Gdzie szukać ubrań dobrej jakości? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-29, 00:27   #241
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
też ciągle szukam porządnych basiców, jeśli chodzi o bluzki z długim rękawem to nie polecam h&m ani f&f, a najlepiej mi się noszą te z c&a (z młodzieżowej linii clokhouse), mają grubszy, przyjemny materiał, z którym po wielu praniach nic się nie dzieje, ale też trzeba trafić, bo poszczególne rodzaje różnią się między sobą. dobre gatunkowo są też niektóre t-shirty esmara z lidla.

kupiłam dziś w mango płaszcz z 67% wełny w składzie, taki: https://www.shopcade.com/product/man...f6c466701b02d2
zastanawiam się, czy będzie w nim ciepło przy lekkim mrozie, czy raczej nie bardzo?
Dotykałam ten płaszcz i jest dość cienki.
Ja w swoim płaszczu (70% wełny) trochę marznę, jeżeli nie założę grubszego golfa ani nie owinę się ciepłym szalem. Ale ja to zmarzluch jestem.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 15:19   #242
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Znacie torebki ze sklepu verapelle24.pl? Chwalą się wysokiej jakości włoską skórą, ale ceny nie są wysokie i nie chcę się naciąć i bawić w zwroty.
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 20:40   #243
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

W temacie płaszczy i t-shirtów nie pomogę zbytnio, ale w temacie wątku mam coś niecoś do dodania
Ja akurat w przeważającej większości kupuję ubrania używane (na allegro, bardziej pasuje mi tam niż w lumpkach) i mam swoje ulubione marki, które często mają świetne składy (na to patrzę zawsze, bo jednak nie mam firm pewniaków) Oczywiście ich stylistyka nie każdemu musi pasować, ale może ktoś o podobnych upodobaniach uzna to za pomocne:
- Marks&Spencer - mam od nich jedwabną sukienkę (100%), bluzeczkę z mieszanki jedwabiu i bawełny, jedwabny sweter rozpinany (100%);
- Uniqlo - nie mam nic przeciwko ich teoretycznie męskim swetrom z wełny merino (100%) , mam też damski kaszmirowy golf (100%), swetry z mieszanki bawełny z kaszmirem;
- Jaeger - wśród babcinych fasonów wyhaczyłam śliczne jedwabne bluzki (100%) - genialna jakość ;
- COS (jedwabna bluzka, sweter z wełny merino, sweter z bawełny z angorą i kaszmirowa czapka spisują się świetnie, zwłaszcza ta ostatnia to hit tej zimy - jest cieniutka, a nawet w te największe mrozy nie było mi zimno ).

Kuzynka nosi jedwabne bluzki z H&M (dość intensywnie, bo ciągle ją w nich widuję ) więc chyba są ok jakości. Ma czarne, jedna prosta a la t-shirt, druga z dłuższym rękawem i guziczkami do połowy. To dla tych, co szukają czegoś minimalistycznego.

W ogóle jeśli o wełnę chodzi to jestem wielką fanką merino Od kiedy kupiłam swój pierwszy sweter to przepadłam. I w sumie wolę tę wełnę niż kaszmir Bo co z tego, że jest milutki, jak strasznie obłazi? A merino jest gładsza, nić cieńsza, swetry tak się nie defasonują na łokciach, po dwóch latach intensywnego użytkowania nie spilingowały się, normalnie piorę w pralce (w siatce dla zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, 40 stopni) i nic się z nimi nie dzieje.

Ubrania z liocellu też uwielbiam, miałam super koszulkę z Kaffe (duńska marka; bluzkę niestety zajechałam intensywnym użytkowaniem), latem noszę spodnie Gina Benotti i M&S, sukienkę z H&M (cudowna szmizjerka safari ), jeszcze pewno więcej tego jest Jedyne do czego mam zastrzeżenia (a może źle trafiłam?) to to, że ciemne ubrania z liocellu brzydko spierają się w praniu. Ale też łatwo je zafarbować z powrotem

Do wiskozy mam stosunek ambiwalentny - dzianin nie znoszę (wspomniany już wygląd szmaty gwarantowany po dwóch praniach), ale koszule i bluzki z tkaniny wiskozowej bardzo polubiłam, zwłaszcza te z wzorami (nie widać tak zagnieceń).

Jeśli jest tu ktoś kto miał do czynienia z t-shirtami z COS to chętnie się dowiem jak jest z ich jakością

Się rozpisałam
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2017-01-29 o 20:44
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 17:47   #244
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Dziewczyny, gdzie kupić dobrej jakości spodnie? Chodzi mi o spodnie typu chinosy, takie bardziej eleganckie, nie jeansy. Moje z Mohito się skulkowały całe po, uwaga, dwóch tygodniach noszenia.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:39   #245
wera187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

A może takie w pepitkę?xxx
Mi tam się podobają, ale to dość specyficzny wzór chociaż dość elegancki

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-02-08 o 09:22 Powód: reklama
wera187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:15   #246
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;70679331]Dziewczyny, gdzie kupić dobrej jakości spodnie? Chodzi mi o spodnie typu chinosy, takie bardziej eleganckie, nie jeansy. Moje z Mohito się skulkowały całe po, uwaga, dwóch tygodniach noszenia.[/QUOTE]

W Benetton'ie są fajne chinosy, w 100% bawełniane, duży wybór odcieni. Mam takie granatowe od nich. Z przyjemnością się je nosi.
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5

Edytowane przez raczek06
Czas edycji: 2017-02-08 o 21:21
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 08:08   #247
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

ja portki do pracy kupuję w simple lub taranko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 06:22   #248
benetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

dobrych i fajnych ubrań najlepiej szukać na internecie pomysły nigdy się nie kończą
benetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 16:40   #249
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez benetka Pokaż wiadomość
dobrych i fajnych ubrań najlepiej szukać na internecie pomysły nigdy się nie kończą
Baaaardzo odkrywcze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 18:35   #250
Waterfall92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 582
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

jeśli chodzi o t-shirty to jakieś 8 lat temu kupiłam kilka w ESPRIT i dalej wyglądają tak samo, nie kurczą się, nie rozciągają, nie kulkują w przeciwieństwie do tych z HMu, Reserved i tym podobnych
nie wiem jak tam teraz z jakością, bo dawno już nic nie kupiłam

Edytowane przez Waterfall92
Czas edycji: 2017-02-18 o 18:41
Waterfall92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 11:05   #251
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Waterfall92 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o t-shirty to jakieś 8 lat temu kupiłam kilka w ESPRIT i dalej wyglądają tak samo, nie kurczą się, nie rozciągają, nie kulkują w przeciwieństwie do tych z HMu, Reserved i tym podobnych
nie wiem jak tam teraz z jakością, bo dawno już nic nie kupiłam
a mi sie spral kolor w tshircie tej firmy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 07:11   #252
Waterfall92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 582
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
a mi sie spral kolor w tshircie tej firmy.
ja kupowałam basicowe białe i szare, więc w sumie nie miało się co spierać
Waterfall92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 14:58   #253
agggusia242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Dobra jakość ubrań - sklep internetowy

<ciach)
Co do bluzki z bawełny- nie koniecznie uważam, że bawełna to taki świetny materiał, wszystko zalezy od tego czy jest dobrej jakości- bo niestety można kupić chińską bluzkę 100 % bawełna , która zniszczy się po jednym praniu , a można kupić bluzkę z poliestru - która się nie zniszczy , więc niekoniecznie trzeba się kierować samym składem. Szukasz polskich marek czy niekoniecznie?

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2017-02-20 o 19:28 Powód: nieopłacona reklama
agggusia242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 08:20   #254
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez Waterfall92 Pokaż wiadomość
ja kupowałam basicowe białe i szare, więc w sumie nie miało się co spierać
Ja mialam akurat granat. Mam tshirty innych firm w tym kolorze i wszystko ok, wiec moze byc lepiej. A wszystkie piore w miare podobnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 20:04   #255
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Dobra jakość ubrań - sklep internetowy

Moim zdaniem jest sporo fajnych, sprawdzonych sklepów internetowych, gdzie można kupić w dobrej cenie super ciuszki, ale wiadomo jak ktoś sam nie spróbuje to się nie dowie
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 20:20   #256
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Ja szukam, sprawdzam, zamawiam, ogólnie nie mam oporów przed sklepami internetowymi. Zawsze czytam regulaminy sklepów i sprawdzam z czego dany ciuch uszyty, trafiają się "buble" ale bez przesady, ogólnie jakoś się nie zraziłam
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 07:40   #257
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez izzale Pokaż wiadomość
Ja szukam, sprawdzam, zamawiam, ogólnie nie mam oporów przed sklepami internetowymi. Zawsze czytam regulaminy sklepów i sprawdzam z czego dany ciuch uszyty, trafiają się "buble" ale bez przesady, ogólnie jakoś się nie zraziłam
Mam podobnie.Warto jest zwracać uwagę czy kupuje sie w sklepie autoryzowanym czy nie. Jeśli sklep jest autoryzowany to nie ma ryzyka wpadki. Sama staram się tylko nie kupować na allegro bo jednak jest tam sporo szajsu nasprowadzanego z Chin. Niezłe jakościowo ubrania ma Nike http://www.7store.pl/nike-sportswear
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 21:55   #258
tammrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
śmierdzące tshirty

Cześć Potrzebuję rady odnośnie thirtów.

Na codzień ubieram się w koszule, które nawet po całym dniu noszenia w upale dalej są świeże i pachną moimi perfumami.
Ale kiedy założę tshirt to po 2-3 godzinach noszenia zaczyna śmierdzieć w miejscach, w których się pocę, czyli głównie pod pachami. Nie jest to jednak zapach potu, ale jakby nieprzyjemny zapach dzianiny po styku z wilgocią. Podejrzewam, że winą są słabej jakości tshirty - kupuję zwykle takie z sieciówek za 30-40zł. Chętnie zainwestowałabym więcej pieniędzy w tshirt lepszej jakości, ale boję się, że będzie śmierdzieć tak samo jak te tańsze, bo taka sytuacja zdarza mi się za każdym razem.

Maiałyście taki sam problem? Znacie to??
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą firmę robiącą porządne tshirty? Zwykłe, czarne tshirty, ale z dobrych materiałów..

Z góry dziękuję za odzew
tammrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 15:47   #259
manialania
Raczkowanie
 
Avatar manialania
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 133
w poszukiwaniu dobrej marki :-)

Część, czołem ! chce teraz wybrać się do centrum handlowego na zakupy. I zasranawiam jakiej firmy sklepy maja najlepszej jakości ubrania i gdzie dostane super wąskie spodnie. Jestem dosyć niska i bardzo szczupla , wybór odpowiednich spodni to dla mnie mały problem. Najgorsze jest dla mnie to ze jak przymierzam spodnie w sklepie to są bardzo wąskie a parę godzin po wychodzeniu są trakcie jakby " za duże " "odstające " mam nadzieję ze cos polecicie ... zastanawiałam się nad bersha. Co myślicie ? Z góry dziękuje
manialania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-26, 11:52   #260
weather
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

cześć
po przekopaniu internetu, pytanie z desperacji: gdzie kupię zwykłą, czarną bluzę z kapturem (wkładaną przez głowę), bez zamków, asymetrii, napisów itp?

oczywiście chodzi mi o dobre jakościowo, dziwi mnie że nawet adidas dodaje 30% poliestru, wydaje mi się, że to szybko się mechaci? chyba że macie inne doświadczenia, to podzielcie się!
weather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 12:06   #261
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez weather Pokaż wiadomość
cześć
po przekopaniu internetu, pytanie z desperacji: gdzie kupię zwykłą, czarną bluzę z kapturem (wkładaną przez głowę), bez zamków, asymetrii, napisów itp?

oczywiście chodzi mi o dobre jakościowo, dziwi mnie że nawet adidas dodaje 30% poliestru, wydaje mi się, że to szybko się mechaci? chyba że macie inne doświadczenia, to podzielcie się!
Z mojego doświadczenia raczej czysta bawełna kiepskiej jakości się prędzej zmechaci niż poliester kiepskiej jakości - ale poliester będzie się elektryzował.


W ubraniach "lepszych" myślę, że poliester jest dodawany w celu:
- mniejszego mechacenia
- lepszego zachowania kształtu - bawełniane ubrania łatwo "wykręcić" w praniu, ze sztucznymi już tak nie jest
- sztuczne włókna się chyba łatwiej farbuje i lepiej trzymają kolor


Nie mówię, że jestem zwolenniczką poliestru, bo jest wręcz przeciwnie. Nigdy też nie kupię poliestrowego ubrania w ciemno. Muszę przymierzyć i jeśli na wstępie elektryzuje się, to wiem, że nie warto, bo choćbym takie ubranie traktowała wszelkimi płynami czy sprayami antyelektrostatycznymi, to nie pozbędę się tego na stałe.
Ale nie oznacza to, że wszystkie ubrania z domieszką poliestru się elektryzują. Mam trochę takich mieszanych ubrań i po niektórych bym nawet nie pomyślała, że mają w sobie poliester.




To tak odnośnie poliestru. Bo w temacie bluz niestety nie pomogę. Nie chodzę raczej w bluzach. Ostatnio kupiłam, bo będę potrzebowała na wyjazd, ale nie jest zupełnie gładka. No i nie mogę się wypowiedzieć co do jakości, bo leży na półce jeszcze z metką.
http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekc...99x/sweatshirt
Taniocha, też skład mieszany 60% bawełna 40% poliester. Dosyć cienka, bo taką chciałam. Ale przyjemna w dotyku.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:08   #262
weather
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

faktycznie, może poliester poliestrowi nierówny
60/40 to za taką cene nie jest źle, ale chciałabym coś bardziej trwałego, kupiłam rok temu bluzę na zalando z okropnym składem (65% poliester + bawełna) i po kilku razach już zaczęła wyglądać jak szmata.
siegnęłam nawet do risk made in warsaw, jako że niby specjaliści od dresu, ale akurat bluz mają mało i w cenie 300 zł za 80-90% bawełny

dziewczyny, może któraś podpowie gdzie dobrze kupować bluzy?
weather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 08:18   #263
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

ja polecam ubrania COS i S.OLIVER.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 11:46   #264
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jak mam taką możliwość, to wybieram ciuchy od polskich producentów. Z sieciówkami roznie bywa jeśli chodzi o jakość a i rozmiary są takie standardowe.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 20:54   #265
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jeśli chodzi o bluzki basic to jak dla mnie dobrze sprawdzają☠się Ralpha Laurena. Za 200 zł można kupić porządną bluzkę 100% bawełna i z ładnym szyciem bez chamskiego logo.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 12:23   #266
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bluzki basic to jak dla mnie dobrze sprawdzają☠się Ralpha Laurena. Za 200 zł można kupić porządną bluzkę 100% bawełna i z ładnym szyciem bez chamskiego logo.
zgadzam sie, również je polecam - są dobrze skrojone. Polecam również te z massimo dutti - również dają radę (póki co jeszcze massimo dutti szyje we włoszech)
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 18:16   #267
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

KosmetyczkaPielegniarki czytałam jakiś☠czas temu o tym, że niektóre firmy robią tak, że szyją☠w Chinach a potem metki są naszywane w Italy i jest made in Italy. Nie wiem czy tak robi MD, ale niektóre domy mody swego czasu zostały na takim procederze złapane. Natomiast mogę powiedzieć, że osobiście wiem, że w PL szyły szwaczki dla jednej z brytyjskich firm i naszywane były już w UK metki, że to są☠ubrania z UK. Także ja się☠nie kieruję tym skąd coś jest tylko co to jest i składem.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 18:53   #268
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez KosmetyczkaPielegniarki Pokaż wiadomość
zgadzam sie, również je polecam - są dobrze skrojone. Polecam również te z massimo dutti - również dają radę (póki co jeszcze massimo dutti szyje we włoszech)
Massimo Dutti - o czym jasno mówią metki - szyje w Chinach, Rumuni, Portugalii i we Włoszech...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-30, 08:36   #269
Dronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Jak dobrej jakości to muszą być to firmy które nie korzystają z taniej siły roboczej i materiałów na wschodzie - w Bangladeszu, Chinach. Lepiej poszukać jakichś firm niemieckich, amerykańskich - ale są i przecież nasze polskie . Ja mam w zwyczaju zamawiać ubrania luźniejsze - mam dziwny styl jak na kobietę, można powiedzieć, że trochę chłopczyca. Lubie markę heven xxx, ale też DC.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-30 o 09:59 Powód: link
Dronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:10   #270
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Gdzie szukać ubrań dobrej jakości?

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

W ogóle jeśli o wełnę chodzi to jestem wielką fanką merino Od kiedy kupiłam swój pierwszy sweter to przepadłam. I w sumie wolę tę wełnę niż kaszmir Bo co z tego, że jest milutki, jak strasznie obłazi? A merino jest gładsza, nić cieńsza, swetry tak się nie defasonują na łokciach, po dwóch latach intensywnego użytkowania nie spilingowały się, normalnie piorę w pralce (w siatce dla zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, 40 stopni) i nic się z nimi nie dzieje.
Tak, merino też kocham . Chodzę już od jakiegoś czasu na okrągło prawie w jednym swetrze, ale jak go wyprałam w pralce i potem wyżymnęłam i powiesiłam na suszarce ... to mi się rozciągnęły rękawy . Polecam Ci też wypróbuj virgin wool, też przyjemnie otula ciało
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-04 09:49:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.