Za ma³o seksu w zwi±zku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-02, 12:30   #1
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258

Za ma³o seksu w zwi±zku


Witajcie Drogie Wiza¿anki,
Wiele razy na forum udziela³am rad i patrzy³am jak Wy to robicie.
Teraz to ja potrzebuje Waszej rady.
Otó¿ mój problem jest nastêpuj±cy:
Jestem ze swoim partnerem od 2 lat, jest miêdzy nami 4 lata ró¿nicy wieku, od roku wspó³¿yjemy.
Samych zbli¿eñ nie by³o du¿o, raz na miesi±c i rzadziej.
To ja zawsze chcia³am siê kochaæ, on mo¿e wyszed³ z inicjatyw± 2/3 razy. I ze dwa dominowa³.
Zawsze wszystko organizowa³am ja, romantyczny nastrój itp.
On mówi ¿e jemu seks nie jest do niczego potrzebny, ¿e chce pracowaæ nad mi³o¶ci± a nie nad ³ó¿kiem. Du¿o razy gdy chcia³am siê kochaæ zosta³am '' odepchniêta''. Mowi³ wtedy ¿e nie chce siê kochaæ przez jak±¶ tam k³ótnie np. 2 tydz temu. Zawsze by³o i jest mi przykro.
nie wiem co robiæ, czy to ze mn± jest cos nie tak ?
oboje jeste¶my swoimi pierwszymi partenarami seksualnymi.
On jedynie bardzo czêsto inicjuje petting. A jesli by mia³o doj¶æ do du¿ego zbli¿enia to ju¿ nie.
Boli mnie to, nie wiem czym to jest spowodowane,
mówi siê ¿e seks jest równie¿ wa¿ny w zwiazku i teraz widzê ¿e to prawda.
Bardzo proszê Was o radê.
Pozdrawiam
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--

Edytowane przez will will
Czas edycji: 2011-05-02 o 12:32
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 12:44   #2
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 37 060
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

¯aden, podkre¶lam ¿aden zwi±zek nie przejdzie na d³u¿sz± metê je¶li nie ma w nim blisko¶ci fizycznej, wiadomo trzeba kogo¶ kochaæ i ta wiê¼ emocjonalna jest niezwykle wa¿na, ale seks to wszystko dope³nia i nie dam za ¿adne skarby sobie wmówiæ, ¿e zwi±zek be seksu przetrwa no chyba, ¿e jest na to zgoda z obydwu stron, a tutaj jak widaæ Ty potrzebujesz i tu robi siê problem.
Nie chce siê kochaæ z Tob± bo siê k³ócili¶cie? Ok, je¶li by³aby to k³ótnia przed chwil± lub je¶li pewne sprawy z ni± zwi±zane nie by³yby wyja¶nione, ale je¶li wszystko jest jasne i pozosta³a czê¶æ po¿ycia uk³ada wam siê dobrze to nie rozumiem tej odpowiedzi...
Ka¿dy normalny cz³owiek potrzebuje fizycznej blisko¶ci ukochanej osoby, jakie¶ jej oznaki pokazuje, skoro decyduje siê na petting ale zastanawiaj±ce jest czemu nie chce samego stosunku, petting jest jak dla mnie tak± zabaw± dla przyjemno¶ci tylko a seks to taka forma zbli¿enia tak¿e emocjonalnego i to na najwy¿szym poziomie.
Mo¿e siê czego¶ wstydzi, albo mia³ jakie¶ z³e do¶wiadczenia z tym zwi±zane. Jak reaguje kiedy o tym mówisz? Denerwuje siê czy raczej na spokojnie odpowiada?
Podaj wiêcej informacji, bo na razie to trudno wywnioskowaæ czego to wina.
Mówi³a¶ mu, ¿e tego potrzebujesz? Próbowa³a¶ delikatnie rozwin±æ temat czy na jego "nie" wszystko siê koñczy³o?

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2011-05-02 o 12:46
Imperfecta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 12:45   #3
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Albo jest aseksualny, albo okazujesz mu za ma³o czu³o¶ci - przytulasz sie do niego i mówisz mu, ze go kochasz tylko jak chcesz seksu? - albo po prostu boi sie ci±¿y.
To by wyja¶nia³o dlaczego "On jedynie bardzo czêsto inicjuje petting".
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 12:48   #4
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 39 095
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
On jedynie bardzo czêsto inicjuje petting. A jesli by mia³o doj¶æ do du¿ego zbli¿enia to ju¿ nie.
hmm, skoro petting tak, a seks nie... moja pierwsza my¶l to fakt ¿e on mo¿e siê czego¶ wstydzi, mo¿e ma jaki¶ problem, mo¿e co¶ (jego zdaniem) mu nie wychodzi podczas stosunku?

najlepiej i najtrudniej zarazem zapytaæ. pewnie prêdko nie bêdzie siê chcia³ przyznaæ, no ale nie robi±c nic zmiany nie bêdzie...
__________________
viva91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 12:49   #5
MilionDolarow
Raczkowanie
 
Avatar MilionDolarow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Will,
bardzo ciê¿ko jest dopasowaæ siê z partnerem pod wzglêdem seksualnym. To kwestia temperamentu, potrzeb, wieku, stanu zdrowia, zahamowañ, religii, wychowania. Mo¿na bardzo siê kochaæ, a jednak nie byæ do koñca zadowolonym ze spraw ³ó¿kowych. Oboje nie macie do¶wiadczenia w takich kontaktach, wiêc temat jest tym bardziej delikatny. Wydaje mi siê, ¿e skoro on zadowala siê pettingiem to mo¿e oznaczaæ, ¿e "przyzwyczai³ siê" do tej formy zaspokojenia i mo¿e byc mu trudno wyj¶æ z pewnych uwarunkowañ (nie piszesz te¿ czy sam siebie pie¶ci, czy Ty go pie¶cisz). Seks raz w miesi±cu, czyli kilkana¶cie razy, od kiedy jeste¶cie razem, tych uwarunkowañ raczej nie zmieni. Nie piszesz ile macie lat, ale domy¶lam siê, ze jeste¶cie bardzo m³odzi. ¯yczy³abym Tobie, ¿eby by³ to Twój wymarzony i jedyny partner, ale jak pokazuje do¶wiadczenie pewnie nie bêdzie. Nie wpadaj w poczucie winy, bo te pierwsze kontakty rzutuj± na ca³ym ¿yciu seksualnym. Skoro jest to facet, któremu zale¿y na zwi±zku to znaczy, ¿e da siê z nim o tym pogadaæ. Tylko nie w ³ó¿ku, ani przed, ani po, bo na koniec oboje bêdziecie mieæ schizê.
Powodzenia.
Seks rzeczywi¶cie nie jest najwa¿niejszy, ale jest wa¿ny.

Edytowane przez MilionDolarow
Czas edycji: 2011-05-02 o 12:50
MilionDolarow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 12:53   #6
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 571
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Oprócz: obawy przed ci±¿± / uwarunkowañ religijnych / aseksualno¶ci widzê jeszcze jedn± opcjê - skrywany homoseksualizm.

Takie osoby czêsto nawet zak³adaj± rodziny i maj± dzieci, ¿eby ukryæ przed ¶wiatem swoje seksualne preferencje. Wtedy najczê¶ciej ich ¿ycie erotyczne w "legalnym" zwi±zku kuleje.
__________________
Je¶li ludzie koniecznie chc± pouczaæ innych ludzi, to powinni pamiêtaæ, ¿e inni ludzie te¿ wiedz± to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 13:21   #7
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 658
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
On jedynie bardzo czêsto inicjuje petting. A jesli by mia³o doj¶æ do du¿ego zbli¿enia to ju¿ nie.
Pierwsze, co mi siê nasunê³o, to przypuszczenie, ¿e Twój partner obawia siê ci±¿y.
LostInTranslation jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:30   #8
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

will will - A przytulasz sie do niego bezinteresownie i mówisz mu komplementy? np. jak go kochasz i ile dla ciebie znaczy.
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 13:39   #9
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

sa rozne przczyny a ja zapytam wprost ;

1. ma problemy z erekcja?
2. nie dochodzi ?
3. moze ma jakies kompleksy mniejszosci?


szczera rozmowa moim zdaniem...bo tu widze jakbyscie ucinali temat po jego odmowie.
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 13:40   #10
Still_Alive
Rozeznanie
 
Avatar Still_Alive
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 562
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

ja widzê jeszcze jedn± opcjê, mo¿e np. podniecaj± go rzeczy o których wstydzi siê powiedzieæ i uwa¿a je za wstydliwe? a zwyk³y seks nie daje mu ¿adnej satysfakcji?

a jeste¶cie dla siebie pierwszymi partnerami? je¶li tak to logicznie rzecz bior±c powinno go wszystko podniecaæ - znów nie mo¿na uogólniaæ bo ka¿dy jest inny.

có¿ mo¿esz zrobiæ, w zdrowym zwi±zku rozmawia siê szczerze o swoich potrzebach, wymy¶la siê co¶ by temu zaradziæ, mo¿na kupiæ zabawki którymi on bêdzie Ciê zaspokaja³ je¶li sam nie ma ochoty, jest mnóstwo rozwiazañ, rozmowa o swoich marzeniach seksualnych, mo¿e go podnieca jak jest uleg³y i wi±zany, a Ty by¶ chcia³a by on przej±³ dominacjê, mo¿e znów np. powinna¶ byæ bardziej niedostêpna i udawaæ ¿e nie chcesz...

tak czy siak : rozmowa rozmowa rozmowa szczera bez obwiniañ .
__________________
...Ja w tym co dobre i leciutkie chce zanurzyæ siê i w tym p³ywaæ...

I love my live


Sprawd¼ czy nie pope³niasz b³êdów w zwi±zku :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487527
Still_Alive jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 13:44   #11
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

mysle ze jednak roznica temperamentow i potrzeb ma tutaj wplyw nawet najwieksza milosc skonczy swoj zywot jesli nie bedzie zgodnych temperamentow nie da sie tak ze jedno zebrze o czulo¶ci a drugie "od swieta" z wielka ³aska sie zgodzi...lub odwrotnie..
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 14:08   #12
Asseq
Raczkowanie
 
Avatar Asseq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez tennyo4 Poka¿ wiadomo¶æ
Oprócz: obawy przed ci±¿± / uwarunkowañ religijnych / aseksualno¶ci widzê jeszcze jedn± opcjê - skrywany homoseksualizm.

Takie osoby czêsto nawet zak³adaj± rodziny i maj± dzieci, ¿eby ukryæ przed ¶wiatem swoje seksualne preferencje. Wtedy najczê¶ciej ich ¿ycie erotyczne w "legalnym" zwi±zku kuleje.
Zgadzam sie. Mo¿e to byæ przyczyn±, niestety znam niejeden taki przypadek...
__________________
Asseq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 15:39   #13
misssia222
Raczkowanie
 
Avatar misssia222
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 103
GG do misssia222
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
Albo jest aseksualny, albo okazujesz mu za ma³o czu³o¶ci - przytulasz sie do niego i mówisz mu, ze go kochasz tylko jak chcesz seksu? - albo po prostu boi sie ci±¿y.
To by wyja¶nia³o dlaczego "On jedynie bardzo czêsto inicjuje petting".
Zgadzam sie z opini± kolegi, ale dla mnie powinna¶ z nim porozmawiaæ, bo brak rozmowy i wszystko na sile z oby stron nie jest najlepszym rozwi±zaniem, bo moze doprowadzic do rozczarowania z obu stron ...
misssia222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 15:57   #14
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Poka¿ wiadomo¶æ
mysle ze jednak roznica temperamentow i potrzeb ma tutaj wplyw nawet najwieksza milosc skonczy swoj zywot jesli nie bedzie zgodnych temperamentow nie da sie tak ze jedno zebrze o czulo¶ci a drugie "od swieta" z wielka ³aska sie zgodzi...lub odwrotnie..
zgodzê siê w zupe³no¶ci, bo sama ¿ebra³am o seks i zainteresowanie w ³ó¿ku ;\ niestety ex partner nie dosc, ¿e mnie zdradza³ to niestety nie jara³ go zwyk³y seks, a jedynie zabawy i przebieranki (które s± fajne jako urozmaicenie w seksie a nie jako jego zastêpstwo), na które siê g³upia godzi³am, licz±c, ¿e w 'nagrodê' czeka mnie normalny stosunek
"Wielka mi³osc" siê skoñczy³a, bo nie mog³am siê ju¿ tak poni¿ac i mêczyc.

Teraz jestem w zdrowym zwi±zku, gdzie otwarcie rozmawiamy na temat wspó³¿ycia i mogliby¶my nie wychodzic z ³ó¿ka praktycznie wcale

polecam szczer± rozmowê (mo¿e byc bolesna, mo¿e byc ciê¿ko i p³aczliwie) z pro¶b± o podanie argumentów czemu tak w³a¶nie Twój mê¿czyzna podchodzi do tego tematu, bo mówienie, ¿e dla niego liczy siê pielêgnowanie mi³o¶ci miêdzy Wami, a nie skupianie siê na ³ó¿ku jest trochê takim dziwnym wyt³umaczeniem...

Autorko w±tku, je¶li nic siê w tej kwestii nie zmieni, to pewnie popadniesz we frustracje, zaczniesz my¶lec, ¿e wina nie jest w nim tylko w Tobie, no i zrazisz siê do seksu...mówiê z w³asnego do¶wiadczenia.

Natomiast je¶li ma jakie¶ fizyczne problemy (problemy z erekcj±, nie mo¿e dojsc, ma kompleksy na temat 'rozmiarów') to potraktuj go delikatnie i bez szczerej rozmowy te¿ siê nie obêdzie.


¯yczê powodzenia i liczê, ¿e przyczyna tego stanu rzeczy jest naprawdê b³aha i ¿e dacie sobie radê z tym!
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Po¶ladki+Uda 1/100

Edytowane przez Black Cashmere
Czas edycji: 2011-06-02 o 13:47
Black Cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 16:03   #15
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez misssia222 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie powinna¶ z nim porozmawiaæ, bo brak rozmowy i wszystko na sile z oby stron nie jest najlepszym rozwi±zaniem, bo moze doprowadzic do rozczarowania z obu stron ...
A jak nie bêdzie chcia³ rozmawiaæ? To co ma wtedy zrobiæ?
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 16:16   #16
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 069
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
A jak nie bêdzie chcia³ rozmawiaæ? To co ma wtedy zrobiæ?
to wg mnie nie zale¿y facetowi na zwi±zku, a przede wszystkim na niej

bo sorry, ale bez rozmowy i prób zmieniania siê na lepsze (by tej drugiej po³ówce by³o z nami jak najlepiej) nie stworzy siê trwa³ego zwi±zku...
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Po¶ladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 16:16   #17
Bourn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gda
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Witam.
Mo¿e ja co¶ napisze. Jestem facetem, w zwi±zku ze swoj± dziewczyn± 7 lat. Na pocz±tku by³y jakie¶ pieszczoty itp. 2 razy w tygodniu, ale bez seksu. Od czterech lat uprawiamy seks. Problem w tym, ¿e ja mam wiêkszy temperament i móg³bym kochaæ siê z ni± codziennie. Teraz razem pracujemy, moja T¯ pracuje od 10 do 19, no i w ci±gu dni powszednich nie ma ochoty na seks, jedynie w weekend i to rzadko. Podsumuj±c uprawiamy seks ¶rednio 2 lub 3 razy w miesi±cu. I co tu by zrobiæ...przecie¿ nie zmuszê jej. Zawsze to ja inicjowa³em nasze ³ó¿kowe sprawy. Nie da siê dopasowaæ pod wzglêdem potrzeb seksualnych.
Bourn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 16:20   #18
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 39 095
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
A jak nie bêdzie chcia³ rozmawiaæ? To co ma wtedy zrobiæ?
A jak babcia bêdzie mia³a w±sy, to co ma wtedy zrobiæ?

Niech dziewczyna najpierw porozmawia, pó¼niej bêdziemy sie martwiæ co zrobiæ ¿eby on siê otworzy³.
__________________
viva91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 16:53   #19
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

To teraz odpowiem na wszystkie pytania,
tak jestesmy bardzo m³odzi i jeste¶my swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi.
Pierwszy ca³us, pierwszy orgazm, wszystko poznawali¶my razem.
Oczywi¶cie, ¿e okazuje mu mi³o¶æ i czu³o¶æ na codzieñ, czule s³ówka, sms
ca³usy, wypady do kina gdzie jeste¶my ca³y seans objêci, romantyczne spacery itp
Jak siê widzimy ci±gle mówiê mu ¿e go kocham, on mi równie¿.
Wiêc je¶li o to chodzi to mi³o¶æ i czu³o¶æ okazujemy sobie na codzieñ.
Czasem to on mi robi³ niespodziankê jesli chodzi o seks, ale jak by³o w/w to nast±pi³o ze 2/3 razy.
Zawsze to ja mówi³am kochanie mo¿e '' w pi±tek bd siê kochaæ ''.
Gdy odmawia pyta³am siê mu ale dlaczego i on odpowiada³ jak w/w
oraz ¿e chce budowaæ a nie sie kochaæ, ¿e jemu na tym nie zale¿y i seks mu do niczego nie potrzebny.
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
Ale kochaæ siê dalej nie chce.
Wiêc ja ju¿ go nie namawiam, postanowi³am ¿e nic nie bd mówiæ na ten temat, po prostu zobaczymy co zrobi.
a je¶li chodzi o zabezpieczenie to stosujemy gumki + krem plemnikobójczy
wiêc chyba nie ma siê czego baæ, ju¿ sama nie wiem
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 17:10   #20
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

will will a nie my¶la³a¶ o tym by braæ tabletki antykoncepcyjne?

Wed³ug mnie on jest aseksualny, albo ma seksualna anoreksje.
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 17:15   #21
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze to ja mówi³am kochanie mo¿e '' w pi±tek bd siê kochaæ ''.
Gdy odmawia pyta³am siê mu ale dlaczego i on odpowiada³ jak w/w
oraz ¿e chce budowaæ a nie sie kochaæ, ¿e jemu na tym nie zale¿y i seks mu do niczego nie potrzebny.
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
Ale kochaæ siê dalej nie chce.
Wiêc ja ju¿ go nie namawiam, postanowi³am ¿e nic nie bd mówiæ na ten temat, po prostu zobaczymy co zrobi.
a je¶li chodzi o zabezpieczenie to stosujemy gumki + krem plemnikobójczy
wiêc chyba nie ma siê czego baæ, ju¿ sama nie wiem
Co do pierwszego pogrubionego, to takie planowanie, sugerowanie nie jest komfortowe, to wg mnie sprawa spontaniczna, a 'nie tego i tego dnia o tej i o tej bêdziemy siê kochaæ ' ale rozumiem, chcesz jako¶ ten problem rozwi±zaæ.

Drugie - tu widzê spory problem... Usi±d¼cie i porozmawiajcie powa¿nie, jak dwoje doros³ych ludzi o doros³ych sprawach . Dalej siê zobaczy, co wyniknie z rozmowy. Bez sensu siê tak mêczyæ.
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 19:52   #22
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
will will a nie my¶la³a¶ o tym by braæ tabletki antykoncepcyjne?

Wed³ug mnie on jest aseksualny, albo ma seksualna anoreksje.
niestety nie mogê braæ tabletek antykoncepcyjnych ze wzglêdu na mój ¿o³±dek przez który parê ³adnych miesiêcy przele¿a³am w szpitalu

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Co do pierwszego pogrubionego, to takie planowanie, sugerowanie nie jest komfortowe, to wg mnie sprawa spontaniczna, a 'nie tego i tego dnia o tej i o tej bêdziemy siê kochaæ ' ale rozumiem, chcesz jako¶ ten problem rozwi±zaæ.

Drugie - tu widzê spory problem... Usi±d¼cie i porozmawiajcie powa¿nie, jak dwoje doros³ych ludzi o doros³ych sprawach . Dalej siê zobaczy, co wyniknie z rozmowy. Bez sensu siê tak mêczyæ.
mam nadziejê ¿e uda mi siê go nak³oniæ/otworzyæ ¿eby wyjawi³ swoj± przyczynê niechêci do seksu. Rozmowy by³y, ale jak widaæ nie skuteczne, czasem po prostu trudno z niego cokolwiek wydobyæ.

a je¶li chodzi o t± spontaniczno¶æ nie mo¿emy sobie na ni± pozwoliæ poniewa¿ nasze domy sa prawie zawsze ''pe³ne''
moja babcia ma pusty domek nad morzem, lecz gdy chce tam jechaæ, on mówi dobrze ale bêdzie bez seksu, lub (gdy na miejscu chcia³am inicjowaæ seks) mówi '' no wiedzia³em ¿e TO musiao byæ, no jakby mog³o siê obyæ bez tego, wiedzia³em ¿e chcesz tam jechac tylko po to, przecie¿ domek nad morzem=seks ''
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 20:03   #23
podwodniak
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
niestety nie mogê braæ tabletek antykoncepcyjnych ze wzglêdu na mój ¿o³±dek przez który parê ³adnych miesiêcy przele¿a³am w szpitalu
czyli wie, ¿e nie mo¿esz?
A jak bra³a¶, to po¿ycie by³o lepsze, szêstsze?

Wed³ug mnie on jest aseksualny.
Mo¿ê po prostu z jaki¶ powodów nie lubi seksu waginalnego.
Pewnie nie chodzi o sam fakt seksu z Tob±, tylko o sam seks waginalny.

A lubi pie¶ciæ Ciê oralnie? Dochodzisz wtedy?
podwodniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 20:51   #24
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 39 095
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
hmm, ja bym siê zastanowi³a. bo to jednak czu³y temat dla faceta...
Cytat:
Napisane przez podwodniak Poka¿ wiadomo¶æ
A lubi pie¶ciæ Ciê oralnie? Dochodzisz wtedy?
__________________
viva91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-02, 21:04   #25
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

wiecie z moim facetem jest tak zle ze chyba to bedzie juz koniec ach
zdam relacje co bd sie dzialo
jestem za³amana
nawet nie chce mi sie o tym pisac
ide sie wyp³akaæ
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 00:17   #26
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomo¶ci: 6 532
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Po ostatniej wypowiedzi widzê, ¿e pewnie ju¿ co¶ siê wyja¶ni³o, ale...
Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
Ale kochaæ siê dalej nie chce.
Ja bym siê w tym i g³êboko zakorzenionych, ukrywanych kompleksach, doszukiwa³a prawdziwego powodu, szczególnie, ¿e napisa³a¶, ¿e petting ok, wiêc na aseksualnego nie wygl±da.

Twój T¿ ma 20 lat, widzê po kolegach, ¿e ju¿ im siê podej¶cie zmienia, ale to nadal nie jest my¶lenie doros³ego faceta... Nie zauwa¿y³a¶ ¿adnej zmiany jego stosunku do seksu?

Przy okazji, zobaczy³am, który jeste¶ rocznik, pomy¶la³am dopóki nie zastanowi³am siê, ile to lat i co ja robi³am w tym wieku
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2011-05-03 o 00:22
parodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 03:04   #27
Manufaktura_Drobiazgow
Raczkowanie
 
Avatar Manufaktura_Drobiazgow
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 144
GG do Manufaktura_Drobiazgow
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi o nasze problemy seksualnie to jest jego przedwczesny wytrysk oraz to ¿e bardzo rzadko dochodze i byæ moze to ¿e jego penis nie jest zbyt du¿y. Zapewnia³am ¿e to nie problem ¿e mi to nie przeszkadza i wydawa³o mi siê ¿e probelm jest juz rozwi±zany. Znaczy jest na pewno.
Ale kochaæ siê dalej nie chce.
Wg mnie to jest przyczyna. To, ¿e on stwierdzi³, ¿e problem jest ju¿ za¿egnany, nie znaczy, ¿e naprawdê tak jest. Wg mnie ten facet ma bardzo g³êboki uraz i kompleksy na tym punkcie. Uwa¿a siê za s³abego kochanka i to go po prostu psychicznie "kastruje".
__________________
Moje drobiazgi

Manufaktura_Drobiazgow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 07:46   #28
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 523
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

T³umaczy³a¶ mu ¿e dla Ciebie seks nie jest po prostu aktem tylko ¿e to te¿ buduje wiê¼? ¯e "po" wszystkim czujesz siê z nim jeszcze bardziej zwi±zana?
Funit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 09:35   #29
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pó³noc
Wiadomo¶ci: 258
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

T³umaczy³am, ale to i tak nic nie dawa³o.
parodia- wiem, pewnie to jest przyczyna, te jego kompleksy które mi na prawdê nie przeszkadzaj±. Kiedy¶ moze i by³ bardziej chêtny na te sprawy.
Na razie postanowi³am zrezygnowaæ seksu, poniewa¿ k³ócimy siê o ka¿da pierdo³e.
Muszê za³agodziæ stan w jakim teraz jeste¶my a pó¼niej wróciæ jeszcze raz do rozmowy o seksie.
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkê
zu¿ywam zbêdne kosmetyki
cel osi±gniêty - w³osy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-03, 15:24   #30
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez will will Poka¿ wiadomo¶æ
T³umaczy³am, ale to i tak nic nie dawa³o.
parodia- wiem, pewnie to jest przyczyna, te jego kompleksy które mi na prawdê nie przeszkadzaj±. Kiedy¶ moze i by³ bardziej chêtny na te sprawy.
Na razie postanowi³am zrezygnowaæ seksu, poniewa¿ k³ócimy siê o ka¿da pierdo³e.
Muszê za³agodziæ stan w jakim teraz jeste¶my a pó¼niej wróciæ jeszcze raz do rozmowy o seksie.
Nie wiem, mi to ogólnie niefajnie wygl±da....

Nie bedziesz szczê¶liwa, jesli za kazdym razem bêdziesz musia³a z seksu rezygnowac bo co¶tam...
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.