Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 23:07   #961
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Leae a ten Lancome jest jaki? Matujacy, rozswietlajacy? bo ja raczej musze mat. A ten mineralny clarins Ci podpasowal?
Przepraszam że tak późno odpowiadam, z braku czasu ostatnio tylko podczytywałam Lancome to typowy podkład rozświetlający, osoby z mieszaną cerą (jak ja) pewnie będą musiały przypudrować w strefie T, ale wybaczam mu to przez efekt jaki daje: świetlistej, naturalnej, rozpromienionej cery Niesamowite jest to, że nie jest mocno kryjący, ale jednocześnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i daje efekt prawie jak z Photoshopa Kupiłam go po poleceniu Callmeblondieee (link do filmiku, 6:43), ona też ma mieszaną cerę i bardzo jej przypasował Ale chyba najlepiej, jak weźmiesz próbkę i sama wypróbujesz

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do włosów to mój kolor obecnie wygląda tak ostatnie farbowanie jakoś pod koniec kwietnia/początek maja
Aaale piękny kolor Brzuszek oczywiście też A powiedz mi, jak długo trwało, aż kolor się wypłukał do takiego? Ja nie farbuję ponad 2 miesiące (może 2 mies + 1/2 tyg) i mam mały kryzys... tzn. nie ciągnie mnie do farbowania, bo jestem zdeterminowana, oglądałam ostatnio moje zdjęcia sprzed kilku lat jak miałam naturę + delikatne refleksy... Ale kolor robi się teraz trochę do d...., szczególnie żółknie i rudzieje przy nasadzie, muszę się bawić z gencjaną ;/

Jak już mi odrosną naturale, to na pewno tak jak Ty zrobię leciutkie naturalne refleksy na koronie, miałam tak kilka lat temu, włosy wyglądały pięknie i naturalnie, po farbowaniu miałam spokój co najmniej na pół roku/rok



Lavia - od 2 miesięcy używam Revitalasha i efekty są naprawdę super Próbowałam nawet zrobić zdjęcia, ale w ogóle nie widać na nich efektu ;/ Tylko zdałam sobie sprawę, że strasznie dużo tej odżywki używam, kupiłam większe opakowanie 3,5 ml (teoretycznie na 6 mies), używam codziennie od 2 mies, a zostało może 1/3 opakowania? Będę musiała oszczędniej ją nakładać a Ty od jakiego czasu jej używasz? Nadal jesteś zadowolona?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm


Edytowane przez Leae
Czas edycji: 2013-09-26 o 23:11
Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 07:47   #962
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Dziewczyny

Dzis wychodzę z domu na 2-3 godzinki i zostawię psa u nas, nie wiozę do Rodziców. Tak jak PRINCESKA napisalas, może kupie jakiś smakołyk i dam jej jak wroce.
Pewnie będę stać pod klatka i nasłuchiwać

Nie mam tu aparatu ale będę potem w domu i zrobie zdjęcia. Byłam wczoraj u fryzjera, obcielam ze 2-3 cm. Widać roznice, ale jest ok. Zamalowala mi odrost Wella Koleston 12/89 i potem pod myjką nałożyła toucha na 10 min. Z koncowka 38, chyba 10/38 jeśli taki jest.
Jestem na razie zadowolona, obcielam najbardziej zdewastowane po wakacjach konce a kolor tez jest ok. Oczywiście K. nawet nie zauwazyl ze byłam u fryzjera nawet kolezanka i pani z apteki skomentowala ze mam bardzo ladny kolor

Ja tez używam revitalasha, miałam go jak tylko się pojawił na rynku czyli już może od 2 lat? Jest rewelacyjny, uwielbiam go. To co zroił z moimi rzesami nie da się opisac Są dłuższe grubsze jest ich więcej. Tyle ze ja mam rzesy jasne i jasne końcówki rzes wiec bez tuszu aż tak spektakularnego efektu nie ma. Kiedyś miałam przyjemność uzyć cudeńka do wlosow tej firmy. 46 ml za 500zł-taka jest cena na rynku za to. Ja akurat miałam za darmo. Powiem Wam ze wmasowywałam piankę (bo to ma konsystencję pianki) przez miesiąc w skalp i włosy wtedy urosły mi może 3 cm. tyle ze pianki było mało wiec smarowałam tylko przód głowy. była znaczna roznica między przodem a tyłem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:06   #963
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CZEKO
nie miej wyrzutow. Choroba to choroba. Inaczej wiadomo jakbys pracowała miesiąc i zaszla w ciaze...ale z choroba nie miałabym rzadnych wyrzutów a kurowała się
A jak Twoje sprawy?
Napisz u nas

No to mnie już całkiem zdołowałaś, Agatko... ja zaszłam w ciążę w tygodniu, w którym zaczęłam pracę..



Kitka, brzuszek słodki i włosy tak Ci błyszczą ))

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2013-09-27 o 10:21
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:09   #964
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dzis wychodzę z domu na 2-3 godzinki i zostawię psa u nas, nie wiozę do Rodziców. Tak jak PRINCESKA napisalas, może kupie jakiś smakołyk i dam jej jak wroce.
Pewnie będę stać pod klatka i nasłuchiwać

Nie mam tu aparatu ale będę potem w domu i zrobie zdjęcia. Byłam wczoraj u fryzjera, obcielam ze 2-3 cm. Widać roznice, ale jest ok. Zamalowala mi odrost Wella Koleston 12/89 i potem pod myjką nałożyła toucha na 10 min. Z koncowka 38, chyba 10/38 jeśli taki jest.
Jestem na razie zadowolona, obcielam najbardziej zdewastowane po wakacjach konce a kolor tez jest ok. Oczywiście K. nawet nie zauwazyl ze byłam u fryzjera nawet kolezanka i pani z apteki skomentowala ze mam bardzo ladny kolor

Ja tez używam revitalasha, miałam go jak tylko się pojawił na rynku czyli już może od 2 lat? Jest rewelacyjny, uwielbiam go. To co zroił z moimi rzesami nie da się opisac Są dłuższe grubsze jest ich więcej. Tyle ze ja mam rzesy jasne i jasne końcówki rzes wiec bez tuszu aż tak spektakularnego efektu nie ma. Kiedyś miałam przyjemność uzyć cudeńka do wlosow tej firmy. 46 ml za 500zł-taka jest cena na rynku za to. Ja akurat miałam za darmo. Powiem Wam ze wmasowywałam piankę (bo to ma konsystencję pianki) przez miesiąc w skalp i włosy wtedy urosły mi może 3 cm. tyle ze pianki było mało wiec smarowałam tylko przód głowy. była znaczna roznica między przodem a tyłem.
Caly czas go uzywasz (tego do rzes)? Bo slyszalam, ze wypadaja po odstawieniu i sie troche lekam, bo mysle nad tym revitalashem do brwi.
Regulowalam te moje krzaczory i za daleko pojechalam i mam nierowne,a odrastac nie chca
koszta sa spore ale jesli ma pomoc
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:17   #965
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

u mnie wszyscy mają w PKO BP

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

dostałam skierowanie od gina na badanie krwi - koagulologia mam nadzieję, że wyjdzie wszystko ok

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Kitka ale brzusio śliczny Natka rośnie
a włoski jakie krótkie jak na Ciebie
też lubię lakiry MS ale ostatnio polubiłam te pachnące My Secret w Naturze jak będziesz zobacz

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Agatko przyzwyczai się
jak mieszkanko na swoim? opowiadaj

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Bunny a to małożon zamach na kwiatki dobrze że odpokutował za swą winę
Wy to już jak stare małżeństwo tyle lat razem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:08   #966
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Kobitki

Ale zimnica. Jak prowadziłam synka o 7 do szkoły, to myślałam, że zamarznę. Dlatego wyjęłam już szalik, czapkę i rękawiczki

Byłam kilka dni temu u fryzjerki, a ta do mnie, że mam jakieś oliwkowe włosy!!! Ale ja patrzę i nie widzę, żeby były zielone. Może wina jej oświetlenia? A wy coś widzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1415.jpg (134,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1418.jpg (142,2 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2013-09-27 o 10:14
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:39   #967
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzień dobry witam się z kawką
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 10:45   #968
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

wróciłam od lekarza i nie jest dobrze można powiedzieć, że to co usłyszałam było nieuniknione muszę teraz wszystko przemyśleć


a z ciekawostek to zamówiłam alfe 10.21
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:51   #969
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Ja tez używam revitalasha, miałam go jak tylko się pojawił na rynku czyli już może od 2 lat? Jest rewelacyjny, uwielbiam go. To co zroił z moimi rzesami nie da się opisac Są dłuższe grubsze jest ich więcej. Tyle ze ja mam rzesy jasne i jasne końcówki rzes wiec bez tuszu aż tak spektakularnego efektu nie ma. Kiedyś miałam przyjemność uzyć cudeńka do wlosow tej firmy. 46 ml za 500zł-taka jest cena na rynku za to. Ja akurat miałam za darmo. Powiem Wam ze wmasowywałam piankę (bo to ma konsystencję pianki) przez miesiąc w skalp i włosy wtedy urosły mi może 3 cm. tyle ze pianki było mało wiec smarowałam tylko przód głowy. była znaczna roznica między przodem a tyłem.
Kusisz, ale 500 zł za 46 ml to dla mnie jednak gruba przesada


Kitkulka - nie napisałam Ci o tym mineralnym Clarinsie. Byłam (i ciągle jestem) z niego baardzo zadowolona, szczególnie latem, ale mimo wszystko na dłuższą metę wolę płynne podkłady, Clarinsa używam w "luźniejsze" dni, kiedy daje skórze odpocząć, albo zamiast pudru wykańczającego
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 10:59   #970
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

wróciłam od lekarza i nie jest dobrze można powiedzieć, że to co usłyszałam było nieuniknione muszę teraz wszystko przemyśleć


a z ciekawostek to zamówiłam alfe 10.21
Kiedy będziesz robić włoski? Ciekawa jestem jak Ci wyjdzie ta alfa
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:02   #971
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
No własnie mi polecał kierownik konto w Mbanku tylko że ja nie mam jakoś blisko ich '' placówki '' ale to nie problem bo później i tak z bankomatów będe wypłacac kase.
Karte debetową ? a taka zwykła karta do wypłacania to jak się nazywa ? ja sie nie znam
Konto w mBanku możesz przez neta założyć, żaden problem przyjeżdżają później z umową i tyle
a nie wiem jak zwykła karta się nazywa, może bankomatowa
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITECZKO
cellulit u Ciebie jest wodny nie tłuszczowy wiec zejdzie, masz obrzęki wiec to naturalne. Spij na boku, tak jak piszesz. Ze wszystko boli to wiadomo. Pamietasz jak się zastanawialysmy jak kobiety mogą się cieszyc z brzucha ciążowego? Sama ciaza jest super, jeśli ktoś chce, ale jak sama widzisz, brzuch może być uciążliwy
Włosy w ciąży rosna super, po ciąży czasem wypadają. Podkreslam CZASEM ale zapytaj swoją ginkę co możesz suplementować na wlosy po porodzie (nie wszystko możesz jeśli będziesz karmic naturalnie).

Kochana jak cos pisz pw, jestem ciekawa czy przemyslalas sprawę porodu, czy cc czy siłami natury. I ogólnie jak cos pisz. Jestem ciekawa wielu spraw. Zreszta czekaj sama zaraz wysle Ci pw
Dlatego tym cellulitem w ogóle się nie martwię, bo wiem, że wodny
Co do ciąży to... chwile kiedy widzi się swoje dziecko na usg, kiedy czuje się jego ruchy i ma się świadomość, że w nas rośnie nowe życie - to wszystko jest piękne i wspaniałe, ale... od pierwszego trymestru twierdzę, że ciąża nie jest najpiękniejszym czasem w życiu kobiety. Takie jest moje zdanie, może niektóre babeczki mają inne jutro zaczynamy 28 tydzień, do końca jeszcze 10... I jestem już bardzo zmęczona niestety boleć zaczyna wszystko, głupie wstanie z łóżka zaczyna stwarzać mały problem.

Na pw zaraz odpiszę
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kiteczko ale piękne masz te swoje naturalki na foto nic a nic sie nie odcina odrost.... ale tez by mi chyba troche za smutno bylo i dodalabym delikatne blond refleksy za jakis czas.... a brzuszek wg mnie malutki - ja mam większy od Ciebie jak się porządnie najem
Dziękuję
oj brzuszka na pewno nie masz większego tutaj tak tylko siedziałam i wydawał się mniejszy, ale jest spory
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Przepraszam że tak późno odpowiadam, z braku czasu ostatnio tylko podczytywałam Lancome to typowy podkład rozświetlający, osoby z mieszaną cerą (jak ja) pewnie będą musiały przypudrować w strefie T, ale wybaczam mu to przez efekt jaki daje: świetlistej, naturalnej, rozpromienionej cery Niesamowite jest to, że nie jest mocno kryjący, ale jednocześnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i daje efekt prawie jak z Photoshopa Kupiłam go po poleceniu Callmeblondieee (link do filmiku, 6:43), ona też ma mieszaną cerę i bardzo jej przypasował Ale chyba najlepiej, jak weźmiesz próbkę i sama wypróbujesz



Aaale piękny kolor Brzuszek oczywiście też A powiedz mi, jak długo trwało, aż kolor się wypłukał do takiego? Ja nie farbuję ponad 2 miesiące (może 2 mies + 1/2 tyg) i mam mały kryzys... tzn. nie ciągnie mnie do farbowania, bo jestem zdeterminowana, oglądałam ostatnio moje zdjęcia sprzed kilku lat jak miałam naturę + delikatne refleksy... Ale kolor robi się teraz trochę do d...., szczególnie żółknie i rudzieje przy nasadzie, muszę się bawić z gencjaną ;/

Jak już mi odrosną naturale, to na pewno tak jak Ty zrobię leciutkie naturalne refleksy na koronie, miałam tak kilka lat temu, włosy wyglądały pięknie i naturalnie, po farbowaniu miałam spokój co najmniej na pół roku/rok
O to jak Lancome rozświetlający to nie dla mnie, bo mam tłustą cerę, więc dodatkowy błysk jest u mnie nie wskazany kupiłam z braku laku Revlon, będę używać ze 2-3 razy w tygodniu to moja cera to przeżyje.
Nie miałam już sił szukać czegoś innego, tyle tego, wzięłam sprawdzony

Kolor włosów tak po 3 miesiącach, może 3,5 zaczął wyglądać tak dobrze, wcześniej też nie byłam zadowolona i trochę rozpaczałam, najczęściej wiązałam włosy w koczka
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kitka ale brzusio śliczny Natka rośnie
a włoski jakie krótkie jak na Ciebie
też lubię lakiry MS ale ostatnio polubiłam te pachnące My Secret w Naturze jak będziesz zobacz
włosy krótkie, obcięłam na początku lipca, już nie mogę się doczekać, aż znowu będą długie ale zaspokoiłam swoją ciekawość boba i już wiem, że to nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Kitkulka - nie napisałam Ci o tym mineralnym Clarinsie. Byłam (i ciągle jestem) z niego baardzo zadowolona, szczególnie latem, ale mimo wszystko na dłuższą metę wolę płynne podkłady, Clarinsa używam w "luźniejsze" dni, kiedy daje skórze odpocząć, albo zamiast pudru wykańczającego
mam to samo lubię go bardzo, ale już chciałam coś płynnego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 11:11   #972
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kiedy będziesz robić włoski? Ciekawa jestem jak Ci wyjdzie ta alfa
za jakieś 2 tygodnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:13   #973
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

wpadłam na pewien pomysł.. w najbliższym czasie zamierzam pofarbować włosy pół na pół wellatonem 8.0 i 8.1 (aby nie wyszła zieleń), aby móc wrócić do naturalnego koloru. Skoro na głowie mam 3 kolory (załącznik) , to myślicie, że dobrym pomysłem jest nałożenie farby najpierw na końcówki na 20min, później środek 5 min a na koniec odrost też 5 min.? Czy to zrobi jakąś różnicę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3 kolory.jpg (85,3 KB, 26 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 12:13   #974
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

O to jak Lancome rozświetlający to nie dla mnie, bo mam tłustą cerę, więc dodatkowy błysk jest u mnie nie wskazany kupiłam z braku laku Revlon, będę używać ze 2-3 razy w tygodniu to moja cera to przeżyje.
Nie miałam już sił szukać czegoś innego, tyle tego, wzięłam sprawdzony

Kolor włosów tak po 3 miesiącach, może 3,5 zaczął wyglądać tak dobrze, wcześniej też nie byłam zadowolona i trochę rozpaczałam, najczęściej wiązałam włosy w koczka

mam to samo lubię go bardzo, ale już chciałam coś płynnego

Revlonu też używałam, byłam bardzo zadowolona, ale na dłuższą metę był trochę za ciężki na co dzień. Ale jak będziesz używać 2-3x w tyg to pewnie nie będzie problemu

To pocieszyłaś mnie z tym wypłukaniem koloru


W ogóle to kilka dni temu pofarbowałam mojej siostrze włosy - miała ok.8-10 cm naturalnego odrostu (ciemny blond, jak mój), a reszta to rozjaśniony blond po wellatonie 12/1, który z upływem czasu mocno zżółkł. Więc różnica między kolorami była duża, wyglądało to okropnie, nie wiem jak mogłam pozwolić jej tak chodzić Poprosiła mnie, żebym pofarbowała jej tylko te farbowańce, a naturale zostawiła, żeby w miarę możliwości kolor się ujednolicił i nie odcinał. Trochę bałam się kłaść popiel na żółty (=zieleń) i kupiłam jej Loreal Excellence 7 - blond. Nałożyłam na farbowańce na pół godziny i... wyszło cudownie! Piękny, głęboki, chłodny, naturalny blond, nic się nie odcina, naprawdę ślicznie A do tego obcięła ok.15 cm zniszczonych końcówek i teraz nie mogę oderwać wzroku od jej włosów Jak będzie w domu to na pewno złapię ją z aparatem i Wam pokażę Możliwe, że jak moje farbowańce się nie wymyją do jakiegoś przyzwoitego koloru to też będę je tonować tą farbą
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm


Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-09-27 o 12:25 Powód: na forum nie prowadzimy sprzedaży
Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:12   #975
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia
Ojej, ale co się dzieje?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:17   #976
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Używała któraś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...labionych.html opinie ma dobre a może poradzi coś na tą moją biedną skórę głowy która się aktualnie zmaga ze swędzeniem przesuszeniem i wypadaniem włosów czaję się jeszcze albo na jantar albo na kozieradkę + wracam do CP możecie coś powiedzieć na temat tych wcierek? CP już stosowałam i pasował mi.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:22   #977
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
No to mnie już całkiem zdołowałaś, Agatko... ja zaszłam w ciążę w tygodniu, w którym zaczęłam pracę..



Kitka, brzuszek słodki i włosy tak Ci błyszczą ))
Takie jest moje zdanie, jeśli zaczynamy powazna prace nie wyobrażam sobie zachodzić w ciaze . Ale to długi temat na dużo pisania.

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
Caly czas go uzywasz (tego do rzes)? Bo slyszalam, ze wypadaja po odstawieniu i sie troche lekam, bo mysle nad tym revitalashem do brwi.
Regulowalam te moje krzaczory i za daleko pojechalam i mam nierowne,a odrastac nie chca
koszta sa spore ale jesli ma pomoc
Uzywalam caly czas, pptem przestalam, teraz używam znowu jak sobie przypomnę. Mi nie wypadały

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u
Agatko przyzwyczai się
jak mieszkanko na swoim? opowiadaj
Jakos dajemy rade, na razie co tu opowiadac, wdrazamy się. Mamy bajzel, wszystko układamy


NOVELOVE
gratuluje egzaminow


asia
co jest pisz!

KITKA
dasz rade, jeszcze 10 tyg. Ja pewnie popre Twoje zdanie kiedyś. Rozumiem Cie a przynajmniej się staram. Buziaki dla Was
Kochana pw odpisze wieczorkiem, musze mieć na to troszkę czasu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:34   #978
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Wella koleston 12/89 a na calosc wella color touch. Odrost jest lekko ciepły ale nie odcina się bardzo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130927_085555.jpg (43,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130927_085618.jpg (43,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130927_085633.jpg (36,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130927_085708.jpg (54,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130927_090028.jpg (59,7 KB, 46 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 13:48   #979
julkakulka
Raczkowanie
 
Avatar julkakulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Używała któraś? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...labionych.html opinie ma dobre a może poradzi coś na tą moją biedną skórę głowy która się aktualnie zmaga ze swędzeniem przesuszeniem i wypadaniem włosów czaję się jeszcze albo na jantar albo na kozieradkę + wracam do CP możecie coś powiedzieć na temat tych wcierek? CP już stosowałam i pasował mi.
kolezanka fryzjerka go uzywa i bardzo sobie chwali, ja mam swedziawke wiec wzielam sobie ten ( z jej polecenia)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ensitonin.html
jestem z niego zadowolona, wlosy oczyszcza, ladnie pachnie

Revlonu uzywam namietnie od kilku lat, mam tlusta cere i lubie mocne pokrycie, daje pod niego krem nawilzajacy w dzien albo baze rozswietlajaca, jak ide na bale i nie robi mi "maski" ani nie podkresla suchych skorek. Teraz kupilam w cocolicie w promocji

A co do ciazy to punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, w wieku lat 20 inaczej sie na to patrzy, bo wtedy duzo czasu na reprodukcje jest.
Za to po 30 zegarek tyka wiec nie ma sie co ogladac na innych tylko myslec o wlasnej d**e i robic to, co sie uwaza za sluszne. Praca praca, a zycie zyciem. Ja zawsze bylam fair wobec pracodawcow, coz najczesciej wychodzilam na tym jak przyslowiowy Zablocki.
__________________
Don't judge me, I was born to be AWESOME, not perfect
julkakulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 13:51   #980
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Konto w mBanku możesz przez neta założyć, żaden problem przyjeżdżają później z umową i tyle
a nie wiem jak zwykła karta się nazywa, może bankomatowa

Dlatego tym cellulitem w ogóle się nie martwię, bo wiem, że wodny
Co do ciąży to... chwile kiedy widzi się swoje dziecko na usg, kiedy czuje się jego ruchy i ma się świadomość, że w nas rośnie nowe życie - to wszystko jest piękne i wspaniałe, ale... od pierwszego trymestru twierdzę, że ciąża nie jest najpiękniejszym czasem w życiu kobiety. Takie jest moje zdanie, może niektóre babeczki mają inne jutro zaczynamy 28 tydzień, do końca jeszcze 10... I jestem już bardzo zmęczona niestety boleć zaczyna wszystko, głupie wstanie z łóżka zaczyna stwarzać mały problem.

Na pw zaraz odpiszę

Dziękuję
oj brzuszka na pewno nie masz większego tutaj tak tylko siedziałam i wydawał się mniejszy, ale jest spory

O to jak Lancome rozświetlający to nie dla mnie, bo mam tłustą cerę, więc dodatkowy błysk jest u mnie nie wskazany kupiłam z braku laku Revlon, będę używać ze 2-3 razy w tygodniu to moja cera to przeżyje.
Nie miałam już sił szukać czegoś innego, tyle tego, wzięłam sprawdzony

Kolor włosów tak po 3 miesiącach, może 3,5 zaczął wyglądać tak dobrze, wcześniej też nie byłam zadowolona i trochę rozpaczałam, najczęściej wiązałam włosy w koczka

włosy krótkie, obcięłam na początku lipca, już nie mogę się doczekać, aż znowu będą długie ale zaspokoiłam swoją ciekawość boba i już wiem, że to nie dla mnie

mam to samo lubię go bardzo, ale już chciałam coś płynnego
No przeciez taka zwykła karta do bankomatu sie nazywa debetowa :d. Są zwykle debetowe i potem kredytowki :p
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:27   #981
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wella koleston 12/89 a na calosc wella color touch. Odrost jest lekko ciepły ale nie odcina się bardzo.
bardzo ładnie
juz robiłaś kiedyś 12/89 prawda?

Kitka-ślicznie wyglądasz a ubranka dla Natalki widziałam na blogu..cudo

Leae- pokaż włoski jak tam ten 7,1 się spisuje?

ja stosuje od 2 dni jantar(wcierka) i łykam asystor hair -polecam
muszę mieć ładne włosy do ślubu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:53   #982
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej



bardzo ładnie
juz robiłaś kiedyś 12/89 prawda?

Kitka-ślicznie wyglądasz a ubranka dla Natalki widziałam na blogu..cudo

Leae- pokaż włoski jak tam ten 7,1 się spisuje?

ja stosuje od 2 dni jantar(wcierka) i łykam asystor hair -polecam
muszę mieć ładne włosy do ślubu
Hej daj znać za jakiś czas jak ten jantar bo też się skuszę chyba. Wcierasz przed myciem na suche czy po myciu na suche/wilgotne?
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:39   #983
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej daj znać za jakiś czas jak ten jantar bo też się skuszę chyba. Wcierasz przed myciem na suche czy po myciu na suche/wilgotne?
dam znać użyłam go dwa razy-raz na suche a raz tuż po umyciu na wilgotne na suchych dał efekt takich tępych włosów..ta opcja chyba tylko wchodzi w grę jako wcierka nocna i rano mycie. Natomiast na mokre spisał się lepiej jeszcze przetestuję tak i tak, tylko z innymi szamponami
aaa i zmienili chyba trochę skład-bo już nie ma alkoholu

ogólnie teraz mam trochę problem z wypadaniem robiłam nawet badania krwi, tsh i mam wszystko super, ale podczas mycia wybieram spory kłębek i jak rozczesuję mokre to też sąąą
biorę ten asystor, jest chyba trochę lepiej, dalej zobaczymy..

kolor to 542 natural&easy, który spisywał się super za 1 farbowaniem, a 2 raz jak robiłam to odrost mi zrudział b.szybko ..nie wiem czemu
i poprawiłam srebrnym pyłem z joanny, bo już nie mogłam patrzeć joanna sobie poradziła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wrz13.jpg (45,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrz1.jpg (27,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrz133.jpg (39,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrz1333.jpg (23,3 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-09-27 o 15:46
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:56   #984
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czołem. Kojarzycie może, czy ten model spodni ma jakąś nazwę? http://pantuniestal.com/__products/658_4_b.jpg
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:00   #985
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dam znać użyłam go dwa razy-raz na suche a raz tuż po umyciu na wilgotne na suchych dał efekt takich tępych włosów..ta opcja chyba tylko wchodzi w grę jako wcierka nocna i rano mycie. Natomiast na mokre spisał się lepiej jeszcze przetestuję tak i tak, tylko z innymi szamponami
aaa i zmienili chyba trochę skład-bo już nie ma alkoholu

ogólnie teraz mam trochę problem z wypadaniem robiłam nawet badania krwi, tsh i mam wszystko super, ale podczas mycia wybieram spory kłębek i jak rozczesuję mokre to też sąąą
biorę ten asystor, jest chyba trochę lepiej, dalej zobaczymy..

kolor to 542 natural&easy, który spisywał się super za 1 farbowaniem, a 2 raz jak robiłam to odrost mi zrudział b.szybko ..nie wiem czemu
i poprawiłam srebrnym pyłem z joanny, bo już nie mogłam patrzeć joanna sobie poradziła

Dobrze że zmienili bo ja i tak mam tą skórę głowy jakąś przesuszoną z wypadaniem mam to samo i wracam do CP bo przy ostatniej kuracji mi dużo babyhair urosło do tego ten jantar albo kozieradka i mam nadzieję że coś się zmieni
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:15   #986
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dobrze że zmienili bo ja i tak mam tą skórę głowy jakąś przesuszoną z wypadaniem mam to samo i wracam do CP bo przy ostatniej kuracji mi dużo babyhair urosło do tego ten jantar albo kozieradka i mam nadzieję że coś się zmieni
a ile tabletek CP brałaś dziennie? można go łączyć z innym suplementem?
o kozieradce też czytałam..ale podobno pachnie rosołem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:23   #987
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a ile tabletek CP brałaś dziennie? można go łączyć z innym suplementem?
o kozieradce też czytałam..ale podobno pachnie rosołem
Na początku brałam 4 dwie rano i dwie wieczorem ale opakowanie mi bardzo szybko schodziło i później już przeważnie 3 jadłam dwie rano i jedną wieczorem a co do kozieradki to podobno jak się świeży napar nałoży na włosy po myciu to nie pachnie rosołem ale taki pozostawiony na włosach dłużej albo przechowywany w lodówce już może pachnieć będzie trzeba zrobić testa. Jantar gdzie dostałaś? jeśli chodzi o łączenie z innymi suplementami to nie mam pojęcia ja zwykle staram się nie mieszać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-09-27 o 16:25
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:32   #988
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Na początku brałam 4 dwie rano i dwie wieczorem ale opakowanie mi bardzo szybko schodziło i później już przeważnie 3 jadłam dwie rano i jedną wieczorem a co do kozieradki to podobno jak się świeży napar nałoży na włosy po myciu to nie pachnie rosołem ale taki pozostawiony na włosach dłużej albo przechowywany w lodówce już może pachnieć będzie trzeba zrobić testa. Jantar gdzie dostałaś? jeśli chodzi o łączenie z innymi suplementami to nie mam pojęcia ja zwykle staram się nie mieszać
no to trzeba przetestować ale jeśli rzeczywiście pachnie tym rosołem to nie wyobrażam sobie tego
Jantar był w osiedlowej aptece, za 9,90 tyle, że oni mają tam też inne specyfiki do włosów, waxy, amle, vatike itd
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 17:10   #989
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no to trzeba przetestować ale jeśli rzeczywiście pachnie tym rosołem to nie wyobrażam sobie tego
Jantar był w osiedlowej aptece, za 9,90 tyle, że oni mają tam też inne specyfiki do włosów, waxy, amle, vatike itd

Sprawdzę tu w Żywieckich aptekach a najwyżej zatrudnię jeszcze mamę do poszukiwań w Katowicach gdzieś być musi. Ja już niemal zdecydowana byłam na tą kozieradkę ale w ostatniej chwili sobie przypomniałam o tym jantarze i wygodniejszy mi się po prostu wydaje w aplikacji raczej nie wali no i nie trzeba się bawić w robienie żadnych naparów.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:51   #990
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Sprawdzę tu w Żywieckich aptekach a najwyżej zatrudnię jeszcze mamę do poszukiwań w Katowicach gdzieś być musi. Ja już niemal zdecydowana byłam na tą kozieradkę ale w ostatniej chwili sobie przypomniałam o tym jantarze i wygodniejszy mi się po prostu wydaje w aplikacji raczej nie wali no i nie trzeba się bawić w robienie żadnych naparów.
jak coś to poszukaj w internetowych aptekach
no tak, jantar zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze..choć nie do końca (bo nie ma aplikatora) ja sobie przelałam do butelki po psikaczu gliss kur
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.