Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 19:30   #2521
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
nie
może sante, lub benecos?
Sante fajne, ale ja akurat szukam zielonych/niebieskich odcieni. Zaraz spojrzę na te Benecos.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 21:49   #2522
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
A Essie? Są naturalne? Mają fajne kolory i nie są aż takie drogie. Podobają mi się też Scotch.
Chyba srednio, nie maja formaldehydu i toluenu.
A czy w ogole isntniejea jakies 100% naturalne lakiery, watpie, moze

Rzuc okiem na Zoye. KLIK
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:03   #2523
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Chyba srednio, nie maja formaldehydu i toluenu.
A czy w ogole isntniejea jakies 100% naturalne lakiery, watpie, moze

Rzuc okiem na Zoye. KLIK
Czytałam opinie, że Zoya nie jest zbyt trwała :/ Sama nie wiem, poszukam jeszcze.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:10   #2524
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Korres chyba nie ma 'szkodliwych' substancji w składzie z tego co pamiętam...

a tak w tematyce lakierowej to mogę polecić zmywacz Sante
obecnie nie maluję paznokci (co najmniej od miesiąca), ale jak malowałam to się sprawdzał.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:23   #2525
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Czytałam opinie, że Zoya nie jest zbyt trwała :/ Sama nie wiem, poszukam jeszcze.
Zalezy od paznokcia Mam 2, Jules i Edyte. U mnie wytrzymuja 3-4 dni w stanie do ludzi
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:25   #2526
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Korres chyba nie ma 'szkodliwych' substancji w składzie z tego co pamiętam...

a tak w tematyce lakierowej to mogę polecić zmywacz Sante
obecnie nie maluję paznokci (co najmniej od miesiąca), ale jak malowałam to się sprawdzał.
Korres wyglądają super! I jest taki granat jak chciałam
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 07:08   #2527
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mam lakier ZOYA i niestety muszę potwierdzić, że nie jest on specjalnie trwały. Do tego cieżko się nim maluje, bo zostawia smugi.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 08:47   #2528
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII



Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Anula, co do tuszu to pamiętam, że któraś zamawiała... nie Sicilia przypadkiem???
w każdym razie zadowolona nie była...

a jeśli chodzi o włosy - no pewnie że się falują! i myślę, że odpowiednimi zabiegami coś tam skrętu jeszcze wydobędziesz
o dzięki - może Sicilia coś napisze o tuszu
napaliłam się jak głupia, więc pewnie pokombinuję z włosami
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Anula, piekne *.* Jest fala jak cholera Moja lokowka w zelu to Kinky Curly Curling Custard, fajny jest tez Spiral Spritz tej samej firmy. Oba dostepne na iherb
dziękuję
lecę obmacać odzywki
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość





piekne wlosy Anula i tak dlugosc jestem z Ciebie dumna
jesli chodzi o odzywki to ta jest moja ulubiona
http://www.iherb.com/Beautiful-Curls...z-295-ml/29758 mam 3 albo 4
ten spray jest tez bardzo fajny lekko usztywnia wlosy
http://www.iherb.com/Isvara-Organics...88-72-ml/40371
tez spray tez fajny http://www.iherb.com/Giovanni-Vitapr...oz-150-ml/6891
Anula mysle, ze przy odpowiedniej pielegnacji wlosow uda Ci sie osiagnac loki, co prawda nie beda to sprezynki ale duze luzne loki


tez mi sie wydaje, ze Sicilia miala ten tusz

no to mam w czym wybierać w kwestii odzywek




Sicilia - tusz do rzęs physician's bardzo był kiepski??
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 09:29   #2529
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Tusz physicians kiepski Daje bardzo słaby efekt i sie osypuje.
Tusze i lakiery do paznokci to słaba strona kosmetyków ekologicznych. Wciąż nie znalazłam godnych polecenia.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 09:53   #2530
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tusz physicians kiepski Daje bardzo słaby efekt i sie osypuje.
Tusze i lakiery do paznokci to słaba strona kosmetyków ekologicznych. Wciąż nie znalazłam godnych polecenia.
dziękuję, prawie go kupiłam..........
no to teraz szukam znowu tuszu!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 09:57   #2531
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję, prawie go kupiłam..........
no to teraz szukam znowu tuszu!
Już lepszy jest tusz alva. Mozna go kupic w delikatesach ekologicznych w GM albo Arkadii.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 10:14   #2532
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Już lepszy jest tusz alva. Mozna go kupic w delikatesach ekologicznych w GM albo Arkadii.
to ten?

co to lakierów i tuszy to się zgodzę, tylko tych kategorii kosmetyków używam nienaturalnych... może szminki czasami użyję tradycyjnej, ale to kilka razy w roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d_20111018161419_coleur-mascara_deep_black.jpg (11,6 KB, 10 załadowań)
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 12:01   #2533
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Miała któraś z Was kwiatową piankę do mycia twarzy Madara?


Co nieco o kremie tonującym Living Nature.
Jednak lekko przyciemnia mi skórę, ale jest to naprawdę delikatny efekt, na lato idealny Zapach lekko ziołowy, ciekawy. Nie tuszuje niedoskonałości (konieczny jest korektor). Nie odważyłabym się nałożyć go jako kremu nawilżającego, muszę mieć coś bardziej nawilżającego pod spodem. Jak ktoś nie ma suchej skóry to pewnie takie nawilżenie byłoby wystarczające
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona, ale o wiele bardziej podobam się sobie z podkładem mineralnym Lily Lolo blondie na twarzy.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-19 o 13:53
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 16:07   #2534
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dzień dobry. Wtrącę się do rozmowy o kolorówce. Rzeczywiście z tuszami i lakierami do paznokci eko marek jest ciężko. Ja nawet się za nie biorę. Pragnę jednak zauważyć, że niektóre firmy koncernowe np Bourjois, Lumene, czy uwielbiany przeze mnie Gosh nie mają w opisach wzmianek o naturalności, a jednak trafiają im się kosmetyki z fantastycznymi składami. Trzeba szukać. Ja tak trafiłam z tuszem Gosh Wonder (ten z zieloną zakrętką). Dopiero po dlugim czasie posiadania go się dowiedziałam, że ma bardzo fajne składniki. Ciężko znaleźć skład, z mojego opakowania go zdrapałam, ale słyszałam o nim kilka wzmianek, że ma bezpieczny skład i u mnie się sprawdza, bo po nim jak po niewielu tuszach nie mam podrażnionych oczu, ani nie lecą mi rzęsy, a efekt daje piękny i trwały, przynajmniej na moich rzęsach. Podobnie mam z lakierami Inglota czy Pierre arthes, nie zawierają niebezpiecznych substancji, ftalanów, formalu i toulenu i są tańsze. Porównywałam z Zoyą i składy są bardzo podobne. Warto czasem poszperać po sklepowych półkach, albo nawet przejrzeć swoje zbiory, bo możecie sobie nie zdawać sprawy, że jakiś kosmetyk jest naturalny tylko dlatego, że producent o tym nie wspomina.

Poza tym u mnie bez zmian nadal denkuję

Ściskam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 16:10   #2535
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Miała któraś z Was kwiatową piankę do mycia twarzy Madara?
ja mialam. szału nie było, znaczy sie nic nadzwyczajnego, ot takie zwyczajne myjadło. na plus ze nie podraznialo w ogole.

mam pytanie: czy znacie jakis kremik do twarzy dla dziecka dla podraznionej skory?

mialam Hypoallergenic Phenome, byl niezly ale juz nie mam, a moje dziecko ma malego liszaja pod okiem w kacie powieki dolnej. ktory sie łuszczy.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 17:33   #2536
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mialam. szału nie było, znaczy sie nic nadzwyczajnego, ot takie zwyczajne myjadło. na plus ze nie podraznialo w ogole.

mam pytanie: czy znacie jakis kremik do twarzy dla dziecka dla podraznionej skory?

mialam Hypoallergenic Phenome, byl niezly ale juz nie mam, a moje dziecko ma malego liszaja pod okiem w kacie powieki dolnej. ktory sie łuszczy.
Moze ktorys z tych tlustych Sylveco?
Mama wyslala mi lekki krem brzozowy, uzywam od 4 dni, poki co jestem zadowolona
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 18:35   #2537
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam pytanie: czy znacie jakis kremik do twarzy dla dziecka dla podraznionej skory?

mialam Hypoallergenic Phenome, byl niezly ale juz nie mam, a moje dziecko ma malego liszaja pod okiem w kacie powieki dolnej. ktory sie łuszczy.
Reniu ja też miałam Hypoallergenic 2x i też go bardzo lubiłam, ale dla mnie odpowiednikiem tego kremu jest mleczko pielęgnacyjne Hipp. U mojej Mi identyczne efekty dają. Jak mocniej podrażniona skóra to daję Everything albo niestety sterydy ale to dopiero jak się cukierków nawtyka. Chociaż ostatnio ma cudowną skórę (taki efekt uboczny po rotawirusie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 19:50   #2538
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mleczko Hipp bede pamietac moje dziecko nie ma skory atopowej mysle ze to reakcja na pierwsze slonce, teraz juz ja filtruje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 19:58   #2539
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mleczko Hipp bede pamietac moje dziecko nie ma skory atopowej mysle ze to reakcja na pierwsze slonce, teraz juz ja filtruje
a masz Everyday? Mogę podesłać Ci trochę jak coś

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

w P&R dodatkowe -15% na hasło MAMA
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 20:06   #2540
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Malgosiu jakbys byla pod koniec miesiaca w Phenome to moze bys mi zakupila? jakos tak nie moge go dostac..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 20:15   #2541
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
to ten?

co to lakierów i tuszy to się zgodzę, tylko tych kategorii kosmetyków używam nienaturalnych... może szminki czasami użyję tradycyjnej, ale to kilka razy w roku.
Tak, to jest ten tusz alva.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Wtrącę się do rozmowy o kolorówce. Rzeczywiście z tuszami i lakierami do paznokci eko marek jest ciężko. Ja nawet się za nie biorę. Pragnę jednak zauważyć, że niektóre firmy koncernowe np Bourjois, Lumene, czy uwielbiany przeze mnie Gosh nie mają w opisach wzmianek o naturalności, a jednak trafiają im się kosmetyki z fantastycznymi składami. Trzeba szukać. Ja tak trafiłam z tuszem Gosh Wonder (ten z zieloną zakrętką). Dopiero po dlugim czasie posiadania go się dowiedziałam, że ma bardzo fajne składniki. Ciężko znaleźć skład, z mojego opakowania go zdrapałam, ale słyszałam o nim kilka wzmianek, że ma bezpieczny skład i u mnie się sprawdza, bo po nim jak po niewielu tuszach nie mam podrażnionych oczu, ani nie lecą mi rzęsy, a efekt daje piękny i trwały, przynajmniej na moich rzęsach. Podobnie mam z lakierami Inglota czy Pierre arthes, nie zawierają niebezpiecznych substancji, ftalanów, formalu i toulenu i są tańsze. Porównywałam z Zoyą i składy są bardzo podobne. Warto czasem poszperać po sklepowych półkach, albo nawet przejrzeć swoje zbiory, bo możecie sobie nie zdawać sprawy, że jakiś kosmetyk jest naturalny tylko dlatego, że producent o tym nie wspomina.

Poza tym u mnie bez zmian nadal denkuję

Ściskam
Dzięki za info Kupię następnym razem ten tusz gosh wonder
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 20:25   #2542
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Malgosiu jakbys byla pod koniec miesiaca w Phenome to moze bys mi zakupila? jakos tak nie moge go dostac..
nie wiem, czy jest już w sklepie, nie wiem też nic o żadnych promocjach póki co. ale mam trochę dla Mi skitranych zapasów, toteż mogę podesłać Ci trochę na róbę. Mam też taki kremik w zastępstwie Sudocremu KLIK jeszcze nowy i też bym się chętnie podzieliła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 20:47   #2543
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

a to chetnie
pamietam tez ze szukalam tej firmy w necie bo wyczytalam w gazetce
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:36   #2544
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Tak, to jest ten tusz alva.


Dzięki za info Kupię następnym razem ten tusz gosh wonder
Kiedyś sprawdzałam skład tego tuszu i był naprawdę niezły,jest pod naklejką na opakowaniu.Używałam go od lat rzęsy wypielęgnowane,efekt umalowanych super,no ale mnie podkusiło i zaczęłam szukać tuszy supernaturalnych,jakoś jak narazie nic nie dorownalo Gosh'owemu i chyba przestanę szukać bo portfel na tych poszukiwaniach cierpi a i efekty zazwyczj mizerne.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:01   #2545
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny jak wyglada kwestia talku w kosmetykach? gdzies wyczytalam, ze ma dzialanie kancerogenne a jest w 99% produkatach typu puder prasowany aktualnie poszukuje prasowanca i chcialam sie skusic w ramach okazji - 40% w rossie na bio detox z bourjois, teraz mam watpliwosci ze wzgledu wlasnie na talk moze ktos cos wie na ten temat ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:15   #2546
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wyglada kwestia talku w kosmetykach? gdzies wyczytalam, ze ma dzialanie kancerogenne a jest w 99% produkatach typu puder prasowany aktualnie poszukuje prasowanca i chcialam sie skusic w ramach okazji - 40% w rossie na bio detox z bourjois, teraz mam watpliwosci ze wzgledu wlasnie na talk moze ktos cos wie na ten temat ?
ten puder to była jedna zmoich największych porażek.
nie dało sie go nałozyc tak, żeby nie miec tapety,pomimo że kolor była dla mnie idealny.
ale wiele dziewczyn chwali, więc to może ja jestem dziwna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:21   #2547
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wyglada kwestia talku w kosmetykach? gdzies wyczytalam, ze ma dzialanie kancerogenne a jest w 99% produkatach typu puder prasowany aktualnie poszukuje prasowanca i chcialam sie skusic w ramach okazji - 40% w rossie na bio detox z bourjois, teraz mam watpliwosci ze wzgledu wlasnie na talk moze ktos cos wie na ten temat ?
talk jest niebezpieczny głównie wtedy, kiedy dostanie się do dróg oddechowych, więc ostrożnie z oddychaniem podczas pudrowania

Jeśli szukasz prasowańca bez talku to chyba tylko Sexy Mama z The Balm (w Marionnaud). No a przynajmniej ja nic lepszego nie znalazłam...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:23   #2548
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anulka bajeczne włoski falowane z całą pewnością . Zzieleniałam z zazdrości .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:38   #2549
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ten puder to była jedna zmoich największych porażek.
nie dało sie go nałozyc tak, żeby nie miec tapety,pomimo że kolor była dla mnie idealny.
ale wiele dziewczyn chwali, więc to może ja jestem dziwna
zdania sa podzielone na temat tego pudru chetnie bym sie sama przekonala na wlasnej skorze, ale cykor jestem albo juz na mozg mi sie rzuciloteraz jak juz Malogosia potwierdzila moje obawy to nie kupie nic z talkiem

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
talk jest niebezpieczny głównie wtedy, kiedy dostanie się do dróg oddechowych, więc ostrożnie z oddychaniem podczas pudrowania

Jeśli szukasz prasowańca bez talku to chyba tylko Sexy Mama z The Balm (w Marionnaud). No a przynajmniej ja nic lepszego nie znalazłam...
ja znalazlam dwa bez talku http://www.naturisimo.com/products_o...owder&makeup=1
oraz http://www.iherb.com/Physician-s-For...3-oz-9-g/43170
A Ty masz jakies doswiadczenia z tym Sexy mama? Wiem, ze ty Malgos jestes obcykana w tych promocjach moze cos w mario sie szukuje ?to wtedy dlugo bym sie nie zastanawiala nad zakupemAAA jeszcze raz dzieki Ty wiesz za co
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 08:45   #2550
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anulka bajeczne włoski falowane z całą pewnością . Zzieleniałam z zazdrości .
kochana jesteś, strasznie dziękuję Grażynko
w zielonym z pewnością Ci do twarzy
widzę, że nie podpasowała Ci pianka alverde.....
szukasz czegoś lekko utrwalającego?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
talk jest niebezpieczny głównie wtedy, kiedy dostanie się do dróg oddechowych, więc ostrożnie z oddychaniem podczas pudrowania

Jeśli szukasz prasowańca bez talku to chyba tylko Sexy Mama z The Balm (w Marionnaud). No a przynajmniej ja nic lepszego nie znalazłam...
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zdania sa podzielone na temat tego pudru chetnie bym sie sama przekonala na wlasnej skorze, ale cykor jestem albo juz na mozg mi sie rzuciloteraz jak juz Malogosia potwierdzila moje obawy to nie kupie nic z talkiem

ja znalazlam dwa bez talku http://www.naturisimo.com/products_o...owder&makeup=1
oraz http://www.iherb.com/Physician-s-For...3-oz-9-g/43170
A Ty masz jakies doswiadczenia z tym Sexy mama? Wiem, ze ty Malgos jestes obcykana w tych promocjach moze cos w mario sie szukuje ?to wtedy dlugo bym sie nie zastanawiala nad zakupemAAA jeszcze raz dzieki Ty wiesz za co
oj Effcia, kup, tylko pudruj się szybko i wstrzymaj oddech na czas nakładania pudru tak jak Małgosia radzi
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-05-20 o 08:47
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.