27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 10:56   #1
BeataaaB
Rozeznanie
 
Avatar BeataaaB
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 642
GG do BeataaaB

27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)


Witam
Idzie WIOSNA no może ciezko w to uwierzyc ale kazda z nas wie, ze idzie..i niebawem nas zaskoczy gdy trzeba bedzie zdjac plaszcze,szaliki,czapki.. .
No a ja moze wreszcie rpzywitam ja tak jak chce-ładnie
Do rzeczy.
Biore sie za siebie... W wakacje cwiczylam regularnie codziennie po 1-2godziny w domu i efekty byly ekspresowe -no nie mialam rozmiaru 36 ale 40 i piekne kobiece ksztalty, a teraz znow wrocilo 42/44 bo siedze w krakowie a to praca a to sie nie chce i wiadomo...sie tyje
Wiec wracam do mojego rozkladu cwiczen.
Codziennie na zmiane TBC i Fat Burning mam nadzieje, ze sesja mi w tym nie przeszkodzi-bo bede cwiczyc chocby w nocy...
Do tego musze ograniczyc slodkosci wrrr...nie calkiem bo masochistka nie ejstem no ale ... troche trzeba
Startuje z wagi ok.72 (wzrost 166), znajac zycie waga ani drgnie ale to malo znaczace skoro ebde widziala ubytek w cm...

Może ktoras sie dolaczy
a może ktoras z Was jest z Krakowa i chcialaby sie wybrac na saune czy cos
__________________
Czekam...
świat zazieleni się na śmierć

WYMIANA - rozmiary 40-44, M- XXL (ciuchy,torebki etc.)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436900

BeataaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:01   #2
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: 27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)

Ja sie odchudzalam pazdziernik do grudnia i rezultat tak jak w opisie I tez znowu do tego wracam ale po SESJi bo jakos jak sie odchudzam, zdrowo jem , cwicze i pozniej mam sie uczyc to ciezko mi to idzie
A wiec dopiero 15.02 wracam na plac boju
A jak? 5 posilkow dziennie, w kazdym bialko, same zdrowe jedzonko, zero slodyczy, fast foodow, napojow gazowanych, ciast itd
Cwiczenia typu: abs, buns, legs, tanczyc Zumbe, skakanka, stepper, hantelki, lodowisko, basen , dance areobic , bieganie jak sie cieplej zrobi
W sumie masz swoj watek ale ja zaczelam swoja przygode na watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=368150
I dziewczyny mi bardzo pomogly, podpowiedzialy jakie jadlospisy robic, jak cwiczenia wykonywac itd
Chciec to moc powodzenia
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:38   #3
Pani Jeziora
Przyczajenie
 
Avatar Pani Jeziora
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: 27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)

Witam. Na wasze forum zaglądam dość często, ale postanowiłam wreszcie coś napisać. Podobnie jak wy mam zamiar pozbyć się zbędnych kilogramów. Mam 174 cm i ważę 63 kg, może to nie jest bardzo dużo ale ze spodni niestety coś mi się wylewa. Poszukuje motywacji i wsparcia, liczę, że znajdę to właśnie tutaj ! Mam zamiar zacząć 8 minutowe ćwiczenia abs, stretch i arms, czasem chodzę na basen ale mam zamiar robić to częściej, ponieważ posiadam karnety. W planach mam także zakup orbitreka ! Pozdrawiam !!!
Pani Jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:30   #4
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: 27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)

oo razem razniej )
ja nie zamierzam odchudzać się tak konkretnie, tylko chcę zgubić tłuszcz z nóg... ;(( i ujędrnić jeszcze bardziej pupę )
od jutra ide wykupić karnet na siłkę z koleżanką i zabieramy się sumiennie za ćwiczenia. kto wie może wiosna zawita w marcu ;D? bo narazie jakoś się nie szykuje... ;DD
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 12:54   #5
BeataaaB
Rozeznanie
 
Avatar BeataaaB
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 642
GG do BeataaaB
Dot.: 27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)

no wiec jak to zwykle w domu nie moge sie zmotywowac do cwiczen, to wykupilam karnet na fitness i zapisalam sie na power stape..ojj dalo mi wycisk do tego sauna po niedzieli , owoce, i mysle ze wiosna mnie nie zaskoczy
__________________
Czekam...
świat zazieleni się na śmierć

WYMIANA - rozmiary 40-44, M- XXL (ciuchy,torebki etc.)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436900

BeataaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:15   #6
_iga_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: 27.01-WIOSNA ZA PASEM- ćwiczymy,ćwiczymy :)

Jestem z wami :P chciałabym się przyłączyć
Na wstępie powiem że moim celem nie jest odchudzanie się czy stosowanie diet. Jestem osobą szczupłą, oraz dosć niską, ważę 50 kg, myślę że to naprawde niedużo przy wzroście 162 cm. nie mam obsesji na punkcie mojej wagi itd dlatego nie krytykujcie mnie że jestem głupia że po co mi to. Po prostu moje uda zwłaszcza po zimie stały się wiotkie i mało atrakcyjne... a brzuszek stał się nieco "galareciasty". Chciałabym prosić was o jakieś konkretne ćwiczenia na wzmocnienie nóg, zwłaszcza ud oraz brzuszka zbliża się wiosna, później lato... same rozumiecie może znacie też jakieś domowe kuracje ujędrniające???
ćwiczenia to najlepszy sposób aby z dumą powitać wiosnę :p
_iga_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.