Fani ciężkiej muzyki - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 12:12   #421
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

dla mnie największą miłością jest KoRn. wczoraj nawet zakupiłam sobie koszulkę i łańcuszek z ich logiem, wiem że to troszkę dziecinne, ale moja miłość do nich nie zna granic
no i w sierpniu koncercik
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:25   #422
Ciri89
Raczkowanie
 
Avatar Ciri89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: 3miasto;)
Wiadomości: 275
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez vicky_ Pokaż wiadomość
ja słucham! ostatnio katuję swoje uszy unleashed i solitary ground, wróciły do łask
Mi się ostatnio bardzo podoba Storm the Sorrow No i jadę na koncert w maju do Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
dla mnie największą miłością jest KoRn. wczoraj nawet zakupiłam sobie koszulkę i łańcuszek z ich logiem, wiem że to troszkę dziecinne, ale moja miłość do nich nie zna granic
no i w sierpniu koncercik
Co w tym złego, żeby być trochę dziecinnym? ^^ Imo, wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować, a nie pozbywać się radości życia.
Nie znam KoRna, wstyd się przyznać, ale nie znam. Czego warto posłuchać?
__________________
-Puchatku?
-Tak prosiaczku?
-Nic, tylko chciałem się upewnić, że jesteś.

21.08.2015
Ciri89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 15:25   #423
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Ciri89 Pokaż wiadomość
Co w tym złego, żeby być trochę dziecinnym? ^^ Imo, wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować, a nie pozbywać się radości życia.
Nie znam KoRna, wstyd się przyznać, ale nie znam. Czego warto posłuchać?
o tak, święta prawda
ciężko mi wybrać jakieś najlepsze piosenki, bo tak jak wspomniałam - całkowita akceptacja ich i ich wszystkich kawałków. ale myślę, że ciekawsze to coming undone, a.d.i.d.a.s. falling away from me, freak on a leash, got the life, word up, here to stay, lub make me bad
dzięki fieldy'iemu (basiście) sama zaczęłam grać na tym instrumencie a jonathan (wokalista) ma bardzo ciekawą biografię, można się w nią troszkę zagłębić

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

a tak btw. to masz świetny podpis, podoba mi się
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:54   #424
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Ciri89 Pokaż wiadomość
Co w tym złego, żeby być trochę dziecinnym? ^^ Imo, wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować, a nie pozbywać się radości życia.
Nie znam KoRna, wstyd się przyznać, ale nie znam. Czego warto posłuchać?
Zalezy co kto lubi. Skocznyli sie w sumie na Kill'em All ale pierwsze 6 albumow jak dla mnie dobrze wchodzi.

Dobra, tyle ode mnie, niech Phil troche ryja podrze w miedzyczasie

__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:59   #425
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Wyraku, dzięki za przypomnienie o Panterze. To mój pierwszy obok Iron Maiden zespół metalowy z lat wczesnonastoletnich jeszcze
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:14   #426
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Ciri89 Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio bardzo podoba Storm the Sorrow No i jadę na koncert w maju do Warszawy.



Co w tym złego, żeby być trochę dziecinnym? ^^ Imo, wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować, a nie pozbywać się radości życia.
Nie znam KoRna, wstyd się przyznać, ale nie znam. Czego warto posłuchać?
posłucham sobie zaraz
ja kocham ich wcześniej wspomniane coming undone, got the life, lubię też get up ze skrillexem, somebody someone, narcissistic cannibal i daddy, bardzo osobista, zawsze przy tym płaczę (razem z wokalistą...)
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:39   #427
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez vicky_ Pokaż wiadomość
posłucham sobie zaraz
ja kocham ich wcześniej wspomniane coming undone, got the life, lubię też get up ze skrillexem, somebody someone, narcissistic cannibal i daddy, bardzo osobista, zawsze przy tym płaczę (razem z wokalistą...)
bardzo osobista... i ten płacz pod koniec. gdy pierwszy raz to usłyszałam, to chodziłam cały dzień jak w jakimś amoku... strasznie przejmująca i działająca na 'psyche' tym bardziej, gdy jest się wrażliwym. w ogóle jego całe dzieciństwo i młodość były bardzo emocjonalne.
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 19:48   #428
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
bardzo osobista... i ten płacz pod koniec. gdy pierwszy raz to usłyszałam, to chodziłam cały dzień jak w jakimś amoku... strasznie przejmująca i działająca na 'psyche' tym bardziej, gdy jest się wrażliwym. w ogóle jego całe dzieciństwo i młodość były bardzo emocjonalne.
zgadzam się, nie mogłam się pozbierać gdy ją pierwszy raz usłyszałam.. nie dziwię się, że zaśpiewał ja tylko raz, straszne jest to co musiał przeżywac będąc dzieckiem..
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:54   #429
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Wyraku, dzięki za przypomnienie o Panterze. To mój pierwszy obok Iron Maiden zespół metalowy z lat wczesnonastoletnich jeszcze
Ja tez jakos zapomnialem, w tym tygodniu sobie przypomnialem i katuje az milo

Co do Korna, czy tylko mnie nie powala, co z tym zespolem sie dzieje od gdzies tak 2003?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:14   #430
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Co do Korna, czy tylko mnie nie powala, co z tym zespolem sie dzieje od gdzies tak 2003?
fakt, po 10 latach ich pracy muzyka rzeczywiście nie powala na kolana... wg mnie ich lata świetności trwały do Issues.
a bez Head'a to już nie ten KoRn, chociaż myślę że solowa kariera i odejście od Korna na lepsze mu wyszła
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:32   #431
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
fakt, po 10 latach ich pracy muzyka rzeczywiście nie powala na kolana... wg mnie ich lata świetności trwały do Issues.
a bez Head'a to już nie ten KoRn, chociaż myślę że solowa kariera i odejście od Korna na lepsze mu wyszła

Untouchables
i Take a look in the Mirror mi sie jeszcze zdecydowanie podobaly.

Faktycznie, odejscie Heada zbieglo sie z koncem ich swietnosci. Swoja droga, to nie slyszalem nic jego solowego, dobre jest ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 10:41   #432
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Faktycznie, odejscie Heada zbieglo sie z koncem ich swietnosci. Swoja droga, to nie slyszalem nic jego solowego, dobre jest ?
ciężko mi obiektywnie oceniać, bo wielbię wszystko co z KoRn'em związane
ale do gustu przypadł mi kawałek paralyzed. Mam jego płytę Save me from myself i oprócz paru piosenek wydaje się przyjemna, warto przesłuchać
a i Head założył swój zespół Love and Death. O wiele bardziej spokojniejsze kimaty niż KoRn, no i ten 17-letni gitarzysta
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:26   #433
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Korna uwielbiam, niepowtarzalna kapela, niepowtarzalne kawałki.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:28   #434
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
fakt, po 10 latach ich pracy muzyka rzeczywiście nie powala na kolana... wg mnie ich lata świetności trwały do Issues.
a bez Head'a to już nie ten KoRn, chociaż myślę że solowa kariera i odejście od Korna na lepsze mu wyszła
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Untouchables
i Take a look in the Mirror mi sie jeszcze zdecydowanie podobaly.

Faktycznie, odejscie Heada zbieglo sie z koncem ich swietnosci. Swoja droga, to nie slyszalem nic jego solowego, dobre jest ?
Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
ciężko mi obiektywnie oceniać, bo wielbię wszystko co z KoRn'em związane
ale do gustu przypadł mi kawałek paralyzed. Mam jego płytę Save me from myself i oprócz paru piosenek wydaje się przyjemna, warto przesłuchać
a i Head założył swój zespół Love and Death. O wiele bardziej spokojniejsze kimaty niż KoRn, no i ten 17-letni gitarzysta
Posluchalem sobie nieco solowego stuffu Heada i teraz juz wiem, gdzie sie cala ciezkosc KoRna podziala - z Headem odeszla
Love & Death slyszalem tylko Chemicals i to akurat duzo ciezsze niz wiekszosc ostatnich wypustow KoRna; no ale, co tu gadac, jak KoRn nagral plyte grana na pralce

Swoja droga1: Head ostatnio wystapil goscinnie na jakims koncercie z KoRnem, grajac Blind

Swoja droga2: alez ten KoRn to musialo byc bango, masakra i cpalnia - jeden odszedl i znalazl Boga, drugi odszedl, trzeci tez sie odnalazl w chrzescijanstwie. Tylko jeszcze Davisa brakuje nawroconego i bedzie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 21:10   #435
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Posluchalem sobie nieco solowego stuffu Heada i teraz juz wiem, gdzie sie cala ciezkosc KoRna podziala - z Headem odeszla
Love & Death slyszalem tylko Chemicals i to akurat duzo ciezsze niz wiekszosc ostatnich wypustow KoRna; no ale, co tu gadac, jak KoRn nagral plyte grana na pralce

Swoja droga1: Head ostatnio wystapil goscinnie na jakims koncercie z KoRnem, grajac Blind

Swoja droga2: alez ten KoRn to musialo byc bango, masakra i cpalnia - jeden odszedl i znalazl Boga, drugi odszedl, trzeci tez sie odnalazl w chrzescijanstwie. Tylko jeszcze Davisa brakuje nawroconego i bedzie
faktycznie, takie też było moje pierwsze skojarzenie ale trzeba przyznać, że niektóre kawałki naprawdę są godne uwagi. niedawno ich nowy kornstepowy teledysk wyszedł

a ten trzeci to który to?
wiem że chodzi o heada, davida, ale ostatni to nie wiem..

hmmm, o Davisa to raczej bym się nie martwiła, po jego przeżyciach w młodości związanych z tym całym duchowieństwem, księżmi, z tego co opowiadał to ciekawie nie było raczej wątpliwe jest to że się nawróci, może to nawet i lepiej
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:35   #436
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
faktycznie, takie też było moje pierwsze skojarzenie ale trzeba przyznać, że niektóre kawałki naprawdę są godne uwagi. niedawno ich nowy kornstepowy teledysk wyszedł

a ten trzeci to który to?
wiem że chodzi o heada, davida, ale ostatni to nie wiem..

hmmm, o Davisa to raczej bym się nie martwiła, po jego przeżyciach w młodości związanych z tym całym duchowieństwem, księżmi, z tego co opowiadał to ciekawie nie było raczej wątpliwe jest to że się nawróci, może to nawet i lepiej
HIV ma zryta banie na maksa, co zreszta nie dziwi biorac pod uwage jego doswiadczenia, ale o jakich znowu przezyciach z ksiezmi/duchowienstwem mowisz ?

Fieldy jest nawrocowny tez
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:49   #437
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Wybieracie się na Metalfest w Jaworznie? Ja bym pojechała, ale będę miała wówczas sesję i to dosyć ciężką...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:44   #438
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
HIV ma zryta banie na maksa, co zreszta nie dziwi biorac pod uwage jego doswiadczenia, ale o jakich znowu przezyciach z ksiezmi/duchowienstwem mowisz ?

Fieldy jest nawrocowny tez
oglądałam kiedyś na yt w anglojęzycznym wywiadzie z nim - mówił, że miał niemiłe doświadczenia, ponieważ jakiś ksiądz składał mu podejrzane propozycje i chciał molestować, tak tłumaczył dlaczego nie wierzy w zorganizowaną religię.

a tego to bym się nie spodziewała
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 14:45   #439
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

ja się dowiedziałam niedawno, że na początku czerwca niedaleko mnie jest IRA, a w sierpniu TSA. no i obowiązkowo jadę!
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 19:35   #440
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
dla mnie największą miłością jest KoRn. wczoraj nawet zakupiłam sobie koszulkę i łańcuszek z ich logiem, wiem że to troszkę dziecinne, ale moja miłość do nich nie zna granic
no i w sierpniu koncercik
"Freak on a Leash" jest bardzo fajnym utworem
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 20:21   #441
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
oglądałam kiedyś na yt w anglojęzycznym wywiadzie z nim - mówił, że miał niemiłe doświadczenia, ponieważ jakiś ksiądz składał mu podejrzane propozycje i chciał molestować, tak tłumaczył dlaczego nie wierzy w zorganizowaną religię.

a tego to bym się nie spodziewała
Ja wiem, ze to jakas kobieta molestowala w dzecinstwie (i o tym jest Daddy chyba w sumie), ale to pierwsze slysze.

Tez bym sie nie spodziewal. Ogolnie, to tam ciezka patologia sie musiala dziac...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 21:10   #442
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
"Freak on a Leash" jest bardzo fajnym utworem
Owszem, chyba nawet najbardziej znanym

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze to jakas kobieta molestowala w dzecinstwie (i o tym jest Daddy chyba w sumie), ale to pierwsze slysze.

Tez bym sie nie spodziewal. Ogolnie, to tam ciezka patologia sie musiala dziac...
O tej kobiecie też czytałam. A to Daddy naprawdę chwyta za serce, przynajmniej mnie...
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 07:51   #443
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Isanka Pokaż wiadomość
Owszem, chyba nawet najbardziej znanym


Nie wiem, bo znam kilka ich utworów. Nie w moim stylu
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 08:27   #444
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Nie piszę zwykle tutaj, ale widzę,że dyskusja o Kornie. Niezbyt ich lubię (choć kilka piosenek mają fajnych), ale... się wyłamię i powiem, przypadł mi do gustu ich The Path of Totality, choć to z "mocną" muzyką wspólnego nic nie ma. Po prostu... jak słyszę te basy i i syntetyczne dźwięki... ech, co się ze mną stało...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 12:33   #445
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Dołączam do fanek ciężkiej muzyki

Słucham już od wielu lat (zaczęło się w podstawówce). Gust przez ten czas się trochę zmieniał, zaczęłam od heavy metalu, potem thrash, black. Od kilku lat wiernie trzymam się głównie death metalu, grindcore, avant-garde, folk a czasem black metal.

Najczęściej przez foobar przewija mi się z bardziej znanych Finntroll, Decapitated, Lux Occulta, Gojira, Arcturus, Brujeria, Nyia, Meshuggah, Negura Bunget i wieeele innych .

Znacie może jakieś pewne sklepy internetowe lub sprzedawców na allegro z dużym wyborem płyt? Bo niestety zdobycie niektórych płyt graniczy z cudem.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:55   #446
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Dołączam do fanek ciężkiej muzyki

Słucham już od wielu lat (zaczęło się w podstawówce). Gust przez ten czas się trochę zmieniał, zaczęłam od heavy metalu, potem thrash, black. Od kilku lat wiernie trzymam się głównie death metalu, grindcore, avant-garde, folk a czasem black metal.

Najczęściej przez foobar przewija mi się z bardziej znanych Finntroll, Decapitated, Lux Occulta, Gojira, Arcturus, Brujeria, Nyia, Meshuggah, Negura Bunget i wieeele innych .

Znacie może jakieś pewne sklepy internetowe lub sprzedawców na allegro z dużym wyborem płyt? Bo niestety zdobycie niektórych płyt graniczy z cudem.
witamy witamy

a jakich płyt szukasz ? czasami zespoly maja swoje sklepy internetowe
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:46   #447
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez eternitymoment Pokaż wiadomość
witamy witamy

a jakich płyt szukasz ? czasami zespoly maja swoje sklepy internetowe
No właśnie szukam bardzo dużo płyt, ciężko wszystko wymienić. Próbuje zebrać kolekcję i co jakiś czas funduję sobie płytkę. Staram się trafiać na okazję np. promocyjna cena, trudna do zdobycia płyta itp. Płyty bardziej znanych kapel można trafić w sklepach lub na allegro. Mniej znane to chyba tylko zostaje pisanie bezpośrednio do zespołu .

Tak w ogóle to zauważyłam, że często kupowanie płyt zza granicy jest bardziej opłacalne niż w Polsce. Np. płytka Antigamy (polski zespół, żeby było ciekawiej) kosztowała jakiś czas temu 70 zł, kupienie jej w USA wraz z dostawą wyniosło trochę ponad 50 zł. Dziwne to jest.
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:02   #448
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
No właśnie szukam bardzo dużo płyt, ciężko wszystko wymienić. Próbuje zebrać kolekcję i co jakiś czas funduję sobie płytkę. Staram się trafiać na okazję np. promocyjna cena, trudna do zdobycia płyta itp. Płyty bardziej znanych kapel można trafić w sklepach lub na allegro. Mniej znane to chyba tylko zostaje pisanie bezpośrednio do zespołu .

Tak w ogóle to zauważyłam, że często kupowanie płyt zza granicy jest bardziej opłacalne niż w Polsce. Np. płytka Antigamy (polski zespół, żeby było ciekawiej) kosztowała jakiś czas temu 70 zł, kupienie jej w USA wraz z dostawą wyniosło trochę ponad 50 zł. Dziwne to jest.

no tak zgadza sie

wiesz to jest tak, ze jak mozna kupic plyte prosto od zespolu to czesto jest duzo taniej, bo wielkie sklepy internetowe czesto naliczaja sobie procenty za sprzedaz, noi musza tez cos zarobic ,

ale fakt faktem troche spora roznica 70 zl a 50
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:25   #449
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

I się dziwią, że w Polsce tyle osób piraci . Chociaż nie jest źle w sumie, czasem można kupić w klepie naprawdę tanio. Na przykład płytki Pantery po ok 20 zł, Opeth podobnie. Jakiś czas temu dorwałam Darzamat za 12 zł .
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 21:21   #450
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Fani ciężkiej muzyki

Witam,

Zagląda tu ktoś? Poszukuję kapeli/pojedynczych utworów speed/folk/power metalowych z melodyjnym wokalem (np. coś a' la Týr) i najlepiej w nordyckim klimacie. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-02 13:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.