Spotkania Wielkopolanek odc.5 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 13:29   #31
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
75 O matko... do tej pory spotykałam się z ceną ok 25-30 zł (co w moim przypadku i tak zazwyczaj jest już połowa ceny butów), z tym że efekty bywały różne i nie zawsze zadowalające....
Może inne dziewczyny będą coś wiedziały
muszę sprostować za dwie pary 75zł mnie ta cena trochę zszokowała, bo jestem przyzwyczajona do cen mojego szewca gdzie, mimo dawanego napiwku przewyższającego naprawę płaciło się dużo dużo taniej
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:14   #32
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cześć.

U mnie nic nowego, pogoda dobija brak słońca i wylęgarnia wirusów, niestety taka pogoda sprzyja, teraz trzeba uważać na jelitówkę, u młodego w przedszkolu już panuje i rodzinka koleżanki w klace też już załatwiona tym wirusem, a ja też dzisiaj coś flaki za bardzo czuję i mam mega ból głowy.
Więc dziewczyny faszerujcie się bakteriami Trilac i inne tym podobne, nie zaszkodzi, a może pomóc.

Pozdrawiam, trzymajcie się zdrowo .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 14:44   #33
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

oj tak, pogoda nedzna i dolujaca .

Iguś to sie tam dzielnie trzymajcie .

a ja dzisiaj bardzo pozno wroce do domku . w przedszkolu jest spotkanie rodzicow na godzine 18:00 . porabalo ich. nie oplaca mi sie jechac do domku. odbiore malego z przedszkola, pojedziemy do plazy, a potem z powrotem do przedszkola na spotkanie .

lece sie szykowac do wyjscia z pracy.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:37   #34
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej

dzisiaj byłam na terenie Polibudy i było tak mokro, że moje buty i spodnie wyglądały jakby mnie ktoś wrzucił do jeziora albo przynajmniej stawu w dodatku te okropne robale ciągle latały i gryzły wrrr ja ostatnio reaguję alergicznie na takie ugryzienia, nie chcą się goić i mam olbrzymie ślady fenistil i inne preparaty zupełnie nie pomagają.

Co do szewca to faktycznie ceny tych usług w Poznaniu w porównaniu do małych miast są wysokie. Ja chodzę niedaleko siebie (okolice ronda Rataje) i płacę 25 zł za przyklejenie nowych gum na obcasach, ale jestem zadowolona z wykonania więc chociaż taki plus tej inwestycji

Jutro jadę do rodziców i zapowiada się, że to będzie ostatnia podróż w tamte strony pociągiem wszystko wskazuje na to, że w Boże Ciało będę się cieszyć już swoim autkiem
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:05   #35
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witam, Dziewczynki
Pierwszy raz zawitałam do Was i mam takie pytanie. Dziewczyny z innych miast (widziałam wątek lubelski https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393752) organizują wspólne zakupy. Jedna ogłasza, że ma zamiar coś kupić czy to w bu/ mazidłach, czy na allegro u jakiegoś sprzedawcy - nie ważne. I jeśli się znajdują chętne dołączyć do takiego zamówienia, to zrzucają się na przesyłkę. Czy Wy też coś takiego praktykujecie? Chętnie bym dołączyła
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:28   #36
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Witam, Dziewczynki
Pierwszy raz zawitałam do Was i mam takie pytanie. Dziewczyny z innych miast (widziałam wątek lubelski https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393752) organizują wspólne zakupy. Jedna ogłasza, że ma zamiar coś kupić czy to w bu/ mazidłach, czy na allegro u jakiegoś sprzedawcy - nie ważne. I jeśli się znajdują chętne dołączyć do takiego zamówienia, to zrzucają się na przesyłkę. Czy Wy też coś takiego praktykujecie? Chętnie bym dołączyła
Ooo, całkiem fajny pomysł
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:15   #37
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Jedna ogłasza, że ma zamiar coś kupić czy to w bu/ mazidłach, czy na allegro u jakiegoś sprzedawcy - nie ważne. I jeśli się znajdują chętne dołączyć do takiego zamówienia, to zrzucają się na przesyłkę.

mazidła są z Poznania i można umówić się na odbiór osobisty bez ponoszenia kosztów przesyłki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 07:50   #38
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
mazidła są z Poznania i można umówić się na odbiór osobisty bez ponoszenia kosztów przesyłki
Nie wiedziałam

Na razie planuje zakupy na BU i chcę też kilka ciuchów kupić na Allegro. Zdaję sobie sprawę z tego, że raczej do mnie nie dołączycie, bo pierwszy raz pojawiłam się u Was na wątku. Ale może jeśli zaproponuje coś, to ktoś, kto tutaj jest znany zorganizuje wspólne zakupy? Aha, biorę też udział w zbiorowych zamówieniach butów z Sigmy i zaczynam przygodę z minerałami (też dołączyłam do zbiorowego zamówienia na Wizażu), więc jeśli któraś z Was też tam jest, to Organizatorka może wysłać wszystkie rzeczy w jednej paczce, a my się w Poznaniu spotkamy i podzielimy Można też założyć osobny wątek do wspólnych zakupów tak, jak zrobiły to Lublinianki.
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:08   #39
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

witam.

mnie takie zbiorowe zakupy nie interesuja.

ja w pracy, ale na szczescie wczoraj mialam wolne .

jakos nie zapowiada sie lepsza pogoda . niestety jesien za oknem .

Dziewczyny udanego weekendu pomimo tak paskudnej pogody.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:07   #40
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam

Na razie planuje zakupy na BU i chcę też kilka ciuchów kupić na Allegro. Zdaję sobie sprawę z tego, że raczej do mnie nie dołączycie, bo pierwszy raz pojawiłam się u Was na wątku. Ale może jeśli zaproponuje coś, to ktoś, kto tutaj jest znany zorganizuje wspólne zakupy? Aha, biorę też udział w zbiorowych zamówieniach butów z Sigmy i zaczynam przygodę z minerałami (też dołączyłam do zbiorowego zamówienia na Wizażu), więc jeśli któraś z Was też tam jest, to Organizatorka może wysłać wszystkie rzeczy w jednej paczce, a my się w Poznaniu spotkamy i podzielimy Można też założyć osobny wątek do wspólnych zakupów tak, jak zrobiły to Lublinianki.
Kurcze, do BU kiedyś się przymierzałam, ale w końcu nie wiedziałam co zamówić i zrezygnowałam :P A w wątku Sigmowym jakoś się nie mogę połapać, może to i lepiej bo pewnie bym pół wypłaty przepuściła Co kupujesz na Allegro? Ja właśnie ostatnio zamawiałam bluzkę i u tego sprzedawcy było trochę fajnych i tanich ciuszków a nie mam tu w Poznaniu nikogo kogo mogłabym sprowadzić na złą drogę
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:17   #41
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Kurcze, do BU kiedyś się przymierzałam, ale w końcu nie wiedziałam co zamówić i zrezygnowałam :P A w wątku Sigmowym jakoś się nie mogę połapać, może to i lepiej bo pewnie bym pół wypłaty przepuściła Co kupujesz na Allegro? Ja właśnie ostatnio zamawiałam bluzkę i u tego sprzedawcy było trochę fajnych i tanich ciuszków a nie mam tu w Poznaniu nikogo kogo mogłabym sprowadzić na złą drogę
To daj linka do tycz ciuszków, pomyślimy Gdzie w Poznaniu mieszkasz? A z BU nie rezygnuj Naturalne kosmetyki są na prawdę rewelacyjne. Ja zaczęłam od olejku do mycia twarzy pomarańczowego

Sigma nie jest taka straszna, jakbyś miała pytania, to pomogę
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 14:29   #42
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
To daj linka do tycz ciuszków, pomyślimy Gdzie w Poznaniu mieszkasz? A z BU nie rezygnuj Naturalne kosmetyki są na prawdę rewelacyjne. Ja zaczęłam od olejku do mycia twarzy pomarańczowego

Sigma nie jest taka straszna, jakbyś miała pytania, to pomogę
Bluzka co prawda już do mnie jedzie ale następnym razem jak będę coś zamawiać będę pamiętała żeby uderzać do Ciebie Ja z BU właśnie chciałam jakiś olejek do mycia twarzy, ostatnio jak tam zaglądałam kusił mnie też olej monoi (czy jakoś tak).
A mieszkam na Wildzie
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:32   #43
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Bluzka co prawda już do mnie jedzie ale następnym razem jak będę coś zamawiać będę pamiętała żeby uderzać do Ciebie Ja z BU właśnie chciałam jakiś olejek do mycia twarzy, ostatnio jak tam zaglądałam kusił mnie też olej monoi (czy jakoś tak).
A mieszkam na Wildzie
To jak będę zamawiała z BU (najprawdopodobniej w tym tyg.), to mam Ci powiedzieć? Będziesz chciała ten olejek?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:41   #44
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Powiedz Jeśli to będzie po wtorku (czekam na wypłatę :P) to się skuszę ;D
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 14:56   #45
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez lipcowa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłybyście doradzić mi dobrego i taniego szewca albo sklep z artykułami szewskimi? Potrzebuję zmienić fleki w butach i kompletnie nie wiem gdzie w Poznaniu się z tym udać. Kiedyś na mojej Wildzie widziałam jakiś sklep ale kompletnie nie pamiętam gdzie
szewc jest dobry i tani przy samym rynku w Poznaniu. na ulicy kramarskiej koło sklepu "batycki" Wchodzi się w żelazną bramę i już jest
za wymianę fleków 12 zł a robi dobrze
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 15:13   #46
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
szewc jest dobry i tani przy samym rynku w Poznaniu. na ulicy kramarskiej koło sklepu "batycki" Wchodzi się w żelazną bramę i już jest
za wymianę fleków 12 zł a robi dobrze
Dzięki za informację A długo się u niego czeka? Tzn. jak zaniosę w poniedziałek to do piątku mi zrobi?
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:23   #47
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

lipcowa, czeka się 1-2 dni. zazwyczaj jak oddajesz w pon to na środę już są. ale to pewnie zależy od tego, co masz z butami do zrobienia.
ja ostatnio zaniosłam swoje, powiedział mi że poprzedni szewc popsuł mi te buty (wbijał najtańszy 'ala flek gwoździem, a powinien zakładać taki rodzaj fleka jak dokładają czasem do obuwia na zapas- z tym kikutem takim.. nie wiem jak wytłumaczyć)
Wkurzyłam się strasznie, bo to są moje ulubione buty ze skóry za które mało nie zapłaciłam. no ale teraz to już woda po kiesielu


LECH MISTRZEM POLSKI tadaaaam
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:04   #48
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
lipcowa, czeka się 1-2 dni. zazwyczaj jak oddajesz w pon to na środę już są. ale to pewnie zależy od tego, co masz z butami do zrobienia.
ja ostatnio zaniosłam swoje, powiedział mi że poprzedni szewc popsuł mi te buty (wbijał najtańszy 'ala flek gwoździem, a powinien zakładać taki rodzaj fleka jak dokładają czasem do obuwia na zapas- z tym kikutem takim.. nie wiem jak wytłumaczyć)
Wkurzyłam się strasznie, bo to są moje ulubione buty ze skóry za które mało nie zapłaciłam. no ale teraz to już woda po kisielu
u mnie w mieście nie dość że czekałam na buty czasami tydzień, to jeszcze zawsze wstawiali mi właśnie takie "dorabiane" fleki (tłumacząc że buty nie są polskiej firmy więc nigdzie do nich normalnych fleków nie znajdę ) i zawsze krzywo - tak że w pościeranych lepiej mi się chodziło niż w nowo wstawionych... tylko obcasa szkoda :/
no dobra, w poniedziałek sprawdzimy tego pyrlandzkiego szewca ;D
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 19:54   #49
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Mazidła są z Poznania?
Nawet o tym nie wiedziałam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 09:03   #50
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Mazidła są z Poznania?
Nawet o tym nie wiedziałam
można umówić się z nimi na odbiór osobisty, siedzibę chyba maja na Dolnej Wildzie

kurcze, jutro moja siostra miała przylecieć do Polski i teraz nie wiadomo czy będzie czy nie wczoraj większość lotów była wstrzymana nie wiem jak mam planować sobie tydzień

w ogóle nie wiem co będziemy robili na weekend bożociałowy w taka pogodę nie wiadomo jakie snuć plany
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:17   #51
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Ja ostatnio butki zanosiłam do szewca kolo okraglaka- na Mielżyńskiego praktycznie na rogu Placu Cyryla, jest taki żółty szyld poprosiłam to nawet na miejscu mi zrobił i zapłaciłam 10 zł za wymianę fleków

Co do mazideł to ja właśnie ostatnio sobie coś zamawiałam, bo mi sie tam nie chciało jechac samej <leniuch> Wiec jak najbardziej jestem za takimi wspolnymi zakupami
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:39   #52
madzia_cz7
Raczkowanie
 
Avatar madzia_cz7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 256
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cześć kochane WIELKOPOLANKI!!! Dopiero stawaim pierwsze kroki na wizażu i będę robić wszystko, aby być tu na stałę Pozdrawiam Was gorąco w ten bardzo chłodny dzionek
madzia_cz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:42   #53
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Ja ostatnio butki zanosiłam do szewca kolo okraglaka- na Mielżyńskiego praktycznie na rogu Placu Cyryla, jest taki żółty szyld poprosiłam to nawet na miejscu mi zrobił i zapłaciłam 10 zł za wymianę fleków

Co do mazideł to ja właśnie ostatnio sobie coś zamawiałam, bo mi sie tam nie chciało jechac samej <leniuch> Wiec jak najbardziej jestem za takimi wspolnymi zakupami
To ja się melduję, że będę robiła zamówienie w tym tygodniu na BU i Mazidłach też Więc jak by ktoś chciał dołączyć, to zapraszam

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia_cz7 Pokaż wiadomość
Cześć kochane WIELKOPOLANKI!!! Dopiero stawaim pierwsze kroki na wizażu i będę robić wszystko, aby być tu na stałę Pozdrawiam Was gorąco w ten bardzo chłodny dzionek
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:37   #54
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

brrr ale zimno, gdzie ta wiosna, słoneczko i ciepłe wieczory...

dzisiaj mam kolejne podejście do Tiramisu, ostatnio trochę za bardzo nasączyłam biszkopty mam nadzieję, że tym razem się uda

Witam serdecznie nowe wizażanki

Dziewczyny a może jakieś spotkanie np. w ten piątek?
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:46   #55
madzia_cz7
Raczkowanie
 
Avatar madzia_cz7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 256
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Dziewczyny!! Dzięki za cieplutkie powitanie
Z reguły gdzie organizujecie takie grupowe spotkania??
madzia_cz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 23:17   #56
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez madzia_cz7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Dzięki za cieplutkie powitanie
Z reguły gdzie organizujecie takie grupowe spotkania??
jasne. ale już dawno nie było :P może wreszcie sie uda (??)
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 18:04   #57
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Nooo może się uda
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:46   #58
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witam i witam nowe wizażanki.

madzia_cz7 zazwyczaj spotykamy się pod Bamberką, a później idziemy razem w miejsce gdzie wcześniej robimy rezerwację (Zielona Weranda, Lawenda itp.)
Rzeczywiście dawno spotkania nie było zazwyczaj spotykałyśmy się raz w miesiącu ale teraz część starej ekipy wizażanek Wielkopolanek się wykruszyła.

Ja też jestem chętna na spokanie w ten piątek ktoś się jeszcze pisze?
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:43   #59
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Ja wstępnie też jestem za
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 22:01   #60
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

i ja też sie chętnie spotkam w piątek
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.