czy faceci lubią stringi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-12, 10:28   #31
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: czy faceci lubią stringi?

Znam ten typ "zalotnych panien", siedzą na siłowni i tylko trzepoczą rzęsami. Trzeba je niestety przeganiać z przyrządu na przyrząd, bo człowiek chciałby serię zrobić ,a tu nie można bo mimoza siedzi. Ale z nimi trzeba krótko.
Nie mam pojęcia po co one to robią , dużo bardziej zrobiłyby wrażenie gdyby poćwiczyły na tej siłowni z facetami. Ponoć nie ma nic bardziej seksownego , niż kobieta w ruchu. Tak twierdzi płeć przeciwna.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 10:38   #32
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: czy faceci lubią stringi?

Nie wyobrażam sobie nie włożenia stringów kiedy mam obcisłe spodnie czy spódniczkę, jakoś nie lubię zeby majtki mi sie oznaczały pod matreiałem. Ja osobiście bardzo lubię stringi, ale na początku cięzko było mi się do nich przyzwyczaić, mimo że miałam rozmiar dobrze dobrany. Oprócz tego noszę też zwykłe figi. Mój facet też woli normalne majtki....
Hmm..a zawsze myślałam, że facetom bardziej podobają się stringi. No cóż to już kwestia gustów naszych misiów .
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 10:49   #33
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: czy faceci lubią stringi?

w 100% zgadzam się z opcją jaką reprezentuje sarenka.nic dodać nic ująć.
rzecz nie w samych stringach,tylko w intencjach z jakimi się je zakłada.gacie to tylko narzędzie-od nas zależy do czego je wykorzystamy. możemy kusić(ale do tego celu to można wszystko wykorzystać, stringi wcale nie są tu same), albo możemy po prostu czuć się w nich wygodnie.
druga rzecz-mojemu chłopakowi stringi się przejadły-wszędzie ich pełno, więc rzeczą która najbardziej go kręci są zwykłe gatki, najchętniej białe w dziewczęce wzory typu kwiatuszki.i weź tu dogodź.
a faceci w stringach-bleeee.ohyda.jak dla mnie to kompletnie aseksualne i przede wszystkim śmieszne.
pozdrawiam wszystkie fanki stringów!przeciwniczki też.
ps.to że się nosi stringi, nie znaczy że jest się wymalowaną blond cizią, która myśli tylko o tym, czy robi dobre wrażenie!
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 10:59   #34
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: czy faceci lubią stringi?

skoro z tematu stringów przeszłyśmy na temat ubierania to napiszę wam nad czym się właśnie zastanawiałam.

jako, że za 4 godzinki lecę na Kretę i rozmyślałam o lotnisku i jednoczesnie na temat "lansowania się" wszędzie, przypomniało mi się, że nie raz podróżowałam z dziewczynami ubranymi w strój "podróżny" - dajmy na to obcisłą mini, która idealnie nadaje się na podróż samolotem a następnie autokarem.

tak mini nie krępuje ruchów , pozwala wygodnie usiąść .. jest przewiewna i pozwala pokazać majtki, kiedy ich właścicielka schyla się po bagaż wielkości fortepianu
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:16   #35
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: czy faceci lubią stringi?

Koko - właśnie to napisałam - a propos peesu Jakbym napisała, że wszystkie kobiety chodzące w stringach to wymalowane puste lale, to bym też sama siebie podsumowała, bo w końcu sama noszę od czasu do czasu...

A facet w stringach, o czym my tu w ogóle mówimy ? Nigdy nie widziałam na żywo faceta w stringach, wqidziały tylko moje koleżanki, które były na imprezach chip'n'dales (nie pamietam czy tak to się piszę). Normalnie faceci chyba raczej nie noszą... Bo dla nich to już jest na bank niewygodne
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:16   #36
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: czy faceci lubią stringi?

Nigdy nie sadzilam, ze taka mala z pozoru rzecz - czyli mini majteczki, moze wywolac tak gigantyczna lawine opinii Ubawilam sie do lez niektorymi komentarzami, szczegolnie na temat wielkich pup z cellulitem, paradujacych po ulicach w cienkich sznureczkach No bywa niestety i tak, bywa...
Podsumowujac: Ile ludzi tyle upodoban
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:20   #37
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: czy faceci lubią stringi?

OOj od czego tu zacząć???
Uwielbiam stringi!!! Czekając na wiosnę i lato, czekam m. in. na możliwość ich noszenia. W zimę nie noszę, bo wtedy każda dodatkowa powierzchnia grzejąca jest mile widziana
Dziwię się stwierdzeniom typu "nie lubię jak wchodzą w pupę", bo one muszą wejść!!! Ten pasek jest cienki właśnie po to, by zmieścił się pomiędzy pośladkami.
Tu pojawia się problem rozmiaru. Z moich kilkuletnich obserwacji wynika, że stringi trzeba zawsze kupić przynajmniej jeden rozmiar większe. Zauważyłam, że mają one dużo więcej gumek i ciągną skórę. Tworzą się wtedy takie zapadnięcia i wyglądamy jak byśmy miały kilka kilo nadwagi. Oczywiście jeśli rozmiar jest za mały, wtedy ten pasek między pośladkami uwiera.
Inna sprawa to wystawanie majtek znad biodrówek. Afuj - to jest okropne w przypadku jakich kolwiek majtek. Jednak dużo korzystniej to wygląda, jeśli wystają cieniutkie paseczki lub koronki, a nie marszczący się materiał od zwykłych majtek lub bokserek.
Co do facetów, to sprawa dla mnie jest prosta. Nie znam takiego, któremu stringi by się nie podobały. Rozróżnienie polega na tym, jakie to stringi. Jedni wolą bardzo małe z kilku paseczków, a inni trochę większe, ale za to koronkowe lub prześwitujące. Ta opinia również wynika z kilkuletnich oserwacji. Zawsze miałam więcej kolegów niż koeżanek, więc wiem, co mówię. (zaraz lecę poinformować co panowie myślą o cellulicie). Moim zdaniem mąż Janeczki nie chciał, żeby inni mężczyźni się za nią oglądali! Dlatego tak zareagował na jej wygląd. Ale nie nośmy stringów tylko dlatego, że panom się to podoba. Żadna z nas nie będzie ponętna, jeśli będzie się nie swojo czuła.
Do przezroczystych ubrań polecałabym bieliznę (string i zwykłą) w kolorze cielistym. Tylko wtedy jej nie widać. Nawet 'pod kolor' ubrania nie da takiegie efektu kamuflarzu.
Co do noszenia stringów na siłownię, to się nie wypowiem, bo nie chodzę, więc takich obserwacji nie mam jak poczynić.
Jest tylko jeden rodzaj facetów w stringach - tacy, co teraz są w programie Sextet. Swoją drogą - nie mogę doczekać się gali w niedzielę!
Ameliano: jakie firmy robią sringi biodrówki?
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-12, 11:25   #38
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: czy faceci lubią stringi?

szarada-zazdroszczę Ci, że nie miałaś tej wątpliwej przyjemności oglądania męskich pośladków w stringach, ale uwierz-to się zdarza!!!wystarczy pojechać nad morze- obecnie prawie każdy pan ratownik nosi stringi.ale pan ratownik na ogół jest młody i przystojny, gorzej ze starszymi panami.fuj! ale to też się zdarza-wystarczy pojawić się na plaży np.w sopocie.w zeszłym roku spotkałam tam facetów 50-letnich wystrojonych w stringi...ratunku! świat się kończy! hehe.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:29   #39
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: stringi dla facetow typu LMD

Heheh... ja tez uwielbiam panow paradujacych w meskich bikini - i tutaj przypomnialem sobie, jak takich przystojniaczkow nazywaja Amerykanie: LMD (skrot od Look at My Dick)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:38   #40
janeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 88
GG do janeczka
Re: czy faceci lubią stringi?

hoho... nawet się nie spodziewałam, że wątek o stingach aż tak się rozwinie dla mnie wniosek jest jeden - idę dzisiaj zakupić koronkowe "szerokie" stringi w rozmiarze M (zwykle noszę S)- może te spodobają się mojemu mężowi a poza tym zakupię rzeczywiscie jakieś "dyskretne" majtki w kolorze cielistym pod białe spodnie
janeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 11:46   #41
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: stringi dla facetow typu LMD

Ja nie widziałam facetów w stringach i mam nadzieję nie doświadczyć tej wątpliwej przyjemności. Sotkałam się natomiast z facetami golącymi się tu i ówdzie (pachy, klaty itp). Zastanawia mnie czy to dla własnej czy czyjejś przyjemności.
Albo facet, który na wyjazd pakuje więcej kosmetyków niż ja traci całą męskość w moich oczach.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-12, 12:04   #42
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: czy faceci lubią stringi?

buuueeeeeh ! Pięćdziesięciolatkowie w stringach ??? Jezu... faktycznie, całe szczęście, że los uchronił mnie od tego rodzaju widoków. Stwierdzam, że faceci to kompletnie pozbawieni samokrytycyzmu stworzenia. Będzie taki się krzywił jak zobaczy czterdziestolatkę w bikini, ale sam paraduje w stringach z (zapewne) obwisłym pięćdziesięcioletnim tyłkiem. fuuuuj...

Jeśli chodzi o golenie się facetów pod pachami i na klatach to już nie byłabym taka rygorystyczna. Może dlatego, że chodziłam kiedyś z facetem, który usuwał sobie owo owłosienie, a w niczym mu to nie ujmowało jako meżczyźnie, nie był typem lalusia. Teraz mam chłopaka "z włosami" i też jest dobrze
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:09   #43
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy faceci lubią stringi?

Z moich obserwacji wynika, że tak. A mąż nie chciał, zeby się inni oglądali, bo sam wie, jakie to kuszące...

Kiedyś mnie kolega nawmaił, żrebym założyła stringi.

"Aniuuu, załóż stringi..."
"A po co?"
"Bo takie fajne są..."
"Ale niewygodne!"
"No i co z tego, ale super byś w nich wyglądała."
"Noisiłeś kiedyś stringi???"
"Taaaak, raz na plazy..."
"I co?"
"I więcej nie załóżę, bo niewygodne..."

Czyli ja mam sie męczyć, co by mógł popatrzec na moj tyleczek, a on wygodnicki.

Nie lubię strignow, dwa razy probowalam nosić, ale ja się czuję w nich naga. Po prostu.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:21   #44
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy faceci lubią stringi?

Khem... ten... no. Lejka, co tak nagle wzielo Cie na takie wyznania erotyczne? Kolega, stringi - bo chcial popatrzec... fiufiu
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:26   #45
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: czy faceci lubią stringi?

Gusta mężczyźni mają różniste, choć raczej większości się stringi bardzo podobają i uważają je za seksowne.
Ja osobiście bardzo je lubię, ale nie za to, że wyglądają seksownie, czy że podobają się mojemu mężowi, ale dlatego, że nie wyobrażam sobie przeżycia letniego upału w innych majtkach!
Z początku oczywiście trzeba się przyzwyczaić, ale bardzo szybko się o nich zapomina i w ogóle ich nie czuje.
Są wygodne, nie grzeją i nie parzą.
Idealne od wiosny do jesieni.
Zimą przepraszam się z pełniejszymi majtasami, bo w pupkę zimno.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:26   #46
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: stringi dla facetow typu LMD

Asieńka napisał(a):
> Sotkałam się natomiast z facetami golącymi się tu i ówdzie (pachy, klaty itp). Zastanawia mnie czy to dla własnej czy czyjejś przyjemności.

Co do pach mogę się wypowiedzieć: mój Monsterro wygolił pachy pewnego upalnego lata (za moją poradą) i uznał, ze to higieniczniejsze i wygodniejsze, bo łatwiej sie umyć i aplikować np. antyperspipant Klaty nie depiluje, a brak zarostu pod pachami nadrabia zarostem na twarzy
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:29   #47
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: czy faceci lubią stringi?

lejka napisał(a):
> Nie lubię strignow, dwa razy probowalam nosić, ale ja się czuję w nich naga. Po prostu.

Me too...

Zło, ona przeżywa teraz porywy khemmm... serca i wszystko jej się kojarzy ze sto... pardon, relacjami męsko-damskimi

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:43   #48
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy faceci lubią stringi?

Oj! Nie wiedzialem...
Niech tylko uwaza, zeby te milosne skoki cisnienia tetniczego nie zerwaly jej kontaktu z rzeczywistoscia, albo - co gorsza w jej wieku - stringow...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:00   #49
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy faceci lubią stringi?

Eee, chciałam pokazać, że mi każe nosic, a sam nieee, bo to niewgodne, ale niewazne, niech ja sie męczę...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-12, 13:03   #50
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: czy faceci lubią stringi?

Ech, Janeczko coś mi się wydaje, że może Twój mąż jest zazdrosny i nie chce by inni panowie zwracali uwagę na pupkę jego wybranki.
Mój np. jest zazdrosny i niech ja bym spróbowała wyjść do jakiegoś męskiego towarzystwa bez biustonosika lub w stringach ha, będzie prosił i czekał aż się przebiorę. Oj uśmiejem się czasem z niego strasznie udowadniając mu, że nic przecież nic nie widać i wszystko jest w porządku (ach, lubię udawać głupola).
Niektórzy faceci wstydzą się przyznać, że są zazdrośni.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:05   #51
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: czy faceci lubią stringi?

lejka napisał(a):
> Eee, chciałam pokazać, że mi każe nosic, a sam nieee, bo to niewgodne, ale niewazne, niech ja sie męczę...

Wiemy Kochanie , że to chciałaś powiedzieć. Tak sobie tylko szczujemy Maleństwo

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:14   #52
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy faceci lubią stringi?

Poniewaz nigdy nie bylem dobry w owijaniu we wszelkie zmiekczajace bawelny, pojade prosto z mostu Otoz, moja Mloda Damo, wydaje mi sie, ze jesli wybranek Twojego serca w wieku lat 16 reprezentuje wysublimowane gusta odnosnie damskiej bielizny, zastanow sie przez chwile nad dwiema implikacjami:

1. Skad on to zdazyl nabrac w wieku umfnastu lat takich gustow? Parafrazujac: KTO go tego nauczyl?

2. Jak jego gusta wyewoluuja i na przyklad do czego bedzie Ciebie namawiac w wieku 26 lat Wersja dla blondynki: switstu-chlastu, nie mam pejczy jedenastu...

A teraz oddale sie, bo Buni pewnie paluszek na spuscie nerwowo zadrzal

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:21   #53
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: czy faceci lubią stringi?

zlosliwiec napisał(a):
> A teraz oddale sie, bo Buni pewnie paluszek na spuscie nerwowo zadrzal
>
bardzo nerwowo hyhyhyyyyyyy

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:23   #54
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy faceci lubią stringi?

A widzisz, to nie mój wybranek serca mi takie rzeczy mówił. Mój to nawet jak mu zwróciłam uwage, jakie fajne ma stringi laska na balu pod prześwitująca sukieną, to nie popatrzył. A przynajmniej nie ostentacyjnie...

A ten móju kolega od stringów to wogóle walnięty jest. Opis na gg ma teraz "dziś znowu EXT" bo mamy dyskotekę i zamierza wziąć extasy...

Ja też sie oddalam, wykapiolkowac na dyskotekę.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:32   #55
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: czy faceci lubią stringi?

Wszystkie stringi, jakie mam, kupiłam sobie sama, a oto powody: jedne sią tak śłodko róziowe i mają ślićny kwiatusiek ź tyłu, drugie sią w paśtelowe pasiećki, ciecie błękitne, ćwalte koronećkowe itd No właśnie, kupiłam je sobie, bo... bo mi się podobały i już. Nie dlatego, że stringi, tylko dlatego, że design uroczy. Noszę je sobie od czasu do czasu, jak mam ochotę, nic mi sie nie wpija, nic nie uwiera... Właściwie jest mi wszystko jedno, czy to stringi, czy nie.
Jeśli chodzi o gust facetów, to Mufi ostatnio kupił mi... majteczki w zielone paseczki z nadrukowaną pomarańczką I nie były to stringi, co dało mi dużo do myślenia A, jeszcze zachował się niezwykle (choć pewnie nieświadomie, bo nie sądzę, żeby przyszło mu do głowy spojrzeć na rozmiar ) taktownie i kupił mi rozmiar S, co przyjęłam z pewną obawą, czy aby moja Pani Pupa się w nich zmieści, ale udało się!
A, i jeszcze pragnę uspokoić wszystkie zorientowane w gabarytach mojego męża - Mufi stringów nie nosi
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:38   #56
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: czy faceci lubią stringi?

lejka napisał(a):
> A widzisz, to nie mój wybranek serca mi takie rzeczy mówił. Mój to nawet jak mu zwróciłam uwage, jakie fajne ma stringi laska na balu pod prześwitująca sukieną, to nie popatrzył.

Ciezka sprawa... Ale zycie to jeden wielki egzamin...
A probowalas zrobic ten sam numer, ale pokazujac mu kolege w stringach przeswitujacych przez koronkowe spodenki? I jak, zainteresowal sie?

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:38   #57
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy faceci lubią stringi?

Takie majteczki z Keya? Mam takie, tylko niebieskie z banankiem i do tebgo staniczek i szorty i topik...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:40   #58
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: czy faceci lubią stringi?

A nie wiem, muszę poszukać kolegi w stringach...

le raczej by sie nie zainteresował, bo zamiast spojrzeć na tamtą spojrzał na moj osobisty tyleczek.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:42   #59
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: czy faceci lubią stringi?

misioczat napisał(a):
> I nie były to stringi, co dało mi dużo do myślenia

Mnie by też dało Ale prawdopodobnie bezpodstawnie

>A, jeszcze zachował się niezwykle (choć pewnie nieświadomie, bo nie sądzę, żeby przyszło mu do głowy spojrzeć na rozmiar ) taktownie i kupił mi rozmiar S, co przyjęłam z pewną obawą, czy aby moja Pani Pupa się w nich zmieści, ale udało się!

Mocno się przy tym zasapałaś?

> A, i jeszcze pragnę uspokoić wszystkie zorientowane w gabarytach mojego męża - Mufi stringów nie nosi

Idę poklęczeć dziękczynnie prze siedzibą Ojca Dyrektora, najwyżej mnie zaaresztują za wyśpiewywanie Hosanna

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 13:44   #60
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: czy faceci lubią stringi?

Tak, chyba Key... Mi kupiono tylko majtki, grrrrr...
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.