Rossmann cz. XIX - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 20:32   #391
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie z Wawy więc nie pomoge Ja zawsze zamawiam na allegro albo poluje na promocje, np ostatnio dostałam u siebie w mieście w takim osiedowym sklepie za 39zł A tak to mozna patrzeć na promocje np. w Hebe, jak jest -40% to można go dorwac w podobnej cenie
Będę szukać :d Jedyne HEBE jakie widziałam to w okolicy metra pola mokotowskie raz w życiu o ile dobrze pamiętam

orangemisia ja ten inglotowski sobie bardzo chwalę jak i wszystko a tego kremu ziaji to używam lat już 4 i no jest super że do tej pory żaden podkład go nie przebił.... dlatego ten revlon tak kusi
__________________
Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich ----------------->SGGW



gfpink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:35   #392
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Ja również posiadam cerę mieszaną. Faktycznie colorstay dobrze kryje jednak u mnie podkreślał suche skórki. Nie wyglądałam w nim korzystnie. Teraz używam podkładu Paese i jestem zadowolona. Ma fajną konsystencje, nie to co colorstay. Nie lubię takich lejących się podkładów.
Na ostatniej promocji -40% skusiłam się na Wake me up, latem jak najbardziej ok. Jest leciutki, ale nie jest kryjący.
Miałam starszą wersję Helty mix i ubóstwiałam ją. W miarę kryła, nie podkreślała suchych skórek i pięknie pachniała. Nie wiem jak wygląda nowa wersja.
Prawda, mam cere mieszana i rownież zdarzało mu sie podkreslac u mnie suche skorki, ale wystarczy zadbac o odpowiednie nawilzenie i jest super Z pudrem sie przy Colorstayu tak nie świece po całym dniu spedzonym poza domem Helathy mix jednak wymaga przypudrowania sie w polowie dnia
Ciekawa jestem jaka bedzie ta nowa wersja HM, jedni mowia ze nic sie w skladzie nie zmienilo ale niektóre opinie na KWC wzbudzają moje wątpliwosci. Cóż bedzie trzeba samemu sie przekonać i kupić na przyszłe lato
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2013-08-28 o 20:36
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:38   #393
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Rossmann cz. XIX

dziękuję dziewczyny za opinie o Revlon Colorstay właśnie na okres zimowy szukam czegoś kryjącego-mam lekkie przebarwienia na czole i przez okres zimowy będę z nimi walczyć,ale na ten czas potrzebuję jeszcze kryjącego podkładu

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Ja również w kwestii (nie)świecenia się stawiam bardziej na puder niż na podkład.
pudru używam tylko w ciągu dnia do poprawek,rano tylko lekki krem i podkład,nie chcę nic więcej dawac na twarz tak od rana...

Cytat:
Napisane przez SummertimeSadness Pokaż wiadomość
w ogóle tusze z wibo, lovely są bardzo fajne.. i na promocji wychodzą za jakieś 6 zł. używam żółtego z lovely od maja i jeszcze nie zasechł, choć chyba się kończy już
wiecie że nie miałam jeszcze ani tuszu Wibo ani Lovely? wiem,należy mi się lanie zaraz zaraz...jak to polecałyście? żółty z Lovely,zielony z Wibo?
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:40   #394
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XIX

A dla mnie Wake me up jest idealny

Dopiero skapowałam się, ze jest nowy watek

Polecicie jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Mam cerę mieszaną.
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:42   #395
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
wiecie że nie miałam jeszcze ani tuszu Wibo ani Lovely? wiem,należy mi się lanie zaraz zaraz...jak to polecałyście? żółty z Lovely,zielony z Wibo?
dokładnie tak

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Mam cerę mieszaną.
może z lirene w różowej tubce? czeka u mnie w kolejce na wypróbowanie ale dużo osób go zachwalało przy okazji -40%
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ia-twarzy.html

Edytowane przez Justine1989
Czas edycji: 2013-08-28 o 20:44
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:47   #396
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Polecicie jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Mam cerę mieszaną.
Ja również mam cerę mieszana i wrażliwą. Skończyłam w bawienie sie zelami do mycia twarzy, od miesiąca stosuje mydło w kostce Dove O wiele tańszy i rownie dobrze oczyszcza. Nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry, do tego cudnie pachnie Warto spróbować
Fajny i odświeżający jest taki żel peelingujacy z Garniera, bodajże Fruit Energy. Dobrze odświeża i ladnie pachnie ale moja skóre wysusza bardziej niż zwykła kostka myjąca z Dove za 3 zł
Słyszałam, że bardzo dobry jest ten żel z Loreala
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2013-08-28 o 20:48
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:50   #397
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Ja również mam cerę mieszana i wrażliwą. Skończyłam w bawienie sie zelami do mycia twarzy, od miesiąca stosuje mydło w kostce Dove O wiele tańszy i rownie dobrze oczyszcza. Nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry, do tego cudnie pachnie Warto spróbować
Fajny i odświeżający jest taki żel peelingujacy z Garniera, bodajże Fruit Energy. Dobrze odświeża i ladnie pachnie ale moja skóre wysusza bardziej niż zwykła kostka myjąca z Dove za 3 zł
Brr, mydło w kostce do twarzy? Jakoś mi się to nie widzi - leży takie na mydelniczce i bakterie po nim skaczą, może ktoś umyje nim ręce po wyjściu z toalety . Używałam kiedyś mydeł antybakteryjnych z Barwy i Clearskin, ale moje skóra lubiła je tylko na początku, więc zrezygnowałam. Żele są chyba bardziej higieniczne.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 20:53   #398
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Brr, mydło w kostce do twarzy? Jakoś mi się to nie widzi - leży takie na mydelniczce i bakterie po nim skaczą, może ktoś umyje nim ręce po wyjściu z toalety . Używałam kiedyś mydeł antybakteryjnych z Barwy i Clearskin, ale moje skóra lubiła je tylko na początku, więc zrezygnowałam. Żele są chyba bardziej higieniczne.
Ohoho nie używam takiego mydełka ktore lezy sobie na mydelniczce i wszyscy sie nim paćkaja i je dotykaja Mam osobne schowane w pudełeczku przeznaczone do mycia twarzy na prawde sama nie byłam przekonana ale nie żaluje ze sprobwalam bo fajnie sie sprawdza
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:03   #399
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
gdzie w warszawie tanio revlon można znaleźć?
Ubolewam, że w rossie nie ma ;/
Hm na świecenie to ja jakoś myslałam, że to głównie kwestia pudru....
Ja zawsze ziaji nuno używałam tego kremu tonującego i puder z inglota i się trzyma serio bardzo długo
Szafę revlonu masz w rossie na korotyńskiego (ochota), czasem trafia się w promocji, ale w hebe częściej mają jakieś akcje promocyjna na pojedyncze szafy
ja CS kocham, trzyma się cały dzień, dobrze kryje i dzięki niemu nie świecę się jak żarówa po 2 godz od nałożenia
Dziewczyny 2.09 i 13.09 mają być nowe CND m.in szampony marc anthony (teraz są odżywki), kilka kolorów farb z sayossa
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:04   #400
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A jak z podrażnieniami skóry po tej maszynce? Chodzi mi o nogi i miejsca intymne? Dobrze golą, na długo wystarczy jedna?
Hmm, ja z podrażnieniami po goleniu problemu nie mam, raz tylko mi się zdarzyło jak po goleniu nóg założyłam obcisłe spodnie, wieczorem była krwawa masakra Używam do pach, bikini i nóg i nigdzie mnie nie podrażniły. Właśnie bardzo je lubię za wydajność, starczają na długo
Cytat:
Napisane przez arrachne Pokaż wiadomość

Jeszcze jedno pytanie: jakie maszynki do golenia polecacie? Warto zainwestować w taką droższą i potem dokupować wkłady? Bo kupiłam ostatnio wosk (ten z Veet), ale strasznie z tym dużo zachodu, bo wszystko się klei i trzeba dużo sprzątać, do tego miał być spokój z włoskami na 2 tygodnie, a mi po 4-5 dniach zaczęły odrastać
Pewnie zamiast wyrwać włoski to pourywał, mam tak z depilatorem


Ten wątek to zło. Mam podkład, z którego jestem zadowolona, a już mnie kusi ten Revlon

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2013-08-28 o 21:05
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:05   #401
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Rossmann cz. XIX

Nadrobiłam

W gazetce nic specjalnego, pewnie kupię szampon z Alterry, ale nie jestem przekonana i chyba nic więcej. Mój portfel się ucieszy

Widziałam, że mowa o tuszach. Ja o maja jestem wielką fanką żółtego tuszu z Lovely - najlepszy jakiego używałam, a najtańszy. Mam kolejne opakowanie.

A co do żeli do mycia twarzy, mam z tym problem - nie widzę większej różnicy między nimi :/ Nie znalazłam jeszcze ulubieńca. Teraz kończę żel z peelingiem z Lirene, i mam na później z Biedry. Szukam ideału póki co
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 21:05   #402
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Ohoho nie używam takiego mydełka ktore lezy sobie na mydelniczce i wszyscy sie nim paćkaja i je dotykaja Mam osobne schowane w pudełeczku przeznaczone do mycia twarzy na prawde sama nie byłam przekonana ale nie żaluje ze sprobwalam bo fajnie sie sprawdza
Rozumiem. U mnie to nie miałoby racji bytu, chyba że wynosiłabym mydelniczkę do pokoju po każdym użyciu .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:13   #403
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za opinie o Revlon Colorstay właśnie na okres zimowy szukam czegoś kryjącego-mam lekkie przebarwienia na czole i przez okres zimowy będę z nimi walczyć,ale na ten czas potrzebuję jeszcze kryjącego podkładu
Z jakimi przebarwieniami się zmagasz? Ja mam w planach Cosmelan, bo mam już dość smarowania się kremami rozjaśniającymi, które i tak nie działają
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:16   #404
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rossmann cz. XIX

Również czaję się na Revlona CS. Niestety, u mnie w ani jednym, ani w drugim Rossmanie nie ma ich szafy. Na dniach będę w innym mieście, tam jest pewna drogeria z Revlonem i mam zamiar dobrać sobie kolor i zakupić podkład przez Internet. W końcu idzie jesień, przydałoby się coś kryjącego i trwałego na uczelnię.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:20   #405
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Rossmann cz. XIX

Dziewczyny czy wiadomo już coś więcej o tej wielkiej promocji na kolorówkę? Przewertowałam ostatnich 15stron wątku i nic nie znalazłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:22   #406
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiadomo już coś więcej o tej wielkiej promocji na kolorówkę? Przewertowałam ostatnich 15stron wątku i nic nie znalazłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bo nic nie wiadomo. Nie wiadomo także, czy będzie na kolorówkę
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:25   #407
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Bo nic nie wiadomo. Nie wiadomo także, czy będzie na kolorówkę
Kurcze szkoda, bo nie wiem czy odkładać kasę na szaleństwa a przydałby mi się nowy Burżuj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:40   #408
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Rossmann cz. XIX

Revlon CS jest dobry, ale moim zdaniem lepsza jest wersja do skóry mieszanej/tłustej. Miałam obie i jednak ten do suchej zapychał i ciemniał na twarzy, ten do tłustej tego nie robi. Aczkolwiek dziś np. pojaśniał mi na skórze, więc mi się pod koniec dnia zrobiła twarz bledsza od szyi, ale jakim cudem to nie wiem
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 22:15   #409
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alinson Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to, że sam rycynowy źle u mnie działał, tego z Alterry nigdy nie próbowałam

U mnie ten migdał i papaja nie zdziałał cudów, ale jak czytam jakie efekty przynosi u innych dziewczyn to naprawdę warto któryś wypróbować

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
co do lakierów Blink,widziałam niedawno zapowiedź na FB i jeszcze będą "zamszowe",skopiowała m fotkę z FB,zobaczcie w załączniku
Dobrze, że dali dwa odcienie szarości z tych zamszowych, raczej na czerwony czy inny intensywny bym się nie pokusiła, a tak podobają mi się

Cytat:
Napisane przez Charrlotka Pokaż wiadomość
Po Alterze właśnie morelowej dostałam okropnego łupieżu, dosłownie się sypało, a do tego bardzo mnie swędział skalp, więc może to jednak wina szamponu?
Mnie ten szampon strasznie wysuszał końcówki włosów, na skalp niby negatywnie nie podziałał, ale może przez to, że codziennie używam innego szamponu

Cytat:
Napisane przez orangemisia Pokaż wiadomość
Ja również po szamponie z Alterry dostałam strasznego łupieżu. Nigdy jeszcze żaden szampon tak na mnie nie podziałał. Nie mówiąc już o tym, że moje włosy go nie polubiły. Musiałam go wyrzucić.
Charrlotka czy używałaś może odżywki lub maskę Alterra? Kusi mnie wypróbowanie, ponieważ dużo osób je chwali. Jednak boje się, że ona też będzie źle działać na moje włosy/skórę głowy.
Odżywki z Alterry raczej nie ma się co bać, fajnie nawilża Maski nie miałam

Używałam kiedyś Revlona CS o/c jak miałam jeszcze mieszaną skórę, ta stara wersja była fantastyczna i myślałam, że będę używać tego podkładu po grób, aż go "ulepszyli" i strasznie zapchał mi skórę, pryszcz na pryszczu niestety, szkoda mi go było strasznie, bo świetnie krył, cały dzień bez jakichkolwiek poprawek
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2013-08-28 o 23:08
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 22:47   #410
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hmm, ja z podrażnieniami po goleniu problemu nie mam, raz tylko mi się zdarzyło jak po goleniu nóg założyłam obcisłe spodnie, wieczorem była krwawa masakra Używam do pach, bikini i nóg i nigdzie mnie nie podrażniły. Właśnie bardzo je lubię za wydajność, starczają na długo
Dziękuję za info Może się skuszę tym bardziej że ciut taniej będą od piątku
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 23:15   #411
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z was wie co się dzieje z serum na rozstępy z Bielendy? Dziś byłam w Rossmannie i zauważyłam CND przy nim. Ma któraś informacje czy go wycofują, czy zmieniają skład, czy coś?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 23:29   #412
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z was wie co się dzieje z serum na rozstępy z Bielendy? Dziś byłam w Rossmannie i zauważyłam CND przy nim. Ma któraś informacje czy go wycofują, czy zmieniają skład, czy coś?
U mnie od miesiąca widziałam te smarowidło w cnd i nikt go nie kupuje albo to jakiś pic

Cytat:
Napisane przez dkny94 Pokaż wiadomość
Sorki dziewczyny, ja nie w temacie - szykuje się jakaś wielka promocja w Rossmannach? - 40%? O co chodzi?
Jeszcze dokładnie nie wiadomo
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 06:31   #413
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Rossmann cz. XIX

Dobra, to mam pytanie odnośnie podkładów. Czy kupię w Rossmannie jakiś porządny podkład do cery mieszanej, który w miarę kryje, matuje i jest trwały? Już nie mam pojęcia, za co się brać. Jedni doradzają Revlon, inni odradzają, a czas tyka, ponieważ nie chcę świecić przebarwieniami potrądzikowymi na zajęciach w październiku.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:00   #414
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Rossmann cz. XIX

uff, wszystko nadrobiłam
w gazetce na szczęście nie ma nic ciekawego, ale jestem bardzo ciekawa czym zaskoczy nas we wrześniu R., liczę na pielęgnację i produkty do włosów
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:22   #415
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z was wie co się dzieje z serum na rozstępy z Bielendy? Dziś byłam w Rossmannie i zauważyłam CND przy nim. Ma któraś informacje czy go wycofują, czy zmieniają skład, czy coś?
Może Rossmann wycofuje się z jego sprzedaży. Po prostu. Czasem jak czytam lament, że jak coś znika z R., a to "mój ulubiony produkt, omójBoże, co ja teraz biedna zrobię", to chce mi się trochę śmiać. O ile nie jest to produkt marki własnej R., to istnieje ogromna szansa, że można będzie go kupić nadal w innych drogeriach/marketach - tak np. było z kremami z serii Wrażliwa Natura marki AA.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:31   #416
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
A dla mnie Wake me up jest idealny

Dopiero skapowałam się, ze jest nowy watek

Polecicie jakiś łagodny żel do mycia twarzy?Mam cerę mieszaną.
Ja polecam Under 20 oczyszczająco-matujący z ekstraktem z cytrusów jeśli lubisz jak żel się pieni, a jak nie to micel z Biedronki
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:33   #417
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może Rossmann wycofuje się z jego sprzedaży. Po prostu. Czasem jak czytam lament, że jak coś znika z R., a to "mój ulubiony produkt, omójBoże, co ja teraz biedna zrobię", to chce mi się trochę śmiać. O ile nie jest to produkt marki własnej R., to istnieje ogromna szansa, że można będzie go kupić nadal w innych drogeriach/marketach - tak np. było z kremami z serii Wrażliwa Natura marki AA.
Hehe no właśnie Chociaż chyba nie wybaczę Rossmannowi wycofania mojej ukochanej odżywki Alterra z morela
A ta seria Wrażliwa Natura fajna jest
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:25   #418
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

jaką masz cerę? ja go kupiłam ostatnio na promocji -40%,jestem zadowolona,dobrze się rozprowadza,pięknie pachnie,lekko kryje i mimo że mam cerę tłustą/mieszaną i lekko się świeciłam,to o dziwo mi to nie przeszkadzało wzięłam jednak o jeden numer za ciemny,na lato jest super,ale jak zblednę jesienią,będę musiała go odłożyć...
teraz jestem napalona na Revlon Colorstay warto? podobno dobrze kryje....ale czy do tłustej cery będzie dobry?
Mam skórę suchą atopową, bardzo delikatną, wrażliwą, dość szorstką, złuszczającą się i uzależnioną od Cetaphilu. Ciężka ta moja skóra na twarzy Ogólnie mam problem z podkładami, bo każdy, który do tej pory używałam strasznie wysuszał mi skórę, dosłownie odpadała mi płatami codziennie wieczorem, a w dodatku miałam uczucie, że strasznie PALI mnie twarz, jakbym mi ktoś zapałki przystawiał do twarzy.. Udało mi się znaleźć podkład (z pomocą kosmetologa), który mi odpowiada, nic nie piecze, kolor raczej dopasowany, kryje nie mocno, ale lubię lekki efekt, no i co najśmieszniejsze... to podkład drogeryjny
Także lepiej nie szukam/testuję innych podkładów Zamieszanie z kolorem, kryciem, pieczeniem..

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Też się na niego skusiłam na promocji -40% i mam dokładnie takie same zdanie o nim W dodatku najjaśniejszy kolor był dla mnie trochę za ciemny, a do jakichś wybitnych bladziochów nie należę. Może ta poprzednia wersja była lepsza, ale tego obecnego nie polecam
Dzięki, dzięki, już mi się chcica wyłączyła
alinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:46   #419
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Rossmann cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
wiecie że nie miałam jeszcze ani tuszu Wibo ani Lovely? wiem,należy mi się lanie zaraz zaraz...jak to polecałyście? żółty z Lovely,zielony z Wibo?
Dokladnie

Cytat:
Napisane przez 201703221005 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jeszcze nic nie wiadomo dokładnie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Może Rossmann wycofuje się z jego sprzedaży. Po prostu. Czasem jak czytam lament, że jak coś znika z R., a to "mój ulubiony produkt, omójBoże, co ja teraz biedna zrobię", to chce mi się trochę śmiać. O ile nie jest to produkt marki własnej R., to istnieje ogromna szansa, że można będzie go kupić nadal w innych drogeriach/marketach - tak np. było z kremami z serii Wrażliwa Natura marki AA.
Tą serię ciągle widzę w Realu
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:37   #420
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Rossmann cz. XIX

po ostatnim przeglądzie moich lakierów stwierdziłam, że dam sobie bana na zakup nowych sztuk, ale chyba jednak skuszę się na zakup lakiery zamszowego takiego jeszcze nie mam. myślę, że na jesień będzie idealny

kończy mi się mój ulubiony podkład z rimmela match perfection jeszcze stara wersja. Cały czas rozważam co teraz kupić czy nową wersję czy revlon
Mam miejscami przesuszoną skórę twarzy i nie wiem czy revlon nie pogorszył by jej stanu.
colinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.