Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 08:04   #2761
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z jakościa tych rzeczy, da się nosić ?
Wszystko zależy, jak trafisz. Np rajstopy, kupiłam pierwszy raz i były dużo lepsze niż te, które kupiłam za drugim razem, a na zdjęciu dokładnie to samo.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 08:58   #2762
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z jakościa tych rzeczy, da się nosić ?
Jakość jest ok, mało tego, te rzeczy (mam na myśli bluzki) są w gatunku podobnym do tego co na tarkach czy w sieciówkach się kupuje (ja kupuję i tu i tu). Zależy jak trafisz i na co.. Rzecz kupię za 15 zł a w sieciówce taka sama, lub podobna za około 50-70 zł.. Więc warto zaryzykować
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub

Edytowane przez ancooora
Czas edycji: 2015-04-27 o 09:00
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:14   #2763
Yvalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Yvalee
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Az do dzis nie sadzilam, ze moja przygoda z trzymadlem na gąbkę będzie miala ciag dalszy. Mój holder niestety nie trzymał się ani na płytkach, ścianie, czy zalewie, probowalam nawet na meblach płaskich. Jedyna powierzchnia której się trzymał porządnie to plastik, no ale kto ma plastikową kuchnie... W opisie zapewnienie, ze się trzyma wiec wystawiłam negatywna wraz z opisem czemu, odjelam gwiazdki tylko w punkcie gdzie chodzi o zgodność produktu bo i produkt bezużyteczny. Dziś dostalam maila od sprzedawcy, że zwróci mi pieniądze jeśli tylko dam mu pozytywa. Tak wiec sprawa samych pozytywnych opinii na bublowatym produkcie została wyjaśniona... Bardzo w sumie niefajna praktyka na ebayu, trudno zaufać pozytywnym komentarzom jak cześć z nich zapewne jest zmieniona w celu odzyskania tych paru zł... Jeszcze rozumiem takie targi kiedy przedmiot w jakiejś części spełnia zadanie ale tak tu nie bardzo.
__________________
Yvalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 12:32   #2764
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Yvalee Pokaż wiadomość
Az do dzis nie sadzilam, ze moja przygoda z trzymadlem na gąbkę będzie miala ciag dalszy. Mój holder niestety nie trzymał się ani na płytkach, ścianie, czy zalewie, probowalam nawet na meblach płaskich. Jedyna powierzchnia której się trzymał porządnie to plastik, no ale kto ma plastikową kuchnie... W opisie zapewnienie, ze się trzyma wiec wystawiłam negatywna wraz z opisem czemu, odjelam gwiazdki tylko w punkcie gdzie chodzi o zgodność produktu bo i produkt bezużyteczny. Dziś dostalam maila od sprzedawcy, że zwróci mi pieniądze jeśli tylko dam mu pozytywa. Tak wiec sprawa samych pozytywnych opinii na bublowatym produkcie została wyjaśniona... Bardzo w sumie niefajna praktyka na ebayu, trudno zaufać pozytywnym komentarzom jak cześć z nich zapewne jest zmieniona w celu odzyskania tych paru zł... Jeszcze rozumiem takie targi kiedy przedmiot w jakiejś części spełnia zadanie ale tak tu nie bardzo.
Dlatego warto sprawdzać. Jeśli chodzi o ciuchy to irecommend, inne działy też są ale nie sprawdzałam. Nie ma to jak real fotka i recenzja
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 15:05   #2765
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Yvalee Pokaż wiadomość
Az do dzis nie sadzilam, ze moja przygoda z trzymadlem na gąbkę będzie miala ciag dalszy. Mój holder niestety nie trzymał się ani na płytkach, ścianie, czy zalewie, probowalam nawet na meblach płaskich. Jedyna powierzchnia której się trzymał porządnie to plastik, no ale kto ma plastikową kuchnie... W opisie zapewnienie, ze się trzyma wiec wystawiłam negatywna wraz z opisem czemu, odjelam gwiazdki tylko w punkcie gdzie chodzi o zgodność produktu bo i produkt bezużyteczny. Dziś dostalam maila od sprzedawcy, że zwróci mi pieniądze jeśli tylko dam mu pozytywa. Tak wiec sprawa samych pozytywnych opinii na bublowatym produkcie została wyjaśniona... Bardzo w sumie niefajna praktyka na ebayu, trudno zaufać pozytywnym komentarzom jak cześć z nich zapewne jest zmieniona w celu odzyskania tych paru zł... Jeszcze rozumiem takie targi kiedy przedmiot w jakiejś części spełnia zadanie ale tak tu nie bardzo.

Ej, skąd wiesz, że ten holder miał dobre opinie? Da się sprawdzać opinie odnośnie produktu na ebay 0.o? Bo ja widzę, że to jak na allegro- że opinie są zbiorcze odnośnie sprzedawcy i tyle 0.o

BTW kurcze, może i ja napiszę, że mój holder się nie trzyma ;p ale ja w sumie już wystawiłam opinię dobrą i napisałam, że słabo ssie ;p ale jak się ostatnio przyssał to się trzyma
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:02   #2766
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez ancooora Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ostatnio pokłóciłam się ze Sprzedającym, bo 1,5 miesiąca czekałam na kolczyki i kazałam im oddam mi kasę w końcu.. Okazało się, że przyszły.. Mam teraz 2 takie same pary kolczyków, bo zamówiłam je potem u kogoś innego.. To jest loteria, bo albo Ci przyjdzie albo nie.. Jak widzisz nie ma reguły, raz mi po 2 tygodniach przychodzi a w tamtym przypadku po ponad 1,5 miesiąca czasu! W nieskończoność się przecież nie będzie czekać, no ale..
dzisiaj dostałam
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:47   #2767
Yvalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Yvalee
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
Ej, skąd wiesz, że ten holder miał dobre opinie? Da się sprawdzać opinie odnośnie produktu na ebay 0.o? Bo ja widzę, że to jak na allegro- że opinie są zbiorcze odnośnie sprzedawcy i tyle 0.o

BTW kurcze, może i ja napiszę, że mój holder się nie trzyma ;p ale ja w sumie już wystawiłam opinię dobrą i napisałam, że słabo ssie ;p ale jak się ostatnio przyssał to się trzyma
Da się nie tylko zbiorcze, ale nie wiem czemu, tylko w przypadku niektórych produktów. Niestety nie każdy sprzedawca ma taką zakładkę przy sprzedawanym produkcie. Ten od holdera ma, taka zakładka jak w załączniku .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg holder.jpg (53,5 KB, 20 załadowań)
__________________

Edytowane przez Yvalee
Czas edycji: 2015-04-27 o 18:49
Yvalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 21:53   #2768
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Hej mam takie pytanie
zamówiłam te spodnie -szare rozmiar M
http://www.ebay.co.uk/itm/2815046754...%3AMEBIDX%3AIT

No i niestety nie jestem z nich zadowolona. W tamtym roku kupiłam czarne i zielone ale na innej aukcji. Szare mają o wiele cieńszy i gorszy jakościowo materiał, na szwach wyglądają jakby miały się po kilku ubraniach rozejść. Metka jest inna ( w czarnych i zielonych jest OMC woman). Wzięłam rozmiar M (poprzednie również M) i jest różnica w rozmiarze. Szare są ciasne i krótkie. Ale i tak najbardziej denerwuje mnie ten cienki materiał... Czy mam napisać w tej sprawie do sprzedawcy, czy raczej nie ma to sensu ?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:29   #2769
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanie
zamówiłam te spodnie -szare rozmiar M
http://www.ebay.co.uk/itm/2815046754...%3AMEBIDX%3AIT

No i niestety nie jestem z nich zadowolona. W tamtym roku kupiłam czarne i zielone ale na innej aukcji. Szare mają o wiele cieńszy i gorszy jakościowo materiał, na szwach wyglądają jakby miały się po kilku ubraniach rozejść. Metka jest inna ( w czarnych i zielonych jest OMC woman). Wzięłam rozmiar M (poprzednie również M) i jest różnica w rozmiarze. Szare są ciasne i krótkie. Ale i tak najbardziej denerwuje mnie ten cienki materiał... Czy mam napisać w tej sprawie do sprzedawcy, czy raczej nie ma to sensu ?
Sprawdź centymetrem wielkość i porównaj z podanymi w aukcji, jeśli się nie zgadzają to napisz do sprzedawcy, dodaj też, że szwy się rozchodzą.
Na przyszłość staraj sie po prostu kupować na sprawdzonych aukcjach, gdzie ktoś już kupił i bylo dobre, większa szansa, że nie dostaniesz bubla
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:41   #2770
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Sprawdź centymetrem wielkość i porównaj z podanymi w aukcji, jeśli się nie zgadzają to napisz do sprzedawcy, dodaj też, że szwy się rozchodzą.
Na przyszłość staraj sie po prostu kupować na sprawdzonych aukcjach, gdzie ktoś już kupił i bylo dobre, większa szansa, że nie dostaniesz bubla

Kupiłam u niego, bo ma dużo pozytywów, a niestety aukcja, gdzie kupiłam rok temu zginęła mi. Pomierzę, może akurat się uda
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 19:39   #2771
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę azjatyckich kosmetyków? Chciałam sobie kupić na początek coś niedrogiego, więc mam ochotę na tą piankę do mycia http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-B...item5d539a5f0c
Jednak ma może któraś z was sprawdzonego sprzedawcę, tak żebym miała jako tako gwarancję,że dojdzie
__________________
Idealny prezent na piątą rocznice --> zaręczona 05.12.2014 !!
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 09:52   #2772
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Widzę, że na ebayu nie można płacić z kantora walutowego (kartą płatniczą w $)... ? A może ja nieudolna.. ?
Powiedzcie, czy da się płacić kartą MC (kantor alior) czy pozostaje mi tylko paypal ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 09:06   #2773
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Dziewczyny czy watek umarł ???
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:04   #2774
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Moja kuzynka ciągle coś sobie z tego zamawia i zawsze są to naprawdę trafione ubrania, ja raz zmówiłam "skórzaną" ramoneskę i była do niczego... więc zależy na co się trafi tak naprawdę
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 13:19   #2775
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy watek umarł ???

Wszyscy przenieśli się na aliexpress ;p
Ja ostatnio zamówiłam te jajko do czyszczenia pędzli i wylicytowałam (za 40 groszy!!!) spinkę kokardkę do włosów (JEST MEGA ). Zamawiałam jakąś przesłonę do obiektywu (dla brata) i tyle z ebaya na razie ;p Lubię tam licytować Łatwiej jest coś za grosze wylicytować niż na allegro ;p i przesyłka często free :P <3
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 17:32   #2776
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
Wszyscy przenieśli się na aliexpress ;p
Ja ostatnio zamówiłam te jajko do czyszczenia pędzli i wylicytowałam (za 40 groszy!!!) spinkę kokardkę do włosów (JEST MEGA ). Zamawiałam jakąś przesłonę do obiektywu (dla brata) i tyle z ebaya na razie ;p Lubię tam licytować Łatwiej jest coś za grosze wylicytować niż na allegro ;p i przesyłka często free :P <3
Albo czekają na stypendia
Ja się czaję na coś fajnego, takie małe drobne rzeczy są bardzo fajne na ebayu i faktycznie wychodzą za grosze.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 10:06   #2777
Joinka
Przyczajenie
 
Avatar Joinka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Zakupiłam ponad 80 rzeczy na ebayu.
Z tych 80 transakcji, jedna przesyłka nie dotarła, ale od razu otrzymałam zwrot pieniążków.
Prawie ze wszystkich rzeczy jestem zadowolona, zamawiam głównie ubrania i dodatki (biżuterię, pudełeczka itp).
Z tych 80 produktów, może z dwie bluzki potrzebowały małej poprawki, w postaci ponownego przeszycia, bo szwy były kiepskiej jakości, ale tak to zawsze wszystko ok.
Przed zakupem zawsze sprawdzam wymiary i skład materiału i nigdy prawie nie kupuję ubrań, które są opisane w aukcji jako ROZMIAR UNIWERSALNY.

Dzisiaj skusiłam się na taką sukienkę (13$), chętnie podzielę się moimi zdjęciami jak tylko dojdzie

Joinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 17:49   #2778
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 991
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Joinka Pokaż wiadomość
Zakupiłam ponad 80 rzeczy na ebayu.
Z tych 80 transakcji, jedna przesyłka nie dotarła, ale od razu otrzymałam zwrot pieniążków.
Prawie ze wszystkich rzeczy jestem zadowolona, zamawiam głównie ubrania i dodatki (biżuterię, pudełeczka itp).
Z tych 80 produktów, może z dwie bluzki potrzebowały małej poprawki, w postaci ponownego przeszycia, bo szwy były kiepskiej jakości, ale tak to zawsze wszystko ok.
Przed zakupem zawsze sprawdzam wymiary i skład materiału i nigdy prawie nie kupuję ubrań, które są opisane w aukcji jako ROZMIAR UNIWERSALNY.

Dzisiaj skusiłam się na taką sukienkę (13$), chętnie podzielę się moimi zdjęciami jak tylko dojdzie

Prześliczna sukienka
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 23:48   #2779
Lavendowa91
Raczkowanie
 
Avatar Lavendowa91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 278
GG do Lavendowa91
Dot.: Ebay.com - chińskie ciuszki i dodatki :)

Cytat:
Napisane przez Joinka Pokaż wiadomość
Zakupiłam ponad 80 rzeczy na ebayu.
Z tych 80 transakcji, jedna przesyłka nie dotarła, ale od razu otrzymałam zwrot pieniążków.
Prawie ze wszystkich rzeczy jestem zadowolona, zamawiam głównie ubrania i dodatki (biżuterię, pudełeczka itp).
Z tych 80 produktów, może z dwie bluzki potrzebowały małej poprawki, w postaci ponownego przeszycia, bo szwy były kiepskiej jakości, ale tak to zawsze wszystko ok.
Przed zakupem zawsze sprawdzam wymiary i skład materiału i nigdy prawie nie kupuję ubrań, które są opisane w aukcji jako ROZMIAR UNIWERSALNY.

Dzisiaj skusiłam się na taką sukienkę (13$), chętnie podzielę się moimi zdjęciami jak tylko dojdzie


I jak sukieneczka? Przyznam,że po szale na 'alie' już mi przeszło i zamawiam tam głównie potrzebne dodatki. Ostatnio znowu odkryłam miłość do Ebaya

Jakiś czas temu, jedna zagraniczna youtuberka zachwalała ten pędzel --> http://www.ebay.pl/itm/1pcs-Face-Mak...gAAOSwdU1W80er
__________________
Idealny prezent na piątą rocznice --> zaręczona 05.12.2014 !!
Lavendowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 00:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.