Mój facet mnie nie pociąga fizycznie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-02, 23:09   #1
dariiuszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Question

Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..


Hej, Dziewczyny)
Nie mam pojęcia co zrobić ze swoim związkiem. Mam 21 lat. Marcina poznałam jak miałam 17(Marcin jest 9 lat starszy). Byliśmy ze sobą dwa lata, i potem się z nim rozstałam-poszłam na studia do innego miasta . Wrociliśmy do siebie po 5 miesiącach i znów jesteśmy dwa lata ze sobą.Problem polega na tym...ze on mnie nie pociąga fizycznie. Wcześniej też tak bylo. Nie czuje się przy nim kobieca, seksowna, wole się za nim schować żeby on wszystko zrobił. A wiem, że taka nie jestem. Potrafię sama wszystko zalatwić, postawić na swoim, zadbać o siebie gdy trzeba, być pewna siebie i seksowna.
Jest cudownym facetem, idealnym kandydatem na męża i ojca, opiekuńczy, kochający,potrafiący zadbać o wszystko.
Nie chce go znow ranic,ale czy tak powinno być? Jestem młoda i wydaje mi się, że powinnam chętnie uprawiać seks ze swoim facetem? Zastanawiam się poważnie nad rozstaniem, bo czuje, że to się nie zmieni...
dariiuszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 23:57   #2
Invaluuable
Raczkowanie
 
Avatar Invaluuable
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 71
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Mówią, że seks to nie wszystko, jednak ma on dużą wagę w codziennym życiu i relacji z partnerem Ojaaa, ale to poważnie zabrzmiało! Tak na serio to przemyśl to - skoro nie pociąga Cię fizycznie to może bardziej jest on materiałem na przyjaciela niż partnera. Osobiście uważam, że bez takiego pociągu do drugiej osoby związek na dłuższą metę nie będzie miał sensu, jednakże na Twoim miejscu przemyślałabym to, może spróbuj też o tym porozmawiać z Twoim chłopakiem? Znacie się bardzo długo, może wspólnie dacie sobie radę i odzyskasz na niego chęć?
__________________
~*~ I'm a grenade.
And one day I'm gonna blow up,
and I'm gonna obliterate everything in my wake,
and I don't wanna hurt you. ~*~


Projekt Denko

19.03.2016 <3
72|67||55

Invaluuable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 00:05   #3
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez Invaluuable Pokaż wiadomość
może spróbuj też o tym porozmawiać z Twoim chłopakiem? Znacie się bardzo długo, może wspólnie dacie sobie radę i odzyskasz na niego chęć?
Piękne rady by rozmawiać w związku, ja też jestem zawsze za tym, ale w tej kwestii nie wyobrażam sobie tego: "wiesz kochanie, jesteś super, ale nie czuję do ciebie żadnego pociągu fizycznego". Co więcej on jej nigdy za specjalnie nie pociągał, więc o "odzyskaniu" chęci raczej też trudno mówić.
Niefajna sytuacja, a nie oszukujmy się, satysfakcja z życia seksualnego gra znaczną rolę w związku, więc niech autorka pomyśli jak to widzi w przyszłości. Związek to taka kombinacji przyjaźni i namiętności, jeśli któregoś brak, to nie wróży to dobrze moim zdaniem
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 00:07   #4
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Zerwij z nim. Jesteś młoda, znajdź sobie kogoś, kto będzie Cię pociągał, a jednocześnie będzie tym idealnym kandydatem na męża i ojca. Tkwiąc w tym związku robisz sobie tylko krzywdę.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 01:51   #5
kredka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

No, moj tez mnie nie pociagal, ale bylam z nim 11lat.... z przyzwyczajenia. wielki blad. byl mily, opiekunczy, moja rodzina za nim przepadala... ale cos takiego jak ochota na sex u mnie nie istniala.w lozku bylo beznadziejnie, myslalam ze to moja wina i ze cos ze mna jest nie tak. ale kupilismy razem mieszkanie, splacalismy kredyt i jakos bylo. do czasu, bo zaczelo sie bardzo psuc, glownie z jego winy (alkohol, klamstwa) i w koncu oklamal mnie o raz za duzo. stwierdzilam, ze nie tego chce. 2 miesiace pozniej przypadkowo poznalam kogos innego - i juz wiem, co to jest ciagla ochota na sex i satysfakcja w lozku i nic ze mna nie bylo nie tak.
ja zmarnowalam wiele lat na bycie z kims, kto nie byl dla mnie. ale teraz juz wiem, czego chce, majac 30lat i tego sie trzymam. sorry za essej...
nie marniuj czasu jesli czujesz, ze on nie jest dla ciebie. poznasz kogos, kto bedzie cie pociagal i zobaczysz, co to znaczy. powodzenia
kredka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 06:19   #6
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
Zerwij z nim. Jesteś młoda, znajdź sobie kogoś, kto będzie Cię pociągał
Minf ma rację, pociąg fizyczny do faceta to bardzo ważna sprawa. Jeżeli jego brak to uwierz mi, że to widać-chłopak musiałby być niedorozwinięty, żeby widzieć Twoją niechęć. Musisz szukać takiego, który będzie Ci się bardziej podobał.
Koleżanka już doświadczona opisała Ci jak to może wyglądać. Chcesz całe życie zmuszać się do wszelkiej intymności z nim?
Cytat:
Napisane przez kredka66 Pokaż wiadomość
ale cos takiego jak ochota na sex u mnie nie istniala.w lozku bylo beznadziejnie, myslalam ze to moja wina i ze cos ze mna jest nie tak.
I jak widać nie żałuje, że zerwała z tym który jej nie pociągał. Później znalazła kogoś do kogo od razu poczuła chemię. Jak nie iskrzy nie ma co się zmuszać do związku, bo to pomyłka.

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Tutaj proszę link do prawie identycznego tematu który wywołał burzę, sama zobacz co na temat braku pociągu do (podobania się) faceta sądzą Wizażanki (95% nie mogłoby być z kimś takim). Dlatego marnie widzę w takim wypadku Waszą znajomość, prędzej czy później będziesz chciała go zdradzić. Nie warto go tak oszukiwać (bo to jest oszukiwanie).
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768097
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 06:31   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Jesteś w związku z kolegą. Tylko tyle i aż tyle (problemów). A tak serio, to weź się trochę zastanów co Ty piszesz, bo jakieś "byłby idealnym kandydatem na męża" w ustach 21-latki przynajmniej jak dla mnie brzmi dziwnie i śmiesznie. Masz tyle przed sobą i tak naprawdę związałaś się w młodym wieku z kimś przypadkowym, kto okazał się fajny, ale jako kolega, przyjaciel, a nie facet na życie. Pomyśl: lekko licząc masz przed sobą jakieś 60 lat życia. Jeżeli nie widzisz się u jego boku, związek nie sprawia Ci radości, satysfakcji na WSZYSTKICH poziomach (tak, seks jest mega ważny, a jeszcze ważniejszy, jeżeli nie jest udany!), to nie ma to sensu. Ty tracisz cenny czas, on również (nie wiedząc o tym).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 09:52   #8
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Piękne rady by rozmawiać w związku, ja też jestem zawsze za tym, ale w tej kwestii nie wyobrażam sobie tego: "wiesz kochanie, jesteś super, ale nie czuję do ciebie żadnego pociągu fizycznego". Co więcej on jej nigdy za specjalnie nie pociągał, więc o "odzyskaniu" chęci raczej też trudno mówić.
Niefajna sytuacja, a nie oszukujmy się, satysfakcja z życia seksualnego gra znaczną rolę w związku, więc niech autorka pomyśli jak to widzi w przyszłości. Związek to taka kombinacji przyjaźni i namiętności, jeśli któregoś brak, to nie wróży to dobrze moim zdaniem
Zgadzam się ze wszystkim, taka rozmowa byłaby idiotyczna a tak poza tym to się często zdarza wśród takich związków, które się zaczęły za młodu. Okazuje się, że są to pary świetnie zaprzyjaźnione, ale takiej miłości, jaka powinna być, w tym nie ma.
Podejmij szybko jakieś decyzje, bo za chwilę się okaże, że rodzina organizuje wam już ślub i dzieci i wtedy może nagle być już za późno.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:05   #9
dariiuszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Macie rację, Dziewczyny. Nie chcę z nim o tym rozmawiać bo wiem, że to go bardzo zrani.
Macie racje. Jestem młoda, całe życie przede mną, a nie chciałabym zrobić czegoś głupiego(zdradzić go). Nie tędy droga..
Zbiore się i to załatwię)

Dziękuję!
dariiuszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 11:12   #10
KarolinaGaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Też myślę jak pozostałe dziewczyny, inaczej byłoby gdyby Cię pociągał na początku, wtedy można byłoby myśleć o tym, żeby to odzyskać, ale jeżeli od samego początku tak było, to coś jest nie tak, miłość bez pożądania od samego początku, jakoś tego nie widzę. Daj znać jak ułożyły Ci się sprawy i trzymam kciuki.
KarolinaGaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:20   #11
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 12:25   #12
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez dariiuszsz Pokaż wiadomość
Problem polega na tym...ze on mnie nie pociąga fizycznie. Wcześniej też tak bylo. Nie czuje się przy nim kobieca, seksowna, wole się za nim schować żeby on wszystko zrobił. A wiem, że taka nie jestem. Potrafię sama wszystko zalatwić, postawić na swoim, zadbać o siebie gdy trzeba, być pewna siebie i seksowna.
Jest cudownym facetem, idealnym kandydatem na męża i ojca, opiekuńczy, kochający,potrafiący zadbać o wszystko.
Czyli typowy samiec beta.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 13:35   #13
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez dariiuszsz Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny)
Nie mam pojęcia co zrobić ze swoim związkiem. Mam 21 lat. Marcina poznałam jak miałam 17(Marcin jest 9 lat starszy). Byliśmy ze sobą dwa lata, i potem się z nim rozstałam-poszłam na studia do innego miasta . Wrociliśmy do siebie po 5 miesiącach i znów jesteśmy dwa lata ze sobą.Problem polega na tym...ze on mnie nie pociąga fizycznie. Wcześniej też tak bylo. Nie czuje się przy nim kobieca, seksowna, wole się za nim schować żeby on wszystko zrobił. A wiem, że taka nie jestem. Potrafię sama wszystko zalatwić, postawić na swoim, zadbać o siebie gdy trzeba, być pewna siebie i seksowna.
Jest cudownym facetem, idealnym kandydatem na męża i ojca, opiekuńczy, kochający,potrafiący zadbać o wszystko.
Nie chce go znow ranic,ale czy tak powinno być? Jestem młoda i wydaje mi się, że powinnam chętnie uprawiać seks ze swoim facetem? Zastanawiam się poważnie nad rozstaniem, bo czuje, że to się nie zmieni...
Nie jest idealnym kandydatem na męża. I sama napisałaś dlaczego.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 16:52   #14
dariiuszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Powiedzialam mu, wszystko co mi leżało na sercu. Też to, że mieszkanie na odleglość już mnie męczy. On uważa, że wszystko się ułoży.. że powinnam byc cierpliwa. A najgorsze jest to, że on ustawia moje życie pod swoje. Nie robi tego w chamski sposób. Ostatnio mi napisał "ze jak ja skoncze studia w wwa, to przeprowadze sie tam gdzie on bedzie mieszkal, pojde na zaoczne, zobaczymy jak bedzie, a potem najwyzej przeniose sie na dzienne" Masakra... każdy mi mówi, zebym dała mu szanse, bo jest super.. No jest,wiem.. ale nie wiem czy to facet dla mnie...

Edytowane przez dariiuszsz
Czas edycji: 2014-12-07 o 16:53
dariiuszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 17:07   #15
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Ja na mojego faceta mam ochote nawet jak jest w roboczych ogrodniczkach bo costam dlubal przy samochodzie. Jest caly od smau, brudny, spocony i smierdzacy a i tak mnie kreci :P Mysle, ze nie ma sensu tracic czasu na kogos kto Cie nie pociaga...
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 17:19   #16
blondynkaa20
Przyczajenie
 
Avatar blondynkaa20
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Hej, myślę że nic z tego niestety nie będzie. Prędzej czy później się rozstaniecie. To się już raczej nie zmieni.
blondynkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 22:32   #17
dariiuszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Im dłuzej z tym zwlekam tym większe mam watpliwości...
dariiuszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 00:34   #18
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Facet cię nie podnieca, jesteś dwudziestolatką i się wahasz, co zrobić? A to żyj sobie jak z bratem. Dopóki nie pociągnie cię inny i wtedy będą dylematy "zdradziłam, nie wiem dlaczego..."
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 09:44   #19
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

kalincia ma rację. Ja akurat należę do tych 5% dziewczyn nie zwracających uwagi na wygląd faceta, ale doskonale wiem że dla całej reszty dziewczyn to jest bardzo ważne. Wszystkie moje koleżanki szukają kogoś kto będzie im się podobał, na porządku dziennym były ich komentarze w stosunku do moich wyborów-on Cię zainteresował? Przecież hmm, nie jest zbytnio wyględny, poszukaj sobie innego obiektu westchnień. Rzecz w tym, że ja zdanie innych zwykle mam w poważaniu, nawet jeśli udaję że słucham to tylko z grzeczności. Jedyne osoby jakie mają prawo dawać mi rady to moi rodzice.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 09:55   #20
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
kalincia ma rację. Ja akurat należę do tych 5% dziewczyn nie zwracających uwagi na wygląd faceta, ale doskonale wiem że dla całej reszty dziewczyn to jest bardzo ważne. Wszystkie moje koleżanki szukają kogoś kto będzie im się podobał, na porządku dziennym były ich komentarze w stosunku do moich wyborów-on Cię zainteresował? Przecież hmm, nie jest zbytnio wyględny, poszukaj sobie innego obiektu westchnień. Rzecz w tym, że ja zdanie innych zwykle mam w poważaniu, nawet jeśli udaję że słucham to tylko z grzeczności. Jedyne osoby jakie mają prawo dawać mi rady to moi rodzice.
Ja tez nie zwracam, ale po blizszym poznaniu facet MUSI miec to cos i mnie MUSI pociagac. Inaczej baju baju. Nie wyobrazam sobie seksu w przeciwnym wypadku
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 22:17   #21
dariiuszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Rozstaliśmy się. Myślę, że to była dobra decyzja. Nie, nie myślę... ja to wiem. Dziękuję dziewczyny za wszelkie rady
dariiuszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 22:28   #22
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Cytat:
Napisane przez dariiuszsz Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się. Myślę, że to była dobra decyzja. Nie, nie myślę... ja to wiem. Dziękuję dziewczyny za wszelkie rady


Powodzenia
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 13:07   #23
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Trzymam kcuiki za nowe życie
uważam, że zmiany są zawsze na lepsze.
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 11:09   #24
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Mój facet mnie nie pociąga fizycznie..

Minęło trochę czasu...
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułożyło!
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 12:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.