Neauty Minerals - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-18, 11:41   #1291
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

ja nie pomogę bo ja z Wrocławia i u nas stoiska tak stoją, że da się złapać światło dzienne blisko stoiska ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 11:44   #1292
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
ja nie pomogę bo ja z Wrocławia i u nas stoiska tak stoją, że da się złapać światło dzienne blisko stoiska ;d
W Magnolii raczej niekoniecznie .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:55   #1293
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

tam blizej tesco sa okna na suficie i jest swiatlo dzienne
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:56   #1294
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
tam blizej tesco sa okna na suficie i jest swiatlo dzienne
Oo, muszę obczaić
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 10:49   #1295
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Neauty Minerals

Kupiłam kryjący Golden Fair. Szkoda, że Urban Spa ma przebitkę i zapłaciłam 55 zł. W świetle dziennym odcień jest dobry, w sztucznym twarz jest żółta w porównaniu z dekoltem. Kryje mniej niż matujący AM, ale mi to nie przeszkadza. Tuż po nałożeniu jest suchy, ale teraz po 4h noszenia wykończenie jest ok. Ciekawe co będzie dalej.

Dziewczyny, a jak z działaniem korektora? Używam AM na pojedyncze zmiany i naczynka, ale mi się skończy za jakiś miesiąc i będę musiała kupić nowy.

Macie też jakiś sposób na okulary? Na nosie mi się tam ściera każdy podkład. A czasem niestety muszę je zdejmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2017-10-19 o 10:51
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 14:30   #1296
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Dolczi korektor z Neauty kryje tak samo dobrze, ma ciut mniej kremową konsystencję i jest trwalszy. Okularów nie noszę to nie pomogę, może jakaś baza by pomogła?

Przyszłam pokusić rozświetlaczami
http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...wietlacze.html


jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 15:32   #1297
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;77965756]A zerknij na Pixie w kremie czy Ci odpowiada skład [/QUOTE]

pamiętałam że był tam tylko jeden i oczywiście za ciemny ale skład ok
nie idealny ale ok
a teraz patrzę że są cztery! chyba nawet wyrzucili substancje zapachowe
może najjaśniejszy 00 creme brulee byłby dobry?
myślę jeszcze o produkcie z puro bio ale tam skład mogliby poprawić

a przy okazji, używałaś podkładu pixie AG? który jest zbliżony odcieniem do naszego ivory? albo ivory plus fair

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
skład mają bardzo podobny, oba podkłady ubóstwiam tak samo
cena rzeczywiście wyższa Pixie, jednak jak się zamawia uzupełnienia w strunie to wychodzi niewiele drożej.
Na twarzy zachowują się tak samo, pod względem efektu, trwałości itp. Pixie jest odrobinkę bardziej aksamitny.
Używam zamiennie też dlatego bo na zimę mam idealnie dobrany odcień Neauty, za to letniego tam dobrać nie mogę, ale z Pixie za to jest idealny (w Pixie z kolei na zimę nie mogę dobrać), więc od 2 lat tak zamiennie używam
dzięki
no tak to jest z tymi odcieniami
a ktoś tu wcześniej pisał że pixie AG jest lepsze dla suchej skóry? może właśnie chodzi o to że jest bardziej aksamitny
ale wydawało mi się że już niż neauty kryjący to nic nie może być bardziej aksamitne
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 17:29   #1298
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jadwigamaj Pokaż wiadomość
pamiętałam że był tam tylko jeden i oczywiście za ciemny ale skład ok
nie idealny ale ok
a teraz patrzę że są cztery! chyba nawet wyrzucili substancje zapachowe
może najjaśniejszy 00 creme brulee byłby dobry?
myślę jeszcze o produkcie z puro bio ale tam skład mogliby poprawić

a przy okazji, używałaś podkładu pixie AG? który jest zbliżony odcieniem do naszego ivory? albo ivory plus fair

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



dzięki
no tak to jest z tymi odcieniami
a ktoś tu wcześniej pisał że pixie AG jest lepsze dla suchej skóry? może właśnie chodzi o to że jest bardziej aksamitny
ale wydawało mi się że już niż neauty kryjący to nic nie może być bardziej aksamitne
Ja mam korektor puro bio i to nie polecam. Pod oczy za ciężki, a na niedoskonałości słaby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 17:50   #1299
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Kupiłam kryjący Golden Fair. Szkoda, że Urban Spa ma przebitkę i zapłaciłam 55 zł. W świetle dziennym odcień jest dobry, w sztucznym twarz jest żółta w porównaniu z dekoltem. Kryje mniej niż matujący AM, ale mi to nie przeszkadza. Tuż po nałożeniu jest suchy, ale teraz po 4h noszenia wykończenie jest ok. Ciekawe co będzie dalej.

Dziewczyny, a jak z działaniem korektora? Używam AM na pojedyncze zmiany i naczynka, ale mi się skończy za jakiś miesiąc i będę musiała kupić nowy.

Macie też jakiś sposób na okulary? Na nosie mi się tam ściera każdy podkład. A czasem niestety muszę je zdejmować.
Krycie mniejsze od matującego AM? Nie wierzę Może to tylko pierwsze wrażenie. Moim zdaniem kryje lepiej.

Potwierdzam to, co napisała jessica855 co do korektora

Z okularami nie pomogę, ciężko się uchronić od fizycznego wycierania, szczególnie jeżeli skóra pod noskami się poci. Obecnie noszę szkła kontaktowe, ale jak nosiłam okulary, nie umiałam sobie z tym poradzić.

Cytat:
Napisane przez jadwigamaj Pokaż wiadomość
pamiętałam że był tam tylko jeden i oczywiście za ciemny ale skład ok
nie idealny ale ok
a teraz patrzę że są cztery! chyba nawet wyrzucili substancje zapachowe
może najjaśniejszy 00 creme brulee byłby dobry?
myślę jeszcze o produkcie z puro bio ale tam skład mogliby poprawić

a przy okazji, używałaś podkładu pixie AG? który jest zbliżony odcieniem do naszego ivory? albo ivory plus fair
Do Ivory chyba najbliżej Almond Milk. A do Ivory plus Fair - Morning Gold (ale mam w formule MLB, wylizuję próbkę), ale bliżej mu do Ivory niż Fair.

00 Creme Brulee, jeżeli używasz Ivory lub Ivory+Fair, będzie dobre. Swatche wrzucałam TUTAJ. Była to wersja z zakręcanym wieczkiem, teraz mam też tą nową z lusterkiem i zatrzaskiem, odcień jest minimalnie ciemniejszy, ale naprawdę niewiele. Będzie pasował, sama używam.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 15:33   #1300
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Co sadzicie o pudrze matujacym i bazie pod podklad? Potrzebuje czegos co mnie zmatowi na pare godzin. Wszystkie podklady mineralne jakie mam sprawiaja, ze zaczynam sie swiecic szybciej, w porownaniu do podkladow plynnych. Ktory produkt lepiej by sie sprawdzil? I czy rzeczywiscie puder nadaje sie do podkladow w odcieniu 'pale'?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 12:11   #1301
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Co sadzicie o pudrze matujacym i bazie pod podklad? Potrzebuje czegos co mnie zmatowi na pare godzin. Wszystkie podklady mineralne jakie mam sprawiaja, ze zaczynam sie swiecic szybciej, w porownaniu do podkladow plynnych. Ktory produkt lepiej by sie sprawdzil? I czy rzeczywiscie puder nadaje sie do podkladow w odcieniu 'pale'?
dla mnie podkład matujący to jedno wielkie rozczarowanie ... niestety ( włąsnie dodałam swoją opinie w KWC . Wracam do Earthnicity ( do ukochanego korektora)
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2017-10-26 o 12:12
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 07:11   #1302
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Co sadzicie o pudrze matujacym i bazie pod podklad? Potrzebuje czegos co mnie zmatowi na pare godzin. Wszystkie podklady mineralne jakie mam sprawiaja, ze zaczynam sie swiecic szybciej, w porownaniu do podkladow plynnych. Ktory produkt lepiej by sie sprawdzil? I czy rzeczywiscie puder nadaje sie do podkladow w odcieniu 'pale'?
Co masz na myśli przez to czy się nadaje do koloru pale? Pudry są transparentne pasują do każdego koloru. U mnie baza jakiegoś szału nie zrobiła. Lepsze są glinkowe. Puder jest oparty na bambusie, zależy czy miałaś już taki i sprawdzają się u ciebie. Wiele osób zachwala np. ryżowe, a dla mnie są za słabe, potrzebuje czegoś z krzemionką.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dla mnie podkład matujący to jedno wielkie rozczarowanie ... niestety ( włąsnie dodałam swoją opinie w KWC . Wracam do Earthnicity ( do ukochanego korektora)
Dla mnie też, kryjący nieporównywalnie lepszy.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 08:42   #1303
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Co masz na myśli przez to czy się nadaje do koloru pale? Pudry są transparentne pasują do każdego koloru. U mnie baza jakiegoś szału nie zrobiła. Lepsze są glinkowe. Puder jest oparty na bambusie, zależy czy miałaś już taki i sprawdzają się u ciebie. Wiele osób zachwala np. ryżowe, a dla mnie są za słabe, potrzebuje czegoś z krzemionką.
Chodzilo mi czy na pewno jest transparentny, czy jednak daje lekki kolor . Hm, mialam tylko puder ryzowy z ecocery, bambusowego nie. Slyszalam ze to ze ryzowe matuja lepiej od bambusowych, no nie wiem
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 09:16   #1304
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny doradzicie?

W sztucznym świetle w Golden Fair wyglądam jak gejsza i do tego za żółty trochę jest, a Golden Medium Light jest za żółty - wyglądam jak chińczyk. Po zmieszaniu ich jestem jaśniejszym chińczykiem. I nie wiem czy celować w Neutral Light, Neutral Medium Light czy może Golden Light? Oliwki są ziemiste - odpadają. Moja koleżanka ma Neutral Medium. Na mojej szyji był pomarańczowy. Chciałabym skorzystać z promki i kupić pełny wymiar podkładu i korektor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.


Edytowane przez Dolczi
Czas edycji: 2017-10-27 o 09:22
Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:20   #1305
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Golden Light jest mniej żółty od Fair, ale jakoś mocno ciemniejszy nie jest. Neutrale ładne są, ale pow Light nie ogarniam jak one ciemne ;d
Mnie swędzi na poczekanie na jakieś promo 20% bo pedzle kuszą i korektory, wiec by uzbierłaby sie wieksza kwota, jakbym miala kupowac tylko korektor to pewnie bym korzystała a tak musze sie zastanowić ;D
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:27   #1306
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Teraz jest promocja 15%.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 14:57   #1307
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Golden Light jest mniej żółty od Fair, ale jakoś mocno ciemniejszy nie jest. Neutrale ładne są, ale pow Light nie ogarniam jak one ciemne ;d
Mnie swędzi na poczekanie na jakieś promo 20% bo pedzle kuszą i korektory, wiec by uzbierłaby sie wieksza kwota, jakbym miala kupowac tylko korektor to pewnie bym korzystała a tak musze sie zastanowić ;D
Neutral Medium Light zamówiłam. Na swatch-ach Neutral Light wydawał się jasniejszy niż Golden Fair. Mam nadzieję, że nie będę żałować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 09:37   #1308
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Neauty Minerals

Ja jak mi AM sunny wydawały sie za żółte to mieszalam z goldenami (bo mam skórę olwikowo żółta) na tym samym poziomie kolorystycznym (light z light itd) i odcień wychodził idealny

fon

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Myślę ze przy Neauty mozna tez być tak pokombinować choć ja mam teraz odcień idealny dla siebie 😍

fon
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 14:52   #1309
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Miałam dzisiaj sesję zdjęciową na stronę swojej firmy i musiałam zrobić makijaż. Sesja była przekładana już dwa razy, poprzednie dwa razy użyłam drogeryjnych kosmetyków, których używałam kiedyś, i efekt wyglądał jak: "uderz mocno, to samo odpadnie". Uznałam, że źle to wygląda, będzie sztucznie, więc wzięłam minerały (nie chciałam ich na początku, bo to nie ta trwałość i za słabe krycie). Zmieszałam podkład kryjący z korektorem z neauty, nałożyłam short topem z AM i uzyskałam idealny efekt do zdjęć

Więc teges... Odwrotu do drogeryjnych już chyba dla mnie nie ma
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 02:43   #1310
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78111771]



Do Ivory chyba najbliżej Almond Milk. A do Ivory plus Fair - Morning Gold (ale mam w formule MLB, wylizuję próbkę), ale bliżej mu do Ivory niż Fair.

00 Creme Brulee, jeżeli używasz Ivory lub Ivory+Fair, będzie dobre. Swatche wrzucałam TUTAJ. Była to wersja z zakręcanym wieczkiem, teraz mam też tą nową z lusterkiem i zatrzaskiem, odcień jest minimalnie ciemniejszy, ale naprawdę niewiele. Będzie pasował, sama używam.[/QUOTE]

dzięki! tak spróbuję
a te wszystkie swatche to świetna robota!

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja mam korektor puro bio i to nie polecam. Pod oczy za ciężki, a na niedoskonałości słaby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o dzięki za opinię skład też taki średni więc nie będę nawet brać na próbę

---------- Dopisano o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość



Zmieszałam podkład kryjący z korektorem z neauty, nałożyłam short topem z AM i uzyskałam idealny efekt do zdjęć
zmieszałaś kryjący neauty z korektorem neauty?
u mnie sam kryjący neauty szybko zaczynał się świecić więc może to faktycznie dobry pomysł
korektor dopiero zamówiłam

short topa z AM też chcę ale ciągle niedostępny
wszystkie wykupiłyście
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 12:21   #1311
krewka
Rozeznanie
 
Avatar krewka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 889
Dot.: Neauty Minerals

Mam kryjący Neauty i jest super, ale też narzekam na b. szybkie świecenie. Baza Neauty nie pomogła. Czy inwestować w ich puder, gdy na 99% będzie dla mnie za słaby? Ogólnie u mnie w zwykłym makijażu tylko Kryolan działa, lubię też RCMA. Nie wiem czy jest sens używać podkład mineralny i na to kłaść zwykły, drogeryjny puder sypki? Macie jakieś rady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moja wymianka: Flowerbomb, Guerlain, Moschino...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1248536
krewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 13:28   #1312
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny.
Mam taką jedną zmarszczkę, której nie widać gołym okiem. Każdy podkład czy to płynny czy mineralny mi w nią wchodzi. Mam primer glinkowy AM (beznadziejny) I bazę z Neauty, ale nie pomaga. Podklad po nałożeniu też pudruję. Mam bazę płynną naturalną Puro Bio, ale nie wiem czy warstwy krem-filtr-baza to nie za dużo dla skóry? Macie jakieś swoje sposoby na zmarszczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 14:15   #1313
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Wiem, że 15% teraz ale chyba poczekam na BF :P teraz to takie bardziej zachcianki niż potrzeba, chociaż korektor z chęcią bym juz kupiła, bo super wygląda na mnie Fair bez podkładu, Ivory za jasny wciaz ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 14:24   #1314
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jadwigamaj Pokaż wiadomość
zmieszałaś kryjący neauty z korektorem neauty?
u mnie sam kryjący neauty szybko zaczynał się świecić więc może to faktycznie dobry pomysł
korektor dopiero zamówiłam

short topa z AM też chcę ale ciągle niedostępny
wszystkie wykupiłyście
Mieszałam ich podkład z ich korektorem. Wątpię, żeby taka mieszanka wydłużała trwałość, mi bardziej zależało na zwiększeniu krycia. Ale korektora tak naprawdę dosypałam bardzo mało do podkładu, może wyszła 1/8 czy 1/7.
Pod spód, pod podkład, położyłam puder z Amilie. Generalnie byłam przygotowana na to, że mogę się w międzyczasie zacząć świecić, więc miałam ze sobą puder ryżowy z ekocery, ale na szczęście nie musiałam używam, bo on mnie bieli i wychodzę blado.

Co do short topa- specyficzny pędzel. Jeśli się spieszę, to nakładam podkład kabuki, a jak mam trochę więcej czasu- to właśnie tym short topem. Dodałam recenzję pędzla w KWC.

Edit.
W ogóle muszę pomyśleć o jakimś bardziej profesjonalnym makijażu, bo pomyślałam, że w ramach promocji kancelarii może zacznę nagrywać filmiki Na rynku prawniczym jeszcze tego nie widziałam

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2017-10-29 o 14:46
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 08:39   #1315
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Neauty Minerals

ja sobie odpuszczam Neauty Minerals... co z tego, że troche tańszy od innych jak dużo gorszy...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 13:05   #1316
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

No jak próbowałaś tylko formułe matującą, która jest specyficzna sucha i lepeij się trzyma raczej na tłustych cerach to nie ma ie co dziwic ze nie podpasował
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 14:40   #1317
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Neauty Minerals

Mi tez matujaca srednio podpasowala, za to kryjaca to bajka
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 18:16   #1318
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No jak próbowałaś tylko formułe matującą, która jest specyficzna sucha i lepeij się trzyma raczej na tłustych cerach to nie ma ie co dziwic ze nie podpasował
tylko, że ja mam właśnie mieszaną w kierunku tłustej.... to już Clare Blanc było nawet lepsze...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 18:31   #1319
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
tylko, że ja mam właśnie mieszaną w kierunku tłustej.... to już Clare Blanc było nawet lepsze...
Trzeba testować różne formuły. Mineral Loves Botanical z Pixie też niby jest dla mieszańców/tluścioszków, a więcej osób chwali Amazon Gold.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:33   #1320
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Neauty Minerals

A macie jakiś patent na utrwalenie cieni do powiek? Te z neauty, które mam, mają fajne kolory, ale po pierwsze- okropnie pylą. Po drugie nie trzymają się powieki, odbijają się na części nieruchomej i efekt jest taki, że po kilku godzinach na powiece ruchomej mam dziury w cieniach, a na części nieruchomej plamy z cienia
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.