatar damayante
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ekspres z funkcją spieniania mleka

barbiewera, sama nie jestem jakąś znawczynią tematu, ale wychodzę z założenia, że lepszy rydz niż nic, więc podzielę się tym, co wiem :P

Jak w sierpniu byłam na weselu, to mieli na sali ekspres który robił kawę z mlekiem po naciśnięciu jednego przycisku. Mój TŻ zrobił mu zdjęcie, bo stwierdził, że pokaże w pracy, bo ekspres im szwankuje od miesiąca. To był Saeco (właśnie sobie sprawdziłam na zdjęciu ). A jeśli chodzi o namiary to żadnego takiego miejsca w Waw nie znam, ale wpisałam w googla "warszawa ekspres saeco" i wyszukało mi np. serwis Flint na Powązkowskiej, może w taki sposób sobie poszukaj?
damayante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 17:03   #3
karolina266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Ekspres z funkcją spieniania mleka

Sama zastanawiam się nad kupnem takiego. Ciężko się zdecydować - strasznie duży wybór tego jest..
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
karolina266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:22   #4
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: Ekspres z funkcją spieniania mleka

Hej, my z tz zdecydowaliśmy się na delonghi esam 5500 - mamy go jakieś 5 lat - parzy nam kawkę jakieś 3-4 razy dziennie i póki co (tfu tfu) działa bez zarzutu, ma pojemnik na mleko więc za jednym zamachem robi np capuccino, regulowana moc spieniania mleka to dodatkowy plus, wbudowany młynek więc same plusy - moi teściowie jeszcze przed nami wybrali saeco i w zeszłym roku musieli wymieniać blok zaparzacza bo pękł
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 13:05   #5
goferro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ekspres z funkcją spieniania mleka

Przy zakupie ekspresu do kawy warto znać budżet, bo jak ktoś wcześniej napisał jest strasznie duży wybór.
xxx Wygląda, że wszystkie mają opcje spieniania mleka, co raczej jest czymś popularnym. Ceny są natomiast bardzo różne. Za lekko ponad 1000 zł można mieć już pierwszy ekspres. Są jednak również takie za 3 000 zł i więcej.

Warto zwrócić też uwagę, że funkcja spieniania mleka jest realizowana przez dołączany pojemnik. Niektóre ekspresy mają końcówkę, którą można włożyć od razu do kartonu z mlekiem. W telewizji raz była reklama jakiegoś Krupsa (teraz nie pamiętam modelu), który pozwalał na spienianie mleka prosto w filiżance. Super rozwiązanie, ale cena to było około 5 000 zł.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-30 o 15:28 Powód: reklama
goferro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:49   #6
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Ekspres z funkcją spieniania mleka

wydaje mi się, że to już taka dość standardowa funkcja.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 16:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.