NOA Perle Cacharel - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 23:59   #31
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Nowa NOA

a mi Miracle nie przypomina wcale - zreszta poprostu nie lubie tego zapachu - a nowa noe nawet bym była w stanie kupic , ale to jeszcze do przetestowania
bo narazie tylko blotter

zapach ma w sobie jakas slodycz ale i tez "krystalicznosc"?dla mnie cos z chlodu poprostu - acz kwestia subiektywnego postrzegania - generalnie zwykle zapachy zdecydowane i orientalne i mam awersje do " swezuchów" ale ten dosc orginalnie sie dla mnnie prezentuje i mogłabym go nosic - moze z e wzgledu na ta jakas tam doze tej słodkosci?
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:06   #32
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Dziewczyny nio i stało się Byłam w Douglasie, powąchałam i nowa NOA jest śliczna, ale chyba wolę wersję klasyczną. Nie wiem może musiałabym jeszcze trochę potestować. Dla mnie również pachnie jak Miracle z dozą słodyczy i ciepła. Jest jak Miracle z Toffi, z ciągnącymi się mordoklejkami Dokładnie tak na mnie pachnie. Jest piękna, wdzięczna, kobieca, subtelna nie sposób jej tego odmówić, ale tak jak mi powiedziała konsultantka jest ulotna. Na drugiej ręce mam Be Deliciuos i czuję je wyraźnie, Noa Perle jest wuczuwalna gdy zbliżę nosek do nadgarstka. Może kiedyś się na nią skuszę, jeśli teraz miałabym kupować wybrałabym klasyka.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 20:11   #33
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Nowa NOA

ja też! Ja też wąchałam! I jestem szczęśliwa...uff..tej NOA nie muszę mieć! Jakoś mam takie mieszane uczucia. Obie poprzedniczki są do siebie bardzo podobne, a ta to zupełnie inna bajka. Bliżej jej do amor amor. Czuję tam jakieś jabłka, porzeczki...i nie wiem co. W sumie to bardzo ładna. Kiedyś używałam takich różowych perfum Yves Rocher Ode la coś tam i moim zdaniem zapachy są prawie bliźniacze (zajęło mi trzy godziny zanim wpadłam do czego ta NOA jest podobna).Ogólnie przypadnie do gustu tym, które nie bardzo lubiły NOĘ...miłośniczki takie jak ja zostaną przy tamtych wersjach.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 08:40   #34
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Hmm, powachalam wczoraj i... na pewno nie ma nic wspolnego z poprzednikami, ewentualnie odnajduje jakies odlegle echa Noa EDP.Na poczatku wydaje sie swiezy, by za moment przejsc w slodka, orzechowa (tak tak na mnie wyraznie wychodzi nuta orzecha)nute.Sa zapachy, ktore bardziej chcialabym miec niz ten, ale dam sobie czas do potestowania i przemyslenia, a moze dostane go w prezencie?
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 12:20   #35
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Kiedyś używałam takich różowych perfum Yves Rocher Ode la coś tam i moim zdaniem zapachy są prawie bliźniacze (zajęło mi trzy godziny zanim wpadłam do czego ta NOA jest podobna).
No, czyli kompletnym zapachowym analfabetą może jednak nie jestem, bo miałam to samo skojarzenie z YR
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 13:33   #36
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Hmm, powachalam wczoraj i... na pewno nie ma nic wspolnego z poprzednikami, ewentualnie odnajduje jakies odlegle echa Noa EDP.
Nie mogę się powstrzymać: A nie mówiłam... ?
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:21   #37
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez Nakretka Pokaż wiadomość
Nie mogę się powstrzymać: A nie mówiłam... ?
Ano mowilas Ale ja jeszcze nie powiedzialam ostatecznego slowa.Jest to na pewno bardzo ladny zapach, ale juz nie taki, jaki moglabym od razu kupic bez mrugniecia okiem.Jak przyjdzie probka od ciebie to ponosze ten zapach na sobie i zobacze, czy powiemy sobie z wzajemnoscia ,,kocham cie'' , czy ,,zegnaj, az Ci sie gust zmieni"
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 20:05   #38
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Nowa NOA

I ja poznalam wreszcie Noe. Za posrednictwem mojej mamy, ktora psiknela sie w perfumerii i na blotterze Podoba mi sie ten zapach, choc nie jest moim idealem. Ale moglabym go sobie kupic Rzeczywiscie raczej zimny, minimalnie ostry, jakby cytryna w tle... Moooze kupie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:05   #39
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Mam juz probeczke i... no wlasnieZapach jest ladny, ale...ujme to tak:nie kupilabym go sobie sama, ale moglabym dostac w prezencie jakas jego mniejsza pojemnosc
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 14:22   #40
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa NOA

Wachalam to, i po raz kolejny przy testach nowosci tego roku doznalam dejavu to jakby polaczenie Moschino Couture z Miracle Lancome i do tego masakrycznie nietrwale
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 14:41   #41
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Nowa NOA

Wachałam nową Noe tylko raz i na więcej nie mam ochoty.Kompletnie mi się nie podoba-ma jakąś nute,która kojarzy mi się z Angelem(tak samo zresztą jest w nowym Miracle Forever z tą różnicą że Miracle spowodował u mnie odruch wymiotny)Noa w wersji podstawowej jest śliczna.Nie wiem po co są te wszystkie zmiany
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 16:12   #42
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nowa NOA

A ja sobie kupilam pare dni temu NOA Perle. Nie rzucil mnie ten zapach na kolana, ale nawet mi sie spodobal. Bedzie dla mnie takim zapachem na zwykle dni. Na zapach "odswietny sie nie nadaje.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 14:24   #43
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nie rzucil mnie ten zapach na kolana, ale nawet mi sie spodobal. Bedzie dla mnie takim zapachem na zwykle dni. Na zapach "odswietny sie nie nadaje.
Dokładnie takie samo wrażenie odniosłam po poznaniu tego zapachu. Jest bardzo ładny, dleikatny, nie rzuca się w oczy (czyt.nozdrza). Takie perfumki na codzień, które nikomu nie przeszkadzają i otulają milusią mgiełką.Na mnie są dosyć trwałe. Poważnie zastanawiam się nad ich kupnem.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 08:46   #44
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

No i dostalam w prezencie nowa Noe-30 mlSama bym jej raczej nie kupila, ale milo bylo dostac ja w prezencie
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:14   #45
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Golgie gratuluję wspaniałego prezentu i nowej zdobyczy
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:38   #46
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Dziekuje KasiulkoWidze, ze zmienilas avatar, czyzby to byl Twoj Slubny avatar?Slyszalam tez, ze buszujesz na allegro w poszukiwaniu nowych nabytkow, znajac zycie, zaraz cos namierzyszSzczerze mowiac sama mam ochote pobuszowacJeszcze nie kupowalam na allegro, ale moze sie skusze, choc panicznie boje sie podrob:/
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 09:44   #47
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Dziekuje KasiulkoWidze, ze zmienilas avatar, czyzby to byl Twoj Slubny avatar?Slyszalam tez, ze buszujesz na allegro w poszukiwaniu nowych nabytkow, znajac zycie, zaraz cos namierzyszSzczerze mowiac sama mam ochote pobuszowacJeszcze nie kupowalam na allegro, ale moze sie skusze, choc panicznie boje sie podrob:/

Golgie nie bój się. jeśli kupisz u polecanych tutaj sprzedawców jest niewielkie prawdopodobieństwo o podróbkę. jak do te pory kupiłam kilka flakoników dla siebie i rodziny od perfumelli i individuell. obie panie w 200% polecam.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 10:53   #48
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Golgie ja polecam Ci Rotez2 nałogowo u niego zamawiam i jego perfumy są boskie, na 1000% oryginalne.

Kochana tak to mój ślubny avatar, ale najładniejsze zdjęcia mam w albumie muszę zeskanować i tu umieścić moim kochanym forumkom

Aguś już namierzyłam, ale teraz nie wiem co mam wybrać
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:10   #49
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Golgie nie bój się. jeśli kupisz u polecanych tutaj sprzedawców jest niewielkie prawdopodobieństwo o podróbkę. jak do te pory kupiłam kilka flakoników dla siebie i rodziny od perfumelli i individuell. obie panie w 200% polecam.
Dziekuje bardzo za podpowiedz

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Golgie ja polecam Ci Rotez2 nałogowo u niego zamawiam i jego perfumy są boskie, na 1000% oryginalne.

Kochana tak to mój ślubny avatar, ale najładniejsze zdjęcia mam w albumie muszę zeskanować i tu umieścić moim kochanym forumkom

Aguś już namierzyłam, ale teraz nie wiem co mam wybrać
Tobie tez bardzo dziekuje, jestescie kochane.O rotezie slyszalam juz co nieco
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 14:15   #50
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Ja tak off topowo powiem, że przed chwilką u roteza zakupiłam klasyczną Noe 100 ml
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 14:40   #51
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Gratuluje, uwielbiam ja
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:18   #52
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Ja tak off topowo powiem, że przed chwilką u roteza zakupiłam klasyczną Noe 100 ml
Gratuluje, na pewno bedziesz zadowolona

A przyszly Ci juz Angel i Gucci z poprzednich zakupow? Podziel sie z nami koniecznie wrazeniami
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:43   #53
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nowa NOA

Dziewczyny, wlasnie kliknelam na allegro Escade Magnetism, u niejakiego toma1974 (chyba jakos taki mial nick 75ml za 154zl, co myslicie?
Przepraszam za off topaAle tak jestem nakrecona, ze nie wiem co czynie
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 20:46   #54
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Lalesiu kochana pewnie, że przyszły i powiem tak. Gucci cudowny taki mój jak wcześniejsze 50 ml które posiadałam, a Angel to zagadka.
Psiknęłam na nadgarstek i miałam powera jak w życiu, później psiknęłam na szyję i poleciałam zmyć, walczymy ze sobą. To anielskie diablisko próbuje nademną dominować, a ja nie bardzo mam chęć sie poddać zobaczymy jak to będzie w zimie, zdecydowanie czekam na chłodniejszą porę, ale gwiazdusia śliczna, prawdziwa ozdoba. Noe klasyczną znam, także myślę że fajnie będzie do niej wrócić. Golgie a Ty wiesz ze dziś zastanawiała mnie włąsnie EM nigdy jej nie wachałam, ale otatnio mam ogromną ochotę na słodziaki Gratuluję strzału.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 21:37   #55
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Lalesiu kochana pewnie, że przyszły i powiem tak. Gucci cudowny taki mój jak wcześniejsze 50 ml które posiadałam, a Angel to zagadka.
Psiknęłam na nadgarstek i miałam powera jak w życiu, później psiknęłam na szyję i poleciałam zmyć, walczymy ze sobą. To anielskie diablisko próbuje nademną dominować, a ja nie bardzo mam chęć sie poddać zobaczymy jak to będzie w zimie, zdecydowanie czekam na chłodniejszą porę, ale gwiazdusia śliczna, prawdziwa ozdoba. Noe klasyczną znam, także myślę że fajnie będzie do niej wrócić. Golgie a Ty wiesz ze dziś zastanawiała mnie włąsnie EM nigdy jej nie wachałam, ale otatnio mam ogromną ochotę na słodziaki Gratuluję strzału.
Wierze, ze wygrasz z tym podstepnym anieliskiem
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 00:29   #56
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nowa NOA

ooo podobna do Miracla? no to w tym tygodniu ide na zwiady. A nuż znajdę godnego następcę "Cudu" (bo Lovely sarah jessica parker są jednak za ulotne

p.s mały off top dla milosniczek Noa klasycznej. W tym tygodniu bede szukać nowego domu dla 100ml-wej Noa (opakowanie w folii) z balsamem do ciala, shower-żelem i błękitno-białą torebką z limitowanej serii. Na razie nie mam czasu zrobic fotek (powinnam sie wyrobic do konca tygodnia), ale gdyby ktoś juz teraz był zainteresowany, zapraszam na priva
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 08:42   #57
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
ooo podobna do Miracla? no to w tym tygodniu ide na zwiady. A nuż znajdę godnego następcę "Cudu" (bo Lovely sarah jessica parker są jednak za ulotne

p.s mały off top dla milosniczek Noa klasycznej. W tym tygodniu bede szukać nowego domu dla 100ml-wej Noa (opakowanie w folii) z balsamem do ciala, shower-żelem i błękitno-białą torebką z limitowanej serii. Na razie nie mam czasu zrobic fotek (powinnam sie wyrobic do konca tygodnia), ale gdyby ktoś juz teraz był zainteresowany, zapraszam na priva
Kama szkoda, że nie napisałaś wcześniej, na pewno byłabym zainteresowana, a tak NOA klasyczna już leci do mnie.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:48   #58
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nowa NOA

kasiulka22--> no wiem, szkoda ze dopiero teraz zajrzalam do tego wątku
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:32   #59
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
kasiulka22--> no wiem, szkoda ze dopiero teraz zajrzalam do tego wątku
Może ktoś się jeszcze skusi , w końcu Noa jest cudowna
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 14:02   #60
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nowa NOA

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Wachalam to, i po raz kolejny przy testach nowosci tego roku doznalam dejavu to jakby polaczenie Moschino Couture z Miracle Lancome i do tego masakrycznie nietrwale
Nietrwałe?! U mnie ten zapach utrzymuje sie cala dobe, wlasnie wzielam prysznic i wciaz mocno go czuje (a wczoraj bylam jeszcze w koszmarnie zadymionym pubie - a zapach nic nie stracil na mocy..)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.