Zapuszczanie włosów cz. IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 23:08   #2701
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44986359]...o glossie na proteinach i olejach wnikających wspominać pewnie nie muszę (tak, to kolejna rzecz polecana przez wyżej wspomniane kobietki)?
[/QUOTE]
Dobra, teraz naprawdę mam dość

Dziękuję za uwagę, idę spać
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 01:20   #2702
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Czyli włosy jak najbardziej zdrowe, gładkie, mocne i bóg wie jeszcze jakie, a ułożone nieciekawie w dupnym kolorze, cuda cuda
Kiedy mówię "smętne ogony" mam na myśli niepodcięte, postrzępione końce zapuszczane na siłę. Z tym mi się kojarzy właśnie całe to "włosomaniactwo" (no offence ) - z brakiem rozsądku. Prostownica zło, suszarka zło, farbowanie zło i nożyczki - złoooo.Taka jest dla typowa "włosomaniaczka". Załączam stosowne obrazy.

A propos "Murzynek z Ameryki" - macie tu moje wymarzone włosy. Gdybym w nagrodę za ciężką prace intelektualną i inną () mogła wybrać sobie, jakie bym chciała, żeby mi rosły - takie bym wybrała. Najlepiej oczywiście rude, ale skręt najważniejszy! Pielęgnacja tego wymaga na pewno niewyobrażalnie wiele zachodu, a zapuszczanie jest prawie bez efektu, ale i tak!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciecie4.jpg (49,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciecie5.jpg (30,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciecie3.jpg (10,0 KB, 33 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 06:16   #2703
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kiedy mówię "smętne ogony" mam na myśli niepodcięte, postrzępione końce zapuszczane na siłę. Z tym mi się kojarzy właśnie całe to "włosomaniactwo" (no offence ) - z brakiem rozsądku. Prostownica zło, suszarka zło, farbowanie zło i nożyczki - złoooo.Taka jest dla typowa "włosomaniaczka". Załączam stosowne obrazy.

A propos "Murzynek z Ameryki" - macie tu moje wymarzone włosy. Gdybym w nagrodę za ciężką prace intelektualną i inną () mogła wybrać sobie, jakie bym chciała, żeby mi rosły - takie bym wybrała. Najlepiej oczywiście rude, ale skręt najważniejszy! Pielęgnacja tego wymaga na pewno niewyobrażalnie wiele zachodu, a zapuszczanie jest prawie bez efektu, ale i tak!
Wiesz Melanchton, tak sobie myślę, że niech każdy robi tak, jak mu pasuje- a co nam do tego. Jeśli ma czas na bawienie się z tym wszystkim, jeśli taki efekt komuś odpowiada, to tak de facto...opinie nic nie dadzą
Już kiedyś o tym pisałyśmy, chyba w III części- są osoby, które mają parcie na długość, są też takie, które wolą najpierw doprowadzić włosy do dobrego stanu i potem sukcesywnie zapuszczać. Mnie podoba się bardzo niewiele fryzur i włosów, a już zwłaszcza na żywo. Co innego wizaż i tego typu wątki gdzie z wielkim prawdopodobieństwem znajdziesz zadbane włosy, co innego rzeczywistość. Można by nawet rzec, że "znalazłam" tylko jedną właścicielkę tak pięknych włosów, że się do nich od pół roku, zazwyczaj między 7:28 a 7:48 rano
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 06:32   #2704
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44986359]
Jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, żeby henna na farbowańcach poczyniła kuku. Sama farbowałam hennowane włosy, hennowałam farbowane i krzywda mi się nie stała żadna. Wiadomo, że nie mogę Ci dać żadnej gwarancji, ale specem od "efektu glona" jest tu wyżej wspomniana cassia na rozjaśniańcach i rozjasnianie włosów farbowanych zielskiem.[/QUOTE]
Ja również. Takie same kombinację robiłam. Ba rozjaśniałam hennowane włosy równo rok temu (wyszedł piękny orzechowy brąz na moich wtedy ciemno brązowych włosach).
[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;44987329]Wiesz Melanchton, tak sobie myślę, że niech każdy robi tak, jak mu pasuje- a co nam do tego. Jeśli ma czas na bawienie się z tym wszystkim, jeśli taki efekt komuś odpowiada, to tak de facto...opinie nic nie dadzą
Już kiedyś o tym pisałyśmy, chyba w III części- są osoby, które mają parcie na długość, są też takie, które wolą najpierw doprowadzić włosy do dobrego stanu i potem sukcesywnie zapuszczać. Mnie podoba się bardzo niewiele fryzur i włosów, a już zwłaszcza na żywo. Co innego wizaż i tego typu wątki gdzie z wielkim prawdopodobieństwem znajdziesz zadbane włosy, co innego rzeczywistość. Można by nawet rzec, że "znalazłam" tylko jedną właścicielkę tak pięknych włosów, że się do nich od pół roku, zazwyczaj między 7:28 a 7:48 rano [/QUOTE]
Dokładnie.
Dopóki na załączonych obrazkach nie ma moich włosów czuję, że jest dobrze i smętne ogonki mnie nie obchodzą. Chociaż spotkać takie twarzą w twarz to robi się czasem tak smutno/przykro. Ładna buźka a z tyłu mysi ogonek, ale cóż to tylko i wyłącznie sprawa noszącego to coś.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 08:04   #2705
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Wczoraj wieczorem miałam na głowie OBJĘTOŚĆ hollywoodzką!

Pytanie co zrobić, by taki efekt utrzymać dłużej
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 08:38   #2706
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem miałam na głowie OBJĘTOŚĆ hollywoodzką!

Pytanie co zrobić, by taki efekt utrzymać dłużej
No chiba pojechać do Holly/Bollywood
Mnie się włosomaniaczka kojarzy z kobitką z olejem na głowie
Ja na przykład lubię mieć wysmarowane olejem włosy, spięte gumką lub klamerką, i pojedyncze kosmyki z grzywki uciekają i robią ruch we fryzurze. Ale ja lubię też mieć mokre włosy i na przykład bardzo lubię urlopy nad wodą.
A dzisiaj nie miałam czasu rano, umyłam szamponem i dałam odżywkę ekspresową garniera goodbye damage i w lekko podsuszonych i spiętych żabką poszłam do pracy. Już mam prawie suche, sypkie i milusie, przeczesuję je sobie palcami (zero fal) ale nie wiem jak wyglądają, bo nie mam lustra

Edytowane przez Floria
Czas edycji: 2014-02-05 o 08:43
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 08:38   #2707
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Hej, mogłabym się do Was przyłączyć?

Witam się z Wami po nieudanej wizycie u fryzjera Miałam tylko podciąć końcówki, ale pod wpływem impulsu dałam się opitolić do ramion Moja wymarzona długość to taka jaką miałam 5 lat temu (drugie zdjęcie), aktualnie mam fryzurę jak na pierwszym tyle że niestety krótszą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ślubne.jpg (79,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18stka.jpg (62,5 KB, 31 załadowań)
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 08:48   #2708
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Wiecie, że to serum do rzęs long4 lashes jest w promocji w rossku? 67,99, ponoć na dozie jest troszkę taniej ale nie sprawdzałam. Znalzałam na ceneo 51zł, ale z dostawą +15 czy coś
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 08:52   #2709
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Wiecie, że to serum do rzęs long4 lashes jest w promocji w rossku? 67,99, ponoć na dozie jest troszkę taniej ale nie sprawdzałam. Znalzałam na ceneo 51zł, ale z dostawą +15 czy coś
Na Allegro z dostawą wychodzi 65
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:02   #2710
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kiedy mówię "smętne ogony" mam na myśli niepodcięte, postrzępione końce zapuszczane na siłę. Z tym mi się kojarzy właśnie całe to "włosomaniactwo" (no offence ) - z brakiem rozsądku. Prostownica zło, suszarka zło, farbowanie zło i nożyczki - złoooo.Taka jest dla typowa "włosomaniaczka". Załączam stosowne obrazy.

A propos "Murzynek z Ameryki" - macie tu moje wymarzone włosy. Gdybym w nagrodę za ciężką prace intelektualną i inną () mogła wybrać sobie, jakie bym chciała, żeby mi rosły - takie bym wybrała. Najlepiej oczywiście rude, ale skręt najważniejszy! Pielęgnacja tego wymaga na pewno niewyobrażalnie wiele zachodu, a zapuszczanie jest prawie bez efektu, ale i tak!
Swojego czasu zakopałam się w pielęgnacji włosów ciemnoskórych kobietek bo szalenie mnie interesowało jak one sobie z tymi włosami radzą - to wcale nie jest aż takie trudne! Włosy często myją odżywką i na odżywce czeszą, też wgniatają stylizatory, stosują glossy, oleje, a zimą noszą fryzurki zwane protective hair style by loczki nie poniszczyły się. Mają też swój sposób na prostowanie włosów bez użycia ciepła (owijanie rozczesanych, wilgotnych pasm wokół glowy i podpopinanie wsuwkami - tak idą spać) itd. itp.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Hej, mogłabym się do Was przyłączyć?

Witam się z Wami po nieudanej wizycie u fryzjera Miałam tylko podciąć końcówki, ale pod wpływem impulsu dałam się opitolić do ramion Moja wymarzona długość to taka jaką miałam 5 lat temu (drugie zdjęcie), aktualnie mam fryzurę jak na pierwszym tyle że niestety krótszą.
Hej! Witamy na wątku Jaką pielęgnację stosujesz?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;44987329]Można by nawet rzec, że "znalazłam" tylko jedną właścicielkę tak pięknych włosów, że się do nich od pół roku, zazwyczaj między 7:28 a 7:48 rano [/QUOTE]

...Henrietta?
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:19   #2711
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Hej, mogłabym się do Was przyłączyć?

Witam się z Wami po nieudanej wizycie u fryzjera Miałam tylko podciąć końcówki, ale pod wpływem impulsu dałam się opitolić do ramion Moja wymarzona długość to taka jaką miałam 5 lat temu (drugie zdjęcie), aktualnie mam fryzurę jak na pierwszym tyle że niestety krótszą.
Hej Włosy ładne
Zapraszamy do zapuszczania

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Wiecie, że to serum do rzęs long4 lashes jest w promocji w rossku? 67,99, ponoć na dozie jest troszkę taniej ale nie sprawdzałam. Znalzałam na ceneo 51zł, ale z dostawą +15 czy coś
Ja kupiłam za podobną cenę w Rossie niecały miesiąc temu, nawet dosyć fajne to serum
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 09:21   #2712
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44988998]

Hej! Witamy na wątku Jaką pielęgnację stosujesz?[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]


Przed każdym myciem olejuję moje ulubione oleje to Alterra z pomarańczą, BDFM, kokosowa Vatika i GP z rozmarynem. Od czasu do czasu zrobię maseczkę z siemieniem lnianym. Piję też pokrzywę.
Od dwóch tygodni staram się polubić wcierkę z kozieradki.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kingus1309 Pokaż wiadomość
Hej Włosy ładne
Zapraszamy do zapuszczania



Ja kupiłam za podobną cenę w Rossie niecały miesiąc temu, nawet dosyć fajne to serum
Dziękuję
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 09:56   #2713
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Witam. Ciągle tylko was podczytuję Przy moich obliczeniach wyszło, że brakuje mi 9cm, do wymarzonych 65 Obecnie czaję sie na cassię. Myślę, że nie zrobi krzywdy na moim naturalnym polskim ciemnym blondzie Ktora z Was jest specem od henny? Miałabym pytanko na PW
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:00   #2714
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Hej, mogłabym się do Was przyłączyć?

Witam się z Wami po nieudanej wizycie u fryzjera Miałam tylko podciąć końcówki, ale pod wpływem impulsu dałam się opitolić do ramion Moja wymarzona długość to taka jaką miałam 5 lat temu (drugie zdjęcie), aktualnie mam fryzurę jak na pierwszym tyle że niestety krótszą.
Witaj

Ach, oczywiście, że uważam że farba i prostownica to zło
I choćbyście stanęły na rzęsach, to mnie nie przekonacie, że jest inaczej
(ale proponuję dołączenie do wątku również zapuszczanie rzęs z całkiem innych względów no chyba, że też chcecie je prostować to wtedy jednak będę się czuła zmuszona opuścić wątek).
Suszara i nożyczki są ok
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:03   #2715
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ładna buźka a z tyłu mysi ogonek, ale cóż to tylko i wyłącznie sprawa noszącego to coś.
Miałam tak swego czasu. Wstyd mi za siebie.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:28   #2716
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Miałam tak swego czasu. Wstyd mi za siebie.
Ja na szczęście tego nie doświadczyłam. I w sumie nie wiem jak się do tego doprowadza? Miałam w swoim życiu etapy kiedy nie obcinałam włosów przez długi, długi czas. Wiązałam, szarpałam, spałam w mokrych. I nadal nic nie sprawiło, że coś z mich włosów na kształt ogonka powstało. Miałam też czas cięcia włosów w U lub V i ciągłe farbowanie i prostowanie i nadal nic.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:33   #2717
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście tego nie doświadczyłam. I w sumie nie wiem jak się do tego doprowadza? Miałam w swoim życiu etapy kiedy nie obcinałam włosów przez długi, długi czas. Wiązałam, szarpałam, spałam w mokrych. I nadal nic nie sprawiło, że coś z mich włosów na kształt ogonka powstało. Miałam też czas cięcia włosów w U lub V i ciągłe farbowanie i prostowanie i nadal nic.
To akurat cecha indywidualna, czy ktoś ma tendencję do ogonka

Podcinanie uzależnia
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:38   #2718
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem miałam na głowie OBJĘTOŚĆ hollywoodzką!

Pytanie co zrobić, by taki efekt utrzymać dłużej
Pytanie- jak tego dokonałaś?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 10:42   #2719
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Pytanie- jak tego dokonałaś?
Gdybym wiedziała, to bym ją odtworzyła
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 10:49   #2720
Floria
Zadomowienie
 
Avatar Floria
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 036
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

A już myślałam, że płukanką z natki pietruszki Akurat mam w domu, mogłabym wypróbować następnym razem.
Floria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:19   #2721
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44986359]...o glossie na proteinach i olejach wnikających wspominać pewnie nie muszę (tak, to kolejna rzecz polecana przez wyżej wspomniane kobietki)?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------



Jeszcze nie spotkałam się z przypadkiem, żeby henna na farbowańcach poczyniła kuku. Sama farbowałam hennowane włosy, hennowałam farbowane i krzywda mi się nie stała żadna. Wiadomo, że nie mogę Ci dać żadnej gwarancji, ale specem od "efektu glona" jest tu wyżej wspomniana cassia na rozjaśniańcach i rozjasnianie włosów farbowanych zielskiem.

Btw. piszesz, ze skusiłabyś się na cassię ale pytasz o farbowanie hennowanych włosów. To w końcu chcesz położyć na włosy cassię i potem farbować, czy jednak chcesz z henną kombinować, bo chyba czegoś nie pojęłam? [/QUOTE]

zapytałam o hennowanie farbowanych włosów, zatem położenie henny na farbę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Masakra, one są chyba z innej planety

Też to rozkminiałam Jedyne co przyszło mi do głowy, to że zazdrościła Dianie kruczych włosów. Może sprzedawca dał jej indygo, a rude to często mieszanka czerwonego i żółtego. Niebieski plus żolty mogłby zrobić glona, ale aż takiego?
[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;44986359]...o glossie na proteinach i olejach wnikających wspominać pewnie nie muszę (tak, to kolejna rzecz polecana przez wyżej wspomniane kobietki)?


Słyszałam, że o ile planujesz trzymać się raczej ciepłych tonów, to nie ma problemów. Zaczynają się dopiero, gdy marzy Ci się typowy popiel
Mam takie... niby rudo-brązowe, z resztą są zdjęcia na moim blogu, a z tego co wyczytałam, cassia jest bezbarwna.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kiedy mówię "smętne ogony" mam na myśli niepodcięte, postrzępione końce zapuszczane na siłę. Z tym mi się kojarzy właśnie całe to "włosomaniactwo" (no offence ) - z brakiem rozsądku. Prostownica zło, suszarka zło, farbowanie zło i nożyczki - złoooo.Taka jest dla typowa "włosomaniaczka". Załączam stosowne obrazy.

A propos "Murzynek z Ameryki" - macie tu moje wymarzone włosy. Gdybym w nagrodę za ciężką prace intelektualną i inną () mogła wybrać sobie, jakie bym chciała, żeby mi rosły - takie bym wybrała. Najlepiej oczywiście rude, ale skręt najważniejszy! Pielęgnacja tego wymaga na pewno niewyobrażalnie wiele zachodu, a zapuszczanie jest prawie bez efektu, ale i tak!
Przyznam się że i ja mam straszny problem z końcami, ale o dziwo odkąd pofarbowałam wykrusza się ich znacznie mniej O.o
Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
Hej, mogłabym się do Was przyłączyć?

Witam się z Wami po nieudanej wizycie u fryzjera Miałam tylko podciąć końcówki, ale pod wpływem impulsu dałam się opitolić do ramion Moja wymarzona długość to taka jaką miałam 5 lat temu (drugie zdjęcie), aktualnie mam fryzurę jak na pierwszym tyle że niestety krótszą.
Cześć :p

Straszne zamieszanie się zrobiło w cytowaniu postów.

Edytowane przez Sowa06
Czas edycji: 2014-02-05 o 12:26
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 12:50   #2722
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście tego nie doświadczyłam. I w sumie nie wiem jak się do tego doprowadza? Miałam w swoim życiu etapy kiedy nie obcinałam włosów przez długi, długi czas. Wiązałam, szarpałam, spałam w mokrych. I nadal nic nie sprawiło, że coś z mich włosów na kształt ogonka powstało. Miałam też czas cięcia włosów w U lub V i ciągłe farbowanie i prostowanie i nadal nic.
Nie obcięłam ani razu przez 5 lat, rozjaśniałam do białego blondu, wiązałam, szarpałam, tarłam ręcznikiem, suszyłam gorącym nawiewem.
Są z natury wysokoporowate. To chyba starczy.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:02   #2723
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Nie obcięłam ani razu przez 5 lat, rozjaśniałam do białego blondu, wiązałam, szarpałam, tarłam ręcznikiem, suszyłam gorącym nawiewem.
Są z natury wysokoporowate. To chyba starczy.
Dziękuję za wyjaśnienie.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:08   #2724
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
zapytałam o hennowanie farbowanych włosów, zatem położenie henny na farbę

Mam takie... niby rudo-brązowe, z resztą są zdjęcia na moim blogu, a z tego co wyczytałam, cassia jest bezbarwna.
Zatem odnośnie hennowania farbowańców już Ci z Paulą odpowiedziałyśmy

Cassia jest niby bezbarwna, ale potrafi nadać zlotych refleksów. Oczywiście wszystko zależy od czasu trzymania i indywidualnych cech włosów.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:14   #2725
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie.
Chociaż powiem Ci, że dorobienie się ogonka zajęło mi ponad 3 lata, a i tak nie było go dużo - z 15cm długości. Wykarczowałam go w ciągu pierwszego roku dbania o włosy, i to nawet bez płaczu o centymetry.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:38   #2726
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Dziewczyny, potrzebuję rady, lepiej podcinać końcówki na sucho czy wilgotne?
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:48   #2727
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez Floria Pokaż wiadomość
Witaj

Ach, oczywiście, że uważam że farba i prostownica to zło
I choćbyście stanęły na rzęsach, to mnie nie przekonacie, że jest inaczej
(ale proponuję dołączenie do wątku również zapuszczanie rzęs z całkiem innych względów no chyba, że też chcecie je prostować to wtedy jednak będę się czuła zmuszona opuścić wątek).
Suszara i nożyczki są ok
No ja też nie farbuję i w życiu nie użyłam prostownicy. Lokówki już prędzej Co do farbowania - zdecydowanie osłabia włosy i zrezygnowałam z niego, bo nie byłam w stanie zapuścić dłuższych niż za łokcie, bo prędzej czy później trzeba było i tak podciąć z pięć centymetrów, bo końce robiły się marne. I jeszcze jeden minus: włos robi się cieńszy, przynajmniej takie jest moje wrażenie. Cieńszy, bardziej podatny na uszkodzenia, kapryśny, trudny do ułożenia. Im bardziej nie farbuję tym włosy mniej smętnie zwisają.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 13:48   #2728
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Chociaż powiem Ci, że dorobienie się ogonka zajęło mi ponad 3 lata, a i tak nie było go dużo - z 15cm długości. Wykarczowałam go w ciągu pierwszego roku dbania o włosy, i to nawet bez płaczu o centymetry.
Rozumiem.
Cytat:
Napisane przez kingus1309 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady, lepiej podcinać końcówki na sucho czy wilgotne?
Ja podcinam najpierw na mokro a potem jakieś poprawki po wyschnięciu.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:18   #2729
sahana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 220
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

cięzko taka ilość postów nadgonic ale cos tam przejrzałam i napisze tak: ja się czasem nazywam włosomaniaczką, jest to dla mnie słowo o pozytywnym brzmieniu i dla mnie ono oznacza tyle co "bardzo lubie dbać o swoje włosy i jest to moje duże hobby". słowo to ogólnie dla mnie jest też rodzaju zabawa i czasem nawet tak mówie własnie - bawie się we włosomaniactwo, bo szukanie nowych masek czy odżywek sprawia mi frajde, oglądanie efektów jakiś zabiegów na włosy tak samo - cieszy mnie i bawi i jak dla mnie jest to pozytywna sprawa określana jednym słowem "włosomaniactwo" ale każdy ma swój słownik i każdy może inne emocje przypisywac temu słowu

co do mojego faceta - jest naprawdę cudowny, zniesie każda ilośc czasu poświęcona przeze mnie na szukanie odpowiedniego kosmetyku (ba, wczoraj nawet jak zobaczył moje zdezorientowanie w sklepie to zapytał i pomógł mi szukać tego, czego chciałam, a jak nie znaleźliśmy to zaczął pocieszać, że możemy pójść do innego sklepu i tam może będzie, choc przed nami stała gigantyczna półka z szamponami i innymi bzdetami w hipermarkecie xD). kasa wydawana na kosmetyki do włosów też nie jest mi "liczona". myślę, że to głównie dlatego, że poznalismy się zanim jeszcze zapanowałam nad moimi kłakami i całą drogę przeszdł ze mną i widzi, że to, co robie, daje efekty, jemu się te efekty podobają, więc mnie wspiera w tym hobby
jest też bardzo spostrzegawczy i dzis będę tę spostrzegawczośc znów testowac :P nie mówiłam mu, że ide podciąć włosy, podcięłam niby patre cm tylko ale ja czuje straszną różnice w długości... zobaczymy co na to powie
edit: własnie z resztą ile razy go pytam czy np chodzenie w oleju mu przeszkadza czy cokolwiek mu przeszkadza to jest zawsze ta sama odpowiedz: "nie, bo wiem, że dzięki temu masz ładne włoski"

aaa co więcej mogę w temacie napisać... no podcięłam te włosy i źle sie z tym czuje :P nie mam też tu centymetra żeby sprawdzić ile mają długości po podcięciu, widze tylko po pieprzykach na plecach że jednak poszło dośc sporo... \
no nic, zostaje mi picie skrzypopokrzywy xD i modlenie się żeby szybko odrosły :P
__________________
nie tracę motywacji i kiedyś SKOŃCZĘ MOJE STUDIA


Edytowane przez sahana
Czas edycji: 2014-02-05 o 14:20
sahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:26   #2730
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. IV

Cytat:
Napisane przez kingus1309 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady, lepiej podcinać końcówki na sucho czy wilgotne?
Tak, jak Ci lepiej
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 17:39:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.