Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 08:07   #2551
LIPKAT
Raczkowanie
 
Avatar LIPKAT
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 340
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

dzień dobry wszystkim!miałam przymusowy odwyk od wizazu.od przedwczoraj nie miałam netu, a jak wczoraj wieczorem włączyli to nie było wizazu. jak nie urok....


Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem mamą Adasia ur.18.10.2011. Przyjmiecie mnie do swojego grona?
Jestem na wątkach od poczekalni tylko mamą podglądającą i czytającą. Niestety jakos nigdy nie mogłam sie wbić ze względu na brak czasu.
Napisze moze coś o sobie: mam 24 lata, nie pracuje jestem na wychowawczym i do pracy jak narazie nie wracam, karmie piersią (nawet w tym momencie), w ciąży miałam cukrzyce ciążową i tu odrazu pytanie do dziewczyn które tez miały cukrzyce- robiłyście badanie obciążające glukozą czy tylko cukier z krwi na czczo?
i ja się witam z nawą mamusią
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Minio avek


---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


Kupiłam małej w biedrze drewnianą kostkę z klocuszkami i jest średnio zainteresowana :/ jednak krzesełko uczydełko jest narazie na topie w hiphopie
ja kupiłam te klocuszki z młoteczkiem, oczywiście pierwsze co ,to się nim ukłuł w oko.młotek schowałam, ale te klocszki kolorowe wciąga i się nimi bawi
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no to fotki z roczku

https://picasaweb.google.com/1079365...-4u_3-24DdugE#


co do chodzenia to nati do tej pory śmigała w skarpetkach z antypoślizgiem, a dzisiaj właśnie zakupiłam Natalce pierwsze kapcioszki
Sliczne zdjęcia! i panna jak duża w ślicznej sukieneczce!
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Dziołchy, moja Julcia dzisiaj kończy roczek
Dziwne uczucie, przypomniało mi się jak rok temu Was tu informowałam,że mi wody zaczęły odchodzić i radziłyście do szpitala, a ja, ze jeszcze trochę poczekam, w sumie ,to się nie myliłam,bo urodziłam dopiero o 23.45 i jeszcze zdążyłam na 9.00 być u mojego gina, na umówionym wcześniej KTG
Fajnie powspominać,a teraz ta kropcia siedzi na leżaczku i bawi się grzechotką, kochana moja

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

troszkę spóźnione ,ale szczere życzenia dla Julcisto latek!
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość


Miałam kilka podejść do wizażu dziś- wyrzucało mnie, nie cytowało. Więc chyba nie odpowiem wszystkim, ale forum odmawia posłuszeństwa.



A dzięki, teraz już wszystko dobrze

Skarpety w Pepco z antypoślizgiem to ja jakieś droższe kupiłam, chyba z 4-5 zł za parę i są super






To mój to ma nogę jak podolski złodziej- rozmiar 24

no Twój Ignacy to chłop jak dąb! pisałaś,że ma takie wysokie podbicie, mój też ma takie bocheneczki ,że nie mogę znaleźć mu żadnych butów!


dobra zbieram się ,bo wybywamy dziś do mojej mamy. mam dość siedzenia sama w domu!
życzę miłego dzionka!
LIPKAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:12   #2552
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość

Moja córcia też jest alergikiem i również piła Nutramigen ale kilka miesięcy temu zmieniła jej na Bebilon Pepti..a ten Sinlac to jak podajesz?..mi pedi zaleciła po prostu małej podawać kleik ryżowy bądz kukurydziany do mleka i nie bierzemy żadnych sterydów a wysypka jak się pojawia to tylko na buzi i czasem ma takie brzydkie plamy na ciele ..aj musze zmienić alergologa bo lipa widzę jest
Przepraszam, jakoś wcześniej mi umknęło i dopiero teraz odpisuję. Ignasia długo karmiłam piersią, kiedy musiałam wyjść dokarmiałam Bebilonem Ha, potem zmienionym na Bebilon Pepti. Nic to nie dawało miał mega uczuleni- na całym ciele, ropiejące i cały czas zaczerwienione placki, które ciągle drapał. Lekarz wprowadził Nutramigen, odstawiłam go od piersi w 7 miesiącu, wprowadziliśmy dietę eliminacyjną i zrobiliśmy testy z krwi. Wyszła 6 klasa uczulenia na jajko i 5 na mleko. Czyli praktycznie najwyższe. Zmiany skórne ustępowały powoli. Diety też na początku nie rozszerzaliśmy a potem ostrożnie. Teraz Ignaś może jest praktycznie wszystko, oczywiście oprócz mleka i jajek
Do Nutramigenu na początku dodawaliśmy kleik ryżowy lub kukurydziany, bo są najbezpieczniejsze i rzadko uczulają. Sinlac wprowadziłam w 6 miesiącu. Na początku sam z wodą, później zaczęłam dodawać go do soków, deserów, czasem do zupki czy warzyw. On jest trochę jak kaszka, lekko zagęszcza i jest bardzo smaczny, lekko słodki. Jego odpowiednikiem jest kaszka Minima Ignasiowi w każdej postaci bardzo smakuje.

A co macie do smarowania ciała? U nas zmiany były na tyle duże że sterydy były koniecznością.
Ale jak lekarka zmieniła Nutramigen na Bebilon, to znaczy że jest poprawa

My jesteśmy pod kontrolą alergologa (testy), dermatologa (maści, sterydy), i pediatry (cała reszta) Czasem byłam już załamana, ale gdzieś od9-10 miesiąca zaczęło się poprawiać i ma się ku lepszemu. Jakbyś miała jakieś pytania pisz

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
no to fotki z roczku

https://picasaweb.google.com/1079365...-4u_3-24DdugE#


co do chodzenia to nati do tej pory śmigała w skarpetkach z antypoślizgiem, a dzisiaj właśnie zakupiłam Natalce pierwsze kapcioszki
Nie wiem czy pisałam, bo wizaż wczoraj wariował, ale super fotki. Nati już duża i taka dama w kapeluszu i ten tort
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:10   #2553
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Hej!

Ja wczoraj też nie mogłam wejść na forum Wyskakiwał mi ciągle error

Adasiek w nocy szalał, płakał, nie spał ale za to odsypia teraz już, choć ja dziś wyglądam jak zombii a myślałam że dziś będzie super dzień

Archi następna kontrola? Ale Was męczą
Justyna jak kibelek dziś? Puściło?

Idę zrobić sobie śniadanko

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Sto lat dla Kai i Adasia!

Świętujecie dzisiaj czy w weekend? My tez powoli przygotowujemy się na imprezę w weekend. Właśnie złożyliśmy rowerek biegowy. Ignaś ma absolutnego bzika na punkcie rowerów, ogląda się za każdym na ulicy, podchodzi, kręci kołami lub pedałami, ostatnio na placu zabaw próbował wsiąść

Acelinko

A te buty befado to tylko w necie czy mają jakiś sklep?

Widziałam w h&m piękne skórzane trzewiczki na jesień, ale Ignasiowi nie weszła noga (wysokie podbicie). W rozmiar większe już się zmieściła, ale znowu były dużo za długie
Ale kupiłam piękny sweterek:
http://www.hm.com/pl/product/00705?a...rticle=00705-C

Na pocieszenie że butków nie znalazłam żadnych
Kaileigh dziękujemy za życzenia
My robimy imprezkę w sobotę Już wszystko kupione, jutro jedziemy zawieźć, ogarnąć i w sobotę od rana będę szykować wszystko
Poka rowerek Ja też oglądałam taki ale mi się wydaje, że Adaś za mały na taki sprzęt, może w przyszłe lato o takim pomyślimy A młody też lubi kręcić padełami czy różnymi rodzajami kółek
A co do podkreślonego to padłam Zdolny chłopak
Ja nie Acelinka ale odpowiem, że są stacjonarne sklepy Befado Musisz wejść na ich stronę i wpisać swoje miasto
A sweterek bomba

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
STo lat dla roczniaczków Kai i Adasia naszego słodziaka i dla StefkaGosia 1983 gdzie przepadłaś??

Dzień dobry
Dziękujemy za życzenia
A jak Martusia się czuje? Lepiej już trochę?
No właśnie Małgosia1983 łer ar ju?

Cytat:
Napisane przez LIPKAT Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim!miałam przymusowy odwyk od wizazu.od przedwczoraj nie miałam netu, a jak wczoraj wieczorem włączyli to nie było wizazu. jak nie urok....



i ja się witam z nawą mamusią

ja kupiłam te klocuszki z młoteczkiem, oczywiście pierwsze co ,to się nim ukłuł w oko.młotek schowałam, ale te klocszki kolorowe wciąga i się nimi bawi

Sliczne zdjęcia! i panna jak duża w ślicznej sukieneczce!

troszkę spóźnione ,ale szczere życzenia dla Julcisto latek!

no Twój Ignacy to chłop jak dąb! pisałaś,że ma takie wysokie podbicie, mój też ma takie bocheneczki ,że nie mogę znaleźć mu żadnych butów!


dobra zbieram się ,bo wybywamy dziś do mojej mamy. mam dość siedzenia sama w domu!
życzę miłego dzionka!
Mówisz, że te klocuszki z młotkiem są fajne? No właśnie ja się na tą zabawkę czaiłam ale pewnie już nie ma
Udanego dnia w takim razie życzę

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Znów cos się dzieje z forum, strasznie wolno chodzi i znów mnie wywala no!!!! Pewnie u Was to samo
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:33   #2554
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Sto lat dla Adasia i Stefcia!


Dobry!

kibelek w nierównej walce ze mną nie miał szans, ale opierał się aż do północy!

w sobotę rano mam wizytę

Edytowane przez mama zosi
Czas edycji: 2012-08-30 o 09:38
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:36   #2555
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Sto lat dla Adasia i Stefcia!


Dobry!

kibelek w nierównej walce ze mną nie miał szans, ale opierał się aż do północy!

w sobotę rano mam wizytę
Dziękujemy
No wiedziałam, że sobie poradzisz Chyba jednak żwirek nie jest rozpuszczalny
A jak nocka dziś? Zośka spała całą noc?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:37   #2556
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Minio, dziś były dwie pobudki, ale nie narzekam, bo już częściej śpi jednak cała noc.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:39   #2557
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Właśnie oglądam kurteczki jesienne i czaję na na taką
http://allegro.pl/adidas-kurteczka-j...589342076.html
Oby udało mi się wygrać licytację, bo kurteczka jest super

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Minio, dziś były dwie pobudki, ale nie narzekam, bo już częściej śpi jednak cała noc.
No to super A jak się budzi to dajesz pierś? czy sama zasypia?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 09:46   #2558
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Kurteczka super!

kończy się najczęściej cyckiem, ale zdarza się, że pomarudzi chwilkę i sama zaśnie. Mleko pije chętnie rano z butli, ale w nocy konsekwentnie odmawia.

Humana waniliowo-bananowa uratowała nam życie
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:59   #2559
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Kurteczka super!

kończy się najczęściej cyckiem, ale zdarza się, że pomarudzi chwilkę i sama zaśnie. Mleko pije chętnie rano z butli, ale w nocy konsekwentnie odmawia.

Humana waniliowo-bananowa uratowała nam życie
To tak jak u mnie, czasem też zśnie bez cycka ale rzadko niestety
Szkoda, że ja nie mogę dać mu mleka mm, znów coś go wysypało, tzn ma takie plamki czerwone szorstkie na górze pleców i teraz jeszcze na zgięciach łokci Chyba to jednak od nabiału
A w Biedzre są od dziś body z dł rękawem Disneyowskie za 10 zeta. Mama mi kupiła z rana takie śliczne z Kubusiem i Tygryskiem Chyba później jeszcze podjedziemy i kupie jeszcze jedno jak będzie bo mówiła że przebrane były a była o 9 rano
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:59   #2560
blawatek88
Raczkowanie
 
Avatar blawatek88
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Witajcie,

Adaś śpi więc na szybkiego wizaz

Davereaux co do bucików dla dziewczynek to moja siostra dla swojej córeczki kupiła w tamtym roku kozaczki zapinane z boku na zamek i to jest lepsze wyjście niż rzepy. Zwłaszcza jak dzidziuś sam sobie odpina. Zakładałam jej kiedyś te kozaki i naprawde super, takie szczelne buty ma sie pewność, że są ciepłe bo dobrze przylegają do nóżki.

Minio może kiedyś wrzuce zdjęcie Adasia w tej kurteczce Trzymam kciuki za twoją licytację Fajna ta jesionka. A co do nocki to współczuję, mój Adaś kiedyś tak nie mógł spać jak wieczorem zjadł całego dużego wafelka do loda i chyba go gniotło w brzuszku.

Kaile no no rozmiar 24 toż to wielka stopaA sweterek śliczny i taki tani 25 zł.

Lipkat Witaj


Mamy karmiące piersią- ja Adasiowi jeszcze nie odmawiam cyca. Podaje mu kiedy tylko chce czyli przed zaśnięciem na drzemke ,po południu jak już mu brakuje cysia, czasami przed zaśnięciem na noc gdy przy butli nie zaśnie noi oczywiście w nocy minimum 2x plus nad ranem gdy chce sobie z nim poleżeć dłużej. Myślicie, że dużo mu daję i trudno będzie mi go odstawić jak skończy rok? Siostra mnie straszy, że będzie coraz trudniej go odstawić. Im starszy tym gorzej.
blawatek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:29   #2561
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Ach i jeszcze na szybciutko:

dla Kajuni i dla Adaśka sto lat!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekoracja_na_stol_roczek_dziewczynki.jpg (32,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja_na_stol_roczek_chlopca.jpg (34,9 KB, 1 załadowań)
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 12:40   #2562
blawatek88
Raczkowanie
 
Avatar blawatek88
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Upssss chyba mam skleroze zapomniałam o naszych solenizantach
Najserdeczniejsze życzenia dla Adasia, Stefanka i Kaji
STO LAT STO LAT niech żyją żyją nam
blawatek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 13:47   #2563
Davereaux
Raczkowanie
 
Avatar Davereaux
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

kaileight Przepraszam, jakoś wcześniej mi umknęło i dopiero teraz odpisuję. Ignasia długo karmiłam piersią, kiedy musiałam wyjść dokarmiałam Bebilonem Ha, potem zmienionym na Bebilon Pepti. Nic to nie dawało miał mega uczuleni- na całym ciele, ropiejące i cały czas zaczerwienione placki, które ciągle drapał. Lekarz wprowadził Nutramigen, odstawiłam go od piersi w 7 miesiącu, wprowadziliśmy dietę eliminacyjną i zrobiliśmy testy z krwi. Wyszła 6 klasa uczulenia na jajko i 5 na mleko. Czyli praktycznie najwyższe. Zmiany skórne ustępowały powoli. Diety też na początku nie rozszerzaliśmy a potem ostrożnie. Teraz Ignaś może jest praktycznie wszystko, oczywiście oprócz mleka i jajek
Do Nutramigenu na początku dodawaliśmy kleik ryżowy lub kukurydziany, bo są najbezpieczniejsze i rzadko uczulają. Sinlac wprowadziłam w 6 miesiącu. Na początku sam z wodą, później zaczęłam dodawać go do soków, deserów, czasem do zupki czy warzyw. On jest trochę jak kaszka, lekko zagęszcza i jest bardzo smaczny, lekko słodki. Jego odpowiednikiem jest kaszka Minima Ignasiowi w każdej postaci bardzo smakuje.

A co macie do smarowania ciała? U nas zmiany były na tyle duże że sterydy były koniecznością.
Ale jak lekarka zmieniła Nutramigen na Bebilon, to znaczy że jest poprawa

My jesteśmy pod kontrolą alergologa (testy), dermatologa (maści, sterydy), i pediatry (cała reszta) Czasem byłam już załamana, ale gdzieś od9-10 miesiąca zaczęło się poprawiać i ma się ku lepszemu. Jakbyś miała jakieś pytania pisz[COLOR="Silver"]

My mamy maść witaminową i syrop Aerius..po maści na szczęście ładnie schodzi..a co do testów to robiliście na własną rękę czy alergolog was skierował?

Blawatek88 Takie właśnie chyba kupię

STO LAT dla Adasia, Stefanka i Kaji
__________________
Dla świata to tylko dziecko... ...A dla mnie to dziecko jest całym Światem


Nikusia moje serduszko 19.09.2011:

Charakterem mnie rozwalaj,wyglądem onieśmielaj. Miej coś ,czego nikt inny nie ma.

Edytowane przez Davereaux
Czas edycji: 2012-08-30 o 13:49
Davereaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:08   #2564
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Hej!

Ja wczoraj też nie mogłam wejść na forum Wyskakiwał mi ciągle error

Adasiek w nocy szalał, płakał, nie spał ale za to odsypia teraz już, choć ja dziś wyglądam jak zombii a myślałam że dziś będzie super dzień

Archi następna kontrola? Ale Was męczą
Justyna jak kibelek dziś? Puściło?

Idę zrobić sobie śniadanko

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------


Kaileigh dziękujemy za życzenia
My robimy imprezkę w sobotę Już wszystko kupione, jutro jedziemy zawieźć, ogarnąć i w sobotę od rana będę szykować wszystko
Poka rowerek Ja też oglądałam taki ale mi się wydaje, że Adaś za mały na taki sprzęt, może w przyszłe lato o takim pomyślimy A młody też lubi kręcić padełami czy różnymi rodzajami kółek
A co do podkreślonego to padłam Zdolny chłopak
Ja nie Acelinka ale odpowiem, że są stacjonarne sklepy Befado Musisz wejść na ich stronę i wpisać swoje miasto
A sweterek bomba


Dziękujemy za życzenia
A jak Martusia się czuje? Lepiej już trochę?
No właśnie Małgosia1983 łer ar ju?


Mówisz, że te klocuszki z młotkiem są fajne? No właśnie ja się na tą zabawkę czaiłam ale pewnie już nie ma
Udanego dnia w takim razie życzę

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Znów cos się dzieje z forum, strasznie wolno chodzi i znów mnie wywala no!!!! Pewnie u Was to samo
I tak jest super dzień współczuję nocki

Dziękujemy już jest dobrze ze zdrówkiem, gorzej że taka nerwuska się zrobiła (wczoraj w CH potrzebowałam wejść do toalety a jako że byłam sama z małą poszłam do tej dla niepełnosprawnych żeby z wózkiem wjechać, zanim załatwiłam wszystkie "pilne sprawy" mała tak nakrzyczała że jak wyszłam pod drzwiami ochrona stała , spaliłam się ze wstydu normalnie) jak to opanować

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam kurteczki jesienne i czaję na na taką
http://allegro.pl/adidas-kurteczka-j...589342076.html
Oby udało mi się wygrać licytację, bo kurteczka jest super

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


No to super A jak się budzi to dajesz pierś? czy sama zasypia?
pochwal się po

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie, czasem też zśnie bez cycka ale rzadko niestety
Szkoda, że ja nie mogę dać mu mleka mm, znów coś go wysypało, tzn ma takie plamki czerwone szorstkie na górze pleców i teraz jeszcze na zgięciach łokci Chyba to jednak od nabiału
A w Biedzre są od dziś body z dł rękawem Disneyowskie za 10 zeta. Mama mi kupiła z rana takie śliczne z Kubusiem i Tygryskiem Chyba później jeszcze podjedziemy i kupie jeszcze jedno jak będzie bo mówiła że przebrane były a była o 9 rano
Kupiłam jedne ze smerfetką rozm86 i teraz tak się zastanawiam czy aby 10zł to nie za dużo?? choć mają te zaletę że mają napki na ramionach te z tesco f&f mają super materiał, są niedrogie ale kopertówki na ramionach się rozjeżdżają

Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Adaś śpi więc na szybkiego wizaz

Davereaux co do bucików dla dziewczynek to moja siostra dla swojej córeczki kupiła w tamtym roku kozaczki zapinane z boku na zamek i to jest lepsze wyjście niż rzepy. Zwłaszcza jak dzidziuś sam sobie odpina. Zakładałam jej kiedyś te kozaki i naprawde super, takie szczelne buty ma sie pewność, że są ciepłe bo dobrze przylegają do nóżki.

Minio może kiedyś wrzuce zdjęcie Adasia w tej kurteczce Trzymam kciuki za twoją licytację Fajna ta jesionka. A co do nocki to współczuję, mój Adaś kiedyś tak nie mógł spać jak wieczorem zjadł całego dużego wafelka do loda i chyba go gniotło w brzuszku.

Kaile no no rozmiar 24 toż to wielka stopaA sweterek śliczny i taki tani 25 zł.

Lipkat Witaj


Mamy karmiące piersią- ja Adasiowi jeszcze nie odmawiam cyca. Podaje mu kiedy tylko chce czyli przed zaśnięciem na drzemke ,po południu jak już mu brakuje cysia, czasami przed zaśnięciem na noc gdy przy butli nie zaśnie noi oczywiście w nocy minimum 2x plus nad ranem gdy chce sobie z nim poleżeć dłużej. Myślicie, że dużo mu daję i trudno będzie mi go odstawić jak skończy rok? Siostra mnie straszy, że będzie coraz trudniej go odstawić. Im starszy tym gorzej.
Ja niestety nie byłam cysiowa także u nas nie było problemu odstawienia ale wiem że opcje sa dwie albo Adaś powoli sam zacznie się odstawiać i będzie bezboleśnie albo będzie mu pasowało i będzie płacz, ciężko wyczuć jaki model wylosowałaś ja bym jednak powoli ograniczała, nie jakoś szokowo, po jednym przystawiani bym odejmowała prawda że pomogłam


Apropo tematu, ja nie ściągam pokarmu już coś koło 1,5mca a na brodawkach ciągle mma takie maleńkie grudki jakby wyschnięte mleko, myślicie że coś tam jeszcze może się produkować?? Powinnam ściągnąć? Organoleptycznie wydaje mi się że już nic tam nie ma
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:41   #2565
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Adaś śpi więc na szybkiego wizaz

Davereaux co do bucików dla dziewczynek to moja siostra dla swojej córeczki kupiła w tamtym roku kozaczki zapinane z boku na zamek i to jest lepsze wyjście niż rzepy. Zwłaszcza jak dzidziuś sam sobie odpina. Zakładałam jej kiedyś te kozaki i naprawde super, takie szczelne buty ma sie pewność, że są ciepłe bo dobrze przylegają do nóżki.

Minio może kiedyś wrzuce zdjęcie Adasia w tej kurteczce Trzymam kciuki za twoją licytację Fajna ta jesionka. A co do nocki to współczuję, mój Adaś kiedyś tak nie mógł spać jak wieczorem zjadł całego dużego wafelka do loda i chyba go gniotło w brzuszku.

Kaile no no rozmiar 24 toż to wielka stopaA sweterek śliczny i taki tani 25 zł.

Lipkat Witaj


Mamy karmiące piersią- ja Adasiowi jeszcze nie odmawiam cyca. Podaje mu kiedy tylko chce czyli przed zaśnięciem na drzemke ,po południu jak już mu brakuje cysia, czasami przed zaśnięciem na noc gdy przy butli nie zaśnie noi oczywiście w nocy minimum 2x plus nad ranem gdy chce sobie z nim poleżeć dłużej. Myślicie, że dużo mu daję i trudno będzie mi go odstawić jak skończy rok? Siostra mnie straszy, że będzie coraz trudniej go odstawić. Im starszy tym gorzej.
No wrzuć wrzuć
A co do karmienia to powiem tak. Ja też karmię jeszcze piersią, w dzień już od dawna nie, tylko wieczorem do uśnięcia no i w nocy niestety A czy za często? Ja bym może powoli odchodziłą od karmienia w dzień , zresztą wszędzie pisze w schematach, że do ukonczenia roczku karmić na żądanie
A siostra ma niestety rację, im dłużej się karmi tym będzie trudniej odstawić, wiem to po swoim przykładzie Pewnie będzie niezła wojna z odstawieniem Adaśka od cycka

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Ach i jeszcze na szybciutko:

dla Kajuni i dla Adaśka sto lat!
Dziękujemy bardzo

Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Upssss chyba mam skleroze zapomniałam o naszych solenizantach
Najserdeczniejsze życzenia dla Adasia, Stefanka i Kaji
STO LAT STO LAT niech żyją żyją nam
dzięki dzięki

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
kaileight Przepraszam, jakoś wcześniej mi umknęło i dopiero teraz odpisuję. Ignasia długo karmiłam piersią, kiedy musiałam wyjść dokarmiałam Bebilonem Ha, potem zmienionym na Bebilon Pepti. Nic to nie dawało miał mega uczuleni- na całym ciele, ropiejące i cały czas zaczerwienione placki, które ciągle drapał. Lekarz wprowadził Nutramigen, odstawiłam go od piersi w 7 miesiącu, wprowadziliśmy dietę eliminacyjną i zrobiliśmy testy z krwi. Wyszła 6 klasa uczulenia na jajko i 5 na mleko. Czyli praktycznie najwyższe. Zmiany skórne ustępowały powoli. Diety też na początku nie rozszerzaliśmy a potem ostrożnie. Teraz Ignaś może jest praktycznie wszystko, oczywiście oprócz mleka i jajek
Do Nutramigenu na początku dodawaliśmy kleik ryżowy lub kukurydziany, bo są najbezpieczniejsze i rzadko uczulają. Sinlac wprowadziłam w 6 miesiącu. Na początku sam z wodą, później zaczęłam dodawać go do soków, deserów, czasem do zupki czy warzyw. On jest trochę jak kaszka, lekko zagęszcza i jest bardzo smaczny, lekko słodki. Jego odpowiednikiem jest kaszka Minima Ignasiowi w każdej postaci bardzo smakuje.

A co macie do smarowania ciała? U nas zmiany były na tyle duże że sterydy były koniecznością.
Ale jak lekarka zmieniła Nutramigen na Bebilon, to znaczy że jest poprawa

My jesteśmy pod kontrolą alergologa (testy), dermatologa (maści, sterydy), i pediatry (cała reszta) Czasem byłam już załamana, ale gdzieś od9-10 miesiąca zaczęło się poprawiać i ma się ku lepszemu. Jakbyś miała jakieś pytania pisz[COLOR="Silver"]

My mamy maść witaminową i syrop Aerius..po maści na szczęście ładnie schodzi..a co do testów to robiliście na własną rękę czy alergolog was skierował?

Blawatek88 Takie właśnie chyba kupię

STO LAT dla Adasia, Stefanka i Kaji
Dz

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
I tak jest super dzień współczuję nocki
Nie no już lepiej mi i jest to dziś wspaniały dzień

Dziękujemy już jest dobrze ze zdrówkiem, gorzej że taka nerwuska się zrobiła (wczoraj w CH potrzebowałam wejść do toalety a jako że byłam sama z małą poszłam do tej dla niepełnosprawnych żeby z wózkiem wjechać, zanim załatwiłam wszystkie "pilne sprawy" mała tak nakrzyczała że jak wyszłam pod drzwiami ochrona stała , spaliłam się ze wstydu normalnie) jak to opanować

Adasiek tez taki nerwus teraz się zrobił i pewnie by tak samo się darł jak Martusia, może taki etap teraz maluszki mają
młody jak czasem na placu zabaw coś chce albo chce wejść gdzie nie może to tak się wydziera że czasem inne dzieci się boją i też zaczynąją płakać
Cieszę się że Martuśka zdrowieje

pochwal się po
No jak się uda wylicytować



Kupiłam jedne ze smerfetką rozm86 i teraz tak się zastanawiam czy aby 10zł to nie za dużo?? choć mają te zaletę że mają napki na ramionach te z tesco f&f mają super materiał, są niedrogie ale kopertówki na ramionach się rozjeżdżają
Ja dokupiłam drugie body, też ze smerfem takie czerwone i też na 86 Tyle kosztują bo to licencyjne są z Disneya, a jakby były takie zwykłe to pewnie za połowę tego by kosztowały
Dla mnie super, bo właśnie mają to zapięcie przy szyjce, bo te kopertowe to po kilku praniach są tak porozciągane jak nie wiem
A ja nie mam u siebie Tesco więc musze się zadowalać towarem z Lidla i Biedry



Ja niestety nie byłam cysiowa także u nas nie było problemu odstawienia ale wiem że opcje sa dwie albo Adaś powoli sam zacznie się odstawiać i będzie bezboleśnie albo będzie mu pasowało i będzie płacz, ciężko wyczuć jaki model wylosowałaś ja bym jednak powoli ograniczała, nie jakoś szokowo, po jednym przystawiani bym odejmowała prawda że pomogłam


Apropo tematu, ja nie ściągam pokarmu już coś koło 1,5mca a na brodawkach ciągle mma takie maleńkie grudki jakby wyschnięte mleko, myślicie że coś tam jeszcze może się produkować?? Powinnam ściągnąć? Organoleptycznie wydaje mi się że już nic tam nie ma
A masz uczucie pełności w piersiach? Bo jak tak to wtedy trzeba odrobinę od ciągnąć A jak nie to ja bym nie ściągała już nic Bo możesz laktację znów pobudzić, a nie o to Ci choci, co?
Moja koleżanka jak odstawiła małą od piersi, to też gdzieś tyle czasu trwało mu niej zakończenie laktacji, to pewnie u Ciebie może jakieś ostatnie podrygi

Młody kima, ja po obiadku sobie odpoczywam i wspominam ten dzień rok temu. O tej porze właśnie tz wiózł mnie na porodówkę
a za niecałe 2 godz urodził się Adasiek

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Ale puchy
Chyba wszystkie mamuśki są na spacerach z dziećmi
Lullka ja mam do ciebie pytanie: ile czasu tężeje całe to ptasie mleczko? Bo nie wiem kiedy robić to. Czy w sobotę się wyrobię na 15 jak rano zrobię?
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś


Edytowane przez minio1984
Czas edycji: 2012-08-30 o 14:55
minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:54   #2566
blawatek88
Raczkowanie
 
Avatar blawatek88
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Irmith i Minio dziękuję za rady w takim razie od poniedziałku będe się starała wyeliminować karmienie po południowe. Ale on jest taki za cysiem, że jak jest nawet pojedzony po obiedzie, a karmienie cysiowe było 4 godziny wcześniej to on się domaga bo za długa przerwa w cysiowaniu jak dla niego i musi sie przyssać

A Minio a jak usypiasz Adasiulke w dzień bez cyca, mój za Chiny nie zaśnie w dzień bez.

Wiecie co mi mój łobuz dzisiaj zrobił na spacerze otworzył sobie niekapek i oblał się wodą a kubek był pełny więc tej wody było duuużo. Byliśmy akurat w parku to rozebrałam go do samego pampersa, koszulke zawiesiłam na wózku i wystawiłam do słońca. Spodenki były tak mokre, że schowałam je odrazu do torby. Pospacerowaliśmy chwilę wokół wózka i ławki i wróciliśmy do domu w samym pampersie i pół na pół mokrej koszulce. Tego się niespodziewałam po moim dziecku...
blawatek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:55   #2567
Davereaux
Raczkowanie
 
Avatar Davereaux
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 31
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.
__________________
Dla świata to tylko dziecko... ...A dla mnie to dziecko jest całym Światem


Nikusia moje serduszko 19.09.2011:

Charakterem mnie rozwalaj,wyglądem onieśmielaj. Miej coś ,czego nikt inny nie ma.
Davereaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 17:23   #2568
LIPKAT
Raczkowanie
 
Avatar LIPKAT
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 340
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

hej, hej! dzionek miło zleciał, dobrze tak sobie od czas do czasu odmienić otoczenie. i zjeść obiadek podsunięty pod nos


Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
I tak jest super dzień współczuję nocki

Dziękujemy już jest dobrze ze zdrówkiem, gorzej że taka nerwuska się zrobiła (wczoraj w CH potrzebowałam wejść do toalety a jako że byłam sama z małą poszłam do tej dla niepełnosprawnych żeby z wózkiem wjechać, zanim załatwiłam wszystkie "pilne sprawy" mała tak nakrzyczała że jak wyszłam pod drzwiami ochrona stała , spaliłam się ze wstydu normalnie) jak to opanować



Apropo tematu, ja nie ściągam pokarmu już coś koło 1,5mca a na brodawkach ciągle mma takie maleńkie grudki jakby wyschnięte mleko, myślicie że coś tam jeszcze może się produkować?? Powinnam ściągnąć? Organoleptycznie wydaje mi się że już nic tam nie ma
ja po odstawieniu już nic bym nie robiła, tym bardziej po takim czasie na pewno tam nic nie ma

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość


Młody kima, ja po obiadku sobie odpoczywam i wspominam ten dzień rok temu. O tej porze właśnie tz wiózł mnie na porodówkę
a za niecałe 2 godz urodził się Adasiek

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Ale puchy
Chyba wszystkie mamuśki są na spacerach z dziećmi
Lullka ja mam do ciebie pytanie: ile czasu tężeje całe to ptasie mleczko? Bo nie wiem kiedy robić to. Czy w sobotę się wyrobię na 15 jak rano zrobię?
minio ucałuj swojego solenizanta od cioteczki, sto latek dla Adasia! roczek zleciał nie wiadomo kiedy!
Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.
my jeszcze nie mamy tego wynalazku i jeszcze się nie zastanawiałam kiedy wprowadzimy, wydaje mi się ,że dopiero jak mały zacznie troszkę więcej rozumieć
sto latek też dla pozostałych solenizantów Kaji i Stefcia!
LIPKAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:55   #2569
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

100 lat , duzo slodkosci, milosci i mnostwo szczescia dla kochanego roczniaka Adasia








Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
kaileight Przepraszam, jakoś wcześniej mi umknęło i dopiero teraz odpisuję. Ignasia długo karmiłam piersią, kiedy musiałam wyjść dokarmiałam Bebilonem Ha, potem zmienionym na Bebilon Pepti. Nic to nie dawało miał mega uczuleni- na całym ciele, ropiejące i cały czas zaczerwienione placki, które ciągle drapał. Lekarz wprowadził Nutramigen, odstawiłam go od piersi w 7 miesiącu, wprowadziliśmy dietę eliminacyjną i zrobiliśmy testy z krwi. Wyszła 6 klasa uczulenia na jajko i 5 na mleko. Czyli praktycznie najwyższe. Zmiany skórne ustępowały powoli. Diety też na początku nie rozszerzaliśmy a potem ostrożnie. Teraz Ignaś może jest praktycznie wszystko, oczywiście oprócz mleka i jajek
Do Nutramigenu na początku dodawaliśmy kleik ryżowy lub kukurydziany, bo są najbezpieczniejsze i rzadko uczulają. Sinlac wprowadziłam w 6 miesiącu. Na początku sam z wodą, później zaczęłam dodawać go do soków, deserów, czasem do zupki czy warzyw. On jest trochę jak kaszka, lekko zagęszcza i jest bardzo smaczny, lekko słodki. Jego odpowiednikiem jest kaszka Minima Ignasiowi w każdej postaci bardzo smakuje.

A co macie do smarowania ciała? U nas zmiany były na tyle duże że sterydy były koniecznością.
Ale jak lekarka zmieniła Nutramigen na Bebilon, to znaczy że jest poprawa

My jesteśmy pod kontrolą alergologa (testy), dermatologa (maści, sterydy), i pediatry (cała reszta) Czasem byłam już załamana, ale gdzieś od9-10 miesiąca zaczęło się poprawiać i ma się ku lepszemu. Jakbyś miała jakieś pytania pisz[COLOR="Silver"]

My mamy maść witaminową i syrop Aerius..po maści na szczęście ładnie schodzi..a co do testów to robiliście na własną rękę czy alergolog was skierował?

Blawatek88 Takie właśnie chyba kupię

STO LAT dla Adasia, Stefanka i Kaji

Hej kochana.....
testy robiliscie jak Ignas mial 7 mscy?? Zastanawiam sie caly czas czy nie zrobic mojej bo my od 4 msca zmagamy sie z problemami skornymi. Lekarka wykluczyla skaze (chociaz inna ja potwierdzila) .Lekarka angielska cala czas sie upiera , ze mala ma egzeme. Juz mase kremow uzywalysmy.... raz jest dobrze a innym razem jest tragicznie.... sucha skora z czerwonymi plackami.Na dodatek zaczela sie ostatnio drapac
Odradzono robienia testow bo Olivka jest zbyt mala i nie wyjda miarodajnie.... ale chyba sie skusze i zrobie bo jestem ciekawa skad to uczulenie....

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
I tak jest super dzień współczuję nocki

Dziękujemy już jest dobrze ze zdrówkiem, gorzej że taka nerwuska się zrobiła (wczoraj w CH potrzebowałam wejść do toalety a jako że byłam sama z małą poszłam do tej dla niepełnosprawnych żeby z wózkiem wjechać, zanim załatwiłam wszystkie "pilne sprawy" mała tak nakrzyczała że jak wyszłam pod drzwiami ochrona stała , spaliłam się ze wstydu normalnie) jak to opanować

Kochana to jej minie. Nie da sie tego opanowac....... u mojej tez tak bylo... wazne, zeby nie zwracac uwagi .Chociaz wyobrazam sobie , ze bylas wkurzona ta sytuacja w sklepie....

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.


Wlasnie dzisiaj rozmawialsmy z tz-em o nocniku .... i chyba juz kupimy , zeby ja jakos oswoic



Pochwale sie , ze Olivka umie pokazac gdzie ma ucho.... pokaze tez gdzie mama i tata ma ucho.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 18:59   #2570
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
No wrzuć wrzuć
A co do karmienia to powiem tak. Ja też karmię jeszcze piersią, w dzień już od dawna nie, tylko wieczorem do uśnięcia no i w nocy niestety A czy za często? Ja bym może powoli odchodziłą od karmienia w dzień , zresztą wszędzie pisze w schematach, że do ukonczenia roczku karmić na żądanie
A siostra ma niestety rację, im dłużej się karmi tym będzie trudniej odstawić, wiem to po swoim przykładzie Pewnie będzie niezła wojna z odstawieniem Adaśka od cycka


Dziękujemy bardzo


dzięki dzięki


Dz


A masz uczucie pełności w piersiach? Bo jak tak to wtedy trzeba odrobinę od ciągnąć A jak nie to ja bym nie ściągała już nic Bo możesz laktację znów pobudzić, a nie o to Ci choci, co?
Moja koleżanka jak odstawiła małą od piersi, to też gdzieś tyle czasu trwało mu niej zakończenie laktacji, to pewnie u Ciebie może jakieś ostatnie podrygi

Wiesz ja to taki zboczuch jestem i czasem mi żal że już nie ściągam, takie myśli mam że może jeszcze bym mogła MI się wydaje że tam nic nie ma bo biust zgubiłam po odstawieniu laktatora i jeszcze się nie odnalazł tylko właśnie dziwią mnie te resztki

Młody kima, ja po obiadku sobie odpoczywam i wspominam ten dzień rok temu. O tej porze właśnie tz wiózł mnie na porodówkę
a za niecałe 2 godz urodził się Adasiek

heh fajnie było, 2godzinny poród to nie zdążyłaś się nawet tym nacieszyć

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Ale puchy
Chyba wszystkie mamuśki są na spacerach z dziećmi
Lullka ja mam do ciebie pytanie: ile czasu tężeje całe to ptasie mleczko? Bo nie wiem kiedy robić to. Czy w sobotę się wyrobię na 15 jak rano zrobię?
Jak zwykle ja nie Lulla alesię wtrącę między wódkę a zakąskę myślę że jak zrobisz koło 8-9 to powinno spokojnie stężeć, daj do galaretki mniej wody niż w przepisie jest. I myślę że jak to będzie na świeżo zrobione to będzie chyba lepsze

Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Irmith i Minio dziękuję za rady w takim razie od poniedziałku będe się starała wyeliminować karmienie po południowe. Ale on jest taki za cysiem, że jak jest nawet pojedzony po obiedzie, a karmienie cysiowe było 4 godziny wcześniej to on się domaga bo za długa przerwa w cysiowaniu jak dla niego i musi sie przyssać

A Minio a jak usypiasz Adasiulke w dzień bez cyca, mój za Chiny nie zaśnie w dzień bez.

Wiecie co mi mój łobuz dzisiaj zrobił na spacerze otworzył sobie niekapek i oblał się wodą a kubek był pełny więc tej wody było duuużo. Byliśmy akurat w parku to rozebrałam go do samego pampersa, koszulke zawiesiłam na wózku i wystawiłam do słońca. Spodenki były tak mokre, że schowałam je odrazu do torby. Pospacerowaliśmy chwilę wokół wózka i ławki i wróciliśmy do domu w samym pampersie i pół na pół mokrej koszulce. Tego się niespodziewałam po moim dziecku...
Podkreślone świadczy że masz zdrowego syna

Prysznic sobie zrobił Adaś tyle lasek w koło to chcił być świeży

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.
U nas nocnik stoi i się kurzy :/ mała jak usiadła na nim z gołym tyłkiem to był tylko płacz

Cytat:
Napisane przez LIPKAT Pokaż wiadomość
hej, hej! dzionek miło zleciał, dobrze tak sobie od czas do czasu odmienić otoczenie. i zjeść obiadek podsunięty pod nos



ja po odstawieniu już nic bym nie robiła, tym bardziej po takim czasie na pewno tam nic nie ma


minio ucałuj swojego solenizanta od cioteczki, sto latek dla Adasia! roczek zleciał nie wiadomo kiedy!

my jeszcze nie mamy tego wynalazku i jeszcze się nie zastanawiałam kiedy wprowadzimy, wydaje mi się ,że dopiero jak mały zacznie troszkę więcej rozumieć
sto latek też dla pozostałych solenizantów Kaji i Stefcia!
I dzięki za odpowiedź
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:06   #2571
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
100 lat , duzo slodkosci, milosci i mnostwo szczescia dla kochanego roczniaka Adasia



Hej kochana.....
testy robiliscie jak Ignas mial 7 mscy?? Zastanawiam sie caly czas czy nie zrobic mojej bo my od 4 msca zmagamy sie z problemami skornymi. Lekarka wykluczyla skaze (chociaz inna ja potwierdzila) .Lekarka angielska cala czas sie upiera , ze mala ma egzeme. Juz mase kremow uzywalysmy.... raz jest dobrze a innym razem jest tragicznie.... sucha skora z czerwonymi plackami.Na dodatek zaczela sie ostatnio drapac
Odradzono robienia testow bo Olivka jest zbyt mala i nie wyjda miarodajnie.... ale chyba sie skusze i zrobie bo jestem ciekawa skad to uczulenie....



Kochana to jej minie. Nie da sie tego opanowac....... u mojej tez tak bylo... wazne, zeby nie zwracac uwagi .Chociaz wyobrazam sobie , ze bylas wkurzona ta sytuacja w sklepie....


Myślisz że to tylko taki etap, kurcze mam nadzieję bo to straszne jest


Wlasnie dzisiaj rozmawialsmy z tz-em o nocniku .... i chyba juz kupimy , zeby ja jakos oswoic



Pochwale sie , ze Olivka umie pokazac gdzie ma ucho.... pokaze tez gdzie mama i tata ma ucho.....
Oo no proszę
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:10   #2572
LIPKAT
Raczkowanie
 
Avatar LIPKAT
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 340
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
100 lat , duzo slodkosci, milosci i mnostwo szczescia dla kochanego roczniaka Adasia











Hej kochana.....
testy robiliscie jak Ignas mial 7 mscy?? Zastanawiam sie caly czas czy nie zrobic mojej bo my od 4 msca zmagamy sie z problemami skornymi. Lekarka wykluczyla skaze (chociaz inna ja potwierdzila) .Lekarka angielska cala czas sie upiera , ze mala ma egzeme. Juz mase kremow uzywalysmy.... raz jest dobrze a innym razem jest tragicznie.... sucha skora z czerwonymi plackami.Na dodatek zaczela sie ostatnio drapac
Odradzono robienia testow bo Olivka jest zbyt mala i nie wyjda miarodajnie.... ale chyba sie skusze i zrobie bo jestem ciekawa skad to uczulenie....



Kochana to jej minie. Nie da sie tego opanowac....... u mojej tez tak bylo... wazne, zeby nie zwracac uwagi .Chociaz wyobrazam sobie , ze bylas wkurzona ta sytuacja w sklepie....





Wlasnie dzisiaj rozmawialsmy z tz-em o nocniku .... i chyba juz kupimy , zeby ja jakos oswoic



Pochwale sie , ze Olivka umie pokazac gdzie ma ucho.... pokaze tez gdzie mama i tata ma ucho.....
dla Olivci! my jesteśmy na etapie oczek, pokazujemy sobie gdzie misio ma oczko

a ja mam pytanie do Was, może głupie ,ale mnie męczy: czy myjecie swoim dzieciom uszy? tam w środku, bo mój ma tak dużo tej woskowiny, niby patyczkami nie wolno, bo się jeszcze bardziej zapycha, ale widać ten miodek w uszach ,aż wstyd i czasami jednak trochę zbiorę patyczkiem dla dzieci. są niby takie kropelki co rozpuszczają woskowinę, stosowała któraś z Was? inni znów mówią,żeby nic nie robić ,że to samoistnie się oczyszcza, nie wiem
LIPKAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:21   #2573
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Ja na szybko, może zdąże cokolwiek napisać bo chłopaki się kąpią
Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość
Irmith i Minio dziękuję za rady w takim razie od poniedziałku będe się starała wyeliminować karmienie po południowe. Ale on jest taki za cysiem, że jak jest nawet pojedzony po obiedzie, a karmienie cysiowe było 4 godziny wcześniej to on się domaga bo za długa przerwa w cysiowaniu jak dla niego i musi sie przyssać

A Minio a jak usypiasz Adasiulke w dzień bez cyca, mój za Chiny nie zaśnie w dzień bez.

Wiecie co mi mój łobuz dzisiaj zrobił na spacerze otworzył sobie niekapek i oblał się wodą a kubek był pełny więc tej wody było duuużo. Byliśmy akurat w parku to rozebrałam go do samego pampersa, koszulke zawiesiłam na wózku i wystawiłam do słońca. Spodenki były tak mokre, że schowałam je odrazu do torby. Pospacerowaliśmy chwilę wokół wózka i ławki i wróciliśmy do domu w samym pampersie i pół na pół mokrej koszulce. Tego się niespodziewałam po moim dziecku...
Mój też bardzo cyckowy jest i czasem jeszcze chce dorwać cycka w dzień szczególnie jak mam spory dekolt Ale nie daję już i koniec A usypiam go w wózku, inaczej nie uśnie A wcześniej właśnie usypiał przy cycku właściwie. Teraz tylko zostało mi odstawienie wieczorne i nocne tylko zupełnie nie wiem jak to zrobić i się normalnie boję
A to Adasiek spryciula, może mu było gorąco i chciał się ochłodzićA na poważnie współczuję, dobrze że ciepło dziś było
i ja to zawsze noszę ze sobą ubranka na zmianę bo czasem też się zaleje piciem na spacerze i musze zmienic

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.
Ja kupiłąm ale młody zupełnie nie jest zainteresowany i stoi na szafie Ale muszę znów spróbować go chociaż oswajać z tym sprzętem
Cytat:
Napisane przez LIPKAT Pokaż wiadomość
hej, hej! dzionek miło zleciał, dobrze tak sobie od czas do czasu odmienić otoczenie. i zjeść obiadek podsunięty pod nos



ja po odstawieniu już nic bym nie robiła, tym bardziej po takim czasie na pewno tam nic nie ma


minio ucałuj swojego solenizanta od cioteczki, sto latek dla Adasia! roczek zleciał nie wiadomo kiedy!

my jeszcze nie mamy tego wynalazku i jeszcze się nie zastanawiałam kiedy wprowadzimy, wydaje mi się ,że dopiero jak mały zacznie troszkę więcej rozumieć
sto latek też dla pozostałych solenizantów Kaji i Stefcia!
Lipkat już Adaś ucałowany
No zleciał zleciał za szybko

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
100 lat , duzo slodkosci, milosci i mnostwo szczescia dla kochanego roczniaka Adasia











Hej kochana.....
testy robiliscie jak Ignas mial 7 mscy?? Zastanawiam sie caly czas czy nie zrobic mojej bo my od 4 msca zmagamy sie z problemami skornymi. Lekarka wykluczyla skaze (chociaz inna ja potwierdzila) .Lekarka angielska cala czas sie upiera , ze mala ma egzeme. Juz mase kremow uzywalysmy.... raz jest dobrze a innym razem jest tragicznie.... sucha skora z czerwonymi plackami.Na dodatek zaczela sie ostatnio drapac
Odradzono robienia testow bo Olivka jest zbyt mala i nie wyjda miarodajnie.... ale chyba sie skusze i zrobie bo jestem ciekawa skad to uczulenie....



Kochana to jej minie. Nie da sie tego opanowac....... u mojej tez tak bylo... wazne, zeby nie zwracac uwagi .Chociaz wyobrazam sobie , ze bylas wkurzona ta sytuacja w sklepie....





Wlasnie dzisiaj rozmawialsmy z tz-em o nocniku .... i chyba juz kupimy , zeby ja jakos oswoic



Pochwale sie , ze Olivka umie pokazac gdzie ma ucho.... pokaze tez gdzie mama i tata ma ucho.....
Dzięki kochana za życzonka
I brawa dla Olivki za pokazywanie gdzie uszko Adasiek na razie pokazuje gdzie nosek i czasem gdzie oczka są
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Jak zwykle ja nie Lulla alesię wtrącę między wódkę a zakąskę myślę że jak zrobisz koło 8-9 to powinno spokojnie stężeć, daj do galaretki mniej wody niż w przepisie jest. I myślę że jak to będzie na świeżo zrobione to będzie chyba lepsze



Podkreślone świadczy że masz zdrowego syna

Prysznic sobie zrobił Adaś tyle lasek w koło to chcił być świeży



U nas nocnik stoi i się kurzy :/ mała jak usiadła na nim z gołym tyłkiem to był tylko płacz



I dzięki za odpowiedź
Kurcze jak między 8-9 to chyba będę musiała zrobić w piątek, bo tak rano do mamy nie przyjadę a tam mam pucharki do deserków. Ale nie wiem czy dobrze myślę żeby odrazu do pucharków zalać tą pianką i wstawić do lodówki czy może to stężeć w garnku a potem do pucharków?
A co do porodu to mi naprawdę szybko poszło, nawet położna mnie chwaliła że ekspresem miałam poród jak na pierwszy a partych tylko niecałe 15 min
Nie zdążyłam się psychicznie nastawić na poród a to już było po

Idę szykować kolację dla młodego
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:45   #2574
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez blawatek88 Pokaż wiadomość

Mamy karmiące piersią- ja Adasiowi jeszcze nie odmawiam cyca. Podaje mu kiedy tylko chce czyli przed zaśnięciem na drzemke ,po południu jak już mu brakuje cysia, czasami przed zaśnięciem na noc gdy przy butli nie zaśnie noi oczywiście w nocy minimum 2x plus nad ranem gdy chce sobie z nim poleżeć dłużej. Myślicie, że dużo mu daję i trudno będzie mi go odstawić jak skończy rok? Siostra mnie straszy, że będzie coraz trudniej go odstawić. Im starszy tym gorzej.
Może i trudniej, ale myślę że warto karmić tak długo jak się daMnie udało się 7 miesięcy i musieliśmy zrezygnować. Ale dzięki temu Ignaś ma super odporność, więc myślę, że sie opłacało. Tak długo jak masz możliwość, nie czujesz presji czy niechęci, warto karmić. takie jest moje zdanie

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
My mamy maść witaminową i syrop Aerius..po maści na szczęście ładnie schodzi..a co do testów to robiliście na własną rękę czy alergolog was skierował?
Aha, no to super. To może sterydy nie są potrzebne, i całe szczęście. Alergolog dał nam skierowanie. Testów skórnych faktycznie nie wykonuje się poniżej 2/3 roku życia, ale z krwi wychodzą miarodajne (wg naszych lekarzy). Testowaliśmy: mleko krowie, jajko, gluten, wieprzowinę, i soję. Plus potem cały panel pokarmowy. Testy robiliśmy jak Ignaś miał 7 miesięcy. Krew pobiera się z żyły. Mamy pakiet w prywatnej przychodni, który obejmuje takie testy i inne badania. Bez pakietu koszt testy na jeden alergen to ok 40 zł u nas w mieście. Ale pewnie też da się zrobić na nfz w szpitalu na oddziale alergologii lub w specjalistycznej przychodni. Raz dostaliśmy skierowanie na badanie krwi w szpitalu (morfologia), ale ja powiedziałam, że nigdy więcej. Zresztą opisywałam. Chyba lepiej prywatnie, ale to chyba też trzeba mieć skierowanie. Zapytaj swojego alergologa co o tym mysli

Cytat:
Napisane przez Davereaux Pokaż wiadomość
Ktoś może wypróbował już na swym dziecku wynalazek jakim jest NOCNIK ....jeśli nie to kiedy zamierzacie wprowadzać?????.
My już 2 albo 3 miesiące próbujemy. Na razie jest tak, że jeśli zauważę że Ignaś coś "kombinuje" to biegnę z nocnikiem. Albo zdążę albo nie

Cytat:
Napisane przez LIPKAT Pokaż wiadomość
dla Olivci! my jesteśmy na etapie oczek, pokazujemy sobie gdzie misio ma oczko

a ja mam pytanie do Was, może głupie ,ale mnie męczy: czy myjecie swoim dzieciom uszy? tam w środku, bo mój ma tak dużo tej woskowiny, niby patyczkami nie wolno, bo się jeszcze bardziej zapycha, ale widać ten miodek w uszach ,aż wstyd i czasami jednak trochę zbiorę patyczkiem dla dzieci. są niby takie kropelki co rozpuszczają woskowinę, stosowała któraś z Was? inni znów mówią,żeby nic nie robić ,że to samoistnie się oczyszcza, nie wiem
Tak, myję używając patyczków. Nie wsadzam ich głęboko, usuwam tylko ta woskowinę , która znajduje się w muszli usznej
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:47   #2575
LIPKAT
Raczkowanie
 
Avatar LIPKAT
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 340
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Ja na szybko, może zdąże cokolwiek napisać bo chłopaki się kąpią

Mój też bardzo cyckowy jest i czasem jeszcze chce dorwać cycka w dzień szczególnie jak mam spory dekolt Ale nie daję już i koniec A usypiam go w wózku, inaczej nie uśnie A wcześniej właśnie usypiał przy cycku właściwie. Teraz tylko zostało mi odstawienie wieczorne i nocne tylko zupełnie nie wiem jak to zrobić i się normalnie boję
A to Adasiek spryciula, może mu było gorąco i chciał się ochłodzićA na poważnie współczuję, dobrze że ciepło dziś było
i ja to zawsze noszę ze sobą ubranka na zmianę bo czasem też się zaleje piciem na spacerze i musze zmienic


Ja kupiłąm ale młody zupełnie nie jest zainteresowany i stoi na szafie Ale muszę znów spróbować go chociaż oswajać z tym sprzętem

Lipkat już Adaś ucałowany
No zleciał zleciał za szybko


Dzięki kochana za życzonka
I brawa dla Olivki za pokazywanie gdzie uszko Adasiek na razie pokazuje gdzie nosek i czasem gdzie oczka są

Kurcze jak między 8-9 to chyba będę musiała zrobić w piątek, bo tak rano do mamy nie przyjadę a tam mam pucharki do deserków. Ale nie wiem czy dobrze myślę żeby odrazu do pucharków zalać tą pianką i wstawić do lodówki czy może to stężeć w garnku a potem do pucharków?
A co do porodu to mi naprawdę szybko poszło, nawet położna mnie chwaliła że ekspresem miałam poród jak na pierwszy a partych tylko niecałe 15 min
Nie zdążyłam się psychicznie nastawić na poród a to już było po

Idę szykować kolację dla młodego
to rzeczywiście miałaś szybciutki poród! ja się teraz twardo trzymam wersji ,że za drugim razem to już pójdzie szybciej, choć też jakoś długo się nie męczyłam , to takie 2 godziny jak Ciebie by styknęło
LIPKAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:49   #2576
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość

Hej kochana.....
testy robiliscie jak Ignas mial 7 mscy?? Zastanawiam sie caly czas czy nie zrobic mojej bo my od 4 msca zmagamy sie z problemami skornymi. Lekarka wykluczyla skaze (chociaz inna ja potwierdzila) .Lekarka angielska cala czas sie upiera , ze mala ma egzeme. Juz mase kremow uzywalysmy.... raz jest dobrze a innym razem jest tragicznie.... sucha skora z czerwonymi plackami.Na dodatek zaczela sie ostatnio drapac
Odradzono robienia testow bo Olivka jest zbyt mala i nie wyjda miarodajnie.... ale chyba sie skusze i zrobie bo jestem ciekawa skad to uczulenie....

.
Tak, jak miał 7 miesięcy. Testy skórne ponoć nie są miarodajne, z krwi podobno już tak. Oliwka pewnie się drapie bo skóra jest "uszkodzona" przez uczulenie, cieńsza, podrażniona i występuje duży świąd. Natłuszczacie mocno skóre? Nam pomogły maści z linomagiem, i lanoliną. Takie robione w aptece.
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:55   #2577
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez LIPKAT Pokaż wiadomość
dla Olivci! my jesteśmy na etapie oczek, pokazujemy sobie gdzie misio ma oczko

a ja mam pytanie do Was, może głupie ,ale mnie męczy: czy myjecie swoim dzieciom uszy? tam w środku, bo mój ma tak dużo tej woskowiny, niby patyczkami nie wolno, bo się jeszcze bardziej zapycha, ale widać ten miodek w uszach ,aż wstyd i czasami jednak trochę zbiorę patyczkiem dla dzieci. są niby takie kropelki co rozpuszczają woskowinę, stosowała któraś z Was? inni znów mówią,żeby nic nie robić ,że to samoistnie się oczyszcza, nie wiem

Pytanie wcale nie jest glupie
Uszek maluchom sie nie czysci. Jesli widzisz woskowine na malzowinie to wez mokra chuteczka przetrzyj ale nie wkladaj palca do srodka ani patyczka. Sa specjalne plyny ale lekarz mi odradzil bo prawie wszystkie dzieci placza przy czyszczeniu uszka.
To sie wymadrzylam

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za życzonka
I brawa dla Olivki za pokazywanie gdzie uszko Adasiek na razie pokazuje gdzie nosek i czasem gdzie oczka są

Kurcze jak między 8-9 to chyba będę musiała zrobić w piątek, bo tak rano do mamy nie przyjadę a tam mam pucharki do deserków. Ale nie wiem czy dobrze myślę żeby odrazu do pucharków zalać tą pianką i wstawić do lodówki czy może to stężeć w garnku a potem do pucharków?
A co do porodu to mi naprawdę szybko poszło, nawet położna mnie chwaliła że ekspresem miałam poród jak na pierwszy a partych tylko niecałe 15 min
Nie zdążyłam się psychicznie nastawić na poród a to już było po

Idę szykować kolację dla młodego
No to dla Adasia za pokazywanie noska i oczka


Moja dama nie zjadla dzisiaj obiadu... po jednej lyzeczce wszystko wyplula.... zjadla tylko owocki i rano sniadanko.... a tak tylko mleko....
Kurcze mam nadzieje, ze jej nic nie bedzie.


Kiedy zaczynacie wprowadzenie tego mleka od roczku ??? Jak skoncza maluchy rok ....czy jak ???
To dopiero glupie pytanie

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Tak, jak miał 7 miesięcy. Testy skórne ponoć nie są miarodajne, z krwi podobno już tak. Oliwka pewnie się drapie bo skóra jest "uszkodzona" przez uczulenie, cieńsza, podrażniona i występuje duży świąd. Natłuszczacie mocno skóre? Nam pomogły maści z linomagiem, i lanoliną. Takie robione w aptece.

Nam lekarka przepisuje kremy z parafina.... skora po tym wogole nie jest natluszczona. Ona nam kaze nawilzac....
Chyba jednak zrobie jej te testy.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:07   #2578
LIPKAT
Raczkowanie
 
Avatar LIPKAT
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 340
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Pytanie wcale nie jest glupie
Uszek maluchom sie nie czysci. Jesli widzisz woskowine na malzowinie to wez mokra chuteczka przetrzyj ale nie wkladaj palca do srodka ani patyczka. Sa specjalne plyny ale lekarz mi odradzil bo prawie wszystkie dzieci placza przy czyszczeniu uszka.
To sie wymadrzylam
ale mądrego to aż miło poczytać !


No to dla Adasia za pokazywanie noska i oczka


Moja dama nie zjadla dzisiaj obiadu... po jednej lyzeczce wszystko wyplula.... zjadla tylko owocki i rano sniadanko.... a tak tylko mleko....
Kurcze mam nadzieje, ze jej nic nie bedzie.


Kiedy zaczynacie wprowadzenie tego mleka od roczku ??? Jak skoncza maluchy rok ....czy jak ???
To dopiero glupie pytanie

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

coż ta Twoja Oliwcia uparta z tymi obiadkami? ale próbuj ,może w końcu załapie.
a z mlekiem to się nie zastanawiałam nawet, ale chyba trzeba będzie zmienić na 3
LIPKAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:17   #2579
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

Dobry Wieczór!

Zbieram się by napisać posta już od pół godziny i ciągle coś miałyśmy niezła histerię od 19 do 20.30. Przyczyn nie ustaliłam.

Monia,Minio brawa za pokazywanie. U nas Zo wie gdzie mama ma nosek, gdzie miso ma nosek, ale gdzie ona ma to jeszcze nie ogarnia, ale dojdziemy i do tego.

Nocnika nie mam jeszcze, a już dobry miesiąc się zbieram by go kupić.

Blawatek, ja najpierw przestałam karmić w dzień. W nocy jak się obudzi to cycek jeszcze jest, ale jak na moje oko tam już nic nie ma, więc ona ssie bo tak zasypia, a nie że głodna jest. Zasypia już najczęściej też bez.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Monia, a może to żeby i Olivka obiadem gardzi? Bo u nas jak szły to obiadów też odmawiała, za to pić chciała non stop.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:17   #2580
Ellabailasola
Raczkowanie
 
Avatar Ellabailasola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Niemcy(wczesniej Zabrze)
Wiadomości: 302
Dot.: Jeszcze tylko jeden kroczek i za chwilę będzie roczek - mamy IX-X 2011

hej,

chcialam sie wyzalic...Maja dzis oprocz kataru, ktory dzis zaatakowal ze zdwojona sila, dostala jeszcze goraczki 39 st.
Nie chciala nic jesc oprocz cycka i wymiotowala.
Nosz k****, szlag mnie chyba trafi
Co ja robie zle
Takze dzien byl udanyZobaczymy co jutro przyniesie....
Super urlop sie szykuje
Juz nie wiem jak jej pomoc... Jak jutro nie bedzie lepiej znow do lekarza.
Lu, chyba mnie dopada teraz podobny dolek do Twojego

Kaileight, apropos karmienia piersia i odpornosci- jak widac u nas sie ta teoria wogole nie sprawdza, takze chyba przestaje w nia wierzyc...

Lipkat, co do uszek. Ostatnio u lekarza myslalam, ze sie spale ze wstydu. Zajrzal Mysi do ucha i stwierdzil, ze ma woskowiny, ze dla trzech doroslych by starczylo A ja burak...ale zaraz powiedzial,ze tam w srodku, gdzie nie widac. Uffff... A juz sie poczulam jak ostatnia patologia.
Ja czyszcze przewaznie chusteczka jak pisze Monia, a czasem patyczkiem tak delikatnie.

Oj z tym karmieniem piersia laski to tez osiem swiatow....Chyba kiedys sie musimy zebrac w kupe i cos postanowic W grupie razniej!

Irmith, wyobrazam sobie te sytuacje w CH... jeju, naprawde taki darciuszek z Martki? Bidulka...

Teraz spi to moje biedactwo...Ale juz sie szykuje na kiepska nocke, jak wczoraj...
__________________
...ze wszystkim sobie poradze, ale, k...a, sama sie nie przytule!
Ellabailasola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.