Brunetki czy blondynki... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 07:34   #31
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Brunetki czy blondynki...

A ja sie przyznam ze mam kompleksy Jestem naturalna blondynka, a ze dosc czesto slyszalam ze od moich eks ze wola ciemne wloski to postanowilam sie przyciemnic Trzeba wlozyc troche pracy w to zeby dobrze wygladac ale ja sie tak lepiej czuje. Czesto na roznych forach widzialam takie stwierdzenie ze "majac do wyboru ladna blondynke i ladna brunetke - wybralbym brunetke". I cos w tym chyba jest. Nie mowie ze w milosci tym sie glownie sugeruje - bo tutaj kwestia idealow ma niewiele do powiedzenia. A czesto wyglad nie idzie w parze z oczekiwanym charakterem I oczywiscie nie jest tak ze wszyscy, ale jednak spora czesc...Co do mnie... czesciej zwroci moja uwage brunetka... o
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 07:37   #32
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez lain
przepraszam Izus86 ale musze to napisac: blONdynki
to jeden z bardziej razacych mnie bledow ortograficznych
oj sory za bład z rozpedu tak napisałam.....
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 07:42   #33
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Wiecie dziewczyny jak kobieta jest konkretna to włosy schodzą na drugi plan.
Oj Pomadka, święte słowa

Swoją drogą hmmm, muszę do fryzjera się wybrać przed sobotnią imprezką
Nie mam tylko pomysłu na te moje kłaki Jestem blondynką, drastyczna zmiana koloru nie wchodzi w grę, może jakieś ciemniejsze pasemka czy co?
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 07:52   #34
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Dla mnie to KOMPLETNIE BEZ ZNACZENIA Podoba mi się i norweski typ urody i śródziemnomorski, i murzyński i eskimoski Nawet gdybym miała pistolet przy skroni i miała wybierać, chyba bym się nie zdecydowała- może to dlatego, że jestem Wagą?

Miałam na głowie wszystko, od platyny po czerń i szczerze mówiac, najbardziej podobam sie innym w naturalnym kolorze- czyli najbardziej pospolitym popielatym brązie

I zgadzam się (znowu,hehe ) z Pomadką- jak baba konkretna, to kolor włosów najmniej istotny
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 07:56   #35
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez April007
A ja sie przyznam ze mam kompleksy Jestem naturalna blondynka, a ze dosc czesto slyszalam ze od moich eks ze wola ciemne wloski to postanowilam sie przyciemnic T
Czas na odrobinę prywaty: April, moja wyobraźnia abstrakcyjna szwankuje kiedy próbuję sobie wyobrazić Ciebie w blondzie Masz jakieś zdjęcie?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:28   #36
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Brunetki czy blondynki...

ja jestem satynką, po ostatnim farbowaniu troche ciemniejsza szatynką niż zawsze, ale juz przywykłam do niech mimo mojej bladości
raz chciałam byc blondynką, kupiłam nawet farbę, ale dobrze że kolor nie złapał
Voodia Ty masz sliczny obecny kolor włosów, bardzo mi się podoba jaka farba robiłaś? chyba że to naturalne?
ja jestem ogólnie za ciemnymi włosami, szatynki i brunetki u mnie w ocenie górą
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 08:49   #37
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Według mnie nie ma to ŻADNEGO ZNACZENIA!!! Liczy się po prostu ładna buźka i kolor wlosów jest nieważny. No bo same pomyślcie: Kogo wybrałby facet:

a) brunetka z ładną twarzą
b) blondynka z brzydką twarzą
lub

a) brzydkolica bruneta
b) śliczna blondi

Odpowiedz jest oczywista. Dodam, ze mówimy tutaj TYLKO o wygladzie zewnętrznym - no bo to on w zasadzie decyduje, czy chcemy kogos poznać blizej czy nie

Z autopsji powiem tak: Obecnie mam na głowie balejaż blond-brąz i faceci nadal się mną interesują. Jestem naturalną brunetą i jako bruneta wyglądam bardziej , hmmm, egzotycznie - jak typ Cygański - tak mi gadają ludzie, ja tam tego nie widzę (ale mam niebieskie oczka) i wzbudzam może troszkę większe zainteresowanie niż jako ja-blond ( w blondzie wyglądam zupelnie inaczej niż w ciemnych wloskach). Kiedys mialam prawie cale blond wloski i też faceci się oglądali za mną, jednak mam wrazenie, że jako brunetka podobam się bardziej - ale moze być to mylne wrażenie z powodu oczywistego: być może lepiej się czuję jako bruneta - bo taka jest moja natura.

Aha - i na 100% liczy się "to coś" - "to coś" widać nawet wtedy, kiedy kogoś nie znamy i możemy nie zamienić z nim słowa, to jest "urok osobisty", "sexappeal".

Podsumowując: Liczy się po prostu ładna buźka i dziecięce rysy twarzy + kobieca figurka (temat wałkowany już na wizażu ) + urok osobisty (to "coś") bo to ją (twarz) widzimy w pierwszej kolejności. Kolor wlosów nie ma znaczenia. Ale DŁUGOŚĆ WŁOSÓW ma chyba znaczenie - tak sądzę
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 08:58   #38
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Jestem blondynką- typ kolorystyczny lato, mam bladą cerę, więc... uwazam, ze blondynki owszem, ale tylko z jasną karnacją -bo to im pasuje, z ciemną niet! Brunetki i czarne owszem , ale z ciemną karnacją - z jasną niet! Choć wszystko to rzecz gustu a kolor włosów jak już zauważyłyście można zmienić Sama miałam na głowie juz prawie wszytsko - nawet odcień rudego I dlatego teraz mówię rudego nigdy więcej
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:04   #39
Veni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 242
Dot.: Brunetki czy blondynki...

ja sadze, ze brunetki jakos ten kolor mi sie zawsze podobal i naszczescie jestem brunetka ale jak bylam mala to bylam blondynka chociaz kolor wlosow mi sie ciagle zmienia tak od siebie w tygodniu potrafie miec kilka odcieni brazu co brzmi dziwnie wrecz smiesznie

Edytowane przez Veni
Czas edycji: 2005-11-22 o 12:07
Veni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:11   #40
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez Voodia
Czas na odrobinę prywaty: April, moja wyobraźnia abstrakcyjna szwankuje kiedy próbuję sobie wyobrazić Ciebie w blondzie Masz jakieś zdjęcie?
Bos kobieto zaczela za pozno wchodzic na Moje Makijaze Zalaczam watek gdzie zamiescilam sie w wersji original blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=April

PS. Straszniscie lubie wagi Koniec prywaty
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:19   #41
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Brunetki czy blondynki...

ja jestem brunetka, wiec bede solidarna z brunetkami i powiem ze podobaj a mi ise bardziej dziewczyny z ciemnymi wlosami, bo sa bardziej tajemnicze. natomiast jesli chodzi o facetow to roznie bywa, ale wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia, jesli dziewczyna jest ladna to czy bedzie blondynka, ruda czy czarna to i tak wpadnie w oko facetowi
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 09:36   #42
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Ja bede za blondynkami, farbowanymi Chyba jako pierwsza Moj natularny kolor wlosow jest ciemny i nijaki. Moja cera i twarz w ciemnych wlosach wygladaja smutno. Fakt, mam brazowe oczy i moze blond tu srednio pasuje, ale przynajmniej czyni moja urode bardziej wyrazista. Jako dziecko mialam jasniutki blondzik, do tego czarne oczy, no i ludzie sie zachwycali (wtedy jeszcze nie rozumialam czemu). Dlatego do dzis mam zboczenie do ciemnookich (badz zielonookich) blondynek.

Moj TZ twierdzi ze woli brunetki, a jakos widze ze wiecej podoba mu sie blondynek Chociaz to i tak przykre slyszec od wlasnego faceta "Nie lubie blondynek"
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:41   #43
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Brunetki czy blondynki...

A ja powtarzam z uporem maniaka że ładnemu we wszystkim ładnie i nie liczy się jaki kolor włosów masz akuratnie na głowie- ważne jakim jesteś człowiekiem!!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:46   #44
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez Moniquee
A ja powtarzam z uporem maniaka że ładnemu we wszystkim ładnie
Ja sie niestety nie zgodze Czy Cherlize Theron ladnie z charakteryzacja do filmu "Monster"?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 09:50   #45
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez Nierika
Czy Cherlize Theron ladnie z charakteryzacja do filmu "Monster"?


i tu chylę czoła bo masz rację



ale co do realnych osób (czyt. bez charakteryzacji) jestem uparta niczym stado kłapołuchów
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:14   #46
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Jasne że to co masz na głowie (albo to że nie masz niczego) najważniejsze nie jest, ale też nie da się ukryć że wygląd był i jest bardzo ważny. Co do koloru włosów - uwielbiam takie, które są nasycone, błyszczące, zdrowe - kolor każdy Miałam rude, bakłażanowe, fioletowe, jasny blond, średni, ciemny brąz. Większość życia spędziłam jako blondynka - dziś mam ciemne i chce żeby takie zostały Choć są osoby, które z uporem maniaka mówią, że w blondzie było mi ładniej. Dla każdego coś innego - zawsze podobały mi się bardziej brunetki, choć blond balejaż mojej siostry budzi we mnie zazdrość . Jak już się koncentrujemy tak na włosach - to boli mnie fakt, że za bardzo swoje przyciemniłam i żeby zrobić balejaż w ciepłych brązach muszę czekać 2 miesiące na zejście farby (czyli święta i sylwester w spranym kolorze) - i takich włosów nie znoszę!!!!!! A tak off topic (a może i nie off) fajnie jest móc tak się 'zetykietkować' - blondynka, brunetka, zdrowo jest gdy się identyfikujemy z tym jak wyglądamy, gdy lubimy to co mamy a jeśli do tego potrafimy docenić różnorodność, piękno innych ..... jesteśmy IDEALNE
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:16   #47
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Brunetki czy blondynki...

ten wątek już był z pięć razy :/
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 11:25   #48
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Nie wazne jaki kolor masz na głowie
Tylko to co masz w głowie
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 12:20   #49
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Brunetki czy blondynki...

A u mnie to nie ma reguly jak ktos ma ladna twarzyczke to moze to i byc i bladynka i brunetka i mulatka itd. itd.. Wiecej zwracam uwage na to co osoba soba prezentuje i co posiada w swoim orzeszku
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 12:52   #50
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez pluszynka
A tak off topic (a może i nie off) fajnie jest móc tak się 'zetykietkować' - blondynka, brunetka, zdrowo jest gdy się identyfikujemy z tym jak wyglądamy, gdy lubimy to co mamy a jeśli do tego potrafimy docenić różnorodność, piękno innych ..... jesteśmy IDEALNE
Bardzo ladnie i slusznie powiedziane tez mi sie wydaje ze najwazniejsze to pokochac sama siebie jesli podobamy sie samym soba emanuje od na jakas niewidzialna sila (szczescie?) ktora sprawie, ze inni tez zobacza w nas cos pieknego tak czytalam kiedys w focusie i tez wydaje mi sie to calkiem prawdopodobne. Ostatnio coraz bardziej siebie lubie a wszelkie mankamenty schodza na dalszy plan, wiec jestem z siebie dumna I moze niektorym sie wydawac, ze mam jakies niezdrowe ciagaty w kierunku przedstawicielek wlasnej plci, ale ja zawsze musze skomentowac jesli widze jakas piekna kobiete ostatnio zauwazylam ze ogladam sie za dziewczynami bardziej niz robia to faceci zreszta chyba my dziewczynki juz tak mamy jakos nie widzialam/slyszalam, zeby faceci odwracali sie za drugim facetem i komentowali "fajne ciacho" i cale szczescie

A jesli chodzi o facetow, to zdecydowanie wole brunetow: czarne oczka, czarne wloski i solidne miesnie to zdecydowanie to, co tygryski lubia najbardziej (victor valdes , vin diesel) chociaz nie powiem, ladny blondyn tez potrafi przykuc moja uwage wezmy na ten przyklad takiego Paul'a Walker'a, ciacho jak by nie patrzec
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:52   #51
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Dla mnie kolor włosów nie gra roli jeśli mam ocenić czy kobieta jest ładna czy nie.
Widuję zarówno przepiękne jasnowłose jak i brunety . Nie wspominając o szatynkach.
Sama jestem szatynką i jestem przyzwyczajona do tego koloru. Na zmianę się nigdy nie odważyłam, jedynie lekko rozjaśniałam włosy, które teraz już pociemniały i są jasno-brązowe. I chyba takie zostaną .

U innych kobiet przede wszystkim podoba mi się naturalność na głowie, albo dobrze i korzystnie zrobiona metamorfoza.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 15:02   #52
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Brunetki czy blondynki...

Cytat:
Napisane przez April007
Bos kobieto zaczela za pozno wchodzic na Moje Makijaze Zalaczam watek gdzie zamiescilam sie w wersji original blond
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=April

PS. Straszniscie lubie wagi Koniec prywaty

Wciąż ładnie, ale totalnie, zupełnie inaczej Przeżyłam szok
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 18:14   #53
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Talking Dot.: Brunetki czy blondynki...

Witam serdecznie

Jestem 100% blondynką naturalną i właśnie najbardziej z całego mojego wyglądu uwielbiam moje włosy, pochwale się , mam długie, gęste i grube właosy, każdy ze znajomych co mnie widzi to musi dotknąć moich włosów, są jedyną rzeczą, którą bym nigdy nie zamieniała . Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.