Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 17:37   #1291
Tricky Woo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam!
Dziewczyny, piszecie, że depilacja laserowa to fajna sprawa Ja mam dość mieszane uczucia, bo byłam tydzień temu drugi raz na bikini i jakoś nie jestem zadowolona, dodam że za pierwszym razem odrosło mi 99% włosków i teraz jakoś też nie chcą wypadać, jestem załamana, bo wydałąm już kupę kasy, a pożądanych efektów brak Nadmienię, że miałam robioną depilację Ligh Sheer w Poznaniu. Bardzo proszę o radę, bo już myślałam, że znalazłam sposób na pozbycie się tego niechcianego owłosienia, a tu rozczarowanie!!!!
Tricky Woo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:18   #1292
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja sie zdecydowałam na Light Sheer Duet w salonie Supraestetica w Warszawie. Wizytę mam we wtorek, jestem ciekawa czy jest ktoś kto robił depilację tym laserem? Jest na tyle nowy ,że trudno znaleźć jakieś opinie na jego temat.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:27   #1293
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
Ja sie zdecydowałam na Light Sheer Duet w salonie Supraestetica w Warszawie. Wizytę mam we wtorek, jestem ciekawa czy jest ktoś kto robił depilację tym laserem? Jest na tyle nowy ,że trudno znaleźć jakieś opinie na jego temat.
Wygląda na to ze to najnowszy i najlepszy laser obecnie.
A co bedziesz robic? Daj znac koniecznie jak było

Zastanawiam sie by moze pojsc do supraestetica.. na razie mam umowiona wizyte w studio laser w wawie. Co sadzicie o jednym i drugim salonie?
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:28   #1294
Kaheera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa - UDAR CIEPLNY!!!

Dziewczyny, po drugim zabiegu laserem na bikini i linię stringów dostałam wieczorem udaru cieplnego!! Robiłam zabieg w dobrym gabinecie (w Ząbkach pod Warszawą) i nie zauważyłam nic podejrzanego w trakcie zabiegu...

Co gorsza, okazało się, że moja znajoma miała dokładnie taką samą reakcję, tyle tylko że po 3 zabiegu, ten sam gabinet zresztą.

Moje pytania - czy to moja nadwrażliwość czy zabieg mógł być źle wykonany? No i czy mam kontynuować, iść najpierw do lekarza, czy po prostu sobie darować, bo to nie dla mnie??
Czy którejś z Was też się coś takiego przydarzyło?
Kaheera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:54   #1295
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa - UDAR CIEPLNY!!!

szyrek,
a gdzie się wybierasz na zabieg? bo ja od roku się przymierzam i ciągle cena mnie odstrasza w ostatnim momencie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:28   #1296
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Będę robić bikini.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:31   #1297
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na razie robię rozeznanie wśród różnych salonów. Kusi mnie Medicor (z kartą na plus 50% za pierwszy zabieg) i Galeria Kobiet (jedyne miejsce jakie znalazłam, gdzie zabieg robi dermatolog z 6 letnim doświadczeniem). Ceny wszędzie powalające. A zazwyczaj nawet mimo promocji wychodzi koło pięciu stów (bo się np. na miejscu okazuje, że to co w jednym gabinecie wchodzi w bikini głębokie w innym już nie). Tańsze są tylko zabiegi IPL, ale jak mam tyle kasy wywalić to wolałabym żeby rezultat był trwały... Zastanawiałam się jeszcze nad gabinetem przy Atlanticu ale tam maść znieczulającą trzeba dokupić extra.
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 15:40   #1298
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hihi właśnie dlatego pytam, bo kupiłam Kartę właśnie i wypatrzyłam ten Medicor i jeszcze Laime jest z taką samą zniżką właśnie wykombinowałam, że jakbym raz tu drugi raz tu zrobiła to by nie było tak źle z kasą. Moja koleżanka wzeszłym roku zrobiła 2 tylko ale i tak rezultat niezły.
Podobno maść bardziej się opłaca jak się kupuje samemu, niestety nadal nie wiem od kogo wytrzasnąć na nią receptę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:21   #1299
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja chciałam pokombinować i pożyczyć pod koleżanki drugą kartę ale niestety się nie da Więc dopytaj lepiej, czy np. zniżki za pierwszy zabieg nie odliczą Ci od drugiego, żeby mieć pewność że przyjdziesz kolejny raz
W Laime bardziej się opłaca skorzystać z tej aktualnej promocji - 3. i 4. zabieg gratis. Tylko że tam mają IPL.
Też słyszałam, że w aptece maść wychodzi dużo taniej - koleżanka brała receptę od dermatologa. Albo może pierwszego kontaktu Ci wypisze?
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:35   #1300
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Niby dlaczego na drugą kartę się nie da? przecież promocja jest przypisana do karty a nie do użytkownika - nie bez powodu jest nieimienna. Jak się w gabinecie czepiają to zawsze można na inne nazwisko się zapisać
Muszę znów przejrzeć wątek bo zapomniałam jaka to różnica między Light sheer a IPL.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:34   #1301
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Właśnie też byłam zdziwiona - napisałam nawet do organizatorów, odpisali coś o specyfice branży i wyjątkowym charakterze zabiegu, i że uwzględnienie kolejnej promocji "pierwsze użycie" dla drugiej karty tego samego klienta zostawiają obsłudze Medicoru.
Nie korzystałam wcześniej z zabiegów medycyny estetycznej, biorąc pod uwagę nazwę skojarzyłam z dermatologiem(?) - karta pacjenta/klienta etc. więc uznałam że podawanie innego nazwiska mija się z celem, ale może to jakiś pomysł
A jak rozważasz IPL to może warto trochę poczekać - w marcu No+Vello (albo jakoś tak) ma otworzyć w Kraku (wg ich strony na Kremerowskiej) salon - 99zl za każdy zabieg. Więc jeżeli chodzi np. o nogi to się całkiem opłaca - laserem potrafią sobie do tysiaka liczyć
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."


Edytowane przez szyrek
Czas edycji: 2010-03-07 o 20:39 Powód: dopisek
szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:10   #1302
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Oj to organizatorzy KartyPlus maja wielkiego minusa - nieładnie się tak wymiksować z problemu.
Ja też nie byłam na żadnym zabiegu estetycznym, więc nie wiem czy zakładają tam kartę czy nazwisko jets im potrzebne tylko do wpisania w grafik.
Ja mam w planach tylko bikini. To za drogie jak dla mnie zabiegi, poczekam na tańsze czasy z nogami Bikini natomiast sprawia mi wiele kłopotów ze względu na wrastające włoski, podrażnienia, itp.
A patzryłaś na Nowomed? w zeszłym roku jak ja porównywałam ceny to tam wychodziło najtaniej. Koleżanki mojej kuzynki tam robiły pełne bikini i były zadowolone.

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2010-03-07 o 21:11
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:45   #1303
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Robiła któraś z Was może zabiegi w gabinecie Kleopatra w Krakowie?
Zbieram opinie
Robią tam zabiegi Laserem diodowym Light Sheer TM Diode Laser System amerykańskiej firmy Lumenis.

Chciałabym najchętniej już, wziąć się za swoje bikinii

Pozdrawiam!
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:46   #1304
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ineso też czekam na 'tańsze czasy' jeśli chodzi o pachy i nóżki. Ale bikini mnie dobija, zwłaszcza jak się na basen chodzi często :/
Faktycznie, Nowomed ma od 4. zabiegu taniej. Warte przemyślenia
A Kleopatra ma zniżkę -50% dla młodzieży i studentów uczących się, ale do 26.roku życia więc ja już się nie łapię
Hi hi ładna promocja - nawet po obcięciu o połowę i tak wychodzi do 400zł
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."


Edytowane przez szyrek
Czas edycji: 2010-03-08 o 20:51
szyrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:00   #1305
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Podobno w Nowomed to się trochę targować na miejscu można.
W Kleopatrze byłam na konsultacji - w zeszłym roku była za darmo. Pisałam gdzieś wyżej o tej wizycie. Pani mi pokazała rysunki z opcjami - tak naprawdę tanio to było takie depilowanie na paśmie ok. 1 cm, cała reszta, głębsza - bardzo drogo. Taniej wtedy wychodziło ,,do zera" w Nowomed.
Ja się chyba przejdę do Medicora z tą zniżką na kartę. Zobaczę czy w ogóle jestem w stanie znieść ból, jak się skóra zachowuje, jaki efekt. Jak będzie dobrze to wtedy poszukam gdzieś promocji na serię całą.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:42   #1306
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hello
O jakiej karcie mówicie?
Bo się nie mogę doczytać

Cały czas się waham... nie jestem pewna, boję się komplikacji po... No i zależałoby mi na opinii kogoś, kto tam robił depilację. Na pt mam termin. Wiem, że na tym nie można oszczędzać, ale nie stać mnie żeby dać te 400 czy 500zł za zabieg

Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:26   #1307
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

http://www.kartanaplus.pl/
o tej karcie

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2010-03-09 o 17:28
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:01   #1308
mmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez fibian Pokaż wiadomość
Będę robić bikini.
I jak po zabiegu? Ja rowniez ide na bikini, wiec bardzo jestem ciekawa jak Twoje wrazenia po? I jak oceniasz miejsce w ktorym robilaś?
pozdrawiam
mmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 13:05   #1309
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dla zainteresowanych:

DER-MED w Katowicach i we Wrocławiu ma promocję na depilację laserową, chyba do końca marca.

w razie czego tu macie namiary: www.dermed.pl


ja tam depilowałam pachy i mogę spokojnie polecić ten gabinet.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 18:53   #1310
cyganka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeszcze raz do DEVILINSIDE
Cały czas zastanawiam sie nad wyborem gabinetu ze względu na różne lasery... I dlatego mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie:
przy sieci rozszerzonych naczyń na twarzy polecasz laser ND:Yag czy barwnikowy (miałam już zabiegi IPLem)???????
Z góry dziękuje za odpowiedź.
cyganka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 10:11   #1311
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, u mnie mijają 2 tyg (13 dni dokladniej) od pierwszego zabiegu. Codziennie rano się golę tak jak to robiłam dotychczas, jednak zazwyczaj żeby dokładnie się ogolić zajmowało mi to około 5 minut (mówię o bikini) teraz włoski rosną mi tak wolno, że robię to niecałą minutę. Głębokie bikini jest już łysę w 99% więcej włosków mam u góry, w pachwinach i lini stringów. Ogólnie jestem zadowolona, powiedzcie mi tylko kobietki jedno ostatnio nie golilam się przed zabiegiem 2 dni i mialam te włoski widoczne, teraz po 3 dniach nie golenia ledwo je widać w następny piątek mam darmową dobitkę i nie wiem ile wcześniej przestać się golić pozdrawiam
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 14:10   #1312
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, prosiłabym o namiar na dobry laser we Wrocławiu

Uskładałam wreszcie na bikini i chciałabym w jakie sprawdzone miejsce iść... a na forum niewiele informacji, a jak są to dość... leciwe
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:05   #1313
mia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny! wybieram sie na drugi zabieg depilacji pod koniec marca. ale od jakis trzech tyg biore witaminę A - czy ktos wie czy to nie przeszkadza w zabiegu? bo np nie mozna stosowac kremow z retinolem miesiąc przed zabiegiem. a jak to jest w witaminą?
mia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:07   #1314
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W tamtym tygodniu miałam mieć 2 w tym roku, a sumie 6 zabieg. Włosy na brodzie i baki prawie wyginęły. Jednak szyja jak zarastała, tak zarasta dalej nie wiem dlaczego. Musiałam przesunąć zabieg ze względu na półpaśca na którego zachorowałam. Jak myślicie czy miesiąc czasu wystarczy (wysypka już prawie znika), żeby wybrać się na kolejny zabieg?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:42   #1315
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny!! Od dłuższego czasu zastanawiam się nad trwałym laserowym usunięciem owłosienia. Konkretnie na twarzy, tzw. baczki. Czy mogłaby któraś z Was polecić mi jakiś dobry, najlepiej sprawdzony gabinet lub klinikę w woj. zachodniopomorskim?? i jaki laser polecacie??
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 18:42   #1316
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu miałam mieć 2 w tym roku, a sumie 6 zabieg. Włosy na brodzie i baki prawie wyginęły. Jednak szyja jak zarastała, tak zarasta dalej nie wiem dlaczego. Musiałam przesunąć zabieg ze względu na półpaśca na którego zachorowałam. Jak myślicie czy miesiąc czasu wystarczy (wysypka już prawie znika), żeby wybrać się na kolejny zabieg?
najlepiej skonsultuj to z lekarką która jest w salonie, lub z osobą która wykonuje Ci zabieg.

Od antybiotyków należy odczekać od 2 tyg. - 4 tyg. Wiadomo, że lepiej tydzien dłużej niż, poparzyć sobie skóre. Ja jak brałam antybiotyk i miałam mieć zabieg to mi kazała odczekać 4tyg.
A jak byłam przeziębiona i nie brałam zadnych jakis lekarstw oprocz wit C i czegoś na gardło to mi powiedziała, że tydzień.
Ja dzwonie i pytam, zeby nie było, że przyjechałam na daremno.
A kiedyś właśnie zadzwoniłam i rozmawiałam z Panią na recepcji to powiedziała, ze 2 tyg wystarczy wiec przełożyłam zabieg, przyjechałam na ten przełożony, kosmetyczka się mnie pyta czy antybiotyki brałam czy chorowałam itd. wiec mówie że tak, ale juz 2 tyg. jest po, a ona mi powiedziała, ze to za krótko.. i że nie wykona mi zabiegu.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:21   #1317
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam. Jestem trzy tygodnie od pierwszego zabiegu laserem lightsheer. Miałam robione całe nogi oraz okolice bikini. Odrosły mi praktycznie pojedyńcze wlosy jestem mega szczęsliwa, następny zabieg mam na poczatku kwietnia. Miałam robione na mocy 32 nic nie miałam poparzone jedyny dyskomfort, to podrażnienie po goleniu przez panią wyonujacą zabieg, ale miała mega ostrą golarkę, na drugi zanbieg jade ze swoją stępioną. Nareszcie jakas metoda na moje wlosy. Zabieg robiłam w Zielonej Górze korzystając z walentynkowej promocji. Cieszę się, że się zdecydowałam
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 09:12   #1318
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

'esteticmed'- czy ktos korzystał z usług w tym salonie? lub innym w Bydgoszczy? chce sobie zrobic bikini i wargę

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2010-03-14 o 10:24
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:43   #1319
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Andzi84 Pokaż wiadomość
hej ja tez sie zdecydowalam na zabieg broda i baki, ale jestem przerazona jak sobie radzic z tym owlosieniem pomiedzy zabiegami.powiedz mi jaki mialas sposób zeby ukryc zarost na brodzie niewyrywając go.mnie to przeraża
Wykonywałam zabiegi w odstępach 7-8tygodniowych, a odrosty były prawie niewidoczne i nawet nie musiałam ich golić. Byłam bardzo zadowolona w tamtym roku, jednak we wakacje duża część włosów zwłaszcza na szyi odrosła Teraz miałam mieć tylko jeden zabieg "przypominający" w grudniu, ale niestety. Baczki super prawie nic nie ma i nawet tego nie ruszam, na brodzie kilka odrosło to je przycinam nożyczkami. Natomiast szyje jestem zmuszona golić, okropne uczucie tak się golić jak facet przed lustrem coraz bardziej się martwię, ze tych włosów z szyi nie usunę...
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:51   #1320
Karolajnaxx
Przyczajenie
 
Avatar Karolajnaxx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Chyba będę najmłodszą osobą w tym wątku, bo mam 16 lat.
Od kiedy pamiętam, mam nadmierne owłosienie, najbardziej dręczą mnie ręce, ale oprócz tego mam na plecach, brzuchu, pośladkach, otoczkach brodawek piersiowych, no i wąsik. Może nie byłoby to dużym problemem, gdyby nie to, że jestem ciemną brunetką i włosy także są ciemne, przez to mam zahamowania przed rozebraniem się przy znajomych do stroju kąpielowego, itd.
W sumie nikt się ze mnie nie śmieje, bo już wszyscy się do tego przyzwyczaili, ale mi samej to przeszkadza i denerwuje, chcę się poczuć jak kobieta, a nie owłosiona małpa.

W piątek idę na badania krwi: testosteron, tarczyca, nadnercza itd., które zaleciła mi pani ginekolog, ale jeśli okaże się, że będę musiała łykać hormony z powodu zbyt wysokiego testosteronu, to nie za dobrze, gdyż nie mam zamiaru tego robić. Znajoma moich rodziców była w takiej sytuacji i zamiast poprawy, wyrosły jej ciemne włosy na brodzie, zwyczajnie boję się łykać hormony, żeby mi czegoś nie narobiły w organizmie

W związku z tym rozglądam się za salonami proponującymi depilację laserową we Wrocławiu i okolicach; przeczytałam ten wątek od deski do deski i widzę, że najlepsze i długotrwałe efekty ma LightSheer.
Czy ktoś może mi polecić dobry salon, który proponuje depilację tym laserem we Wrocławiu? Najbardziej zależy mi na długotrwałym efekcie i żeby cena nie była zbyt duża, ale taniochy nie oczekuję.
__________________
Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu. Nicholas Sparks
Karolajnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.