Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-15, 21:49   #3811
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mi tez nie pasuja te dla dzieci szampony.. ja uzywam alverde z dm..
Dm? Ja tu widzę Alverde dla czerwonych włosów. Wypróbowane?
O szampon chodzi, odżywki mams woje, sprawdzone
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-06-15 o 21:52
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 22:02   #3812
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@dudzia - mam Alterrę, słabo się pieni, niewydajna, ale zmywa. Mam też Johnsona lawendowego dla dzieci, pieni się dobrze, ale słabo zmywa W sumie też szukam sensownego szamponu, zastanawiam się nad czymś z YR, dość to chwalą i skład jest dobry ponoć. A zieleń i turkus, jak sądzę, będzie Ci się równie szybko spierać, tylko ciekawe, na jaki kolor ;>
mi się najbardziej taka zieleń marzy (z tego co widziałam to apple green taką daje) http://2.media.haircrazy.info/photos...7-4.1_t600.jpg
lub właśnie turkus- a turkus spłukuje się na jasny zielonkawy turkus, cos takiego http://2.media.haircrazy.info/photos..._0023_t600.jpg
A turkusowe tonery podobno całkiem mocno fest trzymają w sumie nawet z tonerów to czerwień się najszybciej spiera.

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-06-15 o 22:05
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 22:20   #3813
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
mi się najbardziej taka zieleń marzy (z tego co widziałam to apple green taką daje) http://2.media.haircrazy.info/photos...7-4.1_t600.jpg
lub właśnie turkus- a turkus spłukuje się na jasny zielonkawy turkus, cos takiego http://2.media.haircrazy.info/photos..._0023_t600.jpg
A turkusowe tonery podobno całkiem mocno fest trzymają w sumie nawet z tonerów to czerwień się najszybciej spiera.
Nnnooo... ładne. Naprawdę. Ale tym razem ja mówię 'pas' - znaczy, u kogoś podziwiam i doceniam walory estetyczne, ale u siebie bym nie mogła. Jest za bardzo. No, za bardzo
Zieleń to od jakiegoś czasu mój preferowany kolor (ten kontrast z włosami, klasyka, nudna nawet może), turkus też mi leży, ale na ubraniu, na ścianie, na powiekach - włosy to by było za dużo. Poza tym gdzieś tam pisałaś o ryzyku związanym z pracą i niestety: w naszym kraju nadal niemal wszędzie, a w innych krajach w konkretnych zawodach to by nie mogło przejść, sama wiesz.
Stwierdzam, że mój 'bunt' zatrzymał się na soczystej, żywej czerwieni na głowie i tatuażu w miejscu mało widocznym (no, w sumie to mam ochotę na kolejny, i to ogromną, tylko gdzie, żeby było 'praworządnie'? )
Kolczyki na twarzy odpadają, inny intensywny kolor na głowie też odpada. Trudno, w innym życiu może

...a poza wszystkim, jestem wierna mojej Truskawce
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 22:59   #3814
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja rozważam zrobienie tęczowej grzywki do czarnych włosów Czerwień, fiolet, turkus, zieleń. Tylko obawiam się, że byłoby z tym naprawdę dużo roboty, więc chyba stanie na jednym kolorze.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 06:20   #3815
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Dm? Ja tu widzę Alverde dla czerwonych włosów. Wypróbowane?
O szampon chodzi, odżywki mams woje, sprawdzone
Kochana uzywalam ten szampon niby ok ale żadnego efektu nie było a i ten szampon strasznie śmierdział z tego co wiem to go wycofali bo teraz jest zrobiony szampon do ciemnych wlosów (brąz,czerń,czerwień) ktory mam w domu i jest OK noo
w ogóle dziewuchy muszę się pochwalic.. terapia olejami i odzywkami pomaga.. nie wiem co mi taak służy ale nie mam prawie w ogóle puchu do tego coraz bardziej mi się kręcą włoski.. serio wam mówie jestem bardzo zadowolona.. może to wina oleju sezamowego..? a może braku ręcznika..? tak czy siak daje foty
- robione około 3-2 dni temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0792.jpg (52,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0757.jpg (58,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0791.jpg (74,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0770.jpg (71,6 KB, 31 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 06:51   #3816
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, ślicznie Bardzo widać poprawę
Sezamek cuda czyni! Dzisiaj porozglądam się za innymi olejami, może coś ciekawego wyczaruję... Ale teraz idę zmyć sezamek i Kallosa, bo nie wyglądam
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 08:30   #3817
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
mi się najbardziej taka zieleń marzy (z tego co widziałam to apple green taką daje) http://2.media.haircrazy.info/photos...7-4.1_t600.jpg
lub właśnie turkus- a turkus spłukuje się na jasny zielonkawy turkus, cos takiego http://2.media.haircrazy.info/photos..._0023_t600.jpg
A turkusowe tonery podobno całkiem mocno fest trzymają w sumie nawet z tonerów to czerwień się najszybciej spiera.
Wiesz co, kiedys jak byłam blondynką to koleżanka fryzjerka zrobiła mi dużo pasemek takim zielono-niebieskim tonerem, to był albo Alpine green albo ew. Turquoise, i właśnie po kilku myciach wypłukał się tak, ze włosy miałam coś jak ta laska z 2 zdjęcia niby niebieskie niby zielonkawe
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 09:46   #3818
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny, a farbowała któraś z Was kiedyś farbą revia? Jest tam piękna czerwień.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...DKpRMnOztPOWxm
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 10:21   #3819
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam taką jak mi się scandic wypłucze xD A właśnie, dziś wam wrzucę foty... włosy są ciemniejsze dzięki wodzie 6% co mnie cieszy i mam nadzieję że z każdym myciem nie będą coraz jasniejsze... ;p
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 21:59   #3820
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ha! I jestem po zakupach. Nakupiłam sobie Alterrów a Alterrów. Dwa szampony, odżywkę i maskę. A do tego dwie odżywki Z Apteczki Babuni. Plus olejek kokosowy (nierafinowane ustrojstwo, muahaha) i olejek z Alterry jakiś winogronowy. W poniedziałek przyjdzie Majicontrast.
Tak, jestem gotowa na powitanie czerwieni

Jak tam emocje po meczu w ogóle?
Trochę smutno, że nasi nie weszli. Ale... cieszy mnie, że ruski też nie Jakoś raduje to moje serce
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 15:35   #3821
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nedera dokładnie. Jak my nie, to Rosja też
Zaopatrzyłam się w szamponetki: fioletową z Mariona, malinową z Joanny i piankę Intrygujący róż z Venity chciałam zrobić fioletowe włosy z różowymi końcówkami, ale... zostawiłam u kumpla te wszystkie farbki Na szczęście zdążyłam zrobić Venitą jedno pasmo i... o rety. ależ intensywnie wzięło nie mogę się doczekać, kiedy dorwę czerwień i niebieski z tej serii. Bo był tylko róż w sklepie
Dudzia te kolorki rządzą, turkus jest świetny
SugarbabyLove długo już olejujesz? Gdzie dostałaś olej sezamowy?
Znalazłam w domu olej który jest mieszaniną olejów: winogronowego, z kanoli, z ryżu, kukurydzianego i sezamowego. ,a konsystencję rzadką. można nim olejować?
wreszcie kupiłam rycynowy, może po prostu będę mieszać?
Taka jest etykietka z tyłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1436.jpg (51,9 KB, 12 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 15:37   #3822
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Uolcia, cudzie Ty mój :P
Tak, jestem po przetestowaniu Twojego przepisu z bazą Glorii. Kolor nawet nie drgnął, a włosy są tak miękkie i lekkie, jak nigdy Końcówki tylko nie dały rady, były nieco szorstkie, ale w sumie pora na ich podcięcie, więc nie zmartwiłam się specjalnie - kilka kropel Vatiki zaradziło zresztą.
Generalnie oceniam całość na mocne 4+, czego nie mogłam do tej pory powiedzieć o żadnej masce. |Myślę, że następnym razem zostawię ją na cała noc.
Raz jeszcze dzięki!

@Sugar - ha, pięknie! Ciemne włosy jakoś tak zawsze wyglądają zdrowiej, bardziej gładko i lśniąco - nie wiem, skąd to wynika w sumie, ale u mnie było podobnie. Tak czy siak, świetna robota z pielęgnacją. Opłacało się pożegnać z czerwienią, hm? ;>

@Szatanica: olejować możesz wszystkim w gruncie rzeczy - o ile mi wiadomo.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 16:30   #3823
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
Nedera dokładnie. Jak my nie, to Rosja też
Zaopatrzyłam się w szamponetki: fioletową z Mariona, malinową z Joanny i piankę Intrygujący róż z Venity chciałam zrobić fioletowe włosy z różowymi końcówkami, ale... zostawiłam u kumpla te wszystkie farbki Na szczęście zdążyłam zrobić Venitą jedno pasmo i... o rety. ależ intensywnie wzięło nie mogę się doczekać, kiedy dorwę czerwień i niebieski z tej serii. Bo był tylko róż w sklepie
Dudzia te kolorki rządzą, turkus jest świetny
SugarbabyLove długo już olejujesz? Gdzie dostałaś olej sezamowy?
Znalazłam w domu olej który jest mieszaniną olejów: winogronowego, z kanoli, z ryżu, kukurydzianego i sezamowego. ,a konsystencję rzadką. można nim olejować?
wreszcie kupiłam rycynowy, może po prostu będę mieszać?
Taka jest etykietka z tyłu
różowa? oo ty szalona he he
noo ja olejjuje juz od lutego jakos.. na pocztaku dawalam go malo i ten do dzieci olejek ale nie bylo efektu lecz ostatnio zaczelam wiecej oleju dawac no i zmienilam na ten sezamowy i jest o wiele lepiej. Tym sezamowym ponad miesiąc olejuje.. czasem mieszam z rycynowym bo sam wycynowy mi nie sluzy.. kupilam na ebay za 100ml dalam chyba 2,5 euro.. takze cena ok a wydajny bardzo.. bo mam go jeszcze gdzies ze 40ml.. mimo iz uzywam co 2 dzien noo pozatym ten olej co mowisz jest tez OK mieszanka roznych rodzaji jest tez dobrym rozwiązaniem na pewno nie zaszkodzi pozdrawiam..
PS: fotki chce po farbowaniu widziec hehe

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Uolcia, cudzie Ty mój :P
Tak, jestem po przetestowaniu Twojego przepisu z bazą Glorii. Kolor nawet nie drgnął, a włosy są tak miękkie i lekkie, jak nigdy Końcówki tylko nie dały rady, były nieco szorstkie, ale w sumie pora na ich podcięcie, więc nie zmartwiłam się specjalnie - kilka kropel Vatiki zaradziło zresztą.
Generalnie oceniam całość na mocne 4+, czego nie mogłam do tej pory powiedzieć o żadnej masce. |Myślę, że następnym razem zostawię ją na cała noc.
Raz jeszcze dzięki!

@Sugar - ha, pięknie! Ciemne włosy jakoś tak zawsze wyglądają zdrowiej, bardziej gładko i lśniąco - nie wiem, skąd to wynika w sumie, ale u mnie było podobnie. Tak czy siak, świetna robota z pielęgnacją. Opłacało się pożegnać z czerwienią, hm? ;>

@Szatanica: olejować możesz wszystkim w gruncie rzeczy - o ile mi wiadomo.
Dziekuje kochana noo oplacało ale ja itak wróce do czerwieni.. tyle że ciemniejszej

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

A w ogóle co za mieszanki robiłyście na włosy? bo ja myśle żeby sobie dodawać coś do maseczki i mieszać też 2-3 rodzaje olejów do olejowania..
Patrzałam na ebaya mają duzy wybór ja np bym zamowila
wode rozaną, gliceryne, aloe vera, olej kokosowy i olej migdalowy ew sezamowy dokupie.. i za taki zestaw by wyszlo kolo 16 euro..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:32   #3824
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar pisałyśmy o tym niedawno, spójrz stronę (dwie?) wstecz
Sonea cieszę się, że jesteś zadowolona Zostaw koniecznie na całą noc to rano nie będziesz mogła oderwać od nich rąk ;p
Dzisiaj testuję olej konopny ale bez wspomagaczy

a zdjęcia miałam wrzucić ale nie miałam kiedy cyknąć więc jutro wrzucę już po 2 myciach

ojej co za zawiść z tą Rosją, a co do Polaków, to przecież i tak było wiadomo że nie wygramy, nie wiem skąd ta nadzieja...bo mistrzostwa u nas?

Dziewczyny możecie mi powiedzieć gdzie jest w centrum ta drogeria gdzie można dorwać te pianki venity?
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:55   #3825
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
A w ogóle co za mieszanki robiłyście na włosy? bo ja myśle żeby sobie dodawać coś do maseczki i mieszać też 2-3 rodzaje olejów do olejowania..
Patrzałam na ebaya mają duzy wybór ja np bym zamowila
wode rozaną, gliceryne, aloe vera, olej kokosowy i olej migdalowy ew sezamowy dokupie.. i za taki zestaw by wyszlo kolo 16 euro..
Sugar ja dodawałem kokosowy do szamponu, odzywki i maski i chyba do czegoś bez spłukiwania. sprawdzało się , aczkolwiek przy szamponie to zalezy jakim. ja to mam obsesje na punkcie mieszania
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 21:55   #3826
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Przejścia podziemne przy centralnym, na lewo od księgarni Matras (stojąc na wprost do niej). Drogeria Jasmin.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 09:57   #3827
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Sugar ja dodawałem kokosowy do szamponu, odzywki i maski i chyba do czegoś bez spłukiwania. sprawdzało się , aczkolwiek przy szamponie to zalezy jakim. ja to mam obsesje na punkcie mieszania
no ja tez mieszanki robie czesto
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 11:40   #3828
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny a robiła któraś z Was włosy Kolestonem Welli? Bo na palecie jest kilka czerwieni, opinie na tu na wizażu widzę ze są podzielone, ale ciekawe jak faktycznie te czerwienie wchodzą?

Moje włosy po 3 myciach prawie bez zmian, w słońcu mają fajny kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1071.jpg (122,4 KB, 68 załadowań)
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 17:24   #3829
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No dobra. Jestem po magencie maji. I jest pięknie... ale mogłoby być lepiej
No niestety kwestia tego, że farbowałam niemal czarne włosy. Czerwień owszem, wybiła się, ale mogłaby być dużo ładniejsza i bardziej intensywna... Ale myślę, że przed następnym farbowaniem walnę kąpiel rozjaśniającą na najciemniejsze partie i później na to dopiero maji. Powinno się wyrównać
Co do odcienia - REWELACJA.
Piękna, karminowa, głęboka czerwień. Opalizująca bardzo bardzo. Jaśniejsze pasemka wyszły szczeno-rozwalająco-się-na-podłodze

Troszkę zdjęć:
pierwsze - przed farbowaniem, nie oceniać miny cierpiętnicy ani gustownej piżamki ;P
drugie i trzecie - wciąż lekko wilgotne włosy po użyciu Majicontrast Magenta Rouge na wodzie 9%
czwarte - dla porównania po farbowaniu farbą Majicontrast Rouge na wodzie 12%

Mam nadzieję, że kolor będzie ładnie trzymał
Ogólnie mi się podoba efekt

Tulam ciepło! ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0340a.jpg (56,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0411a.jpg (53,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0413a.jpg (49,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6543.jpg (133,9 KB, 56 załadowań)
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 20:20   #3830
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wow, no ładnie Ci rozjaśniło, naprawdę podziwiam
Dziewczyny, planuję w weekend farbować po raz drugi Scandiciem (mam go duuużo, kupiłam od razu dwie tubki..) i zastanawiam się co mogłabym zrobić żeby zniwelować róż, a żeby kolor poszedł bardziej w stronę rudego. Jedyna możliwość to nakładanie szamponetki po farbowaniu, tak jak uolcia? A byłby sens zrobić to w odwrotnej kolejności? Bo tak to boję się, że ten efekt po szamponetce zniknie błyskawicznie..
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:29   #3831
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

szoook ale Ci za☠☠☠iście rozjaśniło !!

Vanilka mi włosy zostały nadal rudawe nawet jak już ta szamponetka się sprała... i o dziwo po ostatnim farbowaniu scandiciem też już nie ma różu ;p czary mary ale ja się cieszę ;p może dlatego że dałam wodę 6
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 20:41   #3832
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mewa, Ned- super kolorki.
Ned to jest magenta tak? super wyszla na prawde az sie nie moge napatrzec..
A ja dzis wkoncu sobie cos kupilam
ta maske elseve i do tego odzywke balea coos-milch.. kochamm..
no chcialam kupic znowu tą zborzowo morelową z alterra ale niema!! tylko szamon... czyżby wycofali? a tak mi sluzyła.. mam resztę jej tak na 2-3 mycia bede oszczedzać ha ha pozatym olejki trzeba uzupelnic ale to pierw sie musze rozejzec gdzie moge kupic poza netem.. i drogą apteką (8 euro za 200ml aaaa)

pozdrawiam czerwone
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 22:05   #3833
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny, znacie jakies czerwone lub rude farby bez amoniaku??? jestem w ciąży a odrosty niesamowite
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 05:49   #3834
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakies czerwone lub rude farby bez amoniaku??? jestem w ciąży a odrosty niesamowite
w ciąży można farbować włosy nawet zwykła farbą.. ale jeśli pytasz.. chodzi ci o farbę drogeryjną czy profesjonalną?

http://www.webkupiec.pl/a/lista_prod..._produktow.htm

garnier maja fajna czerwien.

marion- http://allegro.pl/marion-farba-bez-a...412097328.html

Inoa ale tu musisz poszukac koloru i do tego oxydant kupic
http://www.hairstore.pl/Loreal_Inoa_...EDAZ-1956.html
nie wiem co jeszcze. najlepiej idz do sklepu fryzjerskiego i tam spytaj
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 09:41   #3835
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

czesc
wracam chyba na czerwonowlose łono
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam włosy do łopatek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 12:07   #3836
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
No dobra. Jestem po magencie maji. I jest pięknie... ale mogłoby być lepiej
No niestety kwestia tego, że farbowałam niemal czarne włosy. Czerwień owszem, wybiła się, ale mogłaby być dużo ładniejsza i bardziej intensywna... Ale myślę, że przed następnym farbowaniem walnę kąpiel rozjaśniającą na najciemniejsze partie i później na to dopiero maji. Powinno się wyrównać
Co do odcienia - REWELACJA.
Piękna, karminowa, głęboka czerwień. Opalizująca bardzo bardzo. Jaśniejsze pasemka wyszły szczeno-rozwalająco-się-na-podłodze

Troszkę zdjęć:
pierwsze - przed farbowaniem, nie oceniać miny cierpiętnicy ani gustownej piżamki ;P
drugie i trzecie - wciąż lekko wilgotne włosy po użyciu Majicontrast Magenta Rouge na wodzie 9%
czwarte - dla porównania po farbowaniu farbą Majicontrast Rouge na wodzie 12%

Mam nadzieję, że kolor będzie ładnie trzymał
Ogólnie mi się podoba efekt

Tulam ciepło! ;*
To jest mój kolor marzenie!
Daj znać jak się trzyma.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 14:04   #3837
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
czesc
wracam chyba na czerwonowlose łono
ale narazie chce jakies szamponetki/pianki itd

i dlatego pytanie do dziewczyn ktore uzywaly pianki venity - mam włosy do łopatek jakos tak i tu pytanie: czy jedna wystarczy czy lepiej 2?
Jedna powinna spokojnie wystarczyć

Dzięki uolcia, spróbuję taki myk z rudą Delią.
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:02   #3838
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej laski!
Uwaga uwaga chwalę się! zakupiłam dziś 3 olejki:
z orzecha włoskiego, z orzechow ziemnych i sezamowy( bo moj sie konczy).
Kazdy ma 100ml a za wszystkie 3 dalam niecale 5 euro..
przydadza sie i do wlosow i do gotowania dzis na sezamowym smazylam chinszczyzne noo i moje wloski dzis po myciu po nowej masce tej ktora ktoras z was mi polecila (elseve )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olejkiii.jpg (62,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (65,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (49,4 KB, 37 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-06-19 o 17:04
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:23   #3839
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, niesamowita metamorfoza włosów, szok.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 17:44   #3840
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, w jakim sklepie kupowalas?
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.