Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 19:47   #2551
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
nie bez powodu napisane w cudzysłowiu sklepach internetowych
W cudzysłowie


Ceny mają widzę kosmiczne - cień mineralny za 32 zł...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:49   #2552
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakochalam sie cien sea horse to jest po prostu cudo!!! na razie pomazialam sie po rece ale juz widze, ze bede mu wierna i bedzie przy mnie kazdego dnia kiedy bede miala ochote na delikatny i subtelny makijaz oka

Astro kilka postow wyzej dziewczyny pisaly ze edm w polsce mozna kupic

popieram! mam go od ponad miesiąca i używam codziennie, cudo..
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:52   #2553
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ja się nie polubiłam z tea time. Myślałam,że będzie ładnie brązowo-karmelowy, ale na mojej twarzy robi się obrzydliwie ceglisto-solaryjny .
Dostałam z wymiany eskimo kiss- bardzo fioletowy, ale po roztarciu na ręce zrobił sie malionowo-siny , więc chyba się nie pomaluję nim na twarzy, bo będą chwalić tżta, że w końcu mi przyłożył za moje gadulstwo
Jeśli chodzi o próbki to też mam całą masę ... Powiem więcej- jak na razie mam w domu 3 bigi podkładów (2 nieotwarte) i jakieś połówki jeszcze uzbierane ze wspólnych zakupów czy wymianek. I jeszcze leci do mnie 5 (kupionych, z wymian to już nie liczę) . A na razie tylko na próbkach jadę i co chwilę zmieniam kolor podkładu
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:02   #2554
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiedziałam o polskim sklepie sprzedającym kosmetyki Joppa

Tylko zastanawia mnie dlaczego ten sklep skopiował
TE wskazówki dotyczące wykonywania make up'u
ze
strony EDM.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ale sklep z joppa ma wskazowki z edm... przynajmniej tak zrozumialam
Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
aaaa... to nieładnie, nieładnie
Właśnie o to mi chodziło
Bardzo nieładnie, że tak powiem..
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-06-24 o 20:03
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:36   #2555
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
ja się nie polubiłam z tea time. Myślałam,że będzie ładnie brązowo-karmelowy, ale na mojej twarzy robi się obrzydliwie ceglisto-solaryjny .
Dostałam z wymiany eskimo kiss- bardzo fioletowy, ale po roztarciu na ręce zrobił sie malionowo-siny , więc chyba się nie pomaluję nim na twarzy, bo będą chwalić tżta, że w końcu mi przyłożył za moje gadulstwo
Jeśli chodzi o próbki to też mam całą masę ... Powiem więcej- jak na razie mam w domu 3 bigi podkładów (2 nieotwarte) i jakieś połówki jeszcze uzbierane ze wspólnych zakupów czy wymianek. I jeszcze leci do mnie 5 (kupionych, z wymian to już nie liczę) . A na razie tylko na próbkach jadę i co chwilę zmieniam kolor podkładu
Kobieta zmienną jest
A nie rzucasz się na za ciemne róże jak jesteś pale olive z lucy?
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:59   #2556
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

nie nie, nawet nie chodzi o to,że są dla mnie za ciemne , tylko o odcień jaki przybierają.
Tea time chciałam używać jako delikatny bronzer- na przykład Raw Sugar sprawuje się na mnie świetnie (piękny, czekoladowy brąz ze złotymi drobinkami ) , a jest przecież dużo ciemniejszy.

A ogólnie mam dużo jasnych róży, które używam na co dzień, z tymi ciemniejszymi bawię się raczej latem,kiedy trochę kolorku nabieram.
Opiszę może swoje wrażenia z produktami edm:

Na przykład bardzo lubię soft touch- daje zdrowy, delikatny, dziewczęcy efekt, do tego dzięki temu,że jest matowy, wygląda bardzo naturalnie . Poza tym nie ociepla się na mnie mocno.
Nie przepadam za Nick Nackiem - jest on dla mnie za ciepły (mimo,że daleko mi do chłodnego typu urody) , ale myślę że dla osób lubiących typowo ciepłe róże będzie właśnie jednym z dobrych,dziennych kolorków.
Nie przypadł mi do gustu Pink Ribbon- ma za dużo drobinek. Ale testowałam go na koleżance- blondynce o jasnej , porcelanowej cerze- wygląda bardzo słodko- coś w stronę makijaży otagowanych jako babydoll
Polubiłam się z rozświetlaczem Light Pink- jest to odcień mocno rozbielonego różu ze złotymi drobinkami, nakładam go albo jako rozświetlacz, albo w większej ilości jako róż (kiedy używam mniej zielonego podkładu od Pale Olive)
Podoba mi się także efekt Waffle Cone, ale jest on za mało brązowy żebym mogła przekonać się do niego jako do bronzera- sprawuje się za to dobrze (przynajmniej dla mnie ) jako róż
Time Share- dla mnie zbyt przygaszony odcień różu z domieszką fioletu i szarości, do tego zbyt drobinkowy
Jump Rope- bardzo fajny przygaszony róż, z malinowymi drobinkami , który dobrze się spisuje w makijażu, ale jak dla mnie jest wystarczający za cały makijaż- chodzi mi o to , że do tego tylko tusz i błyszczyk z akcentów kolorystycznych, w innym przypadku wyglądam na przemalowaną
Morning Cup- moocno fioletowy brąz, na początku bardzo go lubiłam, teraz już mniej, po zmianie podkładów na ciemniejsze i bardziej oliwkowe wraz z przyjściem wyczekiwanego słońca zobaczyłam efekt topielicy ( o którym pisały dziewczyny duużo wcześniej, mi się przedtem nie zdarzył)
Salon Fun - jak dla mnie za ostry kolor , coś pod fuksję
Memphis Rose- piękny odcień czerwonej maliny z mnóstwem złotych drobinek. Jeszcze nigdy nie udało mi się nałożyć go tak,żebym nie musiała później zmywać całego makijażu.
Rapsberry Sherbet- piękny, malinowy kolor z taką ilością srebrnych drobinek,że w pudełeczku wygląda jak tafla lustra. Po roztarciu na ręce wychodzą z niego różnokolorowe drobinki ( co kojarzy mi się z efektem nocy sylwestrowej pod malinowym niebem) , które jakoś giną mi w pędzlu i po nałożeniu na twarz nie ma ich za wiele. Za to jest piękny odcień maliny z małą ilością drobinek . (przynajmniej na mnie) . Mimo drobinkowości ostatnio jest to mój ulubiony róż dzienny.
Natural-rozświetlacz o bardzo delikatnym zabarwieniu w kolorze caffe latte- bardzo go lubię używać samodzielnie jako róż bądź bronzer
Vik's radiant creation- na początku byłam nim zachwycona, ale po paru użyciach wydaje mi się być zbyt 'solaryjny' dla takiej bladej twarzy jak ja
Summer stroll- matowa pomarańcza, mnie w niczym nie zachwyciła, na twarzy robi mi coś w odcieniu nowej cegły , trochę ciemnieje
All Smiles- odcień czerwonej, starej cegły, ja z moją jasną karnacją wyglądałam w nim śmiesznie
Snuggle- róż- brzoskwinkowy, dużo na jego temat było pisane, mnie zachwyca tylko na ręce, niestety nie dla mnie
DVR saturday- mocno drobinkowy, ma chłodny, malinowy odcień, bardzo mi się podoba, ale nie pasuje mi do karnacji
Soft Bronzer- bardzo fajny do jasnych karnacji , na ciemniejszych ja go nie zauważam
tyle na razie pamiętam
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:11   #2557
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakochalam sie cien sea horse to jest po prostu cudo!!! na razie pomazialam sie po rece ale juz widze, ze bede mu wierna i bedzie przy mnie kazdego dnia kiedy bede miala ochote na delikatny i subtelny makijaz oka

Astro kilka postow wyzej dziewczyny pisaly ze edm w polsce mozna kupic

no to dawaj jakieś fotki
brzmi naprawdę zachęcająco


Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
,
Rapsberry Sherbet- piękny, malinowy kolor z taką ilością srebrnych drobinek,że w pudełeczku wygląda jak tafla lustra. Po roztarciu na ręce wychodzą z niego różnokolorowe drobinki ( co kojarzy mi się z efektem nocy sylwestrowej pod malinowym niebem) , które jakoś giną mi w pędzlu i po nałożeniu na twarz nie ma ich za wiele. Za to jest piękny odcień maliny z małą ilością drobinek . (przynajmniej na mnie) . Mimo drobinkowości ostatnio jest to mój ulubiony róż dzienny.
musiałaś??
wsumie nie raz myślałam, że go nie mam (a mam raczej wszystkie róże z EDM, też wszystkie te co wymieniłaś oprócz tego jednego ), ale sądziłam że jakoś bez niego przeżyję,
a Ty tutaj taki opis walnęłaś, jest on jeszcze dostępny?? chciałabym coś malinowego....

wsumie myślałam że to taki fiolet, coś pod Jump Rope
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:16   #2558
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

jutro wrzuce dzis juz cos kiepsko ze swiatlem naturalnym
i zobacze co uda mi sie wyczarowac z tea time
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 07:43   #2559
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Jeszcze porownanie ze Snuggle
Dzięki przynajmniej wiadomo czego mam się spodziewac...byłam pewna ze bedzie jasniejszy od snuggle..nic przynajmniej z Soco powinnam byc zadowolona
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:26   #2560
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny ile gr jest pudru w zestawie Try me base nie moge tego znalesc Bo nie wiem co sie bardziej oplaca, to czy probki z all
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:31   #2561
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

po 1 g...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 08:35   #2562
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

w try me base jest ok 5ml, a na allegro za 2,5zl sprzedaja 1ml
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:44   #2563
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

wrzucam swatche kilku cieni, niestety caly urok sea horse zjadl aparat no ale co udalo mi sie wychwycic to wrzucam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 09:54   #2564
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Więc się nie opłaci Troche za drogo sobie za to liczą Dolar mógłby spaść do 2 zl znowu
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 15:45   #2565
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

ktos wie jak z FLN int. otrzymac light neutral? chcialam zmieszac z linen ale chyba bedzie za szary ma ktos propozycje czegos w odcieniu zlotawym ale jasne jak linen???? FAWN?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-06-25 o 15:49
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:58   #2566
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

incorrect- właśnie jump rope jest jakiś taki buro-fioletowy, a rapsberry jest soczyście malinowy z drobinkami . Bardzo ładnie odświeża cerę (kolorystycznie oczywiście) i nie ociepla się mocno na mnie.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

*ale nie jest już dostępny, chyba że będzie reissue albo upolujesz go gdzieś na allegro na przykład.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:39   #2567
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

przetestowalam dzis tea time i jestem bardzo zadowolona, zadnych widocznych drobinek czyli tak jak chcialam, chyba bedzie moim nr 1
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:09   #2568
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ktos wie jak z FLN int. otrzymac light neutral? chcialam zmieszac z linen ale chyba bedzie za szary ma ktos propozycje czegos w odcieniu zlotawym ale jasne jak linen???? FAWN?
W fawn jest całkiem sporo żółci, może lepszy byłby golden fair.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:46   #2569
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny mój post to nie była reklama hehe nie jestem pośrednikiem tego sklepu internetowego. Zainteresowałam się poprostu, czy można EDM dostać w Polsce no i znalazłam ten sklep internetowy przypadkowo. Chciałam się dowiedzieć, czy któraś już może coś zamawiała z niego Ja teraz zastanawiam się nad jakimś różem do policzków z EDM, z tych matowych...truuuudny wybór
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 10:30   #2570
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pewnie że mogą, ale skoro miałaś je zawsze, tzn nie wyskoczyły Ci bezpośrednio po tym to chyba to nie jest przyczyną
możesz mieć np łojotokowe zapalenie skóry, nie wszystkie zmiany wychodzą przecież od złych kosmetyków, zapychania itd
Wydaje mi się że to jednak od kosmetyków,bo zaczęły się pojawiać rok temu kiedy to nie przestrzegałam żadnych,a żadnych 'zasad dobrej pielęgnacji'. Kremy z parafiną,itp. Działała najczęściej reklama.
Było w porządku,do kiedy używałam tylko tego,ale skusiłam się na jakieś kremy tonujące,lekkie pudry,etc i wtedy się zaczęło
Teraz właśnie przeszłam na minerały żeby wspomóc ich wykurzenie,nie pogarszać sprawy.
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:15   #2571
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
incorrect- właśnie jump rope jest jakiś taki buro-fioletowy, a rapsberry jest soczyście malinowy z drobinkami . Bardzo ładnie odświeża cerę (kolorystycznie oczywiście) i nie ociepla się mocno na mnie.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

*ale nie jest już dostępny, chyba że będzie reissue albo upolujesz go gdzieś na allegro na przykład.
raspberry sherbet malinowy? prędzej jeżynowy toż to fiolet przecież, swoją drogą bardzo go lubię ale daleko mu do maliny, no chyba że mam jakieś inne wizje kolorów...

zdjęcie z bloga Cathy:
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:55   #2572
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja melduję, że się chyba przeproszę z EDM.

Odcień Olive Fair leży na mnie przepięknie. Nie wiem, czy mi się cera zmieniła, czy to zasługa zmiany formuły EDM (dodatek LL) - ale podkład EDM w końcu mnie nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek i po prostu wyglądam jak po Photoshopie.
Niestety, Luśka poszła w odstawkę
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:55   #2573
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Albo ja jestem daltonistką, przynajmniej na mojej skórze i w pudełku jest to odcień dojrzałej maliny
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 14:57   #2574
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Albo ja jestem daltonistką, przynajmniej na mojej skórze i w pudełku jest to odcień dojrzałej maliny
Nic nie chcę mówić ale to jest odcień fioletu - też go mam.

A nowy Soco
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:39   #2575
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Albo ja jestem daltonistką, przynajmniej na mojej skórze i w pudełku jest to odcień dojrzałej maliny
a to na pewno ten? dojrzała malina to może do memphis rose albo new shoes by mi pasowało
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:02   #2576
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

memphis rose to taka malina baardzo czerwona- ja mówię o takiej jeszcze różowej , nie takiej którą zerwie się i się rozpływa w dłoni. W każdym razie ja prawie nie widzę fioletu w raspberry sherbet dla mnie to taki soczysty, ciemny, malinowy róż .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:50   #2577
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
memphis rose to taka malina baardzo czerwona- ja mówię o takiej jeszcze różowej , nie takiej którą zerwie się i się rozpływa w dłoni. W każdym razie ja prawie nie widzę fioletu w raspberry sherbet dla mnie to taki soczysty, ciemny, malinowy róż .
hehehe minerały to jednak skomplikowana sprawa
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:09   #2578
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wiesz co, jeszcze w opakowaniu mogłabym się dopatrywać w RS fioletu, ale na skórze mojej dłoni czy twarzy jest to tylko róż. Nałożyłam właśnie na twarz i pytałam paru osób i tak wygląda. Może akurat moja skóra tak go ociepla? A memphis rose w opakowaniu jest dla mnie malinową czerwienią , a na twarzy wygląda jak soczysta, czerwona cegła
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:52   #2579
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro
A nowy Soco
ja też mam tak jak sie nim pomaziam
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:16   #2580
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A jaki jest Soco, że tak Wam się podoba? On ma drobinki , czy zupełny mat? Bo zamówiłam w zbiorowych połówkę , chciałam grzecznie poczekać, a teraz Wy mnie napędzacie i będę niecierpliwie czekać aż przyjdzie
O takie jesteście, o -> Kusicielki

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Bo na swatchach Is wygląda na zupełnie matowy, mocno napigmentowany, trochę przybrudzony i chłodniejszy róż, który mocno się ociepla. Ale wiadomo jak komputer pokazuje kolory. A już tym bardziej laptop , na który od kilkunastu dni jestem skazana.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.