Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 20:20   #4591
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam rozcieranie tą mniejszą częścią pędzla z WC Essence i mi się do tego super wydaje chociaż mam skórę bardziej żółtą niż różową to ta kredka bardzo mi pasuje niby po roztarciu jej nie widać a "robotę" robi
oo, muszę wypróbować ten pędzel WC w tym celu, dzięki za podpowiedź.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:35   #4592
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No nieeee..... Musieli wstawić HF 40's akurat wtedy jak mnie w Polsce nie było... Teraz pewnie nie mam po co jechać do Natur, bo wszystko zostało już rozdrapane...
O kredce to mogę juz tylko pomarzyć... Różu pewnie też nie dostanę... Jedyne na co jeszcze liczę to pomadki...

Ciekawe czy w Hebe pojawi się ta limitka? Może być z opóźnieniem, ale żeby była... To moja jedyna nadzieja...
W środę będę jechać na miasto, a dziś u mnie brakowało tylko kredek. Czy ewentualnie chciałabyś jakieś zakupy
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:36   #4593
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No nieeee..... Musieli wstawić HF 40's akurat wtedy jak mnie w Polsce nie było... Teraz pewnie nie mam po co jechać do Natur, bo wszystko zostało już rozdrapane...
O kredce to mogę juz tylko pomarzyć... Różu pewnie też nie dostanę... Jedyne na co jeszcze liczę to pomadki...

Ciekawe czy w Hebe pojawi się ta limitka? Może być z opóźnieniem, ale żeby była... To moja jedyna nadzieja...
Ja mogę róż oddać, maznęłam się raz i mi nie pasuje. Za różowy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:56   #4594
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
W środę będę jechać na miasto, a dziś u mnie brakowało tylko kredek. Czy ewentualnie chciałabyś jakieś zakupy
Dzięki Dam znać we wtorek wieczorem, ok?

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja mogę róż oddać, maznęłam się raz i mi nie pasuje. Za różowy.
A chciałabyś coś w zamian? Bo szczerze pisząc, to nie mam nic na wymianę... W każdym bądź razie jestem zainteresowana różem Pozwolę sobie zarezerwować go u Ciebie Dogadamy się co do szczegółów na priv
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:59   #4595
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dzięki Dam znać we wtorek wieczorem, ok?
oki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:19   #4596
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

U mnie pojawi się dopiero dzisiaj albo najpóźniej w czwartek. Mogę Ci kupić. W razie czego pisz na priv.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No nieeee..... Musieli wstawić HF 40's akurat wtedy jak mnie w Polsce nie było... Teraz pewnie nie mam po co jechać do Natur, bo wszystko zostało już rozdrapane...
O kredce to mogę juz tylko pomarzyć... Różu pewnie też nie dostanę... Jedyne na co jeszcze liczę to pomadki...

Ciekawe czy w Hebe pojawi się ta limitka? Może być z opóźnieniem, ale żeby była... To moja jedyna nadzieja...


---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Jest nowa gazetka natury/Aster. Nic o zniżkach na Holywood nie ma :-(
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:26   #4597
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Witam Was dziewczyny, podczytuje Was czasem i wreszcie przyszla pora, zebym sie odezwala :P

Pazdziernik w moim kalendarzu mianowalam "miesiacem bez kupowania kosmetykow" - postanowilam zaczac postepowac bardziej racjonalnie, zuzywac tony, ktore mam i nie spedzac godzin przed szafami w naturze, szukajac setnej czerwonej szminki

Szlo mi swietnie, az przypadkiem wpadlam na jakiegos bloga i odkrylam pojawienie sie limitki Catrice... Obok wszystkiego przeszlabym obojetnie, ale te szminki.........

Chyba z 5 razy odwiedzalam Nature w ciagu jednego dnia, wmawialam sobie, ze pewnei w listopadzie nadal Marlenka bedzie dostepna, ze to tylko dwa tygodnie... (W Bdg jakos nigdy nei zauwazylam, by limitki znikaly z predkoscia swiatla) Ale nie dalam rady

I jestem najszczesliwsza na swiecie, bo to chyba idealny kolor na dzien dla mnie Do tego idealna konsystencja - takie maselko, w lecie pewnie bym miala poczucie "wazenia sie", ale na te pore roku swietna - moze nie nawilza, ale tak jakby natłuszcza. Kocham ją, kocham, kocham.

I oczywiscie bije sie z mysla, czy nie wrocic po te dwie pozostale - bo tez wygladaly pieknie, a skoro juz wiem, ze szminki maja idealna konsystencje... Jest tez taka sprawa, ze skoro wiem, ze to limitka, to moze powinnam dokupic druga Marlenke na zapas...

Ach, musialam sie wygadac Jak chcecie mnie wodzic na pokuszenie, to bylabym wdzieczna za swatche pozostalych szmineczek, bo swiatlo w Naturze mocno przeklamuje jednak
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2012-10-16 o 10:27
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 10:49   #4598
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Swatche będą- dziś będzie Red Butler, który za cholerę nie chciał wyjść na zdjeciach tak jak powinien- zdjęcia robiłam w kilku miejscach, w kilka dni i kurna i tak nie jestem do końca zadowolona... Wrrr, a chciałabym jak najwierniej oddać kolor (ha, przez to ciągle mam nim usta pomalowane w domu, więc więcej na jego temat już mogę napisać).

Nie zgodziłabym się co do konsystencji masła, ale co do tego że te pomadki są genialne i owszem. Powinnny być wprowadzone do stałej...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 11:47   #4599
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
oo, muszę wypróbować ten pędzel WC w tym celu, dzięki za podpowiedź.
sprawdzić nie zaszkodzi ) ja nakładam tej kredki niedużo i fajnie mi się ten zestaw sprawdza
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 12:52   #4600
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
U mnie pojawi się dopiero dzisiaj albo najpóźniej w czwartek. Mogę Ci kupić. W razie czego pisz na priv.



---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Jest nowa gazetka natury/Aster. Nic o zniżkach na Holywood nie ma :-(
Kujawianko, a gdzie widziałaś, bo w sieci jeszcze stara wisi?

Jeśli rzeczywiście, to dla Pani z Natury
Kucze, nie lubię jak się dezinformuje klienta Jeśli rzeczywiście nie zrobią jakiejś promocji, to mogła nic nie mówić...
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2012-10-16 o 12:55 Powód: literówki i ogólne roztrzepanie...
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:08   #4601
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny w Bochni jest pełna dziewicza limitka 40's. Dwie godziny temu ją oglądałam ale jakoś nic mnie nie skusiło
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 13:38   #4602
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kujawianko, a gdzie widziałaś, bo w sieci jeszcze stara wisi?

Jeśli rzeczywiście, to dla Pani z Natury
Kucze, nie lubię jak się dezinformuje klienta Jeśli rzeczywiście nie zrobią jakiejś promocji, to mogła nic nie mówić...
Nowa gazetka już od wczoraj jest na stronie DN: http://drogerienatura.pl/przyszla_gazetka_promocyjna/
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:23   #4603
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Nowa gazetka już od wczoraj jest na stronie DN: http://drogerienatura.pl/przyszla_gazetka_promocyjna/
Aaa... dziękuje bardzo, ja taka niezorientowana
Jakoś do tej pory zawsze udawało mi się znaleźć tyko obecnie obowiązującą
W sumie w gazetce jest tylko info, że Hollywood wchodzi... cen brak
A tak z ciekawości, mógłby kto porównać ceny gazetkowe z obowiązującymi na Wild Craft Essence - ciekawa jestem czy tak samo czy taniej jest
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:27   #4604
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Aaa... dziękuje bardzo, ja taka niezorientowana
Jakoś do tej pory zawsze udawało mi się znaleźć tyko obecnie obowiązującą
W sumie w gazetce jest tylko info, że Hollywood wchodzi... cen brak
A tak z ciekawości, mógłby kto porównać ceny gazetkowe z obowiązującymi na Wild Craft Essence - ciekawa jestem czy tak samo czy taniej jest
Ceny Essence są takie same
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:32   #4605
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

No i kupiłam tylko kredkę chyba jestem chora bo tyle chciałam a na żywo nic mnie nie przekonało
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:00   #4606
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja postałam, pomacałam i nie kupiłam nic .
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:17   #4607
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja postałam, pomacałam i nie kupiłam nic .
Ja zrobiłam tak samo. Wymacałam testery, pooglądałam opakowania i wyszłam ze sklepu...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:20   #4608
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Uff, uporałam się z Redem. Gdyby ktoś rozważał zakup, albo nie został przekonany po zmacaniu testerka zapraszam na wielkie kuszenie: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...us-40ties.html

lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:44   #4609
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uff, uporałam się z Redem. Gdyby ktoś rozważał zakup, albo nie został przekonany po zmacaniu testerka zapraszam na wielkie kuszenie: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...us-40ties.html

Piękny kolor a w drogerii wydawał mi się nie specjalny...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 16:50   #4610
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja postałam, pomacałam i nie kupiłam nic .
Ja tak samo...
Chociaż może to i dobrze
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:27   #4611
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

ja kupiłam kredkę, ale zastanawiam się nad cieniami ;/
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:43   #4612
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Piękny kolor a w drogerii wydawał mi się nie specjalny...
Bo on na dłoni nie wygląda tak pięknie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 18:07   #4613
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
oki
Dzollsiku, dziękuję za pomoc, ale już nie trzeba

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
U mnie pojawi się dopiero dzisiaj albo najpóźniej w czwartek. Mogę Ci kupić. W razie czego pisz na priv.
Kujawianko (i Emilko25) Wam też dziękuję za chęć ratowania Wizażanki w potrzebie

Udało mi się dostać to, na czym mi najmocniej zależało - pomadki i róż Lifterów oczywiście nie było, ale jego brak przeżyję
Cienie sobie odpuściłam (akurat była paletka 01 i mocno kusiła ), bo rozsądek wziął górę (te ceny... ). IMO pigmentacja 01 była dobra, a nastawiałam się na niską jakość.... Tymczasem cienie wywarły na mnie , na moje nieszczęście, dobre wrażenie No, ale cóż...
Ze szminkami miałam poważny dylemat Wszystkie mi się podobały oprócz najjaśniejszej - z początku (na podstawie swatchy) koniecznie chciałam brać Holly rosewood (tą pośrodku między Marleną, a Red'em), ale na żywo okazało się, że chyba już mam coś podobnego To zdecydowanie chłodny róż - nie ma za wiele w niej czerwieni A szkoda... W końcu wzięłam Marlenę i Red'a (były ostatnie sztuki) - obie niezmacane!!! Byłam w ciężkim szoku To był znak, ze muszę je wziąć Jeśli jeszcze gdzieś przypadkiem natrafię na Holly rose to ją przygarnę
Szminki mają naprawdę świetną konsystencję - siedzę teraz z Marleną

Słuchajcie, o co chodzi z tym różem, że jest w części wypiekany, a w części prasowany? Domyślam się, ze część prasowana to różowo-koralowe tło, a wypiekane są biało-czerwone plamki?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 18:22   #4614
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Bo on na dłoni nie wygląda tak pięknie
Delikatnie mówiąc. Jak się nim maznęłam to miałam wrażenie, że to jakiś nieświeży róż z fioletem...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 18:25   #4615
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Zakochałam się w kredce jest idealna i taka mięciusia
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 19:43   #4616
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

witajcie

też jestem zakochana w catrice ale i zielona w temacie. na razie mam jakąs paletkę w srebrnym opakowaniu, eye liner w żelu, pedzelek ale choruję wiele wiele produktów mi sie podoba.

posługujecie sie slownictwem, ktore rozumiem jako tako, bo rozeznania w tych kosmetykach na razie brak. tak czy inaczej chętnie was czytam i prosze o opinie...co sądzicie o podkładach catrice?który jest nalepszy? mam mieszna cere i wiekszosc nawet matujacych podkładów powoduje błysk na twarzy. obejrzałam troche filmików Zmalowanej i widzę, że używa PhotoFinish i chwali go. Widzę w nowej ulotce, ze mają też podkład w musie Matt Mousse Make Up, a także typowo matujacy Infinite Matt Make Up. Który wybrać???

A macie może pomadkę Ultimate Lip Glow? Interesuje mnie, ze podobno podbija tylko naturalny kolor ust. O to mi chodzi! Ale czy tak jest na pewno? A ta we flamastrze?
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:16   #4617
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w kredce jest idealna i taka mięciusia
Nie kuś bo dzisiaj 3 razy chciałam ją włożyć do koszyka i w końcu zrezygnowałam...

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
witajcie

też jestem zakochana w catrice ale i zielona w temacie. na razie mam jakąs paletkę w srebrnym opakowaniu, eye liner w żelu, pedzelek ale choruję wiele wiele produktów mi sie podoba.

posługujecie sie slownictwem, ktore rozumiem jako tako, bo rozeznania w tych kosmetykach na razie brak. tak czy inaczej chętnie was czytam i prosze o opinie...co sądzicie o podkładach catrice?który jest nalepszy? mam mieszna cere i wiekszosc nawet matujacych podkładów powoduje błysk na twarzy. obejrzałam troche filmików Zmalowanej i widzę, że używa PhotoFinish i chwali go. Widzę w nowej ulotce, ze mają też podkład w musie Matt Mousse Make Up, a także typowo matujacy Infinite Matt Make Up. Który wybrać???

A macie może pomadkę Ultimate Lip Glow? Interesuje mnie, ze podobno podbija tylko naturalny kolor ust. O to mi chodzi! Ale czy tak jest na pewno? A ta we flamastrze?
Witaj
Tak, tam pomadka Ultimate się tylko delikatnie utlenia na różowo na ustach i podbija ich naturalny kolor. Coś jak błyszczyk ale bez mocnego połysku Pomadka we flamastrze to coś takiego jak lip tint - trwale barwi usta ale nie pozostawia na nich warstwy. Dobrze jest ja pokryć czymś nawilżającym.

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2012-10-16 o 20:18
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:21   #4618
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Hej, dawno mnie tu nie było, ale muszę coś napisać z okazji limitowanki .
Mam podnośnik, wreszcie nie wyglądam na niewyspaną , no i szminki: Marlenkę i Holy Rosewood (obie piękne ).
Teraz zastanawiam się nad Redem... Ciekawa jestem, jak wypada w porównaniu z czerwoną szminką z Revoltaire, bo ją mam i nie chcę dupe'ować . Przeglądam wątek na bieżąco i tej informacji nie znalazłam, ale mogło mi coś umknąć, więc na wszelki wypadek przepraszam, jeśli było.

A... jeszcze powiem, że najciemniejsza kredka do brwi jest całkiem sensowna .
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:04   #4619
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było, ale muszę coś napisać z okazji limitowanki .
Mam podnośnik, wreszcie nie wyglądam na niewyspaną , no i szminki: Marlenkę i Holy Rosewood (obie piękne ).
Teraz zastanawiam się nad Redem... Ciekawa jestem, jak wypada w porównaniu z czerwoną szminką z Revoltaire, bo ją mam i nie chcę dupe'ować . Przeglądam wątek na bieżąco i tej informacji nie znalazłam, ale mogło mi coś umknąć, więc na wszelki wypadek przepraszam, jeśli było.

A... jeszcze powiem, że najciemniejsza kredka do brwi jest całkiem sensowna .
Niestety, tej z Revoltaire nie mam. :/ Ale porównałam do essencowych tworów i do matowego błyszczyka Basic. Może masz coś z tego i moje porównanie będzie Ci pomocne?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:34   #4620
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Uff, uporałam się z Redem. Gdyby ktoś rozważał zakup, albo nie został przekonany po zmacaniu testerka zapraszam na wielkie kuszenie: http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...us-40ties.html

Ładna, ale już jedną w podobnym kolorze mam (kobo catwalk red) i dublować jednak nie będę tylko marlenkę capnę jak kiedyś (tak naiwna jestem:P) może i tę limitkę przecenią

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
witajcie

też jestem zakochana w catrice ale i zielona w temacie. na razie mam jakąs paletkę w srebrnym opakowaniu, eye liner w żelu, pedzelek ale choruję wiele wiele produktów mi sie podoba.

posługujecie sie slownictwem, ktore rozumiem jako tako, bo rozeznania w tych kosmetykach na razie brak. tak czy inaczej chętnie was czytam i prosze o opinie...co sądzicie o podkładach catrice?który jest nalepszy? mam mieszna cere i wiekszosc nawet matujacych podkładów powoduje błysk na twarzy. obejrzałam troche filmików Zmalowanej i widzę, że używa PhotoFinish i chwali go. Widzę w nowej ulotce, ze mają też podkład w musie Matt Mousse Make Up, a także typowo matujacy Infinite Matt Make Up. Który wybrać???

A macie może pomadkę Ultimate Lip Glow? Interesuje mnie, ze podobno podbija tylko naturalny kolor ust. O to mi chodzi! Ale czy tak jest na pewno? A ta we flamastrze?
tylko o lip stainie mogę się wypowiedzieć i szczerze polecam: moja pierwsza taka pomadka i bije na głowę 2-3krotnie droższą maxfactor. posiadam kolor "dont call me princess" - piękna malinka trochę wysusza, ale można spokojnie na nią nałożyć pomadkę ochronną/carmex (tak robiłam) i już dyskomfort mniejszy, a nadal kolor siedzi trwale (maxfactor właśnie się rozpuszczał pod wpływem carmeksu)
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.