po kilku udanych spotkaniach...cisza ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 13:37   #61
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
fajnie się o tym rozprawia, jak się siedzi przed kompem,. Mnie się wydaje, że trzeba być nieźle zimnym żeby nie zacząć trochę sobie marzyć itp. Rozumiem po jednym spotkaniu, ale po kilku gdzie każde następne zaczyna coś oznaczać, potwierdzać zainteresowanie? Naprawdę w życiu jesteś taki racjonalny i taktyczny, jak Twoje rady?
No nie wkrecam sie po kilku tygodniach nie wiadomo jak. Nie wiem czy to jest racjonalnosc i taktycznosc po prostu, nie obiecuje sobie nie wiadomo czego po takim czasie, szczegolnie gdy brak jakichkolwiek deklaracji na ten temat (a nawet jesli sa, to tak, podchodze do nich z dystansem w takim momencie).

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
Czasami jak czytam takie wypowiedzi to przestaje wierzyć w sens udzielania rad, bo punkt widzenia faktycznie zależy od punktu siedzenia, poza tym mówi się, że człowiek nie słucha własnych rad. Już nie mówiąc o stwierdzeniach: twoja wina
Mysle ze jest sens. Chociaz wiekszosci ludzi jest najlatwiej sluchac rad, ktore sa najblizsze do ich punktu widzenia, a to nie zawsze jest najlepsza droga.

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
Licja20 jestem po Twojej stronie, nie daj sobie wmówić tych "komplementów". Nawet jeśli to samotność czasem wyostrza nasze wyobrażenia to bywamy ułomnymi ludźmi, przedstawiają Ci tu sytuacje najbardziej optymalnie, jak idealnie powinnaś się zachować. Nie daj się zwariować. Wyciągnij z tego wnioski, ale nie dystansuj za bardzo do wszystkiego, bo ktoś kiedyś znowu może sie przestraszyć oziębłości. Kieruj się swoimi przekonaniami bo to Twoje życie, my go za Ciebie nie przeżyjemy. Temat kolesia już sobie odpuść i zrób coś dla siebie
Ja przepraszam, a ktos jej nie po jej stronie? Nie wydaje mi sie, ze ktokolwiek wszedl na ten watek, zeby autorce podokuczac itd.; to ze rady moga jej sie nie podobac, nie zmienia faktu, ze ktos probuje jej pomoc
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:39   #62
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

No właśnie - zgadzam się całkowicie z koKOro. Nie wyobrażam sobie, by spotykając się z kimś, kto okazuje zainteresowanie, nie zacząć sobie choć w jakimś stopniu robić nadziei, że coś z tego wyjdzie i nie rozczarować się, gdy nie wychodzi. No, ale mam wrażenie, że zdaniem części osób wypowadających się w tym wątku kierowanie się w życiu nadzieją i emocjami, a nie zimnym rozsądkiem jest niedojrzałe

Sandruś88, pewnie nigdy się nie zadurzyłaś od pierwszego wejrzenia i nie wiesz, jak się wtedy reaguje - ale myślę, że kiedyś zmienisz zdanie i nie będziesz tak kategorycznie oceniać. W ogóle - skąd tu w ogóle słowo "wina"w odniesieniu do autorki???? Winny jest ten, co robi niepotrzebne nadzieje drugiej osobie, a potem tchórzy przed powazniejszym związkiem.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.

Edytowane przez stargazer
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:41
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:04   #63
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Ja nie twierdze, ze to jest wlasciwe zachowanie.
Tez mnie kiedys facet zrobil w bambuko.
Najpierw mialam nadzieje na cos wiecej, a potem cisza.
Jakis czas potem zobaczylam Go z dziewczyna.
Wtedy (mialam 17 lat) bardzo to przezywalam - przeciez to On zaczal, staral sie itp.
Niedawno tez koelga probowal ze mna swoich mozliwosci dla sportu.
Ale z czasem zauwazylam, ze wiekszosc mezczyzn lubi sie sprawdzac i dlatego nigdy na poczatku nie robie sobie duzych nadziei, zeby sie nie rozczarowac
I nie krytykyje tu autorki, czy nie mowie, ze trzeba bylo chlodno to kalkulowac.
Po prostu dla wlasnego zdrowia lepiej na przyszlosc nie nastawiac sie na zwiazek, dopoki mezczyzna tego wyraznie nie zadeklaruje
Oni juz tak maja.
Uszy do gory
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:55   #64
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

może stwierdzicie,że zwariowałam ale czy to zły pomysł,żebym sie do niego odezwała?chodzi o to,że do mnie należało ostatnie słowo i to ja powiedziałam,że póki co pasuje...Ale ja go naprawde polubilam i chcialabym z nim byc na stopie kolezenskiej ale niewiem czy to juz nie zaszlo za daleko..czy jezeli bym sie odezwala do niego za jakis czas to nie pomysli ze mu sie narzucam,bo on raczej 1szy się nie odezwie po tym co napisalam...rany ,sama niewiem co mam zrobic?! chyba mi odbija .....!!
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:16   #65
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
może stwierdzicie,że zwariowałam ale czy to zły pomysł,żebym sie do niego odezwała?chodzi o to,że do mnie należało ostatnie słowo i to ja powiedziałam,że póki co pasuje...Ale ja go naprawde polubilam i chcialabym z nim byc na stopie kolezenskiej ale niewiem czy to juz nie zaszlo za daleko..czy jezeli bym sie odezwala do niego za jakis czas to nie pomysli ze mu sie narzucam,bo on raczej 1szy się nie odezwie po tym co napisalam...rany ,sama niewiem co mam zrobic?! chyba mi odbija .....!!
Nawiązywanie z nim kontaktu to zły pomysł. On wyraźnie dał Ci do zrozumienia, że nie jest Tobą zainteresowany. Gdyby chciał żebyś była jego koleżanką już byś to wiedziała. Nie narzucaj się, faceci nie szanują takich dziewczyn.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:22   #66
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
może stwierdzicie,że zwariowałam ale czy to zły pomysł,żebym sie do niego odezwała?chodzi o to,że do mnie należało ostatnie słowo i to ja powiedziałam,że póki co pasuje...Ale ja go naprawde polubilam i chcialabym z nim byc na stopie kolezenskiej ale niewiem czy to juz nie zaszlo za daleko..czy jezeli bym sie odezwala do niego za jakis czas to nie pomysli ze mu sie narzucam,bo on raczej 1szy się nie odezwie po tym co napisalam...rany ,sama niewiem co mam zrobic?! chyba mi odbija .....!!
Bardzo zly pomysl. On wyraznie dal do zrozumienia, ze nie jest zaintersowany, daj mu spokoj, nie jest warty takiego zachodu.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:31   #67
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Licja, to już będzie narzucanie się.
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!





Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 08:47   #68
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
może stwierdzicie,że zwariowałam ale czy to zły pomysł,żebym sie do niego odezwała?chodzi o to,że do mnie należało ostatnie słowo i to ja powiedziałam,że póki co pasuje...Ale ja go naprawde polubilam i chcialabym z nim byc na stopie kolezenskiej ale niewiem czy to juz nie zaszlo za daleko..czy jezeli bym sie odezwala do niego za jakis czas to nie pomysli ze mu sie narzucam,bo on raczej 1szy się nie odezwie po tym co napisalam...rany ,sama niewiem co mam zrobic?! chyba mi odbija .....!!
No i mówiłam, że jesteś zdesperowana

Tak tak, napisz do niego, zadzwoń, a najlepiej pojedź do niego do domu i wystawaj pod oknem !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:31   #69
niemogeno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 438
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Ciężka sprawa... Zadurzyć się w kimś, kto ma Cię gdzieś... Na szczęscie przechodzi, z czasem/wiekiem, mozna do takich znajomosci podchodzic z dystansem. Moge tylko doradzic, zebys calkowicie o nim zapomniala i nie odzywala sie do niego. Mozliwe, ze jesli nadal bedziesz zabiegała o jego względy potem zaczniesz tego zalowac, wstydzic sie, a on bedzie mial co opowiadac kolegom i temat do zartow. Trzeba byc twardym niestety... Szanujmy sie, trzeba miec honor
niemogeno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:33   #70
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

To juz bedzie narzucanie sie.
W tej chwili szukasz okazji do kontaktu, tlumaczac to checia zawarcia kolezenkiej znajomosci
Przyznaj sama przed soba, ze nie mozesz pogodzic sie z tym, ze On nie potraktowal Cie powaznie.
Moze i Wasza znajomosc ma szanse byc na stopie kolezenskiej, ale za pare lat
Na razie zalecalabym zagospodarowac sobie wolny czas w inny sposob, a za pare miesiecy (najpozniej) to zauroczenie minie
Znam z wlasnego doswiadczenia
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:54   #71
Che'Nelle
Raczkowanie
 
Avatar Che'Nelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 143
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

aż normalnie mi sie wierzyć nie chce bo jestem dokładnie w takiej samej sytuacji jak autorka wątku..cóż może nie do końca gdyż u mnie to było tak, że to on mnie "wyczaił" na imprezie a że mamy wspólnego kolegę to wziął od niego moje namiary i odezwał się..gadalismy na gg on chciał szybko spotkania itp coś mi nie pasowało ale zgodziłam się. wydawało mi się, ze sobie jaja ze mnie robi ale następnym razem jak zaproponował spotkanie też poszłam..i tak szybko się to wszystko rozkręciło pisał mi że szuka dziewczyny, że chce prawdziwego związku a nie takiego "na miesiąc", chwalił się mną swoim kolegom..no cóż pewnego dnia napisał mi, że uwarza, że to idzie za szybko (tylko kto tu narzucił to tempo;/), że on nie chce teraz związku (to mnie rozwaliło gdyż ja w ogóle na temat związku nic nie pisałam to on zaczął mnie nazywać swoją dziewczyna ja taka głupia nie jestem by związac sie z chlopakeim co go prawie nie znam) itp to sie go pytam czy to koniec a ten do mnie, że nie, że to nie koniec, że nadal chce ze mną rozmawiać, spotykać się i chce dochodzić do tego związku małymi kroczkami.. :/ tylko szkoda ze od tego czasu w ogole do niczego nie "dochodzimy" gdyż on w ogole nie proponuje spotkań a ja w życiu się narzucac nie będę...jest mi przykro, że tak wyszło ale nie mam zamiaru się przed nim płaszczyć. niby pisze smsy, gadamy ale to nie to samo..
łatwo jest napisać "olej go" "daj sobie spokój" ale to wcale takie proste nie jest i rozmiem autorkę watku bardzo dobrze
ja w ostatnim związku byłam 3 lata, nie mam doświadczenia w takich flirtach i po prostu dałam się zbajerować.
Che'Nelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 21:28   #72
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Che'Nelle Pokaż wiadomość
aż normalnie mi sie wierzyć nie chce bo jestem dokładnie w takiej samej sytuacji jak autorka wątku..cóż może nie do końca gdyż u mnie to było tak, że to on mnie "wyczaił" na imprezie a że mamy wspólnego kolegę to wziął od niego moje namiary i odezwał się..gadalismy na gg on chciał szybko spotkania itp coś mi nie pasowało ale zgodziłam się. wydawało mi się, ze sobie jaja ze mnie robi ale następnym razem jak zaproponował spotkanie też poszłam..i tak szybko się to wszystko rozkręciło pisał mi że szuka dziewczyny, że chce prawdziwego związku a nie takiego "na miesiąc", chwalił się mną swoim kolegom..no cóż pewnego dnia napisał mi, że uwarza, że to idzie za szybko (tylko kto tu narzucił to tempo;/), że on nie chce teraz związku (to mnie rozwaliło gdyż ja w ogóle na temat związku nic nie pisałam to on zaczął mnie nazywać swoją dziewczyna ja taka głupia nie jestem by związac sie z chlopakeim co go prawie nie znam) itp to sie go pytam czy to koniec a ten do mnie, że nie, że to nie koniec, że nadal chce ze mną rozmawiać, spotykać się i chce dochodzić do tego związku małymi kroczkami.. :/ tylko szkoda ze od tego czasu w ogole do niczego nie "dochodzimy" gdyż on w ogole nie proponuje spotkań a ja w życiu się narzucac nie będę...jest mi przykro, że tak wyszło ale nie mam zamiaru się przed nim płaszczyć. niby pisze smsy, gadamy ale to nie to samo..
łatwo jest napisać "olej go" "daj sobie spokój" ale to wcale takie proste nie jest i rozmiem autorkę watku bardzo dobrze
ja w ostatnim związku byłam 3 lata, nie mam doświadczenia w takich flirtach i po prostu dałam się zbajerować.
no fakt,jestes w b.podobnej sytuacji Ehhh
Ja na spokojnie,po kilku dniach przemyslen wiem juz co zrobie...
odezwe sie do niego.Tak,zrobie to ale jeszcze nie teraz.Poczekam do maja,minie troche czasu i on juz nie powinien pomyslec ze mu sie narzucam.Jezeli odezwalabym sie po kilku dniach od tamtej rozmowy to raczej na dobre by mi to nie wyszlo,nie chce mu sie narzucac.
W maju t.j. powiedzialam,odezwe sie do niego i zaproponuje zebysmy pozostali na stopie kolezenskiej.Po co mi to? hmmm nie chce zeby mi sie urwal z nim kontakt.Fajnie,gdy ma sie blisko siebie osobe z ktora mozna sie od czasu do czasu spotkac,pojsc na impreze itp. Napewno lepsze jest to,niz mielibysmy udawac ze sie nie znamy i nawet nie mowic sobie "czesc", o nie,tego bym nie chciala...zdazylam go naprawde polubic i nie chce stracic z nim kontaktu.To juz postanowione...
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 07:40   #73
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
no fakt,jestes w b.podobnej sytuacji Ehhh
Ja na spokojnie,po kilku dniach przemyslen wiem juz co zrobie...
odezwe sie do niego.Tak,zrobie to ale jeszcze nie teraz.Poczekam do maja,minie troche czasu i on juz nie powinien pomyslec ze mu sie narzucam.Jezeli odezwalabym sie po kilku dniach od tamtej rozmowy to raczej na dobre by mi to nie wyszlo,nie chce mu sie narzucac.
W maju t.j. powiedzialam,odezwe sie do niego i zaproponuje zebysmy pozostali na stopie kolezenskiej.Po co mi to? hmmm nie chce zeby mi sie urwal z nim kontakt.Fajnie,gdy ma sie blisko siebie osobe z ktora mozna sie od czasu do czasu spotkac,pojsc na impreze itp. Napewno lepsze jest to,niz mielibysmy udawac ze sie nie znamy i nawet nie mowic sobie "czesc", o nie,tego bym nie chciala...zdazylam go naprawde polubic i nie chce stracic z nim kontaktu.To juz postanowione...
Co za żal

Chłopak wyrywa laskę na imprezie za pomocą tandetnych tekstów, wykorzystuje do własnych celów (nie ma z kim do kina iść to od biedy ona może być), ta się zakochuje - chłopak ją rzuca. Po czym ona planuje, ze się w maju do niego odezwie, bo chce mieć przyjaciela i z kim na imprezę pójść.

Zero godności, zero szacunku do siebie ...

Parafrazując słowa znanego pisarza: dopóki nie zarejestrowałam się na Wizażu, nie wiedziałam, ze takie kobiety istnieją.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:13   #74
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Zrobisz, jak uwazasz.
Ale osmieszasz sie.
Gdyby cena za to bylo tylko osmieszenie, to ok.
Ale prawdopodobnie znow bedziesz robic sobie nadzieje na cos wiecej ze strony chlopaka, ktoremu po prostu na Tobie NIE ZALEZY
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 14:26   #75
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
no fakt,jestes w b.podobnej sytuacji Ehhh
Ja na spokojnie,po kilku dniach przemyslen wiem juz co zrobie...
odezwe sie do niego.Tak,zrobie to ale jeszcze nie teraz.Poczekam do maja,minie troche czasu i on juz nie powinien pomyslec ze mu sie narzucam.Jezeli odezwalabym sie po kilku dniach od tamtej rozmowy to raczej na dobre by mi to nie wyszlo,nie chce mu sie narzucac.
W maju t.j. powiedzialam,odezwe sie do niego i zaproponuje zebysmy pozostali na stopie kolezenskiej.Po co mi to? hmmm nie chce zeby mi sie urwal z nim kontakt.Fajnie,gdy ma sie blisko siebie osobe z ktora mozna sie od czasu do czasu spotkac,pojsc na impreze itp. Napewno lepsze jest to,niz mielibysmy udawac ze sie nie znamy i nawet nie mowic sobie "czesc", o nie,tego bym nie chciala...zdazylam go naprawde polubic i nie chce stracic z nim kontaktu.To juz postanowione...
A po kiego grzyba Tobie to? Naprawde chcesz sie tak narzucac? Po co Tobie jakas stopa kolezenska z gosciem ktorego poznalas na imprezie, on rzucil kilka tekstow, pospotykal sie i olal Ciebie? Czemu wlasciwie chcesz kultywowac ta znajomosc? Lepiej juz spotkaj sie z tym Polakiem ze Szwajcarii, przynajmniej sie chlopak stara
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:00   #76
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Ja tam jestem zdania ze jesli ktos szybko sie wciaga i liczy na cos wiecej po krotkim czasie ten szybciej zapomni o doznanym zawodzie (:
czyli mowiac prosto: nie ten to nastepny ;D
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:16   #77
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Co za żal

Chłopak wyrywa laskę na imprezie za pomocą tandetnych tekstów, wykorzystuje do własnych celów (nie ma z kim do kina iść to od biedy ona może być), ta się zakochuje - chłopak ją rzuca. Po czym ona planuje, ze się w maju do niego odezwie, bo chce mieć przyjaciela i z kim na imprezę pójść.

Zero godności, zero szacunku do siebie ...

Parafrazując słowa znanego pisarza: dopóki nie zarejestrowałam się na Wizażu, nie wiedziałam, ze takie kobiety istnieją.
Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Zrobisz, jak uwazasz.
Ale osmieszasz sie.
Gdyby cena za to bylo tylko osmieszenie, to ok.
Ale prawdopodobnie znow bedziesz robic sobie nadzieje na cos wiecej ze strony chlopaka, ktoremu po prostu na Tobie NIE ZALEZY
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.

Nie dziwię się, że są potem osoby mające po 100 znajomych i kumpli, a jak co do czego przychodzi to okazuje się, że nie mają nikogo szczerego i pewnego obok siebie. Szukanie znajomości na siłę to zły pomysł. Kolegować się można z facetem wobec którego nie miało się nigdy żadnych planów lub przejście na stopę czysto koleżeńską nastąpiło na jasnych zasadach, za obopólną zgodą i chęcią. A tutaj jasności i czystości relacji raczej nie będzie. Na imprezy to powinno się chodzić z kimś pewnym, za kogo można ręczyć, z kim naprawdę się lubimy i mu ufamy, a nie z przypadkowo poznanymi facetami.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 16:48   #78
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A po kiego grzyba Tobie to? Naprawde chcesz sie tak narzucac? Po co Tobie jakas stopa kolezenska z gosciem ktorego poznalas na imprezie, on rzucil kilka tekstow, pospotykal sie i olal Ciebie? Czemu wlasciwie chcesz kultywowac ta znajomosc? Lepiej juz spotkaj sie z tym Polakiem ze Szwajcarii, przynajmniej sie chlopak stara
heh widze,ze czytalas watek o zwiazku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Ja tam jestem zdania ze jesli ktos szybko sie wciaga i liczy na cos wiecej po krotkim czasie ten szybciej zapomni o doznanym zawodzie (:
czyli mowiac prosto: nie ten to nastepny ;D
cos w tym jest...zauwazylam,ze patrze bardziej obiektywnie na ta cala sprawe,emocje juz opadly...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.

Nie dziwię się, że są potem osoby mające po 100 znajomych i kumpli, a jak co do czego przychodzi to okazuje się, że nie mają nikogo szczerego i pewnego obok siebie. Szukanie znajomości na siłę to zły pomysł. Kolegować się można z facetem wobec którego nie miało się nigdy żadnych planów lub przejście na stopę czysto koleżeńską nastąpiło na jasnych zasadach, za obopólną zgodą i chęcią. A tutaj jasności i czystości relacji raczej nie będzie. Na imprezy to powinno się chodzić z kimś pewnym, za kogo można ręczyć, z kim naprawdę się lubimy i mu ufamy, a nie z przypadkowo poznanymi facetami.
Dzisiaj spotkalam sie z moja przyjaciolka,ostatni raz widzialysmy sie z 3 tyg. temu i ona myslala ze z nim jest wszystko ok. gdy opowiedzialam jej cala sytuacje zabronila mi sie do niego odzywac! Wiecie co...macie racje...tak wy macie racje,ona ma racje,moja mama i siotry maja racje- nie powinnam sie do niego odzywac i UWAGA nie zrobie tego... Gdy slyszalam o tym na samym poczatku to nie chcialam po prostu tego sluchac.Mialam klapki na oczach i bylam "glucha" na wszelkiego rodzaju argumenty. Postanowialam wtedy,ze sie do niego odezwe,ze chce byc z nim na stopie kolezenskiej ale moja siostra zapytala sie mnie wprost, czy potrafilabym byc po tym wszystkim tylko jego kolezanka?czy nie chodzi mi o cos wiecej a to jest tylko "mydlenie oczu".Nic jej nie odpowiedzalam.....
Po dzisiejszej rozmowe with my friend,przejrzalam na oczy! Ona nie musiala mnie dlugo przekonywac do tego zebym sie nie odzywala.powiedziala wprost- jezeli sie odezwiesz to bedziesz mu sie narzucac i stracisz szacunek do siebie. Jak to dobrze,ze sie jednak nie odezwalam.Teraz,na trzezwo i obiektywnie oceniajac sytuacje(czego na poczatku nie potrafilam zrobic,kierowalam sie emocjami a nie rozsadkiem)wiem ze to nie jest dobry pomysl. Dobrze,ze zmienilam zdanie... Jezeli jemu bedzie zalezalo na tej znajomosci to sie pierwszy odezwie. Ja tego napewno nie zrobie. Koniec kropka.
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:52   #79
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Hmm ja spotykam się już pół roku z facetem i też na stopniu przyjacielskim, choć się całujemy, przytulamy itd.... facetom jest wygodniej być w związku bez zobowiązań, bo kobiety wolą odrazu przejść do konkretow niestety :/ im wiecej chcesz, tym mniej masz.

Faceci boją się związków i widać, że chce mieć cie narazie na dystans. Głupie jego zachowanie że najpierw pisze i mowi tak jakby się w tobie zauroczył, a teraz mu się odwróciło

najlepiej też troche idź na dystans z ta znajomościa, bo im bardziej bedziesz nachalna tym on zobaczy że ma cie w garści i że jesteś łatwa i przestanie się tobą interesowac...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:05   #80
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
heh widze,ze czytalas watek o zwiazku z obcokrajowcem
Tak czytalem. Ja wszystkie watki czytam

Dobrze ze otrzezwialas

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Hmm ja spotykam się już pół roku z facetem i też na stopniu przyjacielskim, choć się całujemy, przytulamy itd.... facetom jest wygodniej być w związku bez zobowiązań, bo kobiety wolą odrazu przejść do konkretow niestety :/ im wiecej chcesz, tym mniej masz.
No i znowu jakies bzdurne uogolanienia Zupelnie nie masz racji piszac takie stwierdzenia.

Jesli sie tyle spotykacie i tak jest, to Tobie widocznie to nie przeszkadza, skoro sie dalej z nim spotykasz.

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Faceci boją się związków i widać, że chce mieć cie narazie na dystans. Głupie jego zachowanie że najpierw pisze i mowi tak jakby się w tobie zauroczył, a teraz mu się odwróciło
Bzdura.

Czytalas w ogole co autorka pisala pozniej? On nie jest zainteresowany i tyle.

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
najlepiej też troche idź na dystans z ta znajomościa, bo im bardziej bedziesz nachalna tym on zobaczy że ma cie w garści i że jesteś łatwa i przestanie się tobą interesowac...
Ona z tego co pisze, w ogole nie bedzie z nim znajomosci kontynuuowac i bardzo dobrze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:29   #81
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak czytalem. Ja wszystkie watki czytam

Dobrze ze otrzezwialas

Ona z tego co pisze, w ogole nie bedzie z nim znajomosci kontynuuowac i bardzo dobrze.
Opss przepraszam,za tą pomyłkę
Hmmmm może inaczej-ja nie odezwe sie pierwsza,jezeli on to zrobi to nie wykluczone,ze bede z nim kontynuowac znajomosc ale na stopie kolezenskiej.Po tym wszystkim chyba jednak nie chciałabym z nim byc
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:56   #82
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że są potem osoby mające po 100 znajomych i kumpli, a jak co do czego przychodzi to okazuje się, że nie mają nikogo szczerego i pewnego obok siebie. Szukanie znajomości na siłę to zły pomysł.

bardzo spodobalo mi się, że zwróciłaś na to uwagę
to pokazuje, że takie rzeczy jak "nie mam na kogo liczyć" dzieją się czasem na własną prośbę, bo idzie się na ilość i powierzchowne kontakty zamiast na jakość.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Hmm ja spotykam się już pół roku z facetem i też na stopniu przyjacielskim, choć się całujemy, przytulamy itd.... facetom jest wygodniej być w związku bez zobowiązań, bo kobiety wolą odrazu przejść do konkretow niestety :/ im wiecej chcesz, tym mniej masz.
nie rozumiem więc dlaczego się na to godzisz?

Licja20 nieźle Ci ten kolo w głowie zawrócił, ale dobrze, że klapki spadły skup się na czymś bardziej pożytecznym
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:35   #83
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
Licja20 nieźle Ci ten kolo w głowie zawrócił, ale dobrze, że klapki spadły skup się na czymś bardziej pożytecznym
tak jak szybko zawrocil,tak szybko mi przeszlo czas robi swoje,emocje juz opadly i nie mam zamiaru dluzej sie tym przejmowac.Co to,to nie
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 10:10   #84
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Licja20 Pokaż wiadomość
tak jak szybko zawrocil,tak szybko mi przeszlo czas robi swoje,emocje juz opadly i nie mam zamiaru dluzej sie tym przejmowac.Co to,to nie
Brawo. Fajnie, że posłuchałaś przyjaciółki... i nas .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:05   #85
Licja20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 812
Dot.: po kilku udanych spotkaniach...cisza !

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Brawo. Fajnie, że posłuchałaś przyjaciółki... i nas .
Po to załozylam ten watek chcialam poznac opinie innych osob nie zwiazanych z ta sprawa,bo wiem ze wtedy moge liczyc na obiektywna ocene.No i sie nie zawiodlam. Dziekuje wam wszystkim i kazdemu z osobna
__________________
~ ♥ ♥ ~

my fashion blog
nowy wpis 01.02




Licja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.