WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 18:55   #1
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.

WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki


nieaktualny. nowy-https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=476041



POZA WĄTKIEM MAM BUTY NA ZIMĘ CAŁE FUTRZANE!


Serdecznie Was zapraszam do mojego, drugiego już, wątku

ciuszki ze starego wątku nadal aktualne, dlatego proszę o przeglądnięcie również jego. link- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424715 - ZEGAREK NIEAKTUALNY

Na początek kilka zasad:
- osoby z mniejszą liczbą przekupek i osoby z negatywem wysyłają pierwsze
-wysyłam tylko poleconym ekonomicznym, priorytetem w szczególnych wypadkach.
-pytaj o stan ciuchów, gdyż nie zawsze jest on opisany w wątku
-proszę odpisuj u mnie, ja będę odpisywać u Ciebie
-nie ignoruj mnie, jeśli nic Ci się nie podoba lub rozmyśliłaś się- poinformuj mnie o tym, szanujmy swój czas!
-nie rezerwuję rzeczy, bo w czasie negocjacji z jedną dziewczyną bardziej może mi się spodobać coś u innej
-mogę zrobić dodatkowe zdjęcia, podać dokładne wymiary na życzenie, raczej nie robię zdjęć na sobie bo każdy ma inną figurę i dana rzecz na każdym inaczej wygląda
-moje rzeczy wysyłam wyprane, wymagam tego samego
-jestem uczciwa, Ty też taka bądź!
-nie odmieniam się, chyba że towar jest niezgodny z opisem/ zdjęciami.
-zawsze staram się odpisywać,jeśli bym tego nie zrobiła to przepraszam- przypomnij się wtedy
-nie odpowiadam za opóźnienia będące winą poczty ani za zagubione przesyłki! Moja odpowiedzialność za przesyłkę kończy się wraz z nadaniem jej na poczcie.
-każde oszustwo zgłaszam na policję!

JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ Z MOIMI ZASADAMI- NIE PROPONUJ MI WYMIANY!


DZIEWCZYNY Z KRAKOWA MILE WIDZIANE!

Szukam

-podkładu kryjącego VICHY DERMABLEND, odcień 25 lub 35- również próbki
-szorto-stringów, tylko nowe, krój taki jak tutaj jakby ktoś nie wiedział http://www.bielizna-centrum.pl/zdjecia/694_small.jpg
-obcisłych tunik, bokserek, sukienek za pupę (szukam brzoskwiniowej, pudrowo- różowej, najlepiej bez nadruków)
-szarych, czarnych szpilek zamszowych lub a la skóra (nie lakierowane! bez czubów), obcas max 8cm, r.40/41
-czarnej bransoletki z dużych kulek
-ciemnoszarych spodni rurek/z prostymi nogawkami r.38/40
-krótkich czarnych szortów rozmiar jw.
-dużej szarej lub czarnej torby przewieszanej przez ramię
-biustonoszy polskich 65g/ brytyjskich 30e/f, la senza 32dd
- kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych, chroniących przed wysokimi temperaturami (szampon, odżywka ze spłukiwaniem i bez, balsamy, pianki, żele itp)
-słodkich perfum (AMOR AMOR :LOVE
-balsamów do ciała nawilżających o ładnych, słodkich owocowych zapachach, również antycellulitowych
-pomadek ochronnych, smackersów, błyszczyków jasnoróżowych (chętnie z serii AA- grejpfrutowy)

Link do mojej Wish

Miłego oglądania i samych udanych wymianek


WSZYSTKIE PLAMY TO WINA APARATU!!!

rzeczy wymienione usuwam, lub zaznaczam opis na szaro.
dokładki oznaczam kolorem czerwonym.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-10-24 o 18:16
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:58   #2
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Niebieska gnieciona bluzka ATMOSPHERE z koronką przy dekolcie i na dole. Sporo ją nosiłam, więc widać na niej pomechacenia i parę zaciągniętych nitek. Rozamiar z metki 40-42, ale ja noszę s/m i też fajnie wyglądała, po prostu nie była obcisła.

♥ Czerwona bluzka FISHBONE z krótkim rękawkiem. Rozmiar S.

♥ Bluzka floral z falbankami

♥ Prześliczne bolerko ATMOSPHERE z lekkimi bufkami, zawiązywane, miałam na sobie raz, potem długo leżało w szafie, było prane raz, dopatrzyłam się kilku małych plamek- jednej na plecach i 2 na rękawku. Ten sznureczek do zawiązywania jest gdzieniegdzie nadpruty, ale po związaniu go w ogóle nie rzuca się to w oczy. Rozmiar z metki 40-42, ale ja noszę s/m i było dobre; myślę, że to rozmiar uni, bo związywane, więc na każdego powinno pasować
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-25 o 11:07
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:59   #3
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:



♥ Pomarańczowa bluzka na ramiączkach FISHBONE, rozmiar S. Ma przebarwienia ukazane na zdjęciach, możliwe, że do wyprania, będę próbować

♥ Ruda bluzka ATMOSPHERE, rozmiar z metki 40, ale to S/M.

♥ Czerwony sweterek CAMAIEU, rozmiar S/M

♥ Brązowy sztruksowy żakiet

♥ Czarna bluzka z rozcięcami po bokach i na rękawach. PLAMY TO WINA APARATU!

♥ Brązowa bluzka ze zdobieniami, rozmiar M/L.

♥ Śliczna kopertowa bluzeczka ANN CHRISTINE (dla New Yorker) w kolorze brudnego lilowego, na zdjęciu w miarę dobrze oddanego. Rozmiar z metki M, ale bluzka jest bardzo elesatyczna, idealnie dopasowuje się do figury i podkreśla talię.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-07 o 14:44
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:00   #4
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Beżowy swetro-top (? ;p) ZARA, kupiony w sh, nienoszony. Rozmiar M.

♥ Szary swetro- top, kupiony w sh, nienoszony. Rozmiar S/M.

♥ Spódniczka z jasnego jeansu DENIM CO, z tyłu wyszywane kieszenie, fabrycznie wystrzępiona u dołu, przecierana z przodu. Rozmiar 38.

♥ Spódniczka w kratkę kupiona w Londynie. Ta górna, żółta część jest zmechacona, ale ja nosiłam ją tak, że była zakryta bluzką i wystawała tylko dolna część spódniczki dla chętnych więcej zdjęć.

♥ Spodnie ( 80% cotton, 20% polyester) LONSDALE LONDON, rozmiar 14. Zmechacony ściągacz i dziura, którą widać na zdjęciu, ale myślę, że spokojnie do zaszycia i nic nie będzie widać- mi one nieprzydatne, więc nie chce mi się tego robić.

♥ Torebka czarna z NEW YORKER'a. Ma przy zamku plamy od wosku i lakieru do paznokci, widać na zdjęciu- raczej nie da się sprać, ale jeśli nosi się ją tą częścią z plamami przy ciele to właściwie ich nie widać.

♥ Szara bokserka TERRANOVA z napisem Nobody does it better

Czarna gnieciona bluzeczka JENNIFER TAYLOR (kupiona w Forever 18) z seksowną koronką przy dekolcie i na dole. Rozmiar z metki M, ale wg mnie to S/M


♥ Biała bluzka AMISU na ramiączkach z lekkim marszczeniem przy dekolcie, rozmiar S.

♥ Zielona w białe groszki bluzka AMISU na regulowanych ramiączkach, odcinana pod biustem, rozmiar M.

__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-11-23 o 21:21
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:00   #5
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥Bladożółty długi sweter z dwoma guzikami, zmechacony, bez golenia się nie obędzie.

♥ Żółta bluzka z długim rękawem i łódkowym dekoltem, rozmiar S/M.

♥ Czerwona podwiązka z kokardką na studniówkę

♥ Brązowa spódnica ze sztruksu, rozmiar 40/42.

♥ Cienki sweterek MONNARI ze srebrną nitką, rozmiar S. Jest w idealnym stanie, założony parę razy, nie był tani więc nie oddam go łatwo.

♥ Fioletowa sukienka z tiulem, piękny kolor, którego zdjęcie nie oddaje. Miałam ją na sobie 2 razy. Ma wadę- pękło to plastikowe od jednego ramiączka, które umożliwia regulację, ale da się to załatwić u krawca (wiem, bo pytałam) koszt około 10zł. Sukienka była droga- 270zł, więc mimo że chciałabym się jej pozbyć, to będę szukać wzamian tylko czegoś o podobnej wartości.

♥ Zielony płaszczyk, zawiązywany. Jest przebarwiony w wyniku prania, tak jak widać na zdjęciu, ja nosiłam go tak jakiś czas, bo bardzo go lubiłam, -potem miałam farbować, ale kupiłam nowy, więc oddaję

♥ Różowa cienka bluza AMISU, rozmiar S, elastyczna. Ma zmechacenie przy paszce.

♥ Bluzka ATMOSPHERE kremowa w granatowe gwiazdki, związywana z tyłu, regulowane ramiączka,żabot i guziczki przy dekolcie. Rozmiar M. Nie wiem czy oddam.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:50
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:01   #6
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Atłasowa, czarna, rozkloszowana spódnica z oryginalnym dołem. Rozmiar 40.

♥ Czarny żakiet, delikatnie prążkowany. Rozmiar 40. Ma 2 plamki na kołnierzyku, widoczne na zdjęciu, ale spróbuję je usunąć.

♥ Urocza żółta bluzeczka w kwiatki czerwone i białe; ma gąbkowane miseczki, pięknie eksponuje dekolt, jest wiązana z tyłu. Rozmiar S/M.

♥ Czarna bluzka z kapturem, rękawy 3/4,ażurowy wzorek na biuście i wzdłuż rękawów. Nie ma metki ale ja noszę s/m i była ok.

♥ Fioletowy półgolf (marszczenie bo bokach golfu), ma bufiaste rękawy przy ściągaczu, rozmiar M.

♥ Pasiasta różowo- biała bluzka na szyję kupiona w NEW YORKERZE. Rozmiar M.

♥ Czarne krótkie jeansowe spodenki, rozmiar z metki L jednak L to na pewno nie jest- wg mnie M, może S. Mam z wymianki, na mnie jednak trochę za ciasne. Mają przyszyty inny guzik (oryginalny odpadł), uciętą kieszeń, oraz naderwaną szlufke z tyłu. Bardzo ładnie leżą na ciele.

Nowa z metką niebieska bokserka long, FISHBONE, rozmiar L.

♥ Ciemnobrązowa bokserka FISHBONE ze wzorem z czaszek z przodu, rozmiar L, ale na M też będzie dobra.

♥ Zielony T- shirt TERRANOVA z napisem 'anything boys can do girls can do better', rozmiar M.

__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-10-09 o 13:29
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:01   #7
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Fioletowa, gnieciona apaszka. - oddam tylko za inną chustę lub apaszkę

♥ Cieplutka brązowa czapa na zimę z futerkiem, założona 2 razy.

♥ Cieplutki, długaśny i bardzo miły w dotyku rudy szalik na zimę. Miałam go na sobie 2 razy, potem leżał w szafie. Mimo, że niewiele używany to jednak ma pomechacenia, taka uroda materiału

♥ Paski:
* blado malinowy ze złotą klamrą, jest pognieciony;
* czarny z plastikową klamrą, taki jakiś z eko skórki
* jakieś takie coś z frędzelkami, może komus się przyda xD
*żółty, szeroki pasek DENIM CO. Ma otarcia (dla chętnych zbliżone zdjęcia)

♥ Opaski:
* grubsza czarna plastikowa, noszona 3 razy
* cienka biała, mało ją nosiłam, ale jest troszkę przyszarzała od leżenia a szafce
* cienka złota z diamencikami (żadnego nie brakuje), stan db, bo nosiłam ją i na końcach jest trochę wystrzępiona

♥ Mała żółta torebka zapinana na zatrzask, na długim odpinanym pasku. Stan jak na zdjęciach- jest przybrudzona z tyłu, bardzo możliwe, że da się to wyczyścić, jak ktoś będzie zainteresowany to spróbuję

♥ Torebka ATMOSPHERE nie mieści A4, ma dziurę w wewnętrznej kieszeni. Zapinana na rzep.

♥ Bladopomarańczowe pareo na biodra zakońćzone frędzlami z koralikami. Nieużywane, przeleżało sporo w szufladzie. Można używać jako chustę.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:56
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 19:02   #8
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Złotobrązowe brokatowe baleriny GRACELAND z kokardką. Miałam je na sobie raz przez całą noc, pamiętam, że były bardzo wygodne. Są w idealnym stanie, tylko po podeszwie widać, że były używane. Rozmiar 40.

♥ Oryginalne buty PUMA, nowe, jeszcze z kartonikiem w środku;p -wystawione na all, więc mogą zniknąć.

♥ Brokatowe, czarne buty, noszone raz przez moją mamę. Tylko po podeszwie widać, że były używane. Rozmiar 39.

♥ Srebrne buty GRACELAND z ozdobami, na małym obcasie, fleki do wymiany. Ogólnie są trochę przetarte, były trochę chodzone lub długo leżały, nie wiem. Rozmiar 40.

♥ Klapeczki z licznymi ozdóbkami na małym obcasie, w środku mają trochę startą skórkę co widać na zdjęciach. Rozmiar 40.

♥ Japonki z ozdobnym kwiatkiem. Założone może raz, jak nowe. Rozmiar 39/40.

♥ Buty na zimę z kożuszkiem, bodajże z Deichmanna, wiązane. Stan jak na zdjęciu, dla zainteresowanych zamieszczę więcej fotek. Rozmiar z podeszwy 38, ale to 40- długość wkładki dla chętnych.

__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-10-06 o 19:52
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:04   #9
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Kostka do kąpieli SEPHORA ginger lime.

♥ Cień do powiek H&M, perłowo-brązowy, raz maźnięty na próbę. UWAGA CIEŃ SPADŁ MI NA PODŁOGĘ W WYNIKU CZEGO UKRUSZYŁO SIĘ TROCHĘ BRĄZOWEJ CZĘŚCI!!!

♥ Czarne kabaretki, nowe

♥ Przywieszka.

♥ Mała kłódka WD z dwoma kluczykami.

♥ Kolczyki i broszka:
*wkrętki z fioletowymi diamencikami SIX;
*srebrne duże wkrętki(nie wiem czy oddam;>);
*kolczyki w kolorze złota
*kolczyki z masy perłowej
*broszka motylek

♥ Kolczyki z kryształkami SWAROVSKIEGO

Koraliki do robienia biżu, czy do czego tam kto chce różne rodzaje.

♥ Sejf z pilotem GIRL TECH dla dziewczynki (powyżej 8 lat). Opis producenta:

Keepsafe Box jest super bezpiecznym 'sejfem' na twoje skarby wyposażonym w wiele zakamarków, które musisz odnaleźć. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej przy projektowaniu tego urządzenia, możesz ukryć najbardziej osobiste rzeczy tj.: pieniądze (w górnej części urządzenia znajduje się otwór na monety jak w skarbonce), prywatne notatki, biżuterię przed całym światem. ten sekretny pojemnik może otworzyć tylko właściciel, który jest posiadaczem pilota.

Sprzęt jest w pełni sprawny, nie ma żadnych wad, poza kilkoma zarysowaniami

Turkusowe drewniane korale, nowe.

♥ Złota torebeczka z klapką na łańcuszku SEPHORA. Nowa, z metkami.

♥ Złoto-żółty zabawny portfelik z małpką, zapinany na zatrzaski. Z dołączoną portmonetką, którą można dopiąć w środku. Nowy.

♥ Oryginalne jojo DRACCO. Jest staaaare, ale jojuje jak za młodu

♥ Dwie smycze: jedna brązowa w misie z herbaty SAGA, druga czerwona w serduszka COCA-COLA. Obie trochę zużyte, przeleżały swoje w szafie

Mulina, użyta może raz.

Śliczne otwierane lusterko kupione w Londynie, pokryte wyszywanym materiałem, nowe.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:57
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:04   #10
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Uroczy, delikatny biustonosz SECRET POSESSION w piękne kwiaty z różową koronką, ozdobiony kokardkami. Krój bardotka, który pięknie unosi i eksponuje biust. Idealny na lato. Stan bardzo dobry, założony kilka razy i wyprany. Rozmiar 80B.

♥ Słodki, bardzo dziewczęcy biustonosz CAPRICE w serduszka z uroczymi guziczkami na mostku i atłasowymi wstążeczkami na ramiączkach. Świetny pod letnie bluzki. Stan idealny, jedynie miseczki wewnątrz są trochę wygniecione od leżenia w szafie. Założony raz i wyprany ręcznie. Rozmiar 32DD 70DD. -zostawiłam sobie

♥ balsam do ciała PETAL BODY LOTION (zapach świeżych kwiatów z domieszką owoców)- użyty raz lub dwa

♥ brązowy kwiat do kąpieli

Nowy krem w folii na dzień EVELINE Omega-3 & Calcium
SPF 10
Wypełnia zmarszczki i zapewnia długotrwały lifting
55+
Data ważności: 11.07.2012


♥ perfumy WHISKY FINEST FOR WOMAN EVA FLOR PARIS bez kilku psiknięć. Dostałam je na urodziny, więc raczej oryginalne, ale pewności nie mam, bo nie ja kupowałam. Nie wiem czy chcę oddać.- zostawiłam sobie

♥ silikonowe ramiączka, nieużywane
♥ Tonik głęboko oczyszczający, chłodzący, CLEAN&CLEAR. Poziom zużycia zaznaczony czerwoną kreską. Ja mam trochę inny układ napisów na opakowaniu, zdjęcie z neta.
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-10-28 o 20:51
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 19:06   #11
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥Depilator ROWENTA- 24 zaciski o specjalnym kształcie do idealnego chwytania.
Użyty 3 razy, więc w stanie idealnym. Z ładowarką, pudełkiem i instrukcją obsługi

♥ Bon do sklepu ROAR za 30 zł (przy zakupach powyżej 100zł) i na 50 zł (przy zakupach powyżej 150zł) w krakowskiej Bonarce. Ważny do 31 sierpnia tego roku.

♥ Bransoletka- perełki z zapięciem

♥ bransoletka z diamencikami

♥ pierścionek z kamykiem, w kształcie psiej łapki

♥ zawieszka do naszyjnika

♥ kolczyki, oddam jako gratis, są jakby zaśniedziałe

♥ złote kolczyki:
*z rubinowymi kwiatkami
*ze złotymi kuleczkami
*wkrętki z niebieskimi oczkami (tutaj nie jestem pewna, czy to prawdziwe złoto- nie ma próby)

♥ zawieszka znak zodiaku- waga

♥ cienki bransoletki w kolorze srebrnym (jednak zeszla z nich emalia i większosc jest miedziana lub srebrno- miedziana)

♥ cienki zielone, pofalowane bransoletki, jedna ze złotymi drobinkami

♥ delikatny naszyjnik na żyłce, nowy

♥ bransoletki

♥ naszyjnik indiański z piórkami, mam gdzieś do niego kolczyki, nowy







WYBACZCIE KIEPSKIE ZDJĘCIA, ALE NIE MOGŁAM ZŁAPAĆ DOBREGO ŚWIATŁA
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-08 o 20:33
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 21:06   #12
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Przekupka: 209 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, nie mogę wgrać zdjęć
na pewno masz za duze zdjecia
musisz je zmniejszyć i wtedy wgrywać
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 21:18   #13
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

♥ Fioletowe czółenka na obcasie GRACELAND, rozmiar 40, niewiele noszone, oddam TYLKO za inne buty!

♥ Czarna plisowana spódniczka CLOCKHOUSE, rozmiar 40 ale ja noszę z rozmiarem 38 można ją prać tylko w pralni chemicznej, ja tego nie robiłam do tej pory.

♥ Polar TOPHIT COLLECTION, rozmiar M. Stan bdb.

♥ Czarna bluzka z kapturem. ANN CHRISTINE, rozmiar S, ale na M i L też powinno być. Ma małą czarną wiewiórkę bodajże na lewej piersi. Zdjęcie rozjaśnione.

♥ Pasiasta bluzka AMISU, ładnie układa się na ciele, stan db. Rękaw 3/4. Rozmiar M
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”






Edytowane przez solll
Czas edycji: 2010-09-15 o 01:13
solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 23:02   #14
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
Przekupka: 523 pkt / 99% pozyt.
GG do mucia18
Dot.:

2. Torba ATMOSPHERE w czarno białe kwiaty. Nowa, nieużywana.

cos u mnie?
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 05:59   #15
eluunia9
Zadomowienie
 
Avatar eluunia9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 1 544
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
GG do eluunia9
Dot.:

cos za torebkę biało czarna w kwiatki ?
__________________

eluunia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:46   #16
diabelek666
Wtajemniczenie
 
Avatar diabelek666
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielkopolska:)
Wiadomości: 2 102
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

Coś za torbę atmosphere? Oddam dużo Nawet poszukam poza wątkiem co tam być konkretnie za nią chciała
__________________

I never made promises lightl...
diabelek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 10:36   #17
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Przekupka: 95 pkt / 98% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

U mnie biustonosze i maski,odżywki do włosów.
Bransoletki cienkie ale srebrne i złote chyba 10 sztuk,tunika za pupę
nerola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:45   #18
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

odpisane
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:01   #19
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

coś u mnie za
2. Torba ATMOSPHERE w czarno białe kwiaty. Nowa, nieużywana.
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 17:04   #20
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

nic, może masz coś poza wątkiem?
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:07   #21
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

na razie niestety nic, daj znać koniecznie po dokładce!

Edit: Zorientowałam się że mam dwie spódnice kwieciste, mogłabyś podac konkretnie która cię interesuje? Ewentualnie na oku mam u ciebie:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1279494097
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi

Edytowane przez Baudolina
Czas edycji: 2010-07-19 o 17:16
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:19   #22
rozowa_panterka
Zakorzenienie
 
Avatar rozowa_panterka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 965
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

nic
rozowa_panterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:13   #23
monis90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 680
Przekupka: 7 pkt / 100% pozyt.
GG do monis90
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

moze cos za : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1279483746
:pro si:
monis90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 22:26   #24
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

odpisane;]
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:56   #25
Shadow05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 353
Przekupka: 17 pkt / 95% pozyt.
Dot.: WYMIANA u solll- ciuszki i dodatki

coś u mnie?
__________________

Shadow05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:02   #26
diabelek666
Wtajemniczenie
 
Avatar diabelek666
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielkopolska:)
Wiadomości: 2 102
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

To nie błotko to taka "skórka" z fleczka ale one nie są jeszze do wymiany nie są zdarte długość wkładki 26cm A powiedz mi w jakim stanie jest ta torebka?
__________________

I never made promises lightl...
diabelek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 12:48   #27
diabelek666
Wtajemniczenie
 
Avatar diabelek666
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielkopolska:)
Wiadomości: 2 102
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

Wiesz co kochana powiedziałam mamie zeby przyniosła mi te buty i teraz patrze ze one mają jednak zdarte te fleczki i trochę skórkę na obcasie, jak się pytałam to mówiła ze są w dobrym stanie... Zrozumiem jeśli zrezygnujesz;/ Ale jesli nadal byś je chciała to ja mogę dołożyć jeszcze coś. No własnie to co tam myślałaś że błotko to jest zdarta skórka...
__________________

I never made promises lightl...
diabelek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:26   #28
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:54   #29
twoja_stara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 507
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

nic.
twoja_stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:02   #30
zabusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 943
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
Dot.:

coś u mnie za fioletową sukienkę??? jaki to rozmiar?
poza wątkiem mam dwie pary szorto stringów białych (jedne raz założone i uprane,drugie nowe) poza tym mam wiśniowy błyszczyk eveline cosmetics i mały balsam dove
__________________
Mój wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post38982057

Edytowane przez zabusia
Czas edycji: 2010-07-20 o 14:05
zabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.