Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-07, 09:34   #1471
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hm, moje usta nie są "szerokie", za to są dosyć pełne. Chociaz wiem, ze niektóre odcienie różu optycznie powiększają. A gdzie szukac tej szminki? Są w sieciowych drogeriach czy raczej szukac ich w małych sklepikach? W poniedziałek spróbuję ją dorwać

viera, witamy w naszych szeregach
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:36   #1472
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja dziś testuję Joli Rouge Clarins 717 taka ciemne wiśnia. Zobaczymy co wyjdzie bo takie kolory moim zdaniem też podkreślają bladość-czasem bardziej niż czerwień.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:41   #1473
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kkknnn moim zdaniem masz urodę storzoną do wyraziztych odcieni na ustach Wszystko u Ciebie pięknie współgra, wygląda naturalnie, a te brwi... Zawsze marzyłam o ciemnym, porządnym łuku brwiowym, a mam niestety przeciętno-słowianski
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:52   #1474
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
kkknnn moim zdaniem masz urodę storzoną do wyraziztych odcieni na ustach Wszystko u Ciebie pięknie współgra, wygląda naturalnie, a te brwi... Zawsze marzyłam o ciemnym, porządnym łuku brwiowym, a mam niestety przeciętno-słowianski

Dziękuję
Moje brwi były zrośnięte kiedy byłam dzieckiem- okropne krzaki to były, no niczym Breżniew. Teraz są wyregulowane.
Co do szminki to mam nadzieję że będzie pasowała- to próbka narazie. Takie cztery przysłali jako bonus do zakupów w internetowej perfumerii. Bardzo mi się podoba ten ...próbnik.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 11:07   #1475
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
hm, moje usta nie są "szerokie", za to są dosyć pełne. Chociaz wiem, ze niektóre odcienie różu optycznie powiększają. A gdzie szukac tej szminki? Są w sieciowych drogeriach czy raczej szukac ich w małych sklepikach? W poniedziałek spróbuję ją dorwać

viera, witamy w naszych szeregach
Ja kupiłam swoją w drogierii Natura ;p bo mieszkam w małym mieście i więszych tu nie ma
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 11:19   #1476
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ale jestem zła... Właśnie otrzymałam przesyłkę z True Match W1 i jest za żółty i za ciemny jak się utleni... A podobno to najjaśniejszy odcień. Diabeł mnie podkusił z tym dziadostwem, tak to jest jak nigdzie testera nie uświadczysz...
Czy Max Factor LP 100 wychodzi różowo?
Albo Gosh Porcelain?
Bo Dermacolu 208 się trochę boję na codzień.
Pytam bo w podsumowaniu wątku LP100 zaliczono do neutralnych a niektórzy mówią że wpada w róż, więc już sama nie wiem...


Już mam dosyć tego szukania podkładu, aż w przypływie bezsilności chce się iść na solarium
Teraz używam Deborah nr 0 fair rose, kolor jest super ale za to trwałość trochę kiepska.
Poza tym pracuję w klimatyzacji więc wszystko ze mnie szybko złazi a cerę mam przesuszoną - masakra...
Według mnie niestety wyraźnie wpada w róż a szkoda, bo wszystko oprócz koloru mi w nim pasuje... Prawie taki sam odcień ma podkład z pompką Golden Rose. Obydwa są dla mnie za różowe, ale nie wiem jak wyglądają na innych. Ja ogólnie muszę wybierać odcienie żółte, chociaż ostatnio odkryłam, że jeszcze lepiej wygląda "jasną oliwka"(ale to już minerałki oczywiście)
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 19:50   #1477
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Znalazlam sesje Kristen Stewart na pudelku w ktorej jej bladosc jest pieknie wyeksponowana... Wiem, ze to w photoshop, ale moze wreszcie media zaczna propagowac bladosc?

Link do sesji: http://www.pudelek.pl/artykul/20732/...i_i_eleganccy/
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 20:24   #1478
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zapraszam Was na nasze Forum Mineralne. W jasnych podkładach można przebierać
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 21:45   #1479
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Zapraszam Was na nasze Forum Mineralne. W jasnych podkładach można przebierać


---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Znalazlam sesje Kristen Stewart na pudelku w ktorej jej bladosc jest pieknie wyeksponowana... Wiem, ze to w photoshop, ale moze wreszcie media zaczna propagowac bladosc?

Link do sesji: http://www.pudelek.pl/artykul/20732/...i_i_eleganccy/

Ja myślę, że teraz media już tak intensywnie nie propagują opalenizny w sensie pomarańcza.
Wiele sesji modelek w Vogue czy Elle pokazuje bladość.
Wśród aktorek też coraz więcej bladych piękności jak Keira Knightley chociażby.
I to bladych też nacodzień kiedy są "przyłapane" na ulicy.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:05   #1480
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Znalazlam sesje Kristen Stewart na pudelku w ktorej jej bladosc jest pieknie wyeksponowana... Wiem, ze to w photoshop, ale moze wreszcie media zaczna propagowac bladosc?

Link do sesji: http://www.pudelek.pl/artykul/20732/...i_i_eleganccy/
No, nie powiem, sesja świetna, ale Photoshop jak nic - nie ma takich szaro-popielato-zielonkawych drzew w naturze.
Ona z resztą jest biała jak ściana, pewnie ma tonę make-up'u. Jest bielsza od niego, a to przecież on "jest" wampirem
Ale Kristen wygląda świetnie w tych czarnych włosach i sukni, całkiem jak Dita von Teese Podoba mi się o wiele bardziej niż w rudawych włosach. Bardziej pasuje do klimatu filmu, chyba. To też przykład na połączenie bladej cery i ciemnych włosów, do którego niektórzy się przyczepiają.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:47   #1481
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
No, nie powiem, sesja świetna, ale Photoshop jak nic - nie ma takich szaro-popielato-zielonkawych drzew w naturze.
Ona z resztą jest biała jak ściana, pewnie ma tonę make-up'u. Jest bielsza od niego, a to przecież on "jest" wampirem
Ale Kristen wygląda świetnie w tych czarnych włosach i sukni, całkiem jak Dita von Teese Podoba mi się o wiele bardziej niż w rudawych włosach. Bardziej pasuje do klimatu filmu, chyba. To też przykład na połączenie bladej cery i ciemnych włosów, do którego niektórzy się przyczepiają.
Mnie się zawsze wydawało, że większość z nas tutaj piszących ma właśnie bladą cerę i ciemne włosy
Z tego co kojarzę z avatarów i zdjęć.
Dla mnie takie połączenie bardzo pasuje. Nie znaczy to, że automatycznie każdej osobie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 22:48   #1482
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
No, nie powiem, sesja świetna, ale Photoshop jak nic - nie ma takich szaro-popielato-zielonkawych drzew w naturze.
Ona z resztą jest biała jak ściana, pewnie ma tonę make-up'u. Jest bielsza od niego, a to przecież on "jest" wampirem
Ale Kristen wygląda świetnie w tych czarnych włosach i sukni, całkiem jak Dita von Teese Podoba mi się o wiele bardziej niż w rudawych włosach. Bardziej pasuje do klimatu filmu, chyba. To też przykład na połączenie bladej cery i ciemnych włosów, do którego niektórzy się przyczepiają.
Kristen jest naturalnie od niego bledsza, podczas charakteryzacji sypią na niego tonę białego pudru, żeby wyglądał jak wampir
Sesja rzeczywiście jedna z lepszych z ich udziałem, wiem bo oglądałam wszystkie Nie wiem czy wiecie, ale śmiesznie wymyślili tą fryzurę Kristen, do sesji przyczepili jej taką pół-perukę, bo teraz ma dosyć krótkie włosy jeszcze po obcięciu parę miesięcy temu do roli Joan Jett. No w kazdym razie musze przyznać, że od dawna podoba mi się jej styl i uroda, w szczególności naturalna bladość
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 22:50   #1483
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Kristen jest naturalnie od niego bledsza, podczas charakteryzacji sypią na niego tonę białego pudru, żeby wyglądał jak wampir
Sesja rzeczywiście jedna z lepszych z ich udziałem, wiem bo oglądałam wszystkie Nie wiem czy wiecie, ale śmiesznie wymyślili tą fryzurę Kristen, do sesji przyczepili jej taką pół-perukę, bo teraz ma dosyć krótkie włosy jeszcze po obcięciu parę miesięcy temu do roli Joan Jett. No w kazdym razie musze przyznać, że od dawna podoba mi się jej styl i uroda, w szczególności naturalna bladość
Masz ją w avku
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 23:36   #1484
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Masz ją w avku
No mam myślałam ostatnio żeby zmienić na jakiś gdzie ma "teraźniejsze" włosy, zresztą takie jak ja
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 23:38   #1485
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
No mam myślałam ostatnio żeby zmienić na jakiś gdzie ma "teraźniejsze" włosy, zresztą takie jak ja
Mnie się z nią kojarzysz tak zaocznie- nie wiem utożsamiam Was jakoś.
Czytam Twój nick myslę Kirsten
Ja mam teraz siebie, ale rzadko czuję jakiś wspólny punkt (irracjonalnie) między avem a osobą a tu czuję
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 00:46   #1486
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Mnie się z nią kojarzysz tak zaocznie- nie wiem utożsamiam Was jakoś.
Czytam Twój nick myslę Kirsten
Ja mam teraz siebie, ale rzadko czuję jakiś wspólny punkt (irracjonalnie) między avem a osobą a tu czuję
Dziękuje Nie sądziłam nawet, ze ktoś tak może mnie skojarzyć Jak zaczęłam czytac ten wątek to na początku jakoś od razu skojarzyłam właśnie Ciebie i Kicię Obydwie macie cudną urodę i oczywiście piękną cerę
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 11:05   #1487
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Mnie się zawsze wydawało, że większość z nas tutaj piszących ma właśnie bladą cerę i ciemne włosy
Z tego co kojarzę z avatarów i zdjęć.
Dla mnie takie połączenie bardzo pasuje. Nie znaczy to, że automatycznie każdej osobie.
Mnie tez się podoba połączenie ciemnych włosów i jasnej cery- tak też wyglądam, dodatkowo mam ciemnobrązowe oczy.

Ale połączenie jasnych włosów i cery też może wyglądac slicznie

Sexi Pistol- dzięki, poszukam jej
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:45   #1488
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dziękuje Nie sądziłam nawet, ze ktoś tak może mnie skojarzyć Jak zaczęłam czytac ten wątek to na początku jakoś od razu skojarzyłam właśnie Ciebie i Kicię Obydwie macie cudną urodę i oczywiście piękną cerę
Miło mi:cmok:

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Mnie tez się podoba połączenie ciemnych włosów i jasnej cery- tak też wyglądam, dodatkowo mam ciemnobrązowe oczy.

Ale połączenie jasnych włosów i cery też może wyglądac slicznie

Sexi Pistol- dzięki, poszukam jej
To jak KeiraZa zdroszczę.
Połączenie jasnej, wypielęgnowanej cery z jasnymi czy miedzianymi włosami też jest dla mnie piękne.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:03   #1489
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dziękuje Nie sądziłam nawet, ze ktoś tak może mnie skojarzyć Jak zaczęłam czytac ten wątek to na początku jakoś od razu skojarzyłam właśnie Ciebie i Kicię Obydwie macie cudną urodę i oczywiście piękną cerę
Strasznie mi miło

Dziś zrobię zdjęcia najjaśniejszych podkładów/pudrów/rozświetlaczy i korektorów i tu wrzucę
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 18:01   #1490
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ooo ja z niecierpliwością czekam na Twoją kolorówkę, Kiciu
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:41   #1491
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Niezbędnik Śnieżki wg Kici

- Revlon Colorstay w kolorze Ivory ( jest w miarę jasny, można go tanio kupić na allegro, w sumie mogłby być jaśniejszy, bo na twarzy ciemnieje i jest zbyt różowy dla mojej karnacji, mocno kryje i świetnie matuje ) - na 1 zdjęciu jest porówanie Revlona Ivory, Buff i dermacolu

- podkłady firmy Oriflame w kolorze Porcelain
* adaptacyjny podkład Giordani Gold ( nie ma w nim ani grama różu, jest bardzo jasny, mleczny, niestety nie kryje wcale, jest nawilżający i bardzo lekki) foto 2
* podkład Urban Shield spf 15 (jest średniokryjący, lekki,jaśniutko beżowy, bez różu) foto 3

- puder w kamieniu Constance Carroll nr 18 Ivory (prawie biały, jednak jest za bardzo transparentny jak dla mnie, oczekuję czegoś więcej) foto 4

- puder w kamieniu z minerałami Rimmel Renew & Lift nr 103 True Ivory, mój KWC, chyba nie będę szukać już innego, bo ten puder kocham i zawsze będę do niego wracać foto 5

- puder w kamieniu StarGazer w kolorze białym foto 6

- puder sypki My Secret - drobniutko zmielony, jaśniutki foto 7

- puder sypki Ruby Rose nr 08 (baaardzo jasny -mleczny, z malutkimi drobinkami) foto 8

- puder sypki Airspun Coty (odcienie dla bladolic, dostępny na allegro i za granicą) - niestety nie posiadam, ale widziałam i wiem

- puder w kulkach Pierre Rene nr 01 Pastel (rozjaśnia, koryguje i rozświetla, taka tańsza wersja meteorytów) foto 9

- puder rozświetlający Bell 4Visions nr 4 (fioletowo-różowy) - zdecydowanie rozjaśnia foto 10

c.d.n.....
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:46   #1492
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

- biały puder rozświetlający Inglot AMC nr 59 foto 1

- rozświetlacz paskowy Inglot AMC nr 83 foto 2

- dermacol 208 (jako korektor lub podkład jak kto woli) foto 3

- korektor w kremie Inglot nr 35 (żółto-mleczny) foto 4

- korektor w musie Maybelline #2 (beżowy, dla ciepłej karnacji) foto 5

- kulki rozświetlające Ruby Rose nr 2 (różowo-fioletowo-beżowe) foto 6

- puder sypki odbijający światło Vipera (jaśniutki !) foto 7

- biała baza korekcyjna Inglot foto 8

- podkład EDM Olive Fair - mój aktualny ideał foto 9

- puder finishing dust Sunlight EDM - dla ciepłej karnacji foto 9

- korektor EDM sunlight foto 9

- puder bambusowy z jedwabiem z BU foto 10

cdn...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:51   #1493
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiciu, te kuleczki pierre rene A jak je stosowac, nadają się na policzki w celu rozswietlenia, czy kładzie się je na całą twarz?

Świetnie wyglądasz w grzyweczce
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:55   #1494
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

-paint stick Kryolan w kolorze TV White - ciężki, tłusty, mocno kryjący podkład, prawie biały foto 1

-podkład mineralny w pudrze Astor nr 01 - platynowo-porcelanowy, dosyć kryjący, kolor neutralny, bez różu. Bardzo go lubię. foto 2

- puder sypki Oriflame Air Soft "Clear" - świetny dla żółtych/ciepłych karnacji foto 3

- rozświetlacz AOH Essence foto 4

- mozaika Pure beauty essence nr 01 (efekt podobny do pryzm, meteorytów) foto 5

- kuleczki beżowe Cantare foto 6

- kuleczki białe Cantare foto 7

-puder rozświetlający Virtual crazy diamonds foto 8

-
rozświetlacz Bell Planete Illuminator nr 01 foto 9

-
rozświetlacz Essence Asia Glam foto 10

cdn...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:58   #1495
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

- kuleczki Cantare foto 1

- sypki rozświetlacz Maybelline nr 06 Satin foto 2

Koniec...ufff
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:01   #1496
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Kiciu, te kuleczki pierre rene A jak je stosowac, nadają się na policzki w celu rozswietlenia, czy kładzie się je na całą twarz?

Świetnie wyglądasz w grzyweczce
Na duży pędzel nabieram kuleczki i omiatam nim całą twarz, efekt jest cudowny
Chociaż są też przeciwnicy tych kulek.
Tu możesz poczytać moją recenzję : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5859,meteorites-puder-w-kulkach,343388.html#revie w-343388

Dziękuję za komplement
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:01   #1497
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ale masz piękny zbiór
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:04   #1498
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ale masz piękny zbiór
Dzięki

Powinnam się jednak trochę leczyć, bo to tylko szczyt wielkiej góry lodowej kosmetyków, które posiadam
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:05   #1499
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kiciu-przepiękny zbiór.. vademecum każdej bladolicej..

Dołączam do Waszego grona Kiedyś baaardzo blada-teraz mimo używania filtrów i minimalnej pięlęgnacji-troche ciemniejsza...

zawsze miałam problem z kupieniem dobrego jasnego podkładu. Zazwyczaj to ja sie dostosowywałam do podkładu, jeśli był wystarczająco jasny a nie zawsze mogłam kupić wymarzony podkład-bo był zwyczajnie za ciemny.

Całe szczeście problem ten zniknął dzięki kosmetykom mineralnym, i gorąco Was namawiam do spróbowania-jeśli nie miałyście jeszcze okazju ku temu Odcienie tak jasne że niemal białe-i ogromny wybór


Moj zestaw na codzien-puder mineralny, meteoryty i bronzer dają cerę idealna
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:05   #1500
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kulki pierre rene i cantare u mnie w notach tez stoja wysoko
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.