Butiki o których mało sie mówi - Kraków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 19:34   #31
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za takimi małymi butikami. Wolę kupić droższe buty w Reserved/H&M/Housie bo w tych sklepach nie produkuje się ich masowo dlatego twórcy dbają o szczegóły i zwykle te buty są najładniejsze albo wolę kupić w CCC czy Deichmannie za przyzwoitą cenę buty, które potrzebuję niż chodzić po małych, ciasnych butikach przy ulicach i użerać się z niemiłą obsługą, bo jeszcze nie spotkałam się z miłym sprzedawcą w tego typu sklepach. Raz mojej siostrze przydarzyła się niemiła sytuacja, otóż oglądała buty w takim sklepie, akurat wracała z pracy i miała na sobie zwykłe trampki to dwie ekspedientki spojrzały na nią i bezczelnie zaczęły się z niej naśmiewać po czym jedna powiedziała, że tu sprzedają raczej buty na eleganckie wyjścia (???) naprawdę uważam, że ludzie, którzy zatrudniają takie zołzy powinni coś z tym zrobić, jest tyle milszych osob, które zabiłyby za taką pracę, a przyjmują takie wredne szuje co im ledwo tipsy wyschły i wielką łaskę robią, że tam pracują
w Reserved i H&Mie może buty są droższe ale według mnie tragiczne, mam kilka par z tych sklepów, ale żadne nie są wygodne, są źle wyprofilowane. Ale za to są śliczne wolę kupić buty w sklepie obuwniczym, gdzie produkuje się jedynie buty i na nich skupia się uwagę niż z sieciówek ubraniowych, gdzie buty są jedynie dodatkiem.
Co do obsługi to też nie spotkałam się jeszcze z niemiłą obsługą, wręcz przeciwnie - zawsze miałam wrażenie, że każdy sprzedawca jest mną zainteresowany i chce pomóc.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 01:52   #32
kasiaczek92
Przyczajenie
 
Avatar kasiaczek92
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 22
GG do kasiaczek92
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

supr wątek. Od września będę mieszkała w Krakowie bo studia zaczynam, więc się bardzo przyda Może nawet też coś dopiszę jak się bardziej zadomowię:P
kasiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 09:20   #33
SkinnerBox
Raczkowanie
 
Avatar SkinnerBox
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 64
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Był ktoś może w Nunc Concept Store (ul. Rakowicka 11)? Chciałabym się tam wybrać, ale chyba nie mam odwagi:/ Wydaje mi się, że gdy tylko tam wejdę, ekspedientki zmierzą mnie wzrokiem, mówiącym: "Nie pasujesz tu"
SkinnerBox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:42   #34
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez SkinnerBox Pokaż wiadomość
Był ktoś może w Nunc Concept Store (ul. Rakowicka 11)? Chciałabym się tam wybrać, ale chyba nie mam odwagi:/ Wydaje mi się, że gdy tylko tam wejdę, ekspedientki zmierzą mnie wzrokiem, mówiącym: "Nie pasujesz tu"
a co to za sklep?? z czym??
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 15:33   #35
SkinnerBox
Raczkowanie
 
Avatar SkinnerBox
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 64
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Z ubraniami, butami itp. Tutaj jest o nim trochę: http://www.zakupynaswiecie.pl/Source...spx?IdShop=108 Z tego, co widzę, mało kto o nim słyszał.
SkinnerBox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:27   #36
kasiaczek92
Przyczajenie
 
Avatar kasiaczek92
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 22
GG do kasiaczek92
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

e tam we wrześniu się wprowadzam do Krakowa na studia i sklepy to mój drugi dom Więc kto nie będzie miał towarzyszki na zakupy pisać do mnie chętnie pójdę choćby doradzić a co do tego konkretnego sklepu to myślę, że jest bardzo drogi ale na ochotnika mogę wejść i sprawdzić :P
kasiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 12:34   #37
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

taki mały sklepik z ubraniami przy rogu długiej i basztowej, obok przystanku dla 3 i 7. nie pamiętam nazwy ale całkiem fajne ubrania można czasem tam znaleźć.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 13:49   #38
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
taki mały sklepik z ubraniami przy rogu długiej i basztowej, obok przystanku dla 3 i 7. nie pamiętam nazwy ale całkiem fajne ubrania można czasem tam znaleźć.
Nazwa to "Inna"
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 02:35   #39
Minx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: TG/Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Prawie, że mieszkam nad ciekawym butikiem. Ul. Czarnowiejska, niedaleko przystanku "Czarnowiejska", po lewej od wypożyczalni Beverly Hills i Avity (twarzą do Avity stojąc ). Schodkami w dół i przed przejściem za bloki na ul. Karłowicza mamy na dole butik właśnie. Nazwy nie pamiętam (co z tego, że przechodzą tamtędy trylion razy na dzień?), ale na wystawie rzeczy śliczne (niektóre droższe, inne tańsze). Rzeczy gatunkowo świetne, babka była miła mnie obsługująca. Poza tym to nie jest sklep sieciowy, więc oryginalne ciuszki znaleźć można. I biżuterię, choć ta dość droga (ale przepiękna i naprawdę niezwykła).
Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:04   #40
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie lubie takich sklepikow, choc wiem,ze mozna wyszukac sliczne perelki
Denerwuje mnie ta 'bliskosc' ze sprzedawca, tlok w postaci 3-4 klientow..ogolem jakos mnie to przytlacza...lubie przestrzen, kiedy nikt mnie nie obserwuje i nie pyta w czym pomoc.. Jak jestem w Polsce i odwiedzam takie sklepiki w moim miescie to czuje sie osaczona. Ekspedientki patrza z gory do dolu, maja chamski wyraz twarzy, z jakas pogarda czy cos.. Nie twierdze,ze tak jest wszedzie, bo np w malutkim Trollu jest przemila obsluga i ogolem och i ach i to jest ta moja perelka =)
Mimo wszystko wole galerie, bycie takim incognito, sama sobie
mały sklep walczy o swoich klientów właśnie w taki sposób, że są mili i w ogóle jeśli lubisz jak ktoś cię traktuję jak powietrze to trudno
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 17:40   #41
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

moje propozycje-nie tylko butiki rózne małe sklepy

Poselska koło kościoła Frańciszkanów - nie wiem czy dalej jest bo dawno nie byłam dosc ciekawe rzeczy
Sienna zaraz na pocztku był skle fajnej duńskiej marki Noa Noa ładnie nietpyowe rzeczy Kiedys obok był tam butik z pięknymi rzeczami ale dlugo nie przetrwał jest tez mały sklep z sukienkami
Józefa - komisy zwłaszcza dwa maja naprawde fajna markową odziez i jeszcze jeden jest równolegle na Meiselsa zaraz przy Krakowskiej
Długa mnostwo niedużych sklepów z ubraniami chociaz te co ogladałam to nie sa jakies godne polecenanie ciuchy jak z bazarku bardzo tandetne a ceny jak z sieciówki alb i wyżse .Ale może sie znajdą jakies ciekawe
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 17:55   #42
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
moje propozycje-nie tylko butiki rózne małe sklepy

Poselska koło kościoła Frańciszkanów - nie wiem czy dalej jest bo dawno nie byłam dosc ciekawe rzeczy
Sienna zaraz na pocztku był skle fajnej duńskiej marki Noa Noa ładnie nietpyowe rzeczy Kiedys obok był tam butik z pięknymi rzeczami ale dlugo nie przetrwał jest tez mały sklep z sukienkami
Józefa - komisy zwłaszcza dwa maja naprawde fajna markową odziez i jeszcze jeden jest równolegle na Meiselsa zaraz przy Krakowskiej
Długa mnostwo niedużych sklepów z ubraniami chociaz te co ogladałam to nie sa jakies godne polecenanie ciuchy jak z bazarku bardzo tandetne a ceny jak z sieciówki alb i wyżse .Ale może sie znajdą jakies ciekawe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

na Długiej w okolicach numeru 19 jest outlet Moena, w którym są ciuchy Bershki, Stradiego, Zary itp. w wyprzedażowych cenach.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:38   #43
mazia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 27
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Cytat:
Napisane przez Minx Pokaż wiadomość
Prawie, że mieszkam nad ciekawym butikiem. Ul. Czarnowiejska, niedaleko przystanku "Czarnowiejska", po lewej od wypożyczalni Beverly Hills i Avity (twarzą do Avity stojąc ). Schodkami w dół i przed przejściem za bloki na ul. Karłowicza mamy na dole butik właśnie. Nazwy nie pamiętam (co z tego, że przechodzą tamtędy trylion razy na dzień?), ale na wystawie rzeczy śliczne (niektóre droższe, inne tańsze). Rzeczy gatunkowo świetne, babka była miła mnie obsługująca. Poza tym to nie jest sklep sieciowy, więc oryginalne ciuszki znaleźć można. I biżuterię, choć ta dość droga (ale przepiękna i naprawdę niezwykła).
Z tego co widziałam, to pani już nie ma tam od jakiegoś czasu. Czy któraś wie może gdzie się przeniosła? Bo jak sobie przypomnę jakie miała boskie rzeczy i jak świetnie potrafiła doradzić, to nie chce mi się wierzyć, że zupełnie zwinęła interes.
__________________
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Głupiec zaś jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.
mazia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:48   #44
kola5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

są konkursy, do wygrania markowa odzież

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-04 o 12:34
kola5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 22:35   #45
arlen18
Przyczajenie
 
Avatar arlen18
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: Butiki o których mało sie mówi - Kraków

Dziewczyny szukam takich butików i teraz chyba jestem załamana, bo jest ich w mieście coraz mniej. Kiedy można było spotkać je na wielu ulicach, teraz niestety.. Słuch po nich zaginął. Macie coś jeszcze fajnego, gdzie kupujecie? Bo już mam dość sieciówek.
arlen18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 23:35:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.