na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 12:56   #1
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70

na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?


od roku zaczęłam swoją przygodę z farbowaniem...ale ta przygoda rozpoczęła się od szamponów koloryzujących.użyłam palette "nugatowy brąz",efekt nie był za bardzo widoczny na moich ciemnych blond włosach.później kupiłam "jasny brąz"pallett...wyszedł prawie czarny.na to zaczęłam nakładać co 5 tyg tak polecany casting...a w między czasie ścinałam włosy...i bardzo ciemny brąz znikał powoli.teraz cały czas koloryzuję włosy castingiem "jasny brąz".tylko,że teraz wychodzi on jak dla mnie za rudo.nie cierpię rudej poświaty..i teraz poszukuję nowego szamponu lub farby...przewertowałam to forum już od góry do dołu...i już sama nie wiem jaka farba drogeryjna cieszy się największym uznaniem i popularnością...chciałaby m uzyskać brąz ale w chłodnej tonacji...bez rudych refleksów
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 15:37   #2
Patty1993
Raczkowanie
 
Avatar Patty1993
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 44
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

Ja cały czas farbuję się castingiem, ale to krótkotrwały efekt. Na twoim miejscu poszłabym do apteki i kupiła taką lepsza farbę. Słyszałam, że efekty są bombowe I włosy zdrowe, bo te farby są ziołowe.
__________________
Czarne i za pas... <3 Dodają uroku !
Patty1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 08:17   #3
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

poszukaj w KWC
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 13:39   #4
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
od roku zaczęłam swoją przygodę z farbowaniem...ale ta przygoda rozpoczęła się od szamponów koloryzujących.użyłam palette "nugatowy brąz",efekt nie był za bardzo widoczny na moich ciemnych blond włosach.później kupiłam "jasny brąz"pallett...wyszedł prawie czarny.na to zaczęłam nakładać co 5 tyg tak polecany casting...a w między czasie ścinałam włosy...i bardzo ciemny brąz znikał powoli.teraz cały czas koloryzuję włosy castingiem "jasny brąz".tylko,że teraz wychodzi on jak dla mnie za rudo.nie cierpię rudej poświaty..i teraz poszukuję nowego szamponu lub farby...przewertowałam to forum już od góry do dołu...i już sama nie wiem jaka farba drogeryjna cieszy się największym uznaniem i popularnością...chciałabym uzyskać brąz ale w chłodnej tonacji...bez rudych refleksów
jest już parę wątków na ten temat, często dziewczyny piszą że marzą o chłodnym brązie, niestety z doświadczenia wiem że sklepowe farby przeważnie spierają sie na rudo

tez chciałam mieć chłodny kolorek na głowie i po wielu eksperymentach z farbami brąz zafarbowałam sie na .. czarno i teraz jest chłodno
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:05   #5
maya81
Przyczajenie
 
Avatar maya81
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

Mogę polecić farby w piance Schwarzkopfa Color Mouse, z tym,że ja robiłam ciemnym brązem. Włosy ładnie wyglądały po farbowaniu i były miękkie. Kolor tez trzymał się dosyć długo, a nie farba nie zafarbowała mi skóry głowy. Odradzam natomiast Wellaton w piance, miałam po niej szorstkie włosy. Obecnie użyłam Preferance Loreal i też jestem bardzo zadowolona, odcień "wyrafinowany kasztan"(chłodny odcień ale dosyć ciemny). Z kolei farby Syoss 'chwytają' bardzo mocno i odcień wyszedł mi znacznie ciemniejszy niż powinien (ciemny brąz zafarbował na czarno). Klientki bardzo często kupują Casting, jednak nie jest to trwała farba, kolor utrzymuje się do 28 myć. Jest dobra, żeby sprawdzić , w którym kolorze będzie do twarzy . Przede wszystkim trzeba pamiętać,ze bardzo dużo zależy od wyjściowego koloru włosów i ich kondycji. Poza tym wiadomo,ze jak ktoś farbuje włosy na ciemny brąz, a nagle zamarzy o płomiennym rudym albo blondzie, to konieczna jest dekoloryzacja
maya81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:31   #6
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

bardzo dziękuję za odpowiedzi!!! tak wertuję to forum i czytam na temat każdej farby...która ma najwięcej pozytywnych opinii.myślałam nad garnierem,bo mam bardzo gęste włosy i zawsze potrzebuję 2 farby...więc patrzę tak by wychodziło w miarę tanio.ale nie maza wiele pozytywów farba garnier.moja mama osobiście farbuje od lat włosy i przetestowała już wiele farb ale zawsze powraca do pallett,bo tylko ona równo i dokładnie pokrywa jej włosy,a ma strasznie siwe...waham się między garnier,syoss i joanną ...trochę boję się palette bo z doświadczenia wiem,że przeważnie wychodzą czarne.
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:51   #7
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

Powiem tak Palette to najgorsze co może być, to bardzo silna farba i może daltego tylko ona pokrywa siwe włosy Twojej mamy. Nie ryzykowałabym z nią, trudno się jej pozbyć i wychodzą zazwyczaj ciemno.. Kuzynka robiła jasnym brązem a wyszły kruczoczarne :| Ja polecam Ci Garniera, jedna z tańszych farb i kolory nie wychodza aż tak przekłamane, chociaż nie doskonałe jak na opakowaniu. Tylko pamiętaj raczej z drogeryjnych farb każdy brąz będzie Ci się spierał do rudawej poświaty, niestety. Może spróbuj ciemny blond z Garniera? Farbowałam nim i wychodzi znacznie ciemniej, jak własnie brąz
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 16:23   #8
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 70
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

no właśnie rok temu pofarbowałam włosy po nieudanych pasemkach ,które robiła mi fryzjerka...właśnie ciemnym blondem garniera ale szamponem koloryzującym...byłam wtedy zrozpaczona,bo pasemka nie wyszły...wyglądałam okropnie,a za 3 dni brat miał mieć wesele!!!zaryczana pojechałam do drogerii i wybrałam na szybko ten ciemny blond z garniera właśnie!!!i bardzo ładnie wszystko zostało pokryte,nic nie prześwitywało...a dodam,że włosy miałam wcześniej pofarbowane jasnym brązem pallett i wyszło czarne...dlatego wezwałam fryzjerkę,bo chciałąm z nimi coś zrobić bo miałam już mega odrost...a ona mi zaproponowała pasemko...wyszło jak wyszło,a garnier mnie uratował..tylko teraz mam taki dość ciemny brąz...i czy ten ciemny blond nie będzie się rzucał?może być różnica nie?
marcysia2686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:30   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

ze sklepowych ja polecam palette jest niezawodna lub wellaton
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:42   #10
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: na jaką farbę się zdecydować?jaka cieszy się wśród Was najw popularnością?

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
no właśnie rok temu pofarbowałam włosy po nieudanych pasemkach ,które robiła mi fryzjerka...właśnie ciemnym blondem garniera ale szamponem koloryzującym...byłam wtedy zrozpaczona,bo pasemka nie wyszły...wyglądałam okropnie,a za 3 dni brat miał mieć wesele!!!zaryczana pojechałam do drogerii i wybrałam na szybko ten ciemny blond z garniera właśnie!!!i bardzo ładnie wszystko zostało pokryte,nic nie prześwitywało...a dodam,że włosy miałam wcześniej pofarbowane jasnym brązem pallett i wyszło czarne...dlatego wezwałam fryzjerkę,bo chciałąm z nimi coś zrobić bo miałam już mega odrost...a ona mi zaproponowała pasemko...wyszło jak wyszło,a garnier mnie uratował..tylko teraz mam taki dość ciemny brąz...i czy ten ciemny blond nie będzie się rzucał?może być różnica nie?
Na ciemnym brązie nie wyjdzie Ci żaden sklepowy blond, ogólnie nic jaśniejszego od tego co masz Ci nie wyjdzie chyba że najpierw ściągniesz kolor
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.